Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 28 октомври – 01 ноември  2019 г, включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник

На 28.10.2019 г. /09:00 – 12:30 ч.; 13:00 – 16:30 ч./ –  Бегуновци: къща

На 29.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 15:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Глоговица

На 29.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 15:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Трън: Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите 7, 9, 2, 13, 6, 8

На 29.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Конска: IV-310, 311, Месност Райкова Страна

На 29.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лялинци: I-259 Кв. 13, УПИ VII-115 Кв. 26, Вила, къща, УПИ X-244, Кв. 15, УПИ Іі-94, Кв. 25

На 29.10.2019 г. /09:00 – 12:30 ч.; 13:00 – 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Брезнишки Извор

На 29.10.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Брезник: Ангел Коцелянов 1

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:45 – 12:30 ч./ –  Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков 2, Бърдо 68, Хижа, Варош 41a, 14, 2, 18, 32, 4, 11, 46, 19, 16, 23, 44, 35, 40, 22, 13, 45, 7, 15, 26, 43, 3, 34, 28, 10, Магазин, 9, 41, 53, 49, 8, 31, 20, 36, 27, Нестор Петров 10, Бърдото, Лагер

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:45 – 12:30 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, махала Пали Лула къща, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:45 – 12:30 ч./ –  Ноевци: До ТП Стадиона

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:45 – 12:30 ч./ –  Селищен Дол

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:45 – 12:30 ч./ –  Слаковци

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:45 – 12:30 ч./ –  Сопица

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:45 – 12:30 ч./ –  Ярджиловци: Братя Чакрини 52, 65, 56, 61, 62, 57, 67, 58, 50, 54, 63, 54а, 59, Вердин Александров 6, 4, Извън Плана 4, 2, 3, Искър 4, 3, 11, 10, 6, 1, 7, 5, 8, 2, Могилка 3, 2, Мусала 13, 8, 2, 12, 5, 16, 18, 4, 10, 11, 1, 3, Орниче 116, 143, 139, 153, 133, 161, 145, 139а, 151, 149, 121, 114, 135, 141, 133, 110, 115, 122, 108, 120, 108, 131, Осогово 16, 2, 8, 5, 4, 1, 14, 4, 12, 3, 20, Партизан 67, Радослав Зафиров 16, 12, 8, 41, 28, 15, 11, 23, 56, 1, 24а, 23, 13 А, 53, 30, 33, 14, 37, 10, 27, 13а, 31, 54, 13, 58, 29, 19, 7, 52 А, 22, 40, 3, 43, 3а, 32, 17, 36, 45, 21, 24, 26, 38, Славчо Дяков 28, 6, Черна Гора 6, 12, 3, 7, 16, 14, 10, 8, 2, 9

На 30.10.2019 г. /09:00 – 11:45 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник: С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

На 30.10.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Билинци

На 30.10.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Муртинци

На 31.10.2019 г. /09:00 – 12:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Садовик: УПИ VII-288, 289, Кв. 3, къща

На 31.10.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч./ –  Кошарево

На 31.10.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Банище

На 31.10.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Брезник: МТП Ръждавец

На 31.10.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Велиново

На 31.10.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долна Секирна: МТП Д. Секирна , махала  Каменица

На 31.10.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Душинци: Вила

На 31.10.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ерул: махала Смрика

На 31.10.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Милкьовци

На 31.10.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Горна Секирна: Местн. Валога

На 31.10.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Станьовци: 145011, Яничова махала

На 31.10.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Видрица: Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв. 17

На 31.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Бегуновци: къща, къща

На 31.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Беренде, Общ. Земен

На 31.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Габровдол: Кв. 4 УПИ Хі-22

На 31.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв. 22, къща, къща

На 31.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Кошарево: къща

На 31.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Непразненци

На 31.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Режанци: къща, Ферма

На 01.11.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Ноевци

На 01.11.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Брезник: Бърдо 68, Хижа, Бърдото, Лагер

Община Ковачевци

На 29.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Габрешевци: махала Богдановци, махала Бусарска, махала Гелевци, махала Зарковци, махала Клисурци, махала Костадиновци, махала Мутарска, махала Пешова, махала Полоканска, махала Равнище, махала Тихия Кът, махала Ущиринци, ПИ I-64

