Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 11 ноември – 15 ноември  2019 г, включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

 

 

Област Кюстендил

Община Бобов дол

На 11.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Баланово:  XII – 429, Кв. 80 , Стопански Двор , УПИ-1 За Сонс, Кв.30 , ХІІІ – 329, Кв. 16 ,  Къща

На 11.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 12:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Блато:  махала Хановете , местност  Турските Ниви

На 15.11.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Бобов Дол:  Двадесет и Седми Октомври 2, Димитър Благоев 18, 16, 32

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Голема Фуча:  Кметство

На 11.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Голема Фуча

На 11.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Големо Село:  VI, Кв.10 , VI-55, Кв, 28 , ПИ 361, Кв. 37 , ПИ 452, Кв.3 , УПИ – II-444, Кв.9 ,  Вила

На 11.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Голям Върбовник:  011066 , 262 , УПИ VIII-277, Кв. 23 , УПИ Ііі 247, Кв.25 ,  Къща

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долистово:  I-89, Кв.25 , ХII-257, Кв.19 ,  Къща

На 11.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Долистово:  I-89, Кв.25 , ХII-257, Кв.19 ,  Стопански Двор, Къща

На 11.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Локвата

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мала Фуча:

44 , УПИ V-231 Кв.16 ,  Съвет

На 11.11.2019 г. /10:00 – 12:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Мали Върбовник:  УПИ – 1-9 , УПИ X-199, Кв.18 ,  Вила, Къща

На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мали Върбовник:  УПИ – 1-9 , УПИ X-199, Кв.18 ,  Къща,  Вила

На 11.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Мало Село:  IV-17, Кв.3 , Станке Димитров , УПИ III -226 , УПИ Vі-3, Кв.1 , УПИ XVII-215 ,  Вила, 67, Къща

На 11.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Мало Село

На 11.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Мламолово:  371 , VI-618, Кв.19 , VII-389, Кв.30 , Бор Къща, 5, Бузлуджа 4, 15, 11, 5, 21, 9, 39, 13, 7, Вихър 4, 1, Вила, 2, 6, Горещица 12, 74, 2, 12а, 4, 52, 22, 4а, 8, 10, 14, 16, 56, Еделвайс 8, 6, 7, 3, 1, 5, 4, Елин Пелин 1, 5, 13, 17, 3, Здравец 2, Иглика 5, Колош 16, 10, 20, 18, 6, 14, 4, 12, 3, 2, Крайречека 16, 10, 24, 2, Люляк 2, 8, 3, Марица 2, 4, местност  Асара 3 Къща, Къща, Миньорска Вила, 7, 3, 8, 2, 6, 4, 5, 25, 29, 13, 11, Мусала 10, 6, 8, 2, 3, 4, Никола Вапцаров 9, 33, 39, Вила, 19, 25, 23, 5, 37, 45, 11, 13, 31, 1, 21, 9, 49, 17, 15, 47, 43, 7, 41, 35, Осогово 2, 4, 3, 1, Пионер 6, 1, 3, 5, Пирин 6, 1, 4, Първи Май 36, 16, 22, 2, 16, 15, 14, 6, 5, 20, 8, 34, 24, 10, 3, 32, 18, 4, 1, Рила 5, 19, 11, 7, Родопи 20, 17, 18, 9, 24, 22, 41, 28, 25, 16, 35, 21, 15, 23, 6, 2, 12, 8, 13, 43, 10, 29, 11, 14, 75, Роза 6, 4, 1, 5, 3, Росица 19, 25, 1, 15, 17, Руен 2, 10, 3, 8, 12, 9, 1, 11, 5, 7, Спартак 7, 1, 2, 3, 4, Станке Димитров 17, 96, 2, 6, 3, 12, 77, 108, 41, 5, 16, 109, 23, 11а, 35, 15, 14, 66, 29, 10, 33, 18, 39, 8, 24, 7, 4, 13, 19, 11, 77, 81, 79, 57, 68, 85, 83, 58, 56, 88, 98, 55б, 54, 62, 86, 76, 96, 49, 52, 66, 70, 100, 80, 64, 90, 51, 84, 72, 78, 60, 94, 74, 75, 61, 106, 73, 63, 89, 48, 104, 91, 53, 71, 92, 59, Стопански Двор Стоп.Сграда, Сълзица 13, 10, 4, 5, 9а, 3, 15, 8, 5а, 2, 9, 16а, Теменуга 5, 4, 1, 9, 7, Тинтява 6, 8, 2, Яворов 12, 17, 19, 4, 21, 13, 9, 6, Ягода 10, 12, 8, 2, 6, 1а, 14, 1, 4, Янтра 5, 4, 25, 1

На 11.11.2019 г. /10:00 – 12:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Мърводол:  УПИ VII-23, Кв.5 ,  Местонст Белана

На 11.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Палатово:  083002 , VIII-120, Кв.20 ,  Къща

На 11.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч./ –  Паничарево:  IV, Кв.1 ,  Скара-Бира, Складове, Плодосушилня

На 11.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Паничарево:  IV, Кв.1 , УПИ-Vі-102, Кв. 16 ,  Осветление, Тп-Селото, Къща, Кметство, Скара-Бира, Складове, Плодосушилня, Потреб.Кооп., Дърв.Цех

На 11.11.2019 г. /10:00 – 12:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Пастух:  местност  Падина Бунгало

На 11.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Циклово

На 11.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./   На 12.11.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Шатрово:  067016 , Vі-255, Кв.27 ,  УПИ VII-111, Къща, Черква

Община Бобошево

На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Висока Могила:  Мильов Рид ,  Мильов Рид

На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сопово

Община Дупница

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бадино:  УПИ – Іі-113, Кв.21

На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бистрица, Общ. Дупница:  04220.9.2 , 04220.9.3 , Александър Стамболийски 10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5, Ален Мак 8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11, Ачкагач , Бригадирска 5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, Вапцаров 2, Васил Демиревски 10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, Къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8, Георги Димитров 2, 5, Георги Димитров 1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26, Горица 1, 5, 4, 3, Димитър Благоев Стомат.Кабинет, Казани, 3, 1, Иван Вазов 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2, Иван Вазов 81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69, Иглика 3, Иглика 3, Кв.50 , Кирил и Методий 19, Кольо Фичето 1, 2, Кольо Фичето 12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7, Крайречна 12, 8, 2, 10, 4, 6, Ленин 31, 1, местност  Прокопо Вила, Осми Март 10, Партизанска 6а, 13, 2, 7, 10, Вила, 1, Вила-Майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16, Пионерска 7, 11, 5, 4, 3, 9, Пионерска 2, Първи Май 13, Първи Май 6, Теменуга 8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, Фенерка 1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8, Христо Ботев 4

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобошево:  махала Въртен Камък 20, Къща, Вила

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Боровец:  II-259, Кв.14 , XVIII-263 Кв.14 , УПИ XII-99q , УПИ XV-172 , УПИ-І ,  Къща, 244

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бураново:  007004 , 023014 , 025033 , 267 , Селището , УПИ I-63, Кв.6 , ХIII-483, Кв.50 ,  Скз Бураново

На 11.11.2019 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Гюргево:  2

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Джерман:  013024 , 017022 , 059050 , VIII-419, Кв.35 , Асен Орански 8, 15 А, 11, 9 А, 1, 10, 15, 2, 5, 9, 3, 4, 17, 6, 16, 7, 14, 13, 2, 17 А, 14а, 14 Б, 12, 1, Бор 1, 3, Васил Демиревски 4, 8, 14а, 5, 11, 3, 1, 10, 6, 12, 9, 16, 7, 2, Васил Левски 3, 5, 2, 7, 1, 9, 4, 3, Вилна Зона Вила, Георги Димитров 33, 6, 19, 49, 35, 41, 49, 8, 37, 47, 33, 45, 2, 43, 59, 51, 53, 29, 11, 19, 27, 35, 1, 21, 9, 23, 31, 5, 3, 17, 25, 7, 13, 15, 33, Георги Трайков 5, 4, 6, 3, 2, 1, Димитър Симонски 4, 8, 6, 12, 13, 7, 14, 5, 2, 3, 22, 9, 16, 11, Дупнишка Комуна 44, 11, 21, 15, 31, 23, 25, 29, 30, 34, 33, 27, 17, 32, 24 А, 26, 35, 13, 28, 36, 24а, 22, 19, 38, 40, 42, 24, 24, 2, 5, 7, 12, 3, 10а, 1, 6, 8, 17, 4, 14, 1а, 10, 9, 12 А, Еделвайс 12, 4, 8, 10, 3, 7, 1, 6, Здравец 1, 9, 3, 7, 5, Иглика 6, 10, 12, 2, 11, 4, Калдръмо Бензиностанция, Кирил и Методи 14, 10, 2, 16, 12, 8, 6, Кокиче 5, 3, 11, 1, 7, 9, 12, 8, 10, Коста Петров 122, 91, 52, 85, 70, 82, 106, 113, 19, 102, 69, 60, 79, 94, 66, 54, 67, 119, 118, 84, 96, 64, 81, 75, 77, 73, 80, 46, 114, 63, 74, 109, 59, 86, 62, 78, 120, 71 А, 100, 50, 98, 89, 3, 88, 76б, 119а, 122, 107, 104, 112, 93, 116, 105, 92, 99, 44, 83, 61, 28, 72, 110, 87, 71, 103, 65, 108, 48, 68, 58, 59 А, 23, 36, 49, 40, 45, 31, 21, 27, 26, 95, 41, 66, 19, 39, 35, 24, 53 А, 43, 33, 51, 38, 20, 30, 42, 34, 57, 47, 12, 19, 8, 18, 6, 15, 95, 14, 22, 7, 11, 4, 2, 30, 16, 17, 13, 10, 9, 20, 3, 1, 18б, 5, Любен Шилегарски 2, 10, 5, 3, 16, 4, 1, 12, Люляк 3, 4, 5, 1, 2, Мара Петлякова 11, 5, 2, 9, 8, 3, 7, 1, местност  Бела Вода Помпа, Бунгало, Вила, Преместваемо Соръжение, местност  Голямата Порта , местност  Еминица Ресторант, Каравана, местност  Китева Ливада Вила, местност  Кръсто Автоморга, местност  Мали Бельов Дол Къща, 3, Къща, местност  Площа Къща, местност  Пульова Воденица 1 Къща, Къща, местност  Силимандере Километър 336, Никола Чуковски 25, 9, 3, 4, 28, 29, 7, 1, 23, 17, 27, 11, 5, 15, Партизанска 3, 11, 7, 5, 1, 8, 6, 15, 9, 2, 13, Рила 32, 28, 33, 34, 40а, 27, 19, 29, 24, 30, 18, 12, 40, 23, 44, 31, 22, 42, 46, 38, 25, 21, 17, 21, 2, 4, 14 А, 16, 13, 14, 10, 9, 11, 7, 6, 3, 8, 15, 12, Ропотамо 8, 4, 5, 12, 3, 10, 2, 13, Самуил 20, 8, 6, 12, 18, 10, 4, 2, Скакавица 6, 5, 3, 4, Стопански Двор Автоработилница, Обект, Теменуга 7, 25, 24, 15, 13, 5, 21, 3, 9, 27, 17, 11, 23, 19, УПИ II-24 , Христо Ботев 13, 5, 3, 9, 1, 15, 7, 11, Цар Крум 5, 9, 3, 17, 1, 3 Б, Юри Гагарин 8, 13, 5, 9, 6, 10, 3, 11, 1, 7, 4, 2, 12, Явор 11, 10, 14, 9, 19, 5, 18, 12, 16, 8, 6, 4, 17, 15, 2а, 1, 13, 2, 7, 3

На 11.11.2019 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Джерман:  207635051294 ,  Хидзар

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Драгодан:  №000026, Извън Регулация , махала Ортакчийска ,  20

На 12.11.2019 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Дупница:  I, Кв. 79 , 68789.17.56 , 68789.17.76 , 68789.607.145 , I, Кв.79 , Ііі, Кв. 95 Цгп, Андон Величков 8, Антим I 22, 29 29, 20, 29, Батак 7, 8, 9, 13, 15, 6, 2, 5, 4, 3, 11, 1, Бачо Киро 8, Беласица 3, 5, 14, 11, 1, 7, 9, Бенковски 2, 4, 3, 5, 2, 1, 4, Бисеров 4, 2, 2, Бистрица 9, 15, 13а, 11, 5, 3, 7а, 2, Бричи Бор 8, 6, 13, 10, 9, 7, 2, 11, 14, 15, 4, 5, 12, 16, Булаир 24, 9, 2, 13, 1, 3, 25, 15, 8, 6, 7, 5, 3 Т.2, 11, 16, 14, 12, 20, 4, 22, 19, 1., 10, 18, 17, Вардар 1, 2, Велчова Завера 44 44, 45, 44, 43, 43 43, 43, 44, 40, 40, 40 40, Вихрен 3, Генерал Георги Тодоров 3а, 8, 18 А, 9, 18а, 8а, 3, 13, 10а, 4, 12, 10, 18, 11, 8 А, 6, 2, 14, 16, 7, Георги Измирлиев 6, Димитър Радев 4, 6, Дора Габе 3, 6, 22, 13, 17, 6а, 9, 4, 7, 18, 22а, 8, 11, 1, 6 А, 20а, 14, 20, 16, 15, 5, 12, 2, Дунав 6, 8, 12, 3, 10, 2, Евтим Трайчев 157, 159, Елисавета Багряна 6, 16, 40, 28, 25, 58, 44, 56, 46, 12, 10, 1, 8, 42, 24, 18, 4а, 14, 32, 34, 22, 20, 26, 30, 2, Иван Вазов 1, 14, 6, 27, 8, 25, 23, 19, 27а, 3, 5 А., 5, 7, 11, 13, 5 А, 59, 59 Пп2, 5., 59, 59 59, 57, 5, 57 57, 20, 16, 43, 45, 45 45, 45, 18, 2, Тото Пункт, 49, 20, 7, 22, 47, 26, 3, 24, Кирил и Методий 20, 2, 22, 19, 21, 17, 24, 36, 1, 11, 9, 30а, 13, 27, 25, 16, 34, 18, 32, 10, 23, 28, 12, 7, 8, 30, 5, 26, 15, Княз Борис I 1, 3, 2-4, 2, 6, 34, 8, 10, 12, 20, 22, 14, 18, Крайречна 21, Лоза 1, 2., 1 1, 1, 2, 1., Македония 3, 28, 29, 30, 1, 2, Морава 12, 11, 13, 7, 8, 14, 10, 9, 11, 8, 5, 4, 3, Магазин, 1, 6, Никола Лазаров 2, 6, 4, 1, Николаевска 2, 18, 12 А, 14, 4, 8, 22, 15, 10, 1, 16, 20, 14а, 6, 2а, 12, 7, 5, 9, Пазарна 1, Павилион №2, №3, Пени Маркет Дупница , Поп Харитон 9, 34, 35а, 7, 28, 15, 24, 2 2, 2, 22, 12, 35, 6, 3, 38, 2, 3, 3 3, 1, 14, 23, 20, 10а, 19, 8, 30, 5, 16, 1 1, 10 А, 18, 11, 25, 32, 21, 26, 4, 13, 1, 17, 36, Преслав 7, 4, 2, 3, 14, 5, 6, 40, 40, Пролет 13, 14, 18, 1, 2, 8, 16, 12, 5, 6, 10, 9, 11, 3, Раковска 15, 9, 8, 7, 12, 13, 2, 14, 19, 11, 21, 10, 3, 17, 5, Свети Георги 1, 2, 11, 5, 3, 7, 9, Свети Иван Рилски 2, 4, 4 А, 6, Павилион, 24, 29, 25, 16, 20, 27, 23, 22, 24, 22, 29, 24, 35, Павилион, 33, 31, Сладолед, 1, 8, 14, 12, 23, 1, 16, 10, Свобода 1, Къщичка За Сладолед, 1, 1, 1., 1, 1, 1, Солун 4, 5, 2, 1, 4, 3, Софроний 2, 3, 5, 15, 7, 6, 10, 14, 8, 13, 7а, 12, Страхил Войвода Параклис, 3, 27 Раковски, 17, 16, 23, 20 А, 30, 29, 19, 20, 14, 18, 27, 20а, 21, 12, 22, Трети Гвардейски Полк 23, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7 , УПИ 68789.17.103. , УПИ I, Кв. О.Т.2189-2190 , УПИ I, Кв.79 , УПИ І, Кв. 78 , УПИ Ііі, Кв.95 , Фани Попова Мутафова 8, 2, 4, 3, 1, 12, 10, Хан Аспарух 15, 21, 23, 7, 5, 3, 2, 13, 3а, 11, 9, 4, Хан Крум 14, 15, .2, 2, 8, 2 2, 2, 12, 12, 3 Ракета, 1, 7, 3, 5, 15, 10, 1, 13, 68789.607., 12 А., 17 16, 12 12, 12 1, 15 17, 14, 17, 7 7, 3, 7 Кольо Фичето, 14 Стройраййн, 15 15, 14 1, 13 13, 14 Стройрайон, 14 Стройрайн, 1 Минстрой, Кольо Фичето, 1, Христо Ботев 1, 17, 18а, 13, 7, 3, 26, 22, 18, 20, 16, 13, 11, 15, 9, 7., 2, 3а, 5, 10, 3, 17, 3, 3, 2, 1, 5, Христо Грънчаров 5, 18, 3, 10, 1, 14, 1а, 12, 20, 1, 1а, 17, 9, 11, 20а, 22, 19, Цар Освободител Павилион №1, 1, Цар Самуил 9, 8, Царичина 4, 2, 14, 6, Шипка 6, 6, 5, 5 5, 8, Яворов 7

На 12.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница:  I, Кв. 79 , 68789.17.76 , I, Кв.124 Ж.П Гара , I, Кв.79 , IV-78.Кв.191 , Ііі, Кв. 95 Цгп, Андон Величков 8, Антим I 6, 3, 12, 5, 4, 2, 14, 8, 1, 9, 10, 22, 29 29, 20, 29, 13, 19, 16 16, 18, 17, 15а, 16, 15, 13 2, 14, Антон Страшимиров 2, Аракчийски Мост , Батак 7, 8, 9, 13, 15, 6, 2, 5, 4, 3, 11, 1, Бисеров 4, 2, 2, Бистрица 21, 23, 19, 17, 9, 15, 13а, 11, 5, 3, 7а, 2, Булаир 24, 9, 2, 13, 1, 3, 25, 15, 8, 6, 7, 5, 3 Т.2, 11, 16, 14, 12, 20, 4, 22, 19, 1., 10, 18, 17, Васил Левски 3а, 2, 14, 3, 10, 5, 16, 4, 9, Пак.Стоки, 1, 6, 8, 12, 7, Велико Търново 40, 44, 5, 52, 93, 45, 45, 7 7, 7, 51, 42, 51, 51 51, 46, 47, 39, 48, 9, 49, 37, 45а, 41, 36, 56, 43, 8 8, 47, 50, 10 10, 41, 37, 38, 45, 46, Велчова Завера 40, 40, 40 40, Вихрен 3, Втори Януари 17а, 19, 9, 23, 13, 4, 11, 5, 15, 8, 14, 3, 16, 7а, 10, 7, 27, 21, 17, 6, 12, 1, Възход 2, 1, 2 2, 2, 1 1, 1, 3, 3, 5, Ген. Кирил Вазов 15, Генерал Владимир Вазов 2, 1, Георги Икономов 5, 1, 2, 8, 13, 6, 7, 11, 3, 4, 9, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191 , Доктор Сапунджиев 1, 2, Дунав 3, 1, 3 3, 3, 1 3, 6, 8, 12, 3, 10, 2, Евтим Трайчев 157, 159, Елисавета Багряна 6, 16, 40, 28, 25, 58, 44, 56, 46, 12, 10, 1, 8, 42, 24, 18, 4а, 14, 32, 34, 22, 20, 26, 30, 2, Жп Гара Приемна Хранител.Стоки, Иван Вазов 59, 59 Пп2, 5., 59, 59 59, 57, 5, 57 57, Кирил и Методий 20, 2, 22, 19, 21, 17, 24, 36, 1, 11, 9, 30а, 13, 27, 25, 16, 34, 18, 32, 10, 23, 28, 12, 7, 8, 30, 5, 26, 15, Княз Борис I 18, 3, 2-4, 2, 6, 34, 8, 10, 12, 20, 22, 14, Крайречна 1а, 1, 5, 1, 2, 3, 21, 2, Кресна 2, 6 5, 5, 6 Кресна, 4 Кресна, 7, 4, 6, 2 2, Лоза 1, 2., 1 1, 1, 2, 1., Любен Каравелов 4, 13, 4, 17, 9, 19, 2, 6, 11, 7, 1, 3, 5, 15, 16 16, 16б, 12, 14, 12, 14, 16, Македония 3, 28, 29, 30, 1, 2, 5, 20а, 24, 11, 18, 25, 22, 20, 31, 14, 7, 17, 16, 9, 30, 23, 15, 3, 4, 13, 6, 19, 21, 26, 8, 10, местност  Курт Дере Вила, Вила, Мир 2, Опълченска 19, 5, 1, 11, 7, 2а, 9, 15, 3, 4, 2, 17, 13, Отец Паисий 44, 44, 44a, Пазарна 1, Павилион №2, №3, Патриарх Евтимий 1, Площад Независимост 7, 9, 13, 5, 3, 1, 9а, 11, Поп Харитон 9, 34, 35а, 7, 28, 15, 24, 2 2, 2, 22, 12, 35, 6, 3, 38, 2, 3, 3 3, 1, 14, 23, 20, 10а, 19, 8, 30, 5, 16, 1 1, 10 А, 18, 11, 25, 32, 21, 26, 4, 13, 1, 17, 36, Преслав 40, 40, Прогона 1, 2 2, 2, Пролет 13, 14, 18, 1, 2, 8, 16, 12, 5, 6, 10, 9, 11, 3, Раковска 4, 6, 1, 15, 9, 8, 7, 12, 13, 2, 14, 19, 11, 21, 10, 3, 17, 5, 11, 9, Родопи 58, 39, 52, 54, 45, 62, 27 А, 20, 19, 38, 28, 24, 34, 21, 10, 18, 32, 22, 36, 23, 40, 25, 26, 17, 28, 31, 35, 46, 37, 56, 29, 33, 44, 42, Руен 4а, 14 14, 1а, 3, 10, 1, 6, 12, 8, 7, 4, 14, 5, 2, Свети Георги 1, 2, 11, 5, 3, 7, 9, Свети Иван Рилски Сладолед, 96а, Павилион, 24, 29, 25, 16, 20, 27, 23, 22, 24, 61, 57, 44, 65, 32, 80, 71, 42, 24 Б, 35, 26, 35 6, 53, 67, 63а, 38, 40, 63, 69, 59, 47, 28, 51, 34, 36, 73, 62, 89, 70, 109, 58, 83, 75, 105, 52, 60, 20, 117 9, 68, 46 А, 103, 81, 95, 46, 56, 91, 117, 48, 85, 115, 97, 87, 101, 119, 131, 119 9, 121 8, 54, 107, 93, 79, 111, 9, 46а, 121, 117 10, 113, 50, 64, 135, 76 12, 86, 137, 123, 72 Мин.Блок, 72, 78, 139, 129, 76, 63, 119, 72 Мин. Блок, 76 14, 127, 125, 131, 137, 131 11, 133, 1, 179, 187, 149, 90 13, 173, 84, 141, 181, 189, 153, 90., 165, 72, 90, 1 Подлез, 7, Магазин, 177, 157, 147, 167, 129, 175, 169, 171, 155, 163, 94 3, 3 94, Магазин, Аптека, 94 94, .3, 94, 3, 3, 312, 312, 22, 29, 24, 35, Павилион, 33, 31, Свобода Къщичка За Сладолед, 1, 1, Скопие 56, 11, 1, 2, 9, 13, 7, 22, 16, 3, 5, 14, 24, 8, 18, 20, 4, 30, 26, 38, 19, 28, 38а, 34, 36, 24, 25, 27, 23, 21, 40, 54, 33, 48, 46, 52, 50, 39, 35, 42, 45, 37, 31, 29, 43, 41, 44, Стефан Караджа 1, Страхил Войвода 60, 47, 62, 53, 27 Раковски, 17, 16, 23, 20 А, 30, 29, 19, 20, 14, 18, 27, 20а, 21, 12, 22, 43 43, 44, 50, 31, 42, 48, 33, 43, 46, 43 Ален Мак, 40, Тракия 10а, 5, 3а, 4, 1а, 8, 1, 3, 10, 7, 12, 2, 6, Трети Гвардейски Полк 23, Тютюнева Долина 1 Щастие, 5 Локомотив, 3, Щастие, 1, 3, Локомотив, 5, 5, 1, 1 Блок Щастие, 14, 10, 8, 7 Жп Блок, 2, 16, 3, 16, 20, 7, 7, 7 7, 5, 18, 18, 4, 14 14, 12, 3, 3, 3 Димитровец, УПИ I, Кв. О.Т.2189-2190 , УПИ I, Кв.79 , УПИ II – 449, Кв.1911 , УПИ І, Кв. 78 , УПИ Ііі, Кв.95 , Фани Попова Мутафова 8, 2, 4, 3, 1, 12, 10, Хаджи Димитър 76, 7, 6, 2, 1, 5, 3, 7а, 4, 8, Хан Аспарух 15, 21, 23, 7, 5, 3, 2, 13, 3а, 11, 9, 4, Хан Крум 1, 15, .2, 2, 8, 2 2, 2, 12, 12, 3 Ракета, 1, 7, 3, 5, 15, 10, 1, 13, 68789.607., 12 А., 17 16, 12 12, 12 1, 15 17, 14, 17, 7 7, 3, 7 Кольо Фичето, 14 Стройраййн, 15 15, 14 1, 13 13, 14 Стройрайон, 14 Стройрайн, 1 Минстрой, Кольо Фичето, Христо Смирненски 12, ХххVI – 2262 , Чавдар Войвода 12, 15 15, 5, 14 14, 12, 9, 7 7, 6 6, 15, 8, 49, 11, 7, 10 10, 16 16, 6, 8, 8 8, 14, 12 12, 5 5, 16, 49 49, 13, 51 51, 11 11, 10, 13 13, 51, 47, 9 9, 47, 49, 12, Чаталджа 2, 6, 5, 9, 1, 10, 8, 12

На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  04220.9.147

На 13.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница:  68789.126.41 , 68789.16.114 , 68789.609.179 Никола Малашевски , 68789.609.55.1 , 68789.609.601 , I, Кв.124 Ж.П Гара , XxxIV-6620, Кв.130а , №1624 , Академик Петър Динеков 4, 1, 2, 9, 11, 3, 6, 7, 4, 12, 8, 13, 15, 17, 10, Алеко 1, 4, 3, 2, 5, 1, Ана Малашевска 9, 14, 29, 30, 6, 26, 19, 28, 7 7, 5, 13, 3, 4, 21, 18, 7, 27, 10, 20, 13, 17, 1, 16, 15, 2, 11, 8, 25, 22, 1, 18а, 1, Антим I 6, 3, 12, 5, 4, 2, 14, 8, 1, 9, 10, 13, 19, 16 16, 18, 17, 15а, 16, 15, 13 2, 14, Антон Страшимиров 6, 2, 4, 3, 2, Аракчийски Мост 13, 14, 4, 12, 5, 6, 1, 10, 5, 21, 76, 30, 19, 49, 60, 8б, 36, 62, 64, 15, 3б, 69, 4б, 42, 33, 58, 50, 65, 74, 56, 67, 44, 37, 28, 2б, 39, 44а, 31, 48, 34, 53, 35а, 2а, 55, 27а, 59а, 2, 63а, 54, 63, 60а, 78, 34а, 35б, 67а, 45, 38, 1а, 27, 57, 46, 68, 18, 22, 17, 75, 61, 41, 13, 23, 51, 6, 40, 32, 25, 12а, 44, 70, 26, 52, 5б, 22, 72, 29, 35, 82, 24, 43, 47, 29в, 21, 25а, 20, 66, 6, 1, 1, 7, 5, 2, 3, 4, 86, 5, 3, Асен Златаров 2, 3, 1, Баба Ната 4, 6, 7, 2, 5, 1, 3, Балановска Пътека 1б, 15, Бистрица 21, 23, 19, 17, Булаир 21, 37, 27, 31, 30, 33, 32, 8, 29, 34, 35, 38, 36, 26, 28, 40, 62, 45, 41, 43, 42, 39, Васил Левски 3а, 2, 14, 3, 10, 5, 16, 4, 9, Пак.Стоки, 1, 6, 8, 12, 7, Вила Майка, 43, 38, 167, 73, 35, 77, 54, Вила, 34, 48, 59, 101, 50, 58, 52, 71, 75, 2, 36, 79, 33, 85, 67, 83, 57, 36а, 3, 69, 37, 41а, 39, 63, 36 А, 45, 81, 61, 41, 15, 21, 19, 17, 23, Велико Търново 1, 2, 1, 17, 8, 15, 15, 11, 6, 2, Венелин 16, 148, 150, 156, 127, 140, 120, 117, 123, 132, 149, 152, 131, 121, 138, 145, 125, 129, 122, 111, 136, 143, 139, 158, 119, 141, 113, 118, 134, 154, 133, 126, 115, 136а, 128, 142, 158 А, 124, 109, 144, 147, 148, 113а, 153, 135, 151, 155, 130, 1, 137, 103, 77 Б, 93, 106, 89, 101, 100, 83, 69а, 0, 98, 81, 99, 92, 90, 104, 105, 79, 90 Чайка, 85, 77б, 114, 102, 95, 107, 90, 96, 112, 87, 91, 97, 77, 1, 110, 116, 77б, 90 90, 108, 64, 72, 57, 58, 51, 70, 66, 62, 78, 55, 35, 51, 82, 31, 69, 37, 84, 50, 67, 33, 53, 43, 1, 61, 68, 70, 49, 86, 65, 63а, 46, 88, 45, 80, 76, 29, 42, 44, 57, 75, 63, 71, 48, 74, 73, 41, 39, 59, 47, 66, 60, 34, 30, 26, 17, 23, 12, 22, 29, 27, 14, 19, 34а, 13, Тото Пункт, 25, 24, 20, 15, 18, 21, 36, 32, 23 1, 58, 52, 38, 40, Втори Януари 17а, 19, 9, 23, 13, 4, 11, 5, 15, 8, 14, 3, 16, 7а, 10, 7, 27, 21, 17, 6, 12, 1, 2, 20, 31, 18 18, 25, 20 20, 67 До Транспортна Болница, 18, 29, 20, Възход 2, 1, 2 2, 2, 1 1, 1, 3, 3, 5, Генерал Владимир Вазов 4, 6, 3, 5, 2, 1, 16, 13, 18, 9, 14, 11, 8, 5, 10, 12, Гео Милев 7, 2, 16, 1, 3, 14, 5, 4, 10, 6, 12, 9, 18, 17а, 11, 8, Георги Икономов 16, 19, 14, 5, 1, 2, 8, 13, 6, 7, 11, 3, 4, 9, 10, 12, Даскал Христо Тодоров 3, 4, 1а, 6, 5, 1, 1 А, 2, 7, 8, Двадесет и Втори Март 2, 1, 9, 3, 6, 4, 5, 7, 10, 8, Димчо Дебелянов 17, 9, 4, 12, 19, 21, 7, 20, 1, 8, 14, 18, 3, Вила, 2, 56, 25, 17, 26, 11, 15, 10, 13, 22, 27, 5, 23, Доктор Сапунджиев 1, 2, Дружба 6, 4, 8, 10, Дунав 3, 1, 3 3, 3, 1 3, Дупница 7, 6, 6 6, 5, 4 5, 6, 7 7, 5, 7, 5 5, 1, 2, 3 3, 1 Пп1, 3 3а, 1, 1 1, Пп2, 2, , 1, 2 Пп2, , 2, 3а, 3, 8 8, 4, 8а, 8 8а, 8а 8а, 8, 4, 4 4, 8, 8а, Евтим Трайчев 78, 68, 64, 60, 86, 82, 88, 69, 71, 67, 63, 76, 70, 84, 90, 73, 65, 77, 75, 72, 62, 80, 74, 157, 153, 134, 147, 141, 149, 151, 143, 145, 142, 139, 132, 155, 143а, 100, 107, 121, 111, 135, 120, 117, 124, 103, 116, 104, 131, 123, 137, 126, 94, 108, 130, 92, 133, 87, 127, 83, 105, 105, 98, 106, 119, 93, 89, 132, 122, 98, 118, 102, 153, 128, 95, 85, 118 Б, 135, 115, 91, 109, 97, 112, 101, 110, 1, 114, 129, 87, 125, 119а, 123, 113, 99, 130а, 96, 58, Екзарх Йосиф 2, 6, 14, 8, 12, 10, 4, 20, 18, 16, 1, 22, 24, 3, 3, Елин Пелин 10, 14, 4, 8, 2, 18, 12, 16, 3, 6, Жп Гара Приемна Хранител.Стоки, Захари Бобошевски 14, 2 2, 4, 2, 1, 5, 3, Иглика 3, 5, 3 А, 1, Игумен Йосиф 4, 3, 10, 1, 9, 5, 12, 6, 2, 8, 11, 7, Илинден 17, 21, 9, 1, 19, 13, 11, 5, 7, 8, 3, 23, Индустриална 1, 3, Йордан Йовков 17, 4, 16, 2, 20, 15, 8, 5, 9, 7, 18, 21, 14, 13, 10, 1, 6, 19, 11, 22, 12, 3, 24, 25, 23, 27, 29, Калоян 1, Кирил и Методий 36, Климент Охридски 6, 4, 10, 8, 2, 2а, Княз Ал. Батенберг 41, 43, 92, 127, 129, 117, 94, 104, 115 А, 90, 133, 115, 137, 123, 86, 127 А, 141, 102, 139, 86, 100, 69, 125, 84, 121, 82, 113, 111, 88, 96, 98, 135, 131, 80, 107, 103, 109, 105, 49, 38, 59, 44, 45, 47, 61, 46, 54, 56, 63, 42, 40, 53, 51, 42, 48, 34, 36, 55, 58, 70, 64, 68, 85, 99, 62, 69, 87, 73, 93, 97, 91, 78, 67, 77, 95, 73 А, 101, 71, 65, 83, 76, 72, 66, 60, 79, 81, 75, 74, 89, 11, 9, 13, 5, 23, 1, 8, 19, 7 А, 4, 15, 10, 14, 21, 17, 7, 12, 3, 16, Комитска 28, 8, 12, 32, 4, 20, 1, 26, 9, 31б, 7, 10, 3, 20а, 5, 14, 29, 17, 33, 24, 31, 12, 30, 22, 18, 6, Крайречна 1а, 1, 5, 1, 2, 3, 13, 11, 4, 1, 9, 5, 15, 7, 2, Кресна 2, 6 5, 5, 6 Кресна, 4 Кресна, 7, 4, 6, 2 2, Лилия 4, 3, 2, 1, Любен Каравелов 4, 13, 4, 17, 9, 19, 2, 6, 11, 7, 1, 3, 5, 15, 16 16, 16б, 12, 14, 12, 14, 16, М. Гурдево , Македония 5, 20а, 24, 11, 18, 25, 22, 20, 31, 14, 7, 17, 16, 9, 30, 23, 15, 3, 4, 1

На 11.11.2019 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:  68789.126.41 , 68789.173.5 , №1624 , Алеко 1, Аракчийски Мост 6, 5, 21, 76, 30, 19, 49, 60, 8б, 36, 62, 64, 15, 3б, 69, 4б, 42, 33, 58, 50, 65, 74, 56, 67, 44, 37, 28, 2б, 39, 44а, 31, 48, 34, 53, 35а, 2а, 55, 27а, 59а, 2, 63а, 54, 63, 60а, 78, 34а, 35б, 67а, 45, 38, 1а, 27, 57, 46, 68, 18, 22, 17, 75, 61, 41, 13, 23, 51, 6, 40, 32, 25, 12а, 44, 70, 26, 52, 5б, 22, 72, 29, 35, 82, 24, 43, 47, 29в, 21, 25а, 20, 66, Балановска Пътека 1б, 15, Васил Левски Вила Майка, Индустриална 1, Комитска 28, 8, 12, 32, 4, 20, 1, 26, 9, 31б, 7, 10, 3, 20а, 5, 14, 29, 17, 33, 24, 31, 12, 30, 22, 18, 6, М. Гурдево , местност  Балановски Рид Вила, местност  Гурдево Вила, местност  Караболюка Стопанска Постройка, Вила, Вила, местност  Разсадника Къща, Къща, Никола Малашевски 44, 36, 5, 34, 35, 45, 7, 20, 5, Патрики Сандев 8, 2, 97, 9, 13, 4, 3, 11, 6, 10, 10, 15, 19, 5, 1, 12а, 17, 12, Пътен Възел Дупница Юг Км.327+464, Разметаница 5, 38, 7, 1, 36, Скакавица 6, 7, 26, 29, 28, 4, 25, 23, 22, 9, 30, 11, 16, 27а, 29, 7а, 24, 34, 34а, 27, 19, 15, 21, 2, 5, 36, 28, 18а, 7, 40, 5, 32, 14, 13, 17, 18, 31, 8, 1, 22г, 38, 12, Труд 15, Хан Кубрат 10, 23, 11, 3, 5, 4, 17, 6-А, 8а, 25, 19, 15, 7, 8, 6, 1, 21, 2, 13,  Вила, местност  Малък Кубасин, Вила, Вила

На 11.11.2019 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Дупница:  68789.165.22 Местн.Динките , 68789.21.19 , 87727, 16, 179 , Джерман Къща, Дренски Рид Вила, Извън Регулация , Изгрев 5, Каваклия 88, М. Динката , местност  Барактарица Автокъща, местност  Драгоина Могила Къща, местност  Дренски Рид Вила, Орлинска 104, Отец Атанасий Чолаков 4, Отовица 83, Разметаница Гараж, Самоковско Шосе Вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 30, 2, 2, 20, 4, 14, 21, Самораново Пром.Зона Бет.Възел, Саморанска 80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80, Софийско Шосе 2, Стръмна 5

На 13.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:  68789.20.626, Кв.248 , 68789.25.438 , III-449, Кв.1912 , Академик Петър Динеков 26, 31, 16, 25, 37, 27, 18, 23, 20, 22, 33, 35, 21, 24а, 39, 35, Александър Стамболийски 33, 30, 32, 31, 30а, 35, 28, 23, 9, 20, 5, 29, 13, 4а, 14, 18, 3, 12, 8, 1, 27, 24, 10, 2, 6, 26, 24а, 15, 5а, 25, 27а, 17, 21, 12а, 19, 11, 4, 16, 7, Асен Златаров 6, 4, 1, 5, 8, 3, Асен Меджидиев 5, 1, 4, 7а, 9, 3, 7, Атанас Величков 1, Бачо Киро 18, Бистрица 87 87, 84, 87, 88, 90, 90, 90 90, 88, 87, 84, 90, 87 87, 90, 90 90, 81, на Пазара, 46, 112, 58, 56, 58 58, 10, 81, 7, 7 7, 5, До Тп Строител, 72, 45, 43, 51, 218, 57, 6, 6 6, Павилион, 43 43, 57 57, 59, 59 59, Магазин, 73, 81, 6, 60 60, 57, 1, 5, 56, Сладолед, 9 9, 51, 58, 59, 51, Тото Пункт, 60, 51, 49, 54, 45, 48, 51 51, 47, 48, 52, 46, 53, 50, 46 46, 65, 49 49, 53 53, 42 42, 43, 42, 45, 45, 44, 65, 70, 50, Стария Супер, 93, 71, 70, 92, 70 70, 73, 69, 67, 68, 69 69, 92, 62, 63 63, 65, 63, 63, 62, 64, 66, 62 62, 65 65, 64, 76 76, 77 77, 72, 75, 77, 76, 73, 72, 73 73, 72 72, 73, 83, 81, 81 81, 80, 82, До Бл. 79, 79, 2, 59, 81, 83, 80, местност  Савако – Овчарници, 75, 91, Братя Миладинови 3, Бричи Бор 1, Бузлуджа 12, 8, 10, 2, 26, 34, 24, 38, 30, 32, 18, 42, 28, 22, 40, 20, 3, 92, 35, 7, 27, 82, 33, 78, 98, 110, 15, 96, 25, 84, 9, 39, 108, 76, 94, 1, 88, 13, 102, 17, 23, 5, 37, 86, 90, 100, 80, 31, 19, 11, 74, 112, 104, 64, 66, 66а, 58, 64а, 62, 68, 50, 52а, 46, 60а, 70, 56, 70а, 62 А, 58 А, 58а, 54, 68а, 48, 60, 52, 44, Велико Търново 76, 64, 56, 83, 69, 45, 18 18, 71, 32, 75, 89, 34, 73, 79, 41, 85, 60, 90, 62, 78, 76, 70, 63, 67, 65, 58, 54, 87, 55, 66, 77, 72, 57, 53, 81, 10, 31, 24, 18, 35, 12, 20а, 33, 14, 20, 16, 30, 27, 25, 26, 23, 24а, 29, 28, 22, Владимир Димитров Майстора 1, 3, 10, 2, 9, 4, 8, 12, 5 А, 5, 6, 2 А, 7, Влахина Планина 13, 31, 27, 21, 23, 29, 18, 17, 33, 19, 35, 39, 37, 7, 15, 20, 22, Генерал Владимир Вазов 25, 17, 22, 19, 24, 20, 24, 24 24, 26, 25 25, 24а, 23, 24, 21, Граничар 6, 1, 4, 2, 3, 5, 7, Двадесет и Втори Март 12, 20, 15, 18, 14, 13, 16, 11, 9, Дупница 1, Евтим Трайчев 3, 20, 12, 11а, 31, 33, 14а, 53, 8, 4, 27, 37, 2, 38, 27а, 25а, 26, 5, 25, 61, 4а, 56, 51, 1, 22, 16, 13, 24, 47, 32, 55, 28а, 34, 45, 46, 6, 17, 50, 41, 35, 23, 10а, 19, 18, 40, 59, 54, 43, 15, 13а, 14, 39, 32а, 26а, 52, 49, 12а, 29а, 21, 11, 28, 10, 36, 30, 44, 48, 29, 9, 16а, 7, 79, 45, 81, Еделвайс 1, 2, 7, 4, 1 1, 1, 2 2, 2, 2, Жива Вода 20, 39, 10, 22, 29, 12, 43, 37, 18, 31, 33, 14, 45, Иван Шишман 70 3, 70 2, 70 1, 2, 33, 70, 1, 3, 72 2, 6, 5, 1, 16, 3, 8, 12, 10, 2, 14, 13, 26, 20, 17, 24, 30, 31, 11, 15, 48а, 21, 19, 32, 2, 33, 33, 28, 68, 60, 46, 46а, 38, 50, 32, 62, 56, 34, 58, 54, 23, 48а, 64, 42, 35, 40, 70, 52, 44, 36, Искър 10, 6, 16, 12, 4, 18, 8, 21, 17, 23, 15, 19, 2, 14, 25, Калина 15, 16, 17, 9, 12, 9, 12, 1, 7, 18, 2, 4, 24, 6, 12а, 5, 22, 20, 3, 34, 13, 20, 11, 16, 30, 8, 14, 1, 19, 3, 10, 14б, 60, 32, Калоян 3а, 5а, 2, 5, 3, 4, Княз Ал. Батенберг 18 А, 26, 32, 18, 35, 28, 20, 25, 37, 39, 30, 31, 33, 29, 27, Люляк 14, 6, 15, 14 14, 6 6, 33, 8, 8 8, 4, 21, 27, 43, 4 4, 7, 13 13, 35, 47, 7, 1, 12 12, 2 2, 2, 6, 10, 36, 9, 13, 5 5, 12, 42, 17, 34, 23, 29, 11 11, 41, 14, 3 3, 25, 18, 3, 30, 3, 45, 39, 4, 14, 2, 5, 16 16, 16, 1, 11, 2, 7 7, 13, 49, 1, 31, 11, 26, 19, 8, 15, 1 1, 6, 12, 20, 15 15, 16, 37, 9 9, 5, 3, 10 10, 3, 33, Максим Горки 11, 1, 13, 22, 26, 30, 38, 40, 2, 2 2, 15 2, 28, 15, 42, 36, 24, 17, 30, 30, махала Гиздова , местност  Савако Вила, Никола Чомаков 1, 13а, 5, 1, 3, 5, Отец Полихроний 11, 5, 33, 8, 32, 18, 15, 11, 22, 9, 37, 6, 50, 43, 30, 16, 42, 23, 31, 28, 35, 20, Къща, 29, 17, 3, 36, 2, 54, 10, 2, 27, 4, 44, 7, 25, 14, 21, 1, 42, Вила, 39, 12, 45, 3, Професор Ал. Балабанов 38, 30, 32, 28, 40, 46, 36, 42, 34, Ропотамо 10, 13, 8, 2, 14, 7, 5, 12, 3, 1, 15, 6, 4, 11, 16, 9, Росица 4, 6, 8, 11, 7, 3, 10, 9, 2, 5, 1, 9а, Средец 3, 1, УПИ 1-449, 2-449 и УПИ 1-449 , Фенерка 40, 46, 44, 48, 42, 38, Цар Симеон Велики 42, 34, 40, 40а, 41, 43, 38, 45, 39, 37а, 37, 38а, 36, Чавдар Войвода 19 19, 18, 25, 18 18, 21 21, 21, 19, 20 20, 25, 20,  9 – Сграда 10а, 3, 1, 5, 13, 6, 7, 2, 4, 11

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница:  68789.25.34 , 68789.28.351 , Ана Малашевска 22, Ботьо Петков Къща, Люляк 3, 15, местност  Бунищерица Сметище, Помпа, Дърводелски Цех, Агрокоплекс, местност  Злево Вила, местност  Пульова Воденица Вила, местност  Сух Андък Вила, 1, Помпа, Къща, Вила, 17, 343, Отец Полихроний Къща, Прогона Вила, 20, Разметаница 40, Свети Иван Рилски 327, 347, 346, 341, 355, 314, 349, 343, 319, 350, 357, 345, 315, 328, 329, 325, 305, 333, 323, 339, 334, 335, 331, 195, 321, 306, 330, 381, 380, 383, 386, 371, Свобода 1,  Автоработилница

На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Бистрица 76 76, 77 77, 72, 75, 77, 76, 73, 72, 73 73, 72 72, 73, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1

На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Бистрица 87 87, 84, 87, 88, 90, 90, 90 90, 88, 87, 84, 90, 87 87, 90, 90 90, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1

На 12.11.2019 г. /10:30 – 14:00 ч./ –  Дупница:  Димитър Радев 4, 6, Никола Лазаров 1, Солун 4, Христо Ботев 3, 2, 1, Шипка 6

На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дяково:  VI, Кв. 2 , махала Бучала , УПИ I-138, Кв. 10 , УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв.20 , УПИ ХіV ,  Къща

На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дяково:  VI, Кв. 2 , УПИ I-138, Кв. 10 , УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв.20 , УПИ ХіV ,  Къща

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Крайни Дол:  III-33, 43, Кв.5 , УПИ – VII-86 , ХIх-51

На 11.11.2019 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Крайници:  39339.117.68 , 39339.142.19 , I-1, 2, 3 , VI-8, 9 , Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11, , , 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, Къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, Къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност  Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст.Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв.79 , Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6,  УПИ 393

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Крумово, Общ. Кочериново:  000477

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мурсалево:  200002 , 244, Кв.12 , II-353, Кв.11 , III- 279 , V-688 Кв.66 , Александър Стамболийски 10, 18, 8, 4, 12, 5, 16, 3, 2, Бузлуджа 12, Къща, 2, 9, 12, 10, 1, 7, 14, 4, 6, 11, Варшава 2, 4, 30, 8, 6, Васил Демиревски 9, 13, 10, 11, 16, 18, 7, 14, 6, 8, 1, 2, Васил Левски 2, 7, 4, 13, 5, 6, 11, Васко Манолов 8, 7, 5, 6, 9, 4, 1, 2, 1, Вела Пеева 8, 6, 2, 1, Волга 3, 3, 10, 4, 16, 7, 1, 12, 14, 2, 6, 3, Гео Милев 6, 1, 4, 3, Георги Раковски 6, 4, Главен Път 79 , Димитър Благоев 7, 13, 11, 1, 2, 3, Дунав 1, Жданов 4, Бунгало, 9, 2, 7, 1, Ивайло 5, 2, 4, 1, 7, Калин 3, Калоян 42, 10, 2, 26, 32, 19, 20, 15, 8, 16, 28, 5, 17, 4, 11, 21, 13, 22, 30, 29, 27, 25, 30, 37, 38, 5, 36, 40, 41, 39, 43, 33, Клокотница 18, 6, 10, 3, 14, 8, 7, 12, 5, 9, 1, 16, Кокиче 17, 19, 23, 20, 9, 18, 10, 15, Вила, 5, Крум Шушков 2, 1, 5, 3, 7, Люлин 1, Македония 5, 7, 2, 3, Мара Малеева 22, 19, 2, 10, 18, 14, 20, 5, 16, 1, Марек 58, 1, 3, 4, Павилион, 20, 50, 2, 44, 9, 46, Бензиностанция, 24, 10, 5, 48, 32, 38, 12, 42, 26, 28, 18, 30, 7, 14, 40, 16, Москва 6, 2, 4, 1, 8, 4, Мусала 13, 20, 2, 6, 14, 8, 10, 7, 11, 3, 9, 16, 2, Никола Вапцаров 5, 4, 2, 12, 6, 14, Осогово 3, 1, ПИ 056021 местност  Деве Богаз , Плиска Къща, 7, 5, 12, Къща, 2, 4, 11, 5, 10, 13, 6., 9, 3, 23, 6 Жилище, 8, Поп Андрей 1, 2, Прага 1, Рила 2, 4, Септемврийска Слава 4, 32, 43, 46, 28, 7, 27, 14, Бунгало, 22, 1, 30, 21, 25, 42, 23, 47, 13, Вила, 41, 34, 44, 17, 29, 24, 9, 19, 36, 2, 22, 20, 4, 14, 16, Стопански Двор Цех За Брикети, Цех За Екобрикети, Струма 8, 3, 5, 2, 12, 7, 4, Тинтява 3, Бунгало, 5, Толбухин 2, 1, Хавана 1, Хаджи Димитър 6, 4, Христаки Павлович 2, Христо Ботев 40, 78, 039, 58, 33, 56, 34, 36, 54, 80, 30, 70, 44, 35, 82, 74, 46, 66, 48, 38, 60, 28, 72, 37, 41, 26, 30, 12, 1, 6, 23, 30, 13, 19, 9, 33, 17, 1, 8, 21, 29, 35, 12, 25, 5, 2, 31, 4, 14, 27, 3, 12, 26, 24, 10, Шейново 4, 2, 4, 6, 5, 1, Шипка 6, 12, 14, 11, 4, 9, 2, 10, 8, 5, 7, 1, 3, Юри Гагарин 16, 16, 2, 20, 1, 11, 5, 9, 7, 13, 23, 14, 12, 19, 17, 10, Яне Сандански 19, 8, 11, 17, 5, 21, 9,  2

На 11.11.2019 г. /13:00 – 16:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пиперево

На 15.11.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Самораново:  65245.1.214 , Балкан 6, 4, 2, 1, Борислав Стоилов 8а, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2, Васил Демиревски 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12а, 5, 1, 12, 11, 14, 18а, 22, 7, Васил Левски 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, Васил Петлешков 11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9, Георги Димитров 25, 14, 36а, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6а, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1, Дренски Рид 5, 11, 15, 9, 2, 7, Захари Стоянов 7, 3, Здравец 5, 1а, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8, Йордан Анин 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5, Йордан Дотин 3, 14, 8, Кв.16 , Крайречна 13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4, Митко Палаузов 2, 1, 5, 1, Стам.Кабинет, 8, 10, 3, 6, Тото Пункт, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, Ненко Пиперков 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11, Оборище 4, 3, 1, 9а, 8, 9, 5, Отовица 7, 7а, 3а, 1, Пейо Яворов 1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7а, 3, 9, Раковска 10, Самуил 4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7, Стаменко Градевски 3, Христо Ботев 4, 1, Цар Крум 8, 9, 2, 4, 1а, 3, 6, 5, 10а, 10, 7, Юри Гагарин 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1а

На 11.11.2019 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Самораново:  Митко Палаузов , Саморанска 80

На 11.11.2019 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня:  65365.46.10 , 65365.602.106 , Lxx-462, Кв.74 , XV-2268, Кв.44 , Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 28, 25, 18, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, Бор 2, Валявица 8, 16, Верила ПИ ХхIII-685 Кв.53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, Гатер, Германея 1, 16, 14, 1, 1, 1, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, Джуганица 10, 1, 9, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, Йордан Михайлов 5, 3, Йордан Попмихайлов 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Коста Петров 3, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Лоза 7, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, местност  Бончук Бензиностанция, местност  Под Селото Дървод.Цех, Момина Сълза 11, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, Отец Паисий 36, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Плиска 46, 30, 13, 29, 32, 7, 40, 17, 44, 56, 11, 15, 25, 48, 26, 42, 31, 21, 27, 28, 50, 19, 38, 60, 24, 54, 22, 23, 18, Победа 33, Пролет 5, 11, 8, 10, 20, 14, 9, 13, 16, 17, 7, 3, 1, 15, Раковски 12, 10, 7, 8, 18, 14, 16, 20, 2, 9, 26, 3, 5, 11, 22, 6, 4, Рила 6, 11, 2, 5, 16, 1, 4, 7, 14, 8, 9, 3, Св.Илия 2, 6, Серафим Йорданов 1, Синчец 9, Скобелев 7, 11, 1, 10, 21, 9, 17, 14, 20, 19, 16, 12, 18, 5, Славяни 10, Стефан Караджа 33, 20, 11, 23, 42, 2, 25, 3, 1, 12, 9, 16, 37, 14, 38, 22, 5, 34, 26, 7, 15, 21, Стоил Косовски 5, 15, 10, 13, 12, 4, 7, 1, 6, 2, 3, 11, Стопански Двор Фуражомелка, Шивашки Цех, УПИ 65365.46.56 Средна Вода , УПИ V-3092, Кв.114 , Фенерка 3, 4, 7, 5, Хан Аспарух 3, Христо Ботев 6, 44, 42, 10, 8а, 16, 2, 23, 21, 15, 8, 38, 36, 31, Бунгало, 39, 11, 46, 50, 19, Чавдар Войвода 1, Юри Гагарин 6, 8, 3, 4, 2, 5

На 11.11.2019 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Сапарево:  002002 , 00455042 , 045132 , X-2698 , І-2332, Кв.66 , Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ Ix-1914, Кв.33 , УПИ ХхV, Кв.20 , Х-2149, Кв.11 , Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Слатино, Общ. Бобошево:  IV-123, Кв.15 , XVI – 385, Кв. 6 , Александър Стамболийски 10, 19, 13, 14, 16, 21, 15, 18, 12, 17, 15, 14, 16, 19, 13, 17, 12, 18, 21, 2, 3, 4, 12, 10, 7, 9, 11, 1, 8, Божур 10, 16, 50, 85, 42, 38, 47, 30, 17, 48, 53, 51, 46, 56, .36, 44, 55, 4, 42а, 6, 10, 8, 25, 27, 29, 12, 23, 20, 10, 28, 33, 41, 26, 18, 16, 43, 37, 24, 5, 39, 31, 6, 29, 23, 12, 27, 25, 8, 10, 8, 10, 9, 19, 1, 13, 5, 11, 15, 3, 6, 21, 2, Бор 3, 1, 6, 1, 3, Бузлуджа 1, Валивос 1, 3, 6, 5, 7, 9, 1, 3, 5, 9, 6, 7, Вихрен 18, 8, 6, 16, Демокрация 2, 4, 2, 4, Детелина 1, 3, Дупница 32, 30, 8, 4, 6, 12, 18а, 14, 24, 26, 28, 30, 16, 22, 18, 8, 4, 6, Здравец 10, 7, 3, 5, 2, 4, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 10, 6, Иван Вазов 13, 6, 11, 2, 4, 9, 3, 1, Иглика 8, 4, 3, 2, 2, Изгрев 12, 5, 7, 6, 8, 3, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 4, 4, 3, 2, 1, 8, 5, 6, 10, 7, 11, Кокиче 1, 2, Лоза 3, 21, 3, 21, 15, 1, 13, 11, 6, 9, 4, 3, 7, 17, 14, 8, 19, 10, местност  Герена Къща, Къща, местност  Слатинско Ханче Ханче, Минерални Води 4, 14, 8, 10, 2, 12, 8, 12, 14, 2, 10, 4, 16, 28, 1, 20, 30, 21, 24, 22, Минзухар 6, 5, 8, 3, 1, Момина Сълза 4, 2, 4, 1, 5, 7, 3, 2, Морава 15, 11, 9, 6, 12, 17, 18, 23, 4, 20а, 13, 5, 22, 10, Никола Вапцаров 19, 20, 17, 15, 18, 24, 22, 18, 16, 14, 13, 9, 11, 22, 2, 4, 9, 10, 7, 1, 3, 8, Отец Паисий 11, 5, 9, 7, 2, 13, 3, ПИ 053012 , Пирин 2, 3, 1, Рила 18, 20, 13, 8, 9, 3, 29, 6, 5, 12, 7, 1, 2а, 25, 23, 27, 10, 15, 2, 9, Роза 2, 3, 5, 5, Руен 1, 4, 3, 2, 1, Стопански Двор Ел.Двигатели, Студен Кладенец 42, 33, 25, 3, 25, 22, 41, 33, 31, 21, 19, 17, 15, 29, 27, 3, Съгласие 3, 5, 11, 1, 2, Сълза 10, 14, 1, 4, 7, 8, 16, 14, 11, 12, 7, 5, 9, УПИ XII-406 , Христо Смирненски 6, 11, 3, 2, 15, 7, 5, 4, 9, 10, 8, 19, 13, 25, 27, 21, 23, 14, 10, 16, 12, Цар Борис 4, 2, 1, 3, 34, 20, 9, 26, 42, 10, 53, 17, 27, 19, 51, 63, 37, 54, 56, 40, 31, 50, 32, 29, 61, 36, 65, 10а, 16, 57, 11, 21, 14, 52, 24, 38, 47, 30, 8, 22, 33, 13, 25, 12, 44, 55, 46, 23, 18, 8, 4

На 11.11.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Тополница, Общ. Дупница

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Усойка:  Бор 3, 15, 12, 17, 10, 6, 5, 8, 7, 2, 18, 16, 4, 1, 14, Васил Левски 2, 4, 5, 19, 10, 7, 6, 3, 8, 1, 3, Гагарин 1, 3, Е79 Павилион 3 и 4, Жп, Каравана, Кафе-Аператив, Павилион, Магазин, Жп Прелез, Снек Бар, Ресторант, Иван Вазов 21, 46, 2, 30, 6, 14, 19, 40, 17, 22, 9, 1, 12, 32, 8, 44, 28, 7, 33, 3, 43, 5, 39, 13, 4, 45, 23, 18, 16, 41, 25, 11, 20, 34, 15, 31, 24, 35, 38, 117, Кокиче 2, 1, 13, 11, 3, 5, 7, 9, Любен Каравелов 2, 3, 4, 5, 6, 1, 8, 17, Люляк 4, Малина 12, 2, 1, 6, 3, 4, 10, 8, Мерковица , местност  Будаковица Вилно Селище, местност  Орловица Помпа, Пирин 9, 3, 11, 5, 7, 2, Подем 6, 10, 3, 4, 2, 5, 7, 8, 1, Рила 47, 2, 83, 9, 125, 95, 38, 35, 37, 10, 61, 67, 22, 73, 19, 105, 53, 17, 51, 101, 13, 21, 39, 123, 30, 27, 91, 62, 55, 99, 59, 25, 127, 41, 31, 49, 93, 81, 20, 29, 71, 18, 63, 4, 77, 36, 23, 26, 43, 57, 103, 7, 117, 11, 6, 79, 65, 111, 34, 45, 40, 16, 14, 115, 85, Св.Иван Рилски 6, 11, 1, 13, 3, 7, Свобода 1, 9, 7, 5, 2, 3, Стефан Караджа 9, 10, 12, 27, 14, 13, 5, 6, 16, 28, 15, 8, 1, 2, 25, Стопански Двор Отливки Цимент, Тополите 3, 12, 5, 13, 2, 9, 1, 10, 7, 8, 6, 14, 4, Трети Март 15, 11, 7, 3, 13, Хан Аспарух 23, 10, 2, 9, 7, 21, 3, 5, 1, 19, 11, 13, 17, 15, 25, 31, 4, 33, 27, 6, 8, 29, Христо Ботев 1, 20, 17, 6, 5, 13, 7, 8, 29, 9, 15, 12, 19, 16, 18, 3, 14, 4, 11, 2, 10, Фургон, Цветковица 7, 1, 10, 9, 2, 3, 4, 5, 12, Череша 2, 5, 1, Яворов 7, 9, 3, 5, 1, 8, 6, 4

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Фролош:  2, Къща

На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Цървище:  махала Ореевица Вила, Магазин, Къща, Цървище Вила, Улично, Къща, Къща

На 11.11.2019 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Червен Брег:  Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, Къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, Къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност  Могилите Авторабот., местност  Рибарници Вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ.Дупница , Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр.Кооп-Я, Пр.Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40,  3, 1

На 11.11.2019 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Яхиново:  87724.10.5 , 87727.13.10 , 87727.13.18.2 , 87727.14.69 , 87727.17.1 , 87727.20.2 , 87727.203.284 , Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност  Полето , Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 69, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, 1, Яхинско Шосе 53

Община Кочериново

На 15.11.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Кочериново:  Бреза 14, 26, 8, 12, 16, 4, 24, 18, 6, 10, 2, 22, 20, Брянски Лес 12, 18, 8, 16, 6, 14, 22, 10, Детелина 17, 19, 11, 7, 2, 15, 9, 13, 21, Димчо Дебелянов 17, Дъбо , Камчия 6, 2, 8, Кв.38, УПИ XxII-1384 , Климент Охридски 3, 5, Левски 21, 17, 12, 13, 8, 18, 16, 14, 1, 4, 6, 10, 3, 7, 23, 15, 25, 9, 2, 5, Никола Вапцаров 40, 49, 53, 29а, 42, 39, 58, 37, 51, 54, 41, 38, 47, 45, 56, 43, 35, 48, 31, 44, 33, 50, 52, 29, Олга Стоянова 13, Родопи 1, Сураж 1, 7, 13, 5, 3, 4, 9, 11, Трети Март 1

На 13.11.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Кочериново:  Бузлуджа 2, 3, 4, 1, 5, В.Вретенарски 26, 8а, 17, 24, 13, 38, 22, 22а, 14, 30, 19, 11, 15, 4, 12, 6, 25, 34, 7, 20, 9, 21, 1, Витоша 1, 4, 2, Гоце Делчев 1, 11, 7, 8, 9, 10, 5, 6, 2, Детелина 5, 1, 3, Димчо Дебелянов 26, 16, 5а, 28, 19, 13, 36, 7, 46, 30, 5, 29, 4, 3, 6, 34, 17, 18, 27, 39, 31, 14, 1, 40, 24, 22, 44, 9, 10, 11, 15, Мусала 4, 8, 10, 16, 22, 9, 6, 12, 2, 3, 11, 18, 13, 20, 24, 1, 7, 14, Никола Вапцаров 18, 26, Олга Стоянова 16, 1, 4, 10, 2, 9, 18, 15, 6, 8, 14, 3, 17, 20, 7, Осогово 2, 3, 1, 4, Пушкин 1, 7, 5, 4, 2, 3, 9, Свети Иван Рилски 2, 3, 54, 10, 73, 14, 26, 29, 37, 68, 80, 60, 27, 15, 59, 23, 17, 39, 8, 21, 40, 36, 1, 44, 46, 69, 51, 16, 19, 38, 37а, 48, 56, 18, 31, 22, 45, 55, 12, 34, 11, 67, 35, 52, 65, 41, 50, 42, 33, 13, 47, 61, 71, 9, 63, 58, 62, 5, 25, 57, 6, 7, 4, 43, 53, 22а, Тинтява 4, Тракия 2, Трети Март 1, УПИ IV-769, Кв. 51 , УПИ XVIII-694, Кв.9 , Яворов 7, 18, 9, 3, 10, 1, 12, 16, 4, 11, 6

Община Кюстендил

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Багренци:  Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата , Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим.Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С.Багренци и С.Граница , Иван Вазов 4, 2, 1, Извън Регулация , Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност  До Селото , Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ IV-331, Кв.42 , Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2,  Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят.Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн.Бахчата

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Берсин

На 11.11.2019 г. /14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /14:30 – 17:00 ч./ –  Богослов:  037149 , махала Топилата , местност  Саманли Баир , Попова Ливада

На 11.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Богослов:  местност  Саманли Баир

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно:  махала Беловци , махала Знеполци , махала Казаците , махала Песяк , махала Селото Магазин, махала Янкова

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бъзовица:  махала Врътина , махала Георгина , махала Говедарници , махала Димина , махала Дънкова , махала Кюлина , махала Реката

На 11.11.2019 г. /08:30 – 17:00 ч.; 08:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино:  махала Агушка , махала Дамянска , махала Капралска , махала Ковачевска , махала Новаковска Помпа,

махала Ризовци , махала Смиленска

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Гирчевци:  Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил:  Лъката , махала Оспротива ,  Къща, 1 ПИ 001005

На 12.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Горна Брестница:  Влахов Дол , местност  Влахов Дол

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Горна Гращица:  Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Двадесет и Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност  Заечки Камик , Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39,  Мандра

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горни Коритен:  махала Богдановци , махала Григоринци , махала Джуркинци , махала Лиярска , махала Лозановци , махала Любенова , махала Мъзгарска , махала Пауновци , махала Петкова , махала Попова , махала Ралоква , махала Расова , махала Спасановци , махала Цонева

На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Горно Кобиле:  махала Бучлинци

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Кобиле:  махала Бучлинци , махала Пешина , махала Селото

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Уйно:  махала Амиджина , махала Брестов Дол , махала Джалевица , махала Дръндевци , махала Дудевска , махала Момчилова , махала Панагонова , махала Цървеличка

На 12.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Грамаждано:  местност  Гола Велика , местност  Колушка Река

На 13.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Грамаждано:  местност  Стрелбище , местност  Стрелбище Пи003007

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно:  махала Ашковци , махала Вучковци , махала Герасимци , махала Горчовци , махала Гълъбовци , махала Джуровци , махала Дръндевци , махала Дълбоки Дол , махала Зеленковци , махала Златковци , махала Мутевци , махала Наковци , махала Ората , махала Пращенци , махала Сръбиновци , махала Татарци , махала Центъра , махала Шуме

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Долна Гращица:  Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, местност  Дупките , местност  Ридо , Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4,  Къща, Магазин

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Долна Козница:  22112.500.2

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долни Коритен:  махала Витанова , махала Витановци , махала Гелева , махала Деянова , махала Джонева , махала Димова , махала Дроньова , махала Китанова , махала Клубарска , махала Кьосакова , махала Манчова , махала Петкова , махала Портарска , махала Хановете , махала Чомарска

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Кобиле:  махала Аврамци , махала Диневци , махала Ковачевци , махала Козарник , махала Кошарци , махала Момчиловци , махала Пладнище , махала Станчевци , махала Станчовци , махала Училището

На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Долно Кобиле:  махала Аврамци , махала Пладнище

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Уйно:  махала Дедо Ненова , махала Корнец , махала Моралийска , махала Никова , махала Олтоманци , махала Райкова , махала Славкова , махала Чурица , махала Янковска

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Акация 1, 2, 5, 3, Априлско Въстание 7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 10, 12, 17, 4, 19, 11, 3, Асен Златаров 1, 5, 3, 7, Атанас Достин 26, 11, 38, 15, 5, 8, 47, 34, 19, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 35, 39, 48, 9, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 46, 24, 22, 13, 36, Бреза 1, 2, Брест 1, 2а, 1а, Генерал Савойски 5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6, Георги Григоров Фарадей 6, 12, 10, 24, 9, 5, 1, 4, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11, Девети Септември 32, 77, 54, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 55, 68, 52, 72, 44, 67, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 38, 36, 62, 75, 48, 65, 53, 69, 57, 45, 42, 54а, 79, Димитър Каляшки 1а, 8, 17, 11, 6, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5, Земен 28, Искра 2, 4, 1, Кирил и Методий 3, 2а, 1, 2, 5, Лале 8, 2, 4, 6, 1, Липа 6, Места 3, 6, 2, 1, 4, 8, 5, местност  Перивол , местност  Ямборано Кафе Аперитив, Селкооп, Младост 12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2, Опълченска 1, 3, Охрид 2, 1, 4, 3, Преслав 12, 15, 11, 10, Рила 3, Руен 1, 4, 5, 6, 7, Славчо Темкин 29, Спартак 4, 1, 6, Спортист 2, 5, 8, 4, 3, 6, Стоян Лудев 1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5, Черница 4, 2, 6, 5,  Бензиностанция, Кафе

На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Драгойчинци:  махала Богданова , махала Бозкина , махала Гигина , махала Гигинци , махала Градско Ливаде , махала Дайчова , махала Деяница , махала Джикаре , махала Дълги Лом , махала Дърнелци , махала Зеинци , махала Злондон , махала Корита , махала Куркина , махала Малка Падина , махала Митарци , махала Пейчинова , махала Село , махала Средно Осое , махала Чорбаджийска , махала Ширилова

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Друмохар:  махала Брашненица

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Жабокрът:  Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, Извън Регулацията Къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, местност  Върбата , Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 Къща, 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи , Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4,  Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина

На 12.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Жиленци:  махала Чифлика Къща, 1, Помпа, 15, 9 Къща, 24, местност  Спротива-Чифличето ,  Вила

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Злогош:  Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен Къща, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото Вила, махала Чиринци

На 11.11.2019 г. /08:30 – 10:30 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 17:00 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./ –  Илия:  ПИ 080002

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Катрище:  Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност  Валого , местност  Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2,  Стопански Двор, Казани, Читалище, Къща, Кафе, Магазин, Кметство

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Киселица:  махала Богданинци , махала Буцалевци , махала Вучковци , махала Гелчинци , махала Кадинци , махала Търница

На 14.11.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Кюстендил:  Абоба 1, Александър Димитров 43 49, 45 50, 41 48, 29а, 21 Блок на Дап, 19, 25, 21, 31, 23а, 29, 21, 27, 23, 35, 39, 47, 47а, 35, 37, Антим I 131, 6, 1, 5 А, 131, 13, 4, 3, 1а, 7, 7а, 5, 5а, 11, Априлско Въстание 4, 14, 8а, 3, 8, 1 45, 3 44, Магазин, 10, 12, 45, 1, 2, 6, Асен Златаров 54, 38, 48, 61, 31, 40а, 42, 47а, 52, 40б, 62, 40, 42а, 59, 41, 49а, 33а, 66, 33, 46, 31а, 44, 41а, 46а, 57, 37а, 47, 38б, 51б, 53, 35, 39, 64а, 43а, 52а, 57а, 50, 56, 64, 43, 37, 45, 49, 51, 55, 59а, 28, 30а, 32, 20, 18а, 28а, 58, 58а, 60, Бузлуджа 97, 97, До Бл.96, 99, 125, 96, 98, До 96, Кафе, 100, 108, Цех, 107, 110, 105, 109, 102, До Бл.95, 100 102, 103, 104, 103, 86б, 102, 96, 104, 95, 85, 90, 85, 98а, 88, 92, 98в, 102, 90а, 73, 86а, 86б, 98б, 81, 73а, 96, 94, 77, 75, 94а, 79, 98, 95, Вола 28, 26, 33а, 22а, 30, 24а, 25, 22, 29, 24, 27а, 39, 32а, 35а, 27, 32, 31, 31а, 29а, 35, Възраждане 3а, 1, 4, 2, 4а, 3, 6, Гаров Площад 1, Георги Горанов 4, 3, 5, 6, 1, Георги Тертер 6 С 2, 25, 1, 33, 7, 31, 21, 6 2, 3, 22 С 10, 5, 4 С 1, 9, 8 С 3, 24 11, 20 С 9, 36, 32 С 14, 16 С 7, 22, 11, 24 С 11, 26, 14 С 6, 30 С 13, 16, 8 3, 4, 18 8, 15, 28 С 12, 13, 10 4, 32, 27, 23, 29, 12 С 5, 8, 34, 38, 12, 12 5, 32 14, 17, 10 С 4, 2, 19, 18 С 8, 5, 35, Гоце Делчев 44а, 40, 39, 45, 33а, 50, 38, 46, 31а, 42, 37, 52, 33, 48, 35, 31, 43, 44, 34а, 54, 41, 14, 14а, 14в, 2, 13, 6, 17, 13а, 30, 34, 10, 9, 8 А, 11, 7, 27, 12, 26, 19, 1, 28, 23, 3, 4, 5, 15а, 8, 29а, 15, 29, 32, 21, 25, 21а, Даскал Дамаскин 8, 4, 14, Даскал Димитри 33, 21, 24, 30, 23, 31, 28, 9, 13, 9, 15, 11, 10, 16, 12, 18, 17, 19, 8, 20, 14, 22, Деветнадесети Февруари 27, 41а, 33, 41, 28, 35, 39, 37, 39а, 29а, 31, 29, 18, 14а, 18а, 8, 5, 9а, 4 А, 12, 3 А, 11, 14, 5 Б, 1, 3, 18б, 20, 4, 6, 5 А, 11а, 9б, 1 А, 10, 9, 2, 7, 16, Добри Чинтулов 22, 16, 24, 26а, 28, 32, 28а, 26, 20, 18, 30, Дондуков 49 3, 51, 61, 59 13, 49, 57 16, 53, 55 7, 47, 53, 65, 47, Дрин 12, 1, 5, 3, 10, 4, 8 А, 8, 14, 2, 11, 20, 15, 19, 18, 15а, 15б, 13а, 17а, 19а, 16, 13б, 20, 18а, 17, 13, 14, 14а, Еверест 84 2, 12а, 6, 18, 14, 4, 16, 12, 8, Евлоги Георгиев 4, 6, 4а, 5, 1, 2, 3, 4, Единадесети Август 3, 4, 10, 9, 1, 20, 26, 7, 2, 8, 11, 12, 5, 6, Ефрем Каранов 33а, Д.Ясла, 33, Стол, Школа, 35, 56, 54, 35, 39, 37, 41, 56а, 54а, 60, Жан Жорес 5, 9, 11, 2, 4, 7, 6, 3, 1, Земен 38а, 17, 7, 30а, 34а, 19а, 30, 32а, 40а, 21, 9, 11, 40, 13, 19, 36а, 32, 42, 38, 34, 28, 15, 36, 18а, 22, 5, 24, 20а, 26а, 26, 5 А, 22а, 20, 3, Златна Панега 1, 3, 5, Зора 9, 3, 5, 2, 7, 1, Ивайло 12 18, 14 18, 16 18, 5а, 9а, 9, 5, 1, 13, 5 А, 3, 11, 7, 7а, Иглика 10а, 11, 7, 7а, 4, 8, 8а, 4а, 9, 12, 10, 12а, 3а, 6а, 11а, 3, 6, Илинден 11, 13, 10а, 10, 15, 8, 7, 30, 20, 14, 1, 26, 17, 3, 22, 24, 18, 12, 2, 6, 9, 5, 28, 16, 4, Ильо Войвода 8, 1, Искър 13, 11, 3, 1, Училище, 5 А, 15, 9, 5, 7, 7 А, 11, Камчия Времянка, 13 Склад, 3, 26, 5, Климент Охридски 14, 12, 4, 5 5, 10, 6, Козлудуй 21а, 24а, 29, 30, 21, 32а, 22, 34а, 26, 25а, 24, 27, 27а, 25, 20, 23, 19, 34, 18, 28, 19а, 20а, 32, Константин Николов 2, Цех, Шивашко Ателие, Стадион Странджата, 4, 5, 7, Цех За Хляб, 1, 3, Кочо Честименски 1, 4, 4 А, 2, Липа 16, 5 А, 6, 3 А, 4, 16а, 5а, 7а, 11, 1, 13, 14, 1а, 10, 2, 12, 13а, 5, 9, 12а, 8, 3, 11а, 7 А, 7, Маестро Никола Атанасов 3, 4, 1, 5, 6, 2, Мара Гидик 2, Места 21, 26, 28, 21а, 24б, 19а, 19, 11, 11а, 24, 17, 17а, 20, 13, 23, 19б, 30, 9, 22, Овощарска Магазин, 6, 4, 10, 8, 5, Одрин 11, 9, 8, 4, 6, 10, Осми Март 9, 4, 8, 15, 13, 11, 10, 6, 2, 7, 3, 12, 5, 1, Панайот Волов 8а, 6, 1 А, 12а, 12, 15, 13а, 1, 7, 11, 14, 3, 2, 13, 8, 5, 10, 7а, 11а, 4, 9, Пенчо Славейков 8, 7, 1, 15, 11, 13, 4, 3, 9, 6, 14, 12, 10, 2, 17, Площад Войнишко Въстание 1, Райна Цанева 8, 14, 6, 16, Раковски 82, 66, 82а, 84, 58, 76, 56а, 64, 56, 72, 68, 78, 70, 54, 74, 62, 60, 80, 52, 48, 50, 46а, Стефан Караджа 17а, 17, 8, 11, 7 1, 15, 5, 3а, 3, 2, 13, Столетов 16, 18, 14а, 21, 15, 17, 17а, 19, 11, 15а, 20, 10, 14, 13, 23, 21а, 16а, 19а, 13а, 12, Страцин 1, Струма 19а, 23, 14, 25, 29, 27, 19, 12, 17, Тимок 5, 10, 6, 2, 11, 8, 12, 4, 1, Трайко Китанчев 8б, 8а, 2б, 8, 6а, 10, 7а, 10а, 6, 12а, 2а, 5, 4, 3а, 7, 1, 2в, 3, 2д, 12, 5а, 2, Траянова 13а, 14а, 16, 18, 20а, 14, 13, 15, 19, 23, 17, 21, 20, 22, Хаджи Димитър 1, 64, 52, 60, 62, 6, 8, 50а, 50б, 51, 84, 39, 45, 49, 35, 47, 43, 41, 37, 68, 70, Христо Ботев 49, 47, 45, До Бл.28, 51, 50 28, 40 27, 41, До Бл.26, 39, 43, 26 А, 24, 7, 6, 3, 20, 18, 26, 109, 10, 19, 23 109а, 28, 11, 13, 36, 9, 29 109, 22, 16, 15, 14, 5, 8, 32, 17, 109 А, 109 А, Христо Лекарски 12, 10, 7, 6, 4, 5, 2, 3, 8, 9, Цар Асен 22, 13, 20, 11, Цар Освободител 195 А, 203, 240 143, 143 Б, 195, 242 142б, 143 А, 193, 248 143, 240в 143, 143, 197, 199, 189, 246 142в, Цар Петър 8, 3, 4, 2, 6, 1, 9, 5, 7, 13 6, 11 7, 11, 13, 14, Цар Симеон 1-Ви 84, 46, 64, 72, 68, 66, 45, 47, 47, 56 26, 26, Кафе, 44, 53, 43, 48

На 11.11.2019 г. /14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /14:30 – 17:00 ч./ –  Кюстендил:  Абоба Осоговска Планина, Белият Камък 32, местност  Планина Осогово Лагер, Лифт/ Хижа Осогово, местност  Ръжеве Вила, Вила, местност  Самали Баир 384, 103, 90, Вила, 147, 134, 182, 72, 105, 106, 109, 153, 464, 73, 147, 137, 133, В148, 130, 123, 122, 128, 163, 175, 156, Вила 152, 238, 124, местност  Хисарлъка 45, 11, 6, 5, 67, 87, 29, В-41, 10, 40, 36 Вила, 13, 184, 4, 176, 100, 75, Барака, 28, 21а, 44, 26, 101, Вила, В-17, 35, 24, 12, 15, Резиденция, Вила, 178, В-33, 22, 144, 120, 8, 155, 14, 151, 20а, 126, 10, 91, 139, 118, 35,  Бунгало

На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Кюстендил:  Александър Димитров 43 49, 45 50, 41 48

На 11.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:  Индустриална 38, Къща, 47, 1, 45 А, 37, 49, Вила, 40, 45, местност  Гърлянски Черешарник , Оборище 4, 10, Петър Берон Кантон, Соволска Къща

На 14.11.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Кюстендил:  Индустриална Мелница, 1

На 13.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:  местност  Влахов Дол Барака, местност  Динката Къща, местност  Кандило , Могилата , ПИ №41112.10.107 М-Ст Могилата , Спартак Разсадник, Стоп.Постройка, Кладенец, Помпа, 61, Къпалня

На 12.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:  местност  Влахов Дол Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, Прогона , Спартак

На 12.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Кюстендил:  местност  Гнила , местност  Гола Велика 240, В23, Вила, Вила 34, Вила №33, Бунгало, Картинг Писта, Фургон, 4, Помпа, В-119, 1, 39, Вила 15а, 111, 143, Бунгало №285, Светамински Бор

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Кюстендил:  местност  Николичевски Път

На 14.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:  местност  Планина Осогово

На 11.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Кюстендил:  местност  Ръжеве Вила, местност  Самали Баир 384, 103, 90, Вила, 147, 134, 182, 72, 105, 106, 109, 153, 464, 73, местност  Хисарлъка 45, 11, 6, 5, 67, 87, 29, В-41, 10, 40, 36 Вила, 13, 184, 4, 176, 100, 75, Барака, 28, 21а, 44, 26, 101, Вила, В-17, 35, 24, 12, 15

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Лиляч:  местност  Войника ,  Вила, Помпа

На 13.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Лозно:  Стрелбището

На 12.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Лозно:  Цанко Церковски 14

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Метохия:  Долна махала , махала Баздрике , махала Бургяре , махала Владимировци , махала Матеина , махала Осояре , махала Пауновци

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Невестино, Общ. Невестино:  УПИ XVIII – 221 Кв.39 , I-446-&Quot;За Църква&Quot;, Кв. 43 , VIII – 298, Кв. 37 , Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова , махала Синорска 2, 17, местност  &Quot; Доло&Quot; , ПИ 007043 , местност  Дренето , Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв.22 , Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2,  Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Неделкова Гращица

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Нови Чифлик:  Бивш Стопански Двор , Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ Ix-142, Кв.15 , Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12

На 11.11.2019 г. /08:30 – 10:30 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./ –  Ново Село, Общ. Кюстендил:  махала Двете Реки

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Плешивец:  Дванадесета 7

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно:  махала Возчукар , махала Джокинци , махала Село

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Полетинци:  41

На 11.11.2019 г. /08:30 – 10:30 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./ –  Раково, Общ. Невестино:  махала Бурнаавска , махала Зидинци , махала Ковачка , махала Озранци , махала Рахталинска , махала Реката , махала Решанска , махала Чеканец

На 11.11.2019 г. /08:30 – 10:30 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./ –  Савойски:  махала Бреза , махала Пелтечка , местност  Предела

На 11.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:30 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./   На 13.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Сажденик:  махала Златанска

На 11.11.2019 г. /14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /14:30 – 17:00 ч./ –  Слокощица:  247 , № 021067 местност  Дупката , Александър Димитров 1, 18, 22, 12в, 19, 17, 16, 20, 6, 9, 12б, 15, Вила, 12, 3, 12а, 11, 14, 7, 5, 21, 8, 24, 1, 4, 12, Вила, 10, 2, Васил Левски 7, 3, Георги Кръстев 112, 108, 116, 87, 114, 85, 106, 110, 22, 25, 10, 27, 13, 15, 51, 16, 24, 33, 4, 28, 20, 18, 14, 32, 5, 1, 3, 42, 43, 47, 11, 9, 40, 23, 30, 45, 38, 21, 19, 41, 29, 26, 36, 6, 12, 7, 37, 31, 70, 71, 67, 76, 96а, 74, 75, 59, 94, 72, 57, 79, 84, 80, 81, 48, 60, 104, 64, 82, 96, 61, 65, 66, 92, 100, 78, 73, 88, 63, 62, 58, 102, 53, 86, 77, 50, 98, 69, 83, 90, 52, 68, 55, Георги С. Раковски 2, Димитър Канин 22, 28, 27, 4, 15, 2, 11, 20, 3, 23, 31, 37, 19, 21, 7, 16, 10, 9, 18, 2 Магазин, 25, 33, 35, 1, 6, 17, 26, 30, 14, 5, 24, 12, Ивайло 11, 15, 13, 6, 17, 9, 5, 4, 8, 3, 1, 19, 7, 2, Иглика 1, 5, 4, Вила, 2, 7, 3, Калоян 6, 5, 2, 3, 4, 8, 1, Кирил и Методий 1, 2, 4, 6, 8, Кубрат 2, махала Диновска , махала Маркова , махала Рошковци , местност  Галеница , местност  Змиярника 41, 25, 42, 37, местност  Реката , местност  Саманли Баир , местност  Чадъра , Мичурин 2, 1, 4, Мусала 2, Опълченска 4, 13, 3, 2, 6, 9, 15, 10, Осоговска 6, 8, 3, 10, 7, 5, Пролет 7, 4, 10, 1, 8, 9, 5, 12, 6, 2, 16, 3, Радецки 1, 2, Руен 2, 6, 4, Синчец 6, 13, 14, 15, 6, 2, 4, 3, 11, 7, 9, 1, Стефан Караджа 1, 2, 3, 6, Теменужка 14, 18, Вила, 7, 16, 15, 1, 20, 3, 17, 5, 10, 4, 13, 9, 11, 8, 23, 12, Хайдушка Ливада , Шипка 11, 26, 7, 12, 3, 22, 24, 13, 2, 16, 40, 5, 28, 18, 10, 20, 30, 8, 32, 1, 14,  Хале, Работилница, Метален Цех, Сушилна, Уч.Стол, Стом.К-Т, Аптека, Детска Градина, Кафе, Черква, Поща, Училище, Бет.Възел

На 11.11.2019 г. /08:30 – 10:30 ч.; 08:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 17:00 ч./ –  Слокощица:  махала Маркова , махала Рошковци , Хайдушка Ливада

На 13.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Слокощица:  махала Рошковци

На 11.11.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Слокощица:  местност  Саманли Баир

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно:  020019 , махала Бекярска , махала Джониловци , махала Драгльовци , махала Дренярска , махала Клинчарци , махала Неделкьова , махала Павлева Къща, махала Пашина , махала Петрева , махала Центъра , махала Явор , махала Янина , местност дупни Камък , ПИ 024025

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно:  махала Варни Дол , махала Камберска , махала Прогона , махала Раздолци , махала Реката , махала Старо Село , махала Ханове , махала Чешмата , махала Чифлика , махала Шавар

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Таваличево:  Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10,  Пунк, Кръчма, Стопански Двор

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Трекляно:  махала Центъра

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Търновлаг:  Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност  Голяма Нива , местност  Шамака , Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1,  Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин

На 11.11.2019 г. /08:30 – 17:00 ч.; 08:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 17:00 ч.; 14:30 – 17:00 ч./ –  Търсино

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Уши:  030001 М. Под Пътя , махала Вучарник , махала Горно Велковци , махала Долно Велковци , махала Златанова , махала Знеполци , махала Калеинци , махала Кошарци , махала Николина , махала Николинци , махала Самарджийска , махала Спасевска

На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Уши:  махала Знеполци , махала Самарджийска

На 11.11.2019 г. /14:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /14:30 – 17:00 ч./ –  Цървена Ябълка:  Таскова Плевня

На 11.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:30 ч.; 08:30 – 17:00 ч./   На 12.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 17:00 ч./   На 13.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Цървена Ябълка

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Цървеняно

На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Четирци:  М.Топилата , махала Ямен , УПИ VI-127 Кв.15 ,  Къща

На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Чешлянци:  махала Бара ,

махала Вишурци , махала Милчаци , махала Орница , махала Реката Бунг, махала Стопански Двор , махала Ябуковица , махала Ясикаре

Община Рила

На 13.11.2019 г. /15:15 – 15:45 ч./ –  Бараково:  Александър Стамболийски 1, Беласица 46, 80, 2, 74, 64, 85, 55, 72, 63, 3, 58, 53, 78, 98, 86, 59, 70, 83, В.Везенков 4, 1, Вела Пеева 17,

До Кантона , Дружба 4, 3а, 1, 5, 2, К.Лазаров 11, 18, 24, 5, 20, 28, Крайречна 25, 14, 12, 5, 1, 16, 8, 20, 10, 18, Лазар Везенков 9, Люлин 2, 4, 1, 10, 8, местност  До Кантона ,

местност  Чалтиците , Митко Палаузов 7, 18, 14, 16, 17, 15, 10, 12, 11, Рила 1, 4, 2, 1, 10, 5, 12, 8, 9, 6, 3, Септемврийска 17, 36, 22, 19, 27, 24, 2, 13, 40, 9, 42, 11, 23, 34, 33, 29, 25, 20, 16, 35, 31, 7, 26, УПИ-VI-27, Кв.100

На 13.11.2019 г. /15:15 – 15:45 ч./ –  Благоевград:  УПИ XVIII -1365, Кв.38

На 13.11.2019 г. /15:15 – 15:45 ч./ –  Кочериново:  408 По Плана на Гр. Кочериново , 643, Кв.66 , VII-372, Кв.4 , XVI-1390 , XxI-980 , Аврора 4, Антон Иванов 63, 71, 31, 35, 37, 13, 14, 57, 86, 7, 47, 45, 55, 67, 17, 21, 42, 3, 65, 1, 84, 53, 27, 10, 69, 43, 39, 2 Б, 2б, 40, 59, 41, 33, 44, 9, 29, 2, 23, 15, 25, Баба Люба 7, 1, 23, 5, 17, 10, 25, 32, 19, 13, 8, 15, 29, 11, 27, 12, Бачо Киро 3, Биньо Иванов 1, 16, 28, Бончук 5, 1, 2, 7, 3, 6, 8, Братя Костови 5, 3, 12, 4, 2, 8, 6, 1, 9, 7, 10, 17, 15, 14, 13, 11, 16, Братя Пандурски 6, 20, 14, 2, 4, 16, 10, 8, 18, 12, Бреза 1, 2, 14, 26, 8, 12, 16, 4, 24, 18, 6, 10, 2, 22, 20, Брянски Лес 12, 18, 8, 16, 6, 14, 22, 10, Бузлуджа 2, 3, 4, 1, 5, В.Везенков 10, 8, 14, В.Вретенарски 76, 26, 8а, 17, 24, 13, 38, 22, 22а, 14, 30, 19, 11, 15, 4, 12, 6, 25, 34, 7, 20, 9, 21, 1, Витоша 3, 1, 4, 2, Владимир Заимов 18, 22, 4, 54, 3, 44, 42, 58, 30, 36, 28, 52, 32, 40, 24, 5, 50, 12, 60, 8, 48, 6, 26, 1, 20, 34, 16, Гео Милев 5, 1, 2, 12, 8, 17, 4, 10, Георги Бенковски 6, 7, 3, 5, 4, Гоце Делчев 1, 11, 7, 8, 9, 10, 5, 6, 2, Детелина 5, 1, 3, 17, 19, 11, 7, 2, 15, 9, 13, 21, Димитър Благоев 6, 4, 1, 7, 7 А, Димчо Дебелянов 2, 4, 17, 26, 16, 5а, 28, 19, 13, 36, 7, 46, 30, 5, 29, 4, 3, 6, 34, 17, 18, 27, 39, 31, 14, 1, 40, 24, 22, 44, 9, 10, 11, 15, Дунав 1, 17, 10, 24, 23, 26, 21, 3, 5, 18, 27, 15, 20, 19, 8, 7, 28, 13, 6, 4, 12, 14, Дъбо , Жельо Демиревски 18, 16, 6, 70, 17, 18, 17а, 8, 10, 17 17, 9, 12, 6а 2, 7, 8 1, 13, 5 5, 11, 14, 17, 11, 16, 3, 5, 24, Заводска 10, 14, 100, 12, 8, 1, Зоя Космодамянская 1, 4, 5, 6, 3, 1, 2, Иван Вазов 11, 33, 11, 4, 14, 7, 8, 10, 32, 16, 24, 9, 19, 22, 30, 18, 2, 3, 21, 36, 38, 42, 40, 34, 25, Искър 28, 26, 9, 24, 13, 11, 17, 32, 16, 18, 2, 6, 22, 34, 15, 8, 10, 36, 19, 9, 3, 2, 4, 5, 1, Калин 11, 2, 4, 1, 7, 9, 6, Камчия 6, 2, 8, Кв.38, УПИ XxII-1384 , Климент Готвалд 5, Климент Охридски 3, 5, 1, Кокиче 2, 3, Комсомолска 3, 5, 3а, 2, 8, 6, 3, 10, 4, 1, Крашево 6, 4, 2, 1, Левски 21, 17, 12, 13, 8, 18, 16, 14, 1, 4, 6, 10, 3, 7, 23, 15, 25, 9, 2, 5, Любен Каравелов 1, М.Бангоев 22, 33, 35, 23, 43, 26, 45, 31, 25, 39, 41, 27, 17, 13, 9, 10, 7, 11, 8, 5, 3, 19, М.Преображенски 1, 10а, 7, 5, 3, Малчика 7, 17, 11, 3, 5, 10, 15, 1, 9, 18, 21, 19, Места 2, 1, Мусала 3, 6, 15, 4, 8, 10, 16, 22, 9, 6, 12, 2, 3, 11, 18, 13, 20, 24, 1, 7, 14, Никола Вапцаров 24, 9, 17, 23, 8, 7, 5, 34, 30, 2, 72, 32, 11, 12, 36, 6, 20, 21, 26, 3, 14, 15, 22, 13, 1, 126, 122, 133, 145, 134, 135, 129, 126, 140, 146, 132, 142, 113, 130, 24, 123, 86, 144, 124а, 128, 111, 107, 103, 121, 99, 119, 96, 108, 86, 101, 125, 113, 10, 114, 118, 118 Магазин, 110, 120, 105, 117, 116, 112, 104, 100, 94, 109, 98, 115, 106, 64, 60, 79, 71, 84, 69, 72, 76, 55, 68, 74, 79а, 83, 62, 6, 89, 65, 70, 61, 78, 67, 63, 93, 80, 75, 77, 59, 86, 91, 88, 66, 92, 90, 73, 85, 95, 40, 49, 53, 29а, 42, 39, 58, 37, 51, 54, 41, 38, 47, 45, 56, 43, 35, 48, 31, 44, 33, 50, 52, 29, 18, 26, Оборище 4, 5, 1, 3, 2, 1, 5, 7, Олга Стоянова 1, 13, 16, 1, 4, 10, 2, 9, 18, 15, 6, 8, 14, 3, 17, 20, 7, Осогово 2, 3, 1, 4, Пеньо Пенев 14, 1, 2, Пушкин 1, 7, 5, 4, 2, 3, 9, Път 107 , Родопи 4, 3, 6, 9, 1, Свети Иван Рилски 122, 113, 129, 124, 118, 55, 106, 112, 128, 119, 110, 104, 108, 127, 102, 116, 131, 126, 120, 2, 3, 54, 10, 73, 14, 26, 29, 37, 68, 80, 60, 27, 15, 59, 23, 17, 39, 8, 21, 40, 36, 1, 44, 46, 69, 51, 16, 19, 38, 37а, 48, 56, 18, 31, 22, 45, 55, 12, 34, 11, 67, 35, 52, 65, 41, 50, 42, 33, 13, 47, 61, 71, 9, 63, 58, 62, 5, 25, 57, 6, 7, 4, 43, 53, 22а, 101, 76, 72, 70, 74, 113, 82, 94, 98, 78, 86, 100, 107, 92, 88, 84, 89, 102, 80, 87, 91, 1, 96, 109, Свилен Русев 8, 4, 3, 14, 5, 6, Септемврийска 28, Сотир Карпудски 5, 19, 7, 9, 1, 3, 15, 11, Спартак 2, 1, Спортист 5, 1, 3, Средна Гора 6, 4, 9, 7, 32, 5, 2, 13, Странджа 5, 4, 2, 11, 8, Сураж 1, 7, 13, 5, 3, 4, 9, 11, Тинтява 4, Толбухин 6, 9, 2, 8, 3, Тракия 2, Трети Март 1, 3, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 3, УПИ – VII , Кв.40 , УПИ 14, Кв. 38 , УПИ IV 1397 , УПИ IV-769, Кв. 51 , УПИ XII-1397, Кв.89 , УПИ XVIII-694, Кв.9 , УПИ ХVI-1390, Кв.94 , УПИ ХVIII-1396, Кв.88 , УПИ-Іі-1386, Кв.94 , УПИ-Ііі-1397 Кв.89 , УПИ-ХіV-1395, Кв.88 , Фридрих Енгелс 5, 7, 1, 2, 3, Х-301, Кв.31 , Хіі-1390 , Хаджи Димитър 5, 12, 3, 7, Хан Аспарух 16, 4, 8, 2, 12, 14, 6, 10, Христо Смирненски 10, 3, 4, 8, 2, 6, Христо Сокола 1, 3, 5, 2, 4, 6, Църквището , Чайка 2, Чапаев 3, 1, 5, 4, 6, Шипка 21, 25, 26, 23, 24, 12, 17, 4, 7, 9, 6, 1, 2, 11, 13, Юри Гагарин 12, 11, 37, 10, 60, 14, 8, 23, 56, 39, 20, 33, 17, 13, 61, 55, 9, 47, 15, 45, 7, 18, 46, 1, 49 А, 27, 26, 21, 3, 24, 5, 57, 50, 2, 19, Яворов 7, 18, 9, 3, 10, 1, 12, 16, 4, 11, 6, Ятак 20, 4, 1, 17, 6, 16, 8, 7, 21, 13, 11, 10, 19, 14, 12, 9, 18, 5, 15, 3, 2,  ПИ 022023

На 13.11.2019 г. /15:15 – 15:45 ч./ –  Рила:  Александър Стамболийски 21, Васил Демиревски 4, 4, Васил Начев 10, Васил Христов 9, 5, 1, Георги Кирков 3, 7а, 2, 8, 5, 7, 6, 1, Димитър Благоев 51, 37, 41, 32, 47, 38, 40, 28, 19, 31, 23, 49, 25, 36, 30, 22, 6, 39, 21, 33, 34, 17, 46, 45, 35, 24, 20, 43, 29, 42, 27, Княз Борис I 9, 13, 7, 1, Медник 4, 16, 7, 1, 9, 15, 22, 3, 5, 2, 13, 18, 14, 6, 20, 8, 24, 11, Орлица 1, Петко Войвода 12, 10, 17, 5, 6, 15, 7, 11, 9, Петко Д.Петков 19, 13, Планинска 7, 5, 1, 9, Първи Май 5, Рилски Езера 111, Роза 1, Света Петка 9, 7, 11, 15, 8, 3, 6, 16, 12, 10, 18, 20, 1, Свети Георги 4, Свети Иван Рилски 102, 44, 76, 89, 78, 116, 120, 59, 79, 122, 90, Вила, 114, 85, 86, 88, 105, 80, Помпа, 110, 68, 96, 82, 94, 103, 75, 93, 108, 101, 87, 99, 81, 98, 92, 121, 84, 115, 107, 83, 109, 1, 111, 91, 63, 60, 77, 70, 95, 97, Спортела 116, 140, 118, 112, Трети Гвардейски Полк 1, УПИ II-308 Кв.1 , Хан Аспарух 15, 11, 6, 3, 4, 17, 5, 2, Хан Крум 7, Христо Сокола 20, 5, 2, 39, 24, 10, 27, 23, 11, 14, 32, 8, 15, 21, 4, 13, 22, 18, 30, 16, 6, Вила, 19, 17, 3, 12, 26, 28, 7, Цар Асен и Петър 8, 30, 14, 13, 15, 1, 32, 28, 11, 3, 26, 34, 24, 19, 38, 36, 7, Цар Калоян 12, 16, 3, 20, 18, 10, 28, 4, 8, 13, 17, 1, 14, 11, 24, 6, 22, 26, 15, Цар Симеон 4, 6, 2

Община Сапарева баня

На 15.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гюргево:  2

На 15.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Крайници:  Стопански Двор Автоработилница,  Хангар

На 12.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./   На 15.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  020101 , 027028 , 53254.50.46 , Баба Тонка 4, 6, 1, 2, 5, 3, Бор 3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12, Васил Левски 12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9, Васил Попов 11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9, Верила 11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2, Водопада 4, 12б, 16, 15а, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6, Георги Бенковски 3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, 20, Георги Раковски 9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, 4, 5, 3, 1, 2, Горица 4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13, , Бунгало, 16, 2, 20, 14, 6, Гоце Делчев 5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4, Дръндарица 3, Дъбевица 1, Здравец 3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4, Златни Брегове 3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, 17, Иван Рилски 13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2, Искра 1, 3, Кокиче 6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3, Липа 6, 3, 8, 2, 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, Вила, 7, 11, 16, Лозана 26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7, Мановица 13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21, Местн. &Quot;Грабежо&Quot; , местност  Герена Вила, Бунгало, Вила, местност  Песоко Сглобяема Къща, местност  През Реката Вила, местност  Ридо Вила, Вила, местност  Фидиня Вила, Незабравка 8, 6, 10, 1, 4, Никола Вапцаров 20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12, Осми Март 4, 1, 7, 5, Отец Паисий 4, 1, Панайот Волов 8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4, Плиска 2, 8, 3, 6, 1, 5, Прогона 1, 5, 3, 9, 7, Ридо Вила, 15, 1, 2, Рила 14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6, Рилски Езера 2, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13, Седемнадесети Март 13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9, Синчец 3, 10, 1, 6, 4, 8, Спартак 5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19, Сталевица 4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7, Хаджи Димитър 10, 1, 5, Вила, 9, 7, 8, 6, 2, 7, Христо Ботев 10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2,  0, местност  Света Вода, 2

На 12.11.2019 г. /11:30 – 14:00 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  Баба Тонка 4, 6, 1, 2, 5, 3, Васил Левски 12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9, Георги Бенковски 3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, Георги Раковски 9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, Горица 4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13, , Бунгало, 16, 2, 20, 14, 6, Златни Брегове 3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, Липа 6, 3, 8, 2, местност  През Реката Вила, Панайот Волов 8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4, Рилски Езера 2, Синчец 3, 10, 1, 6, 4, 8

На 12.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./   На 15.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Паничище:  300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970 М. Жълтия Гьол, II , II, Кв.8 , Іх – Кв. 8 , местност  Гюндера Бунгала, Бунгала, Паничище Почивна Станция , Планински Курорт , Сухото Езеро УПИ Іх Кв.10, УПИ – І , Кв. 70 , УПИ III , УПИ VIII Кв.10 ,  Вила, Почивен Дом, Хижа, Станция, Хижа, Въжена Линия, База, Почивна Станция Бдж

На 12.11.2019 г. /11:30 – 14:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./   На 15.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Ресилово:  XI-742, Кв.53 , 026170 , 027007 , 100005 , III-548, Кв.58 , VIII-139, Кв.30 , Акация 5, 7, 14, 12, 12, 14, 8, 10, 7, Къща, 6, Александър Стамболийски 8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7а, 16, 2, 12, 14, 25, 10, 7, 1, 2, 4, 8, Асаница 19, 9, 5, 3, 1, 5, Бачо Киро 7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, Къща, 12, 10, 9, 14, Къща, Бенковски 10, 4, 1, 12, 8, 7, 3, Борчета 11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7, Вария 2, 3, 29, 1, 5, Васил Левски 10, 13, 6, 11, 7, 16, 25, 12, 15, 19, 5, 21, 3, 17, 14, 4, 8, 9, 1, Верила 4, 2, 6, Волов 3, Гагарин 10, 2, 1, 6, 3, 8, 24, 18, 22, 12, 20, 16, 15, 14, Горица 3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 11, 13, 10, Джерман 2, 4, 1, 6, 8, Димчо Дебелянов 2, 1, 7, Еделвайс 12, 10, Захари Зограф 31, 26, 25а, 30, 41, 36, 44, 29а, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, 13а, 19, 18, 22, 16, 20, 13, 3, 23, 12, 9, 11, 10, 5, 2, 21, 7, 4, 8, 1, 14, 24, Здравец 2, 7, 8, 6, Иван Вазов 9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3, Иван Рилски 6, 8, 5, 2, Иглика 2, 6, 4, 3, 6а, 5, Игликина Поляна 1, 7, 3, 5, Изгрев 3, 2, 8, 18, 1, 6, Индже Войвода 1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8, Калоян Вила, 25, 8, 12, 21, 3, 2, 11, 1, 6, 20, 7, 18, 9, 14, 5, 15, 17, 27, 13, 10, Красна Поляна 2, 5, 3, 7, 6, 8, 15, 1, 1, Лаката 12а, 8, 9, 12, 6, 1, 11, 3, 4, 5, 7, 13, 14, 2, 10, Липа 6, 4, 2, 10, 6, 3, 8, Любен Каравелов 1, 2, 10, 8, 5, 1, 4, 2, 6а, 6, 3, местност а Над Селото Вила, Община Сапарева Баня , Омуртаг 42, 27а, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, Черква, 26, 7, 3, 8, 2, 4, 1, 10, 5, 6, Отец Паисий 17, 9, 4, 9а, 12, 5, 8, 10, 1, 6, 3, 15, 7, 13, Павлеви Ливади Жилище, 6, 12, 13, 4, 15, 11, 2, 1, 7, Вила, Пирин 13, 1, 5, 3, 7, 9, Плана 2, Плиска 5, 3, 2, Раковски 140, 1, 7, 2, 9, 6, 3, 11, 15, 5, 13, Рила 10, 28, 40, 38, 25, 38а, 36, 14, 20, 5, 4, 34, 30, 32, 18а, 22, 16, 21, 13, 2, 24, 10, 3, 19, 6, 28, 26, 23, 11, 8, 12, Родопи 39, 7, 17, 8, 33, 31, 15, 9, 6, 3, 2, 4, 5, 35, 12, 13, 27, 1, 16, 19, 23, 37, 11, 21, Роза 2, 5, 3, 6, 1, 4, 8, 10, Севрия 27, 16, 12, 9, 14, 4, 20, 7, 25, 22, 2, 8, 29, 6, 26, 11, 13, 18, 28, 10, 21, 5, 19, 23, 15, 30, 31, 29, Синчец 26, 2, 14а, 3, 14, 10, 11а, 9, 6, 8, 1, 5, 11, 16, 4, 11, 18, 34, 11, 40, 20, 2, 50, 44, 21, 25, 37, 28, 30, 13, 24, 48, 34, 52, 31, 22, 54, 15, 46, 23, 42, Софроний 1, 4, 6, 2, Спартак 1, 13, 2, 5, 4, 3, 11, 15, 9, 10, 7, 8, Стадиона 12, 6, 8, 18, 4, 14, 2, Стефан Караджа 4, 6, 10, 1, 2, 3, 8, Стопански Двор Фуражомелка, Теменужка 1, 8, 9, 6, 3, 4, 7, Трети Март 3а, 1а, 8а, 3, 4, 13, Вила, 14, 23, 21, 11, 1, 7, 17, 5, 15, 8, 16, 6, 18, 9, 2, 19, 10, Вила, 23, 28, 20, 22, 27, 45, 24, 38, 36, 47, 41, 43, 26, 29, 34, 31, 32, 39, 35, 30, 37, УПИ – Vіі-672, Кв.36 , УПИ V-101, Кв. 22 , Х-673, Кв.36 , ХIV-11, Кв.5 , Хан Аспарух 15, 11, 7, 9, 13, 5, 4, 14, 3, 1, 5, 7, Хан Крум 7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, 3, 2, 18, Христо Ботев 15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, 2, 32, 22, 26, 15, 10, 31, 20, 30, 29, 23, 6, 31а, 19, 17, 24, 27, 28, 21, 16, 25, 12, 14, 18, Цар Самуил 35, 32, 13, 25, 7, 27, 1, 17, 15, 19, 5, 23, 11, 9, Цар Симеон 5, 38, 34, 3, 12, 22, 10, 6, 4, 26, 36, 30, 28, 8, Чавдар Войвода 33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11а, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18, Шипка 1, 8, Шумата 2, 4, 2, 4, Яворов 8, 2, Къща, 6, 3, 5, 11, 1, 2, 4, Янтра 9, 1, 6, 15, 13, 2, 7, 5, 11, 4

На 12.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./   На 15.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Самораново:  65245, 6, 153 , 65245.1.214 , 65245.4.266.1 , 65245.4.405 , 65245.4.440 , 65245.45.4.416 , 65245.6.499.1 , Александър Стамболийски 29, 26, 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14, Александър Стоименов 7, 2, 24, 17, 15, 11, 3, 8, 29, 6, 14, 13, 27а, 4, 25, 1, 18, 23, 20, 10, 21, 9, 12, 22, 17а, 27, 5, 16, 19, Балкан 6, 4, 2, 1, Бор 1, 4, 3, 2, Борислав Стоилов 15, 22, 11, 21, 17, 14, 19, 18, 8а, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2, Васил Демиревски 2, 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12а, 5, 1, 12, 11, 14, 18а, 22, 7, Васил Левски 2, 4, 5, 12, 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, 17, 2, Васил Петлешков 11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9, Георги Димитров 58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54а, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, 25, 14, 36а, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6а, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1, Девети Май 10, 4, 8, 14, 6, 2а, 12, 11, Дренски Рид 5, 11, 15, 9, 2, 7, Захари Стоянов 2, 4, 5, 1, 7, 3, Здравец 5, 1а, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8, Йордан Анин 1, 2, 4, 7, 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5, Йордан Дотин 9, 7, 6, 5, 8, 2, 4, 11, 1, 10, 13, 3, 3, 14, 8, Кв.16 , Комсомолец 9, 3 А, Крайречна 13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4, Ленин 4, 13, 31а, 34, 22, 9, 12, 20, 7, 41, 35, 1, 31, 29, 39, 6, 37, 18, 43, 30, 26, 24, 33, 16, 25, 8, 19, 3, 32, 23, 5, 11, Липа 3, 4, 1, 2, Марков Камък 1, 5, 1а, 3, 7, 1, местност  Златковица Дърводелска Работилница, местност  Марков Камък Вила, местност  Отовица Водоем, Митко Палаузов 11, 2, 1, 5, 1, Стам.Кабинет, 8, 10, 3, 6, Тото Пункт, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, 10, Мусала 1, 2, 5, 4, 6, Ненко Пиперков 30, 27а, 34, 39, 26а, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11, Оборище 4, 3, 1, 9а, 8, 9, 5, Отовица 10, 8, 25, 15а, 21а, 18, 12, 21, 6, 19, 35, 11, 37, 15, 27, 2, 33, 31, 9, 23, 29а, 29, 7, 7а, 3а, 1, 39, Партизанска 20, 23, 8а, 4, 30, 26, 6, 21, 11, 1, 24, 13, 19, 8, 15, 9, 3, 26а, 17, 7, 28, 25, 14, 10, 16, 2, 17а, 5, 4а, Пейо Яворов 1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7а, 3, 9, Раковска 5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, 10, Рила 3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10а, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1а, 9, 26, 7, 15, 12, 1б, 28, 10, Самуил 4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7, Скакавица 7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23а, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13а, 3, Стаменко Градевски 2, 23, 15, 12, 16, 6б, 1, 21, 12а, 14, 22, 13, 11, 6, 9, 7, 8, 17, 3, 61, 6а, 19, 10, 3, Стопански Двор Обект, Офиси, Хмелосушилня, Автогарж, Автокъща, Дърводелски Цех, Павилион, Сграда, Цех За Пилета, УПИ Х-474, Кв.32 , Христо Ботев 5, 7, 3, 1, 6, 4, 1, Цар Крум 12, 11, 14, 8, 9, 2, 4, 1а, 3, 6, 5, 10а, 10, 7, Черни Връх 5а, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3а, 1, 9, 21, 5, 3, Юри Гагарин 28, 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1а

На 15.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сапарева Баня:  032046 , 65365, 601, 10 , 65365.210.111 , 65365.210.931 , 65365.24.636 До Банята , 65365.31.45 , 65365.32.226 , 65365.32.353 , 65365.46.10 , 65365.601.005 , 65365.601.964 , 65365.601.981 , 65365.602.106 , 65365.602.602 , I , Кв.74 , III, Кв.125 , Lxx-462, Кв.74 , LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375 8, Lxxx, Кв.74 , LxxxIV-2797, Кв.74 , XV-2268, Кв.44 , XVIII, Кв. 98 , Ііі-3071, Кв.120 , Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 4, 28, 25, 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 18, Ангел Кънчев 2, 4, 10, Баба Тонка 5, 2, 3, Бачо Киро 6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, 2, Бор 2, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1, 3, Бреза 5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6, Бригадирска 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25, Буйов Рид 6, 5, 3, 1, 8, 2, Валявица 8, 16, 6, 8, 4, 10, 2, Васил Априлов 11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8, Васил Левски 18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15, Васил Петлешков 11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15, Верила ПИ ХхIII-685 Кв.53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4, Гатер, Гео Милев 3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10, Георги Бенковски 16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2, Георги Терзийски 17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1, Германея 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 14, 1, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 16, Гюрица 6, Детелина 9, 2, 8, 4, 11, 7, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27, Джуганица 10, 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15, 1, 9, Димитър Чучуганов 11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12, Дъга 8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9, Еделвайс 6, 8, 4, Здравец 2, 3, 5, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14, Иглика 3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6, Извънрегулация 4, Йордан Михайлов 5, 3, 1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4, Йордан Попмихайлов 9, 13, 7, 14, 12, 16, 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Княз Борис 3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8, Кокиче 8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Коста Петров 3, 3, 1, 2, 5, 3, 4, Крайречна 25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15, Кръстю Софрониев 4, 2, 3, 1, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Липа 62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15, Ловна 10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9, Лоза 7, 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, Малина 11, 2, 7, 6, 5, 3, местност  Бончук Къща, Бензиностанция, местност  Водни Дол Вилно Селище, местност  Зелени Преслап Почивен Дом Марена, Бунгала, местност  Под Селото Дървод.Цех, местност  Света Вода Къща, местност  Сиракова Круша Бензиностанция, Местонст Грамчова Чешма Ограда, Гатер, Момина Сълза 11, 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1, Мусала 2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5, Незабравка 8, 1, 2, 6, 3, 4, 10, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, 3, 10, 2, 1, 8, Нов Живот 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9, Омуртаг 10, 6, 8, 4, 2, Опълченска 14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18, Осми Март 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5, Отец Паисий 36, 36, 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Паничище 65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49, , , 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 1

На 12.11.2019 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Сапарева Баня:  032046 , 65365, 601, 10 , 65365.210.111 , 65365.210.931 , 65365.24.636 До Банята , 65365.31.45 , 65365.32.226 , 65365.32.353 , 65365.601.005 , 65365.601.964 , 65365.601.981 , 65365.602.602 , I , Кв.74 , III, Кв.125 , LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375 8, Lxxx, Кв.74 , LxxxIV-2797, Кв.74 , XVIII, Кв. 98 , Ііі-3071, Кв.120 , Александър Стамболийски 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 4, Ангел Кънчев 2, 4, 10, Баба Тонка 5, 2, 3, Бачо Киро 6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1, Болярица 2, Бор 3, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1, Бреза 5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6, Бригадирска 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25, Буйов Рид 6, 5, 3, 1, 8, 2, Валявица 6, 8, 4, 10, 2, Васил Априлов 11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8, Васил Левски 18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15, Васил Петлешков 11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15, Веслец 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21, Волов 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4, Гео Милев 3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10, Георги Бенковски 16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2, Георги Терзийски 17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1, Германея 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1, Гюрица 6, Детелина 9, 2, 8, 4, 11, 7, Джерман 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27, Джуганица 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15, Димитър Чучуганов 11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12, Дъга 8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9, Еделвайс 6, 8, 4, Здравец 2, 3, 5, Иван Вазов 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20, Иван Рилски 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14, Иглика 3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6, Извънрегулация 4, Йордан Михайлов 1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4, Йордан Попмихайлов 9, 13, 7, 14, 12, 16, Княз Борис 3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8, Кокиче 8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Коста Петров 3, 1, 2, 5, 3, 4, Крайречна 25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15, Кръстю Софрониев 4, 2, 3, 1, Липа 62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15, Ловна 10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9, Лоза 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21, Малина 11, 2, 7, 6, 5, 3, местност  Бончук Къща, местност  Водни Дол Вилно Селище, местност  Зелени Преслап Почивен Дом Марена, Бунгала, местност  Света Вода Къща, местност  Сиракова Круша Бензиностанция, Местонст Грамчова Чешма Ограда, Гатер, Момина Сълза 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1, Мусала 2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5, Незабравка 8, 1, 2, 6, 3, 4, 10, Никола Вапцаров 3, 10, 2, 1, 8, Нов Живот 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9, Омуртаг 10, 6, 8, 4, 2, Опълченска 14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18, Осми Март 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5, Отец Паисий 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 36, Паничище 65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49, , , 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 113, 121, 81, 69а, 117, 109, 89, 103, 134, 138, 91, 101, 111, 115, 128, 83, Перуника 14, 6, 14., Перущица 14, 11, 1, 18, 10, 5, 21, 8, 31, 23, 6, 27, 26, 3, 34, 7, 20, 144, 2, 12, 4, ПИ – 1351 , ПИ Lxxxііі; Кв.74 , ПИ №65365.210.111 М.Юрта , Плиска 6, 3, 10, 4, 14, 1, 2, 5, 12, 8, 12, 56, 21, Победа 28, 2, 25, 32, 15, 13, 37, 40, 44, 42, 17, 30, 34, 26, 22, 48, 64, 58, 52, 19, 21, 38, 36, 80, 4, 30, 17, 5, 5 А, 15, 12, 10, 4а, 2, 4, 13, 18, 11, 6, 16, 14, 7, 3, 1, 8, Преспа 11, 6, 9, Пчела 6, 2, 4, 8, Радецки 5, 6, 2, 4, 7, 9, 8, Раковски 1, 18, Рилски Езера 6, Роза 8, 28, 3, 7, 5, 1, 6, 9, 19, Св.Варвара 15, Света Богородица 10, 26, 14, 24, Серафим Йорданов 5, 17, 49, 13, 6, 4, 1, 11, 9, 15, Синчец 7, 7, 13, 9, 3, 11, 5, 6, 4, 1, Скакавица 30, 21, 23, 12, 15, 13, 3, 16, 2, 9, 7, 10, 4, 18, 6, 8, 20, 34, 30, 12, 5, 19, 11, 22, 28, 1, Скобелев 1, 2, 3, 5, 13, Славейков 2, 4, 10, 1, 8, 6, 7, 14, Славяни 1, 5, 3, 7, 6, 2, 18, 10, 8, 6, 10, Слога 6, 4, 2, 5, 1, Стоил Ко

На 15.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сапарево:  002002 , 00455042 , 045132 , X-2698 , І-2332, Кв.66 , Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ Ix-1914, Кв.33 , УПИ ХхV, Кв.20 , Х-2149, Кв.11 , Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1

На 15.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Червен Брег:  местност  Рибарници Вила, Хале

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP