Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 04 ноември – 08 ноември  2019 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Голема Фуча: Кметство

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долистово: I-89, Кв.25, ХII-257, Кв.19, Къща

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мала Фуча: 44, УПИ V-231 Кв.16, Съвет

На 05.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Голема Фуча

На 05.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Локвата

На 06.11.2019 г. /09:45 – 14:00 ч./ –  Бобов Дол: 04501.000.059, Георги Димитров 1, Димитър Благоев 12

На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мали Върбовник: УПИ – 1-9, УПИ X-199, Кв.18, Къща, Вила

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Баланово: XII – 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв.30, Хііі – 329, Кв. 16, Къща

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Блато: Махала Хановете, местност Турските Ниви

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село: VI, Кв.10, VI-55, Кв, 28, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв.3, УПИ – II-444, Кв.9, Вила

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв.25, Къща

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долистово: I-89, Кв.25, ХII-257, Кв.19, Стопански Двор, Къща

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мали Върбовник: УПИ – 1-9, УПИ X-199, Кв.18, Вила, Къща

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мало Село: IV-17, Кв.3, Станке Димитров, УПИ III -226, УПИ VІ-3, Кв.1, УПИ XVII-215, Вила, 67, Къща

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мламолово: 371, VI-618, Кв.19, VII-389, Кв.30, Бор Къща, 5, Бузлуджа 4, 15, 11, 5, 21, 9, 39, 13, 7, Вихър 4, 1, Вила, 2, 6, Горещица 12, 74, 2, 12а, 4, 52, 22, 4а, 8, 10, 14, 16, 56, Еделвайс 8, 6, 7, 3, 1, 5, 4, Елин Пелин 1, 5, 13, 17, 3, Здравец 2, Иглика 5, Колош 16, 10, 20, 18, 6, 14, 4, 12, 3, 2, Крайречека 16, 10, 24, 2, Люляк 2, 8, 3, Марица 2, 4, местност Асара 3 Къща, Къща, Миньорска Вила, 7, 3, 8, 2, 6, 4, 5, 25, 29, 13, 11, Мусала 10, 6, 8, 2, 3, 4, Никола Вапцаров 9, 33, 39, Вила, 19, 25, 23, 5, 37, 45, 11, 13, 31, 1, 21, 9, 49, 17, 15, 47, 43, 7, 41, 35, Осогово 2, 4, 3, 1, Пионер 6, 1, 3, 5, Пирин 6, 1, 4, Първи Май 36, 16, 22, 2, 16, 15, 14, 6, 5, 20, 8, 34, 24, 10, 3, 32, 18, 4, 1, Рила 5, 19, 11, 7, Родопи 20, 17, 18, 9, 24, 22, 41, 28, 25, 16, 35, 21, 15, 23, 6, 2, 12, 8, 13, 43, 10, 29, 11, 14, 75, Роза 6, 4, 1, 5, 3, Росица 19, 25, 1, 15, 17, Руен 2, 10, 3, 8, 12, 9, 1, 11, 5, 7, Спартак 7, 1, 2, 3, 4, Станке Димитров 17, 96, 2, 6, 3, 12, 77, 108, 41, 5, 16, 109, 23, 11а, 35, 15, 14, 66, 29, 10, 33, 18, 39, 8, 24, 7, 4, 13, 19, 11, 77, 81, 79, 57, 68, 85, 83, 58, 56, 88, 98, 55б, 54, 62, 86, 76, 96, 49, 52, 66, 70, 100, 80, 64, 90, 51, 84, 72, 78, 60, 94, 74, 75, 61, 106, 73, 63, 89, 48, 104, 91, 53, 71, 92, 59, Стопански Двор Стоп.Сграда, Сълзица 13, 10, 4, 5, 9а, 3, 15, 8, 5а, 2, 9, 16а, Теменуга 5, 4, 1, 9, 7, Тинтява 6, 8, 2, Яворов 12, 17, 19, 4, 21, 13, 9, 6, Ягода 10, 12, 8, 2, 6, 1а, 14, 1, 4, Янтра 5, 4, 25, 1

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мърводол: УПИ VII-23, Кв.5, Местонст Белана

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Палатово: 083002, VIII-120, Кв.20, Къща

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Паничарево: IV, Кв.1, УПИ-Vі-102, Кв. 16, Осветление, ТП-Селото, Къща, Кметство, Скара-Бира, Складове, Плодосушилня, Потреб.Кооп., Дърв.Цех

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Пастух: местност Падина Бунгало

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Циклово

На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв.27, УПИ VII-111, Къща, Черква

Община Бобошево

На 07.11.2019 г. /11:30 – 14:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Блажиево: VII-236, Кв.15, Васил Левски 105, 76, 55, 75, 65, 57, 67, 71, 86, 64, 95, 62, 111, 66, 84, 60, 90, 103, 69, 83, 85, 51, 78, 101, 94, 99, 113, 79, 58, 72, 81, 97, 74, 91, 92, 89, Скз Блажиево, 80, 109, 107, 59, 88, 70, 63, 93, 61, 56, 96, 82, 39, 52, 44, 35, 43, 33, 29, 5, 24, 9, 36, 8, 25, 16, 19, 12, 21, 38, 7, 28, 1, 46, 23, 26, 3, 45, 40, 53, 30, 18, 50, 48, 11, 42, 22, 27, 13, 37, 6, Демокрация Ферма, 28, Свинарник, 14, 42, 78, 25, 2, 5, 3, 75, 84, 10, 28, 20, 33, 43, 76, 29, 45, 39, 31, 11, 26, 67, 69, 7, 27, 24, 80, 73, 41, 46, 42, 14, 16, 22, 17, 5, 9, 44, 86, 40, 82, 38, 30, 71, 13, 18, 37, 3, Залез 2, 4, Изгрев 11, 2, 5, 8, 1, 7, 3, 12, 6, 4, Китка 2, 3, 1, 4, Минзухар 5, 4, 1, 2, Пламък 2, 4, Св.Иван Рилски 80, 82, 102, 47, 66, 37, 91, 68, 75, 64, 62, 65, 63, 77, 4, 73, 54, 86, 40, 70, 42, 72, 57, 78, 59, 88, 53, 94, 76, 96, 79, 84, 93, 98, 36, 18, 29, 22, 7, 16, 83, 26, 79, 81, 2, 40, 28, 3а, 9, 20, 3, 58, 39, 33, 25, 1, 17, 19, 30, 4, 15, 56, 21, 6, 38, 63, 14, 42, 31, 37, 34, Стопански Двор 23, Постройка, Обор, Теменуга 15, 8, 7, 11, 13, 9, 3, 10, 42, 1, 17, УПИ – V-77, Кв.11, ХII, Кв.22, Хаджи Димитър 2, 1, 11, 3, 6, 7, 4, 9, 5, 13, Христо Ботев 4, 37, 1, 25, 45, 21, 5, 51, 29, 2, 11, 47, 27, 9, 33, 49, 23, 31, 35, 34, 39, 4, 41, 75, 6, 77, 53, 79б, 55, 89, 65, 71, 59, 61, 69, 81, 63, 67, 73, 57, 79, Цар Борис 33, 61, 58, 9, 28, 24, 1, 62, 44, 3, 32, 54, 10, 13, 52, 29, 42, 19, 50, 27, 36, 31, 23, 11, 60, 33, 35, 38, 17, 48, 21, 56, 15, Модулна Автоматична Станция

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 14:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Грамаде, Общ. Дупница: Іх – 136, Кв. 18

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 14:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Доброво: 046015, III-224, Кв.11, Vі-293, Кв. 20

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 14:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Дупница: местност Мело Вила

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 14:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Каменик: Вила

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 14:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Скрино: 116, X-83 Кв.3, Вила

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Бобов Дол: Васил Коларов 5

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Бобошево: 04532.142.023 Света Богородица, 14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов 22, 1, 3, 5, 6, 8, 6 2, 2, Ал.Шиников 7, 9, 3, 1, Александър Стамболийски 55, 31, 24, 6, 59а, 13, 18, 49, 57, 25, 26, 28, 2, 17, 12, 33, 39, 23, 45, 11, 10, 8а, 32, 37, 21, 16, 27, 29, 35, 7, 39, Алекси Величков 2, 15, 11, 10, 3, 13, 5, 12, 6, 1, 2, 17, 8, 23, 21, 14, 16, 27, 7, Батак 12, 8, 2, 3а, 5, 1, 3, 10, 7, 4, Божур 6, 1, Бор 13, 7, 1, 5, 10, 3, 11, 9, 4, 12, Братя Д. и К. Миладинови 14, 12, 4, 11, 19, 69, 15, 3а, 10, 16, 13, 6, 7, 5, 8, 2, 26, 27, 19, Васил Левски 2, 24, 47, 14, 45, 29, 8, 45, 31, 17, 28, 7, 4, 35, 19, 26, 14, 9, 13, 12, 5, 37, 22, 21, 6, 24, 2, 3, 15, 23, 39, 16, 41, 33, 11, 18, 27, 1, 25, Върба 8, 7, 6, 17, 13, 10, 19, 11, 15, 5, 7, Гагарин 8, 2, 13, 17, 3, 19, 10, 4, 1, 6, 11, 5, Георги Зограф Бобошевски 2, 4, 3, Георги С. Раковски 5, 1, 23, 13, 12, 25, 8, 2, 6, 14, 11, 4, 17, 19, 27, 10, 16, 15, 9, 3, 7, 25, 58, 61, 76, 85, 89, 74, 88, 83, 78, 80, 91, 81, 93, 84, 86, 79, 62, 70, 68, 60, 73, 71, 81, 69, 77, 58, 66, 75, 63, 36, 41, 38, 49, 33, 42, 34, 26, 47, 55, 30, 54, 39, 22, 40, 43, 51, 20, 32, 24, 37, 29, 50, 18, 46, 61, 45, 56, 67, 65, 16, 35, 31, 14, 48, Герена 3, 24, 4а, 11, 9, 18, 14, 4, 16, 13, 20, 12, 8, 10, 1, 22, Д-Р Стефан Волев 1, 2, Детелина 5, 4, 2, 1, 3, Домокрайска 12, 3, 8, 30, 28, 26, 1, 2, 16, 24, 6, 17, Еделвайс 2, 12, 1, 3, 9, 4, 2, 6, 10, 8, 12, Единство 5, 9, 7, 3, 1, 20, 16, Ела 1, 5, 16, 12, 8, Вила, 9, 14, 10, 4, 6, 10, 5, Жп Гара Мелница, Заводска 3, 5, 2, 9, 7, 14, Здравец 14, 12, 16, 7, 11, 10, 3, 4, 2, 8, 18, 15, 23, 5, 19, 13, 9, Зора 6, 8, 11, 7, 4, 2, 5, 9, 1, Иван Кепов 3, 3, 3, 3, 3, 3, 27, 3, 21, 19, 41, 1, 8, 5, 12, 2, 25, 23, 18, 39, 30, 33, 4, 17, 10, 7, 29, 14, 37, 6, 16, 28, 31, 20, 24, 35, 8 Вила, 26, 22, 13, 15, Иван Попмихайлов 5, 12, 9, 6, 3, 8, 10, 14, 11, 2, Иглика 1, 2, Изгрев 26, 20, 8, 7, 3, 16, 18, 5, 9, 13, 12, 10, 7, 6, 1, 4, 1, 5, 2, 7, Кирил и Методий 1, 5, 7, 3, 9, 11, 11, Крайречна 11, 5, 3, 1, 9, Лале 2, 4, 1, 10, 8, 9, 17, 30, 13, 28, 12, 22, 24, 6, 18, 20, 15, 11, 19, Липа 18, 12, 14, 15, 16, 5, 17, 11, 1, 3, 9, 7, 4, 20, 21, Ловна Среща 4, 2, 3, Лоза 1, 2, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци Вила, Къща, местност Герена Фургон, Помпа, местност Друма, местност Затона Помпена Станиция 1, Помпена Станция, местност Кощанево Гатер, Дървод.Цех, местност Липовица Почивна Станция, местност Манастира 1, Хижа Яна, Твр-Бобошево, местност Миладин Къща, местност Мърдище Вила, Фургон, местност Секелица 3, местност Тупузица Помпа, Момина Сълза 16, 18, 1, 22, 6, 3, 10, 13, 20, 7, 9, 5, 14, 12, 2, 15, Морава 1, 14, 12, 21, 10, 16, 23, 4, 1, Никифор Бибин 16, 3, 4, 10, 2, 6, 1, 19, 13, 17, 9, 11, 8, 7, 14, 12, 15, Никола Вапцаров 11, 4, 7, 9, 2, 8, 5, 1, 3, Николай Поп Величков 4, Околище 9, 1, 3, 5, 7, 13, 15, 11, Опълченска 10, 8, 15, 6, 7, 9, 3а, 4, 13, 3, 2, 15, 1, 5, Отец Паисий 13, 7, 9, 25, 11, 3, 4, Пейо Яворов 4, Пирин 7, 4, 8, 9, 2, 3, 6, 10, 1, Пламък 13, 11, 20, 15, 18, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза 3, 7, 1, 25, 9, 17, 8, 13, 4, 7, 11, Руен 6, 3, 1, 4, 2, Самуил 4, 2, Свети Иван Рилски 67, 43, 63, 29, 40, 25, 55, 69, 33, 38, 28, 20, 11, 61, 39, 57, 37, 52, 71, 46, 36, 23, 51, 48, 59, 26, 27, 53, 50, 18, 31, 101, 88, 63, 64, 98, 87, 54а, 91, 86, 62 1, 81, 77а, 85, 70, 84, 54, 96, 109, 107, 78, 60, 77, 94, 60а, 89, 100, 68, 99, 75, 1, 83, 72, 6, 66, 79, 103, 80, 82, 103 Скз Бобошево, 2, 56, 62, 7, 12, 3, 17, 16, 1, 19, 5, 41, 4, 8, 21, 10, 6, 15, 2, 13, 11, Свети Илия 3, 4, 1, Свобода 2, 1, 5, 9, 11, 7, 3, 4, Силистра 2, 1, 5, Сотир Бранков 9, 6, 10, 5, 11, 8, 7, 1, 2, 3, Софроний Врачански 2, 4, Спартак 12, 6, 18, 10, 8, Помпа, Спортист 1, 3, 2, 4, 12, Стефан Караджа 14, 12, 2, 3, 18, 16, 6, 7, 26, 3, 24, 28, 30, 9, 11, Струма 6, 4, 6, 14, 12, 10, 5, 8, 5, Сълза 14, 12, 8, 9, 19, 16, 10, 11, 20, 15, 21, 1, 3, 5, Теменуга 2, 3, 5, 1, Тиха Струма 9, 2, 11, 6, 8, 3, 4, 10, 1, Тодор Каблешков 6, 1, 10, 4, 8, 2, Топола 14, Фильовица 7, 3, ХV-1040, Кв.23, Христо Бачев 2, Христо Ботев 5, 4, 2, 7, 32, 2, 37, 48, 19, 8, 27, 29, 18, 38, 26, 10, 30, 12, 13, 15, 36, 5, 14, 4, 11, 1, 34, 6, 22, 9, 31, 25, 44, 41, 21, 24, 20, 3, 17, Цар Борис 9, 7, 3, 1, 5, Череша 1, 5, 2, 7, 8, 9, 3, Явор 2, 3, ПИ 003003, местност Околище

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Рила: ПИ 000350

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза 13, местност Слатинско Ханче Автоморга, Бил Борд, Магазин, пътното, Цар Борис 34

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Смочево: 019027, 048014, Асен Илиев 2, 1, Бежбунар 4, 10, 22, 11, 8, 6, 1, 20, 1а, 5, 12, 15, 2, 16, Бор 1, 3, Бреза 4, 2, Васил Левски 22, 11, 16, 14, 6, 13, 1, 9, 12, 4, 10, 7, 5, 20, 8, Върба 3, 5, 4, Здравец 18, 5, 7, 1, 16, 13, 8, 17, Иван Китанов 25, 33, 47, 26, 41, 31, 43, 18, 22, 35, 16, 45, 27, 14, 49, 24, 20, 29, 8, 39, 12, 23, 13, 9, 1, 11, 15, 2, 5, 3, 7, Иглика 5, 3, Извън Рекулация Вила, Инженер Сотиров 18, 14, 25, 12, 2, 3, 1, 9, 10, 6, 5, 26, 51, 35, 29, 62, 90, 107, 49, 22, 60, 83, 36, 42, 81, 37, 57, 48, 110, 50, 30, 101, 63, 91, 70, 69, 77, 76, 86, 95, 105, 39, 79, 66, 65, 59, 99, 47, 103, 34, 89, 52, 78, 88, 109, 92, 31, 58, 80, 1, 100, Павилион, 94, 24, 68, 32, 53, 93, 141, 85, 67, 61, 71, 3, 74, 43, 56, 28, 54, 75, 72, 111, 84, Хранителни Стоки, 17, 46, 38, Дървообработване, 132, 137, 123, 20, 106, 102, 125, 114, 104, 141, 139, 119, 124, 143, 115, 112, 110, 113, 122, 98, 149, 116, 118, 121, 128, 120, 117, Кокиче 6, 5, Липа 1, 3, 5, Мали Полич 1, 3, 5, 2, Махала Миндела Винарска Изба, Милатково 6, 14, 3, 12, 15, 19 Вила, 2, 8, 9, 7, 23, 21, 17, 4, 13, 11, 25, 1, 15, Момина Сълза 3, Никола Дамянов 8, 1, 4, 17, 6, 7, 19, 2, Отец Паисий 3, 1, 9, 7, 21, 4, 12, 6, 19, 5, 17, 13, 2, 10, 8, 14, 5, Рила Планина 37, 12, 11, 15, 7, 10, 21, 20, 1, 4, 3, 17, 23, 16, 13, 26, 35, 2, 27, 31, 19, 14, 28, 5, 32, Свети Иван Рилски 9, 11, 15, 13, 20, 1, 17, 10, 34, 30, 16, 7, 19, 22, 18, 3, 8, Селище 10, 7, 5, 1, 16, 3, Симеон Заров 16, 21, 27, 41, 29, 33, 23, 7, 1, 3, 17, 31, 37, 9, 6, 2, 19, 4, 43, 39, 18, 15, УПИ-Vііі-361, Кв.15, Христо Ботев 1, 16, 6, 12, 24, 3, 18, 17, 10, 13, 20, 14, 7, 19, 11, 28, 21, 26, 4, 22, 9, 15, 5, Местонст Милатково

На 07.11.2019 г. /11:30 – 14:00 ч./ –  Бобошево: Александър Стамболийски 55, 31, 24, 6, 59а, 13, 18, 49, 57, 25, 26, 28, 2, 17, 12, 33, 39, 23, 45, 11, 10, 8а, 32, 37, 21, 16, 27, 29, 35, 7, Алекси Величков 2, Батак 12, 8, 2, 3а, 5, 1, 3, 10, 7, 4, Бор 13, 7, 1, 5, 10, 3, 11, 9, 4, 12, Братя Д. и К. Миладинови 14, 12, 4, 11, 19, 69, 15, 3а, 10, 16, 13, 6, 7, 5, 8, 2, Васил Левски 2, Еделвайс 2, Иван Кепов 3, Изгрев 26, 20, 8, 7, 3, 16, 18, 5, 9, 13, 12, 10, Крайречна 11, Липа 18, 12, 14, 15, 16, 5, 17, 11, 1, 3, 9, 7, 4, 20, 21, местност Кощанево Гатер, Дървод.Цех, местност Липовица Почивна Станция, местност Манастира 1, Хижа Яна, Твр-Бобошево, Николай Поп Величков 4, Опълченска 10, 8, 15, 6, 7, Отец Паисий 13, 7, 9, 25, 11, 3, 4, Свети Иван Рилски 67, 43, 63, 29, 40, 25, 55, 69, 33, 38, 28, 20, 11, 61, 39, 57, 37, 52, 71, 46, 36, 23, 51, 48, 59, 26, 27, 53, 50, 18, 31, Свети Илия 3, 4, 1, Теменуга 2, 3, 5, 1, Христо Бачев 2, Христо Ботев 5, 4, 2, Череша 1, 5, 2, 7, 8, 9, 3, ПИ 003003

На 07.11.2019 г. /11:30 – 14:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Висока Могила: Мильов Рид, Мильов Рид

На 07.11.2019 г. /11:30 – 14:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Вуково: 087040, 12351.153.0030

На 07.11.2019 г. /11:30 – 14:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Сопово

Община Дупница

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 09:45 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Бадино: УПИ – ІІ-113, Кв.21

На 05.11.2019 г. /08:30 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, 04220.9.2, 04220.9.3, Александър Стамболийски 10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5, Ален Мак 8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11, Ачкагач, Бригадирска 5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, 12, 29, 41, 6, 33, 13, 24, 28, 39, 49, 32, 10, 37, 22, 47, 8, 51, 20, 27, 17, 2, 21, 26, 34, 35, 16, 25, 23, 4, 15, 55, 53, 45, 31, 18, 30, 17в, 53, Вапцаров 2, Васил Демиревски 10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, Къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8, Вела Пеева 5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, 16, 5, 21, 9, Георги Димитров 23, 42, 2, 38, 36, 9, 2, 5, 1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26, Гергана 5, 5, 13, 12, 19, 2, 17, 16, 24, 4, 11, 6, 20, 15, 9, 7, 8, 14, 22, 9, 12, Горица 1, 1, 5, 4, 3, Димитър Благоев Стомат.Кабинет, Казани, 3, 1, Здравец 11, 10, 8, 15, 16, 35, 7, 31, 9, 12, 37, 2, 6, 33, 13, 17, 29, 4, 25, 22, 18, 15а, 26, 5, Зелен път 10, 12, 6, 8, 18, 4, 10, 14, 16, Иван Вазов 6, 46, 20, 63, 48, 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2, 81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69, Иглика 16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, 3, 3, Каменния път, Кв.50, Кирил и Методий 16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, 3, 1 Читалище, 13, 8, 2а, 15, 17, 5, 1, 9, 4, 7, 11, 6, 27, 19, 27, Кольо Фичето 12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7, 7, 1, 2, Комсомолска 17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, 10, 13, 11, 6, 8, 23, 17, 12, 16, 14, 21, 18, 15, 18, Крайречна 12, 8, 2, 10, 4, 6, Ленин 14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, 26, 34, 35, 27, 33, 37, 31, 28, 24, 41, 30, 32, 31, 1, Лоза 4, 2, 8, 6, М.Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки 48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6, Малина 1, 4, 5, 6, 2, 3, Малчика 2, 1, 6, 4, 7, 5, 10, 8, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия Вила, местност Прокопо Вила, Мусала 15, 17, 5, 4, 3, 8, 9, 2, 10, 1, Осми Март 10, 4, 13, 8, 23, 9, 21, 1, 6, 2, 17, 8а, 7, 15, 5, 12, 11, 20, 31, 20, 33, 25, 18, 29, 27, Отец Паисий 22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20, Партизанска Вила, 6а, 13, 2, 7, 10, Вила, 1, Вила-майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16, ПИ 04220.11.35, Пионерска 2, 7, 11, 5, 4, 3, 9, Победа 33, 13, 31, 23, 18, 41, 22, 10, 14, 19, 17, 21, 12, 27, 29, 15, 25, 8, 6, 4, 11, 5, 6, 1, 7, 2, 9, Първи Май 12, 11, 9, 2, 13, 6, 7, 4, 10, 15, 1, 3, 12, 15, 21, 22, 19, 16, 17, 20, 13, 6, Русалка 6, 3, 5, 9, 2, 7, Самоковище 8, 10, 1, 3, 4, 6, 2, Стопански Двор Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал.Дограма, Сграда, Теменуга 8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, 2, Фенерка 1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8, ХI-124, Кв.17, Христо Ботев 4, 18, 1, 17, 10, 7, 13, 14, 15, 8, 32, 3, Магазин, 19, 16, 12, 9, 11, 6, 20, 15, 22, Черква

На 05.11.2019 г. /08:30 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница: 04220.9.147, Бистрица Цех Колбаси, Кирил и Методий 3, Свобода 1

На 05.11.2019 г. /08:30 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Самораново: 4067, Местн.Кръстките, 65245.7.846 местност Корията, №65245.7.120 извън регулация, Акация 9, 5, 3, 1, 6, 7, 2, Васил Демиревски 1, Георги Димитров 88а, 96, 73, 106, 98, 88, 71, 84, 75, 110, 93, 92, 112, 86, 90, 102, 80, 74, 94, 78, 82, 89, 85, 83, 69, 87, 81, 77, 100, 76, 91, 108, 79, Стопанска Постройка, Комсомолец 7, Марков Камък 28, 31, 23, 38, 9, 36, 30, 16, 10, 33, 17, 32, 15, 27, 8, 25, 29, 21, 11, 20, 24, 4, 34, 13, 26, 22, 19, 6, 19а, 35, 17а, 12, Вила, местност Златковица Къща, местност Марков Камък Вила, Вила, местност Отовица Хижа Отовица, Митко Палаузов Вила, 17, Рила 2, Стаменко Градевски 25, местност Корията

На 05.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1

На 05.11.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Тополница, Общ. Дупница

На 05.11.2019 г. /10:30 – 13:00 ч./ –  Дупница: Каваклия 86, местност Барактарица Автокъща, Орлинска 87, 86, 85, 83, 81, 60, Самоковско Шосе 28, 8, 2, 1, 16, 18, 26, 30, 24, 12, 20, 14, 6, 22, Свобода 1, УПИ Vііі, Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе 2

На 05.11.2019 г. /10:30 – 13:00 ч./   На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Яхиново: 87727.20.25, местност Полето Ограда, Яхинско Шосе 3, 1

На 05.11.2019 г. /12:30 – 13:00 ч./   На 10.11.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: I, Кв. 79, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.607.145, I, Кв.79, Ііі, Кв. 95 Цгп, Андон Величков 8, Антим I 22, 29 29, 20, 29, Батак 7, 8, 9, 13, 15, 6, 2, 5, 4, 3, 11, 1, Бачо Киро 8, Беласица 3, 5, 14, 11, 1, 7, 9, Бенковски 2, 4, 3, 5, 2, 1, 4, Бисеров 4, 2, 2, Бистрица 9, 15, 13а, 11, 5, 3, 7а, 2, Бричи Бор 8, 6, 13, 10, 9, 7, 2, 11, 14, 15, 4, 5, 12, 16, Булаир 24, 9, 2, 13, 1, 3, 25, 15, 8, 6, 7, 5, 3 Т.2, 11, 16, 14, 12, 20, 4, 22, 19, 1., 10, 18, 17, Вардар 1, 2, Велчова Завера 44 44, 45, 44, 43, 43 43, 43, 44, 40, 40, 40 40, Вихрен 3, Генерал Георги Тодоров 3а, 8, 18 А, 9, 18а, 8а, 3, 13, 10а, 4, 12, 10, 18, 11, 8 А, 6, 2, 14, 16, 7, Георги Измирлиев 6, Димитър Радев 4, 6, Дора Габе 3, 6, 22, 13, 17, 6а, 9, 4, 7, 18, 22а, 8, 11, 1, 6 А, 20а, 14, 20, 16, 15, 5, 12, 2, Дунав 6, 8, 12, 3, 10, 2, Евтим Трайчев 157, 159, Елисавета Багряна 6, 16, 40, 28, 25, 58, 44, 56, 46, 12, 10, 1, 8, 42, 24, 18, 4а, 14, 32, 34, 22, 20, 26, 30, 2, Иван Вазов 1, 14, 6, 27, 8, 25, 23, 19, 27а, 3, 5 А., 5, 7, 11, 13, 5 А, 59, 59 Пп2, 5., 59, 59 59, 57, 5, 57 57, 20, 16, 43, 45, 45 45, 45, 18, 2, Тото Пункт, 49, 20, 7, 22, 47, 26, 3, 24, Кирил и Методий 20, 2, 22, 19, 21, 17, 24, 36, 1, 11, 9, 30а, 13, 27, 25, 16, 34, 18, 32, 10, 23, 28, 12, 7, 8, 30, 5, 26, 15, Княз Борис I 1, 3, 2-4, 2, 6, 34, 8, 10, 12, 20, 22, 14, 18, Крайречна 21, Лоза 1, 2., 1 1, 1, 2, 1., Македония 3, 28, 29, 30, 1, 2, Морава 12, 11, 13, 7, 8, 14, 10, 9, 11, 8, 5, 4, 3, Магазин, 1, 6, Никола Лазаров 2, 6, 4, 1, Николаевска 2, 18, 12 А, 14, 4, 8, 22, 15, 10, 1, 16, 20, 14а, 6, 2а, 12, 7, 5, 9, Пазарна 1, Павилион №2, №3, Пени Маркет Дупница, Поп Харитон 9, 34, 35а, 7, 28, 15, 24, 2 2, 2, 22, 12, 35, 6, 3, 38, 2, 3, 3 3, 1, 14, 23, 20, 10а, 19, 8, 30, 5, 16, 1 1, 10 А, 18, 11, 25, 32, 21, 26, 4, 13, 1, 17, 36, Преслав 7, 4, 2, 3, 14, 5, 6, 40, 40, Пролет 13, 14, 18, 1, 2, 8, 16, 12, 5, 6, 10, 9, 11, 3, Раковска 15, 9, 8, 7, 12, 13, 2, 14, 19, 11, 21, 10, 3, 17, 5, Свети Георги 1, 2, 11, 5, 3, 7, 9, Свети Иван Рилски 2, 4, 4 А, 6, Павилион, 24, 29, 25, 16, 20, 27, 23, 22, 24, 22, 29, 24, 35, Павилион, 33, 31, Сладолед, 1, 8, 14, 12, 23, 1, 16, 10, Свобода 1, Къщичка За Сладолед, 1, 1, 1., 1, 1, 1, Солун 4, 5, 2, 1, 4, 3, Софроний 2, 3, 5, 15, 7, 6, 10, 14, 8, 13, 7а, 12, Страхил Войвода Параклис, 3, 27 Раковски, 17, 16, 23, 20 А, 30, 29, 19, 20, 14, 18, 27, 20а, 21, 12, 22, Трети Гвардейски Полк 23, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ 68789.17.103., УПИ I, Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I, Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ Ііі, Кв.95, Фани Попова Мутафова 8, 2, 4, 3, 1, 12, 10, Хан Аспарух 15, 21, 23, 7, 5, 3, 2, 13, 3а, 11, 9, 4, Хан Крум 14, 15, .2, 2, 8, 2 2, 2, 12, 12, 3 Ракета, 1, 7, 3, 5, 15, 10, 1, 13, 68789.607., 12 А., 17 16, 12 12, 12 1, 15 17, 14, 17, 7 7, 3, 7 Кольо Фичето, 14 Стройраййн, 15 15, 14 1, 13 13, 14 Стройрайон, 14 Стройрайн, 1 Минстрой, Кольо Фичето, 1, Христо Ботев 1, 17, 18а, 13, 7, 3, 26, 22, 18, 20, 16, 13, 11, 15, 9, 7., 2, 3а, 5, 10, 3, 17, 3, 3, 2, 1, 5, Христо Грънчаров 5, 18, 3, 10, 1, 14, 1а, 12, 20, 1, 1а, 17, 9, 11, 20а, 22, 19, Цар Освободител Павилион №1, 1, Цар Самуил 9, 8, Царичина 4, 2, 14, 6, Шипка 6, 6, 5, 5 5, 8, Яворов 7

На 05.11.2019 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Джерман: 207635051294, Хидзар

На 05.11.2019 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница: 68789.126.41, 68789.173.5, №1624, Алеко 1, Аракчийски Мост 6, 5, 21, 76, 30, 19, 49, 60, 8б, 36, 62, 64, 15, 3б, 69, 4б, 42, 33, 58, 50, 65, 74, 56, 67, 44, 37, 28, 2б, 39, 44а, 31, 48, 34, 53, 35а, 2а, 55, 27а, 59а, 2, 63а, 54, 63, 60а, 78, 34а, 35б, 67а, 45, 38, 1а, 27, 57, 46, 68, 18, 22, 17, 75, 61, 41, 13, 23, 51, 6, 40, 32, 25, 12а, 44, 70, 26, 52, 5б, 22, 72, 29, 35, 82, 24, 43, 47, 29в, 21, 25а, 20, 66, Балановска пътека 1б, 15, Васил Левски Вила Майка, Индустриална 1, Комитска 28, 8, 12, 32, 4, 20, 1, 26, 9, 31б, 7, 10, 3, 20а, 5, 14, 29, 17, 33, 24, 31, 12, 30, 22, 18, 6, М. Гурдево, местност Балановски Рид Вила, местност Гурдево Вила, местност Караболюка Стопанска Постройка, Вила, Вила, местност Разсадника Къща, Къща, Никола Малашевски 44, 36, 5, 34, 35, 45, 7, 20, 5, Патрики Сандев 8, 2, 97, 9, 13, 4, 3, 11, 6, 10, 10, 15, 19, 5, 1, 12а, 17, 12, пътен Възел Дупница Юг Км.327+464, Разметаница 5, 38, 7, 1, 36, Скакавица 6, 7, 26, 29, 28, 4, 25, 23, 22, 9, 30, 11, 16, 27а, 29, 7а, 24, 34, 34а, 27, 19, 15, 21, 2, 5, 36, 28, 18а, 7, 40, 5, 32, 14, 13, 17, 18, 31, 8, 1, 22г, 38, 12, Труд 15, Хан Кубрат 10, 23, 11, 3, 5, 4, 17, 6-А, 8а, 25, 19, 15, 7, 8, 6, 1, 21, 2, 13, Вила, местност Малък Кубасин, Вила, Вила

На 05.11.2019 г. /13:00 – 16:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пиперево

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Блатино: 000195, 000212 М-Ст Реката, 005026, 005053 М-Ст Вейнико, VIII-91, Кв.7, Екатте 04354, ПИ 000241, УПИ XVII-34, Кв.4, Реката, Реката

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Дупница: 324+460 До 324+840, 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.551.8, 68789.552.38, 68789.603.401.1, 68789.605.153, Баба Тонка 25, 29, 10, 27, 35, 11, 23, 8, 7, 15, 6, 33, 9, 31, 19, 21, 20, 13, 4, 16, 14, 17, 12, 3, 2, 1, 5, Бабуна Планина 26, 32, 6, 51, 18, 33, 10, 14, 30, 21, 18а, 23, 29, 22а, 53, 50, 28, 39, 12, 27, 8, 22, 49, 43, 31, 45, 14а, 55, 37, 57, 20, 16, 25, 34, 35, 24, 41, 3, 2, 1, 19, 11, 13, 15, 17, 4, 11а, 5, 9, 20, 5а, Балкан 6, 11, 3, 16, 14, 18, 22, 24, 5, 8, 20, 2 А, 13, 17, 9, 7, 10, 26, 4, 12, 15, 2, Бенковски 2, Благодарност 27, 14, 10, 9, 22, 21, 10а, 17, 19, 8, 20, 5, 25, 7, 18, 4, 15, 3, 24, 16, 9а, 1, 11, 12, 13, 7а, 6, 23, 13а, 16, 29, Брегалница 6, 5, 4, 1, 2, 8, 7, 3, Бричи Бор 28, 27, 23, 21, 16, 18, 31, 20, 36, 38, 29, 17 А, 34, 24, 32, 22, 17, 25, 33, 31, Вардар 3, 4, 1, 5 А, 7, 7а, 3, Васил Друмев 3, 2, 4, 5, 1, Васил Разсолков 4, 2, 1, Верила 2, 9, 15, 3, 6, 8, 10, 5, 3 А, 18, 2, 1, 7, 17, 13, 11, 4, 14, 12, 1, Възраждане 2, 11, 4, 6, Генерал Георги Тодоров 31, 20, 29, 23а, 21, 23, 15, 17, 21 А, 25, 19, Горица 3, 10, 7, 5, 1, 9, 8, 2, 6, 4, 4, 22, 4 4, Гоце Делчев 6, 6а, 4, 2, Дамка 14, 10, 6, 5, 9, 12, 2, 4, 1, 3, 11, 7, 8, 1, Джерман 2, 1, 5, 11, 3, 1., 9, 7б, 7, 92, 105, 8, 76, 36, 44, 19, 31, 80, 88, 62, 32, 64, 78, 52, 32, 12, 20, 62, 48, 38, 24, 84, 26, 54, 26, 22, 18, 35, 25, 22, 10, 30, 29, 12, 24, 90, 19, 42, 52, 56, 34, 50, 13, 20, 82, 33, 46, 16, 34а, 68, 34, 25, 30, 14, 40, 70, 58, 3, 22, 30а, 86, 27, 78, 112, 43, 70а, 74, 36, 94, 1, 46, 74, 25 А, Драгой Болярин 3, 42, 32, 30, 34, 28, 40, 38, 36, 31, 4, 41, 8, 18, 37, 33, 6, 10, 43, 21, 25, 26, 35, 23, 39, 20, 22, 23а, 29, 24, 12, 14, 27, 16, 8 А, 2, 13, 5, 7, 1, 2, 3, 11, Дренски Рид 19, 10, 13, 23, 8, 15, 43, 45, 12, 6, 11, 7, 47, 37, 41, 31, 17, 29, 27, 21, 25, Вила, 39, 16, 14, 35, 4, 1, 3, 5, 2, Дупките 3, 2, 5, 7, 8, 4, 6, 1, Дупница 3, 18, 6, 2, 1, 12, 16, 8, 14, 4, Дъб 2, 4, 1, 5, 6, 3, Еделвайс 20, 13, 18, Ерусалим 4, 3, 5, 7, 11, 2, 3а, Захари Стоянов 1, 5, 8, 3, 4, 6, 2, Здравец 14, 12, 16, 20, 18, Ивайло 3, 1, 5, 7, 11, 2, 9, 7, Изгрев 1, 4, 9, 1, 16, 7 7, 10, 11, 8, 10, 15, 5 5, 33, 4 4, 20, 29, 6 6, 27, 13, 21, 37, 19, 6, 18, 22, 3, 4, 5, 7, 1, 24, 5, 31, 23, 2, 25, 2, 7, 17, 3, 35, 4, 14, 1, 2, Каваклия 86, 60, 79, 98, 75, 26, 43, 80, 54, 9, 48, 111, 4, 22, 103, 41, 24, 72, 40, 38, 93, 11, 63, 76, Вила, 46, 29, 16, 39, 19, 35, 36, 54, 59, 82, 68, 20, 110, 7, 78, 61, 25, 32, 5, 67, 88, 65, Къща, 50, 72, 109, 107, 3, 106, 70, 75, 64, 36, 10, 65, 34, 27, 40, 62, 13, 16, 34, 90, 91, 90, 71, 94, 4, 45, 25, 89, 48, 50, 1, Къща, 58, 49, 105, 14, 66, 30, 56, 56, 1, 15, 10, 32, 8, 14, 46, 13, 12, 21, 33, 22, Китка 3, 1, Клисура 2, 8, 9, 1, 4, 7, 13, 3, 8, 5, 6, 15, 10, 11, Клокотница 44-А, 28, 31, 18, 19, 36, 16, 25, 1, 38, 17, 37, 43, 44, 34, 21, 22, 1, 35, 27, 40, 45, 23, 24, 33, 30, 29, 45 2, 47, 26, 41, 39, 32, 20, 15, 9, 12, 2, 10, 7, 11, 6, 8, 13, 3, 4, 5, 14, Кракра Пернишки 2, 5, 10, 6, 8, 4, Криволак 32, 21, 23, 17, 20, 42, 22, 30, 18, 12, 13, 34, 40, 14, 15, 26, 28, 36, 16, 38, 24, 19, 27, Кулата 22, 15, 8, 17, 21, 26, 9, 10, 28, 20, 19, 12, 24, 7, 18, 6, 11, 16, 1, 39, 23, 47, 53, 53 А, 31, 38, 36, 32, 44, 35, 20, 49, 45, 40, 57, 42, 48, 37, 29, 59, 33, 51, 41, 25, 43, 34, 27, 14, Лакатица 2, 5, 8, 3, 6, 1, 4, Мадара 10, 8, 4, 9, 6, 3, 7, 1, 11, 5, Марица 3, 1, 6, 4, 7, 2, 9, 5, Марков Камък 3, 2, 5, 1, 9, 7, 6, 6а, 4, Места 2, 5, 1, 9, 7, местност Барактарица Автокъща, местност Бели Янко, местност Дренски Рид Механа, местност Лъката Магазин, местност Подридна 3, 1, Метоха 6, 2, 1, 6 А, 1, Момина Сълза 15, Мусала 2, 4, 2, Начо Величков 6, 14, 15, 4, 10, 9, 8, 20, 1, 7, 12, 5, 2, 11, 13, 18, 16, 11а, 6а, 3, Невена Коканова 15, 17, 24, 22, Неофит Бозвели 6, 1, 3, 4, 2, Николаевска 23, 21, 27, 27 А, 98, 96, 76, 86, 45, 80, 56, 58, 78, 74, 88, 70, 92, 82, 90, 59, 84, 94, 52, 66, 68, 59 34, 34, 59, 72, 46, 64, 34, 22, 9, 23, 29, 31, 34 1, 34, 25, 35, 17, 21 А, 21, 27, 19, 24, 72, 26, 13, 15, 43, 42, 55, 50, 45, 46, 55 А, 44, 40, 49, 36, 53, 48, 38, 44, 51, 46, 52, 54, 41, 39, 35, 33, Орлинска 56, 33, Тото Пункт, 39, 37, 51, 45, 58, 47, 41, 43, 72, 7, Къща, 1 1, 3, 4, 64, 29, 48, 54, 60, 62 3, 62 Марек, 62 А, 50, 62, 1, 52, 22, 35, 44, 40, 34, 40, 32, 31 А, 31, 5, 15, 12, 8, 19, 29, 27, 36, 10, 16, 7, 44, 1, 24, 21, 10 35, 20, 25, 9, 42, 17, 10, 2, 30, 3, 26, 4, 46, 38, 36а, 11, 6, 34 А, 14, 87, 86, 85, 83, 81, 60, 79, 57, 78, 76, 80, 69, 77, 71, 55, 66, Павилион, 67, 65, 68, 82, 59, 63, 72, 61, 60, 75, 74, 73, 55, Отец Атанасий Чолаков 2, 3, 5, 1, Отовица 1, 16, 14, 2, 10, 12, 18, 6, 72, 77, 89, 80, 82, 76, 67, 91, 65, 73, 74, 88, 65а, 86, 69, 72б, 81, 76а, 84, 75, 70, 77а, 87, 79, 71, 85, 93, 78, 83, 70, 61, 37, 53, 47, 54, 38, 68, 34, 60, 41, 62, 46, 63, 56а, 29, 60а, 45, 68а, 55, 59, 27, 48, 66, 52, 44, 57, 25, 49, 40, 33, 50, 29а, 35, 45а, 43, 39, 31, 38 А, 36, 56, 47а, 42, 58, 1, 51, 64, 28, 17, 7, 30, 22 Хфк, 9, 89, 21, 5, 22, 13, 26, 15, 3, 11, 24, 19, 21а, 1, Охрид 4, 2, 6, 5, 8, 9,

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Дяково: 16, 23, VI, Кв. 2, Дяково, Махала Бучала, Махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХіV, Къща, Каравана

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Кременик: XXII-98, Кв.10, ХххVI-171, Кв.5, Вила, Вила, 143

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Мламолово: Ix-25, Кв.9, Iх-179, Кв.11, Бистрица 1, 2а, 2, Бор 1, 3, 14, 11, 8, 12, 6, 16, 9, 7, 5, Бузлуджа 6, Вихър 2, Горещица 22, 32а, 44а, 20, 36, 40, 26, 68, 66, 28, 58, 48, 18, 24, 60, 46, 42, 30, 56, 34, 44, 18а, 54, 32б, Ела 4, 8, 2, Калина 4, 2а, 6, Кокиче 4, 2, 10, Малина 1, 5, 6, 10, 3, 2, местност Трапчине Конеферма, Миньорска 9, 37, 17, 21, 10, 11, 30, 12, 24, 35, 22, 10а, 19, 15, 29, 18, 2, 14, 39, 27, 32, 20, 13, 33, 26, 23, Никола Вапцаров 37, Рила 53, 23, 27, 49, 22, 25, 41, 15, Руднината 12, 10, 4, Станке Димитров 106, 78, Старата Линия 14, 16, 8, 11, 20, 9, 4, 70, 10, 2, 13, 12, 18, 17, 22, Теменуга 2, УПИ XXI-38, Кв.8, УПИ XXx, Кв.9

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Пиперево: 56349.0.159, 56349.4.4, 56349.6.37, 68789.250.87, 68789.252.15.1, 68789.252.19, 68789.252.22.1, Дупнишка Комуна 1, 56, 63, 60, 48, 15, 64, местност Стопански Двор Автосервиз, Къща, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII, Кв.39

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гюргево: 2

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789.165.22 Местн.Динките, 68789.21.19, 87727, 16, 179, Джерман Къща, Дренски Рид Вила, извън регулация, Изгрев 5, Каваклия 88, М. Динката, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила Къща, местност Дренски Рид Вила, Орлинска 104, Отец Атанасий Чолаков 4, Отовица 83, Разметаница Гараж, Самоковско Шосе Вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 30, 2, 2, 20, 4, 14, 21, Самораново Пром.Зона Бет.Възел, Саморанска 80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80, Софийско Шосе 2, Стръмна 5

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11,,, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, Къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, Къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст.Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв.79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6, УПИ 393

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска 80

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365.46.10, 65365.602.106, LXX-462, Кв.74, XV-2268, Кв.44, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 28, 25, 18, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, Бор 2, Валявица 8, 16, Верила ПИ ХхIII-685 Кв.53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, Гатер, Германея 1, 16, 14, 1, 1, 1, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, Джуганица 10, 1, 9, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, Йордан Михайлов 5, 3, Йордан Попмихайлов 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Коста Петров 3, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Лоза 7, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, местност Бончук Бензиностанция, местност Под Селото Дървод.Цех, Момина Сълза 11, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, Отец Паисий 36, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Плиска 46, 30, 13, 29, 32, 7, 40, 17, 44, 56, 11, 15, 25, 48, 26, 42, 31, 21, 27, 28, 50, 19, 38, 60, 24, 54, 22, 23, 18, Победа 33, Пролет 5, 11, 8, 10, 20, 14, 9, 13, 16, 17, 7, 3, 1, 15, Раковски 12, 10, 7, 8, 18, 14, 16, 20, 2, 9, 26, 3, 5, 11, 22, 6, 4, Рила 6, 11, 2, 5, 16, 1, 4, 7, 14, 8, 9, 3, Св.Илия 2, 6, Серафим Йорданов 1, Синчец 9, Скобелев 7, 11, 1, 10, 21, 9, 17, 14, 20, 19, 16, 12, 18, 5, Славяни 10, Стефан Караджа 33, 20, 11, 23, 42, 2, 25, 3, 1, 12, 9, 16, 37, 14, 38, 22, 5, 34, 26, 7, 15, 21, Стоил Косовски 5, 15, 10, 13, 12, 4, 7, 1, 6, 2, 3, 11, Стопански Двор Фуражомелка, Шивашки Цех, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, УПИ V-3092, Кв.114, Фенерка 3, 4, 7, 5, Хан Аспарух 3, Христо Ботев 6, 44, 42, 10, 8а, 16, 2, 23, 21, 15, 8, 38, 36, 31, Бунгало, 39, 11, 46, 50, 19, Чавдар Войвода 1, Юри Гагарин 6, 8, 3, 4, 2, 5

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв.66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски ТП, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ IX-1914, Кв.33, УПИ ХХV, Кв.20, Х-2149, Кв.11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Червен Брег: Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, Къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, Къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот., местност Рибарници Вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ.Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр.Кооп-Я, Пр.Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40, 3, 1

На 06.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Яхиново: 87724.10.5, 87727.13.10, 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност Полето, Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 69, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, 1, Яхинско Шосе 53

На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, Бригадирска 17в, 53, Бригадирска 12, 29, 41, 6, 33, 13, 24, 28, 39, 49, 32, 10, 37, 22, 47, 8, 51, 20, 27, 17, 2, 21, 26, 34, 35, 16, 25, 23, 4, 15, 55, 53, 45, 31, 18, 30, Георги Димитров 9, Гергана 9, 12, Гергана 5, 13, 12, 19, 2, 17, 16, 24, 4, 11, 6, 20, 15, 9, 7, 8, 14, 22, Здравец 11, 10, 8, 15, 16, 35, 7, 31, 9, 12, 37, 2, 6, 33, 13, 17, 29, 4, 25, 22, 18, 15а, 26, Зелен път 10, Кирил и Методий 27, Кирил и Методий 3, 1 Читалище, 13, 8, 2а, 15, 17, 5, 1, 9, 4, 7, 11, 6, Кольо Фичето 7, Комсомолска 18, Комсомолска 23, 17, 12, 16, 14, 21, 18, 15, Малчика 2, 1, местност Мантарлия Вила, Мусала 15, 17, 5, 4, 3, 8, 9, 2, 10, 1, Осми Март 31, 20, 33, 25, 18, 29, 27, Осми Март 20, Победа 33, 13, 31, 23, 18, 41, 22, 10, 14, 19, 17, 21, 12, 27, 29, 15, 25, 8, 6, Победа 4, 11, 5, 6, 1, 7, 2, 9, Първи Май 15, 21, 22, 19, 16, 17, 20, Първи Май 11, 9, 2, 13, 6, 7, 4, 10, 15, 1, 3, 12, Русалка 6, 3, 5, 9, 2, 7, Самоковище 8, 10, 1, 3, 4, 6, 2, Теменуга 2, ХI-124, Кв.17, Христо Ботев 20, 15, 22, Христо Ботев 18, 1, 17, 10, 7, 13, 14, 15, 8, 32, 3, Магазин, 19, 16, 12, 9, 11, 6, Черква

На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Кирил и Методий 3

На 07.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Самораново: 65245, 6, 153, Александър Стамболийски 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14, Бор 1, 4, 3, 2, Васил Демиревски 2, Васил Левски 2, 4, 5, 12, Георги Димитров 58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54а, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, Марков Камък 1, местност Марков Камък Вила, Митко Палаузов, Мусала 5, 4, 6, Ненко Пиперков 30, 27а, 34, 39, 26а, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, Отовица 39, Раковска 5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, Рила 3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10а, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1а, 9, 26, 7, 15, 12, 1б, 28, 10, Скакавица 7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23а, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13а, 3, Христо Ботев 5, 7, 3, 1, 6, Черни Връх 5а, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3а, 1, 9, 21, 5, 3

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Боровец: II-259, Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І, Къща, 244

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв.6, ХIII-483, Кв.50, Скз Бураново

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Драгодан: №000026, извън регулация, Махала Ортакчийска, 20

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв.15, XVI – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски 10, 19, 13, 14, 16, 21, 15, 18, 12, 17, 15, 14, 16, 19, 13, 17, 12, 18, 21, 2, 3, 4, 12, 10, 7, 9, 11, 1, 8, Божур 10, 16, 50, 85, 42, 38, 47, 30, 17, 48, 53, 51, 46, 56, .36, 44, 55, 4, 42а, 6, 10, 8, 25, 27, 29, 12, 23, 20, 10, 28, 33, 41, 26, 18, 16, 43, 37, 24, 5, 39, 31, 6, 29, 23, 12, 27, 25, 8, 10, 8, 10, 9, 19, 1, 13, 5, 11, 15, 3, 6, 21, 2, Бор 3, 1, 6, 1, 3, Бузлуджа 1, Валивос 1, 3, 6, 5, 7, 9, 1, 3, 5, 9, 6, 7, Вихрен 18, 8, 6, 16, Демокрация 2, 4, 2, 4, Детелина 1, 3, Дупница 32, 30, 8, 4, 6, 12, 18а, 14, 24, 26, 28, 30, 16, 22, 18, 8, 4, 6, Здравец 10, 7, 3, 5, 2, 4, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 10, 6, Иван Вазов 13, 6, 11, 2, 4, 9, 3, 1, Иглика 8, 4, 3, 2, 2, Изгрев 12, 5, 7, 6, 8, 3, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 4, 4, 3, 2, 1, 8, 5, 6, 10, 7, 11, Кокиче 1, 2, Лоза 3, 21, 3, 21, 15, 1, 13, 11, 6, 9, 4, 3, 7, 17, 14, 8, 19, 10, местност Герена Къща, Къща, местност Слатинско Ханче Ханче, Минерални Води 4, 14, 8, 10, 2, 12, 8, 12, 14, 2, 10, 4, 16, 28, 1, 20, 30, 21, 24, 22, Минзухар 6, 5, 8, 3, 1, Момина Сълза 4, 2, 4, 1, 5, 7, 3, 2, Морава 15, 11, 9, 6, 12, 17, 18, 23, 4, 20а, 13, 5, 22, 10, Никола Вапцаров 19, 20, 17, 15, 18, 24, 22, 18, 16, 14, 13, 9, 11, 22, 2, 4, 9, 10, 7, 1, 3, 8, Отец Паисий 11, 5, 9, 7, 2, 13, 3, ПИ 053012, Пирин 2, 3, 1, Рила 18, 20, 13, 8, 9, 3, 29, 6, 5, 12, 7, 1, 2а, 25, 23, 27, 10, 15, 2, 9, Роза 2, 3, 5, 5, Руен 1, 4, 3, 2, 1, Стопански Двор Ел.Двигатели, Студен Кладенец 42, 33, 25, 3, 25, 22, 41, 33, 31, 21, 19, 17, 15, 29, 27, 3, Съгласие 3, 5, 11, 1, 2, Сълза 10, 14, 1, 4, 7, 8, 16, 14, 11, 12, 7, 5, 9, УПИ XII-406, Христо Смирненски 6, 11, 3, 2, 15, 7, 5, 4, 9, 10, 8, 19, 13, 25, 27, 21, 23, 14, 10, 16, 12, Цар Борис 4, 2, 1, 3, 34, 20, 9, 26, 42, 10, 53, 17, 27, 19, 51, 63, 37, 54, 56, 40, 31, 50, 32, 29, 61, 36, 65, 10а, 16, 57, 11, 21, 14, 52, 24, 38, 47, 30, 8, 22, 33, 13, 25, 12, 44, 55, 46, 23, 18, 8, 4

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 11:45 – 15:30 ч./ –  Бобошево: Махала Въртен Камък 20, Къща, Вила

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 11:45 – 15:30 ч./ –  Крумово, Общ. Кочериново: 000477

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 11:45 – 15:30 ч./ –  Мурсалево: 200002, 244, Кв.12, II-353, Кв.11, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски 10, 18, 8, 4, 12, 5, 16, 3, 2, Бузлуджа 12, Къща, 2, 9, 12, 10, 1, 7, 14, 4, 6, 11, Варшава 2, 4, 30, 8, 6, Васил Демиревски 9, 13, 10, 11, 16, 18, 7, 14, 6, 8, 1, 2, Васил Левски 2, 7, 4, 13, 5, 6, 11, Васко Манолов 8, 7, 5, 6, 9, 4, 1, 2, 1, Вела Пеева 8, 6, 2, 1, Волга 3, 3, 10, 4, 16, 7, 1, 12, 14, 2, 6, 3, Гео Милев 6, 1, 4, 3, Георги Раковски 6, 4, Главен път 79, Димитър Благоев 7, 13, 11, 1, 2, 3, Дунав 1, Жданов 4, Бунгало, 9, 2, 7, 1, Ивайло 5, 2, 4, 1, 7, Калин 3, Калоян 42, 10, 2, 26, 32, 19, 20, 15, 8, 16, 28, 5, 17, 4, 11, 21, 13, 22, 30, 29, 27, 25, 30, 37, 38, 5, 36, 40, 41, 39, 43, 33, Клокотница 18, 6, 10, 3, 14, 8, 7, 12, 5, 9, 1, 16, Кокиче 17, 19, 23, 20, 9, 18, 10, 15, Вила, 5, Крум Шушков 2, 1, 5, 3, 7, Люлин 1, Македония 5, 7, 2, 3, Мара Малеева 22, 19, 2, 10, 18, 14, 20, 5, 16, 1, Марек 58, 1, 3, 4, Павилион, 20, 50, 2, 44, 9, 46, Бензиностанция, 24, 10, 5, 48, 32, 38, 12, 42, 26, 28, 18, 30, 7, 14, 40, 16, Москва 6, 2, 4, 1, 8, 4, Мусала 13, 20, 2, 6, 14, 8, 10, 7, 11, 3, 9, 16, 2, Никола Вапцаров 5, 4, 2, 12, 6, 14, Осогово 3, 1, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска Къща, 7, 5, 12, Къща, 2, 4, 11, 5, 10, 13, 6., 9, 3, 23, 6 Жилище, 8, Поп Андрей 1, 2, Прага 1, Рила 2, 4, Септемврийска Слава 4, 32, 43, 46, 28, 7, 27, 14, Бунгало, 22, 1, 30, 21, 25, 42, 23, 47, 13, Вила, 41, 34, 44, 17, 29, 24, 9, 19, 36, 2, 22, 20, 4, 14, 16, Стопански Двор Цех За Брикети, Цех За Екобрикети, Струма 8, 3, 5, 2, 12, 7, 4, Тинтява 3, Бунгало, 5, Толбухин 2, 1, Хавана 1, Хаджи Димитър 6, 4, Христаки Павлович 2, Христо Ботев 40, 78, 039, 58, 33, 56, 34, 36, 54, 80, 30, 70, 44, 35, 82, 74, 46, 66, 48, 38, 60, 28, 72, 37, 41, 26, 30, 12, 1, 6, 23, 30, 13, 19, 9, 33, 17, 1, 8, 21, 29, 35, 12, 25, 5, 2, 31, 4, 14, 27, 3, 12, 26, 24, 10, Шейново 4, 2, 4, 6, 5, 1, Шипка 6, 12, 14, 11, 4, 9, 2, 10, 8, 5, 7, 1, 3, Юри Гагарин 16, 16, 2, 20, 1, 11, 5, 9, 7, 13, 23, 14, 12, 19, 17, 10, Яне Сандански 19, 8, 11, 17, 5, 21, 9, 2

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 11:45 – 15:30 ч./ –  Фролош: 2, Къща

На 07.11.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:45 – 15:30 ч./ –  Цървище: Махала Ореевица Вила, Магазин, Къща, Цървище Вила, Улично, Къща

На 07.11.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Джерман: Калдръмо Бензиностанция

На 07.11.2019 г. /09:45 – 12:00 ч.; 09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Усойка: Бор 3, 15, 12, 17, 10, 6, 5, 8, 7, 2, 18, 16, 4, 1, 14, Васил Левски 2, 4, 5, 19, 10, 7, 6, 3, 8, 1, 3, Гагарин 1, 3, Е79 Павилион 3 и 4, Жп, Каравана, Кафе-Аператив, Павилион, Магазин, Жп Прелез, Снек Бар, Ресторант, Иван Вазов 21, 46, 2, 30, 6, 14, 19, 40, 17, 22, 9, 1, 12, 32, 8, 44, 28, 7, 33, 3, 43, 5, 39, 13, 4, 45, 23, 18, 16, 41, 25, 11, 20, 34, 15, 31, 24, 35, 38, 117, Кокиче 2, 1, 13, 11, 3, 5, 7, 9, Любен Каравелов 2, 3, 4, 5, 6, 1, 8, 17, Люляк 4, Малина 12, 2, 1, 6, 3, 4, 10, 8, Мерковица, местност Будаковица Вилно Селище, местност Орловица Помпа, Пирин 9, 3, 11, 5, 7, 2, Подем 6, 10, 3, 4, 2, 5, 7, 8, 1, Рила 47, 2, 83, 9, 125, 95, 38, 35, 37, 10, 61, 67, 22, 73, 19, 105, 53, 17, 51, 101, 13, 21, 39, 123, 30, 27, 91, 62, 55, 99, 59, 25, 127, 41, 31, 49, 93, 81, 20, 29, 71, 18, 63, 4, 77, 36, 23, 26, 43, 57, 103, 7, 117, 11, 6, 79, 65, 111, 34, 45, 40, 16, 14, 115, 85, Св.Иван Рилски 6, 11, 1, 13, 3, 7, Свобода 1, 9, 7, 5, 2, 3, Стефан Караджа 9, 10, 12, 27, 14, 13, 5, 6, 16, 28, 15, 8, 1, 2, 25, Стопански Двор Отливки Цимент, Тополите 3, 12, 5, 13, 2, 9, 1, 10, 7, 8, 6, 14, 4, Трети Март 15, 11, 7, 3, 13, Хан Аспарух 23, 10, 2, 9, 7, 21, 3, 5, 1, 19, 11, 13, 17, 15, 25, 31, 4, 33, 27, 6, 8, 29, Христо Ботев 1, 20, 17, 6, 5, 13, 7, 8, 29, 9, 15, 12, 19, 16, 18, 3, 14, 4, 11, 2, 10, Фургон, Цветковица 7, 1, 10, 9, 2, 3, 4, 5, 12, Череша 2, 5, 1, Яворов 7, 9, 3, 5, 1, 8, 6, 4

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч./ –  Джерман: 013024, 017022, 059050, VIII-419, Кв.35, Асен Орански 8, 15 А, 11, 9 А, 1, 10, 15, 2, 5, 9, 3, 4, 17, 6, 16, 7, 14, 13, 2, 17 А, 14а, 14 Б, 12, 1, Бор 1, 3, Васил Демиревски 4, 8, 14а, 5, 11, 3, 1, 10, 6, 12, 9, 16, 7, 2, Васил Левски 3, 5, 2, 7, 1, 9, 4, 3, Вилна Зона Вила, Георги Димитров 33, 6, 19, 49, 35, 41, 49, 8, 37, 47, 33, 45, 2, 43, 59, 51, 53, 29, 11, 19, 27, 35, 1, 21, 9, 23, 31, 5, 3, 17, 25, 7, 13, 15, 33, Георги Трайков 5, 4, 6, 3, 2, 1, Димитър Симонски 4, 8, 6, 12, 13, 7, 14, 5, 2, 3, 22, 9, 16, 11, Дупнишка Комуна 44, 11, 21, 15, 31, 23, 25, 29, 30, 34, 33, 27, 17, 32, 24 А, 26, 35, 13, 28, 36, 24а, 22, 19, 38, 40, 42, 24, 24, 2, 5, 7, 12, 3, 10а, 1, 6, 8, 17, 4, 14, 1а, 10, 9, 12 А, Еделвайс 12, 4, 8, 10, 3, 7, 1, 6, Здравец 1, 9, 3, 7, 5, Иглика 6, 10, 12, 2, 11, 4, Калдръмо Бензиностанция, Кирил и Методи 14, 10, 2, 16, 12, 8, 6, Кокиче 5, 3, 11, 1, 7, 9, 12, 8, 10, Коста Петров 122, 91, 52, 85, 70, 82, 106, 113, 19, 102, 69, 60, 79, 94, 66, 54, 67, 119, 118, 84, 96, 64, 81, 75, 77, 73, 80, 46, 114, 63, 74, 109, 59, 86, 62, 78, 120, 71 А, 100, 50, 98, 89, 3, 88, 76б, 119а, 122, 107, 104, 112, 93, 116, 105, 92, 99, 44, 83, 61, 28, 72, 110, 87, 71, 103, 65, 108, 48, 68, 58, 59 А, 23, 36, 49, 40, 45, 31, 21, 27, 26, 95, 41, 66, 19, 39, 35, 24, 53 А, 43, 33, 51, 38, 20, 30, 42, 34, 57, 47, 12, 19, 8, 18, 6, 15, 95, 14, 22, 7, 11, 4, 2, 30, 16, 17, 13, 10, 9, 20, 3, 1, 18б, 5, Любен Шилегарски 2, 10, 5, 3, 16, 4, 1, 12, Люляк 3, 4, 5, 1, 2, Мара Петлякова 11, 5, 2, 9, 8, 3, 7, 1, местност Бела Вода Помпа, Бунгало, Вила, Преместваемо Соръжение, местност Голямата Порта, местност Еминица Ресторант, Каравана, местност Китева Ливада Вила, местност Кръсто Автоморга, местност Мали Бельов Дол Къща, 3, Къща, местност Площа Къща, местност Пульова Воденица 1 Къща, Къща, местност Силимандере Километър 336, Никола Чуковски 25, 9, 3, 4, 28, 29, 7, 1, 23, 17, 27, 11, 5, 15, Партизанска 3, 11, 7, 5, 1, 8, 6, 15, 9, 2, 13, Рила 32, 28, 33, 34, 40а, 27, 19, 29, 24, 30, 18, 12, 40, 23, 44, 31, 22, 42, 46, 38, 25, 21, 17, 21, 2, 4, 14 А, 16, 13, 14, 10, 9, 11, 7, 6, 3, 8, 15, 12, Ропотамо 8, 4, 5, 12, 3, 10, 2, 13, Самуил 20, 8, 6, 12, 18, 10, 4, 2, Скакавица 6, 5, 3, 4, Стопански Двор Автоработилница, Обект, Теменуга 7, 25, 24, 15, 13, 5, 21, 3, 9, 27, 17, 11, 23, 19, УПИ II-24, Христо Ботев 13, 5, 3, 9, 1, 15, 7, 11, Цар Крум 5, 9, 3, 17, 1, 3 Б, Юри Гагарин 8, 13, 5, 9, 6, 10, 3, 11, 1, 7, 4, 2, 12, Явор 11, 10, 14, 9, 19, 5, 18, 12, 16, 8, 6, 4, 17, 15, 2а, 1, 13, 2, 7, 3

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч./ –  Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска 22, Ботьо Петков Къща, Люляк 3, 15, местност Бунищерица Сметище, Помпа, Дърводелски Цех, Агрокоплекс, местност Злево Вила, местност Пульова Воденица Вила, местност Сух Андък Вила, 1, Помпа, Къща, Вила, 17, 343, Отец Полихроний Къща, Прогона Вила, 20, Разметаница 40, Свети Иван Рилски 327, 347, 346, 341, 355, 314, 349, 343, 319, 350, 357, 345, 315, 328, 329, 325, 305, 333, 323, 339, 334, 335, 331, 195, 321, 306, 330, 381, 380, 383, 386, 371, Свобода 1, Автоработилница

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч./ –  Крайни Дол: III-33, 43, Кв.5, УПИ – VII-86, ХIХ-51

На 07.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч./ –  Цървище: Махала Ореевица Вила, Магазин, Къща, Цървище Вила, Улично, Къща, Къща

На 07.11.2019 г. /11:45 – 15:30 ч./ –  Драгодан: Махала Ортакчийска, 20

На 10.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: Свети Иван Рилски 1

Община Кюстендил

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Берсин: Александър Стамболийски 2, 6, 4, 3, 5, Асен Златаров 7а, 2, 7, 6, 5, 3, 11, 9, 4, Бузлуджа 6, 1, 7, 5, 3, 2, Васил Коларов 4, 2, 1, 8, Васил Левски 11, 5, 7, 9, 1, 8, 10, 6, 2, Вола 2, 5, 7, 1, 3, Възраждане 6, Георги Димитров 22, 70, 49, 38, 8, 47, 34, 10, 7, 27, 16, 3, 50, 63, 65, 51, 24, 28, 31, 23, 44, 59, 52, 4, 58, 42, 30, 53, 72, 1, 36, 64, 20, 21, 41, 62, 18, 54, 33, 17, 13, 11, 39, 9, 43., 45, 15, Георги Зарев 5, 3а, 4, 2, Георги Раковски 2, 3, 4, 1, 39, Гоце Делчев 8, 6, 2, 4, Димитър Благоев 20, 12, 16, 8, 14, 13, 5, 10, 17, 15, 7, 2, 1, 6, 4, 9, 3, Димитър Каляшки 9, 7, 1, 2, 3а, 6, 3, Иван Вазов 1, 2, 3, 5, извън регулация Къща, Козлодуй 5, 7, 10, 6, 4, 12, 13, 15, 8, Комунизъм 3, Махала Стубела, Полет 2, 1, Първи Май 4, 3, 2, Свобода 42, 13, 9, 5, 20, 26, 16, 17, 48, 7, 11, 3, 8, 15, 24, 2, 38, 1, 32, 44, 46, 28, 36, 14, 4, 42., 40, София 5, 14, 9, 6, 12, 1, 6а, 7, 2, 4, Хаджи Димитър 5, 14, 18, 6, 8, 1, 2, 9, 12, 11, 15, 20, 3, 16, Христо Смирненски 2, 1, 9, 12, 10, 8, 4, Чавдар 6, 8, 5, 4, 9, 2, 1, 10, Магазин, Къща, Хранителни Стоки, Стоп.Двор, Поща, Магазин и Работилница, База

На 05.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Сажденик: Махала Златанска

На 05.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Цървена Ябълка

На 05.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кюстендил: X-778, Кв.1б Изток Ул.София 7в, Банска 55, 53, 89, 95, 40, 1, 46, 41, 10, 28, 145, 139, 113, 51, 11а, 16а, 80, 70, 2, 99, 130, 33, 42, 82, 68, 5, 32, 93, 4, 14, 44, 15, 56, 24, 100, 19, 73, 71, 13, 66, 97, 133, 57, 3, 65, 79, 63, 21, 141, 7а, 104, 20, 31, 4, 2, 54, 45, 72, 18, 137, 3, 69, 6, 117, 35, 12, 16, 77, 8, 5, 76, 135, 91, 115, 39, 26, 199, 52, 147, 85, 53, 50, 119, 55, 7, 107, Бащовица 1, 3, 2, 5, Бузлуджа 101, 114а, 101, Витоша 1, Зимница 17, 2, 19, 6, 9, 8, 11, 29, 12, 1, 14, 13, 25, 18, 26, 20, 3 А, 28, 3, 23, 8а, 21, 16, 5, 15, 22, 24, 29, Казанлък 19, 20, 18, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток Павилион, Цех, Баня, Напоителна Система, Барака, Павилион Соц.Грижи, Мед.Кабинет, Дър.Работилница, Магазин, Складова База, Работилница, Любимец 11, 15, 2, 7, 13, Медковец 39, 34, 36, 29, 42, 12, 40, 35, 33, 10, 28, 30, 14, 31, 37, 10, 22, 12, 15, 3, 23, 5, 54, 13, 6, 20, 7, 8, 16, 20а, 21, 8, 17, 1, 22, 26, 10, 9, 19, 25, 2, 5, 27, 41, 25, 9, 12, 24, 11, 21, 13, 6, 2, 18, 14, 23, 3, Мездра 67, 25, 3, 39, 59, местност Гърлянски Черешарник 45, 53, 57, 63, 50, 58, 59, 54, 65, 51, 52, 61, 49, 48, 55, 53в, 56, местност Дренов Дол Бунгало, местност Николичевски път 10, 2, 7, 1, Ст.Постройка, 11, 64, 11а, 25, 27, 35, 5, 32а, 11, 9, 12, 21, 8, 40, 23, 3, 24, 34а, 41, 13, 11б, 7, 38, 36, 34, 14, Склад, 32а Гараж, 39, Къща, 4, 37, 24а, местност Полски Имоти 4, Помпа, Барака, 7, 8, 5, Вила, 6, 1, Лозе, местност Сухи Бунар, Пловдив 1, 5, 8, 4, 6, 10, 3, 2, Прогона 1, 18, 20, 30, 19, 28, 27, 25, 24, 21, 26, 22, 23, Решетка, Риша 8, 9, 11, 6, 7, 2, 1, 3, 5, 4, 10, Ропотамо 48, 11, 2, 50, 37, 14, 10, 21, 10, 33, 22, 23, 5, 4, 29, 44, 32, 12, 19, 37, 34, 17, 38, 8, 51, 15, 33, 3, 36, 9, 42, 40, 36, 18, 20, 35, 7, 30, 31, 25, 8, 16, 27, 13, 35, 57, 42, 1, 14, 10, 39, 45, 9, 40, 11, 57, 5а, 6, 44, 1, 38, 43, 3, 4, Самодивска 1, 13, 17, София 4, 12, 6, 4, 8, Мед.Кабинет, 9а, 14, 1, 10, 16, 2, 6, 5, 9, 7, Стрелча 8, 8, 5, 6, 12, 5, 7, 4, 10а, 7, 4, 1, 3, Сухи Бунар, Цар Освободител 267, Ямбол 1, 2, 6, 4

На 05.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Кюстендил: Цар Освободител 267

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Драгойчинци: Махала Богданова, Махала Бозкина, Махала Гигина, Махала Гигинци, Махала Градско Ливаде, Махала Дайчова, Махала Деяница, Махала Джикаре, Махала Дълги Лом, Махала Дърнелци, Махала Зеинци, Махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото Магазин, махала Янкова

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, махала Оспротива, Къща, 1 ПИ 001005

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация 1, 2, 5, 3, Априлско Въстание 7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 10, 12, 17, 4, 19, 11, 3, Асен Златаров 1, 5, 3, 7, Атанас Достин 26, 11, 38, 15, 5, 8, 47, 34, 19, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 35, 39, 48, 9, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 46, 24, 22, 13, 36, Бреза 1, 2, Брест 1, 2а, 1а, Генерал Савойски 5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6, Георги Григоров Фарадей 6, 12, 10, 24, 9, 5, 1, 4, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11, Девети Септември 32, 77, 54, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 55, 68, 52, 72, 44, 67, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 38, 36, 62, 75, 48, 65, 53, 69, 57, 45, 42, 54а, 79, Димитър Каляшки 1а, 8, 17, 11, 6, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5, Земен 28, Искра 2, 4, 1, Кирил и Методий 3, 2а, 1, 2, 5, Лале 8, 2, 4, 6, 1, Липа 6, Места 3, 6, 2, 1, 4, 8, 5, местност Перивол, местност Ямборано Кафе Аперитив, Селкооп, Младост 12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2, Опълченска 1, 3, Охрид 2, 1, 4, 3, Преслав 12, 15, 11, 10, Рила 3, Руен 1, 4, 5, 6, 7, Славчо Темкин 29, Спартак 4, 1, 6, Спортист 2, 5, 8, 4, 3, 6, Стоян Лудев 1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5, Черница 4, 2, 6, 5, Бензиностанция, Кафе

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Злогош: Долна махала .., махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен Къща, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото Вила, махала Чиринци

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Полетинци: 41

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно: 020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева Къща, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък, ПИ 024025

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Трекляно: махала Центъра

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Уши: 030001 М. Под пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката Бунг, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 05.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 05.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Горно Кобиле: махала Бучлинци

На 05.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Пладнище

На 05.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Уши: махала Знеполци, махала Самарджийска

На 05.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Бобешино

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Горно Уйно: Мвец Драговищица

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Гурбановци

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Гюешево: 000053, Васил Левски 10, 11, 5, 2, 3, 1, 1, 1, Георги Раковски 10, 3, 6, 1, 2, 12, 8, Иван Вазов 4, 2, 1, 3, Ильо Войвода 18, 27, 14, 10, 7, 2, 4, 11, 25, 6, 1, 8, 19, 5, 9, Кирил и Методий 3, 13, 5, 10, 8, Комсомолска 25, 20, 17, 14, 12, 21, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева Магазин, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра Скз Гюешево, Застава, махала Цървенджийска 6, махала Чачарска, Младен Тасков 2, 3, 4, 1, Отец Паисий 28, 1, 14, 27, 10, 2, 2, 25, 6, 26, 3, 22, 18, 7, 10., 5, 1, 15, 17, Поручик Борис Чуковски 4, Руен 5, 1, Румяна Войвода 14, 5, 6, 13, 4, Стефан Караджа 11, 9, 7, 17, 10, 15, 8, 14, 12, 3, 2, 4, 8, Стойо Якимов Георгиев 2, 3, 7, Стоян Лудев 15, 36, 18, 12, 24, 34, 6, 2, 22, 10, 40, 38, 20, 8, 16, 30, 4, 28, 14, Хан Аспарух 4, Помпена Станция, Кафе, Бензиностанция, Търг.Комплекс, Границата, Кафе, Магазин, Кафе, 1, Училище, Черква, Магазин

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Долно Село: М.Планиница, махала Бистрица Магазин, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Долно Уйно: махала Олтоманци

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Каменичка Скакавица: Васил Левски 10, 26, 30, 3, 7, 4, 9, 12, 19, 6, 15, Здравец 3, 1, Каменица 6, 4, 1, 10, 13, махала Дудевска 26, 1, Вила, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска 2, махала Чифутска, Осогово 31, 2, 15, 19, 6, 4, 8, 16, 11, 2, 21, 31, 17, 10, 14, Хаджи Димитър 4, Кафе

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Коприва

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Кутугерци

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Кършалево

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска, местност Алексовото, 72

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Раненци: Баровска, Людмила Живкова 2, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска 21, махала Друмлийска 9, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра 26, махала Шляпарска, Магазин

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Церовица: махала Бело Камене

На 05.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Чудинци

На 06.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 09:00 – 15:00 ч./ –  Ваксево: махала Бантовска Вила, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гъскарска Вила, махала Заячка Вила, махала Камберска 14, Вила, махала Ковачка Вила, махала Котаранска Вила, махала Лапевска Вила, 4, 5, 8, махала Парлапанска Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Сапунджийска Вила, махала Соколовска Вила, махала Тасковска Вила, махала Треновска Вила, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Вила

На 06.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 09:00 – 15:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 06.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 09:00 – 15:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска, местност Соборището

На 06.11.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 09:00 – 15:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 06.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: местност Караджа Бунар 44, местност Самали Баир, местност Хисарлъка 7, 8, 10, 5, 18, 30, 111, 30а, 23а, 14, 17, 12, 20, 25, 28, 27, 56, 22, 54, 23

На 06.11.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Кюстендил: местност Хисарлъка

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Ваксево: №024084, Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, Васил Коларов 11, 10, Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, 24, 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Димитър Благоев 1, 10, 2, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Димитър Каляшки 9а, 6, 4, 9, 2, 3, 1, 5, 4, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, 56, Зафир Николов 2, 3, 4, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, 3, Койно 1, 11, 9, 3, 13, 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, Вила, махала Албания, махала Баздарска Вила, махала Бантовска Вила, махала Бела Вода Вила, махала Воденичарска 5, 10, 3, Вила, 6, 2, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гърличка 1, махала Гъскарска Вила, махала Гюрова Вила, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска Вила, 6, махала Дралевска 12, Вила, Помпа, махала Дърманска Вила, махала Занева 1, 2, 3, махала Заячка Вила, махала Испорска Вила, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Камберска 9, Вила, 6, 1, 5, 3, 14, Вила, махала Каменичка Вила, махала Карамфиленска, махала Ковачка Вила, Вила, Вила, махала Котаранска Вила, махала Кузумска Вила, махала Кумбазка Вила, Вила, махала Лазарска Вила, махала Лапевска 9, Вила, 4, 5, 8, махала Лесичкова, махала Маджирска Вила, 6, 3, 7, махала Маринкова Вила, махала Михтарска Вила, махала Моравска Вила, махала Мулова Вила, махала Падинарска Вила, махала Парлапанска Вила, махала Песокарска 1, Вила, 5, 8, махала Петачка Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Русулска Вила, 4, махала Сапунджийска Вила, махала Селишка Вила, махала Семенска 15, Вила, 16, Вила, Вила, махала Симонска, махала Соколовска Вила, махала Соколчева, махала Средна махала 5, махала Станковска Вила, Вила, 4, 1, махала Стойчовска, махала Тасковска Вила, махала Текемска Вила, махала Треновска Вила, Вила, махала Хаджийска, махала Цанкина Вила, 4, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Шаренкова 17, 3, 3, Вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18, махала Шукалска Вила, Вила, 9, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Никола Мирчев 2, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 4, 3, 9, 4, 7, Стоядин Иванов 4, 2, 3, 1, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 2, 3, 5, 1, 4, Юри Гагарин 4, 1, 4, 1, Вила, Вила, Ветеринарна Лечебница, Вила, Дърводелски и Гатерен Цех, Пункт Горско, Кафе Аперитив, Фурна, Вила, Магазин, Работилница, Скара Бира, Вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Граница: Антим Първи 3, 1, 7, 9, 5, 13, 11, Арда 5, 9, 7, 6, 8, 3, 1, Бачо Киро 9, 15, 5, 7, 13, 4, 3, 2, 11, 6, Беласица 3, 1, 2, 4, Вела Пеева 9, 5, 7, 6, 4, 2, 1, Вола 5, 4, 1, 3, 6, Дъбо, Искър 3, 10, 2, 6, 4, 14, 12, 5, 8, 7, 1, Йорданка Николова 3, 1, Кирил Самоволски 12, 28, 16, 2, 4, 5, 30, 32, 40, 27, 44, 46, 29, 22, 34, 48, 19а, 3, 18, 25, 19, 13, 23, 52, 7, 24, 1, 15, 14, 42, 21, 38, 6, 11, 9, 36, Лиляна Димитрова 2, 1, Любен Каравелов 2, 4, 8, 10, Манастир Света Лука, Места 10, 6, 2, 8, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала 6, 10, 2, 8, Неофит Рилски 22, 15, 20, 18, 26, 7, Нов Живот 7, 1, 2, 5, 3, Осми Март 12, 4, 7, 10, 6, 2, 8, Осоговска 32, 2, 16, 12, 11, 10, 26, 19, 20, 3, 5, 15, 9, 6, 34, 24, 18, 1, 28, 4, 17, 22, Панайот Волов 7, 12, 10, 26, 8, 16, 30, 9, 11, 2, 1, 6, 18, 5, 24, 20, 22, 14, 4, Партизанска 8, 29, 31, 13, 37, 18, 19, 6, 14, 9, 26, 17, 33, 39, 22, 10, 16, 12, 4, 5, 27, 35, 15, 20, 34, 21, 2, 28, 1, 3, Пенчо Славейков 19, 51, 32, 42, 46, 47, 45, 30, 34, 55, 36, 53, 49, 38, 44, 27, 24, 9, 26, 1, 31, 15, 65, 23, 28, 11, 20, 13, 8, 41, 37, 5, 22, 4, 6, 43, 3, 19, 17, 33, 14, 25, 29, 10, 21, 7, Пионерска 30, 32, 6, 47, 7, 11, 36, 24, 13, 38, 18, 52, 42, 17, 1, 16, 62, 10, 56, 29, 50, 25, 3, 28, 35, 22, 12, 58, 46, 68, 60, 66, 40, 2, 44, 64, 54, 15, 51, 43, 49, 53, 57, 72, 66, 59, 70, 68, Пирин 3, 2, 1, Пролет 22а, 2, 20, 18, Първи Май 4, 1, 3, 6, 5, Рила 1, 4, 2, 3, Руен 5, 1, Славянска 3, 7, 2, 15, 1, 13, 4, Стефан Караджа 9, Стопански Двор, Струма 3, 2, 4, 1, 5, Филип Тотю 6, 2, 4, 20, 1, Хаджи Димитър 9, 6, 1, 4, 2, 7, 3, 11а, 10, Харалампи Аничкин 31, 69, 92, 76, 80, 82, 74, 88, 70, 79, 71, 78, 85, 83, 81, 94, 77, 73, 61, 60, 58, 55, 56, 68, 1, 54, 49, 27, 33, 22, 14, 25, 45, 36, 19, 48, 6, 13, 18, 26, 44, 51, 68, 9, 34, 32, 11, 52, 15, 31, 7, 23, 40, 8, 43, 37, 30, 20, 24, 46, 21а, 28, 38, 4, 39, 41, 53, 47, 2, 35, 50, Христо Ботев 9, 3, 5, 1, 13, Цех, Складова База, Здравна Служба, Склад, Магазин, Училище, Цех, Работилница

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Друмохар: 010015, 013004, 500274, махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Еремия: М-Ст Разкръстницата, махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Згурово: Вила

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Кадровица: Кролевци, махала Постолска, махала Станкова

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: 41112.503.4233 Ул.Дупнишко Шосе, Белият Камък 3, 5, 11, 23, 10, 9, Павилион За Охрана, 2, 15, 13, 31, 22, 27, 9 А, 24, 6, 1, 8, 7, 30, 14, 12, 4, Дупнишко Шосе 6, местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29, Станкевско Шосе 5, 6 Работилница, 6, Цар Освободител 115, УО

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Лелинци: Васил Левски 34, махала Горна

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Неделкова Гращица: 145, 142, Къща

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Пиперков Чифлик: Васил Коларов 1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, Васил Левски 42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56, 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, 8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6, Владимир Заимов 1, 2, 4, Гео Милев 2, 10, 4, 7, Георги Димитров 32, 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, 1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13, 49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45, Димитър Каляшки 11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14, 24, 18, 26, 20, Работилница, Зинови Григоров 4, 2, Иван Вазов 7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12, Ильо Войвода 6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2, Йорданка Николова 2, 3, 1, Кирил и Методий 4, 10, 8, 6, 12, 2, Крум Стоянов 2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12, Ленин 22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29, 42, Лиляна Димитрова 16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18, махала Дядо Манова 3, 1, Бунгало, 5, местност Друмарката, местност Капинката, местност Кьошко, Митко Палаузов 6, 6, 4., 1, 2., .., 5, 3, 8, Нов Живот 5, 3, 9, 1, 11, Отец Паисий 8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6, Пенчо Славейков 1, 4, 2, ПИ 56378.6.10, М-Ст Друмарката, Руен 3, Хаджи Димитър 3, 4, 8, 5, 6, 2, 8а, 3, 8, Харалампи Аничкин 1, 2, 4, Христо Ботев 51, 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4, Христо Смирненски 2, 9, 3, 1, Юри Гагарин 2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9, Склад, Поща, Детска Градина, Храм

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Рашка Гращица: Александър Стамболийски 3, 1, 5, 7, Асен Китанов 89, Къща, 61, 48, 42, 29, 81, 19, 3, 8, 10, 45, 23, 12, 2, 54, 11, 57, 49, 56, 22, 7, 16, 34, 47, 9, 4, 24, 27, 53, 13, 5, 36, 85, 63, 37, 3а, 18, 20, 52, 15, 43, 44, 32, 39, 46, 6, 23а, 87, 51, 35, 55, Васил Коларов 8, 10, 2, 4, 6, Васил Левски 16, 21, Георги Бенковски 22, 10, Георги Димитров 6, 10, 3, 12, 8, 4, 2, Георги Раковски 4, 1, 3, 2, Девети Септември 38, 26, 25, 47, 54, 15, 24, 12, 46, 44, 67, 13, 28, 34, 56, 29, 43, 45, 32, 55, 51, 31, 49, 63, 42, 23, 17, 40, 1, 37, 8, 19, 27, 57, 65, 18, Зора 30, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска Вила, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров 7, 5, 9, 17, 11, 25, 3, 15, Пролет 60, 58, Стоян Заимов 66, 64, 62, Христо Ботев 1, 5, 3, 6, 2, 4а, 4, Къща, Фурна, Къща, 1, Кафе, Псих.Педагог.Център, Магазин, Здравна Служба

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Слокощица: XII-394, Кв.31, Александър Димитров 41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, Ален Мак 6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, Бачо Киро 5, 6, 2, 1, 3, 4, Васил Коларов 14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, Васил Левски 22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, Генерал Заимов 4, 1, 5, 6, 3, Гео Милев 2, Георги Бенковски 15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, Георги Димитров 12, 15, 13, Георги Кръстев 2, Георги С. Раковски 13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, Димитър Канин 40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, Добри Чинтулов 10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6, Елин Пелин 7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3, Ефендиското, Зинови Григоров 18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, Иван Вазов 36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, Иван Шишман 2, 6, 4, Искър 13, 9, 11, Кокиче 3, 1, 5, Кубрат 2, 4, Любен Каравелов 2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1, М-Ст Чадъра ПИ 67461.24.17, Марин Дринов 8, 1, 4, 10, 6, 3, махала Селото, местност Змиярника Бунгало, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир Вила, Мусала 8, 4, 6, 10, Никола Въжаров 8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, Орлица 12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, Пробуда 1, 2, Пролет 22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25, Пролетарска 1, 4, 3, 2, Спортист 5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, Стоян Лудев 4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17, Христо Ботев 19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5, Христо Смирненски 13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7, Мичевица, Черква, Плаж, Кафе

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 06.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Търсино

На 07.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Богослов: местност Ръжеве

На 07.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: местност Ръжеве 204, 222, Вила, местност Хисарлъка Вила

На 07.11.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Кюстендил: местност Ръжеве Вила, местност Самали Баир 147, 137, 133, В148, 130, 123, 122, 128, 163, 175, 156, Вила 152, 238, 124, местност Хисарлъка Вила, 178, В-33, 22, 144, 120, 8, 155, 14, 151, 20а, 126, 10, 91, 139, 118, 35

На 08.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: 41112.503.4233 Ул.Дупнишко Шосе, Белият Камък 3, 5, 11, 23, 10, 9, Павилион За Охрана, 2, 15, 13, 31, 22, 27, 9 А, 24, 6, 1, 8, 7, 30, 14, 12, 4, Дупнишко Шосе 6, Станкевско Шосе 5, 6 Работилница, 6, УО

На 08.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Слокощица: местност Мичевица, Мичевица

На 08.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Центъра

На 08.11.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък 19, 17, 25, 26, 18, 16, местност Жабокрътски Рид Павилион За Охрана, местност Полски Имоти 6, 3, 4, 2, Невестинско Шосе 1, 32, Станкевско Шосе 6, 3, Ул. Дупнишко Шосе

Община Невестино

На 05.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Ваксево: махала Албания, махала Горна Йовчовска, махала Гърличка 1, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска Вила, 6, махала Дралевска 12, Вила, Помпа, махала Занева 1, 2, 3, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Карамфиленска, махала Кузумска Вила, махала Лесичкова, махала Маджирска Вила, 6, 3, 7, махала Маринкова Вила, махала Мулова, махала Симонска, махала Соколчева, махала Стойчовска, махала Текемска Вила, махала Хаджийска, Вила

На 05.11.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска Помпа, махала Ризовци, махала Смиленска

Община Рила

На 05.11.2019 г. /10:00 – 14:00 ч./   На 08.11.2019 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Рилски Манастир: местност Елешница

Община Сапарева баня

На 07.11.2019 г. /11:15 – 12:00 ч./ –  Гюргево: 2

На 07.11.2019 г. /11:15 – 12:00 ч./ –  Крайници: Стопански Двор Автоработилница, Хангар

На 07.11.2019 г. /11:15 – 12:00 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254.50.46, Баба Тонка 4, 6, 1, 2, 5, 3, Бор 3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12, Васил Левски 12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9, Васил Попов 11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9, Верила 11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2, Водопада 4, 12б, 16, 15а, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6, Георги Бенковски 3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, 20, Георги Раковски 9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, 4, 5, 3, 1, 2, Горица 4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13,, Бунгало, 16, 2, 20, 14, 6, Гоце Делчев 5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4, Дръндарица 3, Дъбевица 1, Здравец 3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4, Златни Брегове 3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, 17, Иван Рилски 13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2, Искра 1, 3, Кокиче 6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3, Липа 6, 3, 8, 2, 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, Вила, 7, 11, 16, Лозана 26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7, Мановица 13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21, Местн. Грабежо, местност Герена Вила, Бунгало, Вила, местност Песоко Сглобяема Къща, местност През Реката Вила, местност Ридо Вила, Вила, местност Фидиня Вила, Незабравка 8, 6, 10, 1, 4, Никола Вапцаров 20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12, Осми Март 4, 1, 7, 5, Отец Паисий 4, 1, Панайот Волов 8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4, Плиска 2, 8, 3, 6, 1, 5, Прогона 1, 5, 3, 9, 7, Ридо Вила, 15, 1, 2, Рила 14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6, Рилски Езера 2, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13, Седемнадесети Март 13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9, Синчец 3, 10, 1, 6, 4, 8, Спартак 5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19, Сталевица 4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7, Хаджи Димитър 10, 1, 5, Вила, 9, 7, 8, 6, 2, 7, Христо Ботев 10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2, 0, местност Света Вода, 2

На 07.11.2019 г. /11:15 – 12:00 ч./ –  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970 М. Жълтия Гьол, II, II, Кв.8, Іх – Кв. 8, местност Гюндера Бунгала, Бунгала, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро УПИ Іх Кв.10, УПИ – І, Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв.10, Вила, Почивен Дом, Хижа, Станция, Хижа, Въжена Линия, База, Почивна Станция Бдж

На 07.11.2019 г. /11:15 – 12:00 ч./ –  Ресилово: XI-742, Кв.53, 026170, 027007, 100005, III-548, Кв.58, VIII-139, Кв.30, Акация 5, 7, 14, 12, 12, 14, 8, 10, 7, Къща, 6, Александър Стамболийски 8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7а, 16, 2, 12, 14, 25, 10, 7, 1, 2, 4, 8, Асаница 19, 9, 5, 3, 1, 5, Бачо Киро 7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, Къща, 12, 10, 9, 14, Къща, Бенковски 10, 4, 1, 12, 8, 7, 3, Борчета 11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7, Вария 2, 3, 29, 1, 5, Васил Левски 10, 13, 6, 11, 7, 16, 25, 12, 15, 19, 5, 21, 3, 17, 14, 4, 8, 9, 1, Верила 4, 2, 6, Волов 3, Гагарин 10, 2, 1, 6, 3, 8, 24, 18, 22, 12, 20, 16, 15, 14, Горица 3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 11, 13, 10, Джерман 2, 4, 1, 6, 8, Димчо Дебелянов 2, 1, 7, Еделвайс 12, 10, Захари Зограф 31, 26, 25а, 30, 41, 36, 44, 29а, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, 13а, 19, 18, 22, 16, 20, 13, 3, 23, 12, 9, 11, 10, 5, 2, 21, 7, 4, 8, 1, 14, 24, Здравец 2, 7, 8, 6, Иван Вазов 9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3, Иван Рилски 6, 8, 5, 2, Иглика 2, 6, 4, 3, 6а, 5, Игликина Поляна 1, 7, 3, 5, Изгрев 3, 2, 8, 18, 1, 6, Индже Войвода 1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8, Калоян Вила, 25, 8, 12, 21, 3, 2, 11, 1, 6, 20, 7, 18, 9, 14, 5, 15, 17, 27, 13, 10, Красна Поляна 2, 5, 3, 7, 6, 8, 15, 1, 1, Лаката 12а, 8, 9, 12, 6, 1, 11, 3, 4, 5, 7, 13, 14, 2, 10, Липа 6, 4, 2, 10, 6, 3, 8, Любен Каравелов 1, 2, 10, 8, 5, 1, 4, 2, 6а, 6, 3, местноста Над Селото Вила, Община Сапарева Баня, Омуртаг 42, 27а, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, Черква, 26, 7, 3, 8, 2, 4, 1, 10, 5, 6, Отец Паисий 17, 9, 4, 9а, 12, 5, 8, 10, 1, 6, 3, 15, 7, 13, Павлеви Ливади Жилище, 6, 12, 13, 4, 15, 11, 2, 1, 7, Вила, Пирин 13, 1, 5, 3, 7, 9, Плана 2, Плиска 5, 3, 2, Раковски 140, 1, 7, 2, 9, 6, 3, 11, 15, 5, 13, Рила 10, 28, 40, 38, 25, 38а, 36, 14, 20, 5, 4, 34, 30, 32, 18а, 22, 16, 21, 13, 2, 24, 10, 3, 19, 6, 28, 26, 23, 11, 8, 12, Родопи 39, 7, 17, 8, 33, 31, 15, 9, 6, 3, 2, 4, 5, 35, 12, 13, 27, 1, 16, 19, 23, 37, 11, 21, Роза 2, 5, 3, 6, 1, 4, 8, 10, Севрия 27, 16, 12, 9, 14, 4, 20, 7, 25, 22, 2, 8, 29, 6, 26, 11, 13, 18, 28, 10, 21, 5, 19, 23, 15, 30, 31, 29, Синчец 26, 2, 14а, 3, 14, 10, 11а, 9, 6, 8, 1, 5, 11, 16, 4, 11, 18, 34, 11, 40, 20, 2, 50, 44, 21, 25, 37, 28, 30, 13, 24, 48, 34, 52, 31, 22, 54, 15, 46, 23, 42, Софроний 1, 4, 6, 2, Спартак 1, 13, 2, 5, 4, 3, 11, 15, 9, 10, 7, 8, Стадиона 12, 6, 8, 18, 4, 14, 2, Стефан Караджа 4, 6, 10, 1, 2, 3, 8, Стопански Двор Фуражомелка, Теменужка 1, 8, 9, 6, 3, 4, 7, Трети Март 3а, 1а, 8а, 3, 4, 13, Вила, 14, 23, 21, 11, 1, 7, 17, 5, 15, 8, 16, 6, 18, 9, 2, 19, 10, Вила, 23, 28, 20, 22, 27, 45, 24, 38, 36, 47, 41, 43, 26, 29, 34, 31, 32, 39, 35, 30, 37, УПИ – Vіі-672, Кв.36, УПИ V-101, Кв. 22, Х-673, Кв.36, ХIV-11, Кв.5, Хан Аспарух 15, 11, 7, 9, 13, 5, 4, 14, 3, 1, 5, 7, Хан Крум 7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, 3, 2, 18, Христо Ботев 15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, 2, 32, 22, 26, 15, 10, 31, 20, 30, 29, 23, 6, 31а, 19, 17, 24, 27, 28, 21, 16, 25, 12, 14, 18, Цар Самуил 35, 32, 13, 25, 7, 27, 1, 17, 15, 19, 5, 23, 11, 9, Цар Симеон 5, 38, 34, 3, 12, 22, 10, 6, 4, 26, 36, 30, 28, 8, Чавдар Войвода 33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11а, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18, Шипка 1, 8, Шумата 2, 4, 2, 4, Яворов 8, 2, Къща, 6, 3, 5, 11, 1, 2, 4, Янтра 9, 1, 6, 15, 13, 2, 7, 5, 11, 4

На 07.11.2019 г. /11:15 – 12:00 ч./ –  Самораново: 65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски 29, 26, 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14, Александър Стоименов 7, 2, 24, 17, 15, 11, 3, 8, 29, 6, 14, 13, 27а, 4, 25, 1, 18, 23, 20, 10, 21, 9, 12, 22, 17а, 27, 5, 16, 19, Балкан 6, 4, 2, 1, Бор 1, 4, 3, 2, Борислав Стоилов 15, 22, 11, 21, 17, 14, 19, 18, 8а, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2, Васил Демиревски 2, 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12а, 5, 1, 12, 11, 14, 18а, 22, 7, Васил Левски 2, 4, 5, 12, 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, 17, 2, Васил Петлешков 11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9, Георги Димитров 58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54а, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, 25, 14, 36а, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6а, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1, Девети Май 10, 4, 8, 14, 6, 2а, 12, 11, Дренски Рид 5, 11, 15, 9, 2, 7, Захари Стоянов 2, 4, 5, 1, 7, 3, Здравец 5, 1а, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8, Йордан Анин 1, 2, 4, 7, 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5, Йордан Дотин 9, 7, 6, 5, 8, 2, 4, 11, 1, 10, 13, 3, 3, 14, 8, Кв.16, Комсомолец 9, 3 А, Крайречна 13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4, Ленин 4, 13, 31а, 34, 22, 9, 12, 20, 7, 41, 35, 1, 31, 29, 39, 6, 37, 18, 43, 30, 26, 24, 33, 16, 25, 8, 19, 3, 32, 23, 5, 11, Липа 3, 4, 1, 2, Марков Камък 1, 5, 1а, 3, 7, 1, местност Златковица Дърводелска Работилница, местност Марков Камък Вила, местност Отовица Водоем, Митко Палаузов 11, 2, 1, 5, 1, Стам.Кабинет, 8, 10, 3, 6, Тото Пункт, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, 10, Мусала 1, 2, 5, 4, 6, Ненко Пиперков 30, 27а, 34, 39, 26а, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11, Оборище 4, 3, 1, 9а, 8, 9, 5, Отовица 10, 8, 25, 15а, 21а, 18, 12, 21, 6, 19, 35, 11, 37, 15, 27, 2, 33, 31, 9, 23, 29а, 29, 7, 7а, 3а, 1, 39, Партизанска 20, 23, 8а, 4, 30, 26, 6, 21, 11, 1, 24, 13, 19, 8, 15, 9, 3, 26а, 17, 7, 28, 25, 14, 10, 16, 2, 17а, 5, 4а, Пейо Яворов 1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7а, 3, 9, Раковска 5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, 10, Рила 3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10а, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1а, 9, 26, 7, 15, 12, 1б, 28, 10, Самуил 4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7, Скакавица 7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23а, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13а, 3, Стаменко Градевски 2, 23, 15, 12, 16, 6б, 1, 21, 12а, 14, 22, 13, 11, 6, 9, 7, 8, 17, 3, 61, 6а, 19, 10, 3, Стопански Двор Обект, Офиси, Хмелосушилня, Автогарж, Автокъща, Дърводелски Цех, Павилион, Сграда, Цех За Пилета, УПИ Х-474, Кв.32, Христо Ботев 5, 7, 3, 1, 6, 4, 1, Цар Крум 12, 11, 14, 8, 9, 2, 4, 1а, 3, 6, 5, 10а, 10, 7, Черни Връх 5а, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3а, 1, 9, 21, 5, 3, Юри Гагарин 28, 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1а

На 07.11.2019 г. /11:15 – 12:00 ч./ –  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.210.931, 65365.24.636 До Банята, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.46.10, 65365.601.005, 65365.601.964, 65365.601.981, 65365.602.106, 65365.602.602, I, Кв.74, III, Кв.125, LXX-462, Кв.74, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375 8, LXXx, Кв.74, LXXxIV-2797, Кв.74, XV-2268, Кв.44, XVIII, Кв. 98, Ііі-3071, Кв.120, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 4, 28, 25, 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 18, Ангел Кънчев 2, 4, 10, Баба Тонка 5, 2, 3, Бачо Киро 6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, 2, Бор 2, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1, 3, Бреза 5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6, Бригадирска 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25, Буйов Рид 6, 5, 3, 1, 8, 2, Валявица 8, 16, 6, 8, 4, 10, 2, Васил Априлов 11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8, Васил Левски 18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15, Васил Петлешков 11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15, Верила ПИ ХхIII-685 Кв.53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4, Гатер, Гео Милев 3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10, Георги Бенковски 16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2, Георги Терзийски 17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1, Германея 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 14, 1, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 16, Гюрица 6, Детелина 9, 2, 8, 4, 11, 7, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27, Джуганица 10, 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15, 1, 9, Димитър Чучуганов 11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12, Дъга 8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9, Еделвайс 6, 8, 4, Здравец 2, 3, 5, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14, Иглика 3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6, Извънрегулация 4, Йордан Михайлов 5, 3, 1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4, Йордан Попмихайлов 9, 13, 7, 14, 12, 16, 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Княз Борис 3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8, Кокиче 8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Коста Петров 3, 3, 1, 2, 5, 3, 4, Крайречна 25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15, Кръстю Софрониев 4, 2, 3, 1, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Липа 62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15, Ловна 10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9, Лоза 7, 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, Малина 11, 2, 7, 6, 5, 3, местност Бончук Къща, Бензиностанция, местност Водни Дол Вилно Селище, местност Зелени Преслап Почивен Дом Марена, Бунгала, местност Под Селото Дървод.Цех, местност Света Вода Къща, местност Сиракова Круша Бензиностанция, Местонст Грамчова Чешма Ограда, Гатер, Момина Сълза 11, 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1, Мусала 2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5, Незабравка 8, 1, 2, 6, 3, 4, 10, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, 3, 10, 2, 1, 8, Нов Живот 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9, Омуртаг 10, 6, 8, 4, 2, Опълченска 14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18, Осми Март 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5, Отец Паисий 36, 36, 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Паничище 65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49,,, 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 1

На 07.11.2019 г. /11:15 – 12:00 ч./ –  Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв.66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски ТП, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ Ix-1914, Кв.33, УПИ ХхV, Кв.20, Х-2149, Кв.11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.