Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 02 декември – 06 декември  2019 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 02.12.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Банско:  Грамадето 4 Д, 4 В, 8 А, 1 Д, 4 А, 4 С, 4, 8 Д, Кралев Двор 5 Б, местност Грамадето А, Найден Геров 20 В, 20 Д, 20 С

На 02.12.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Банско:  местност Свети Иван Б3, Б1, Б2, А2, А1, Св.Иван Рилски 4, Свети Иван 4 А-1

На 03.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Банско:  местност Свети Георги

На 03.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гостун

На 03.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Добринище:  Борис Парапунов 6, 4, Васил Коларов 14, Гарата 9, 1 Апартамент, 16, Георги Темелков 8, М. Тепченик, Незнаен Воин Комплектен Трафопост Ктп 2х630, Охрид 6, Тодор Каблешков 6, 4, 28, 99, 14, 26, 10, 22, 18, 20, 2, 30, 16, 24,  кв.87

На 03.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Елешница, Общ. Разлог:  Имот 032105, местност  Ано

На 03.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Места:  І-92 кв.6

На 03.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Обидим:  000024 Еккте 53059, местност Долене

На 03.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Филипово, Общ. Банско:  001319, Vііі-138, кв.13, Vііі-34 кв.13

На 03.12.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Банско:  Явор 34 С, 9, 99 Д, 99 1, 99, 99, В, 99 Мазе, 99 С, 99 1

На 03.12.2019 г. /13:15 – 16:15 ч./ –  Банско:  местност Парцалето

Община Благоевград

На 02.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.603.410, 04279.604.62, 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, XX-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Ангел Кънчев 2, Ангел Кънчев 20, 16, 12, 10, 3, 13, 4, 18, 1, 9, 14, 22, 5, 24, 7, 11, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Баларбаши 1, Бор 6, 8, 2, 4, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Георги Бенковски 2, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, местност Баларбаши Жилище, Апартамент, 12, 2, 1, 23, 24, 1а, 9, Жилище, Петко Р.Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, Петко Р.Славейков 14, 20, ПИ №04279.604.154, Славянска 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 68, 51, Стефан Стамболов 53, 55, 57, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, Трети Март 56, 42, 58, 57, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, УПИ ХхV 8846, Вр.Захранване, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Цар Борис I 9, 24, 18, 25

На 02.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Падеш:  местност Стопански Двор, Падеш Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, УПИ V-74, кв.5

На 02.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Марулево:  2

На 02.12.2019 г. /11:00 – 15:00 ч./ –  Благоевград:  Георги Попов 34, Грамада Сервиз, Жилище, местност Герено Магазин, Офис и Автомивка-Време, местност Горски Разсадник, Промишлена 1, Тодор Александров 23

На 03.12.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Братя Миладинови На Рзи, 2, Георги Измирлиев 1, Книжарница, 1 Боулинг Център,, 2, 1, 8, Магазин, Георги Измирлиев-македончето, Крали Марко 10, Стефан Стамболов 13, 21, 13,  Магазин

На 03.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.603.410, 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, XX-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Ангел Кънчев 2, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Георги Бенковски 2, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Петко Р.Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, Славянска 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 68, 51, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, УПИ ХхV 8846, Вр.Захранване, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Цар Борис I 9, 24, 18, 25

На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Марулево:  2

На 04.12.2019 г. /10:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Антим I 1, 3, Васил Коритаров 3, 4, 4, 2, 1, Васил Мечкуевски 19, 4, 3 Офис, 3, 14, 5, 9, 6, 11, 7, 10, 22, 15, 8, 13, 12, 2, 21, 17, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Димитър Талев 5, 4, 3, 1, 3, 3 Закусвалня, Македония 1, Мизия 6, 7а, 10, 2а, 9, 1, 3, 2, 4, 8, 7, 5, Пере Тошев 5, 5а, Петко Д.Петков 8, 3, 5, 4, 10, 4а, 1, 9, 3, 6, Сандо и Петър Китанови 9, 7, 4, 3, 1, 9, 5, 8, Тодор Александров 3 Кафе 2, 5, 3, 14, 4, 18, 100, 3, 3, 16, 41, 1, 10, 5, 12, 17, Трайчо Китанчев 1, Тракия 3, 4, 6, 2, 1, Цар Иван Шишман 2, 2, 6, Чакалица 6, 6, Янко Забунов 1, 3,  Лавка

Община Гоце Делчев

На 02.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Капсии

На 02.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади  Вила, Почивна Станция-Хотел, Бунгало, Вила, Хижа, Вила, Почивна База, Вила, Магазин и Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Стоп.Сграда, Лагер, Вила, Вила,, Почивна Станция, Почивна Станция, Братя Миладинови 30, 13, Гоце Делчев 73, 1, 10, Гранична 11, 12, Тп39, 9, Димо Хаджидимов 37, Екзарх Антим 14, 34, Илия Батаклиев 2, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището Вила, местност Текето Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели 17 А, Панаирски Ливади 24, Папаз Чаир, Помакови Лозя, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето Манастир, Ръждавица, Тодор Александров 24, Христо Матов 13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20, Цар Калоян 17, 13

На 02.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев:  020288 М. Ливадите, Чарговете,  На Площада

На 02.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:40 – 16:30 ч./ –  Добротино:  4043, Сарп Дере

На 02.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади  Вила, Почивна Станция-Хотел, Почивна Станция, Гоце Делчев 73, Попови Ливади

На 02.12.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Брезница:  29-ти Декември 9, 7, Vііі, Антон Иванов 11, Балийца 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Воденицата 2, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, Гоце Делчев 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 13, Иван Вазов 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Масърли 1, 3, 10, Неврокоп 12, 11, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, Падарката 3, 14, 19, 15, 17, Пейо К.Яворов 13, Пирин 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Речище 31, 13, Ридът 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 5, Софата 2, Спас Белухов-Пането 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Татарка 7, Туфча 24, УПИ-ІV, кв.82, Хан Аспарух 10, Ходжова Поляна 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр.Смирненски 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Юрий Гагарин 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7,  3

На 02.12.2019 г. /12:45 – 16:30 ч./ –  Брезница:  Дунав 5, 8, Македония 8, 1, 6, Падарката 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Софата 7, 13, Туфча 3, Хр.Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, Чарка 28, 24, 22, 30,  4

На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брезница:  Антон Иванов 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 26, 24, Барата 8, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Васил Левски 3, 8, 2, Гео Милев 6, кв. 84, Крали Марко 7, 9, Кушията 7, Лозята 3, Македония 4, Неврокоп 7, Неуточнен Адрес Стопански Двор, Отец Паисий 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Пейо К.Яворов 12, Пирин 8, 1, Речище 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15, Ридът 27, 25, 22, 21, 23, Синища 11, Спас Белухов-Пането 11, Стопански Двор, Татарка 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Туфча 2, Ушите, Хан Аспарух 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Христо Ботев 16, 16, 7, 9, 11

На 03.12.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Баничан

На 03.12.2019 г. /12:45 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото,  Стопански Двор

На 03.12.2019 г. /12:45 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Кат, Сба и Района Около Тях, местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:40 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  071003, Гоце Делчев, Драма 49 4, 49 1, 49, 49 6, 50, 48 2, 49 2, 49 3, 49 5, 50, Илия Праматарски 8, Искър 10, 4, 2, 3, Кавакли Дере, Людмил Стоянов 4, местност Стрелбището Вила, Пейо К.Яворов, Първи Май 10, Славянска 11, 7, 15, 8, 3, 2, 1, 5, 10, 8, 17, 60, 13, 9, Солун 25, Средна Гора 1, 3, 2, 7, 5, 4, 10, 20, Тодор Александров 39, 56, 46, 25, 51, 25, 5, 27, 52, 44, 37, 42, 1, 5, 3, 35, 38, 38, 38, 38 Д, 38 С, Юг Тп67

На 04.12.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Лъжница:  Ал.Стамболийски 5, Васил Левски 1, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Никола Вапцаров 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А,, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 20, Ореляк 8, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 6, Стоян Войвода 17, 15, 30

На 04.12.2019 г. /12:45 – 16:30 ч./ –  Лъжница:  029005 М.  Голака, Ал.Стамболийски 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 12, 15, 3, 7, Горна Бара, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Никола Вапцаров 29, Опълченска 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Прогрес 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стоян Войвода 15, Христо Ботев 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 3

На 05.12.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Димитър Димов 2, 12, 8, 5 А, Драгоман 149, 156, 148, 153, 136, 110, 54, 55, 48, 74, 76, 45, 65, 42, 140, 187, 98, 154 А, 152, 90, 144, 170, 88, 104, 61, 80, 50, 90, 128, 122, 68, 114, 56, 134, 112, 89, 82, 108, 102, 142, 63, 124, 182, 161, 142, 174, 12, 159, 86, 172, 128, 181, 101, 58, 119, 183, 57, 168, 63, 150, 66, 96, 51, 72, 80, 59, 146, 84, 107, 75, 174, 146, 108, 118, 13, 186, 157, 180, 126, 170, 132, 182, 150, 151, 65, 62, 53, 75, 60, 94, 158, 166, 100, 179, 49, 92, 126, 154, 95, 160, 70, 47, 155, 73, 52, 67, 101, 120, 162, 172, 116, 138, 130, 94, 85, 164, 84, 114, кв.157, 207, 216, 218, кв.158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото 8, Потока 103, 93, 63, 77, 54, 91, 48, 87, 67, 154, 73, 48, 112, 48, 86, 97, 44, 87, 83, 58, 50, 110, 56, 60, 71, 158, 75, 62, 69, 79, 114, 81, 61, 80, 65, 85, 142, 59, 61, 52, 70, Стара Планина 65, Янко Атанасов 1

На 05.12.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Лъжница:  Ал.Стамболийски 11, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, Елена Лефтерова 3, 1, Ивайло 12, Неуточнен Адрес На Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, Опълченска 7, 2, 3, 5, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10., 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Христо Ботев 19, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11

На 05.12.2019 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Мусомища:  Анещи Узунов 23, 8, 19, 12, 25, 10, Гоце Делчев 2, Тп-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24, Кокошките, Лозята, Марица 16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18, Острец 10, 3, 12, 1, 2, Отец Паисий 5, 9, 3, Охрид 6, 2, 8, 4, Пирин 12, 10, 11, 24, 8, 6, Рила 14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10, Сан Стефано 4, 6, 8, 2, Струга 3, 9, 5, 15, 11, 13, 12, Хан Аспарух 2, 14, 4, 6, 3, 11, 10, Цар Симеон 20, 4, 15, 13, 12, 22, Шипка 2

На 05.12.2019 г. /12:45 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Пи-18021, М. Мантара

Община Гърмен

На 02.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница:  Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4,  Площад, 2, 1

На 02.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:  Благой Матеров 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4., Двадесет и Пета 3, 4, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, Иван Вазов 1, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, Отец Пайсий 26, 28, Петнадесета 5, 3, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета 24

На 02.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:  034075, Благой Матеров 5, 2, 10, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани 1, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 44, Двадесет и Седма 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Шеста 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Деветнадесета 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 41, Иван Вазов 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Неуточнен Адрес Поща, Площад, Осемнадесета 3, 6, 7, Отец Пайсий 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1, Трета 5, 6, 7, Тридесета 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 04.12.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Дъбница:  Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Стопански Двор Сграда, Трета 10, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11,  21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

Община Кресна

На 02.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Влахи:  Драколово

На 02.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кресна:  Александър Македонски 1, местност Кресненско Ханче Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант, Офис, Ресторант, местност Солунско Дере Овчарник, Въглища, Гатер, Ново Село 1

На 02.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански

На 02.12.2019 г. /09:45 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:45 – 16:30 ч./ –  Кресна:  Александър Македонски 1, местност Кресненско Ханче Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант, Ново Село 1

На 02.12.2019 г. /09:45 – 16:30 ч.; 09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:45 – 16:30 ч.; 09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Крупник:  Извън Регулацията, Кресненско Ханче, местност Кресненско Ханче

На 04.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кресна:  местност Градешки Бани Офис, Обект, Неуточнен Адрес Баня, Подината

На 04.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долна Градешница:  Втора 7, 9, 11, 15, 19, 3, 17, 5, 1, 13, 21, 31, 8, 35, 29, 14, 6, 37, 43, 41, 16, 12, 2, 4, 10, 39, 27, 33, 37, 20, 22, 63, 49, 26, 59, 28, 67, 69, 65, 47, 30, 36, 50, 51, 8, 24, 53, 34, Главен път Е79 Ресторант Воденичката, Аптека, Офис, Ресторант, Заведение, Комплекс, Склад, Кафе, 1, Магазин, Заведение, Офис, Гробето, Двадесет и Втора 5, 4, 1, 3, 6, 2, Двадесет и Пета 3, 6, 1, 4, Двадесет и Първа 1, 5, 3, Двадесет и Седма 5, Двадесет и Трета 11, 5, 13, 3, 9, Двадесет и Четвърта 7, 1, 1, 3, Двадесет и Шеста 25, 12, 4, 27, 21, 11, 2, Двадесета 1, Дванадесета 5, 16, 11, 9, 14, 18, 7, 3, 1, 12, 6, 17, 20, 2, 15, 4, Девета 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, 5, Деветнадесета 6, 4, 3, 13, 11, 1, 5, 9, 8, Десета 7, 1, 4, 3, 5, 6, 8, 2, 9, Единадесета 3, 4, 11, 9, 7, 2, 6, 14, 12, 1, 10, 5, 8, извън регулация Жилище, Жилище, 8, Времянка, 13, 69, Жилище, местност Градешка Гара Авторемонтна Работилница, местност Рудината, Неуточнен Адрес Тп3, Тп1, Тп2, Осемнадесета 1, 5, 7, 3, Осма 2, 4, 6, Петнадесета 2, 1, Първа 29, 55, 33, 45, 59, 69, 41, 67, 31, 57, 25, 39, 53, 19, 65, 37, 61, 47, 51, 35, 63, 21, 23, 43, 27, 49, 9, Параклис Пресвета Богородица, 17, 15, 1, 11, 13, 5, 7, 3, Седемнадесета 6, 4, 3, 1, 8, 5, 2, Седма 3, 5, 15, 11, 1, 9, 7, 13, Трета 1, 12, 7, 14, 10, 6, 28, 4, 9, 3, 16, 2, 8, 26, 28, 29, 24, 26, 20, 21, 15, 17, 18, 23, 19, 22, 25, 27, Тринадесета 16, 19, 9, 2, 13, 4, 17, 8, 5, 11, 15, Четвърта 3, 2, 7, 18, 27, 23, 13, 24, 28, 36, 32, 8, 19, 31, 22, 4, 6, 21, 15, 11, 34, 14, 20, 25, 30, 1, 10, 16, 5, 12, 17, 26, 33, 38, 40, 46, 44, 42, 3, 41, 37, 6, 43, 47, 45, 46, Четиринадесета 3, Шеста 20, 6, 2, 4, 18, 16, 14, 10, 22, 12, Шестнадесета 3, 2,  Поща, М. Гробето

На 04.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Илинденци:  Алеко Константинов 22, 4, 2, 13, 6, 10, 5, 8, 1, 9, 3, Белица 2, 11а, 11, Васил Левски 27, 28, Втора 25, Двадесет и Втора 3, 2, 4, 5, Двадесет и Девета 4, 13, 17, 19, 11, 14, 7, 12, 8, 15, 3, 18, 16, 7, Двадесет и Осма 7, 1, 3, 2, 5, 1, Двадесет и Пета 19, 4, 8, 14, 12, 16, 6, Двадесет и Първа 18, Двадесет и Седма 1, 3, Двадесет и Трета 1, 3, 13, 5, 7, 9, 3, 10, 2, Двадесет и Четвърта 9, 4, 2, 3, 7, 6, 5, 7, 4, Двадесет и Шеста 1, Двадесета 3, 15, 9, 7, 17, Дванадесета 1, Девета 16, 2, 7, 8, 10, 3, 6, 5, 20, 13, Деветнадесета 13, 11, 8, 3, 9, 2, 5, 7, 7, 2, 10, 9, 4, 1, Десета 3, 8, 6, Димитър Пешев 1, 3, 6, 2, 10, 8, Единадесета 2, 1, 3, 5, 5, Здравец 7, Илинден 2, Кольо Фичето 8, Костур махала 7, 4, 2, 3, 5, 8, 1, 1, М. Злинска Река – Сусарник, местност Бабище ПИ 040193, местност Горно Поле Помпена Станция, Мраморна 20, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 12, 7, 8, 6, Пета 7, 2, 5, 4, Петнадесета 1, 2, Първа 5, 9, 3, 4, 29, 17, 19, 27, 25, 23, Св. Трифон 10, Свети Мина 15, Седма 7, 2, 9, Трета 22, 33, 28, 27, 25, 29, 34, 37, 19, 36, 31, 32, 32, 61, 43, 8, 59, 48, 65, 18, 46, 42, 51, 40, 39, 45, 66, 56, 49, 55, 53, 67, 41, 44, 21, 9, 26, 10, 15, 11, 13, 16, 6, 18, 17, 12, 14, 7, 8, 1, 4, Тридесет и Втора 9, 12, 4, 1, 10, 7, 6, 8, Тридесет и Осма 8, 2, 5, 1, 6, Тридесет и Пета 9, 1, 9, 6, 15, 11, 20, 13, 5., 3, 5, 22, Тридесет и Първа 9, 7, 8, 4, 2, 6, 7, 3, 1, 5, Тридесет и Седма 1, 9, 5, Тридесет и Трета 61, 6, 4, 5, 2, Тридесет и Четвърта 36, 42, 31, 45, 37, 39, 34, 38, 48, 32, 29, 33, 2, 17, 12, 28, 1, 13, 19, 30, 14, 15, 8, 23, 20, 25, 27, 11, 6, 26, 29, 10, 3, 30, 20, Тридесет и Шеста 1, 6, 6, 8, 10, 9, 1, 12, 18, 5, 2, 3, 4, 2, 1, Тридесета 6, Тринадесета 11, 3, 18, 16, 12, 14, 10, 8, 4, 1, 2, 16, Черноризец Храбър 6 Жилище, Четвърта 4, 11, 2, 15, 5, 13, 3, 16, 14, 24, 17, 2, 18, 21, Четиридесет и Втора 5, 1, 2, 12, 7, 10, 6, 4, 8, 3, 25, Четиридесет и Девета 1, 3, 3, 5, 6, 8, 10, 1, 12, 1, Четиридесет и Осма 3, 2, 12, 6, 7, 5, Четиридесет и Пета 2, 5, Четиридесет и Първа 6, 4, Четиридесет и Седма 10, 36, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 1, 4, Четиридесет и Трета 3, 4, 10, 1, Четиридесет и Четвърта 31, 3, 2, 1, 42, Четиридесета 19, 29, 17, 8, 27, 15, 3, 5, 14, 4, 1, 21, 1, 14, 1, Четиринадесета 4, 5, 9, 2, 3, 2, 3, Шеста 2, Шестнадесета 6, 12, 4, 1, 10, 8, 14, 1, 4,  5, 2, Съвет, 3, УПИ І-248, кв.26, 4

На 04.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Струмяни:  Будител 3, Врабче 4, Димчо Дебелянов 3, 2, 36, Долна Белица 7, 30, 31, 23, 15, 21, 40, 5, 11, 26, 13, 33, 3, 4, 32, 22, 38, 34, 42, 8, 24, 27, 20, 12, 16, 10, 2, 14, 18, 19, 6, 36, 1, 25, 9, 29, 28, Дядо Ильо Малешевски 3, 2, 11, 2, 4, 5, 1, 3, 6, 8, Кочо Честименски 2, Мура 1, 7, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 1, 12, 3, 10, 8, Пейо Яворов 1, Пенчо Славейков 6, Св.Св.Кирил и Методи 8, 8, 10, Св.Св.Константин и Елена 18, 22, 3, 26, 27, 12, 36, 16, 6, 24, 28, 2, 20, 32, 30, 1, 14, Синаница 8, 4, Спартак 2, 4, 13, 22, 31, 5, 29, 27, 8, 37, 25, 21, 35, 17, 15, 9, 43, 39, 19, 33, 7, 3, 41, Хан Крум 4, 2, Хан Кубрат 6, Христо Ботев 9, 8, 3, 10, 15, 7, 11, 17, 13, 6, 2, Цар Самуил 12, 28, 13, 4, 24, 1, 11, 2, 6, 8, 15, 9, 10,  2

Община Петрич

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Баскалци

На 02.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 03.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Мендово:  Слопотец

На 02.12.2019 г. /08:15 – 16:00 ч./   На 03.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2019 г. /08:15 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица

На 02.12.2019 г. /08:15 – 16:00 ч./   На 03.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.12.2019 г. /08:15 – 16:00 ч./ –  Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 02.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Генерал Тодоров 12

На 02.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 02.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Камена:  Воденицата, Динко

На 02.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Битоля 22, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Дунав 19, 15, 48, 13, 42, 44, 50, 40, 48, 17, 46, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8., 6, 6, 8, 1, 10, Кожух 25, 16, 4, 21, 21, 14, 12, 6, 22, 22, 19, 23, 5, 3, 20, 18, 27, 10, 33, 18, 18, 9, 8, 22, 7, 10а, 31, 13, 5, 15, 17, 3а, 29, 24, 12, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Поп Богомил 5, Св.Св. Кирил и Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Христо Чернопеев 28, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 02.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:  Местост Марковица Павилион

На 02.12.2019 г. /12:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кърналово:  местност Адата Рибарник

На 02.12.2019 г. /12:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Петрич, Общ. Петрич:  Дамяница, Декилиташ Помпа За Напояване, местност Веран Чифлик Обект, Овчарник, Помпа, местност Караач-Дамяница Оранжерия, местност Лъките Сфинеферма, местност Реката, Оборище 6, 6, 6, Ормански Път

На 03.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  1, кв.355, XII, Агапий Войнов 2, 8, 3, 18, 16, 22, 20, 14, 5, 7, 5, 22, 3, 2, 8, 14, 7, 20, 16, 18, 15, 30, 24, 26, 19, 17, 24, 19, 11, 15, 4, 17, 13, Атанас Маджаров 2, 3, 30, 14, 15, 26, 12, 13, 16, 10, 18, 24, 20, 32, България 33, 33, Гарата 1, Георги Урумов 66, 66, Дончо Лазаров 5, 1, 5, 3, 7, 1 1, 7, 1, 5, 1, 3, 7, 1, 7, 1 1, 5, Европа 21, 19, 19, 21, 19, 2, 19, Иван Апостолов 18, 7, 14, 12, 20, Истра 2, Кат Петрич, Катя Паскалева 7, 5, 5, Марица 14, 17, 26, 31, 11, 20, 16, 27, 28, 32, 12, 22, 18, 6, 25, 40, 40, 44, 42, 13, 37, 35, 35, 49, 40, 11, 38, 40, 40, 35, 40, 35, 38, 11, 49, 42, 37, 13, 44, Места 22, 22, Места 15, местност Грамадите Врем.С-Во, Хале, Работилница, Цех, местност Под Гарата Помпа, Папульо 20, 18, 30, 52, 36, 31, 33, 24, 39, 25, 23, 36, 21, 34, 46, 32, Магазин, 48, 34, 44, 38, 40, 54, 26, 22, 16, 34, 29, 46, 22, 42, 28, 50, 27, 22, 26, 38, 16, 29, 32, 48, 34, 31, 36, 36, 44, 25, 52, 24, 46, 22, 50, 34, 18, 20, 46, 33, 39, 21, 40, 54, 28, 42, 27, 30, 34, 23, Магазин, Параскева Филипова 7, 9, 1, 4, 16, 23, 21, 5, 10, 1, 3, 9, 7, 1, 4, 16, 21, 23, 3, 1, 10, 5, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Промишлена Зона, Рокфелер 1, Свети Климент Охридски 4, Свобода 9, 6, Свобода Площадка, Софрони Врачански 3, 2, 1, 2, 3, 1, Тодор Стоянов 6, 7, 2, 7, Търговски Комлекс Биляна Комплекс, Комплекс, УПИ III-6732, УПИ Vі-374, кв.351, УПИ-Xl, кв.4, Гр.Петрич, Хіі-3719, кв.8, Цанко Церковски 7, Цар Самуил 57, 40, 58, 15, 15, 10, 15, 15, 11, 11, 13, 2, 11, 14, 16, Павилион, 12, 11, 12, 13, 13, 16, 17, 12, 14, 4, 3, 1, 1, 2, 2, 12, 1, 4, 1 4, 3, 2, 19, 22, 1, 21, 17, 20, 18, 5, 8, 9, 8, 7, 8, 7, 8, 5, 7, 7, 9, 7, 8, 5, 6, 6, 28, 37, 36, 40, 41, 6, 38, 39, 35, 34, 26, 33, 31, Пицария, 29, 24, 25, 27, 33, 32, 25, 28, 28, 27, 31, Бар, 23, 26, 24, 23, 32, Зо, 34, 30, 30, 29, 4, 11, 15, 13, 10, 15, 2, 14, 12, 14, 16, 11, 13, Павилион, 11, 16, 13, 12, 15, 11, 17, 15, 12, 3, 4, 12, 2, 1 4, 2, 3, 1, 1, 1, 4, 2, 21, 19, 22, 20, 1, 17, 18, 5, 7, 8, 8, 9, 7, 9, 8, 8, 5, 7, 8, 7, 7, 5, 6, 6, 42, 43, 43, 56, 29, 10, 1, 42, 41, 44, 36, 41, 28, 35, 34, 37, 40, 39, 6, 38, 32, 30, 29, 33, 29, 25, Бар, 4, 33, 26, 34, 23, 27, 26, 28, 28, 24, 31, 23, 24, 31, Зо, 32, 25, 30, 27, Пицария, Цар Симеон 70, 66, 66, 58, 66, 66, 70, 58, Цар Симеон 121, Черно Море 7, 5, 9, 5, 9, 7,  1, 1

На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Беласица:  Акация 10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, Александър Стамболийски 14, Беласица 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, Кестен 2, 1, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22., 3, 7, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2., 5, 9, 11, 7, 10, Поляните, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Цар Самуил 5, 2, 6, 3

На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8., 6, 6, 8, 1, 10, Полковник Дрангов 1, Св.Св. Кирил и Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 03.12.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Беласица:  Гарата, местност Седми Километър Жилище, Обект, Ресторант

На 03.12.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Иванок-Калинска Чешма

На 03.12.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов 1, 10, 30, 7, 9, 5, 16, 12, 6, 2, 3, 4, 14, 18, Беласица 7, 4, 6, 2, 5, 1, 3, Васил Левски 35, 12, 15, 21, 27, 42, 26, 33, 37, 19, 14, 28, 16, 25, 23, 20, 29, 31, 18, 22, 43, 24, 39, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев 68, извън регулация 2, Македония 18, Мануш Войвода 1, 13, 15, 6, 12, 8, 12а, 9, 2, 11, 10, 4, Маркови Кладенци 12, 13, 10, 2, 5, 23, 6, 21, 11, 8, 4, 1, 17, 15, 25, местност Моста Съблекалня, местност Траканите, Младост 8, 14, 20, 4, 17, 16, 18, 6, 11, 10, 1, 7, 2, 5, 9, 22, 12, 15, Неуточнен Адрес Станция Бац, Русия 24, Хоризонт 11, 7, 9, 2, 4, 19, 35, 1, 5, 3, Цар Самуил 5, Яне Сандански 21, 52, 3, 29, 36, 47, 39, 42, 50, 44, 32, 31, 45, 41, 24, 28, 25, 35, 34, 30, 26, 37, 27, 22, 46, 38, 48, 33, 40, 23

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Беласица:  Акация 10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, 2, 1, 8, 6, Александър Стамболийски 14, Беласица 90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, 45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68, 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, 107, 108, Братя Миладинови 8, 2, 6, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, 6, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, 1, 2, Гоце Делчев 6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11, Григор Пърличев 8, 10, 12, 6, 1, Девети Май 15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, 4, 15, 9, 8, 10, 11, 7, Дермено 8, 5, 3, 6, Динк Махле, до Мтп Беласица, Кестен 2, 1, Кокиче 7, 9, 10, 12, 8, 3, Крали Марко 1, 2, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, местност Горни Парници Жилище, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22., 3, 7, Мраморница 6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, 1, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2., 5, 9, 11, 7, 10, 3, Паисий Хилендарски 7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, 18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25, Плиска 1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10, Поляните, Раславица 3, 4, Стефан Караджа 3, 1, 4, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Стълб От Вмрнн На ТП Беласица – 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, кв.27, Хаджи Димитър 2, 35, 2, 4, Хан Аспарух 14, 3, 5, 4, 6, 1, 9, Христо Ботев 36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30, Цар Самуил 5, 2, 6, 3, Цар Симеон 4, Чавдар Войвода 4, 2, 1, Чифлико, Яне Сандански 1, 3, 5

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Вишлене

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Габрене:  Аджийца, Акация 10, 8, 1, 12, 5, 11, 7, 3, 6, 6, Александър Матрасов 5, 1, 6, 3, Буко, Граничар 11, 9, 5, 7, 9, 3, 1, Здравец 12, 20, 6, 4, 10, 11, 15, 14, 8, 16, 5, 2, Иван Вазов 7, 14, 9, 11, 13, извън регулация 47, 53, 52, 44, 45, 36, 49, 8, 48, 50, 51, 34, 27, 33, 16, 12, 9, 30, 19, 24, 8, 29, 21, 23, 34, 7, 57, 10, 26, 15, 14, 40, 13, 41, 42, 36, 37, 35, 39, 53, 54, 55, 51, Кокиче 7, 1, 2, 3, 5, Комсомолска 13, 11, 12, 1, 5, 3, 8, 7, 9, 10, 6, 20, 22, 24, Марена, местност Марена Сушилня, местност Буко Помпа За Поливане, Помпа, местност Златарево Магазин, Служба, Мотел, Каравана, Помпа, Кафе, Мир 1, 4, 3, 2, Митко Палаузов 14, 12, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 7, 11, 6, 10, 12, 8, Освобождение 30, 32, 20, 18, 14, 29, 27, 23, 22, 25, 15, 19, 17, 28, 31, 16, 31, 4, 1, 12, 4, 8, 9, 3, 11, 10, 5, 7, 2, 13, Отец Паисий 11, 15, 13, 12, 9, 14, 17, 12, Прогрес 5, 6, 2, 3, 10, 4, 8, 7, 3, Радецки 26, 28, 23, 24, 27, 14, 2, 11, 1, 9, 13, 6, 5, 8, 16, 15, 3, 23, 18, Родина 25, 17, 18, 16, 7, 30, 14, 26, 24, 13, 15, 28, 4, 5, 12, 7, 8, 10, 3, 6, 9, 5, 2, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор Сграда, Струмешница 4, 6, 10, 5, Теменуга 3, Тумба 22, 19, 20, 15, 13, 12, 11, 6, 7, 5, 18, 4, 16, 8, 3, 10, 9, 14, 20, 2, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, кв.5

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Генерал Тодоров:  1

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Долене

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица:  Каръчкото, местност Златарево Помп.Станция, местност Лъката Бензиностанция

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Долна Рибница

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Драгуш

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дреновица

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Зойчене

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Камена:  Воденицата, Динко,  местност  Нишанка

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ключ:  Ал.Стамболийски 29, 31, 27, 1, 26, 4, 21, 10, 24, Альоша 4, 6, 30, 2, 9, 3, 33, 1, 31, 18, 10, Антон Попов 4, 3, 1, 2, Атанас Бубакяров 13, 6, 5, 12, 14, 24, 22, 23, 20, 14, 13, 17, 26, 30, 9, 7, 22, 27, Беласица 18, 3, 19, 20, 8, 4, 7, 14, 1, 3, 9, Ген.Скобелев 3, 1, 5, 2, 10, 8, 6, Гергевче 5, 2, 3, 1, Драмчов Кайнак 1, Дружба 9, 12, 10, 16, 3, 11, 6, 7, 1, 8, Иван Козарев 5, 5, 3, 6, 4, 2, 11, 9, 12, 15, 8, 7, 13, 1, Иглика 1, 3, 2, извън регулация 2, 1, 4, 7, 43, 11, 6, 9, 4, 22, 25, 27, 24, 38, 17, 21, 20, 37, 41, 36, 43, 31, 42, 13, 35, 39, 14, 44, 18, 36, 43, 25, Ил.Макариоплски 4, 10, 12, 6, 11, 1, 7, 3, 13, 5, Илинден 18, 23, 21, 11, 5, 7, 16, 2, 8, 13, 19, 9, 6, 12, 6, 3, 2, 10, 1, 8, 13, 6, Квартал 50 Заведение, Кирил и Методий Поща, 4, 5, 7, 6, 1, Китка 23, 22, 15, 13, 11, 9, 20, 7, 9, 8, 10, 3, 6, 2, 12, Климент Охридски 8, 5, 9, 5, 3, 6, 1, Лозен 1, 5, 13, Малчика 11, 3, 8, 10, 7, 13, 2, 9, 4, 1, 14, 8, местност Джаловец Цех, местност Кайнако Работилница, Млада Гвардия 5, 16, 3, 2, 1, 7, 6, 6, Наум Охридски 5, Никола Вапцаров 1, Подгорие 7, 5, 15, 22, 2, 23, 9, 5, 26, 2, Равни Ниви, Самуилова Крепост 5, 2, 4, 3, 5, 5, Струмешница 2, 1, Христо Смирненски 2, 3, 1, 12, 13, 10, 1, Цар Самуил 16, 17, 5, 21, 2, 1, 3, 15, 6, 19, 8, 9, 39, 23, 18, 41, 20, 16, Цех, 37, 35, 42, 21, 22, 34, 23, 36, 45, 33, 47, 43, 35, Черно Море 3, 7, 6, 8, 5, 1, 10, 12, 7., 10, 9, 14, 3,  къща

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов 15, 17, 13, 5, 3, 1, 30, 7, 18, 14, 24, 22, 10, 4, 20, 28, 8, 26, 2, 6, Асен Златаров 9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14, Баларе, Башчите, Беласица 74, 69, 77, 92, 104, 89, 91, 80, 86, 32, 78, 106, 96, 98, 73, 102, 94, 75, 84, 72, 112, 100, 82, 63, 90, 76, 95, 47, 110, 70, 71, 59, 57, 65, 39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64, 14, 27, 12, 19, 21, 17, 2, 23, 5, 4, 7, 16, 11, 15, 8, 10, 1, 25, 3, 13, 9, 20, 6, 68, 53, 55, 66, 51, 57, Брегалница 9, 8, 7, 1, 4, 3, 2, 5, Бяло Море 15, 1, 18, 12, Вела Пеева 28, 11, 30, 26, 22, 13, 34, 18, 3, 5, 1, 2, 10, 22, 9, 20, 7, 4, 6, Високи Явори, Владимир Заимов 19, 27, 8, 11, 25, 15, 9, 13, 23, 12, 21, 17, 14, 6, 10, 16, 3, 5, 4, 1, 2, 7, Възраждане 7, 8, 6, 10, 3, 1, 2, Гоце Делчев 4, 20, 11, 9, 14, 21, 3, 22, 19, 5, 17, 24, 2, 12, 16, 10, 7, 8, 13, 15, 1, Гранит 4, Двадесет и Трети Септември 4, 6, 10, 2, Драва 2, 12, 13, 7, 8, 11, 6, 3, 4, Еделвайс 2, 5, Жданов 11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10, Иван Вазов 5, 2, 6, 7, 3, 8, 13, 4, Ильо Войвода 1, 6, 5, 3, 7, 2, Калоян 5, 7, 1, Кокиче 2, 4, 6, Крайречна 3, 1, 4, 5, 2, 6, Липите 20, 24, 19, 22, 18, 3, 11, 32, 30, 34, 31, 17, 25, 6, 10, 14, 4, 2, 16, Любен Каравелов 8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7, Македония 7, 9, 3, Малчика 2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11, Марин Дол, местност Бахчите Временно Строителство, Местост Марковица В Началото На Селото, Митко Палаузов 4, 2, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Усилвател Бац, Никола Вапцаров 14, 4, 8, 7, 16, 10, 15, 1, 13, 9, 5, 11, 3, 12, 6, 2, Никола Парапунов 2, 11, 4, 9, 5, 3, 10, 7, 6, 1, Огражден 9, 3, 6, 4, 1, 5, 8, 2, 5, Одрин 1, 7, 2, 3, 5, Октомври 33, 29, 42, 37, 48, 44, 40, 35, 38, 31, 36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30, Отец Паисий 8, 21, 13, 27, 10, 9, 14, 2, 31, 23, 25, 11, 15, 33, 4, 6, 17, 29, 12, 1, 5, 3, 7, Партизанска 6, 4, 2, 1, Пейо Яворов 11, 3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7, Песоко, Петър Берон 14, 17, 7, 8, 15, 1, 11, 2, 5, 18, 4, 6, 10, 12, 16, 3, 19, 9, 13, Пирин 2, 8, 3, 10, 6, 9, 1, 5, 4, 7, 12, Победа 10, 9, 14, 5, 16, 6, 7, 11, 4, 12, 17, 18, 2, 13, 19, 1, 3, 8, 1, Подгорие 16, 14, 8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10, Просвета 12, 10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7, Първи Май 8, 3, 2, 6, 1, 4, Радомир 5, 2, 1, 3, Раковски 19, 17, 18, 15, 21, 16, 13, 12, 1, 21, 2, 10, 8, 6, 7, 4, 13, 19, 14, С. Коларово, М. Песоко, Салют 6, 2, Самуилова Кпепост 11, 2, 7, 9, 4, 3, 1, Симеон Кавракиров 1, 4, 8, 6, 2, 14, 12, 10, 22, 16, 22, Странджа 1, 7, 10, 8, 6, 11, 5, 2, 3, 9, 4, Струмешница 2, 5, 6, 4, 1, 3, Тодор Божиков 6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2, УПИ I Ul 4, Христо Смирненски 16, 10, 8, 4, 16, Поща, 4, 10, 6, 1, 2, Цар Борис 1-ви 11, 8, 1, 2, 4, 9, 5, 3, 12, 7, Цар Самуил 13, 20, 1, 5, 2, 10, 4, 22, 11, 6, 9, 8, 18, 3, 7, 16, 14, Чавдарка 1, 2

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Кукурахцево

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126.149.27, Атанас Лютвиев 23, България 108, 153, 83, 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Капитан Никола Парапанов 1, Княз Борис I 31, Любен Каравелов 3, Ляшница, Места 22, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Зиче Жилище, Жилище, местност Златарево Бюро, Митница, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, местност Иловица Мачтов Трафопост, местност Конгоро Сграда, местност Ляшница Помпа, местност Омондрос, местност Пильови Орехи Жилище, местност Тръстен Жилище, Полковник Дрангов 1, Рокфелер, Свети Георги 2а, Хижа Беласица Хижа

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Право Бърдо

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов 30, Беласица 46, Георги Измерлиев 24, 18, 20, 16, 22, 6, Гоце Делчев 37, извън регулация 1, Македония 44, Маркови Кладенци 51, 49, 30, 27, 32, местност Алачевото Цех, местност Орешката Жилище, местност Чалията Помпа, Помпа, местност Чалтията Автоработилница, Младост 42, 47, 38, 40, 44, 31, 41, 8, 46, 39, Огражден 36, 53, Отец Паисий 5, 9, 23, 4, 18, 14, 19, 6, 17, Русия 11, Хоризонт 7, Яне Сандански 21

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски 10, Самуилово, УПИ 1 кв. 31, УПИ ІV-57, кв.18 (

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Скрът:  9-ти Септември 11, 1, 2, 4, 8, 10, 7, 3, 6, 13, 5, 9, Александър Стамболийски 2, 1, 3, 12, 10, 5, 8, 9, 7, 11, Антон Попов 2, 4, 6, 7, 3, 5, 30, 31, 41, 38, 42, 39, 40, 36, 37, 45, 33, 35, 44, 30, 26, 32, 43, 20, 10, 11, 14, 27, 19, 29, 25, 18, 15, 5, 17, 26, 24, 23, 9, 22, 12, 1, Бахчите, Беласица 11, 13, 6, 4, 15, 13, 2, 4, Бруч 22, 25, 23, 24, Васил Левски 3, 4, 8, 14, 6, 7, 12, 10, 5, 13, 16, 31, Воденицата 7, 2, 6, 5, 4, 1, Георги Димитров 17, 35, 28, 55, 30, 52, 56, 24, 22, 37, 40, 31, 23, 48, 33, 46, 41, 39, 25, 44, 47, 54, 36, 42, 50, 26, 45, 38, 29, 43, 1, 7, 15, 11, 6, 10, 18, 3, 20, 5, 8, Поща, 13, 12, 16, 2, 14, 9, Гоце Делчев 9, 10, 8, 1, 3, 6, 5, 2, 7, 4, Димитър Ацев 2, 5, 1, 7, 2, 9, 5, 8, 13, 15, 6, 4, 17, 12, 19, Доксаница, Ефтим Дойчев 1, 8, 2, 13, 12, 7, 10, 9, 11, 19, 21, 17, 14, Лозен 6, 8, 9, 1, 5, 3, 12, 10, 7, 16, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 12, Младост 1, 2, 11, 9, 10, 4, 5, 6, 18, 14, 16, Никола Й Вапцаров 3, 2, 3, 16, 1, 7, 5, 14, 4, 12, 6, 10, Орището 23, 16, 19, 12, 17, 11, 21, 15, Пейо К Яворов 2, 7, 8, 4., 4, Площицата, Първи Май 6, 4, 2, 8, 7, Свобода 8, 3, 2, 14, 6, 12, 10, 7, 5, Скрът, Скрътска Комуна 1, 4, 3, 5, 6, Струма 2, 3, 4, 1, Тодор Божиков 4, 6, 10, 3, 8, 5, 1, Тумба 8, 3, 2, 1, 6, 10, 18, 11, 16, 5, 7, 9, 9, 24, 15, 17, Хан Крум 1, 9, 1, 8, 2, 7, 5, 10, Христо Ботев 4, 6, 3, 7, 11, 2, Христо Велев 2, 3, 11, 1, 19, 14, 5, 7, 13, 15, 12, 8, 16, 4, 17, 6, Цар Самуил 4, 2, 5, 7, 12, 8, 6, 14, 3, 10, 4, 1, Червена Звезда 2, 5

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Струмешница:  Струмешница

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Чурилово

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Чуричени:  000248, местност Куково

На 04.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Яворница:  8-309 Кв 31, Адалберт Антонов 13, 8, 15, 10, 11, 6, 3, Васил Кънчев 2, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13, 9, 17, 14, 15, Георги Измирлиев 6, 5, 2, 1, 4, 8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21, извън регулация 22, 43, 26, 13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28, 32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29, Изгрев 10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6, 1, 1, Комсомолска 7, 28, 26, 51, 49, 6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10, Кузман Шапкаров 1, 6, 5, 3, 11, 12, 13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8, 18, Любен Каравелов 12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3, местност Прогон Цех, местност Самълък Помпа, местност Сушилнята Сушилня, Освобождение 1, 5, 4, 1, 3, 11, 9, Осогово 3, 7, 2, 9, 13, 11, 13, 16, 4, 15, Панайот Волов 2, 8, 3, 1, 20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11, Пейо Яворов 5, 1, 3, Победа 17, 30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41, 1, 3, 2, 7, 8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6, Прогон, Саманлък, Христо Ботев 15, 7, 6, 9, 5, 3, 10, Христо Смирненски 6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,  Имот №000418

На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Михнево:  Айвански Гробища, Бунаро, Бяло Море 1, Гаврил Генов 3, Гоце Делчев 7, 11, 1, 4, 18, 14, 17, 5, 23, 13, 19, 2, 3, 21, 6, 12, 8, 9, 20, 15, 10, Лазар Данаилов 15, Марица 1, Местносt Дъбо Помпа, Местносt Скалето, Самуилова Крепост 26, 22, 18, 24, 16, 20, Тесния път, Тома Митов 11, 6, 7, 4, 2, 5, 12, 13, 17, 8, 9, 3, 1, 15, 10, Хан Крум 12, 18, 16, 8, 22, 4, 6, 20, 10, 14, 2

На 04.12.2019 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Кавракирово:  Беласица 11, 6, 13, 9, 4, 5, 15, 7, Богоево 7, Валого, Връх Тумба 5, 8, Димитър Благоев 1, 3, 1, Зад Ридо, Иглика 1, Места 4, 1, 2, 2, местност Ризово Дере Овчарник, Мургаш 2, 19, 23, 7, 8, 3, 1, 15, 6, 13, 6, 8, 11, 5, 9, 21, 4, Осогово 2, Пейо Яворов 4, 22, Ризов Андък, Спартак 2, Яне Сандански 22, 10, 12

На 04.12.2019 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Червен Път

На 04.12.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Кавракирово:  Антон Попов 8, 4, 10, 1, 2, 3, 12, 6, 5, Беласица 1, 3, 2, Бузлуджа 6, 4, 1, 3, 2, Връх Тумба 1, 3, 5, 6, 2, Георги Димитров 3, 9, 7, 1, 5, Гоце Делчев 5, 19, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 2, 17, 8, Димитър Благоев 14, 8, 20, 2, 16, 18, 9, 12, 11, 21, 6, 5, 24, 19, 12, 28, 17, 26, 22, 4, Златарево 24, 4, 20, 18, 22, Иглика 5, 1, 3, 7, Илинден 4, 1, 9, 5, 7, 11, 6, 2, Маркови Кладенци 7, 1, 5, Мургаш 10, Осогово 4, Пейо Яворов 24, 2, 10, 25, 1, 20, 4, 13, 6, 16, 30, 28, 21, 27, 19, 8, 26, 12, 22, 15, 5, 18, 9, 14, 7, 11, Пирин 5, Порой, Славянска 4, 10, 12, 7, 1, 8, 9, 11, 6, Спартак 10, 12, 4, 8, 6, 1, 3, Струма 2, 3, Струмешница 2, 4, Явор 9, 6, 14, 8, 16, 11, 5, 1, 5, 7, 4, 12, 3, 2, 13, Яне Сандански 6, 5, 2, 11, 1, 7, 3, 13

На 05.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III 22, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 05.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Дап-Иловица, Битоля 2, 1, Битоля 2, Капитан Никола Парапанов 2, 2, Марица 15, Места 15, 20, 18, 2, 22, 22, 22, 15, 4, 18, Места 18, 17, 18, Папульо 2, Полковник Дрангов 1, Промишлена Зона Гараж, Цех, Свобода 9, 7, 54, 6, 6, 4, Свобода 48, 8, 52, Свобода -Промишлена Зона, Тошо Цеков 8, Януш Стойчев 3

На 05.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Вардар 20, Георги Измерлиев 6, 18, 4, 12, 10, 2, 8, Маркови Кладенци 34, 36, 47, 51, местност Алачевото Цех, местност Стопански Двор Работилница, Църква, Младост 50, 52, 8, 17, 36, 43, 53, 51, Огражден 47, 34, 53, 49, 36, 55, 51, Оджовица Чалията, Отец Паисий 6, 19, 14, 8, 21, 18, 3, 15, 16, 5, 4, 17, 11, 7, 1, 13, Русия 13

Община Разлог

На 02.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  III, кв. 49, IV-57020 III-57020, Ангел Даракчиев 1, Баненска Буна 47, 31, 3, Втора 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44, Девета 2, Деветнадесета 1, Неофит Рилски 99, 46, 11, Осма 9, Пета 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50, Петнадесета 3, 4, 2, ПИ №02693.501.1044, Първа 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16, Седемнадесета 3, 1, Тринадесета 7, 9, 16, УПИ XIx-610 Кв 44, Четвърта 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39, Четиринадесета 2, 1, Шеста 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, Шестнадесета 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8

На 02.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:  Вихрен 4, 10, 7, 2, 5, 11, 7а, 1, 3, 6, 14, 8, 17, 12, 15, 19, Занаятчийска 30, 38, Изток ТП Изток, Кафе, 6, Искър 3, 1, 7, 19, 4, 13, 15, 21, 9, 5, 10, 25, 17, 2, 8, Малина, Марица 2, Неуточнен Адрес, Нов път, Св.Св.Кирил и Методий 4 А, Стара Планина 4, 1, 2, 5, 15, 99, 38, 10, 101, 7, 2, 17, 13, 11, 9, 37, 3, 33, Трети Март 2, 1, 7, 9, 5, 4, Явор 1, 2

На 03.12.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май 1 19, 7, 25, 9, 15, 2, 10, 11, 17, 5, 19, 21, Безименна 6, 5, 8, 3, Братя Миладинови 26, Варош 21, 25, 1, 2, 27, 10, 11, 3, 17, 6, 9, 22, 5, 4, Васил Бельов 65, Васил Левски 20, 18, 22, 16, 13, 11, Втора 2, Георги Димитров 66, 38, 163, 18, 81, 44, 85, 56, 100, 59, 87, 22, 70, 76, 93, 65, 80, 94, 144, 68, 72, 60, 57, 99, 91, 63, 78, 55, 47, 82, 67, 95, 98, 27, 97, 45, 84, 62, 53, 49, 88, 69, 79, 74, 48, 46, 114, 73, 83, 54, 64, 42, 58, 96, 50, 86, 108, 90, 101, 77, 40, 106, 92, 75, 51, Иван Вазов 1, 2, 6, 5, 4, 7, 12, 10, Кокиче 35, 29, 14, 17, 4, 21, 37, 2, 31, 26, Комсомолска 1, 11, 9, Минно Селище Църква, Фуражомелка, Младост 27, Рила 2, Трета 2, Четвърта 5, 1, 2, 3,  19

На 04.12.2019 г. /09:45 – 12:30 ч./ –  Разлог:  Александър Стамболийски 36, Братя Каназиреви 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, Братя Кулини 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, Войнишка 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6, Екзарх Йосиф 13, Подполковник Спиридонов 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24, Хан Аспарух 7, 1, 5, Шейново 2, 6,  От ТП Културен Дом

На 04.12.2019 г. /13:15 – 16:15 ч./ –  Разлог:  15-ти Септември 1, Братя Каназиреви 67, 71, 7, 65, 44, 73, 69, 7, 36, 40, 43, 9, 75, Братя Копанарови 2, 3, 3, 3 3, Екзарх Йосиф 18, 5, 6, 21, 13, 26, 24, 5, 17, 30, 11, 12, 1, 15, 14, 20, 28, 22, 5 5, 8, 16, 4, 2, 19, 10, Ж.К.Кцх, Изворите 3, 7, 5, 9, 1, Илинден 7, 5, 2, 3, 1, К Ц Х 2, 14, 5, 7, 6, Подполковник Спиридонов 4, 2, Стефан Стамболов 3 3,  От ТП Кцх, 5

На 05.12.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Разлог:  Вихрен 22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3, Дунав 3, 10, 5, 19, 2, 1, 6, Занаятчийска 13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19, Изгрев 44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, Изток 99, Искър 65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47, Марица 1, 2, 4, 3, Стара Планина 8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, Странджа 1, 2, 3, 4, Трети Март 9, 8, 2, 92, 10, 1, Черна Река Плевня, Юндола 1, 4, Явор 10, 12, 5, 8, 7

На 05.12.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Горно Драглище:  Първа 16

На 05.12.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Долно Драглище:  Повилион

Община Сандански

На 02.12.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 03.12.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 04.12.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 05.12.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански

На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сугарево

На 05.12.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Сандански:  Георги Бенковски 7, 17, 1, 11, 3, 19, 13, 15, 9, Георги Казепов 1, Княз Александър Батенберг 5, 7, 9, 3, 1, 7а, 7, Лагадина 6, 8, 4, 12, 2, 14, 10, Любен Каравелов 28, 1 В, 34, 30, Уо, 1, 48, Първи Май 23, 21, 52, 11, 35, 29, 46, 30, 3, 9, 39, 40, 33, 37, 7, 19, 15, 17, 31, 13, 39, Радецки 1, 9, 4, 6, 3, 11, 2, Свобода 14, Скопие 26, Станке Димитров 2, Теменуга 5, 1, 2, 9, 3, 7, 11, Трети Март 1, 3, 4, 2

На 05.12.2019 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Спатово:  местност Клюнко

Община Сатовча

На 02.12.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Сатовча:  Атанас Харизанов 5, 1, 9, 11, 3, 2, 7, Букет 6, 11, 4, 13, 3, 8, 1, 14 А, 5, 9, 2, 4а, Васил Даракчиев 8, 6, 4, 10, Вела Пеева 10, 2, 3, Георги Мутафчиев 10, 5, 12., 13, 1, 11, 2, Драгийца 1, Иглика 1, Илинден 1, 10, 5, 3, 24, 9, 4, 7, Кирил и Методи 33, 25, 22, 31, 35, 28, 30, Лале 4, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 2, Лиляна Димитрова 5, 10, 6, 8, 1, 3, 2, 13, 16, 9, 4, 11, Милушица 26, 11, 3, 4, 7, 9, 12, 1, 13, 5, 16, 18, Михаил Антонов 9, 4, 6, 2, 7, 10, Млада Гвардия 14, 13, 5, 6, 16, 20, 7, 9, 3, 4, 18, 12, 10, Отец Паисий 3, 4, Площада 1 Павилион, Полени 2, 13, 3, 14, 10, 4, 9, 8, 16, 12, 6, 1, 5, Теменуга 7, Тодор Каблешков 19, Тодор Мавродиев 20, 18, 3, 15, 1, 12, 5, 13, 17, 6, 4, 9, 2, 8, 7, 10, Тодор Шопов 20, 18, Юри Гагарин 31, 34, 33,  Тп1

Община Симитли

На 04.12.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Брежани:  Васил Левски 1, 6, 4, 10, 12, 2, 3, 8, 14, Георги Димитров 10, Горна махала Жилище, Гоце Делчев 9, Здравец 5, Ленин 9, 6, 20, 10, 3, 2, Миньор 10, 19, 44, 11, 1, 4, 12, 1, 15, 6, 14, 37, 3, 7, 2, Стълбище, 12, 10, 13, Жилище, 14, 16, 9, 6, 5, 50, 8, Нов, 1 1, Никола Вапцаров 5, 3, Жилище, 25, 1, 2, 6, 7, 24, 22, 4, Станой Крекмански 7, 1, 5, 3, 11, Христо Ботев 2, 12, 11, 9, 10, 7, Христо Смирненски 3, 4, 1, 5, Жилище, Христо Чернопеев 14, 12, Център Зъбол.Кабинет, Аптека, Магазин, Салон, Кабинет, Лавка, Каравана, Бар, Цех, Кафе,  3, Магазин

На 02.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Градево:  махала Кърджалийска къща

На 03.12.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Крупник:  000024 местност Реката, XV, кв.45, Александър Стамболийски 13, 9, 7, 8, 11, Жилище, 23, 1, 5, 4, 29, 13, 25, 27, 17, 6, Арсо Пандурски 2, 4, Беглико Пресевна, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов 14, 1, Жилище, 2, 8, 32, 9, 10, 17, 13, 20, 16, 34, 12, Жилище, 28, 30, 15, 4а, 5, 26, 4, 3, 46, 22, 9 Магазин, 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски Жилище, Поща, 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, Влахина 3, 2, 4, Георги Димитров 2, 3, 1, 15, 5, 8, 6, 4, Жилище, 10, 9, 22, 34, 38, 32, 13, 18, 20, 40, 14, 11, 12, 42, 16, 24, 1, Георги Трайков 1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 7, 17, 5, Мелница, 13, 3, 15, 1, 4, 6, 12, 9, 2, 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Граф Игнатиев 12, 4, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 1, Даме Груев 4, 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, Дан Колов 2, 1, 4, 10, Димитър Ацев 16, 33, 79, 14, Жилище, 12, 4, 8, 25, 29, 23, 21, 1, 5, 17, 7, 9, 2, 8, Димитър Благоев 3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29,, 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25, 32, 31, Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Димитър Талев 4, Ернст Телман 3, 4, Иван Вазов 6, 5, 10, 1, 3, 14, 8, 16, 9, 12, 4, 40, 25, 48, 42, 31, 44, 27, 34, 35, 34б, 24, 11, 19, 22, Жилище, 21, 28, 18, 26, 13, 15, Иван Козарев 2, 1, 11, Жилище, 6, 7, 12, 9, 2, 4, 5, 10, 13, Карл Маркс 1, 10, 4, 9, 13, 11, 6, Кирил и Методий 23, 12, 31, 17, 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание 18, 21, 33, 27, Жилище, 12, 16, 19, 2, 29, 55, 41, 49, 51, 45, 47, 20, 57, 35, 21, 37, 53, Жилище, 9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5, Крупник Сграда, Скз Крупник, Склад, Склад, Магазин, Бар, Бутик, Механа, Бар, Бар, Склад, Ясла, Лев Писарев 28, 10, 2, 17, 11, 20, 25., 8, 23, 16, 9, 6, 18, Жилище, 4, 3, 5, 13, Ленин 24, 6, 11, 7, 5, 16а, 3, 18, 14 Жилищна Пристройка, 24, 4, 12, 26, 2, Жилище, 1, 10, 20, 19, 32, Сеизмична Станция, 26, 9, 15, 2, 11, М.Извор/Гроздовец, Малчика 2, 11, 13,, 9, 12, 4, Жилище, 10, местност Виро, местност Въчева Жилище, 3, 11, 8, 5, 10, 4, 7, Работилница, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов 1, 18, 3, 6, 5, 10, 9, 11, 12, 4, 7, 8, 14, 16, 2, 23, 20, Жилище, 24, 15, 19, 21, 22, 17, Пайсий Хилендарски 42 Жилище, 28, 20, 6, 32, 4, 14, 8, 38, 5, 24, 22, 36, 28, 30, 3, 12, Жилище, 26, 42 Жилище, 42 Жилище, 42 Жилище, 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Пейо Яворов 18, 27, Жилище, 42, 40, 33, 34, 37, 36, 38, 52, 57, 59, 30, 2, 55, 4, 6, 24, Жилище, 15, 16, 19, 12, 14, 3, 11, 17, 2, 5, 18, 13, 28, 20, 7, 26, 1, 22, Пирин Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18, Промишлена Зона Цех, Средорек 4, 7, 1, 5, 8, 9, 2, 6, Стефан Караджа 2, 5, 4, Стефка Филипова 5, Жилище, 4, 14, 2, 9, 11, 10, 1, 17, 6, 8, Текелев Шумак, Трайчо Костов 12, 4, 16, 8, 10, 7, 2, Жилище, 9, 3, 36, 18, УПИ VIII-918, 921, 922, кв.5, УПИ X-544, кв.45, Хан Аспарух 2, 4, 6, 11, 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Христо Ботев 1, Яне Сандански 10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24, Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23,  Магазин, Казан, 5, Кметство, Магазин, 4, 3, Магазин, Магазин, 2, 1

На 03.12.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Полена:  Вела Пеева 11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, 20, 18, 7, 5, 9, Георги Димитров 57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, 49, 29, 45, 30, 28, 34, 46, 15, 18, 27, 40, 11, 20, 31, 24, 41, 33, 19, 38, 23, 47, 48, 58, 50, 26, 60, 56, 25, 43, 32, 21, 13, 37, 54, 44, 39, 35, 22, 17, 2, 4, 16, 6, 1, 9, 5, 8, 12, 10, 14, Димитър Благоев 15, 25, 13, 21, 26, 12, 23, 32, 2, 31, 17, 29, 8, 35, 33, 10, 19, 4, 5, 22, 6, 18, 20, 11, 7, 9, 30, 28, 3, 16, 43, 41, 39, 37, 32, Зеленка 2, 1, Кокиче 13 къща, Ленин 2, 23, 29, 16, 9, 28, 6, 17, 21, 37, 18, 1, 27, 22, 10, 4, 15, 33, 25, 31, 12, 20, 8, 3, 5, 13, 14, 26, 19, 11, махала Ширината махала Ширината, 1, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа 1, 6, 5, 3, 2, 4, Потока, Роза 2, 4, 6, Руен 7, 3, 5, 1, 13, УПИ-V-18, кв.18, УПИ-Хі-58 кв.11, Христо Ботев 17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, 7, 9, Чайка 8, 14, 2, 4, 10, 6, 12, 7, 5, 3, 1, Ширините,  2, 1, 3

На 03.12.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Симитли:  Свобода 2, Симитли Магазин

На 03.12.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Сушица, Общ. Симитли:  къща

На 03.12.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Черниче:  9-ти Септември 1, 11, 7, 4, 8, 5, 9, Бреза 1, 4, 3, 2, Васил Левски 44, 36, 37, 38, 32, 32, 21, 38, 20, 25, 28, 33, 23, 26, 27, 13, 16, 2, 11, 4, 14, 9, 6, 5, 12, 10, 7, 15, 3, 1, 23, 18, Вихрен 5, 3, Георги Димитров 10, 53, 60, 63, 56, 29, 43, 44, 51, 41, 50, 49, 58, 48, 54, 46, 55, 45, 61, 57, 52, 40, 3, 12, 28, 30, 20, 16, 9, Жилище, 31, 29, 41, 37, 24, 27, 23, 26, 21, 52, 48, 10, 19, 32, 25, 46, 50, 14, 8, 1, 20, 4, 13, 15, 9, 2, 12, 5, 52, Гоце Делчев 4, 2, 8, Илинден 3, 2, Кирил и Методи 6, 4, 12, 1, 2, 8, 14, 7, 16, 5, 9, 12, Ленин 13, 2, 13, 4, 7, 14, 9, 5, 1, 8, М.Сухата Река Кафе, 2, Дет.Градина, Бензиностанция, Магазин, Бар, Магазин, Поща, Ресторант, Зъбол.Кабинет, Фурна, Клуб, Цех, Хлебарница, Кметство, Книжарница, Работилница, Магазин, 1, Бар, Неуточнен Адрес Помпа, Никола Вапцаров 1, 11, 2, 3, 7, 5, 8, 9, 4, ПИ 156 кв.6, Пирин 7, 11, 9, 3, 1, 13, 15, 17, Р-Н Под Гарата 1, 5, Рила 16, 28, 15, 12, 30, 13, 16, 22, 26, 10, 12, 24, 4, 18, 2, 3, 9, 1, 6, 14, 5, 11, 20, 7, 6, 7, Роза 15, Свобода 1, 8, 7, 6, 2, 3, 4, Струма 3, 3, 8, 7, 4, 6, 10, 2, Христо Ботев 29, 42, 36, 37, 32, 34, 41, 42а, 40, 35, 31, 25, 26, 21, 30, 28, 15, 19, 18, 7, 3, 5, 12, 16, 1, 10, 4, 8, 6, 14, 9, 20, 11, Христо Смирненски 2, 5, 4, 6, 10, 1, 9, 7, 3, 11, Шипка 2, Яне Сандански 2, 5, 11, 3, 4, 14, 12, 9, 15, 13, 7, 1

На 03.12.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Крупник:  XV, кв.45, Александър Стамболийски 9, 7, 8, 11, Жилище, 23, 1, 5, 4, 29, 13, 25, 27, 17, 6, Арсо Пандурски 2, 4, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Жилище, 2, 8, 32, 9, 10, 17, 13, 20, 16, 34, 12, Жилище, 28, 30, 15, 4а, 5, 26, 4, 3, 46, 22, 9 Магазин, Васил Левски 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, Поща, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Граф Игнатиев 12, 4, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 1, Дан Колов 2, 1, 4, 10, Димитър Ацев 16, 33, 79, 14, Жилище, 12, 4, 8, 25, 29, 23, 21, 1, 5, 17, 7, 9, 2, 8, Димитър Благоев Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, 32, 31, Ернст Телман 3, 4, Иван Вазов 6, 5, 10, 1, 3, 14, 8, 16, 9, 12, 4, 40, 25, 48, 42, 31, 44, 27, 34, 35, 34б, 24, 11, 19, 22, Жилище, 21, 28, 18, 26, 13, 15, Иван Козарев 2, 1, 11, Жилище, 6, 7, 12, 9, 2, 4, 5, 10, 13, Карл Маркс 6, 10, 4, 9, 13, 11, Кирил и Методий 17, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание Жилище, Крупник Бар, Магазин, Бар, Бутик, Механа, Ленин 11, 6, 11, 7, 5, 16а, 3, 18, 14 Жилищна Пристройка, 24, 4, 12, 26, 2, Жилище, 1, 10, 20, 19, 32, Сеизмична Станция, 26, 9, 15, 2, М.Извор/Гроздовец, Малчика 2, 11, 13,, 9, 12, 4, Жилище, 10, местност Извор/Калуцик, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов 1, 18, 3, 6, 5, 10, 9, 11, 12, 4, 7, 8, 14, 16, 2, 23, 20, Жилище, 24, 15, 19, 21, 22, 17, Пайсий Хилендарски 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, 42 Жилище, 42 Жилище, Пейо Яворов 4, 6, 24, Жилище, 15, 16, 19, 12, 14, 3, 11, 17, 2, 5, 18, 13, 28, 20, 7, 26, 1, 22, 27, Жилище, 42, 40, 33, 34, 37, 36, 38, 52, 57, 59, 30, 2, 55, Стефан Караджа 2, 5, 4, Стефка Филипова 5, Жилище, 4, 14, 2, 9, 11, 10, 1, 17, 6, 8, Текелев Шумак, Трайчо Костов 4, 16, 8, 10, 7, 2, Жилище, 9, 3, 36, 18, УПИ X-544, кв.45, Хан Аспарух 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, 6, 11, Яне Сандански Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23,  Магазин, 2, 5, Кметство, Магазин, 4, 3, Магазин

На 04.12.2019 г. /08:30 – 11:00 ч./ –  Симитли:  Георги Бенковски 15, 1, 19, 13, 17, 11, 30, 26, 24, 9, Димитър Благоев 17, 19, 40, Димитър Полянов 1, 3, 2, Искра 30, 18, 8, 24, 16, 26, 11, 9, 7, 28, 17, 20, 13, Магазин, 22, 15, кв.Ораново, Ораново Магазин, Жилище, Панайот Хитов 2, Пеньо Пенев 9, 1, 3, 5, 7, Септемврийска 27, 29, 37, 20, 35, 39, Бар, 23, 22, 21, Жилище, 41, 31, 19, 33, 25, Симитли, Славянска 35, 31, 33

На 04.12.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Железница, Общ. Симитли:  местност Джалева махала, местност Долно Церово 12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13,  Трифа

На 04.12.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Симитли:  Ораново Жилище

На 04.12.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград:  С.Долно Церово

На 04.12.2019 г. /11:00 – 13:30 ч./ –  Крупник:  Васил Коларов 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Димитър Благоев Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание Жилище, Крупник Бар, Ленин 11, местност Извор/Калуцик, местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Текелев Шумак, Хан Аспарух 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Яне Сандански Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23,  Магазин, 2

На 05.12.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Ракитна:  010040,  Жилище

На 05.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Долно Осеново:  291, кв. 9, II–255, Долна махала 1, Лаката, махала Горна Жилище, 1, къща, махала Долна Жилище, Цех, Жилищна Сграда, Работилница, местност Шалевец, Пи-061004 М.Лаката, УПИ 5, кв.12, Чардака

На 05.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:  Симитли

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP

 

 

 

Please follow and like us:

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here