На 29.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Горна Ливада, махала Добридолски Воденици, махала Паргова, махала Савова

На 29.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Калотинци

На 29.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Косово, Общ. Трекляно: махала Ангеловци, махала Върбица, махала Въргинци, махала Дузинци, махала Дурниловци, махала Качаревци къща, махала Лисичковци, махала Пашинци, махала Поповци, махала Селото, махала Сировичинци, махала Такламановци, махала Широки Дол къща

На 29.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Трекляно: махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци къща, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра къща, къща, 1, Бунгало, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Щроклинци

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Байкалско: 084033, Общ. Радомир-мах. Накева, къща

На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ковачевци, Общ. Ковачевци: М. Циганка Пи-5, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, Циганка

На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лобош: Яз. Пчелина

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Жедна: Вила, Центъра

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Житуша: П-Л ІV Пл. №711, Кв. 56, УПИ V-675, Кв. 52, УпиVі, Вила, къща, 4

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Извор, Общ. Радомир: Кв. 1, УПИ ХіV, махала Канджулица, махала Пириница, Парцел V-220, Кв. 12, УПИ II-492 Кв. 41, УПИ III-345, Кв. 34, УПИ V-138 Кв. 24, УПИ V-310 Кв. 34, УПИ VI-332 Кв. 39, УПИ VI-441, УПИ VII-69, Кв. 13, 1, До Фурната, къща

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Касилаг: X-130, УПИ III-230, УПИ ХіV-191, къща

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Кленовик: II-169, Кв. 15, VI-5, Кв. 20, Стопански Двор, До Митко Пожарникара, М/У Житуша и Кленовик, Бунгало, Вила, 4, 7, 6, 8

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Дебели Лаг: къща, къща, До Паметника на Свилен Русев, Храм

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Драгомирово, Общ. Радомир: 1 УПИ 019012

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Егълница: П-Л VI-70, Кв. 8, УПИ IV, Кв 12, УПИ XII-197, 198 Кв. 28, къща, Вила

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Калище: IV-278, Кв. 29а, УПИ VI-260, Кв. 15, УПИ X-306, Кв. 15, УПИ ХIII-239, Кв. 20

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Углярци

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:45 – 15:00 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Буново, Общ. Кюстендил: Мах Чакъревска

На 30.10.2019 г. /09:45 – 14:00 ч./ –  Егълница

На 30.10.2019 г. /09:45 – 14:00 ч./ –  Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица, махала Пириница, УПИ V-138 Кв. 24, 1

Община Перник

На 28.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Ален Мак 48, 57, 67, 38, 42, 63, 65, 36, 103в, 32, 69, 44, 34, 59, 40, 46, Буная 3, 2, 1, 2а, 4, 6, Верила 31, 37, 35, 33, 18, 9, 7, 22, 12, 37, 11, 4, 30, 19, 25, 16, 27, 3, 5, 29, 32, 26, 20, 14, 6, 28, 24, 15, 10, 21, 17, 23, 15а, 34, 8, 2, 1, 36, 13, Люлин 76, 75, 72, 83, 99, 101, 80, 105а, 73, 105, 84, 81, 105 А, 97, 74, 103, 107, 103а, 66, 56, 78, 93, 75а, 64, 60, 79, 68, 85, 89, 62, 117, 91, 58, 54а, 95, 70, 77, Миджур 10, 11, 9, 13, 1, 7, 12, 4, 8, 2, 5, 6

На 29.10.2019 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49

На 29.10.2019 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Арчар 23, 21а, Васил Левски 31, 17, 1, 16, 4а, 26, 11, 19, 17 Кв, 10, 30, 25, 24, 1, 16, Кв, 28, 23, 9, 1, Железни Заводи 90б, 15а, 36, 27, 58, 43, 87, 45, 61, 73, 8, 76, 67, 29, 50, 59, 37, 79, 33, 52, 55, 44, Кафе-Аперитив, 82, 42, 61, 65, 66, 9, 74, 70, 81, 46, 75, 62, 78, 34, 40, 68, 28, 84, 30, 9а, 89, 14, 43, 35, 31, 53, 31а, 86, 80, 77, 71, Захари Зограф 143, Калкас До Кат, Караманица 104, 15, 87, Куциян 13, 10, 8, 12, 9

На 29.10.2019 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците

На 29.10.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Перник: Изток, Лом 10, До ТП Тунджа, 10, Юрий Гагарин 38б, 40, 40, М/У 36 и 34 Бл, 40, 38г

На 29.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Перник: Ален Мак 48, 57, 67, 38, 42, 63, 65, 36, 103в, 32, 69, 44, 34, 59, 40, 46, Бабуна 1, 9, 7, 3, 2, 5а, 5, 4, Балван 25, 17, 20, 3, 6, 5, 17а, 1, 22, 2а, 20а, 9а, 24, 11, 4, 13, 12, 15, 9, 7, 27, 16, 10, 2, 17, 10а, 23, 8, 7а, Балкан 3, 6, 4, 1, 2, Батуля 4, 8, 6, 8, 3, 10, 7, 2, 9, 5, Беласица 8, 17, 18, 16, 12, 20, 4, 14, 13, 9, 15, 1, 2, 22, 3, 21, 6, 10, 5, 7, Боянова Поляна 12, 2, 10, 14, 8, 6, 16, 4, Буная 17, 7, 13, 19, 9, 5, 15, 11, 3, 2, 1, 2а, 4, 6, 8, 26, 22, 8, 16, 12, 22, 24, 14, Венец 14, 20, 4, 10, 8а, 6, 23, 32, 17, 5, 3, 13, 20, 25, 7, Верила 31, 37, 35, 33, 18, 9, 7, 22, 12, 37, 11, 4, 30, 19, 25, 16, 27, 3, 5, 29, 32, 26, 20, 14, 6, 28, 24, 15, 10, 21, 17, 23, 15а, 34, 8, 2, 1, 36, 13, Веслец 7, 8, 14, 12, 4, 3, 10, 10, 12, 14, 2, 1, 6, 18, 11, 5, 9, 16, 8, 13, 18, 5, Витоша 14а, 5, 21а, 3, 5а, 7а, 8, 16а, 14, 14б, 4, 23а, 6, 15, 17, 12, 7, 12а, 2, 21, 23, 20, 19, 13, 10, 9, 11, 3, 16, 71, 71, 66, 58, 59, 55, 65а, 63, 65а, 57, 69, 68, 60, 61, 64, 65, 70, 62, 65, 67, 62, 58, 46, 22, 47, 51а, 39, 30, 50, 25, 29, 49, 48а, 28, 41, 24а, 53, 43, 50а, 38, 44, 56, 28а, 26а, 26, 51, 27, 37, 40, 34, 33, 45, 48, 35, 31, 52, 32, 24, 54, 36, Вихрен 14, 11а, 6, 11а, 18, 9, 1, 4, 13, 21, 8а, 7, 17, 5, 8, 11, 6, 3, 10, 15, 19, 12, Връх Богдан 8, 4, Връх Вола 2, 4, 6, 8, Голобръдска 3, 8, 5, 1а, 1, 10, 6, Градище 10, 2а, 1, 9а, 2, 6, 4а, 4, Девети Май 15, 23, 11, 2, 4, 21, 6, 13, 8, 9, 13а, 5, 19, 13а, 10, 3, 1, 2а, 17, 12, Дъга 25, 29, 15, 16, 8, 10, 6, 4а, 14, 23, 27, 4б, 21, 19, 17, 4, 31, 24, 20а, 35а, 45, 20, 43, 37, 18, 33а, 22, 47, 31а, 29а, 39, 35, 26, 33, 41, Еделвайс 8, 8, 9, 1, 2, 4, 6, 3, 7, 4, Елбрус 9а, 2, 13, 20, 18, 11, 9, 15, 16, 1, 3, 14, 19, 22, 5, 12, 7, 16а, 23, 24, 26, 21, 19, Колош 10, 12а, 1, 3, 5, 12б, 6, 14, Ком 3, 6, 5, 12, 9, 1, 7, Краище 5, 1, 3, 4, 2, 20, 11, 13, 7, 9, 12, 13, 6, 8, 10, 8а, 10, 14, 16, Лисец 12, 5, 1а, 3, 1, 2, 4, 13, 9, 8, 10, 13, 12, 11, Люлин 121, 111а, 111, 76, 75, 72, 83, 99, 101, 80, 105а, 73, 105, 84, 81, 105 А, 97, 74, 103, 107, 103а, 66, 56, 78, 93, 75а, 64, 60, 79, 68, 85, 89, 62, 117, 91, 58, 54а, 95, 70, 77, Марина Бара 41, 34, 71а, 40, Миджур 10, 11, 9, 13, 1, 7, 12, 4, 8, 2, 5, 6, Морозов 14, 15, 11, 13, 17, 17, 1а, 9, 1, 4а, 3, 2, 4, 7, 5, Оборище 86, 113, 84, 99, 97, 82, 95а, 103, 93, 80, 91а, 88, 109, 95, 103а, 86а, 101, 99а, 92, Околчица 6, 1, 4а, 3, 5, 7, 4, 8, Осогово 7 А, 3а, 5, 13, 1, 3, 11, 7, 13а, 9, 15, Пирин 2, Предел 10, 5, 3, 8, 8а, 1, 2, 4, Протожерица 44, 57, 65, 49а, 49, 46, 40, 57а, 52, 56, 50, 63а, 42, 54, 51, 42а, 45, 42, 58, 61, 56, 53, 47, 48, 60, 62, 45, 63, 59, 44, 55, 47, 58а, 137, 114, 147, 133, 151, 135, 112а, 120, 106, 108, 112, 131, 153, 141, 131, 155, 139, 110, 118, 147а, 126, 149, 122, 124, 122, 116, 145, 71, 85, 101, 121, 75, 84, 87, 93, 77, 90, 96, 64, 74, 69, 103, 99, 97, 68а, 67, 91, 127, 76, 82, 115, 92а, 66а, 73, 80, 105, 113, 78, 102, 109, 81, 100, 125, 115, 119, 92, 93, 98, 111, 72, 104, 102, 94, 66, 83, 84а, 89, 99, 79, 86, 123, 107, 68, 88, 95, 70, 117, Ралица 5, 130, 5а, 6, 7, 1, Самодивска 3, 11, 4, 11а, 4а, 7, 9, 8, 6, 5, 2, 7а, 10, 6а, Сахат Тепе 1, Сини Връх 7, 10, 2, 18а, 5, 6, 11, 9, 1, 13, 7, 16, 14, 18, 10, 4, 3, 5, 8, 8, 7а, 12, 14а, 13а, Славей 6, 1, 5, 4, 7, 3, 11, 2, Средна Гора 1, 14, 30, 15, 17, 31, 32, 13, 33, 36а, 25, 28, 22, 2, 3, 33а, 24, 4, 7, 10а, 29, 8, 34, 36, 11, 10, 16, 26, 12, 18, 9, 20, 5, 24 А, 21, 6, 23, 19, Стара Планина 133, 140, 142, 131, 138, 71, 69, 60, 80, 69, 76, 84, 85, 79, 83, 82, 70, 64, 67, 78, 77, 75, 81, 72, 78, 74, 87, 85, 106, 88, 98, 94, 104, 100, 90, 92, 102, 86, 99, 101, 96, 115, 121, 124, 110, 134, 109а, 117, 105, 114, 130, 116а, 118, 113, 112, 136, 107, 103, 127, 105а, 110, 109, 120, 116, 119, 128, 118, 125, 132, 122, 113, 125, 111, 131, Столетов 130, 63, 60, 69, 61, 65, 11, 15, 14, 12, 7, 3, 5, 9, 4, 13, 1, 34, 21, 35, 27, 17, 38, 24, 23, 22, 18, 33, 15, 37, 30, 23, 44, 28, 40, 49, 47, 41, 20, 42, 39, 46, 16, 25, 26, 29, 32, Черковна 4, 8, 5, 6, 12, 1, 2, Чумерна 1, 3, 4а, 7, 9, 8, 5, 4, 6, 2

На 29.10.2019 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Перник: Витоша 14а, 5, 21а, 3, 5а, 7а, 8, 16а, 14, 14б, 4, 23а, 6, 15, 17, 12, 7, 12а, 2, 21, 23, 20, 19, 13, 10, 9, 11, 3, 16, Връх Вола 2, 4, 6, 8, Голобръдска 3, 8, 5, 1а, 1, 10, 6, Дъга 31, 24, 20а, 35а, 45, 20, 43, 37, 18, 33а, 22, 47, 31а, 29а, 39, 35, 26, 33, 41, Оборище 86, 113, 84, 99, 97, 82, 95а, 103, 93, 80, 91а, 88, 109, 95, 103а, 86а, 101, 99а, 92, Предел 10, 5, 3, 8, 8а, 1, 2, 4, Протожерица 44, 57, 65, 49а, 49, 46, 40, 57а, 52, 56, 50, 63а, 42, 54, 51, 42а, 45, 42, 58, 61, 56, 53, 47, 48, 60, 62, 45, 63, 59, 44, 55, 47, 58а, Самодивска 3, 11, 4, 11а, 4а, 7, 9, 8, 6, 5, 2, 7а, 10, 6а, Средна Гора 1, 14, 30, 15, 17, 31, 32, 13, 33, 36а, 25, 28, 22, 2, 3, 33а, 24, 4, 7, 10а, 29, 8, 34, 36, 11, 10, 16, 26, 12, 18, 9, 20, 5, 24 А, 21, 6, 23, 19

На 29.10.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Брезник: Цвета Лумбарова

На 29.10.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Даскалово: Втора

На 29.10.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Драгичево: Байкал 2, Възраждане 23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15, 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30, 47, 46, 44, 42, 49, 30, 51, 30, 40, 53, 36, 45, 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Гл. Път Е79, 1, Гл. Път Е79, 1, Автокъща, Мария Луиза 2, Пирин 53, 51, 53а, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, 9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила 1, 7, 3, Рударска 39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист. Е-79 Автоборса Вики , Павилион, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5, Стефан Караджа 2, 1а, 1, 3, Струма 7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13, 6, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев 12, 14, 4, 8, 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27, 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра 4, С/У Склад Строителни М-Ли, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, 1

На 29.10.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски Път 4, Цар Симеон I/Кост. Темелков/ 156

На 29.10.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Владайско Въстание 83, 89, 87, 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, 75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски Път, Лиляна Димитрова 51а, 55, махала Горна Църква 15, 11, махала Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23, Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8

На 29.10.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Рударци: 1452, 3-ти Март 18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2, VI-001267 Кв. 82, XcVI-2228, Кв. 21, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда 1, Балчик 4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло С/У №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор 4 къща, 1, 2, Борова Гора 2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец 4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза 4, Бузлуджа 13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1, Бургас 11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна 16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов 6, 1, Ваташка 1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева 9, 1, 5, Веслец 3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8, Витоша 21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген. Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гео Милев 3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, ТП Минерал Ст. 29 Кл. Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Дабо 4, 1, Добрич 2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва 1 А, Дренов Дол 13, 11, 3 къща, Дулова, Дунав, Ерма 24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11, 18, 20, 1, 8а, 32, 28, Ехо, Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Здравец 8, 4, 6, 2, 3, Земен 6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Изгрев 38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, Искър 4, 12, 10, 6, 8, 2, 15, Йовчова 37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало 104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, ТП Кало Ст. 26 Кл. А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия 4, 6, Капенешка 16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8, Кирил и Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4, 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, ТП Ехо Ст. 22 Кл. Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М. Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лаката 16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, 1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова 3, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2, 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Людмила Димитрова, Люлин 3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица 1, 8, 3, 6, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, Местн. Кало, Металург 12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 къща, 24, 21, 9, 13 къща, 2а, Минерал 4, Миньор 6, 14, 2, 8, 4, 22, 18, 10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев 10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 къща, Никола Вапцаров 7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Оборище 3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8, Острица 3, 1, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, 8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5, Пирин 14, 17, 13, 3, 2, 12, Пловдив 6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27, Поморие 7, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Първи Май 18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32, Радомир 9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15, Райко Янков 10, 10 къща, 13, 18, 3, 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15, Рено, Рига 7, 5, 1, 2, Рила 6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10, Родопи 17, 6, 7, 5, 9, 4, 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22, Розова Долина 32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8, Ропотамо 35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25, Рударска 2, 6, Рудничар 2, С. Рударци Упи-Vі-11007, 11008 Кв. 71, Самоков 6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15, Св. Иван Рилски 1, 2, 11, 3, Свищов 25, 17, Селимица 20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5

На 29.10.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11, 13, 2, 5, 1, 4, Вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2, 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1, 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, къща, 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща, 11, Местн. Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5, Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3, 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52, 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45, 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234, 244, 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23, 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, Вила, къща, Автосервиз

На 29.10.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Студено Буче: Стефан Караджа 2

На 31.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец

На 31.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Перник: Атанас Буров 10, 11, Благой Гебрев, Варшава 1, 3, 71, Владимир Комаров 4, 6, 2, 12, 7, 50, 1а, Жк. Тева, ПИ 725. 25, Зоя Космодемянская 7а, 4, 2, 7, 6, 5, 7б, 1, 3, Иван Земнухов 4, Изток 2 Мошино, Павилион, 2 Мошино, 2, Крали Марко 2, 24, 18, 26, 20, 22, Лев Толстой 4а, 11, 6, 13, 10, 1, 16, 4, 8, 10, 3, 10в, 2, 7, 14, 12, 10а, 5а, 9, 5, 10б, 17, Луганск 3, 11, 27, 18, 13, 21, 22, 10, 9, 5, 17, 8, 3а, 7, 15, 20, Максим Горки 2, 6 Партер, 6, 4, 11, 10, 22, 20а, 20, 24, 30б, 38а, 17, 37, 28, 40, 30а, 42, 34, 36, 13, 32, 17б, 44, 30в, махала Лалова 484, 71, Младен Стоянов Тото Пункт, 5, 5а, 7, 1, 29, 5, 25, 13 То У-Ще Св. Кирил и Методий, 27, 3, 3, 5, 7а, 11, 14, 14, 23, 33, 45, 54, 55, 39, 57, 36, 41, 54а, 15б, 49, 20, 14, 47, 51, 48, 52, 37, 15 къща, 53, 43, 38, 50, 28, 34, 11, 11, 15а, 13, 13, Мошино 317, Кв.  Кутела , ПИ С Индентификатор 55871. 515 9895, 371, Огнян Станков 51, 47, 29в, 29, 43, 39а, 31, 45, 37, 39, Олег Кошевой 119а, 121, 119б, 105, 111, 72, 88, 97, 74, 99, 85а, 85, 103, 95, 90а, 113, 123, 125, 80, 81, 96, 89а, 76, 96в, 83, 78, 96б, 109, 117, 79, 89, 113а, 101, 93а, 87, 87б, 107, 90, 87а, 66, 77, 93, 78а, 70, 48, 38, 21, 30, 14, 27, 46, 75, 49, 42, 58а, 41, 41а, 7, 47, 18, 75а, 12а, 10, 50, 75б, 8, 73, 36, 7а, 11, 35, 41б, 63, 65, 53, 15, 64, 57, 26, 44, 4, 19, 52, 58, 3, 9, Павилион, 71, 33, 51, 54, 53, 17, 61, 25, 12, 45, 35а, 29, 31, 34, 38а, 6, 2а, 40, 20, Пушкин 4, 2а, 1, 7, 2, 4а, Пхенян 7, Рашо Димитров 101, Сергей Есенин 4, 3, 1а, 1, Силистра 67, Сини Вир 24, 27, 24, 1, 1а, 10, 26, 16, 1в, 29, Съединение 11, 26, 31, 24, 17, 25, 9, 27, 21, 13, 7, 15, 29, 22, 8, 19, 23, 12, 16, Тева 38, 38, 39, 99, 95, 94, 100, 97, 98, 96, С/У Демо, 74, 72, 15 72, 67, 71, 66, 75, 68, 65, 70, 69, 78, 73, 76, 77, 63, Тева /Къщи/ 10а, Трети Март 10, 16, 11, 5, 13, Улан Батор 7, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса 4, 5, 16, Хавана 20, 24, 22, 30, 32, 40, 28, Ханой 6, 10, 4, 16, 9, Хемус 1, Цоф Бараки, Чернишевски 1б, 19в, 9, 4, 2, 13, 17, 7, 17а, 19, 15, 10, 1а, 11, 19б, 8, Юрий Гагарин 1, 159, 165, 1, 1, 1, 15, 1, Кв. Мошино

На 31.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Перник: 603 12, 609 3, 12, 616-та 1, Балканджи Йово 19, 28, 25б, 23а, 20, 29, 14, 17, 25, 23, 22, 12, 18, 21, 27, Блокове на Р-К Тева 42, Велчова Завера 4, 7, 2, 11, 5, 9, 1, Кв. Тева 43 и 44, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крали Марко 16, Крушовска Република 14, Освобождение 3, 13, 1, 1, 8, 11, 28, 12, 5, 2, 9, 11, 6, 10, 4, 14, 23, Парижка Комуна 2, Петко Ефтимов 7, 9, 11, 31, 23, 21, 29, 3, 17, 15а, 27, 19, 25, 15, 5, 1, 13, Радомирска Република 12, Разпределителна 152, 146, 153, 147, 154, 156, 148, 150, Република 20, 4, 44, 28, 12, 15, 18, 36, 48, 14, 40, 30, 13, 34, 38, 42, 16, 7, 10, 7г, 1, 8, 20, 11, 22, 3, 46, 24, 24, 17, 32, 1, 3, 25, 9, 26, Сини Вир 6а, 4, 5а, 5, Газостанция, 144, 151, 157, 156, УПИ Vі-2610 Кв 601, 155, 1, Тева 79, 107, 27, 80, Пред Бл. 77, 60, 61, на Колелото, 62, До Бл. 40, Магазин 82, 194, 30, 101, 31, 16, 18, 102 С/У Пощата на Спирката, 17, 89, 85, 92, 90, 87, 88, 93, 86, 91, 52, 59, 55, 54, 56, 49, М/У Бл. 46 и 42, 48, 50, 53, 47, 45, 46, 51, 19, 13, 22, 24, 27, 189, До Бл. 1, До Училището, 23, 11, С/У Фламинго, Магазин, 40 40, До Бл. 22, Пазара, 25, Магазин и Фото, 105, 26, 110, 29, 12, 10, 103 С/У Блок 10, Училище, 28, 1, 6, До Бл. 8, Зад Бл. 2, 5, 4, 7, 9, 8, 2, 3, 37, 36, Кафе, 19, 1, 35, 42, Пред Бл. 18, 40 40, 43, 41, 40, 44, 59, 83, 82, 57, С/У Рест. Фламинго, 84, 80, 58, 108, 81, Урса 6, 14, Чипровско Въстание 2, 1, 3а, До Винпром

На 31.10.2019 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Перник: Велчова Завера 4, 7, 2, 11, 5, 9, 1, Освобождение 3, 13, 1, 1, 8, 11, 28, 12, 5, 2, 9, 11, 6, 10, 4, 14, 23, Тева 1, 6, До Бл. 8, Зад Бл. 2, 5, 4, 7, 9, 8, 2, 3

Община Радомир

На 29.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Друган: Vі-485, Кв. 45

На 30.10.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:15 – 15:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

На 30.10.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:15 – 15:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Негованци: VI-355, Упи-130 Кв. 37

На 30.10.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Беланица: 10 Вила

На 30.10.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Бобораци: XIII-216, Kw. 31, III – 323 Кв. 26, УПИ V-219, Kw. 32, УПИ XII-250, Кв. 30, ХVIII-136, Кв. 23, къща

На 30.10.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Кошарите: П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ Vііі, Кв. 17, Къша

На 30.10.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65, Хан, Фургон

На 30.10.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Прибой: Фасулкова махала, къща, махала Гърбева, Вила, Мах Кайтаска , къща, Бунгало

На 30.10.2019 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Бобораци

На 30.10.2019 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65, Фургон

Община Трън

На 29.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Зелениград: УПИ XXXIII – 371кв 20

На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Врабча: УПИ VІІ-62, 61, Кв. 12, К63

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP