Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 11 ноември – 15 ноември  2019 г, включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

Област Благоевград

Община Благоевград

На 11.11.2019 г. /10:15 – 12:15 ч./ –  Благоевград:  027019 , 04279.16.29 , местност  Карамихайлов Бунар , местност  Река Бистрица , местност  Старата Гара-Ш-14 , местност  Шейница Мтт-Блик, Покровнишко Шосе Ш.44, Цех За Алуминиева Дограма- Вр., Склад С Офис и Паркинг на Фирм, Помпа За Напояване, 18, 42, Промишлена Зона База, Старата Гара-Ш-14

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.108.9 М. Под Черквата , 04279.139.54 Мест.Под Черквата , 04279.140.65 , 04279.628.234 , 04279.628.416 , VII – 5799, Кв. 11 , Армутлука , Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, Къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167 , Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454 , Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр., 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност  Армутлука , местност  Папльо , местност  Пенков Чифлик Пом.С-Во, Жилище, местност  Песока-Оранжерии , местност  Песоко Помпа, местност  Под Черквата , местност  Чуката , Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен Път 32а, Пенков Чифлик , Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, ПИ №04279.628.459.1 , Пи№04279.628.394, Кв.12 , Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата , Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стопански Двор 13, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, Ул. Кресна и Ул. Освобождение , УПИ XII-4838, Кв.8 , Христо Ботев Фурна,  Помпа За Напояване

На 11.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.36.89 , Александър Стамболийски , Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука , Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 2, 36, 32, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Даме Груев 36, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, Карамихайлов Бунар , Кв. Струмско Стопански Двор , Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност  Авганцов Чифлик Ш.72 , местност  Горски Разсадник , местност  Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом.С-Во, Помпа За Напояване, местност  Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, , , Къща, местност  Промишлена Зона , местност  Река Бистрица Помощно Стопанство, местност  Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност  Реката , Неуточнен Адрес Тп Горско Стопанство, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш.39, Пенков Чифлик-Ш.39 , Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица , Старата Гара-Ш-14 , Стопански Двор Струмско , Струма 17, Жилище, 15, 9, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом.С-Во, Рибарник, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 15,  Склад, Помощно Стопанстово

На 11.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.603.192 , 04279.603.195 , 04279.603.410 , Xx-1017, 04279.604.403.1 , Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Братя Миладинови Кръстовище С Ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Димитър Димов 18, 13, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност  Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-Таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25

На 14.11.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:  04279.621.103 , Александър Стамболийски 77, 77, 77, 60, Сервиз, Имот 04279.621.147 По Кк , местност  Чакалица Усилвател, Промишлена 1, Промишлена Зона , Св. Димитър Солунски , Скаптопара 12

На 14.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  IV-601.141. Кв. 46, IV Мрн , Вардар 25, Ветрен 6, 8, 33 Семеен Хотел, 10, 2, 8 Б, 35, Възрожденска 16, 18, 12, 14, 10, Дойран 28, 24, 26, 22, 27, местност  Баларбаши , Независимост 8, 4, 8, Освобождение 4, 3, Врем.С-Во, ПИ 04279.601.473 , ПИ №04279.601.471 , ПИ №04279.601.472 , Роден Край 4, 6, 8, Руен 9, 3, УПИ 04279.601.361 , УПИ III-9076, 7184, Кв.43

На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Братя Миладинови 21, Брод 6, Запад 37, Здраве 16, Славянска 60, 62, 68, 61, 70, 60, 66, 62, 42, 68, 65

На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград:  Братя Миладинови 21, Брод 6, Запад 37, Здраве 16, Славянска 61, 60, 66, 62, 68, 70, 68, 42, 62, 65, 60

На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград:  Васил Левски 55, 60, местност  Международно Шосе Газостанция, Магазин, Склад, Тодор Александров 22

На 11.11.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:  Еленово 66, 67, 65, 63, 64, Еленово-1 , Пейо К.Яворов 76, 2, ПИ №04279.626.245

На 13.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Еленово-2 УПИ VIII , Пейо К.Яворов 88 А, 88, 88 Д, 88 В, Покровнишко Шосе 42

На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград:  местност  Чимево Дере

На 11.11.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Българчево:  029023 , 061033 ,  Жилище

На 11.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Габрово, Общ. Благоевград:  14204.501.10 , махала Хамбарджийска , местност  Синаница/Реката , Синаница / Реката , Тугулска ,  Жилище, Къща

На 11.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:30 – 16:30 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дебочица:  Вила

На 11.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Делвино, Общ. Благоевград:  местност  Стоянов Чукар

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дренково:  местност  Реката Къща, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р ,  Къща, Помпа За Напояване

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:  Долна Дъбрава , Имот 000143 , махала Веляци, Извън Регулация , местност  Атанасова Падина , местност  Бобови Ниви , Стамовица , Юрто , Яновски Рид

На 11.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Железница, Общ. Симитли:  местност  Ръждавец , Поповска

На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Зелен Дол:  293 , Валого-Краварник , местност  Валого-Краварник , Пи№ 0077026 , УПИ IV-220, Кв.8 , УПИ XII-201, Кв.20

На 11.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лешко:  163, М. Реката-Тополата , Велковци , Горно Лешко Жилище, Жилище, Жилище, Жилище, Долно Лешко Жилище, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Офис, Жилище, Ресторант, Офис, Къща, Омчорник, Жилище, махала Корянска , местност  Реката-Чуката , местност  Селището , ПИ №149 , С. Горно Лешко, Община Благоевград ,  Жилище

На 11.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Мощанец:  XVI-122, 123, Кв. 14 , Извън Регулация 1, махала Поповска , махала Кантурска Помпа За Напояване, Къща, ПИ №110, Кв.13 , ПИ №69, Кв.12 , УПИ XI-75, Кв. 6 , УПИ-16-104, Кв.13 , Четирка ,  Къща, 2, Къща, 1

На 11.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Падеш:  II-240 , Бреза 7, Поща, Будишка Жилище, Джалевци , махала Ушите , Месност Миджевци Помпа За Напояване, местност  Джабирци , местност  Джалеви Бахчи , местност  Златовръх , местност  Пушовица , местност  Ридината , местност  Стопански Двор , местност  Ушите , местност  Чокарци , Падеш Жилище, Овчарник, Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, Офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр.Служба, Жилище, Офис, Жилище, Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище, УПИ I-219, Кв.17 , УПИ II-207, Кв.13 , УПИ V-74, Кв.5 ,  Гараж

На 11.11.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Покровник:  3-Ти Март 6, Валого , Веселинци , Ленището , местност  Гладно Поле Жилищна Сграда- Вр.Стр., местност  Ленището , местност  Реката , местност  Цветковици , Минковци , Покровнишко Шосе 1, 14, 15, Скз Покровник, Агрс Благоевград, Фирма, Поповка 5, При Цветковски Воденици , Равначка , Тодор Александров 7, 11, УПИ I-432, Кв.28 , УПИ I-546, Кв.13 , УПИ-9-369, Кв.17 , УПИ-XxI-238, 239, Кв.30 , Хан Аспарух 1, Христо Смирненски 17, 8, Четирка ,   Помпа, Жилище, 1, Къща

На 11.11.2019 г. /10:15 – 12:15 ч./ –  Покровник:  Покровнишко Шосе Къща, Фирма, Фирма

На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Рилци:  Ix-460 , 031004 Месността Чешмата, Грънчарски Андък , Илинден 3, Местност  Бегов Андък , Св.Иван Рилски 45, 31, 41, 1, Трети Март 2, Упи V-468, Кв.25 , Упи Viii-127, Кв.12 , Упи-I-468 Кв.25 , Упи-Iv-451, Кв.27 , Упи-Іv-468, Кв.25 ,  Жилищна Сграда-Вр.Стр., Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Жил.Сграда- Вр.Стр., Помпа, 3, Жилище

На 15.11.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Рилци:  Васил Левски 35, 48, 58, Диновица , Илинден 58, 55, 51, 43, 66, 54, 60, местност  Диновица , Св.Иван Рилски 50, Трети Март 5, 15, УПИ Ix-144, Кв. 17 , УПИ VIII-272, Кв.23 , УПИ XIV-484, Кв.22 , Хі-482, Нв.22 , Хан Аспарух 1, Цар Борис I 50,  2, Помпа, Едноетажна Селскостопанска Сгр, Жилище

Община Гоце Делчев

На 12.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Балдево:  УПИ VII-97, Кв.9 , УПИ ІІІ Кв.14 ,  Традиционен Събор

На 12.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Баничан:  Бахчите , местност  Поле , Пръдлището , УПИ III, Кв.31 , УПИ-ІV-270, Кв. 28 ,  В Сградата на Кметството, Читалище

На 12.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Балтовици , Капсии , местност  Капсии , местност  Пенковото , Пи-18021, М. Мантара , С.Борово , Село Борово , УПИ-V-183 , Кв. 30 ,  Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 12.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Брезница:  29-Ти Декември 9, 7, 31002 , Vііі , Антон Иванов 11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Барата 7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14, Васил Левски 3, 8, 2, 26, 27, Васил Петлешков 7, 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 2, 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6, Георги С.Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 8, 6, 6, Кв. 84 , Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Киркалица , Крали Марко 7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 7, 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3, Македония 8, 1, 6, 10, 4, Масърли 1, 3, 10, местност  Чарка  Вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11, Неуточнен Адрес Поща, Стопански Двор, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Падарката 6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, 4, Папратница , Пейо К.Яворов 13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12, Пирин 2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Промишлена , Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13, Ридът 1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5, Синища 10, 9, 15, 13, 2, Тп-1, 11, 1, 7, 17, 11, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Стопански Двор , Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Теофик Хаджи 6, 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3, УПИ II-682, Кв.49 , УПИ-ІV, Кв.82 , УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58 , Ушите , Хан Аспарух 10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-Магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр.Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11, Цар Калоян 13, 3, 11, 5, 6, 2, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Чарга , Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, 4, 5, 17, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, Яне Сандански 1, 5, 3,  5, 3, 4

На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брезница:  Керанека 13

На 12.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев:  Селището , УПИ- ХVіі-164, Кв.11 , ХVі-246, Кв.19 , Хі-99, 131, Кв.22 ,  Старото Село, Входа на Селото В Ляво

На 12.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Господинци:  УПИ-Хі, Кв.1 ,  Старото Село

На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Алеко Константинов 6, Вардар 22, Васил Левски 56, Гоце Делчев 89, 69, 86, 3, Детска 1, Драма 51 4, Дунав 65, 69, Кмет Никола Атанасов 24, местност  Мочура Фургон За Строителство, 2, местност  Текето , Неуточнен Адрес Складова База Отп, Никола Вапцаров 26, 34, 22, 20, 27, 33а, 36, 24, 29, 28, 33, 23, 25, 32, 38, 37, 31, 30, 39, 40, 29 А, 18, 35, Петър Сарафов 2, Радецки 3, Серес 12, Ташков Мост , Тащков Мост , Текето , Христо Ботев 3, Черна Гора 2, 14, 6, 5, 4, 10, 12, 16, 8, Юрий Гагарин 37, 46, 23, 36, 30, 48, 39, 33, 31, 35, 25, 27, 28, 32, 40, 34, 38, 44, 29, 42,  Складова База

На 12.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Драмски Път

На 12.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Драмски Път , местност  Мочура , местност  Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 12.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Корница:  Ал. Стамболийски 10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Бузлуджа 5, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, 7, 3, 9, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, 3, Гео Милев 1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Димитър Талев 11, 1, 3, Добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1, Иглика 5, 3, 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста , местност  Кръста Стопанска Постройка, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Кметство, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка – УПИ-V, Кв.30 , Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Стопански Двор Сграда, Офис, Работилница, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, 6, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Черно Море 2, 10, 9, 7, Шипка 12, 3, 2, 1

На 12.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 12.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница:  029005 М. &Quot;Голака&Quot;, Ал.Стамболийски 11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1, Горна Бара , Граматиковица , Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика , Лъжница Поща, местност  Дъбето Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, , , 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10., 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Стоян Войвода 15, 17, 15, 30, Христо Ботев 19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Мусомища:  местност  Стопански Двор Сушилня

На 12.11.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:  В Началото От Ляво След Моста

На 12.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Самоков:  Тинтява 7

Община Гърмен

На 13.11.2019 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Гърмен:  Вальовица

На 13.11.2019 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Дебрен:  033002 , 19076-М. Шопарланка , ІV-517 , Вакльовица , Втора 5, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Трета 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча , Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, местност  Рашманица , Неуточнен Адрес , Осма 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Петнадесета 5, Първа 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, , , 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1 , Трета 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, УПИ 5 , Четвърта 16, Четиринадесета 6, Чорбаджика , Шеста 58, 56, 54, Шестнадесета 3, 1, Шопарланката

На 13.11.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Дъбница:  055001 , Десета 11, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Шестнадесета 1

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница:  Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4,  Площад, 2, 1

На 13.11.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:  034075 , Благой Матеров 5, 2, 10, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани 1, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 44, Двадесет и Седма 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Шеста 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Деветнадесета 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 41, Иван Вазов 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Неуточнен Адрес Поща, Площад, Осемнадесета 3, 6, 7, Отец Пайсий 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1 , Трета 5, 6, 7, Тридесета 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:  Благой Матеров 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4., Двадесет и Пета 3, 4, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, Иван Вазов 1, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Стълб №23, Кл. В, Тп 3, Осемнадесета 1, 8, 2, Отец Пайсий 26, 28, Петнадесета 5, 3, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3 , Тридесета 24

На 14.11.2019 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Рибново:  000317, Землището на С. Рибново , Ііі-966, Кв.56 , Върбиците , Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Седем 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 6, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, Ливаде , Неуточнен Адрес , Осемнадесета 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, Петнадесета 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, Седемнадесета 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Четвърта 4, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2

На 14.11.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Рибново:  048031 , Втора 8, 11, 1, 7, 9, 13, 3, Двадесет и Седем 4, М.Селища 10, 3, 2, 7, 1, 11, М.Тръне 1, 2, 4, 3, 5, Неуточнен Адрес В Началото на Селото В Ляво, Осемнадесета 16а, Първа 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19, Трета 7, 3, Тридесет и Първа 6, Четвърта 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Скребатно:  Над Селото- Оградите

Община Кресна

На 13.11.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Влахи:  Драколово

На 13.11.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кресна:  Александър Македонски 1, Местност  Кресненско Ханче Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант, Офис, Ресторант, Местност  Солунско Дере Овчарник, Въглища, Гатер, Ново Село 1

На 13.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Кресна:  Александър Македонски 1, Местност  Кресненско Ханче Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант, Офис, Ресторант, Ново Село 1

На 13.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Крупник:  Извън Регулацията , Кресненско Ханче , местност  Кресненско Ханче

На 13.11.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Сандански

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Стара Кресна:  местност  Кулата , УПИ I-17, Кв.16 ,  УПИ III Кв 11, Скз Стара Кресна

Община Петрич

На 15.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Беласица:  Беласица 90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, Девети Май 15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, Дермено 8, 5, 3, 6, Динк Махле , Крали Марко 1, 2, местност  Горни Парници Жилище, Мраморница 6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, Хаджи Димитър 2, Христо Ботев 36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30, Цар Симеон 4, Чавдар Войвода 4, 2, 1, Чифлико , Яне Сандански 1, 3, 5

На 11.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Генерал Тодоров 12

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гега:  Боровичко , Боровичкото

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица

На 12.11.2019 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Кърналово:  Бяло Море 2, 6, Ванюша Валчук 7, 10, 3, 14, 16, 11, 22, 6, 4, 5, 8, 9, 20, 1, Витоша 8, Иван Вазов 35, 33, 21, 31, 37, 27, 23, Извън Регулацията 6, Илинден 9, 7, 5, 14, 12, 10, 1, 4, 8, Кожух 34, 38, 24, 26, 36, Ленин 17, 21, 3, 19, 11, 23, 10, 13, 9, 7, 12, Любен Каравелов 1, Места 3, 1, 2, Оборище 2, Стою Хаджиев 19, 17, Струма 1, Христо Ботев 1, 2, Цветко Аврамов 6, 8, Юрий Гагарин 22, 12, 18, 16, 49, 2, 14, 4, 6

На 11.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Марикостиново:  Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност  Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Марикостиново:  Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 1, 28-Ми Октомври 1, Димитър Гощанов , Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум , Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5

На 11.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III 22, Цар Борис III , Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 12.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III 22, Цар Борис III , Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 15.11.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Атанас Маджаров 2, 3, Истра 2, Марица 14, 17, 26, 31, 11, 20, 16, 27, 28, 32, 12, 22, 18, 6, 25, местност  Грамадите Врем.С-Во, Рокфелер 1, Свобода 9, 6, Тодор Стоянов 6, УПИ III-6732 , УПИ Vі-374, Кв.351 , Цанко Церковски 7, Цар Самуил 57, 40, 58

На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Никола Вапцаров 8, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 1, 4, Полковник Дрангов 1, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 5, 14, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5

На 12.11.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Рибник:  Горни Лаки , Трапо

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  С.Кономлади

На 12.11.2019 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Старчево:  Асанката

На 15.11.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Струмешница

На 11.11.2019 г. /08:30 – 12:00 ч.; 12:00 – 16:00 ч./ –  Тополница, Общ. Петрич

Община Разлог

На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  III, Кв. 49 , IV-57020 III-57020 , Ангел Даракчиев 1, Баненска Буна 47, 31, 3, Втора 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44, Девета 2, Деветнадесета 1, Неофит Рилски 99, 46, 11, Осма 9, Пета 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50, Петнадесета 3, 4, 2, ПИ №02693.501.1044 , Първа 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16, Седемнадесета 3, 1, Тринадесета 7, 9, 16, УПИ XIx-610 Кв 44 , Четвърта 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39, Четиринадесета 2, 1, Шеста 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, Шестнадесета 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8

Община Сандански

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Велющец

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Вълково:  Барата , Ормана , С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I , УПИ І-127

На 12.11.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Дамяница:  Склавска Река

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Игралище:  Околовръстен Полигон ,  1, 3

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кръстилци

На 12.11.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 08:45 – 13:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Лебница:  местност  Горен Герен ,  2, 1

На 12.11.2019 г. /08:45 – 13:00 ч.; 08:45 – 09:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански:  местност  Струма Рибарник С.Лебница Мтп Лебница 2

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Никудин:  ПИ 13 В Застроителния Полигон

На 11.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Ново Ходжово

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Палат

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Сандански:  65334, 104, 23 местност  Соколовец, местност  Речичка Река Варница, местност  Соколовец Кравеферма, МТП Интерпласт, Предприятие Произв. на Вино, Бензиностанция, Предприятие, Р-Н Главен Път Е-79 Магазин Бамбино, Автосервиз, Р-Н Индустриална Зона 2, Отделение, Р-Н Стара Гара Автосервиз, Р-Н Топливо Склад, Бетонов Център, Цех, Соколовец ПИ 170036 , Топорков Орман, Юрий Гагарин 4

На 13.11.2019 г. /09:00 – 14:15 ч./ –  Сандански:  Башлийца 2, 1, 4, 8, 3, 6, Воден 2, 1, 5, 8, 3, 10, Македония 33, 46, 45, 27, 38, 31, 19, 29, 39, 17, 44, 27, 30, 28, 34, 36, Градинката Пред Гум, 42, 23, 21, 25, Мелник 1, 6, 4, 8, Осми Март 4, Петър Сарафов 4, 1, 2, 1, 6, 8, Свобода 14, Скопие 1, 10, 24, 12, 3, 18, 2, 16, 4, Хан Аспарух 3, 1, 5

На 12.11.2019 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Сандански:  Ильо Войвода 5, 13, 2, 19, 8, 9, 15, 6, 4, 17, 11, Кожух 2, 3, 1, 5, 4, 6, Оборище 6, 15, 3, 5, 13, 9, 4, 2, 7, 11, Осогово 20, 8, 18, 14, 10, 2, 12, 6, 16, 4, Рила 23, 41, 34, 19, 12, 22, 5, 38, 32, 11, 18, 39, 14, 26, 28, 15, 21, 35, 25, 13, 16, 37, 30, 31, 40, 10, 9, 20, 33, 7, 27, 24, 3, 17, 47, 44, 36, 8, 45, 29, 42, Родопа 6, 7, 21, 9, 17, 23, 27, 14, 8, 13, 16, 15, 12, 11, 4, 3, 19, 20, 2, 25, 31, 10, 2а, 26, 5, 18, 1, 29, Свобода 14, Стефан Стамболов 7, 11 и Ул. Сердика, 3, 9, 2, 1, 11, Таската Серски 7, 5, 1, 3

На 12.11.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Сандански:  Р-Н Индустриална Зона Трикотажен Цех

На 13.11.2019 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Спатово:  местност  Клюнко

На 12.11.2019 г. /08:45 – 13:00 ч.; 08:45 – 09:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Струма:  местност  Полето Скз Струма, 026005, Водна Помпа, Песоците 007025, Полето , Скалата 012002,  1, 2

Община Сатовча

На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долен, Общ. Сатовча:  1 ,  Тп1

На 13.11.2019 г. /11:15 – 14:00 ч./ –  Долен, Общ. Сатовча

На 15.11.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Кочан:  Бузлуджа 14, 13, 16, 10, 15, Васил Левски 34, 46, 22, 35, 36, Вела Пеева 1, 2, Димитър Благоев 51, 41, 61, 34, 35 Мтс, 43, Дончо Ганев 4, 2, Единадесета 9, Здравец 16, Ивайло 10, 14, 12, 6, 16, 4, 8, Лиляна Димитрова 7, 9, 2, 8, 6, 5, 14, 10, 3, 4, 1, Мир 5, 7, 3, Митко Палаузов 1, Неуточнен Адрес Тп5, Никола Парапунов 7, 8, 38, 3, 1, 6, 9, 42, 18, 22, 5, 20, 40, 11, 24, Плиска 12, 31, 29, 27, 13, 4, 21, 25, 16, 23, 18, 8, 10, 19, 14, 17, 33, 15, 1, Победа 44, 31, Тодор Каблешков 3, 1, 8, 2, 6, 5, Тракия 12, 26, 8, 2, 20, 7, 13, 5, 21, 1, 24, 3, 15, 4, 9, 11, 16, 14, 27, 33, 22, 6, Трета 10, 14, 17, 26, 13, 24, 28, 23, 12, 9, 6, 8, 11, 20, 21, 15, 25, 18

На 15.11.2019 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Слащен:  Божур 4, 2, 1, 6, 8, Габер 11, 2, 9, 1, 8, 10, 4, Георги Бенковски 2, 30, 15, 40, 42, 21, 13, 1, 19, 3, 18, 9, 17, 11, 12, 8, Гоце Делчев 1, Демокрация 24, 64, 52, 32, 76, 3, 77, 79, 54, 78, 4, 74, 8, 60, 51, 17, 39, 22, 49, 42, 33, 25, 46, 35, 5, 14, 16, 6, 48, 84, 11, 85, 71, 50, 55, 2, 106, 30, 75, 15, 44, 21, 40, 37, 31, 43, 36, 70, 12, 96, 23, 47, 80, 73, 19, 57, 41, 1, 58, 53, Димчо Дебелянов 7, Еделвайс 7, 2, Здравец 23, 8, 11, 13, 25, 15, 24, 19, 4, 21, 16, 9, 2, 1, 17, 18, 3, Йордан Йовков 2, 1, 8, 4, 10, 7, 3, 6, Лилия 3, 2, 14, 4, 11, 9, 8, 16, 10, 6, 12, 19, 7, 23, 22, 20, 18, 5, Места 14, 20, 16, 1, 12, 30, 10, 21, 6, 4, 5, 2, 23, 106, 13, 34, 7, 3, Неуточнен Адрес Детска Ясла, Поща, Тп2, Сграда Кметство, Панайот Волов 5, 2, Република 10, 16, 2, 9, 8, 11, 3, 5, 18, 1, 4, Родина 19, 12, 14, 1, Стадиона 1, 3, 7, 5, Стопански Двор Канцеларии, Хан Крум 1, 7, Христо Ботев 2, 1, 5, Цар Симеон 4, 31, 14, 12, 16, 5, 3, 9, 7, 13, 11, 17

На 15.11.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Туховища:  382 ,  Здравна Служба, Тп1, Кметство

Община Симитли

На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Симитли:  Васил Априлов 14, 6, 7, 1, 15, 11, 13, 2, 10, 4, 12, Георги Бенковски 1, 20, 6, 7, 8, 3, 9, 14, 11, 5, 22, 16, Димитър Благоев 10, 1, 3, 2, 9, 12, 4, 7а, 8, 6, 5, 11, 7, Кв.Ораново , Неуточнен Адрес , Никола Парапунов 5а, 9, 1, 5, 3, Ораново Магазин, Хлебарница, Панайот Хитов 7, 3, 1, Победа 16, 20, 11, 5, 12, 22, 14, 7, 1, 18, 3, 9, 13, 26, 10, 24, Предел 127, Септемврийска 6, 9, 14, 15, 5, 3, 4, 13, 8, 10, 2, 11, 1, 7, 17, 16, Симитли Жилище, Славянска 5, 13, 3, 7, 1, 15, 19, Жилище, 11, 17, 23, УПИ I-57, 58 , Хаджи Димитър 26, 20, 28, Жилище, 12, 24, 2, 10, 22, 32, 30, 18, 8, Яне Даракчийски 6

Община Струмяни

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Вракуповица

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гореме

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горна Рибница

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добри Лаки:  ПИ 011050

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Каменица, Общ. Струмяни

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Клепало

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Колибите

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кърпелево

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Раздол

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Седелец:  Валого Стопанска Сграда – Обор

На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Цапарево:  VI-69, Кв.69 , махала Глинджурци , махала Дръно Бърдо , махала Седелски Рид , махала Чуките , УПИ Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор ,  1, Къща

Община Хаджидимово

На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Тешово:  УПИ-IV+106 ,  Тп2

На 12.11.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово:  Акация 13, 9, 4, 10, Бор 42, Вихрен 2, 19, 12, 18, 24, 3, 26, 30, 10, 16, 9, 6, 14, 11, 5, 4, 1, 20, Възрожденска 24, 6, 7, 14, 12, 8, 5, 22, 1, 2, 3, 7 А, 16, 9, 10, 4, Димо Хаджидимов 108, 77, 75, 99, 4, 96, 47, 100, 98, 83, 49, 106, 59, 90, 97, 71, 63, 18, 80, 69, 81, 82, 65, 61, 84, 28, 102, 92, 38, 87, 72, 110, 76, 95, 85, 78, 79, 73, 26, 52, 74, 88, Драма 8, Панайот Волов 27, 6, 21, 10, Петър Берон 8, 4, Прогрес 1, Цар Иван Асен 1, 4, Цар Калоян 3, 2,  От Тп7, Тп7

На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово:  Васил Левски 11, 16, 13, 24, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, Димо Хаджидимов 40, 46, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, , , 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, Македония 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, местност  Тумбата 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, Опълченска 7, Ореляк 18, Св.Димитър 34-36, Свети Георги 8, 1, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, Средни Ливади , Теменуга 1, 3, 5, 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42, , , 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72,  Тп3, От Тп3

Община Якоруда

На 14.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Бел Камен:  Кафе

На 14.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Бунцево:  1, 2

На 14.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Конарско:  местност  Патлев Рид

На 14.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Разлог:  Баница 1

На 14.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Рохлева:  Боровиново

На 14.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Смолево:  038217 Базова Станция Bgl 0126

На 14.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Черна Места

На 14.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Юруково:  местност  Каменако

На 14.11.2019 г. /09:45 – 14:30 ч./ –  Якоруда:  Алпийска Кантон, Васил Левски 2, Витоша 21, Гоце Делчев 8, Даме Груев/Никола Вапцаров/ 53, 99, 24, 26, 22, 20, Джебре/Иван Ботушанов/ 32, 14, 44, 48, 57, 16, 42, 30, 36, 10, 18, 50, 4, 2, 1, 7, 40, 65, 22, 3, 46, 13, 24, 5, 34, 51, 38, 28, 99, 26, 12, 20, 9, 2, Екзарх Йосиф 11, 16, Кирил и Методи 59, 35, 40, 31, 39, Кожух 3,

Кьорови Колиби , Места/П.Джеджеров/ 21, 27, 41, 19, 25, 18, 20, 23, 47, 9, 16, 32, 21, 42, 39, 35, 26, 2, 99, 15, 37, 31, 61, 8, 38, 12, 53, 13, 36, 6, 45, 33, 51, 49, 22, 57, 10, 40, 7, 24, 14, 5, 17, 3, 29, 4, 55, 1, местност  Кьолови Колиби , местност  Трещеник Цех, Работилница, Лагер, Вила, Ски Влек, Почивна База Змм Якоруда, Ресторант, Дом, 21 Вила, Вила, 2-3, Вила, Вила, Миланица/Осма/ 5, 9, 6, 3, Неуточнен Адрес , Ореховица 14, 4, 11, 27, 37, 38, 32, 40, 26, 7, 22, 55, 36, 33, 43, 16, 5, 34, 20, 57, 61, 45, 59, 1, 28, 30, 18, 15, 21, 9, 8, 19, 49, 23, 39, 53, 31, 3, 29, 12, 35, 13, Пелистър 9, Петко Р.Славейков 89, Рила 10, Седма 7, Софроний 20, 25, 7, Средна Гора 50, 93, 2, 80, 3, 7, 90, 9, 99, 1, 5, 12, 95, 4, Стефан Караджа/Никола Карад 25, Стокевица 20, 3, 16, 22, 27, 18, 1, 5, 2, Трещеник 2, 2, 99, 99, 2, Хаджиалиш/Чавдарци/ 52, 38, 36, 50, 6, 125, 32, 40, 44, 26, 34, 15, 22, 30, 13, 4, 42, 8, 2, 5, 28, 24, 17, Христо Ботев 32, 51, 8, 24, Цар Борис III/Георги Димитр 30, 159, 55, 159, 18, 95, 124, 248, Якорущица 10, 6, 14, 5, 4, 8, 16, 7, 12, 18, 9, 3, 2, 20,  Промишлена Зона, Офис, Работилница, Автоработилница, Вила, Цех, Църква, Дърводелна, Работилница, Бензиностанция, Магазин, Бенциностанция, Заведение

На 14.11.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Якоруда:  Васил Левски Изход Юндола, Витоша 27, местност  Трещеник Вила, Неуточнен Адрес , Ореховица 34, Пелистър 9, Трещеник 72 Цех, Цар Борис III/Георги Димитр 44, Черковна/9 Септември/ 1 Вила, Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила, Яворов 2, Якорущица 100,  Усилвател

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP