Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 18 ноември – 22 ноември  2019 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 18.11.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./ –  Банско:  Бъндерица 72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, Кръсьо Асенов 6, 7, 10, 2, 12, Митрополит Пимен 4, Моратово Езеро 1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А, Муратово Езеро, Орце Попйорданов 263, 17, 236 Временно Захранване, Панайот Хитов 26, Пере Тошев 12, Стефан Караджа 76, Явор

На 18.11.2019 г. /08:30 – 11:30 ч./ –  Банско:  Александър Буйнов 4, Атон 8, 4, 10, 3, 6, 1, 7, Васил Левски 9, 4, 5, 21, 7, 4, 6, 2, 3, 1, Ген. Стилян Ковачев 2, 11, 18, 28, Георги Ковачев 6, 4, 26, 15, 12, 11, 20, 19, 14, 20, 1, 13, 24, 16, 28, 22, 9, 2, 7, 30, 17, Гладстоун 8, 16, 5, 12, Гоце Делчев 19, Ел-Тепе 5, 11, 19, 1, 7, 6, 4, 16, 13а, 14, 18, 13, 17, 15, 13 А, 9, 3, 10, 8, 2, 20, Кирил и Методи 22, 10, 25, 20, 12, 5, 14, 23, 16, 13, 6, 11, 7, 15, 4, 18, 21, 3, 1, 17, 8, 19, 9, Минго Тодев 8, 7, Неофит Рилски 2, 1, 4, 3, 8, ТП Сст, Никола Попфилипов 3, 1, Отец Паисий 20, 17, 4, 9a, 3, 11, 7, 6, 9, 15, 1, 14, 8, 16, 18, 13, 19, 5, 12, 10, 13а, 2, Пирин 53, 27, 44, 51, 52, 43, 19а, 17, 19, 19 А, 49, 47, 48, 46, Симеон Молеров 7, 10, 4, 13, 2, 5, 8, 9, 3, 12, 14, 6, 1, 11, Стефан Стамболов 6, Тодор Каблешков 1, 4, 7, 9, 11, 13, 2, 3, 8б, 6, 8, 5, Хаджи Кандит 9, 11, 6, 3, 2, 4, 6, 5, 1, 7, Цар Калоян 7, 14, 10, 1, 5, 22, 11, 26, 4, 9, 13, Магазин Еделвайс, 24, 18, 16, 28, 9, 20, 3, 2, 8, 12, 6

На 18.11.2019 г. /11:30 – 15:30 ч./ –  Банско:  България 37, Възраждане 1, Пиц, 4, 1, Димчо Дебелянов 5, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров 1, Фонтан, Никола Вапцаров 2, 6, 8, Офис, 2, 3, 1, 1, Отец Паисий, Пирин 2, 8, 6, 12 1, 2, 14, 12, 1, 7, 3, 18, 10, 4, 8, 15, 1, 16, Св.Димитър Солунски 14, Търново 6, 10, 9, 2, 5, 3, 8, 4, 1, 7, Хаджи Кандит 5, Христо Ботев 1, 28, 15, 3, 26, 15 2, 24, 21, Цар Симеон 12

На 18.11.2019 г. /11:30 – 15:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  Тото Пункт

На 18.11.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Банско:  местност Кошерината Вила Шкумбата, 13, 1, 1

Община Белица

На 18.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември 4, 1, 2, Алекса Сачков 4, 6, 8, Братя Миладинови 2, Владимир Поптомов 1, 15, 19, 25, 44, 22, 16, 21, 38, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11, Димо Хаджидимов 4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 10, 23, 24, 21, 30, 27, 16, Никола Вапцаров 18, 20, 22, Първа 2, 4, 1, Христо Смирненски 1, 5,  ТП Реката

На 20.11.2019 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов 2

На 20.11.2019 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица:  Извън Регулацията 59, 99 Жилище, 55, 99

На 20.11.2019 г. /11:30 – 15:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет и Първа 99, 2, 104, 8, Двадесета 1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13, Дванадесета 16, 25, 34, 54, Деветнадесета 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30, Десета 1, Единадесета 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113, Извън Регулацията 37, Осемнадесета 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10, Пета 1, 29, Петнадесета 3, 30, 33, Първа 32, Седемнадесета 15, Христо Ботев, Четирнадесета 4, Шеста 61, Шестнадесета 1,  19, 11, 80

На 20.11.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Горно Краище:  1

Община Благоевград

На 18.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Братя Миладинови Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Делвинска 14, 7а, 7, Димитър Димов 18, 13, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Еленово 208, 207, 207, 25, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25

На 18.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Александър Стамболийски 39, Брегалница 1, 3, 3, 2, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Струмско Център 12а, Хаджи Димитър 5, 3, 4

На 18.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Делвино, Общ. Благоевград:  местност Стоянов Чукар

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:  Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, Извън Регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Марулево:  2

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Покровник:  3-ти Март 6, Ленището, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-546, кв.13, УПИ-9-369, кв.17, Христо Смирненски 17, 8,   Помпа, Жилище

На 19.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Делвинска 14, 7а, 7, Димитър Димов 18, 13, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Еленово 208, 207, 207, 25, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25

На 19.11.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.912.87, 14-ти Полк 1, 2б, 2а, Акациите, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, 1а, 1, 1, Александър Стамболийски 52, 61, 59, 33, 55, 57, 40, 57, 9, 15, 19, 11, 22, 8, Офис, 23, 14, 27, 24, 5, 13, 30, 16, 12, 21, 7, 6, 8а, 32, 3б, 25, 4, 10, 17, 6а, 2, 3, 18, 54, 56, Арсений Костенцев 9, 15, Магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, 29, 29, Баба Тонка 4, Бистрица 10, Братя Иванови 5, 6, 4, 2, 1, 3, Васил Коритаров 2, 1, Васил Левски 45, 1, 29, 37, 49, 39, 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 31, 28, 27, 14, 10, 33, 4, 13, 10, 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, 3, 3, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Владо Черноземски 2, 3, 4, Воден 8, 1, 5, 4, 2, 7, 6, Георги Измирлиев 3, 9, 9, 7 Дом, 7 Дом, Грамада Склад, Д-Р Христо Татарчев 38, 33, 35, 32, 36, 8а, 32г, 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, 30, Даме Груев Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, 42 А, 42 Б, 42 Блок -А, 42, 34, 36, 9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27, 29, 20, 12, Джеймс Баучер 10, 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Кощанов 2, 4, 1, 5, 2, Кафе, 3, Димитър Талев 9, Магазин, Дойран 15, Дружба 1, 8, 10, 4, 6, Запад, Зарево 8, 6, 2, 5, 3, 1, Илинден 1, 2а, 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, 9, 7, 11, Илинден 2, Ичко Бойчев 16а, 2, Калиманци 1, 2, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Комплекс Вароша Зала, къща Живопис, Жилище, Ателие, къща Пластика, къща Ботика, Ресторант, къща Клуб, Жилища, Лек.Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко 10, 8, 6, 6, 1, 4, Крали Марко, Крушево 18, 16, 16, 1, 1в, 1а, 3, 1, 5, Македония 1, Марулевска 4, Менча Кърничева 7, 5, 9, местност Чакалица Офис, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Никола Вапцаров 6, 25, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Орцето, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, 13, 15, 14, 16, 10, 12, 11, Петко Д.Петков 15, 12, 14, 17, 19, 2, 10, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, 13, 14, 5, 3, З, 11, 7, 2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 27, 3, 21, 4, Полковник Димов 23, 25, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Полковник Дрангов 8, 30, 16, 10а, 10, 20, 1, 22, 2, 18, 26, 12, 14, 28, 15, 2б, Прилеп 2, 2-А, 2, Промишлен Пазар, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, 1, 12, Рила 1, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Св. Иван Рилски 10, Сергей Румянцев 2, Стефан Стамболов 8, 13, Стефан Стамболов Пи-04279.613.349, 1, 12, Страцин 1, 4, 2, 8, 6, 3, Струмица 19, Ташко Малев 5, 1, 7, 12, 9, 5, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 6, 4, Тодор Александров 45, 47, 44, 47 1, 47 1, 47, 47 2, 47 Партер, 47, 47, 41, 41, 32, 43, 71, 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 46, 52, 54, 48, 52а, 35, 33, 28, 25, 37, 27, 28 Офис, 19, 23, 24, 29-31, 22, 28, 30, 30, Трайчо Китанчев 4, 2, Тракия 1, УПИ-III, кв.117, Инд.№04279.612, Хилендар 2, Хилендар 1, 1б, 2, 4, Цар Иван Асен 3, 3, 2, Цар Иван Асен 7, 1, 2а, 6, 2, 8, 5, 4, Цар Иван Шишман 22, 18, 20, 16, 18, 16, 16, Цар Иван Шишман 2, 1, 3, 9, 7, 11, 5, Чакалица 6, 2а, 2, 4, 2, 6

На 19.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  14-ти Полк 1, Александър Стамболийски 52, 61, 59, 33, 55, 57, 40, 57, Воден 8, 1, 5, 4, 2, 7, 6, Грамада Склад, Димитър Кощанов 2, 4, 1, 5, 2, Кафе, 3, Зарево 8, 6, 2, 5, 3, 1, Калиманци 1, 2, Орцето, Полковник Дрангов 8, 30, 16, 10а, 10, 20, 1, 22, 2, 18, 26, 12, 14, 28, 15, 2б, Струмица 19, Ташко Малев 5, 1, 7, 12, 9, 5, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 6, 4

На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград:  Тевнико

На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград:  319001, 410002, махала Центъра Мотела, махала Петковци

На 20.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Делвинска 14, 7а, 7, Димитър Димов 18, 13, Еленово 208, 207, 207, 25, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25

На 20.11.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.621.103, 14-ти Полк 11, 21, 27, 6, 3, 7, 5, 17, 4, 19, 15, 27а, 25, 13, 33, 23, 9, 2, 29, 31, Александър Стамболийски 77, 69, 67, 71, 65, 67, 77, 77, 77, 60, Сервиз, Еленово 103, Зарево 10, 7, Имот 04279.621.147 По Кк, местност Чакалица Усилвател, ПИ №04279.614.347, Полковник Дрангов 40, 38, 42, 36, 34, 30, 32, Промишлена 1, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Свобода Бъчварова 8, 4, 12, 2, Скаптопара 12, Струмица 10, 13, 15, 18, 16, 11, 1, 5, 19, 4, 3, 6, 9, 7, 20, 2, 8, 14, 22, 12, Чаталджа 3, 2, 6, 7, 4, 9, 5,  Кабинет

На 20.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  14-ти Полк 11, 21, 27, 6, 3, 7, 5, 17, 4, 19, 15, 27а, 25, 13, 33, 23, 9, 2, 29, 31, Александър Стамболийски 69, 67, 71, 65, 67, Еленово 103, Зарево 10, 7, ПИ №04279.614.347, Полковник Дрангов 40, 38, 42, 36, 34, 30, 32, Струмица 10, 13, 15, 18, 16, 11, 1, 5, 19, 4, 3, 6, 9, 7, 20, 2, 8, 14, 22, 12, Чаталджа 3, 2, 6, 7, 4, 9, 5,  Кабинет

На 20.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:  Преспа 5

На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград:  Скалата

На 21.11.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:  04279.604.62, Ангел Кънчев 20, 16, 12, 10, 3, 13, 4, 18, 1, 9, 14, 22, 5, 24, 7, 11, Баларбаши 1, Бор 6, 8, 2, 4, местност Баларбаши Жилище, Апартамент, 12, 2, 1, 23, 24, 1а, 9, Жилище, Петко Р.Славейков 14, 20, ПИ №04279.604.154, Стефан Стамболов 53, 55, 57, Трети Март 56, 42, 58, 57

На 21.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.618.10, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, 1а, 1, 1, Антон Чехов 1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Босилек 2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7, Васил Левски 45, 1, 29, 37, 49, 39, 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 31, 28, 27, 14, 10, 33, 4, 13, 10, 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, 3, 3, Васил Левски 25, 53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр, 32, 53, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14, Георги Попов 44, Даме Груев Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, 42 А, 42 Б, 42 Блок -А, 42, 34, 36, 9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27, 29, 20, 12, Даме Груев 9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, Магазин, 5, 3, Джеймс Баучер 10, 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Джеймс Баучер 4, 2, 6, 3, 4, 3, Дойран 15, Дойран 3, Дружба 1, 8, 10, 4, 6, Дружба 1, 1, 10, Еленово 169, Запад, Илинден 1, 2а, 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, 9, 7, 11, Илинден 14, 13, 6, Магазин, 12, 13, Ичко Бойчев 16а, 2, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Комплекс Вароша Зала, къща Живопис, Жилище, Ателие, къща Пластика, къща Ботика, Ресторант, къща Клуб, Жилища, Лек.Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко 10, 8, 6, 6, 1, 4, Крушево 18, 16, 16, 1, 1в, 1а, 3, 1, 5, Крушево 5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3, Македония 1, Марица 20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 35, 31, 37, 20, 39, 33, 18, Марулевска 4, Менча Кърничева 37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, Магазин, местност Чакалица Офис, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, 13, 14, 5, 3, З, 11, 7, 2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4, Петър Зографски 13, ПИ №04279.615.264, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 27, 3, 21, 4, Полковник Димов 3, 1, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Полковник Дрангов 59, Прилеп 2, 2-А, 2, Промишлен Пазар, Промишлена Зона, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, 1, 12, Радовиш 2, Рила 1, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Св. Димитър Солунски 9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 на Гарата, 30, 9, Врем.С-Во, 30, 15, 12, 10, Св.Св. Кирил и Методий Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21, Сергей Румянцев 2, Спартак 2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2, 1, 2, 4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8, Стефан Стамболов 8, 13, Стефан Стамболов 13, Страцин 1, 4, 2, 8, 6, 3, Страцин 20, 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 45, 47, 44, 47 1, 47 1, 47, 47 2, 47 Партер, 47, 47, 41, 41, 32, 43, 71, 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 70а, 88, 56а, 86, 64, 60, 66, Тракия 1, ул. Даме Груев, кв. 216, УПИ-XII, Пи04279.617.14 и 04279.617, УПИ IV-537, кв.124, УПИ V-7152, кв.216в, УПИ Xx616.112, кв.204, УПИ Іі-427, кв.30а, Хилендар 2, Цар Иван Асен 3, 3, 2, Цар Иван Шишман 22, 18, 20, 16, 18, 16, 16, Цар Самуил 108, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 5, 2, 6, 3, 5, Чакалица 6, 2а, 2, 4, 2, 6,  Офис, Администрация, Бар, 151

На 21.11.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Васил Левски 45, Даме Груев Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, Дружба 1, 8, 10, 4, 6, Илинден 1, 2а, Страцин 1, 4, 2

На 22.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Братя Миладинови Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Делвинска 14, 7а, 7, Димитър Димов 18, 13, Еленово 208, 207, 207, 25, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25

Община Гоце Делчев

На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Беласица 7, 9, Енос 2, 8, 4, 7, 12, 3, 1, 10, 6, 5, Завоя на Черна 16, 17, 6, 34, 11 А, 9, 2, 3 А, 28, 19, 2 А, 4, 18, 21, 13, 21, 1а, 9а, 24, 10, 5а, 7, 20, 3, 30, 12, 32, 20 А, 14, 22, 23, 5, Лозенград 5, 3, 2, 4, 14, 6, 1, 7, 8, 9, 12, 10, Марица 10, 19, 17, 15, Мидия 3, 7, 4, 9, 5, 2, 11, 6а, 6, 6 А, Полковник Борис Дрангов 64, 56, 60, 31, 32, 52, 36, 38, 33, 78, 35, 40, 44, 74, 76, 66, 37, 54, 46, 29, 70, 58, 25, 48, 27, 34, 50, 68, 82, 23, 62, 42, 80, 72, Стойо Льондев 12, Струга 20, 19, 22, 21, 28, 17, Шар Планина 2, 1, 5, 4, 3,  Сулев, Тр.1

На 19.11.2019 г. /09:15 – 15:00 ч.; 09:15 – 09:45 ч./ –  Осиково, Общ. Гърмен

На 19.11.2019 г. /09:15 – 15:00 ч.; 09:15 – 09:45 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Рибново:  000317, Землището на С. Рибново, 048031, Ііі-966, кв.56, Втора 8, 11, 1, 7, 9, 13, 3, Върбиците, Двадесет и Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4, Двадесет и Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет и Седем 4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6, Двадесет и Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11, Девета 1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16, Единадесета 11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4, Ливаде, М. Бърдо 3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9, М.Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М.Селища 2, 10, 3, 2, 7, 1, 11, М.Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, М.Тръне 1, 2, 4, 3, 5, местност Бърдо 5, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, В Началото на Селото В Ляво, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а, Осма 11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19, Седемнадесета 9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28, Трета 4, 17, 9, 2, 6, 7, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Тринадесета 23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25, Четвърта 12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2, Четиринадесета 2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2,  4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Горно Дряново:  029032 – М.Дяново

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Гърмен:  Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, Извън Регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Неуточнен Адрес ТП1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка,  29, 33

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Дебрен:  033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29, Двадесет и Втора 12, 5, 6, 9, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, Двадесет и Трета 15, 32, 7, 1, 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, Извън Регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4, Осма 5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5, Първа 67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17,, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Решманица, Седемнадесета 12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, 2, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета 31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, 2, 3, УПИ 5, Чавдаров Кавак, Четвърта 27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23, Четиринадесета 32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6, Чорбаджика, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1, Шопарланката,  51, 1, ТП2, 3

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Дъбница:  055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Десета 11, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4,  Площад, 2, 1

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Ковачевица:  кв.23, УПИ ІV

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Копривлен:  Неуточнен Адрес Овчарник

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Лещен:  УПИ II – 273, УПИ II, ПИ №271, кв.19, УПИ VI, ПИ №269, кв.19,  Временно Строително Табло

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Марчево:  042004, 042005 – М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Канина, Курорт Огняновски Минерални Бани, Ст 19 ТП Марчево 2

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:  034075, ||-42, кв.3 М. Банята, Благой Матеров 1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4, 16, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Дванадесета 6, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41, Долни Бани Ресторант, Времянка, Иван Вазов 1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23, Кл. В, ТП3, Осемнадесета 1, 8, 2, 3, 6, 7, Отец Пайсий 26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Петнадесета 5, 3, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета 5, 6, 7, Тридесета 24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Осиково, Общ. Гърмен:  1

На 19.11.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Скребатно:  Над Селото- Оградите

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Копривлен:  Александър Стаболийски 16, 5, 1, 2, 3, 8, 14, 6, 13, 16, 9, 14, 11, 12, Атанас Тешовски 1, 3, 7, 8, 5, 14, 6, 2, 4, 9, 11, 10, Васил Левски 17, 19, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, Гоце Делчев 14, Граничар 12, 10, 2, 6, 8, 3, 7, 4, 1, Драма 50, 72, 45, 66, 58, 24, 50, 60, 62, 74, 70, 84, 78, 33, 76, 68, 56, 37, 82, 80, 52, 43, 54, 29, Завода 25, Здравец 1, 5, 2, Изгрев 3, 1, 2, 11, 5, 8, 7, 12, 10, Илинден 8, 4, 14, 20, 6, 10, Кирил и Методи 9, Левадуде, Левадуле, Малка Еловица, Младост 6, 3, 4, 24, 1, Парка 1, 4, 7, 9, Петър Берон 20, 22, 9, 38, 32, 6, 24, 30, 17, 4, 16, 11, 1, 8, 34, 28, 2, 18, 12, 7, 5, 30, 28, Първи Май 5, Свети Димитър 7, Стопански Двор Цех Вента, Склад, Цех За Мебели, Ранчо, Офис Сграда, Стария Цех Вента, Фуражомелка, Мандра, Заведение, Дърводелска Работилница, Кравеферма, Автосервиз, Работилница, Шивашки Цех, Бензиностанция, Сграда С Навес, Сграда, Мелница, Тодор Паница 24, 36, 14, 12, 10, 34, 20, 22, 18, 10 Времянка, 2, 4, Фиталар Дере, Христо Ботев 18, 4, 18, 12, 17, 15, 8, 5, 2, 13, 16, 21, 7, 10, 11, 6, Цар Калоян 1, Цар Симеон 12, 25, 13, 14, 19, 27, 4, 2, 8, 6, 21, 23, Юрий Гагарин 5, 5, 3, 1, 8, 2, Яне Сандански 10,  ТП Апк, ТП1, ТП4

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Блатска:  030023, Местн. Бозукдермен,  ТП2, ТП1

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово:  000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, ТП-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, ТП-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, ТП-2, 59, 73, ТП-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П.Р.Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, кв.44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1,  0

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Боголин:  253,  ТП1

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Гоце Делчев, местност Мочура

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  местност Мочура

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен:  Маноле, местност Маноле

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долно Дряново:  УПИ-I, кв.30

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница:  Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 8, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13,  21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Копривлен:  024015, 585 кв.3, Бачо Киро 19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24, Васил Левски 11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8, Драва 6, 3, 7, 10, 5, 24, 1, 8, Драма 7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36, Илинден 8, Мрамора 21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18, Неуточнен Адрес Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Преработка на Мрамор, Поща, Стадиона, Освобождение 8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7, Петър Берон 7, 6, 9, Първи Май 10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2, Славянска 11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 17, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12, Тодор Паница 30, 26, 20, 32, 28, Хан Аспарух 15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4, Цар Калоян 9, 7, 5, 3, 4, 1, Цар Симеон 1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2, Шипка 13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6, Яне Сандански 14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11,  ТП3, ТП5, Тото Пункт

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Копривлен:  Неуточнен Адрес Помпена Станция

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крибул:  262,  ТП1

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен:  Vі-138, кв.10, Іх-108

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ново Лески

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ореше

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Теплен

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово:  VIII, І-319, кв.81, Акация 1, Ангел Кънчев 6, Баба Тонка 12, Бачо Киро 8, 1, 2, 4, 3, Васил Левски 11, 16, 13, 24, 3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, 13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16, Димо Хаджидимов 40, 46, 20 А, 9, 39, 40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38, Иван Вазов 2, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, 50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42, Кирил и Методий 13, 1, 2, 3, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51,, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, 20, 11, 5, 68, 17, 18, 9, 12, 19, 6, 23, 21, 21, 3, 8, 25, 7, 10, 16, 15, 6, 22, Македония 52, 54, 52, 15, 64, 18, 28, 3, 6, 14, 22, 20, 60, 2, 12, 19, 7, 13, 9, 1, 4, 10, 8, 53, 29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35, 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, 35, местност Савака Помпа, местност Свети Димитър Пресевна, местност Тумбата 8, 3 Жилище, 3,, 2, 5, 9, 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, 10, 12, 3, 9, 24, 6, 18, 20, 1, 5, 4, 48, 13, 17, 42, 1, 25, 7, 26, 22, 16, 8, Неуточнен Адрес Градски Стадион, Опълченска 7, Ореляк 9, 7, 10, 2, 16, 8, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4, 18, Отец Паисий 8, 11, 10, 12, 5, 4, 7, Пейо Яворов 13, 14, 11, 15, Св.Димитър 34-36, 9, 12, 4, 14, 21, Свети Георги 8, 1, Свети Димитър 82, 26, 11, 5, 6, 8, 7, 1, 21, 10, 2, 16, 24, 17, 19, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, 15, 23, 18, 17, 14, 4, 60, 16, 21а, 70, 19, 3, 12, 1, 6, 30 А, 22, 9, 20, 13, 11, 7, 47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35, Средни Ливади, Стопански Двор Сушилня, Времянка, Постройка, Кравеферма, Теменуга 1, 3, 5, 2, Тодор Каблешков 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42,, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, 25, 10, 102,  ТП3, От ТП3, ТП8, Тр2, От ТП6, Канцеларии, ТП6, ТП7, ТП6, Филиал

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово:  Мержането

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Хвостяне:  28028, УПИ-V, кв.2,  ТП1

На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брезница:  Керанека 13

На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Алеко Константинов 6, Вардар 22, Васил Левски 56, Гоце Делчев 89, 69, 86, 3, Детска 1, Драма 51 4, Дунав 65, 69, Кмет Никола Атанасов 24, местност Мочура Фургон За Строителство, 2, местност Текето, Неуточнен Адрес Складова База Отп, Никола Вапцаров 26, 34, 22, 20, 27, 33а, 36, 24, 29, 28, 33, 23, 25, 32, 38, 37, 31, 30, 39, 40, 29 А, 18, 35, Петър Сарафов 2, Радецки 3, Серес 12, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев 3, Черна Гора 2, 14, 6, 5, 4, 10, 12, 16, 8, Юрий Гагарин 37, 46, 23, 36, 30, 48, 39, 33, 31, 35, 25, 27, 28, 32, 40, 34, 38, 44, 29, 42,  Складова База

На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Гоце Делчев, местност Мочура Сграда, Цех

На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Мусомища:  местност Стопански Двор Сушилня

На 21.11.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото,  Стопански Двор

На 21.11.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 22.11.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Димитър Димов 2, 12, 8, 5 А, Драгоман 149, 156, 148, 153, 136, 110, 54, 55, 48, 74, 76, 45, 65, 42, 140, 187, 98, 154 А, 152, 90, 144, 170, 88, 104, 61, 80, 50, 90, 128, 122, 68, 114, 56, 134, 112, 89, 82, 108, 102, 142, 63, 124, 182, 161, 142, 174, 12, 159, 86, 172, 128, 181, 101, 58, 119, 183, 57, 168, 63, 150, 66, 96, 51, 72, 80, 59, 146, 84, 107, 75, 174, 146, 108, 118, 13, 186, 157, 180, 126, 170, 132, 182, 150, 151, 65, 62, 53, 75, 60, 94, 158, 166, 100, 179, 49, 92, 126, 154, 95, 160, 70, 47, 155, 73, 52, 67, 101, 120, 162, 172, 116, 138, 130, 94, 85, 164, 84, 114, кв.157, 207, 216, 218, кв.158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото 8, Потока 103, 93, 63, 77, 54, 91, 48, 87, 67, 154, 73, 48, 112, 48, 86, 97, 44, 87, 83, 58, 50, 110, 56, 60, 71, 158, 75, 62, 69, 79, 114, 81, 61, 80, 65, 85, 142, 59, 61, 52, 70, Стара Планина 65, Янко Атанасов 1

На 22.11.2019 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Мусомища:  Анещи Узунов 23, 8, 19, 12, 25, 10, Гоце Делчев 2, ТП-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24, Кокошките, Лозята, Марица 16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18, Острец 10, 3, 12, 1, 2, Отец Паисий 5, 9, 3, Охрид 6, 2, 8, 4, Пирин 12, 10, 11, 24, 8, 6, Рила 14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10, Сан Стефано 4, 6, 8, 2, Струга 3, 9, 5, 15, 11, 13, 12, Хан Аспарух 2, 14, 4, 6, 3, 11, 10, Цар Симеон 20, 4, 15, 13, 12, 22, Шипка 2

Община Гърмен

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница:  Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4,  Площад, 2, 1

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:  Благой Матеров 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4,  Двадесет и Пета 3, 4, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, Иван Вазов 1, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Стълб №23, Кл. В, ТП3, Осемнадесета 1, 8, 2, Отец Пайсий 26, 28, Петнадесета 5, 3, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета 24

Община Кресна

На 20.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 09:45 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:45 – 15:00 ч.; 09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 09:45 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Ощава:  54537.600.31.1, Германци, местност Русенци, местност Станковица,  къща, ТП2

На 20.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Кресна:  Главен път Е-79, Македония 96,  1 пътен Тунел на Главен път Е79

На 20.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Крупник:  Главен път Е-79 Бензиностанция

На 20.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Сандански:  Цар Самуил 1

На 20.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Стара Кресна:  местност Кулата, УПИ I-17, кв.16,  УПИ III Кв 11, Скз Стара Кресна

На 20.11.2019 г. /09:45 – 15:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:45 – 15:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:45 – 15:00 ч./ –  Кресна:  Македония 96

На 20.11.2019 г. /09:45 – 15:00 ч.; 09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:45 – 15:00 ч.; 09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:45 – 15:00 ч.; 09:45 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Сенокос, Общ. Симитли:  Вила

Община Петрич

На 18.11.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Мендово:  Слопотец

На 18.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 18.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Генерал Тодоров 12

На 18.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Марикостиново:  Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 18.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  010024, 22-ри Октомври 26, 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, 10, 7, 18, 9, 20, 14, 22, 24, 16, Атанас Лютвиев 39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19, 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Бабуна 42, 38, 39, 36, 32, 33, 35, 31, 44, 40, 34, 37, 29, Битоля 38, 36, 40, 34, 31, 33, 2, 37, 35 1, 32, 1, 37 2, 31 1, Бъкстон 6, 1, България 29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31, 51, 45, 49, 43, 47, 41, 58, 52, 46, 54, 48, 44, 65, 55, 59, 61, 60, 56, 50, 55 3, 55 3, 3, 2, 49, 55, 2, 30 3, 3, 1, 1, 4, 32, 32 2, 4, 4 2, 30, 2, 55 1, 26, Васил Левски 2, 4, 1, 10, 3, 8, 18, 7, 18, 12, 16, 11, 3, 5, 14, 8, 9, 5, 16, Вит 6, 2, 2, Връх Бузлуджа 1, 3, 11, 13, 21, 7, 5, 17, 19, Връх Китка 13, 19, 11, 15, 17, 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Д-Р Асен Златаров 2, Екзарх Йосиф 22, 20, 33, 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, 18, 23, 17, 16, 19, 6, 11, 21, 15, 9, 13, 5, 3, 7, 20, 1, 29, 25 4, 25, 25, 25 4, 4, 29, 27, Каймак Чалан 28, 26, 17, 20, 24, 22, 27, 17, 30, Калабак 37, 37, 45, 45, 36, 36, 18, 33, 20, 26б, 22, 16, 26, 14, 24, 41, 51, 43, 37, 39, Капитан Джингаров 25, Кожух 30, 39, 36, 32, 37, 26, 34, 38, 1, 17, 2, 28, 45 1, Македония 1, Михаил Вардев 4б, 2, 4, 2, 4, Никола Вапцаров 1, 21, 12, 17, 5, 3, 6, 19, 11, 10, 24, 15, 2, 4, 9, 14, 13, 16, 20, 33, 31, 7, 22, 27, 2а, 25, 26, 23, 18, 29, Оборище 4, 3, 5, 6, 8, 2, 1, 7, Полковник Дрангов 1, 1, 1, 1, 5, 1, 9б, 3, 7, 9, 1, 1, Пролет 6, 4, 2, Река Осъм 2, 4, Рокфелер, Самуилова Крепост 2, 1, 4, 5, 3, Сандо Китанов 9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3, 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Стадионска 5, 6, 8, 1, 2, 13, 10, 9, 14, 4, 12, 3, 7, 11, Струма 29, 34, 3, 27, 25, 5, 15, 30, 36, 28, 9, 7, 26, 1, 13, 19, 17, 3, 14, 16, 18 4, 4, 12, 1, 6, УПИ II, кв.49, Идент. 56126.601.8107, Христо Чернопеев 42, 36, 40, 53, 46, 38, 48, 43, 47, 45, 41, 51, 49, 55, 17, 11, 21, 26, 32, 35, 31, 39, 24, 14, 29, 22, 41, 37, 27, 25, 23, 18, 16, 33, 9, 17, 19, 2, 4, 7, 1, 8, 3, 21, 5, 10, 6, Цар Борис III 3, 33, 24, В Градинката Срещу Общината, 16, 15, 26, 38, 42, 44, 28, 36, 32, 34, 30, 40, Цар Симеон 5, 11, 7, 11, 19, 3, 13, 19, 9, 3, 5, 1, 7, 16, Червена Скала 26, 28, 20, 21, 29, 24, 19, 23, 27, 25, 22, Шипка 19, 13, 7, 9, 5, 11, Янтра 2, 4, 2, 6, 1, 3, 1, 5, 9, 7

На 18.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  местност Чалията Помпа

На 18.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Струмешница:  19

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Марикостиново:  Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5

На 18.11.2019 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:  Драва 12

На 18.11.2019 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Кърналово:  местност Фабриката Офис

На 18.11.2019 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, 28, 30, 17, 32, 34, 38, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 57, 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Вит 2, 1, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, 30, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, 14, 12, 13, 14, 10, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, 27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, 42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46, Д-Р Иван Цветков 7, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, 13, 11, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Долна Джумая 20, 22, 17, 28, 26, Драва 4, 6, 2, 8, 12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10, Дунав 16, 10, 2, 8, 4, 6, 14, Иван Апостолов 4, 6, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, 5, 9, 1, 3, 7, 4, 6, Искър 12, 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 20, 32, 6, 14, 8, 10, 22, 16, 30, 18, 12, 36, 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, 29, 27, 38, 36, 31, 46, 44, 25, 33, 40, Любен Каравелов 17, 5, 6, 11, 4, 2, 7, 1, 13, 9, 3, Марица 10, 7, 5, 3, 9, 8, 2, 1, 6, Места 14, 11, 8, 3, 2, 7, 9, 6, 4, 10, 5, 12, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Цех, местност Неволница, местност Омондрос Яромелка, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Нерезлъци, Нерезлъците, Никола Вапцаров 8, Оборище 6, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Папульо 36, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 19, 13, 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Петър Берон 14, 15, 14, 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 1, 4, Полковник Дрангов 1, 10, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, Пролет 1, Река Осъм 1, 5, 3, Рокфелер 94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90, 53, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, 12, 12, 13, 2, 6, 1, 4, 3, Свобода 2, 4, 6, 5, 8, 7, 3, 1, 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, 3, 18, 15, 25, 12, 23, 7, 17, 19, 16, 21, 22, 14, 11, 20, 1, 5, 13, 26, 4, 10, 1, Колбасарски Магазин, 6, 2, 24, 8, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Софрони Врачански 2, 1, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 5, 14, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, 5, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Смирненски 5, 8, 13, 6, 10, 2, 12, 4, 11, 3, 14, 9, 7, 1, 16, 14, Цар Борис III 22, 69, 94, 76, 78, 84, 73, 88, 82, 74, 72, 89, 90, 92, 45, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 2, 14, 18, 46, 21, 24, 17, 34, 19, 6, 42, 8, 28, 23, 20, 12, 32, 36, 40, 10, 4, 22, 38, 44, 43, 41, 64, 43, 52, 41, 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черно Море 4, 8, 3, 1, 6, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 19.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Бабуна 3, 4, 21, 13, 15, 6, 8, 16, 11, 18, 17, 26, 27, 7, 25, 24, 22, 20, 14, 23, 10, 9, 28, 19, 26, 5, 17, 12, 18, Битоля 22, 32, 18, 15, 13, 28, 29, 17, 19, 26, 22, 15, 22а, 16, 20, 30, 24, 23, 25, 31, 21, 27, Воден 8, 4, 10, 12, 6, Гарата 1, Д-Р Асен Златаров 1, 18, 16, 1, 22, 2а, 14, 16, 12, 20, 8, 14, 10, 18, 4, 20, Долна Джумая 16, 8, 12, 18, 4, 10, 6, 11, 14, 2, 7, 5, 1, 3, 9, 13, Дунав 68, 31, 72, 66, 64, 70, 74, 76, 23, 58, 56, 21, 27, 21, 25, 52, 62, 29, 34, 38, 40, 22, 11, 38, 34, 15, 36, 13, 34, 32, 24, 5, 30, 9, 3, 28, 32, 7, 26, 19, 15, 48, 13, 42, 44, 50, 40, 48, 17, 46, 60, 33, 66, Ильо Войвода 31, Каймак Чалан 18, 2, 1, 12, 10, 3, 16, 8, 14, 5, Капитан Никола Парапанов 1, 2 Кафе, 13 3, 11 1, 11 1, 2 Общи Части, 1, 11, 11, 9, 2, 13 2, 17, 2 Офис, 1, 2, 3, 2, Кожух 25, 16, 4, 21, 21, 14, 12, 6, 22, 22, 19, 23, 5, 3, 20, 18, 27, 10, 33, 18, 18, 9, 8, 22, 7, 10а, 31, 13, 5, 15, 17, 3а, 29, 24, 12, 1, местност Кумли Помпа, Склад, местност Под Гарата Каравана За Офис на Автокъща, Морихово 3, 5, 12, 7, 9, 8, 11, 6, 13, 4, 19, 16, 15, 14, 10, 2, 17, 1, Осогово 5, 10, 16, 9, 3, 2, 4, 22, 20, 11, 8, 13, 7, 12, 6, 14, 18, Полковник Дрангов 1, 1, 1, 15, 1, 1, 1, Поп Богомил 5, 3, 1, Промишлена Зона Цех, Рокфелер 48, 52, 44, 50, 44, 48, 52, 53, Серска 21 1, 15, Солунска 8, 7, 1, 19, 4, 9, 2, 10, 89, 13, 3, 6, 11, 25, 23, 10, 15, 27, 20, 18, 14а, 19, 16, 22, 12, 17, 14, Стопански Двор Цех, Склад, УПИ Ix кв.39, Христо Чернопеев 28, 42, 44, 50, 20, 22, 12, 14, 2, Цар Борис III 85, 95, 89, 95 Изход София, 91, 98, 96, 83, 87, 92, 67, 57, 47, 5, 47, 37, 31, 55, 39, 59, 61, 65, 3, 39, 55, 45, 29, 49, 57, 59, 51, 31, 35 Магазин, 43, 63, 62, 54, 48, 52, 17, 46 1, 56, 50, 17, 21, 58, 64, 46, 60, 44, 44, 44, 27, 19, 21, 23, 40, 45, 31, 29, 71, 81, 79, 73, 77, 75, Цар Калоян 12, 16, 8, 1, 3, 14, 6, 5, 10, 2, 3, Червена Скала 17, 2, 1, 18, 14, 4, 11, 10, 6, 4, 13, 18, 12, 9, 15, 8, 16, Шипка 3

На 19.11.2019 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Гр. Петрич, УПИ II, кв. 53, Капитан Никола Парапанов 1, Папульо 12, 10, 15, 2, 4, 6, 19, 8, 13, 14, 9, 16, 11, 17, 7, 3, 1, Рокфелер 69, 61, 67, 63, 55, 57, 65, 59, Свобода 1, Славянска 2, Цанко Церковски 1, Цар Борис III 21

На 20.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  1, кв.355, Агапий Войнов 2, 8, 3, 18, 16, 22, 20, 14, 5, 7, 5, 22, 3, 2, 8, 14, 7, 20, 16, 18, 15, 30, 24, 26, 19, 17, 24, 19, 11, 15, 4, 17, 13, Айдарски Дап-Иловица, Атанас Маджаров 2, 3, 30, 14, 15, 26, 12, 13, 16, 10, 18, 24, 20, 32, Битоля 2, 1, България 33, 33, Георги Урумов 66, 66, Дончо Лазаров 5, 1, 5, 3, 7, 1 1, 7, 1, 5, 1, 3, 7, 1, 7, 1 1, 5, Европа 21, 19, 19, 21, 19, 2, 19, Истра 2, Капитан Никола Парапанов 2, 2, Кат Петрич, Катя Паскалева 7, 5, 5, Марица 15, Марица 14, 17, 26, 31, 11, 20, 16, 27, 28, 32, 12, 22, 18, 6, 25, 40, 40, 44, 42, 13, 37, 35, 35, 49, 40, 11, 38, 40, 40, 35, 40, 35, 38, 11, 49, 42, 37, 13, 44, Места 15, 20, 18, 2, 22, 22, 22, 15, 4, 18, Места 22, 22, местност Грамадите Врем.С-Во, Хале, Работилница, Цех, Папульо 2, Папульо 20, 18, 30, 52, 36, 31, 33, 24, 39, 25, 23, 36, 21, 34, 46, 32, Магазин, 48, 34, 44, 38, 40, 54, 26, 22, 16, 34, 29, 46, 22, 42, 28, 50, 27, 22, 26, 38, 16, 29, 32, 48, 34, 31, 36, 36, 44, 25, 52, 24, 46, 22, 50, 34, 18, 20, 46, 33, 39, 21, 40, 54, 28, 42, 27, 30, 34, 23, Магазин, Параскева Филипова 7, 9, 1, 4, 16, 23, 21, 5, 10, 1, 3, 9, 7, 1, 4, 16, 21, 23, 3, 1, 10, 5, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Промишлена Зона Гараж, Цех, Промишлена Зона, Рокфелер 1, Свети Климент Охридски 4, Свобода 9, 7, 54, 6, 6, 4, Свобода 9, 6, Свобода -Промишлена Зона, Софрони Врачански 3, 2, 1, 2, 3, 1, Тодор Стоянов 6, 7, 2, 7, Тошо Цеков 8, Търговски Комлекс Биляна Комплекс, Комплекс, УПИ III-6732, УПИ Vі-374, кв.351, Хіі-3719, кв.8, Цанко Церковски 7, Цар Самуил 57, 40, 58, 15, 15, 10, 15, 15, 11, 11, 13, 2, 11, 14, 16, Павилион, 12, 11, 12, 13, 13, 16, 17, 12, 14, 4, 3, 1, 1, 2, 2, 12, 1, 4, 1 4, 3, 2, 19, 22, 1, 21, 17, 20, 18, 5, 8, 9, 8, 7, 8, 7, 8, 5, 7, 7, 9, 7, 8, 5, 6, 6, 28, 37, 36, 40, 41, 6, 38, 39, 35, 34, 26, 33, 31, Пицария, 29, 24, 25, 27, 33, 32, 25, 28, 28, 27, 31, Бар, 23, 26, 24, 23, 32, Зо, 34, 30, 30, 29, 4, 11, 15, 13, 10, 15, 2, 14, 12, 14, 16, 11, 13, Павилион, 11, 16, 13, 12, 15, 11, 17, 15, 12, 3, 4, 12, 2, 1 4, 2, 3, 1, 1, 1, 4, 2, 21, 19, 22, 20, 1, 17, 18, 5, 7, 8, 8, 9, 7, 9, 8, 8, 5, 7, 8, 7, 7, 5, 6, 6, 42, 43, 43, 56, 29, 10, 1, 42, 41, 44, 36, 41, 28, 35, 34, 37, 40, 39, 6, 38, 32, 30, 29, 33, 29, 25, Бар, 4, 33, 26, 34, 23, 27, 26, 28, 28, 24, 31, 23, 24, 31, Зо, 32, 25, 30, 27, Пицария, Цар Симеон 70, 66, 66, 58, 66, 66, 70, 58, Черно Море 7, 5, 9, 5, 9, 7, Януш Стойчев 3

На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кулата:  местност Гкпп-Кулата Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Неуточнен Адрес 1 Гкпп, Черни Черници

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:  Местост Марковица Фабрика, Павилион

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври 1, 5, 28-ми Октомври 1, 25, 30, 32, 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, 28-ми Октомври 21, 23, 22, 28, 24, 26, 19, Ал.Стамболийски 38, 36, 14, 34, 15, 12, 32, 34, 18, 20, 32, 13, 8, 30, 15, 12, 2, 13, 26, 10, 6, 17, 20, 10, 28, 24, 16, 6, 22, 39, 11, 23, 24, 7, 33, 37, 45, 41, 35, 17, 43, 27, 25, 19, 5, 2, 3, 3, 1, 1, 2, 4, 10, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Александър Унев 7, Арда 1, 3, Атанас Маджаров 32, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Беласица 3, 11, 6, 7, 1, 9, Беласица 2, 8, 10, 12, 1, 6, 4, 14, 18, 2, 5, 22, 17е, 20, Бистрица 3, 1, 2, 13, 18, 11, 16, 10, 9, 5, Братя Миладинови 4, 2, 7, 3, 1, 5, 7, 8, 6, 10, 4, Брегалница 1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6, България 24, 13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19, България 24, 24, 1, 3, 1, 4, 6, 1, 2, 3, 5, 4, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Валандово 3, 6, 1, 7, 9, 5, Ванга/Опълченска/ 10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12, 18, 7, 3, 1, 14, 11, 9, 1, 5, Вардар 2, УПИ І-3929 кв.361, 10, 26, 3, 22, 11, 19, 21, 10, 24, 18, 28, 12, 21, 4, 17, 4, 12, 2, 14, 1, 9, 16, 5, 5, 18а, 15, 13, 9, Васил Кънчев 47, 28, 24, 65, 69, 26, 67, 63, 20, 34, 55, 22, 73, 53, 71, 61, 59, 49, 51, 45, 36, 57, 30, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, 41, 16, 10, 18, 8, 43, 37, 14, 39, 6, 13, 4, 13, 6, 4, 11, 2, 9, 3, 5, 1, 7, 4, Васил Левски 6, Връх Бузлуджа 15, Възраждане 2, 3, 4, 2, 6, 4, Гладстон 2, 6, 6, 4, 7, 5, 1, 3, Гоце Делчев 5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8, 12б, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, 35, 29, 29, 23, 33, 21, 25, 31, 27, 19, 14 Магазин, 12, 18, 31а, 37, 14, 17, 11, 17, 15, Гр.Петрич Битоля УПИ Хх Кв 125 А, Градска 2, 10, 4, 8, 1, 6, Д-Р Асен Златаров 8, Даме Груев 3, 12, 18, 33, 1, 16, 20, 14, 23, 31, 29, 25, Даме Груев 21, 13, 6, 10, 19, 11, 17, 9, 8, 15, 4, Демир Капия 3, 5, 3, 9, 1, 7, Демир Хисар 2, 32, 14, 16, 7, 13, 24, 15, 26, 25, 19, 12, 3, 11, 9, 6, 18, 10, 17, 20, 28, 30, 8, 22, 1, 5, 23, 21, Демир Хисар 40, 24, 31, 46, 39, 50, 43, 38, 41, 34, 25, 25, 29, 37, 44, 27, 42, 52, 36, 33, 35, 48, 45, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Екзарх Йосиф 36, 25, 46, 40, 35, 44, 42, 34, 27, 45, 47, 24, 36а, 46, 36а, 22, 43, 37, 36а, 41, 38, 27, 54, 48, 40, 45, 39, 50, 33, 30, 47, Павилион, 31, 26, 31а, 35, 52, 25, 53, 58, 57, 60, 55, 49, 51, 69, 57, Ел-Тепе 7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9, Ел-Тепе 14, 10, 6, 16, 12, 18, 4, 1, 2, Здравец 165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181, Иван Вазов 1, 3, 2, 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Иван Тасушев 5, 3, 1, 2, 4, 6, Изток 14, 10, 8, 2, 9, 7, 16, 12, 15, 13, 15, 13, 16, 11, 12, 16, Гараж 12, 11, 1, Бл.4, 3, 4, 4, 2, 1 5, 2, 1, 9, 10, 3, 6, 6, 2, 3, 4, 4, 8, 5, 5, Илинден 7, 5, 1, 3, 4, 8, 2, Калабак 38, 32, 32, 40, 53, 34, 38, 55, Калина 31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30, Капитан Джингаров 18, 23, 1, 7, 20, 2, 19, 13, 22, 12, 9, 14, 16, 11, 3, 6, 15, 4, 5, 21, 10, 8, 4, 17, Кестен 20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29, Княз Борис I 20, 28, 14, 22, 26, 21, 5, 1, 12, 24, 30, 16, 18, 40, 8, 10, 6, 7, 18, 3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7, 36, 30, 38, 40, 1, 56, 34, 54, 32, Кожух 36, Кочо Мавродиев 60, 64, 62, 58, Кочо Мавродиев 35, 26, 25, 19, 23, 21, 24, 17, 28, 30, 38, 40, 36, 34, 36, 46, 27, 32, 42, 42, 44, 44, 40, 32, Кукуш 6, 4, 9, 3, 8, 7, 1, 2, Кукуш 1, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, 2, 14, 6, 21, 1, 10, 32, 30, 19, 2, 21, 8, 14, 8, 13 2, 3, 3, 11, 28, 20, 3, 16, 4, 25, 11, 6, 17, 12, 2, 11 2, 5, 26, 25, 1, 22, 2, 3, Люле Бургас 6, 4, 9, 8, 3, 5, 1, 2, 7, Македония 8, 18, 13, 4, 14, 2, 20, 1, 16, 23, 32, 2, 31, 3, 1, 29, З0, 30, 5, 9, 6, 5, 18, 24, 10, 22, 25, 13, 28, 11, 27, 15, 26, 12, Македония 10, 6, 1, 5, 1, 10, 4, 3, 2, 3, 8, Мануш Георгиев 4, 11, 6, 3, 21, 18, 2, 8, 11, 22, 10, 12, 5, 9, 9, 7, 13, 3, 1, 19, 17, 2, 7, 15, 14, 20, 23, 43, 42, 40, 54, 48, 31, 49, 36, 44, 61, 50, 51, 37, 33, 46, 30, 29, 28, 53, 39, 47, 1, 26, 45, 38, 35, 25, 27, 55, 21, 52, 56, 40, Маркова Скала 1, 3, 22, 5, 20, 7, 10, 4, 6, 12, 16, 8, 26, 11, 18, 9, 13, 15, 22, 7, местност Иловица, местност Младежки Дом Радио, Офис, Център, местност Реката Нива, местност Яворите Ресторант, Комплекс, Митрополит Герасим 1, 4, 7, 1, 3, 5, Митрополит Герасим 8, 10, 12, 4, 9, 6, Михаил Вардев 12, 7, 5, 16, 14, 11, 9, 8, 10, 4б, 3, 1, 1, Орището 8, 100, Орфано 1, Отец Паисий 2, 7, 21, 6, 17, 1, 5, 23, 13, 15, 19, 9, 8, 3, 12, 12, Отец Паисий 20, 23, 16, 18, 22, 51, 53, 47, 49, 25, 29, 35, 37, 39, 35а, 41, 45, 31,

На 21.11.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  местност Чалтията

На 21.11.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Михнево:  Андрей Данаилов 15, 5, 3, 17, Гоце Делчев 25, Ленин 12, 5, 8, 14, 16, 10, 1, 7, Марица 2, 9, 7, 11, 3, 5, Никола Вапцаров 9, 10, 5, 12, 14, 7, 6, 2, 1, 11, 3, 8, 4, Огражден 6, 4, Осогово 2, Отец Паисий 7, 3, Първи Май 21, 10, 8, 11, 19, 25, 17, 15, 6, 13, 12, 4, Самуилова Крепост 10, 2, 1, 3, 4, Скобелев 22, 8, 4, 3, 2, 24, 36, 34, 12, 20, 6, 1, 28, 18, 7, 14, 26, 10, 16, 9, Струма 9, 3, 4, 2, 6, 7, 8, 5, Тома Митов 25, 16, 23, 18, 19, 11, 14, 21, 27, 13

На 21.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Кавракирово:  Антон Попов 8, 4, 10, 1, 2, 3, 12, 6, 5, Беласица 1, 3, 2, Бузлуджа 6, 4, 1, 3, 2, Връх Тумба 1, 3, 5, 6, 2, Георги Димитров 3, 9, 7, 1, 5, Гоце Делчев 5, 19, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 2, 17, 8, Димитър Благоев 14, 8, 20, 2, 16, 18, 9, 12, 11, 21, 6, 5, 24, 19, 12, 28, 17, 26, 22, 4, Златарево 24, 4, 20, 18, 22, Иглика 5, 1, 3, 7, Илинден 4, 1, 9, 5, 7, 11, 6, 2, Маркови Кладенци 7, 1, 5, Мургаш 10, Осогово 4, Пейо Яворов 24, 2, 10, 25, 1, 20, 4, 13, 6, 16, 30, 28, 21, 27, 19, 8, 26, 12, 22, 15, 5, 18, 9, 14, 7, 11, Пирин 5, Порой, Славянска 4, 10, 12, 7, 1, 8, 9, 11, 6, Спартак 10, 12, 4, 8, 6, 1, 3, Струма 2, 3, Струмешница 2, 4, Явор 9, 6, 14, 8, 16, 11, 5, 1, 5, 7, 4, 12, 3, 2, 13, Яне Сандански 6, 5, 2, 11, 1, 7, 3, 13

Община Разлог

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Банско:  Цар Симеон

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  III, кв. 49, IV-57020 III-57020, Ангел Даракчиев 1, Баненска Буна 47, 31, 3, Втора 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44, Девета 2, Деветнадесета 1, Неофит Рилски 99, 46, 11, Осма 9, Пета 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50, Петнадесета 3, 4, 2, ПИ №02693.501.1044, Първа 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16, Седемнадесета 3, 1, Тринадесета 7, 9, 16, УПИ XIx-610 Кв 44, Четвърта 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39, Четиринадесета 2, 1, Шеста 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, Шестнадесета 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8

На 19.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:00 – 13:30 ч./ –  Разлог:  15-ти Септември 7, 5-6, 15, 1, 18, 16, 2, 9, 12, 14, 8, 17, 11, 13, 15-ти Септември 1, 1 1, Александър Стамболийски 27, 31, 30, 34, 32, 1, 1, 18, 2, 36, Арх. Александър Г. Баров 4, Бела Река 104, 108, 106, 110, 100, 15, 17, 112, 13, 96, 102, 98, 19, 11, 114, 32, Павильон, 66, 38, 40, 5, 69, 22, 34, 70, 84, 46, 80, 72, 78, 62, 1, 11, 65 Магазин №4, 68, 9, 44, 82, 7, 50, 74, 3, 56, 76, 14, 48, 64, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви 6, 2, 4, 12, 18, 10, 8, 14, 22, 16, 33, 4, 37, 35, 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, 67, 71, 7, 65, 44, 73, 69, 7, 36, 40, 43, 9, 75, Братя Копанарови 2, 3, 3, 3 3, Братя Кулини 30, 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, 4, 8, 6, Братя Миладинови 10, 3, 8, 2, 6, 17, 15, 14, 23, 4, 21, 29, 5, 9, 27, 19, 1, 12, 18, 7, 31, 11, Братя Миладинови 10, Булаир, Васил Левски 2, Войнишка 4, 2, 1, 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6, Възраждане 11, 5, 1, 9, 33, 27, 31, 3, 25, 1 1, 13, 21, 18, 17, 29, 23, 3, 20, 14, 10, 16, 11, 12, 4, 1, 24, 34, 26, 19, 32, 22, 1, 36, 28, 30, Възраждане 1, Георги Бенковски 8, 15, 27, 22, 21, 20, 18, 6, 9, 12, 13, 11, 17, 1 1, 19, 24, 10, 2, 14, 25, 26, 1, 3, 23, 16, 5, Георги С Раковски 17, 18, 20, 14, 21, 19, 16, 15, 5, Голак, Гоце Делчев 3, 1, 1 1, 1 Б, Гоце Делчев 1, 35 Магазин, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф 18, 5, 6, 21, 13, 26, 24, 5, 17, 30, 11, 12, 1, 15, 14, 20, 28, 22, 5 5, 8, 16, 4, 2, 19, 10, 11, 9, 2, 1, 7, 5, 13, 13, Ж.К.Кцх, Иван Вазов 23, 7, 11, 3, 9, 17, 7, 13, 1, 15, 8, 19, 10, 6, 3, 21, 5, 11, 9, 12, 4, Изворите 60, 70, 78, 58, 66, 62, 47, 29, 27, 30, 43, 14, 8, 15, 45, 23, 12, 34, 21, 10, 35, 32, 28, 24, 19, 31, 41, 22, 33, 16, 47а, 2, 37, 4, 20, 25, 9, 6, 13, 18, 17, Изворите 3, 7, 5, 9, 1, Иконом Никола Ангелов 25, Илинден 7, 5, 2, 3, 1, К Ц Х 2, 4, 2, 14, 5, 7, 6, Калиново 1, Крапа 2, 21, 4, 24, 8, 16, 6, 10, 22, 5, 3, 9, 14, 1, 17, 13, 15, 7, 20, 18, Лазар Нешков 12, Македония 2, 5, 4, 3, 6, 8, 8, 5, 2, 7, 6, 3, 1, Места 1, 2, 3, 4, 5, 10, 6, Мехомия 7, Неофит Рилски 2, 5, 6, 7, 12, 4, 8, 1, Неуточнен Адрес Център Направление Образование, Опълченска 4, 1в, 2, Опълченска Предел 2, 1, 2 2, 6, 2, 3, 3, 4, 4 А, Отец Паисий 2, 3, 19, 1, 12, 10, 9, 14, 6, 5, 7, 4, 11, Пейо К.Яворов 1, 3, 7, 4, 11, 2, 9, 5, 19, 8, 13, 6, 5, 17, Подполковник Спиридонов 4, 2, 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24, Полковник Лазар Нишков 23, 1, 37, 16, 21, 3, 13, 11, 33, 6, 35, 5, 25, 7, 27, 12, 29, 43, 17, 31, 39, 19, 9, Поп Богомил 7, 15, 3а, 13, 9, 11, 3, 19, 2, 5, 17, 6, 1, Предел 10, 45, 53, 18, 44, 46, 43, 49, 3, 14, 9, 4, 2, 42, 8, 52, 51, 15, 7, 43б, 50, 47, 13, 6, 48, 16, 11, 17, 19, 20, 1, Предел, Преображение 1, 1, 4, 5, 2, 1, 3, Централен Парк, 6, Преображение Канцеларии, 1, Павилион, Зала Община, Офис Община, 1, 9, 1 Офис, 1, 7, Рила 28, Родопи 10, Св.Климент Охридски 3, 4, 2, 8, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов 13, 30, 13 2, 13 13, 22, 2, 28, 18, 20, 13, 24, 16, 26, 2 2, 1 Магазин, 1, 14, 8, 12, 5, 3, 1, 2, 4, 5 5, 12б, 6, 3 3, 7, 5 4, 9 3, 10, 3 3, Телемах Илиев 2, 3, 7, 1, 4, 11, 5, 6, 9, Тодор Александров 6, 19, 5, 7, 10, 13, 12, 14, 11, 9, 8, 15, 16, 3, 2, 1, Тодор Александров Канцеларии, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/ 6, Тодорица Попова 7, 5, 14, 9а, 8, 16, 10, 2, 6, 9, 11, 3, 13, 1, Х|X кв. 79, Хан Аспарух 7, 1, 5, Хан Крум 8, 1, 3, 6, 10, 9, 5, 4, 7, Хан Пресиян 7, 8, 5, 2, 10, 3, Христо Ботев 8, 6, 4, 2, Христо Ботев 40, 34, 5, 59, 49, 2, 42, 45, 31, 20, 21, 24, 2, ТП, 18, 65, 61, 63, 55, 12, 67, 31 1, 17, 27, 25, 53, 38, 43, 19, 28, 44, 1, 36, 32, 14, 37, 39, 4, 29, 30, 50, 33 2, 35, 46, Магазин Пк Пирин, 57, 48, 51, 16, 22, 54, 26, 47, 3, 87, 1, 11, 5, 9 9, 6, 1, 9, 13, 15, 1 Аптека, 10, 1 А, Цар Иван Шишман 1, 2, 5, 6, 4, 3, 8, Цар Самуил 40, 31, 36, 34, 32, 60, 44, 50, 62, 52, 42, 48, 38, 46, 58, 54, 22, 2 2, 36 А, Четнишка 7, 8, 3, 5, 10, 1, 2, 9, 4, Шейново 9, Шейново 32, 22, 28, 30, 45, 49, 24, 14, 43, 26, 40, 34, 47, 41, 16, 36, 38, 39, 8, 15, 37, 29, 23, 19, 33, 35, 13, 27, 21, 31, 25, 17, 9, 5a, 4, 4, 4 4, 5, 8, 6 4, 6 А, 11, 1, 13, 6, 7, 2, 6, Яне Сандански 2, 6, 3, 8, 10, 5, 1, Яне Сандански 2,  ТП Сба, Тото Пункт, Канцеларии, ТП Битов Комбиант, От ТП Битов Комбинат, От ТП Гимназия,  От ТП Кцх, 5, От ТП Културен Дом

На 19.11.2019 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Разлог:  Александър Стамболийски, Братя Миладинови 10, Гоце Делчев 1, 35 Магазин, Преображение Павилион, Зала Община, Офис Община, 1, 9, 1 Офис, Стефан Стамболов 1 Магазин, 1, Тодор Александров, Христо Ботев 3, 87, 1

На 19.11.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  Неуточнен Адрес,  М. Гарата

На 19.11.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица:  Извън Регулацията Банциг, 40, 99, 42, 41, Неуточнен Адрес 57, Седемнадесета 4

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  местност Кривосер

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември 1, 4, 1, 2, Алекса Сачков 88, 46, 62, 38, 42, 5, 29, 24, 18, 32, 99, 66, 57, 6, 78, 60, 30, 16, 21, 10, 52, 64, 26, 63, 58, 54, 48, 14, 44, 45, 20, 116, 4, 4, 6, 8, Бор 3, 6, 2, Борис Клементиев 3, 4, 5, 2, 6, 8, 1, 7, 15, 6, 19, 17, 24, 12, 21, 1, 7, 5, Братя Миладинови 15, 10, 20, 2, 41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23, Васил и Сава Кокарешкови 1, 35а, 6, 4, 2, 3, 5, 8, 4, 99, Владимир Поптомов 75, 48, 83, 173, 66, 59, 13, 60, 67, 70, 84, 79, 65, 116, 95, 99, 51, 74, 58, 73, 81, 140, 62, 49, 57, 55, 136, 64, 71, 69, 53, 2, 1, 15, 19, 25, 44, 22, 16, 21, 38, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11, 34, 41, 25, 44, 26, 32, 28, 54, 47, 53, 30, 60, 42, 58, 6, 29, 35, 84, 88, 36, 38, 37, 1, 39, 46, 4, 45, 48, 99, 33, 40, 74, 98, 108, 49, 95, 101, 1, 95, 2а, 92, 90, 28, 100, 166, 94, 101, 146, 129, 143, 126, 130, 132, 36, 148, 137, 107, 109, 116, 111, 122, 106, 136, 29, 142, 99, 140, 133, 123, 113, 121, 115, 141, 105, 128, 118, Волгоград 2, 4, 15, 22, 20, 9, 10, 8, 3, 7, 6, 24, 13, 14, 99, 1, 16, 21, 12, 19, 25, 17, 11, Втора 1, 5, 2, Георги Андрейчин 25, 24, 17, 99, 30, 14, 20, 22, 18, 29, 27, 21, 26, 38, 10, 15, 28, 1, 140, 99, 45, 3, 16, 48, 41, 47, 23, 44, 42, 55, 2, 99, 15, 6, 1, 4, 7, 5, 10-12, 50, 7, 11, 15, 99, 16, Георги Андриянов 14, 27, 18, 33, 15, 13, 31, 3, 21, 25, 27, 99, 5, Георги Кирков 4, 5, 19, 2, 2, 3, 1, Георги Сачков 7, Гоце Делчев 16, 25, Грънчар 2, 3, Даме Груев 10, 2, 8, 4, 6, Девета 4, 6, 1, 5, 4, 2, Димитър Даракчиев 3, 1, 2, 5, 4, 2, Димо Хаджидимов 33, 32, 44, 41, 38, 35, 43, 40, 31, 45, 39, 21, 37, 3, 29, 47, 36, 30, 34, 49, 4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 10, 23, 24, 21, 30, 27, 16, 73, 106, 51, 97, 53, 91, 75, 10, 79, 188, 89, 48, 1, 68, 55, 60, 61, 59, 82, 63, 56, 65, 64, 186, 108, 93, 69, 184, 52, 46, 61, 101, 37, Единадесета 2, 1, Иван Алексов 21, 1, 6, 33, 5, 2, 4, 16, Иван Апостолов 8, 2, 4, 6, 3, Иван Вазов 16, Илинден 9, 11, 3, 1, 5, 16, Кирил и Методи 2, 6, 8, 4, Люлин 99, 6, 4, 1, Места 5, 1, 3, местност Семково 16, 18, 10, 13, 9, 30, 8, Мусала 15, 6, 5, 3, 14, 9, 1, 13, 7, 12, 4, 10, Народна Победа 1, 8, 10, 2, 6, 7, Неуточнен Адрес Павилион, 99, Никола Банков 1, 6, 3, 7, 4, 5, Никола Вапцаров 16, 24, 26 А, 26, 6 А, 14, 1, 18, 20, 22, 1, 3, 2, 6, 12, 4, 8, Пейо Яворов 10, 8, 10, 12, 14, Пета 2, 1, 4, 6, ПИ 3504.403, Полковник Иван Тричков 20, 7, 16, 12, 4, 19, 9, 6, 8, 21, 13, 99, 1, 3, 5, 2, 14, 10, Първа 8, 8, 14, 9, 2, 4, 1, Равен 35, 13, 36, 3, 23, 9, 25, 6, 4, 16, 2, 1, 31, 38, 18, 11, 7, 10, 99, 33, 19, 17, 5, 25, Радецки 1, 2, Рила 10, 99, 7, 4, 1, Сава Стенчин 30, 39, 15, 14, 38, 12, 3, 2а, 23, 99, 3, 24, 13, 1, 9, 31, 6, 10, 7, 19, 17, 2, 5, Седма 2, 3, 7, Серги Чонков 1, 7, 2, 2, Симеон Кавракиров 38, 10, 26, 18, 32, 30, 40, 46, 20, 21, 99, 23, 34, 4, 12, 6, 2, 4, Стара Планина 4, 2, 3, 1, Трета 1, 3, 5, Тутракан 2, 10, 1, 7, Фараонска 20, 27, 49, 13, 6, 40, 9, 17, 26, 21, Христо Ботев 10, 5, 99, 7, 12, 8, 4, 2, 3, Христо Смирненски 1, 5, Чавдар 2, 1, Чаталджа 5, 6, 4, 3, 1, 13, 16, 7, Четвърта 10, 13, 7, 5, 11, 3, 1, 2, 9, 1 1, Шипка 14, 1, 8, 20, 7, 10, 16, 24, 13, 4, 2, 6, 22, 18, Яким Цоков 7, 1, 3, 28, 29, 12, 8, 36, 17, 3, 27, 6, 15, 5, 10, 26, 20, 13, 19, 21, 18, 9, 2, 16, 22, 24, 14, 7, Яне Сандански 3, 1, 29, 31, 15, 7, 11, 18, 27, 23, 19, 25,  Бюро, ТП Брего, ТП Реката, ТП Сачков

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:  Баба Магдалена 1, Братя Каназиреви 17, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев 2, 87, 85, 2, 50

Община Сандански

На 18.11.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:15 – 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:15 – 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:15 – 16:15 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански:  IV – 1539, Връх Елен 12, 16, 1, 8, 4, 2, 10, 18, 6, 2, 14, Каменица 10, 9, 9, 2, 4, 14, 5, 12, 6, 16, 3, 1, 8, 7, Кожух 11, 9, 19, 21, 15, 17, 13, Македония 41, Огражден 7, 8, 10, 3, 5, 2 2, 10, 2, 6, 6б, 4, 1, 2, Пресиян 5, 21, 6, 1, 16, 15, 19, 2, 4, 17, 10, 11, 14, 8, 13, 26, 3, 12, 7, 9, Свобода 14, Синаница 1, 2, 3, Сирма Войвода 18, 28, 3, 32, 7, 21, 20, 30, 15, 17, 16, 5, 24, 22, 19, 1, Славянка 8, 22, 24, 11, 26, 16, 13, 7, 4, 12, 34, 1, 32, 1е, 36, 2, 9, 28, 3, 14, 30, 5, 10, 6, 1-3, 1, 1а, 20, 1-3, 18, Хан Крум 1, 18, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 10, 6, 15, 8, 12, 2, 3, 17

На 18.11.2019 г. /12:00 – 13:15 ч./ –  Сандански:  Васил Кънчев 24, 20, 16, 22, 28, 15, 18, 26, 11, 13, Никола Вапцаров 37, 8, 5, 10, 14, 27, 4, 7, 20, 9, 33, 16, 35, 6, 18, 2, 13, 19, 21, 17, 29, 31, 3, 1, 11, 15, 25, Св.Св. Кирил и Методи 44, 45, 40, 37, 36, 42, 47, 41, 33, 35, 49, 39, 38, 31, 43, 29, 46, Свобода 14, Стою Хаджиев 1, 3, 5, 2, Христо Ботев 27, 31, 29, 33, 35, 19, 23, 17, 25, Цар Иван Асен 7, 9, 5, 3

На 19.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански:  Александър Буйнов 16, Асен Хадживасилев 2, 11, 18, 12, 5, 15, 22, 1, 10, 23, 9, 13, 13, 21, 1, 17, 3, 19, 8, 20, 7, 6, 14, 10б, 4, Горно Броди 1, 8, 18, 6, 4, 14, 12, 2, 10, 16, Захари Стоянов 18, Кочо Чистименски 6, 20, 28, 14, 10, 26, 12, 24, 16, 22, 18, 8, 16, Свобода 14, 14, Струга 16, 5, 8, 15, 12, 13, 6, 11, 17, 4, 14, 1, 2, 3, 7, 19, 9, 2, 10, Чудомир Кантарджиев 21, 17, 6, 10, 4, 29, 16, 26, 2а, 2, 19, 18, 28, 31, 20, 22, 25, 12, 14, 30, 33, 24, 27, 35, 23, Юрий Гагарин 4, 2

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Бельово

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Враня:  1 ПИ 024003

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Горно Спанчево

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Капатово:  Карабатак

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Катунци:  Ангел Кънчев 4, 1, Асен Лагадинов 4, 6, Атанас Зайков 26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 52, 38, 1, Бачо Киро 14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18, Бельовска Комуна 7, 10, 9, Васил Левски 27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 21, 12, Вела Пеева 40, Георги Козепов 15, 5, 13, 9, 11, 1, 7, Георги Сава Раковски 12, 18, 11, 17, 25, 21, 4, 23, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 27, 20, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16, Гоце Делчев 1, 12, 3, 15, Гьорче Петров 3, Даме Груев 4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 15, 14, 11, 10, 19, 13, 1, 12, 7, 5, 17, Иван Вазов 5, 1, 4, 3, 2, 10, 8, 14, 12, 6, Кочо Честименски 5, 6, 3, 1, 4, 9, 10, 2, Неуточнен Адрес Поща, Никола Калъпчиев 15, Пейо К.Яворов 19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17, Петър Димитров 22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 18, 20, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3, Стадиона 27, 32, 34, 36, Стойо Хаджиев 2, Стоян Гущеров 2, Таската Врански 4, 1, 6, 3, 7, 5, 8, Юри Гагарин 1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10, Яне Сандански 6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6,  Лечебница

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Ковачево, Общ. Сандански

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Кромидово:  038008, местност Селището, Под Черквата, Реката, УПИ III-62, УПИ IV, кв.17

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Левуново:  019012 М. Лозята, VIII+437, кв. 40, Банята, Беласица 1, 8, 6, 3, 7, Вихрен 8, 6, 3, 4, Георги Сава Раковски 3, 7, 1, Главен път Е-79 ТП, Автобаза, Бензиностанция, Гоце Делчев 8, 4, Девети Май 1, 3, 28, 8, 41, 25, 10, 6, 14, 33, 27, 19, 30, 31, 12, 16, 35, 7, 23, 39, 13, 17, 5, 15, 9, 29, 4, 24, 37, 21, Дружба 4, 3, 1, 5, 2, Иван Козарев 27, 19, 29, 10, 24, 26, 25, 34, 22, 5, 9, 18, 16, 11, 17, 13, 20, 4, 1, 31, 15, 21, 3, 7, 23, 32, 33, Изгрев 4, 15, 9, 8, 2, 10, 5, 7, 1, 3, Илинден 10, 14, 24, 13, 23, 21, 16, 11, 9, 12, 6, 3, 8, 5, 4, 2, Йорданка Николова 2, 6, 16, 4, 1, 12, 14, 10, 3, 8, Кирил и Методий 7, 1, 5, 4, 2, 3, 9, Кочо Лютата 4, 1 Поща, 6, 10, 3, 13, 14, 7, 12, 2, 16, 18, 9, 11, 1, Лавеле 20, 24, 18, 22, 4, 26, 16, 5, 6, 3, 9, 7, 2, 1, Лозята, местност Стопански Двор Цех, Казан, Сграда, Неуточнен Адрес ?, ?, Никола Вапцаров 8, 13, 20, 1, 18, 5, 9, 3, 11, Октомври 7, 20, 22, 12, 11, 5, 2, 17, 14, 4, 18, 16, 8, 10, Орловец 7, 16, 5, 21, 15, 2, 17, 18, 9, 20, 3, 1, 13, 23, 11, 22, 7, 8, 10, 12, 14, Осми Март 3, 21, 6, 18, 17, 13, 5, 4, 8, 11, 1, 7, 19, 10, 16, 14, 2, 12, Отец Паисий 2, 4, 1, 6, 3, Пирин 2, 9, 11, 10, 6, Победа 8, 4, 2, 3, Стефан Караджа 30, 20, 37, 32, 35, 28, 38, 41, 39, 33, 24, 34, 18, 21, 17, 8, 15, 29, 10, 27, 23, 11, 9, 14, 13, 16, 19, 7, 3, 31, 5, 1, 25, 6, 12, 2, 5, 4, 37, 6, 1, Струма 13, 16, 8, 1, 6, 15, 14, 10, 18, 7, 12, 4, Цар Самуил 3, 2, 10, 6, 4, 7, 5, 1, 16, 8, Чавдарци 6, 21, 28, 15, 12, 14, 4, 22, 36, 18, 26, 30, 32, 20, 16, 10, 19, 34, 17, 26, Черно Море 3, 13, 10, 5, 2, Шейново 1, 4, 5, 6, 12, 7, 1, Шипка 1, 2, 5, 6, 4, 10, Яне Сандански 1, 7,  2, 1 ПИ 060022, местност Марчевица-Сондажен Кладенец, 1

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Ново Делчево:  Георги Кирков 5, местност Кантона Рибарник, Ферма, местност Киселица Работелница

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Пирин:  местност Калугера,  Училище

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Сандански:  Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Кочо Чистименски 16, местност Друма Магазин С Кафене и Складова Ч, местност Паркова Зона Станция, Интернат, Фсмп, Р-Н Главен път Е-79, Свобода 13

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански:  Бегова Поляна Фургон

На 19.11.2019 г. /12:15 – 12:30 ч./ –  Черешница:  къща

Община Сатовча

На 18.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долен, Общ. Сатовча:  1,  ТП1

На 20.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плетена:  М. Горна 1, 1 къща, къща, Фуражомелка, къща, Работилница, Офис, Бар, Читалище, Медицинска Служба, Временно С-Во, 2 къща, къща, 1, М. Долна Лекарски Кабинет, Офис, Фуражомелка, Неуточнен Адрес Магазин, Разпът,  ТП2

Община Симитли

На 18.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Черниче:  Васил Левски 13, 16, 2, 11, 4, 14, 9, 6, 5, 12, 10, 7, 15, 3, 1, 23, 18, Георги Димитров 8, 1, 20, 4, 13, 15, 9, 2, 12, 5, 52, Кирил и Методи 6, 4, 12, 1, 2, 8, 14, М.Сухата Река Книжарница, Работилница, Магазин, 1, Бар, Неуточнен Адрес, ПИ 156 кв.6, Пирин 7, 11, 9, 3, 1, Р-Н Под Гарата 1, Рила 6, 7, Роза 15, Свобода 1, Струма 3, 8, 7, 4, 6, 10, 2, Христо Ботев 7, 3, 5, 12, 16, 1, 10, 4, 8, 6, 14, 9, 20, 11, Яне Сандански 2, 5, 11, 3, 4, 14, 12, 9, 15, 13, 7, 1

На 18.11.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Благоевград:  Запад

На 18.11.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Градево:  местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 18.11.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Железница, Общ. Симитли:  003056, 003141, VII-122, Имот 002867, местност Бачева махала, местност Джалева махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, къща, 6, 9, 22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, къща, Вила, Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, Вила, 6, 12б къща, Жилище, Помпа, местност Джалевци, местност Долно Церово 12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, 35, къща, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, ПИ №001414, Рибарска, УПИ-XII-52, кв. 8, УПИ-ХхіV-50, Център-Над Жп Спирката,  Одз, Жилище, 1, 1, къща, Помпа За Напояване, Жилище, 2, Търговски Обект, Помпа За Напояване, Трифа

На 18.11.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Симитли:  XII-1437, XxxVII, Бангелови Тополи, Бреза 3, Магазин, 1, Васил Левски 34, Георги Бенковски 20, Георги Димитров 33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход Благоевград, Герена Цех, Цех, Гр.Симитли, Димитър Благоев 24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17, Долен Герен, Еделвайс 1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8, Зеленка 13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16, Илинден 52, Искра 8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10, Кокиче 12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8, Коматиница 21, М.Драгова 12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а, Помпа За Напояване, 16, М.Духарска Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46, Малина 6, местност Бангеови Тополи, местност Боро, местност Герено, Неуточнен Адрес Жилищна Сграда-Вр.Стр,  Никола Вапцаров 4, 4а, Ораново Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище, Пазара Магазин, Победа 2, 5, 4, Полето, Предел Жилище, 97, 2, Първи Май 12, 5, Равен 4, Руен 4, Септемврийска 3, 20, 6, 14, 18, Симитли Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри – Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище, Симитли, УПИ II-1437, кв.18, Славянска 23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102, Струма 8, 6, 10, 4, 7, УПИ 1-538 кв.22, УПИ II-1437, кв.16, УПИ II-1437, кв.19, УПИ II-1437, кв.20, УПИ XVIII-437, УПИ-XlII-1437, Kb.14, Христо Ботев 2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3, Христо Смирненски 1, Цар Симеон 6

На 18.11.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград:  местност Поището, От Км.366+000 до Км.366+720, С.Долно Церово

Община Якоруда

На 19.11.2019 г. /10:30 – 15:30 ч./ –  Банско:  Княз Ал.Батемберг 13, Св.Иван Рилски 20

На 19.11.2019 г. /08:30 – 11:30 ч./ –  Конарско

На 19.11.2019 г. /08:30 – 11:30 ч./ –  Черна Места

На 19.11.2019 г. /10:30 – 15:30 ч./ –  Якоруда:  Букет/Петнадесета/ 8, 10, 3, Васил Левски 32, 30, 2, 28, 26, Витоша 25, Грагьовец/Стефан Чернев/ 15, 9, 14, 10, 6, 22, 27, 8, 2, 3, 15, 7, 5, 1, 21, 16, 11, 12, 19, 17, 31, 18, 13, 4, 28, 23, Грънчар/23-Септември/ 9, 22, 4, 30, 52, 23, 56, 16, 33, 54, 20, 32, 8, 18, 5, 29, 1, 31, 14, 36, 6, 28, 44, 26, 13, 40, 39, 42, 37, 46, 24, 10, 38, 50, 2, 8а, Даме Груев/Никола Вапцаров/ 2, Добро Ниве/Партизанска/ 9, 5, 3, 7, 2, 13, 19, 8, 17, 1, 4, 11, Иван Вазов 5-6, 3, 10, 8, 1, 14, 5, 7, 4, 18, 11, 9, 16, 2, Кирил и Методи 82, 64, 80, 41, 95, 91, 83, 81, 72, 71, 89, 61, 70, 67, 74, 93, 87, 77, 75, 85, 97, 79, 78, 73, 69, 66, 63, 76, Неуточнен Адрес, Ореховица 2, Пелистър 18, Трещеник 17-84, 1, 3, Христо Ботев 24, Цар Борис III/Георги Димитр 66, 15, 51, 19, 33, 54, 47, 136, 39, 26, 91, 32, 55, 43, 29, 52, 46, 42, 36, 17, 53, 59, 61, 60, 50, 40, 37, 38, 41, 56, 35, 62, 13, 30, 31, 57, 58, 72, 48, 21, 28, 27, 44, 64, 45, 49, 68, Четвърта /Г.Бицин/ 78, 76, 80, 1, 2, Яворов 7

На 19.11.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Юруково:  местност Камено

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември 44, 18, 5, 23, 41, 33, 19, 6, 12, 99, 68, 1, 8, 9а, 37, 3, 4, 13, 2, 17, 7, 10, Алекса Сачков 64, 52, 20, Васил и Сава Кокарешкови 5, 8, Владимир Поптомов 2, 34, 10, 27, 2, 70, 63, 25, 1, 63, 36, Георги Андрейчин 3, Гоце Делчев 9, 37, 2, 46, 36, 30, 41, 19, 40, 5, 34, 13, 48, 4, 10, 39, 17, 6, 7, 38, 8, 14, 1, 44, 9, 22, 20, 31, 25, 42, 26, 33, 12, 16, 11, 18, Димо Хаджидимов 37, Иван Алексов 19, 29, 11, 31, 27, 8, 15, 18, 19, 16, 10, 25, Иван Апостолов 2, Иван Вазов 14, 7, 19, 4, 10, 12, 1, 17, 5, 6, 2, 11, 8, местност Андрианов Чарк Жилище-вила, местност Бучин Дол, местност Семково Ценър За Мечки, Вила, Павилион, Бунгало, Почивна База, Каравана, 1 Почивна Станция, Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, ТП, Туристическо Бунгало, Вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция, Вила, Дискотека, Станция на Технич. Университет, 1 Ски Влек, Ски Влек, 1, Лифт Усоб, Митко Саев 14, 44, 1, 22, 42, 14, 8, 2, 4, 29, 37, 48, 46, 11, 17, 9, 7, 12, 36, 21, 26, 16, 28, 38, 5, 13, 33, 40, 3, 39, 50, 35, 10, Никола Вапцаров 18, 26, Осма 2, 4, 2 Хаспел, 3, 5, Полковник Иван Тричков 10, Р-Н Стопански Двор Цех, Осветление, Офис Пирос Оод, Банциг, Цех, Равен 9, Чавдар 42, 5, 9, 4, 3, 11, 12, 10, 40, 8, 6, Шеста 8 Офис, 5, 8 Офис, 6, 9, 3, 1, 8, 12,  ТП Вазов

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Дагоново

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:  Безименна 4

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет и Първа 99, 2, 104, 8, Двадесета 1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13, Дванадесета 10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5, 16, 25, 34, 54, Девета 10, 8, Деветнадесета 21, 2, 80, 10, 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30, Десета 13, 1, 7, 1, Единадесета 33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64, 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113, Извън Регулацията 11, 23, 37, Неуточнен Адрес 1, Осемнадесета 8, 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10, Пета 1, 29, Петнадесета 11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22, 3, 30, 33, Първа 32, Седемнадесета 4, 1, 8, 2, 15, Тринадесета 4, 2, 5, 3, 9, 1, Христо Ботев, Четирнадесета 99, 1, 4, 6, 7, 8, 2, 4, Шеста 61, Шестнадесета 8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6, 1,  50, 19, 11, 80

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Юруково:  029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако, местност Камено

На 20.11.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда:  Богдан Войвода 1, Цар Борис III/Георги Димитр 213, Яворов 2, Якорущица 1,  Усилвател

На 20.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица

На 20.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Юруково:  местност Каменако

На 20.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда:  Яворов 2,  Усилвател

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP

 

 

 

 

 

Please follow and like us: