„Марек” загуби с тежкото 1:4 и в село Доброславци

Футболистите от Дупница отново напуснаха терена с наведени глави.
  • Капитанът Росен Йорданов вкара почетното попадение за дупничани от дузпа в 80-ата минута

„Марек” записа поредния си разочароващ резултат в Югозападната трета лига. Дупничани загубиха с 1:4 при гостуването си на „Надежда” в село Доброславци в мач от 14-ия кръг на третия ешелон. Единственият гол за тима от Дупница бе отбелязан от капитана Росен Йорданов. За да не бъде резилът още по-голям, той реализира почетното попадение от дузпа в 80-ата минута.
След поредното си поражение „Марек” остава точно над чертата на изпадащите. Дупнишкият клуб има актив от само 9 точки, след като до момента е записал едва 2 победи и 3 равенства при цели 8 загуби.
В следващия кръг момчетата на старши треньора Цветан Видински приемат „Спортист” (Своге) у дома. „Шоколадите” се представят доста добре през настоящия сезон и заемат престижното 5-о място със спечелени 25 пункта до момента.
Двубоят е насрочен за 16 ноември (събота) от 14 часа на стадион „Бончук”.