Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 04 ноември – 08 ноември  2019 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 05.11.2019 г. /11:30 – 14:30 ч./ –  Банско: 24-ти Май 4, 8, 7, 3, 5, 2, Глазне 67, 75, 12 А, 12 В, 12, 63, 77, 51 1, 12 Б, 3, 69, 12 А, 42, 45, Апартамент, Гоце Делчев 45, 4, 39, 41, 41, 37, 28, 29, 27, 22, 25, 33, 32, 47, 26, 31, 30, 43, 34, 24, Еделвайс 1, 11, 8, 10, 9, 6, 6, 5, 7, 2, Пирин 90, 69, 78, 73, 62, 86, 75, 80, 90, 82, 71, 70, 65, 75, 90, 88, Терзи Никола 2, 4, 6, 3, Топов Мост, Христо Матов 7, 8, 3, 1, 6, Христо Чернопеев 4, 7, 9, 8, 1, 11, 2, 3, 6, 10, 1

На 05.11.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Банско: България 37, Възраждане 1, Пиц, 4, 1, Димчо Дебелянов 5, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров 1, Фонтан, Никола Вапцаров 2, 6, 8, Офис, 2, 3, 1, 1, Отец Паисий, Пирин 2, 8, 6, 12 1, 2, 14, 12, 1, 7, 3, 18, 10, 4, 8, 15, 1, 16, Св.Димитър Солунски 14, Търново 6, 10, 9, 2, 5, 3, 8, 4, 1, 7, Хаджи Кандит 5, Христо Ботев 1, 28, 15, 3, 26, 15 2, 24, 21, Цар Симеон 12

На 05.11.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Тото Пункт

На 05.11.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Банско: Бъндерица 72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, Кръсьо Асенов 6, 7, 10, 2, 12, Митрополит Пимен 4, Моратово Езеро 1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А, Муратово Езеро, Орце Попйорданов 263, 17, 236 Временно Захранване, Панайот Хитов 26, Пере Тошев 12, Стефан Караджа 76, Явор

На 06.11.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Банско: 02676.501.2553.1, Драма 2 1, 28, 27, 15, 13, 30, 3, 10, 8, 9, Къща Над Зта, 21, 2, 8, 19, 17, 16, 22, 1 7, 24, 7, 11, 18, 26, 1 8, 1б, 7, 4, 1, 5, 29, 9, 25, 23, 12, 14, 20, 1, 1 6, Иван Михайлов, Изток 5, Кирил и Методи 39, Княз Ал.Батемберг 4, 12, 2, 7, 10, 16, 7 1, 3, 8, 6, 18, 5, 15, 17, Любомир Милетич 5, Найден Геров 2, Неофит Рилски 58, 64, 54, 52, 62, 60, 56, 50, 44, 54а, 46, Никола Вапцаров 1, Проф.Любомир Милетич 3, 7 3, 5, 10, Рила 20, Родопи 22, 18, 9, 20, 11, 14, 16, Сливница 6, 15, 10, 9, 16, 5, 4, 11, 19, 8, 17, 3, 2, 1, 12, 7, 14, 13, 31, Стефан Стамболов 41, 42, 28, 30, 38, 36, 55, 46, 45, 53, 39, 66, 50, 54, 48, 40, 27, 32, 25, 44, 35, 37, 52, 60, 34, 29, 33, 56, Христо Г.Данов 36, 4, 18, 3, 2, 3 1, 1, 30, 3, 10, 16, 14, Христо Силянов 8, Христо Смирненски 10, 8, Христо Стилянов 7, 3, 1, 4, 8, 5, 6, 2, Черно Море 2, 7, 5, 8, 10, 3, 6, 9, 4, 1

Община Благоевград

На 05.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски 39, Брегалница 1, 3, 3, 2, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Струмско Център 12а, Хаджи Димитър 5, 3, 4

На 05.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Делвино, Общ. Благоевград: местност Стоянов Чукар

На 05.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, XX-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови Кръстовище С Ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Димитър Димов 18, 13, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дебочица: Вила

На 05.11.2019 г. /10:15 – 10:45 ч./ –  Благоевград: Ам Струма, Антон Чехов 1, 1, Васил Мечкуевски 1, Грамада Автосервиз, Складова База-Временно Ст-Во, Газстанция Ден и Нощ, Жилище, Работилница, Канцеларии, местност Герено Помпа За Напояване, местност Международно Шосе Цех, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата Помпа За Напояване, местност Среден път-Ш-9, местност Царевско Шосе, местност Чикуто-Ш16, местност Чукито Автосервиз и Склад За Промишлени Стоки, Рег.Служба, Орбита 2а, Под Грамада-Ш.13, Страцин 2, Струма Жилище

На 05.11.2019 г. /10:15 – 10:45 ч./ –  Зелен Дол: местност Крачаница, Стопански Двор, Чекуро

На 05.11.2019 г. /10:15 – 10:45 ч./ –  Лешко: 2

На 06.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, XX-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Братя Миладинови Кръстовище С Ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Димитър Димов 18, 13, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25

На 06.11.2019 г. /08:45 – 09:45 ч./ –  Благоевград: 04279.618.10, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, 1а, 1, 1, Александър Стамболийски 29, 29, Андрей Ляпчев 1, 1, Антон Чехов 1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бодрост 5, 2, 9, 7, 1, 3, 2, 8, Жилище, Стоматологичен Кабинет, 10, 4, 6, 1, 11, 13, 12, 2, 5, 11, Стоматологичен Кабинет, 10, 13, 3, 7, 6, 1, 2, 8, 1, 12, 4, 9, Жилище, Босилек 2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7, Бул.Св.Кирил и Методий и Ул.Илинден, Ванюша Валчук 7, 1, 5, 3, 10, Васил Левски 45, 1, 29, 37, 49, 39, 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 31, 28, 27, 14, 10, 33, 4, 13, 10, 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, 3, 3, Васил Левски 25, 53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр., 32, 53, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14, Владо Черноземски Училище, Генерал Тодоров 3, 3, 1, Георги Попов Магазин, 4, 10, 12, 6, 31, Врем.С-Во, 14, 4а, 20, 37, 8, 22, 18, 16, Георги Попов 44, Грамада Канцеларии, Сервиз, Помпа, Д-Р Борис Проевски 7, 7, Даме Груев Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, 42 А, 42 Б, 42 Блок -А, 42, 34, 36, 9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27, 29, 20, 12, Даме Груев 9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, Магазин, 5, 3, Джеймс Баучер 10, 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Джеймс Баучер 4, 2, 6, 3, 4, 3, Дойран 15, Дойран 3, Дружба 1, 8, 10, 4, 6, Дружба 1, 1, 10, Дунав 1, 5, 3, Евтим Драганов 7, 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Еленово 169, Запад, Илинден 1, 2а, 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, 9, 7, 11, Илинден 14, 13, 6, Магазин, 12, 13, Илинден 17, 19, 16, 16, Тото Пункт, 21, 29, 21, 23, 21 Б, 25, 27, 21, 19, 17, Тото Пункт, 16, 16, 27, 21, 21, 23, 25, 21 Б, 21, 29, Ичко Бойчев 16а, 2, Кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59, 1е, 8, 11, 6, 2, 5, 9, 1-В, 1, 3, 4, 7, 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Комплекс Вароша Зала, Къща Живопис, Жилище, Ателие, Къща Пластика, Къща Ботика, Ресторант, Къща Клуб, Жилища, Лек.Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко 10, 8, 6, 6, 1, 4, Крушево 18, 16, 16, 1, 1в, 1а, 3, 1, 5, Крушево 5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3, Крушево 9, 7, 24, 28, 22, 26, 11, 13, 5а, 20, 24а, 17, 15, Кузман Шапкарев Казан, 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, 12, 3, 17, 15, 9, 5, 4, 6, 1, 14, 10, 2, 11, 16, 7, 13, 8, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Марица 20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 35, 31, 37, 20, 39, 33, 18, Марулевска 4, Менча Кърничева 56, 58, 58, 32, 28, 56, 58, 58, 13, 26, 17, 22, 20, 15, 11, 19, 26б, 24, 32, 28, Менча Кърничева 37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, Магазин, местност Под Грамадите-Ш13, местност Чакалица Офис, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Никола Вапцаров, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, 13, 14, 5, 3, З, 11, 7, 2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4, Петър Зографски 13, ПИ №04279.615.264, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Победа 5, 7, 1, 2, 5а, 9, 3, 6, 4, Полковник Димов 27, 3, 21, 4, Полковник Димов 3, 1, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Полковник Дрангов 59, Прилеп 2, 2-А, 2, Промишлен Пазар, Промишлена Зона Вто, Промишлена Зона, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, 1, 12, Радовиш 2, Рила 1, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж.П.Район, 149, 16, 17, 26, Св. Димитър Солунски 9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 на Гарата, 30, 9, Врем.С-Во, 30, 15, 12, 10, Св.Св. Кирил и Методий 27, 25, 30, 25, 24г, 15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18, 18, 23, 23, 20, 22, 18, 24, 25, 24г, 27, 25, 30, 3, 13, 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, 18, 23, 23, 20, 24, 18, 22, Св.Св. Кирил и Методий Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21, Сергей Румянцев 2, Скаптопара 47, 47, Спартак 2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2., 1, 2., 4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8, Стефан Стамболов 8, 13, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, 13, Страцин 1, 4, 2, 8, 6, 3, Страцин 20, 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 45, 47, 44, 47 1, 47 1, 47, 47 2, 47 Партер, 47, 47, 41, 41, 32, 43, 71, 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 5

На 06.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Даме Груев 40, 38

На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Васил Априлов 44, 32, 28, 43, 26, 38, 37, 35, 33, 30, 27, 42, 36, 34, 39, 29, 45, 32, 41, 40, Петър Ичев 5, 4, Свети Наум 2, 12, 4, 10, 8, Теменуга 3, 5, 9, 1, 7а, 5, 7, Трети Март 18, 12, 14, 16, Христо Смирненски 20, 25, 23, 19, 19 1, 21, Цанко Церковски 15, 27, 17, 29, 19, 23, 25, 21

На 06.11.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279.618.10, Александър Стамболийски 29, 29, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, 1а, 1, 1, Андрей Ляпчев 1, 1, Антон Чехов 1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бодрост 5, 2, 9, 7, 1, 3, 2, 8, Жилище, Стоматологичен Кабинет, 10, 4, 6, 1, 11, 13, 12, 2, 5, 11, Стоматологичен Кабинет, 10, 13, 3, 7, 6, 1, 2, 8, 1, 12, 4, 9, Жилище, Босилек 2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7, Бул.Св.Кирил и Методий и Ул.Илинден, Ванюша Валчук 7, 1, 5, 3, 10, Васил Левски 45, 1, 29, 37, 49, 39, 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 31, 28, 27, 14, 10, 33, 4, 13, 10, 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, 3, 3, Васил Левски 25, 53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр., 32, 53, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14, Владо Черноземски Училище, Генерал Тодоров 3, 3, 1, Георги Попов Магазин, 4, 10, 12, 6, 31, Врем.С-Во, 14, 4а, 20, 37, 8, 22, 18, 16, Георги Попов 44, Грамада Канцеларии, Сервиз, Помпа, Д-Р Борис Проевски 7, 7, Даме Груев Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, 42 А, 42 Б, 42 Блок -А, 42, 34, 36, 9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27, 29, 20, 12, Даме Груев 9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, Магазин, 5, 3, Джеймс Баучер 10, 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Джеймс Баучер 4, 2, 6, 3, 4, 3, Дойран 15, Дойран 3, Дружба 1, 8, 10, 4, 6, Дружба 1, 1, 10, Дунав 1, 5, 3, Евтим Драганов 7, 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Еленово 169, Запад, Илинден 17, 19, 16, 16, Тото Пункт, 21, 29, 21, 23, 21 Б, 25, 27, 21, 19, 17, Тото Пункт, 16, 16, 27, 21, 21, 23, 25, 21 Б, 21, 29, Илинден 14, 13, 6, Магазин, 12, 13, Илинден 1, 2а, 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, 9, 7, 11, Ичко Бойчев 16а, 2, Кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59, 1е, 8, 11, 6, 2, 5, 9, 1-В, 1, 3, 4, 7, 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Комплекс Вароша Зала, Къща Живопис, Жилище, Ателие, Къща Пластика, Къща Ботика, Ресторант, Къща Клуб, Жилища, Лек.Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко 10, 8, 6, 6, 1, 4, Крушево 9, 7, 24, 28, 22, 26, 11, 13, 5а, 20, 24а, 17, 15, Крушево 5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3, Крушево 18, 16, 16, 1, 1в, 1а, 3, 1, 5, Кузман Шапкарев Казан, 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, 12, 3, 17, 15, 9, 5, 4, 6, 1, 14, 10, 2, 11, 16, 7, 13, 8, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Марица 20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 35, 31, 37, 20, 39, 33, 18, Марулевска 4, Менча Кърничева 56, 58, 58, 32, 28, 56, 58, 58, 13, 26, 17, 22, 20, 15, 11, 19, 26б, 24, 32, 28, Менча Кърничева 37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, Магазин, местност Под Грамадите-Ш13, местност Чакалица Офис, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, 13, 14, 5, 3, З, 11, 7, 2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4, Петър Зографски 13, ПИ №04279.615.264, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Победа 5, 7, 1, 2, 5а, 9, 3, 6, 4, Полковник Димов 27, 3, 21, 4, Полковник Димов 3, 1, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Полковник Дрангов 59, Прилеп 2, 2-А, 2, Промишлен Пазар, Промишлена Зона Вто, Промишлена Зона, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, 1, 12, Радовиш 2, Рила 1, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж.П.Район, 149, 16, 17, 26, Св. Димитър Солунски 9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 на Гарата, 30, 9, Врем.С-Во, 30, 15, 12, 10, Св.Св. Кирил и Методий 27, 25, 30, 25, 24г, 15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18, 18, 23, 23, 20, 22, 18, 24, 25, 24г, 27, 25, 30, 3, 13, 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, 18, 23, 23, 20, 24, 18, 22, Св.Св. Кирил и Методий Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21, Сергей Румянцев 2, Скаптопара 47, 47, Спартак 2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2., 1, 2., 4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8, Стефан Стамболов 13, 13, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 8, 13, Страцин 1, 4, 2, 8, 6, 3, Страцин 20, 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 56, 58, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 70а, 88, 56а, 86, 64,

На 07.11.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279.601.133, 04279.610.73, Александър Малинов, Александър Стамболийски 29, 29, Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев 1, 1, Антон Страшимиров 1, Антон Страшимиров 14, 15а, 12, 3а, 15, 18, 3, 11, 17б, 13, 1, 10, 6, 2, 8, 7, 5, 4, 16, 17а, 9, Бодрост 8, Бодрост 5, 2, 9, 7, 1, 3, 2, 8, Жилище, Стоматологичен Кабинет, 10, 4, 6, 1, 11, 13, 12, 2, 5, 11, Стоматологичен Кабинет, 10, 13, 3, 7, 6, 1, 2, 8, 1, 12, 4, 9, Жилище, Броди 10, Бул.Св.Кирил и Методий и Ул.Илинден, Ванюша Валчук 7, 1, 5, 3, 10, Владо Черноземски Училище, Владо Черноземски, Генерал Тодоров 3, 3, 1, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги Попов 42, 42, Георги Попов Магазин, 4, 10, 12, 6, 31, Врем.С-Во, 14, 4а, 20, 37, 8, 22, 18, 16, Грамада Тото Пункт, Грамада Циркуляр, Бп Работилница, Магазин, Бп Работилница, Магазин, Циркуляр, Канцеларии, Грамада Канцеларии, Сервиз, Помпа, Д-Р Борис Проевски 7, 7, Дунав 7, Дунав 1, 5, 3, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Евтим Драганов 38, Евтим Драганов 7, 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Еленово 95, 94, 86, 85, 84, Запад 38, 36, 37, 36, 26, 33, 31, 26, 32, 34, 29, 28, 25, 26, До Бл.29, 24, 30, 27, 35, 23, 23, 28, 31, 58, 57, 48, 45, 42, 59, 43, 40, Запад 54, 55, 53, 53, 54, 54, 44, 39, 41, 45, 47, 26, 14, 12, 11, 11, 14, 20, 10, 17, 22, 21, 15, 21, 19, 10, 15, 11, 12, 18, 13, Офис, 11, Закусвалня, 12, 10, 19, 16, 13, 20, 4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар, Зеленка 2, 23, Зеленка 1, 7, 23а, 29, 25, 4 Орбита 5а, 13, 15, 23, 23б, 1 Лотос, 17, 9, 2, 7-А, 17а, 6, 27, 11, 4, 19, 21, Иван Гарванов 27, 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Иван Гарванов 34, 29, 37, 17, 42, 33, 9, 25, Сервиз, 35, 21, 13, 19, 27, 11, 15, 31, 18а, 16, 18, 1, 18б, 3, 5, 5а, 21, 33, 25, Сервиз, 17, 29, 15, 11, 19, 35, 31, 13, 27, 9, 37, 42, Иван Михайлов 53, Иван Михайлов 59, 80, 59, 57 3, 61, 63, 65, 53, 63, 65, 66, 49, 55, 3, 4, 53, Илинден 31 5, 30, 31, 33, Илинден 17, 19, 16, 16, Тото Пункт, 21, 29, 21, 23, 21 Б, 25, 27, 21, 19, 17, Тото Пункт, 16, 16, 27, 21, 21, 23, 25, 21 Б, 21, 29, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Климент Охридски 1, Климент Охридски 36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59, 1е, 8, 11, 6, 2, 5, 9, 1-В, 1, 3, 4, 7, 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 9, 7, 24, 28, 22, 26, 11, 13, 5а, 20, 24а, 17, 15, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, 16, Кузман Шапкарев Казан, 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Люляк 18, 19, 12, 3, 17, 15, 9, 5, 4, 6, 1, 14, 10, 2, 11, 16, 7, 13, 8, Македония 1, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешево 41, 24, 39а, 31, 28, 26, 37, 35, 16, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Марица Работилница, 27, 22 Бар В Градинката, 25, 25, 22 Магазин, 29, 23а, 23, Услуги, 14, Менча Кърничева 56, 58, 58, 32, 28, 56, 58, 58, 13, 26, 17, 22, 20, 15, 11, 19, 26б, 24, 32, 28, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Под Грамадите-Ш13, Мир 30, 18, 5, 3, Мир 20, 26, 2, 15, 12, 4, 7, 22, 16, 17, 21, 28, 9, 21б, 14, 23, 19, 1, 6, 1а, 13, 18, 25, 10, 24, 8, 11, 30, 27, 27, Никола Вапцаров, Николай Петрини 18, Обел 6, 4, 2, 8, 11, 9, 1, 3, 7, 11, 5, 9, 1, 5, 11, 3, 7, Орбита 3, 1, 2, 5, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Осогово 1, 9, 4, 8, 5, 2, 13, 11, 3, 6, 7, ПИ №04279.601.426, УПИ X, Кв.192, ПИ №04279.609.29, ПИ №04279.609.31, Победа 5, 7, 1, 2, 5а, 9, 3, 6, 4, Промишлена Зона Вто, Промишлена Зона Цех, Склад, Св. Димитър Солунски 20, 17, 16, Св. Димитър Солунски 12, 1 на Гарата, Гараж, 16, Офис, 1 на Гарата, 17, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж.П.Район, 149, 16, 17, 26, Св.Св. Кирил и Методий 27, 25, 30, 25, 24г, 15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18, 18, 23, 23, 20, 22, 18, 24, 25, 24г, 27, 25, 30, 3, 13, 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, 18, 23, 23, 20, 24, 18, 22, Скаптопара 26, 26., 49, Скаптопара 47, 47, Славянска 97, 97, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, 13, Стефан Стамболов 13, 13, Стоимен Календерски 10, 16, 2, 8, 3а, 9, 4, 12, 13а, 20, 15, 14, 18, 11а, 13, 5, 11, 5а, 3, 6, Тодор Александров 56, 58, УПИ V Ид. 04279.608.177, Цар Симеон 25, 21, 23, Цар Симеон 11, 13, 11, 13, 1

