„Левски” (Крупник) победи в Копривлен

След загубата в Крупник „Левски” (Крупник) отново се върна в победния си ход след гостуването си в Копривлен. Още в първите минути на срещата капитанът на Крупник отбеляза гол с удар от над 30 метра. Така футболистите от Крупник поведоха в резултата. След прецизно изпълнен фал в 20-ата минута домакините изравниха, но в края на полувремето, 44-тата минута, Красимир Самарджийски направи точно попадение, с което резултатът стана 1:2 за Крупник. В началото на второто полувреме Красимир Самарджийски направи грубо нарушение, което даде на домакините дузпа. Така домакините изравниха резултата. Това мотивира отбора от Крупник още повече и в 80-ата минута Красимир Ангелов отбеляза 3-ти и победен гол.  Момчетата играха в Копривлен и завършиха с резултат 1:3.