„Локо” (Генерал Тодоров) победи „Беласица-08” с 8:1

С новия си старши треньор Иван Георгиев-Чакала „железничарите” буквално сгазиха осем пъти колегите си от „Беласица-08”. Неочаквано срещата започна с гол на гостите, възползвайки се от неразбирателство в защитата на домакините за 0:1. Веднага при ответна атака Георги Калайджиев от воле опъна мрежата зад стража на гостите за 1:1. До края на първата част на срещата Георги Калайджиев отбеляза нови три попадения за 4:1. В интерес на истината вратарят на „Локо” Йордан Бишкаров бе блестящ и на четири пъти охлади надеждите на гостите да го прострелят.
След почивката нови попадения отбелязаха Георги Калайджиев – две, Иван Калайджиев и Димитър Митов по едно.
„При нас проблемът е да се съберем. Този път успяхме да направим това и разгромихме „Беласица-08” с 8:1”, сподели президентът и спонсор на клуба Румен Георгиев.