На 07.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Георги Попов 42, 42, Грамада Циркуляр, Бп Работилница, Магазин, Бп Работилница, Магазин, Циркуляр, Иван Гарванов 21, 33, 25, Сервиз, 17, 29, 15, 11, 19, 35, 31, 13, 27, 9, 37, 42, 29, 37, 17, 42, 33, 9, 25, Сервиз, 35, 21, 13, 19, 27, 11, 15, 31, Иван Михайлов 63, 65, 66, 63, 65, Мир 27, 27, Обел 9, 1, 5, 11, 3, 7, 9, 1, 3, 7, 11, 5, УПИ V Ид. 04279.608.177

На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград: 14-ти Полк 41, 35, 14, 37, 3, 39, XII-7208, Асен Чаушки 8, 2, 6, 4, 1, 3, Балкан 3, 7, 1, 20, 22, 6, 26, 8, 9, 16, 4, 1, 4, 6а, 24, 14, 5, 13, 2, Велико Търново, Детелина 12, 6, 24, 16, 13, 3, 3, 10, 12, 9, 4, 8, 7, 22, 15, 14, 2, 19, 18, 1, 4, 11, Егея 12, 7, 10, 9, 5, 14, 9, Марулевска 4, 3, 6, 1, Младост 22, 9, 4, 4, 1, 14, 5, 3, 7, 7, 6, 10, 2, 16, 11, 19, 12, Полковник Дрангов 80, 78, 68, 72, 56, 67, 76, 44, 48, 70, 62, 64, 53, 58, 60, 52, 46, 61, 66, 50, 71, 76, 74, 73, 54, 57, 63, 55, 59, 77, Търново 34, 39, 12, 35, 9, 7, 6, 37, 27, 41, 17, 21, 4

Община Гоце Делчев

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97, Кв.9, УПИ ІІІ Кв.14, Традиционен Събор

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28, В Сградата на Кметството, Читалище

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, ПИ-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Брезница: 29-ти Декември 9, 7, 31002, Vііі, Антон Иванов 11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Барата 7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14, Васил Левски 3, 8, 2, 26, 27, Васил Петлешков 7, 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 2, 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6, Георги С.Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 8, 6, 6, Кв. 84, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Киркалица, Крали Марко 7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 7, 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3, Македония 8, 1, 6, 10, 4, Масърли 1, 3, 10, местност Чарка Вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11, Неуточнен Адрес Поща, Стопански Двор, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Падарката 6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, 4, Папратница, Пейо К.Яворов 13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12, Пирин 2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Промишлена, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, ТП-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13, Ридът 1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5, Синища 10, 9, 15, 13, 2, ТП-1, 11, 1, 7, 17, 11, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Стопански Двор, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Теофик Хаджи 6, 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3, УПИ II-682, Кв.49, УПИ-ІV, Кв.82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух 10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр.Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11, Цар Калоян 13, 3, 11, 5, 6, 2, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Чарга, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, 4, 5, 17, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 3, 4

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв.11, ХVі-246, Кв.19, Хі-99, 131, Кв.22, Старото Село, Входа на Селото В Ляво

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Бузлуджа 5, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, 7, 3, 9, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, 3, Гео Милев 1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Димитър Талев 11, 1, 3, Добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1, Иглика 5, 3, 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста, местност Кръста Стопанска Постройка, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Кметство, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка – УПИ-V, Кв.30, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Стопански Двор Сграда, Офис, Работилница, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, 6, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Черно Море 2, 10, 9, 7, Шипка 12, 3, 2, 1

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Лъжница: 029005 М. Голака, Ал.Стамболийски 11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1, Горна Бара, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А,,, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10., 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Стоян Войвода 15, 17, 15, 30, Христо Ботев 19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: В Началото От Ляво След Моста

На 06.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Самоков: Тинтява 7

На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Магазин и Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, К.К. Попови Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади

На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Господинци: УПИ-Хі, Кв.1, Старото Село

На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Господинци: Старото Село

На 07.11.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница: Ал.Стамболийски 11, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, Елена Лефтерова 3, 1, Ивайло 12, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, Опълченска 7, 2, 3, 5, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10., 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Христо Ботев 19, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11

На 08.11.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Гоце Делчев: Димитър Димов 2, 12, 8, 5 А, Драгоман 149, 156, 148, 153, 136, 110, 54, 55, 48, 74, 76, 45, 65, 42, 140, 187, 98, 154 А, 152, 90, 144, 170, 88, 104, 61, 80, 50, 90, 128, 122, 68, 114, 56, 134, 112, 89, 82, 108, 102, 142, 63, 124, 182, 161, 142, 174, 12, 159, 86, 172, 128, 181, 101, 58, 119, 183, 57, 168, 63, 150, 66, 96, 51, 72, 80, 59, 146, 84, 107, 75, 174, 146, 108, 118, 13, 186, 157, 180, 126, 170, 132, 182, 150, 151, 65, 62, 53, 75, 60, 94, 158, 166, 100, 179, 49, 92, 126, 154, 95, 160, 70, 47, 155, 73, 52, 67, 101, 120, 162, 172, 116, 138, 130, 94, 85, 164, 84, 114, Кв.157, 207, 216, 218, Кв.158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото 8, Потока 103, 93, 63, 77, 54, 91, 48, 87, 67, 154, 73, 48, 112, 48, 86, 97, 44, 87, 83, 58, 50, 110, 56, 60, 71, 158, 75, 62, 69, 79, 114, 81, 61, 80, 65, 85, 142, 59, 61, 52, 70, Стара Планина 65, Янко Атанасов 1

Община Гърмен

На 08.11.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Двадесет и Втора 6, Двадесет и Девета 5, Двадесет и Осма 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 4, 1, 3, Двадесет и Първа 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, Двадесет и Седма 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, Двадесет и Четвърта 3, 9, 7, 2, 16, Двадесет и Шеста 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Деветнадесета 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Неуточнен Адрес Археологически Резерват, Осемнадесета 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 8, Първа 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Трета 61, 59, 57, 55, 56, Тридесет и Втора 2, Тринадесета 21, Четиринадесета 9

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 07.11.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Дъбница: 055001, Десета 11, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Шестнадесета 1

Община Кресна

На 06.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Горна Брезница: Іі-90 Кв.11

На 05.11.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Градешница: Втора 7, 9, 11, 15, 19, 3, 17, 5, 1, 13, 21, 31, 8, 35, 29, 14, 6, 37, 43, 41, 16, 12, 2, 4, 10, 39, 27, 33, 37, 20, 22, 63, 49, 26, 59, 28, 67, 69, 65, 47, 30, 36, 50, 51, 8, 24, 53, 34, Главен път Е79 Ресторант Воденичката, Аптека, Офис, Ресторант, Заведение, Комплекс, Склад, Кафе, 1, Магазин, Заведение, Офис, Гробето, Двадесет и Втора 5, 4, 1, 3, 6, 2, Двадесет и Пета 3, 6, 1, 4, Двадесет и Първа 1, 5, 3, Двадесет и Седма 5, Двадесет и Трета 11, 5, 13, 3, 9, Двадесет и Четвърта 7, 1, 1, 3, Двадесет и Шеста 25, 12, 4, 27, 21, 11, 2, Двадесета 1, Дванадесета 5, 16, 11, 9, 14, 18, 7, 3, 1, 12, 6, 17, 20, 2, 15, 4, Девета 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, 5, Деветнадесета 6, 4, 3, 13, 11, 1, 5, 9, 8, Десета 7, 1, 4, 3, 5, 6, 8, 2, 9, Единадесета 3, 4, 11, 9, 7, 2, 6, 14, 12, 1, 10, 5, 8, извън регулацията Жилище, Жилище, 8, Времянка, 13, 69, Жилище, местност Градешка Гара Авторемонтна Работилница, местност Рудината, Неуточнен Адрес ТП3, ТП1, ТП2, Осемнадесета 1, 5, 7, 3, Осма 2, 4, 6, Петнадесета 2, 1, Първа 29, 55, 33, 45, 59, 69, 41, 67, 31, 57, 25, 39, 53, 19, 65, 37, 61, 47, 51, 35, 63, 21, 23, 43, 27, 49, 9, Параклис Пресвета Богородица, 17, 15, 1, 11, 13, 5, 7, 3, Седемнадесета 6, 4, 3, 1, 8, 5, 2, Седма 3, 5, 15, 11, 1, 9, 7, 13, Трета 1, 12, 7, 14, 10, 6, 28, 4, 9, 3, 16, 2, 8, 26, 28, 29, 24, 26, 20, 21, 15, 17, 18, 23, 19, 22, 25, 27, Тринадесета 16, 19, 9, 2, 13, 4, 17, 8, 5, 11, 15, Четвърта 3, 2, 7, 18, 27, 23, 13, 24, 28, 36, 32, 8, 19, 31, 22, 4, 6, 21, 15, 11, 34, 14, 20, 25, 30, 1, 10, 16, 5, 12, 17, 26, 33, 38, 40, 46, 44, 42, 3, 41, 37, 6, 43, 47, 45, 46, Четиринадесета 3, Шеста 20, 6, 2, 4, 18, 16, 14, 10, 22, 12, Шестнадесета 3, 2, Поща, М. Гробето

На 05.11.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Илинденци: Алеко Константинов 22, 4, 2, 13, 6, 10, 5, 8, 1, 9, 3, Белица 2, 11а, 11, Васил Левски 27, 28, Втора 25, Двадесет и Втора 3, 2, 4, 5, Двадесет и Девета 4, 13, 17, 19, 11, 14, 7, 12, 8, 15, 3, 18, 16, 7, Двадесет и Осма 7, 1, 3, 2, 5, 1, Двадесет и Пета 19, 4, 8, 14, 12, 16, 6, Двадесет и Първа 18, Двадесет и Седма 1, 3, Двадесет и Трета 1, 3, 13, 5, 7, 9, 3, 10, 2, Двадесет и Четвърта 9, 4, 2, 3, 7, 6, 5, 7, 4, Двадесет и Шеста 1, Двадесета 3, 15, 9, 7, 17, Дванадесета 1, Девета 16, 2, 7, 8, 10, 3, 6, 5, 20, 13, Деветнадесета 13, 11, 8, 3, 9, 2, 5, 7, 7, 2, 10, 9, 4, 1, Десета 3, 8, 6, Димитър Пешев 1, 3, 6, 2, 10, 8, Единадесета 2, 1, 3, 5, 5, Здравец 7, Илинден 2, Кольо Фичето 8, Костур махала 7, 4, 2, 3, 5, 8, 1, 1, М. Злинска Река – Сусарник, местност Бабище ПИ 040193, местност Горно Поле Помпена Станция, Мраморна 20, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 12, 7, 8, 6, Пета 7, 2, 5, 4, Петнадесета 1, 2, Първа 5, 9, 3, 4, 29, 17, 19, 27, 25, 23, Св. Трифон 10, Свети Мина 15, Седма 7, 2, 9, Трета 22, 33, 28, 27, 25, 29, 34, 37, 19, 36, 31, 32, 32, 61, 43, 8, 59, 48, 65, 18, 46, 42, 51, 40, 39, 45, 66, 56, 49, 55, 53, 67, 41, 44, 21, 9, 26, 10, 15, 11, 13, 16, 6, 18, 17, 12, 14, 7, 8, 1, 4, Тридесет и Втора 9, 12, 4, 1, 10, 7, 6, 8, Тридесет и Осма 8, 2, 5, 1, 6, Тридесет и Пета 9, 1, 9, 6, 15, 11, 20, 13, 5., 3, 5, 22, Тридесет и Първа 9, 7, 8, 4, 2, 6, 7, 3, 1, 5, Тридесет и Седма 1, 9, 5, Тридесет и Трета 61, 6, 4, 5, 2, Тридесет и Четвърта 36, 42, 31, 45, 37, 39, 34, 38, 48, 32, 29, 33, 2, 17, 12, 28, 1, 13, 19, 30, 14, 15, 8, 23, 20, 25, 27, 11, 6, 26, 29, 10, 3, 30, 20, Тридесет и Шеста 1, 6, 6, 8, 10, 9, 1, 12, 18, 5, 2, 3, 4, 2, 1, Тридесета 6, Тринадесета 11, 3, 18, 16, 12, 14, 10, 8, 4, 1, 2, 16, Черноризец Храбър 6 Жилище, Четвърта 4, 11, 2, 15, 5, 13, 3, 16, 14, 24, 17, 2, 18, 21, Четиридесет и Втора 5, 1, 2, 12, 7, 10, 6, 4, 8, 3, 25, Четиридесет и Девета 1, 3, 3, 5, 6, 8, 10, 1, 12, 1, Четиридесет и Осма 3, 2, 12, 6, 7, 5, Четиридесет и Пета 2, 5, Четиридесет и Първа 6, 4, Четиридесет и Седма 10, 36, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 1, 4, Четиридесет и Трета 3, 4, 10, 1, Четиридесет и Четвърта 31, 3, 2, 1, 42, Четиридесета 19, 29, 17, 8, 27, 15, 3, 5, 14, 4, 1, 21, 1, 14, 1, Четиринадесета 4, 5, 9, 2, 3, 2, 3, Шеста 2, Шестнадесета 6, 12, 4, 1, 10, 8, 14, 1, 4, 5, 2, Съвет, 3, УПИ І-248, Кв.26, 4

На 05.11.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Струмяни: Будител 3, Врабче 4, Димчо Дебелянов 3, 2, 36, Долна Белица 7, 30, 31, 23, 15, 21, 40, 5, 11, 26, 13, 33, 3, 4, 32, 22, 38, 34, 42, 8, 24, 27, 20, 12, 16, 10, 2, 14, 18, 19, 6, 36, 1, 25, 9, 29, 28, Дядо Ильо Малешевски 3, 2, 11, 2, 4, 5, 1, 3, 6, 8, Кочо Честименски 2, Мура 1, 7, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 1, 12, 3, 10, 8, Пейо Яворов 1, Пенчо Славейков 6, Св.Св.Кирил и Методи 8, 8, 10, Св.Св.Константин и Елена 18, 22, 3, 26, 27, 12, 36, 16, 6, 24, 28, 2, 20, 32, 30, 1, 14, Синаница 8, 4, Спартак 2, 4, 13, 22, 31, 5, 29, 27, 8, 37, 25, 21, 35, 17, 15, 9, 43, 39, 19, 33, 7, 3, 41, Хан Крум 4, 2, Хан Кубрат 6, Христо Ботев 9, 8, 3, 10, 15, 7, 11, 17, 13, 6, 2, Цар Самуил 12, 28, 13, 4, 24, 1, 11, 2, 6, 8, 15, 9, 10, 2

На 05.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кресна: местност Градешки Бани Офис, Обект, Неуточнен Адрес Баня, Подината

На 05.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 06.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 07.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 08.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Крупник: Главен път Е-79 Бензиностанция

На 05.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 06.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 07.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 08.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, Кв.16, УПИ III Кв 11, Скз Стара Кресна

На 05.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 06.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 07.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 08.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Сандански: Цар Самуил 1

На 05.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 06.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 07.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 08.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Сенокос, Общ. Симитли: Вила

На 05.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 06.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 07.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 08.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Кресна: Главен път Е-79, Македония 96, 1 пътен Тунел на Главен път Е79

На 05.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 06.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 07.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 08.11.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Ощава: 54537.600.31.1, Германци, местност Русенци, местност Станковица, Къща, ТП2

Община Петрич

На 04.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III 22, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 04.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Генерал Тодоров 12

На 04.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 05.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Марикостиново: Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 04.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14

На 04.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5

На 05.11.2019 г. /08:30 – 12:00 ч.; 10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Тополница, Общ. Петрич: Гробището

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, пътен Възел Ам Струма, *, 1

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Спанчево: местност Реката

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дрангово, Общ. Петрич: местност Болницата, Над Селото 23563, Старо Село, М.Върбите УПИ 000498, Мебелен Цех

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кулата: Антон Попов 53, 35, 48, 27, 20, 34, 26, 28, 47, 42, 35, 32, 37, 49, 7, 39, 40, 41, 55, 33, 38, 51, 30, 53, 18, 20, 24, 45, 22, 36, 43, 23, 35, 29, 58, 17, 31, 9, 14, 10, 11, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 4, 19, 38, 24, 80, 68, 4, 56, 59, 67, 73, 62, 72, 61, 60, 50, 37, 71, 44, 70, 58, 46, 66, 64, 39, 48, 52, 57, 76, Арда 1, 2, Брегалница 30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, 7, 17, 19, 6, 9, 13, 10, 5, 11, 8, 12, 3, 21, 4, 8, 1, 6, 15, 1, 2, Васил Левски 14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, 18, 4, 6, 2, Връх Китка 14, 6, 1, 16, 7, 14, 9, 10, 2, 5, 8, 12, 3, Гео Милев 14, 12, 10, 7, 3, 6, 4, 8, 5, 1, Ел-Тепе 6, 4, 2, 3, 8, 1, 7, Жп Кулата, Кожух 7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, 1, 3, Кочо Мавродиев 4, 5, 11, 2, 7, 6, Люле Бургас 7, 2, 1, 6, 5, 3, 10, 4, Максим Горки 2, 9, 7, 8, 3, 5, 2, 1, 12, 4, 6, местност Гкпп-Кулата Цех, Администрация, Магазин Белатур Ад, Такси и Разрешителни, Кантар, Митница, Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Каравана, Помпа, местност Кавако Магазин, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, 1 Гкпп, Усилвател Бац, Отец Паисй 16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, 6, 8, 4, Петко Р.Славейков 23, 38, 36, 48, 44, 42, 46, 29, 7, 30, 9, 34, 25, 22, 11, 15, 21, 12, 27, 16, 2, 26, 4, 3, 20, 6, 18, 8, 24, 19, 5, 28, Плевен 24, 2, 28, 30, 32, 10, 22, 6, 14, 12, 3, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2, Рила 1, 8, 11, 7, 9, 3, 2, Стефан Караджа 1, 3, 2, 6, 4, 8, 11, 14, 7, 12, 5, 10, Хр.Чернопеев 2, 1, 2, Цанко Церковски 3, 1, 5, 4, 6, Цар Калоян 2, 3, 1, 4, Поща, Чаталджа 6, 4, 2, 5, Черни Черници, Яне Сандански 10, 4, 5, 3, 8, 1, 12, 9, 14, 6, Янтра 2, 4, 1, 8, 6, 7, 5, 5, 1

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кулата: местност Гкпп-Кулата Митница, Терминал Митница

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико път 108, Капанлъко, местност Дабето Фабрика, местност Ливадите Автосервиз, местност Острово Помпа, местност Побиен Камък Помпа, местност Порой, местност Фабриката Цех, Петко Р.Славейков 2

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Марикостиново: 1-141, Асен Златаров 24, 32, 23, 33, 31, 38, 22, 35, 34, 40, 37, 29, 30, 25, 21, 27, 21, 36, 43, 1, 11, 16, 14, 6, 2, 5, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 13, 18, 3, 11, 8, 10, 17, 19, Братя Миладинови 25, 26, 5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 22, 20, 44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 43, 38, 25, 37, 46, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21, Бузлуджа 1, 6, 4, 10, 5, 3, 12, 8, Бяло Море 2, Васил Коларов 4, 18, 17, 15, 6, 11, 2, 7, 13, 1, 3, 20, 22, 16, 10, 26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, 60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56, Генерал Гурко 4, 6, 10, 8, 2, 9, 5, 18, 13, 14, 16, 22, 10, Георги Раковски 7, 1, 2, 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Главен път Е-79 1 Фтец Мантар Енерджи, Горничето, Димитър Благоев 4, 2, 5, 3, 7, 13, 9, 11, 8, 13, Димо Хаджидимов 3, 6, 8, 2, 5, 1, 7, 11, 9, 10, Долен Засек Склад За Строителни Материали, Драва 2, 1, 6, 3, 4, Екзарх Йосиф 41, 49, 37, 33, 10, 6, 35, 39, 4, 8, 25, 23, 2, 31, 18, 16, 12, 20, 22, 11, 17, 15, 19, 5, 21, Заводска 2, 1, Засеко, Иван Вазов 14, 11, 18, 4, 23, 20, 7, 6, 24, 26, 12, 10, 25, 8, 3, 5, 17, 9, 13, 16, 15, 2, 10, 21, 1, извън регулация, Карл Маркс 2, 22, 9, 12, 16, 5, 10, 14, 18, 8, 6, 24, 1, 4, 11, 7, 13, 3, 20, Марикостенски Бани Ферма, Цех, ТП, Хотел, 2, Марица 6, 48, 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, 33, 4, 19, 6, 16, 37, 31, 11, 35, 1, 5, 29, 7, 27, 25, 8, 3, 17, 21, 13, 32, 12, 9, 18, 23, 2, местност Аджобица-Чалията Бензиностанция, местност Банско Бърдо Павилион, местност Бонаро Бетонов Център, местност Високия Рид Склад, местност Горничето Цех, местност Корията Врем.С-Во, местност Лозарски Андък Свинарник, местност Падарка Свинарник, Казан, Местонст Среден път Таверна, Москва 3, 4, Неуточнен Адрес Поща, Извън Селото, Извън Селото, Отец Пайсий 15, 2, 10, 1, 17, 11, 12, 2, 9, 7, 5, 13, 21, 4, 19, 8, 3, Петър Берон 2, 4, 1, Петър Стефанов 2, 11, 7, 19, 12, 10, 15, 17, 3, 4, 5, 13, 9, Пирин 4, 2, 5, 6, 14, пътен Възел Ам Струма, Свобода 5, 4, 3, 9, Стадион, Струма 13, 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5, Христо Смирненски 8, 14, 2, 5, 26, 10, 7, 24, Черно Море 15, 12, 14, 6, 11, 9, 20, 2, 18, 16, 7, 3, 5, 1, 4, 10, Янтра 1, 3, 2, Закуски, Дискотека, Магазин, Тото Пункт

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Марикостиново: Неуточнен Адрес Село Тополница

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Митино: Джаферица, местност Порой, Шеремет

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Монтана: Хан Кубрат 9

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 56126.292.4, Бежанка, местност Козлек, местност Мерата Селскостопанска Постройка, Овчарник С Битовка, Одрин 48, 55, 53, 56, 54, 50, 45, 51, 47, 49, 52, 46, Полковник Дрангов 1, Рокфелер, Свети Георги 47, 50, 51, 49, 35, 52, 45, 54, Свобода 1, 2, 6

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови 1, България 104, 101, 76, 80, 103, 74, 92, 84, 98, 97, 87, 72, 94, 70, 68, 82, 126, 95, 83, 93, 85, 78, 96, 99, Георги Бенковски, Зиче, Ляшница Потоко, местност Бухото Цех, Помпа, Склад, Ресторант, Сграда, Офис, Жилище, Сонда, Помпа За Напояване, Работилница, Фургон, Обор, местност Зиче Църква, Помпа За Напояване, Жилищна Сграда, Врем.С-Во, Временно Строителство, 8, Жилище, местност Караач-Дамяница Метан Станция, МТП, местност Кумли Магазин За Строит.Материали, Автосервиз, Временно Строителство, Авторемонтна Работилница, местност Мерата ТП, Временно Строителство, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност под гарата автоработилница, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов 1, Стопански Двор

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Рупите: Александър Буйнов 6, 30, 27, 20, 10, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 5, 3, 11, Беласица 1, 18, 20, 10, 14, 4, 12, 16, Бяло Море 3, 5, 4, 2, 7, 11, 8, 10, Васил Левски 23, 15, 25, 14, 19, 9, 6, 21, 5, 1, 10, 11, 13, 2, 12, 4, 20, 3, Георги Бенковски 15, 9, 16, 21, 5, 2, 6, 14, 20, 18, 11, 10, 13, 17, 24, 4, 25, 19, 23, Гоце Делчев 10, 12, 18, 2, 22, 21, 3, 15, 6, 19, 5, 1, 20, 7, 11, 9, 17, 13, извън регулацията 1, 1, 2, 1, Илинден 13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23, 2, Кирил и Методий 25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18, 2, 13, Кожух 1, 6, 3, 7, 9, 5, Любен Каравелов 32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33, 6, 4, 11, 10, 35, 18, Маркова Скала 9, 7, 2, 3, 6, 4, Маршал Толбухин 1, 2, 12, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 8, 17, 9, Местнос Рупите Вила, Църква, Баня, Почив.Станция, Павилион, местност Корията Помпа, Помпа, местност Мерата, местност Пинговица Помпа, Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива, местност Свети Атанас, местност Средно Поле Помпа За Поливане, Помпа, Цех, Помпа, местност Тафтино ПИ 000301, Дом, Цех За Произв. на Плодови и Зе, местност Тухларка Оранжерия, Помпа, Москва 4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8, Неуточнен Адрес Приемник Бац, Поща, Никола Вапцаров 7, 8, 5, 17, 14, 22, 2, 7, 1, 3, 15, Осми Март 1, 6, 2, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Осогово 10, 5, 3, 4, 6, 1, 8, 7, 2, 1, Петра 1, 9, 15, 11, 17, Пирин 4, 1, 2, 5, 15, 9, 3, 7, 21, 19, 13, 17, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански 17, 13, 1, 23, 25, 22, 27, 23, 6, 16, 8, 14, 4, 18, 7, 2, 3, 10, 1, Софроний Врачански 21, 8, 9, Стопански Двор ТП, Цех, Тафтино, Тракия 9, 2, 1, 14, 10, 6, 13, 5, 7, 8, 3, УПИ Ііі-131, Кв.7, Хр.Ботев 37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49, 27, 1, 16, 10, 2, 7, 15, 14, 25, 11, 8, 19, 27, 5, 13, 23, 9, 21, 6, 3, 17

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Ръждак: 56126.453.3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв.20, Жилище, 3

На 05.11.2019 г. /10:30 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Голяма Нива -Кавако, Капсиди, местност Янкулица, Трънката, УПИ 4 и ПИ 014012, М. Градините, УПИ I-111 Кв.20, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите, 22, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 05.11.2019 г. /10:30 – 16:00 ч./ –  Генерал Тодоров

На 05.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Рупите: Гоце Делчев 10, 12, извън регулацията 1, Илинден 13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23, Кирил и Методий 25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18, Кожух 1, 6, 3, 7, Любен Каравелов 32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33, Маркова Скала 9, Маршал Толбухин 1, 2, местност Корията Помпа, местност Средно Поле Помпа За Поливане, Помпа, Неуточнен Адрес Приемник Бац, Поща, Никола Вапцаров 7, Осми Март 1, Софрони Врачански 17, 13, 1, 23, 25, 22, 27, Софроний Врачански 21, Хр.Ботев 37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49

На 06.11.2019 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Рупите: Александър Буйнов 6, 30, 27, 20, 10, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 5, 3, 11, Бяло Море 7, 11, 8, 10, извън регулацията 1, 2, Илинден 2, Кирил и Методий 2, Кожух 9, Любен Каравелов 6, 4, 11, 10, Маркова Скала 7, 2, 3, 6, 4, Маршал Толбухин 12, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 8, местност Корията Помпа, местност Мерата, местност Пинговица Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива, местност Средно Поле, местност Тафтино ПИ 000301, Дом, Москва 4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8, Осогово 1, Хр.Ботев 27

На 06.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Рупите: Беласица 1, 18, 20, 10, 14, 4, 12, 16, Бяло Море 3, 5, 4, 2, Васил Левски 23, 15, 25, 14, 19, 9, 6, 21, 5, 1, 10, 11, 13, 2, 12, 4, 20, 3, Георги Бенковски 15, 9, 16, 21, 5, 2, 6, 14, 20, 18, 11, 10, 13, 17, 24, 4, 25, 19, 23, Гоце Делчев 18, 2, 22, 21, 3, 15, 6, 19, 5, 1, 20, 7, 11, 9, 17, 13, извън регулацията 1, Кирил и Методий 13, Кожух 5, Любен Каравелов 35, 18, Маршал Толбухин 17, 9, местност Пинговица Помпа, местност Свети Атанас, местност Средно Поле Помпа, Никола Вапцаров 8, 5, 17, 14, 22, 2, 7, 1, 3, 15, Осми Март 6, 2, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Осогово 10, 5, 3, 4, 6, 1, 8, 7, 2, Петра 1, 9, 15, 11, 17, Пирин 4, 1, 2, 5, 15, 9, 3, 7, 21, 19, 13, 17, Свети Атанас, Софрони Врачански 6, 16, 8, 14, 4, 18, 7, 2, 3, 10, 1, Софроний Врачански 8, 9, Тракия 9, 2, 1, 14, 10, 6, 13, 5, 7, 8, 3, УПИ ІІІ-131, Кв.7, Хр.Ботев 1, 16, 10, 2, 7, 15, 14, 25, 11, 8, 19, 27, 5, 13, 23, 9, 21, 6, 3, 17

На 07.11.2019 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Старчево: XVI-8, Кв.3, местност Асанката

На 07.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Старчево: Солун 1 ФТЕЦ СДВ Солар

На 08.11.2019 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Кърналово: Ванюша Валчук 6, Вит 15, 9, 4, 10, 17, 2, 13, 3, 6, 11, 7, 5, Г.Димитров 3, 6, 4, 5, 17, 7, 13, 19, 2, 8, 11, 15, 10, 9, Георги Урумов 2, 9, 1, 5, 3, 6, 7, Ленин 2, местност Горни Бари Помпа, Септемврийска 2, 3, 8, 16, 6, 4, Стопански Двор Помпа, Сграда, Автоработилница, Склад, Работилница, Цех, 1, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух 7, 1, 2, Черноризец Храбър 7, 11, 9, 17, 21, 4, 3, 5, 19, 1, 15, 2, Цех

На 08.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III 22, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 08.11.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Битоля 22, Дунав 19, 15, 48, 13, 42, 44, 50, 40, 48, 17, 46, Кожух 25, 16, 4, 21, 21, 14, 12, 6, 22, 22, 19, 23, 5, 3, 20, 18, 27, 10, 33, 18, 18, 9, 8, 22, 7, 10а, 31, 13, 5, 15, 17, 3а, 29, 24, 12, 1, Поп Богомил 5, Христо Чернопеев 28

На 08.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Кърналово: Арда 3, 21, 14, 11, 1, 9, 17, 7, 19, 4, 6, 15, 2, 5, 13, 23, Бъкстон 6, Вела Благоева 4, 2, 5, 1, 3, 6, Витоша 8, 11, 6, 7, 1, 3, 2, 9, 4, 5, Марица 10, 11, 3, 1, 9, 2, 17, 4, 6, 7, 8, 15, 5, местност Слонищата Яромелка, местност Юрето Хале, Оборище 1, 2, 4, Одрин 10, 5, 8, 3, 6, 9, 4, 2, 12, 7, Петко Р.Славейков 5, 2, 3, 1, Родопи 2, 1, Септемврийска 12, 16, 10, Славянска 14, 8, 10, Слонищата, Хилендар 29, 25, 31, 12, 4, 8, 2, Цв.Радонов 1, 3, 5, 8, 2, Шипка 2

Община Разлог

На 05.11.2019 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Разлог: местност Кукурево, местност Писана Черква, местност Църнако Д, С, В, А, А

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, IV-57020 III-57020, Ангел Даракчиев 1, Баненска Буна 47, 31, 3, Втора 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44, Девета 2, Деветнадесета 1, Неофит Рилски 99, 46, 11, Осма 9, Пета 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50, Петнадесета 3, 4, 2, ПИ №02693.501.1044, Първа 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16, Седемнадесета 3, 1, Тринадесета 7, 9, 16, УПИ XIx-610 Кв 44, Четвърта 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39, Четиринадесета 2, 1, Шеста 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, Шестнадесета 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8

На 06.11.2019 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Разлог: Еделвайс 6, 1, 2, местност Бел път, Охрид 88, 78, 67, 65, 90, Първа 2а, 1, 2, Рила 26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, Св.Св.Кирил и Методий 126, 128, Черна Река 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, ТП Бел път

На 06.11.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Разлог: Баба Магдалена, Джинджерица 1, 6, 4, 2, 3, 5, Дълга махала 2, 3, Мирчо Кипрев 2, 21, ТП Саровица, 31, 94, 8, Младост 5, Саровица 4, 15, Стълбище, 13, 9, Импулс, 8, Магазин, Работилница, 7, 6, 10, 3, 5, Гараж, 1, 2, 6, ТП Саровица, 14, Г, 6 6, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/ 4, 14, 7, Общи Нужди, 10, 3, 21, 94, 2, 13 2, 12, 9, 13, 6, 21 Б, 94 А, Цар Иван Асен II 44, 48, 35, 17, 33, 25, 29, 23, 2, 21, 42, 36, 38, 40, 56, 15, 32, 19а, 37, 27, 19, 46, 34, 31

На 07.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:15 – 16:15 ч.; 15:00 – 16:15 ч./ –  Горно Драглище: Втора 1, 2, 3, Двадесет и Втора 6 Вила, 4, 1, 3, 6, 2, Двадесет и Пета 3, Двадесет и Първа 18, 4, 1, 2, 6, 10, 26, 22, 42, 18, 16, 12, 20, 14, Двадесет и Трета 2, 14, 5, 19, 11, 12, 4, 6, 9, 21, 7, 23, 8, 10, 15, 25, Двадесет и Четвърта 4, 16, 8, 2, 1, Двадесета 5, 7, 3, Дванадесета 10, 1, 12, 6, 8, 3, 5, Девета 6, 3, 10, 9, 5, 4, 7, 1, Деветнадесета 25, 1, 18, 55, 28, 99, 2, 40, 43, 35, 39, 22, 27, 36, 9, 15, 10, 34, 17, 23, 38, 31, 19, 4, 26, 30, 16, 11, 21, 5, 44, 45, 24, 7, 42, 12, 25, 46, 6, 3, Десета 11, 3, 24, 23, 30, 1а, 19, 1, 26, 17, 13, 25, 36, 42, 32, 6, 21, 40, 15, Единадесета 12, 17, 16, 9, 2, 1, 6, 10, 18, 15, 24, 22, 7, 19, 11, 8, Неуточнен Адрес Поща, Магазин, Осемнадесета 9, 11, 5, 7, 15, 3, Осма 42, 38, 30, 27, 7, 26, 40, 8, 99, 21, 14, 13, 17, 32, 25, 18, 6, 22, 23, 44, 34, 12, 3, 20, 2, 5, 16, 15, 9, 36, 11, 10, Пета 4, 3, 2, 6, 1, Петнадесета 16, 2, 6, 21, 5, 12, 3, 11, 18, 7, 8, 10, 14, 9, 17, 15, 11, Първа 23, 12, 20, 2, 7, 14, 5, 33, 18, 10, 9, 19, 1, 13, 6, 16, 21, 31, 8, 17, 15, 30, 29, 35, 3, 46, 24, 36, 25, 11, 27, 33, 7, 16, 16, 26, 40, 50, 10, 4, 44, 51, 42, 45, 43, 46, 47, 14, Седемнадесета 15, 17, 7, 11, 2, 5, 19, 13, 3, 1, 9, Седма 6, 9, 3, 7, 8, 14, 15, 2, 4, 18, 13, 1, 12, 11, 16, 6, Трета 2, 3, 1, 8, 14, 9, 6, 10, 99, 1, 24, 4, 16, 26, 18, 7, 5, 99, Тринадесета 5, Четвърта 3, 8, 5, 10, 7, 4, Четиринадесета 9, 1, 18, 12, 10, 7, 16, 17, 22, 3, 13, 14, 15, 11, 5, 6, 22, Шеста 3, 5, Шестнадесета 8, 3, 2, 5, 7, 1, ТП3, Вила

На 07.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:15 – 16:15 ч.; 15:00 – 16:15 ч./ –  Добърско: Вила

На 07.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:15 – 16:15 ч.; 15:00 – 16:15 ч./ –  Долно Драглище: 026036, УПИ IX 219 Кв 42, Повилион, Къща, ТП1, Стълб №21

На 07.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:15 ч./ –  Бачево: 23-ти Септември 13, 10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4, Александър Стамболийски 8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 99, 13, 23, 15, 11, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 45, 63, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 33, 7, 51, 14, 3, Александър Стамболийски 3, 1, 6, 109, 34, 46, 58, 89, 54, 77, 73, 38, 48, 79, 44, 62, 40, 75, 60, 69, 87, 50, 52, 65, 36, 91, 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 101, 109, 120, 64, 20, 74, 33, Асен Лагадинов 2, 5, 10, 3, 7, 9, 1, Атанас Попстоянов 1, 2, 13, 8, 5, 3, 14, 7, 9, 12, 1, 15, 11, 6, Васил Левски 13, 18, Васил Левски 2, 16, 8, 14, 9, 5, 1, 6, 11, 13, 2, 12, 4, 15, 50, 7, 1, 18, Георги Бенковски 1, 2, 3, 92, 6, 7, Георги Димитров 46, 42, 74, 38, 50, 76, 1, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 64, 55, 51, 33, 37, 54, 72, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 60, 86, 100, 17, Георги Димитров 104, 57, 17, 16, 20, 17, 14, 26, 24, 10, 19, 29, 18, 11, 27, 15, 23, 1, 21, 16, 25, 6, 13, 22, 5, 9, 72, 90, 88, 83, 81, 96, 100, 110, 104, 79, 98, 89, 80, 73, 114, 108, 85, 106, 75, 102, 3, 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 109 2, 101, 88, 107, 109, 116, Гоце Делчев 1, Гоце Делчев 4, 9, 6, 7, Димитър Благоев 15, 7, 53, 28, 1, 20, 29, 57, 14, 9, 4, 17, 39, 37, 44, 5, 51, 36, 35, 8, 11, 24, 27, 47, 120, 46, 45, 13, 34, 16, 48, 43, 38, 30, 33, 25, 41, 40, 18, 3, 18, 1, Димо Хаджидимов 3, Димо Хаджидимов 3, 10, 9, 1, 8, 4, 3, 6, 7, 5, Захари Стоянов 2, Захари Стоянов 1, 2, 9, 7, 4, 3, Иван Вазов 1, Иван Вазов 8, 6, 4, 2, 1, Кирил и Методи 2, 3, Кирил и Методи 5, 11, 7, 13, 9, Костадин Катранджиев 23, 18, 19, 5, 13, 4, 8, 21, 9, 6, 2, 16, 14, 7, 11, 3, 15, Костадин Катранджиев 7, Кръстю Стойчев 3, 6, 1, 4, 8, 7, Людмила Живкова 13, 18, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 29, 13, 12, 16, местност Перивол, местност Перивол Вила, Рибарник, Обро, Помпа, Вила Длс, Овчарник-Грамадите, Грамадите, местност Раждавец Вила, Неофит Рилски 7, 12, 8, 11, 2, 10, Неуточнен Адрес Сграда Стадиона, Цдг, Детска Ясла, Поща, Никола Вапцаров 11, 3, 15, 13, 19, 14, 7, 6, 17, 11, 10, 5, 1, 4, 9, Никола Парапунов 1, 3, 7, 5, 6, 21, Оборище 22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88, Паисий Хилендарски 11, 6, 19, 14, 15, 2, 8, 5, 4, 12, 1, 13, 16, 9, 7, 3, Панайот Волов 2, Партизанска 6, 9, Партизанска 6, 7, 10, 5, 2, 8, Пейо К. Яворов 1, 8, 10, 6, 4, 12, Пенчо Славейков 3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1, Пенчо Славейков 11, 13, Перивол, Петър Берон 6, 16, 18, 8, 1, 5, 7, 10, 12, 2, Петър Прангов 7, 8, 1, 3, 9, 5, Пирин 7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8, Ралеви Гробища, Рила 35, 29, 25, 33, 34, Рила 26, 24, 37, 34, 45, 41, 30, 39, 47, 28, 35, 32, 19, 16, 23, 8, Тодор Каблешков 9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4, Тодор Каблешков 99, Тримата Ятака 2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5, Шипка 1, 7, 2, 3, 6, 9, 5, 11, 4, Шипка 4, Яне Сандански 3, 4, 5, 1, 6, 2, 9, 7, 5, 4

На 07.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково Вила

На 07.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:15 ч./ –  Годлево

На 07.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:15 ч./ –  Разлог: 15-ти Септември 7, 5-6, 15, 1, 18, 16, 2, 9, 12, 14, 8, 17, 11, 13, 1, Александър Стамболийски 36, Арх. Александър Г. Баров 4, Банище, Бела Река 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86, 12, 56, 11, 52, 58, 54, 60, 32, Павильон, 66, 38, 40, 5, 69, 22, 34, 70, 84, 46, 80, 72, 78, 62, 1, 11, 65 Магазин №4, 68, 9, 44, 82, 7, 50, 74, 3, 56, 76, 14, 48, 64, 104, 108, 106, 110, 100, 15, 17, 112, 13, 96, 102, 98, 19, 11, 114, Братя Каназиреви 67, 71, 7, 65, 44, 73, 69, 7, 36, 40, 43, 9, 75, 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, Братя Копанарови 2, 3, 3, 3 3, Братя Кулини 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, Братя Миладинови 10, 3, 8, 2, 6, 17, 15, 14, 23, 4, 21, 29, 5, 9, 27, 19, 1, 12, 18, 7, 31, 11, Варош 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5, Васил Левски 5, 18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3, 2, Вихрен 563, 553, 558, 550, 547, 545, 555, 546, 556, 542, 554, 544, 526, 541, 564, 569, 552, 549, 548, 557, 551, 537, 504, 517, 525, 536, 532, 508, 538, 511, 524, 516, 533, 531, 507, 534, 503, 530, 540, 509, 529, 535, 518, 512, Войнишка 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6, Възраждане 11, 5, 1, 9, 33, 27, 31, 3, 25, 1 1, 13, 21, 18, 17, 29, 23, 3, 20, 14, 10, 16, 11, 12, 4, 1, 24, 34, 26, 19, 32, 22, 1, 36, 28, 30, Георги С Раковски 17, 18, 20, 14, 21, 19, 16, 15, 5, Голак 5, 4, Гоце Делчев 3, 1, 1 1, 1 Б, Еделвайс 3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2, Екзарх Йосиф 18, 5, 6, 21, 13, 26, 24, 5, 17, 30, 11, 12, 1, 15, 14, 20, 28, 22, 5 5, 8, 16, 4, 2, 19, 10, 13, Ж.К.Кцх, Иван Вазов 23, 7, 11, 3, 9, 17, 7, 13, 1, 15, 8, 19, 10, 6, 3, 21, 5, 11, 9, 12, 4, Изворите 60, 70, 78, 58, 66, 62, 3, 7, 5, 9, 1, 47, 29, 27, 30, 43, 14, 8, 15, 45, 23, 12, 34, 21, 10, 35, 32, 28, 24, 19, 31, 41, 22, 33, 16, 47а, 2, 37, 4, 20, 25, 9, 6, 13, 18, 17, Иконом Никола Ангелов 25, 17, Иларион Макариополски 23, Илинден 7, 5, 2, 3, 1, К Ц Х 2, 14, 5, 7, 6, Калиново 1, 7, 3, 1, Катарино 33, 36, Крапа 2, 21, 4, 24, 8, 16, 6, 10, 22, 5, 3, 9, 14, 1, 17, 13, 15, 7, 20, 18, Лазар Нешков 12, Македония 2, 5, 4, 3, 6, 8, 8, 5, 2, 7, 6, 3, 1, Места 1, 2, 3, 4, 5, 10, 6, местност Банище, местност Бел път, местност Катарино Къща 36/543, 521 Вила Тодорка, 515 Вила Тодорка, 501 Вила Тодорка, 514 Вила Тодорка, 527 Вила Тодорка, 528 Вила Тодорка, 522 Вила Тодорка, 506 Вила Тодорка, 505 Вила Тодорка, 502 Вила Тодорка, 1 Вила, Временно Строителство, Овчарник, Горски Пункт Длс, Вила, Вила, Цех, 14, местност Перивол Разсадник Длс, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Мехомия 7, Мирчо Кипрев/Бело Море/ 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7, Неофит Рилски 2, 5, 6, 7, 12, 4, 8, 1, Неуточнен Адрес Център Направление Образование, Нова 8, Опълченска 4, 1в, 2, Отец Паисий 2, 3, 19, 1, 12, 10, 9, 14, 6, 5, 7, 4, 11, Охрид 73, 60, 72, 48, 84, 23, 25, 64, 53, 76, 50, 86, 82, 40, 74, 59, 43, 37, 44, 62, 52, 46, 27, 80, 49, 38, 51, 30, 39, 32, 41, 54, 34, 29, 28, 61, 78, 56, 31, 35, 57, 66, 70, 36, 58, 55, 63, 45, 42, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90, Пейо К.Яворов 1, 3, 7, 4, 11, 2, 9, 5, 19, 8, 13, 6, 5, 17, Подполковник Спиридонов 4, 2, 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24, Полковник Лазар Нишков 23, 1, 37, 16, 21, 3, 13, 11, 33, 6, 35, 5, 25, 7, 27, 12, 29, 43, 17, 31, 39, 19, 9, Поп Богомил 10, 29, 31, 25, 39, 27, 14, 19, 37, 35, 12, 21, 33, 23, 16, 8, 41, 18, 7, 15, 3а, 13, 9, 11, 3, 19, 2, 5, 17, 6, 1, Предел 10, 45, 53, 18, 44, 46, 43, 49, 3, 14, 9, 4, 2, 42, 8, 52, 51, 15, 7, 43б, 50, 47, 13, 6, 48, 16, 11, 17, 19, 20, 1, Преображение 1, 1, 4, 5, 2, 1, 3, Централен Парк, 6, Първа 2а, 1, 2, Рила 26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14, Родопи 10, Св.Климент Охридски 3, 4, 2, 8, Св.Св.Кирил и Методий 87, 75, 82, 81, 71, 86, 89а, 67, 85, 96, 78, 77, 70, 80, 69, 98, 110, 89, 91, 74, 79, 88, 72, 73, 76, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, Стефан Стамболов 3 3, Тодор Александров 29, 25, 24, 26, 33, 18, 31, 30, 27, 23, 28, 20, 7, 10, 13, 12, 14, 11, 9, 8, 15, 16, 3, 2, 1, 6, 19, 5, 21, 37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43, Тодорица Попова 7, 5, 14, 9а, 8, 16, 10, 2, 6, 9, 11, 3, 13, 1, УПИ III, Х|X Кв. 79, Хан Аспарух 7, 1, 5, Хан Крум 8, 1, 3, 6, 10, 9, 5, 4, 7, Хан Пресиян 7, 8, 5, 2, 10, 3, Христо Ботев 8, 6, 4, 2, Христо Ботев 2, Христо Смирненски 4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11, Черна Река 97, 95, 75, 67, 81, 69, 73, 87, 89, 64, 68, 56, 93, 60, 85, 76, 129, 77, 99, 74, 72, 54, 78, 62, 42, 71, 79, 66, 50, 52, 58, 91, 83, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 10

На 07.11.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  Разлог: местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев 2, Бивш Кцх

Община Сандански

На 05.11.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Сандански: Баба Тонка 19, 17, 24, 18, 19, Връх Елен 18, 1, 3, Гнилник, Зарово 3, 8, 32/7, 32/5, 27/2, 32/2, 6, 26/7, 32/3, 32/1, 32/9, 26/3, 26/8, 32/6, 32/8, 32, извън регулацията Север 18/4, 18/7, 26/9, 16, 3/, 12/6, 15/2, 30/2, 5/5, 15, 21/3, 30/8, 25/1, 8/2, 7/6, 30/9, 12/8, 12/4, 23, 7/7, 27/6, 16/6, 30/10, 30/3, 18/1, 10/4, 4/3, 10/2, 12/2, 10/3, 7/3, 8/4, 8/3, 11, 16/4, 18/10, 4/4, 21/5, 23/5, 22/3, 51 18/6, 18/2, 7/9, 30/6, 16/7, 26/2, 18/5, 12/7, 15/1, 35, 4/1, 15/4, 22/4, 5/1, 26/1, 5/4, 22, 7/5, 16/1, 3/2, 16/10, 12/3, 23/3, 30/5, 26/4, 16/9, 23/9, 10/1, 8/ 5, 3/1, 15/3, 29/2, 23/1, 12/1, 23/2, 18/9, 7/2, 22/1, 23/8, 5/2, 30/7, 5/3, 3/8, 8/1, 16/3, 16/2, 7/8, 10/5, 2, 18/8, 7/4, 7/1, 23/4, 15/5, 27/5, 27/3, 4/5, 12/5, 3/9, 51 22/2, Каменица 24, 15, 18, 20, 22, 13, Кукуш 1, 7, 26/6, 1/6, 2б, 1/5, 4, 1/4, местност Нишан Таши, Осогово 23, 5, 24, 22 10, 22, Райна Княгиня 2, 14, 4, Рила 49, Свобода 14, 14, Славянка 17, Спано Поле 2 16, 39, 7, 1 23, 12, 1, 6, 14, 4, 9, 8, 3, 2, 5, 2 15-Б, 10, 10

На 05.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Ново Ходжово

На 05.11.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: IV – 1539, Връх Елен 12, 16, 1, 8, 4, 2, 10, 18, 6, 2, 14, Каменица 10, 9, 9, 2, 4, 14, 5, 12, 6, 16, 3, 1, 8, 7, Кожух 11, 9, 19, 21, 15, 17, 13, Македония 41, Огражден 7, 8, 10, 3, 5, 2 2, 10, 2, 6, 6б, 4, 1, 2, Пресиян 5, 21, 6, 1, 16, 15, 19, 2, 4, 17, 10, 11, 14, 8, 13, 26, 3, 12, 7, 9, Свобода 14, Синаница 1, 2, 3, Сирма Войвода 18, 28, 3, 32, 7, 21, 20, 30, 15, 17, 16, 5, 24, 22, 19, 1, Славянка 8, 22, 24, 11, 26, 16, 13, 7, 4, 12, 34, 1, 32, 1е, 36, 2, 9, 28, 3, 14, 30, 5, 10, 6, 1-3, 1, 1а, 20, 1-3, 18, Хан Крум 1, 18, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 10, 6, 15, 8, 12, 2, 3, 17

На 06.11.2019 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Бангеица 042023, Бангийца, местност Целипут, Целипут

На 06.11.2019 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Панайот Волов 10, 8, 12, 7, 11, 9, Свобода 14, Стефан Стамболов 58, 47, 14, 49, 37, 39, 41, Целипут

Община Сатовча

На 07.11.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Боголин: 253, ТП1

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вълкосел: Балтите, Божур 6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17, Бузлуджа 18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5, Васил Левски 21, 14, 13, Георги С Раковски 4, 5, 6, Заря 22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8, Лилия 26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4, Людмила Живкова 14, Люляк 14, 7, 15, Неуточнен Адрес МТП 4, Отец Паисий 2, 5, 3, 1, Прогрес 15, 12, 1, 4, 14, 2, 13, Хан Аспарух 9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24

На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Слащен: Вергил Ваклинов 31, Георги Бенковски 26, 14, 17, 33, 28, 38, 12, 3, 23, 20, 29, 40, 24, 22, Георги С. Раковски 22, Гоце Делчев 39, 17, 16, 13, 3, 14, 19, 41, 12, 10, 15, 23, 21, 2, 5, 4, 1, 29, 31, 27, 20, 22, 7, 11, 25, 28, 9, Демокрация 56, 106, 45, 47, Димчо Дебелянов 5, 24, 3, 19, 4, 16, 25, 6, 10, 15, 8, 13, 18, 7, 11, 2, 1, 17, Еделвайс 20, 28, 18, 17, 14, 15, 21, 4, 3, 16, 6, 23, Ивайло 7, 15, 11, 3, 4, 12, 8, 5, 13, 1, 2, 10, 16, М.Развана, местност Папалев Дол Цех, Стан, Неуточнен Адрес ТП1, Помпа За Питейна Вода, Освобождение 12, 8, 1, 10, Пейо Яворов 6, 4, 2, Родина 16, 6, 15, 20, 31, 8, 18, 10, 2, 9, 3, 14, 84, 11, Родопи 3, 5, 2, 7, 6, 4, 1, Свобода 8, 6, 10, 11, 2, 5, 3, 12, Христо Ботев 1, 8, 3, 20, 15, 6, 2, 14, 17, 18, 22, 13, 12, 11, Цар Симеон 27, 17, 29, 28, 15, 21, 19, Шипка 5, 4, 1, 2, 3

На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плетена: М. Горна 1, 1 Къща, Къща, Фуражомелка,, Къща, Работилница, Офис, Бар, Читалище, Медицинска Служба, Временно С-Во, 2 Къща, Къща, 1, М. Долна Лекарски Кабинет, Офис, Фуражомелка, Неуточнен Адрес Магазин, Разпът, ТП2

Община Симитли

На 08.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Брежани: ІV-36, Васил Левски 1, 6, 4, 10, 12, 2, 3, 8, 14, Георги Димитров 10, 13, 6, 10, 24, 15, 11, 7, 20, 19, 29, 16, 8, 26, 21, 1, Горна махала Жилище, Жилище, Жилище, Гоце Делчев 9, 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, Здравец 5, 1, 2, Ленин 9, 6, 20, 10, 3, 2, местност Вощинарци Жилище, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, местност Света Петка, Миньор 10, 19, 44, 11, 1, 4, 12, 1, 15, 6, 14, 37, 3, 7, 2, Стълбище, 12, 10, 13, Жилище, 14, 16, 9, 6, 5, 50, 8, Нов, 1 1, 9, Никола Вапцаров 5, 3, Жилище, 25, 1, 2, 6, 7, 24, 22, 4, Пейо Яворов 19, 4, 3, 2, 13, 6, 11, 7, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Станой Крекмански 7, 1, 5, 3, 11, Христо Апостолов 12, 37, 5, 39, 24, 43, 8, 13, 22, 16, 9, 4, 29, 43а, 19, 3, 23, 10, 34, 28, 20, 11, 36, 17, 21, 38, 7, 41, Жилище, Христо Ботев 2, 12, 11, 9, 10, 7, Христо Смирненски 3, 4, 1, 5, Жилище, 2, Христо Чернопеев 14, 12, Център Зъбол.Кабинет, Аптека, Магазин, Салон, Кабинет, Лавка, Каравана, Бар, Цех, Кафе, Тотопункт, Фургон, Магазин, Механа, Училище, Жилище, Цех, Фурна, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9, 3, Магазин, 2, Кметство, 3,,, Цех, Магазин

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Симитли: Симитли Пивница

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:30 – 14:30 ч./ –  Полето: Нивото Нов Блок, 8, 11

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Васил Левски 5, 11, Зъбол.Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3, Витоша 5, 1, 4, 10, 3, 6, Георги Димитров Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени Стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76, Георги Попов 5, Гоце Делчев 6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8, Илинден 19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда 3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5, Ораново Оранжерии, Пазара Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин, Петно №1, Кв.26а, Първи Май 4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15, Рила 5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2, Симитли Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница, Славей 4, Трети Март 5, 9, 3, 7, 2, 1, Христо Ботев 33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23, Христо Смирненски 62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58, Чайка 18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6, Шипка 8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

На 08.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Крупник: местност Ормана Мобилна Пресевна Инсталация

На 08.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Симитли: М.Ливадите Жилище, местност Кантона, Неуточнен Адрес Помпа За Напояване, Симитли Разсадник, Помпа За Напояване, Пивница

На 08.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Черниче: Детелина 6, 2, 4, Зора 5, 3, 1, 7, 9, М.Сухата Река, местност Кантона Помпа, Помпа За Напояване, местност Орловец, Роза 3, 6, 7, 1, 9, 15, 5

Община Якоруда

На 05.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:15 – 14:30 ч./ –  Смолево: 038217 Базова Станция Bgl 0126

На 05.11.2019 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Бел Камен: Кафе

На 05.11.2019 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Бунцево: 1, 2

На 05.11.2019 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Конарско: местност Патлев Рид

На 05.11.2019 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Разлог: Баница 1

На 05.11.2019 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Черна Места

На 05.11.2019 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Юруково: местност Каменако

На 05.11.2019 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Якоруда: Васил Левски Изход Юндола, Витоша 27, местност Трещеник Вила, Неуточнен Адрес, Ореховица 34, Пелистър 9, Трещеник 72 Цех, Цар Борис III/Георги Димитр 44, Черковна/9 Септември/ 1 Вила, Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила, Яворов 2, Якорущица 100, Усилвател

На 05.11.2019 г. /09:15 – 14:30 ч.; 09:45 – 13:30 ч./ –  Рохлева: Боровиново

На 05.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Якоруда: Алпийска Кантон, Васил Левски 2, Витоша 21, Гоце Делчев 8, Даме Груев/Никола Вапцаров/ 53, 99, 24, 26, 22, 20, Джебре/Иван Ботушанов/ 32, 14, 44, 48, 57, 16, 42, 30, 36, 10, 18, 50, 4, 2, 1, 7, 40, 65, 22, 3, 46, 13, 24, 5, 34, 51, 38, 28, 99, 26, 12, 20, 9, 2, Екзарх Йосиф 11, 16, Кирил и Методи 59, 35, 40, 31, 39, Кожух 3, Кьорови Колиби, Места/П.Джеджеров/ 21, 27, 41, 19, 25, 18, 20, 23, 47, 9, 16, 32, 21, 42, 39, 35, 26, 2, 99, 15, 37, 31, 61, 8, 38, 12, 53, 13, 36, 6, 45, 33, 51, 49, 22, 57, 10, 40, 7, 24, 14, 5, 17, 3, 29, 4, 55, 1, местност Кьолови Колиби, местност Трещеник Цех, Работилница, Лагер, Вила, Ски Влек, Почивна База Змм Якоруда, Ресторант, Дом, 21 Вила, Вила, 2-3, Вила, Вила, Миланица/Осма/ 5, 9, 6, 3, Неуточнен Адрес, Ореховица 14, 4, 11, 27, 37, 38, 32, 40, 26, 7, 22, 55, 36, 33, 43, 16, 5, 34, 20, 57, 61, 45, 59, 1, 28, 30, 18, 15, 21, 9, 8, 19, 49, 23, 39, 53, 31, 3, 29, 12, 35, 13, Пелистър 9, Петко Р.Славейков 89, Рила 10, Седма 7, Софроний 20, 25, 7, Средна Гора 50, 93, 2, 80, 3, 7, 90, 9, 99, 1, 5, 12, 95, 4, Стефан Караджа/Никола Карад 25, Стокевица 20, 3, 16, 22, 27, 18, 1, 5, 2, Трещеник 2, 2, 99, 99, 2, Хаджиалиш/Чавдарци/ 52, 38, 36, 50, 6, 125, 32, 40, 44, 26, 34, 15, 22, 30, 13, 4, 42, 8, 2, 5, 28, 24, 17, Христо Ботев 32, 51, 8, 24, Цар Борис III/Георги Димитр 30, 159, 55, 159, 18, 95, 124, 248, Якорущица 10, 6, 14, 5, 4, 8, 16, 7, 12, 18, 9, 3, 2, 20, Промишлена Зона, Офис, Работилница, Автоработилница, Вила, Цех, Църква, Дърводелна, Работилница, Бензиностанция, Магазин, Бенциностанция, Заведение

На 05.11.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Бел Камен

На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Юруково: местност Камено

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.