Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 09 декември – 13 декември  2019 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 10.12.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Банско: ул. Найден Геров

На 10.12.2019 г. /13:15 – 16:15 ч./ –  Банско: местност Страгите

На 11.12.2019 г. /09:00 – 12:15 ч./ –  Банско: Драма 3, 3, Христо Г. Данов 1, 1, А, 12, Цар Симеон 82 Б1, 82 Б1, 82 Б2, 82 Б4, 82 Б3, 82 А

На 11.12.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Драма 3 В6, 3 В7, 3, Христо Г. Данов 1, Цар Симеон 82 Б5, 82 Б6, 82

На 12.12.2019 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Банско: 02676. 501. 2553. 1, Драма 2 1, 28, 27, 15, 13, 30, 3, 10, 8, 9, къща Над Зта, 21, 2, 8, 19, 17, 16, 22, 1 7, 24, 7, 11, 18, 26, 1 8, 1б, 7, 4, 1, 5, 29, 9, 25, 23, 12, 14, 20, 1, 1 6, Иван Михайлов, Изток 5, Кирил и Методи 39, Княз Ал. Батемберг 4, 12, 2, 7, 10, 16, 7 1, 3, 8, 6, 18, 5, 15, 17, Любомир Милетич 5, Найден Геров 2, Неофит Рилски 58, 64, 54, 52, 62, 60, 56, 50, 44, 54а, 46, Никола Вапцаров 1, Проф. Любомир Милетич 3, 7 3, 5, 10, Рила 20, Родопи 22, 18, 9, 20, 11, 14, 16, Сливница 6, 15, 10, 9, 16, 5, 4, 11, 19, 8, 17, 3, 2, 1, 12, 7, 14, 13, 31, Стефан Стамболов 41, 42, 28, 30, 38, 36, 55, 46, 45, 53, 39, 66, 50, 54, 48, 40, 27, 32, 25, 44, 35, 37, 52, 60, 34, 29, 33, 56, Христо Г. Данов 36, 4, 18, 3, 2, 3 1, 1, 30, 3, 10, 16, 14, Христо Силянов 8, Христо Смирненски 10, 8, Христо Стилянов 7, 3, 1, 4, 8, 5, 6, 2, Черно Море 2, 7, 5, 8, 10, 3, 6, 9, 4, 1

Община Белица

На 10.12.2019 г. /10:00 – 12:30 ч./ –  Бабяк: Заведение

На 10.12.2019 г. /13:30 – 16:15 ч./ –  Лютово

На 11.12.2019 г. /10:30 – 15:30 ч./ –  Дагоново

На 13.12.2019 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа 99, 2, 104, 8, Двадесета 1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13, Дванадесета 16, 25, 34, 54, Деветнадесета 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30, Десета 1, Единадесета 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113, извън регулацията 37, Осемнадесета 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10, Пета 1, 29, Петнадесета 3, 30, 33, Първа 32, Седемнадесета 15, Христо Ботев, Четирнадесета 4, Шеста 61, Шестнадесета 1, 19, 11, 80

Община Благоевград

На 09.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 410, 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, Xx-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Ангел Кънчев 2, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Георги Бенковски 2, Георги С. Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Петко Р. Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Св. Димитър Солунски 30, Славянска 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 68, 51, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, УПИ IV-537, кв. 124, УПИ ХХV 8846, Вр. Захранване, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Цар Борис I 9, 24, 18, 25, Офис, Администрация

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград: 2

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград: 33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кучкудерска Нива, местност Айдарово, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, кв. 21, УПИ III-320, кв. 22, УПИ III-333, кв. 30, УПИ IV 87, УПИ IX-317, кв. 25, УПИ V-320, кв. 22, УПИ ХХ-320, кв. 22, УПИ-XVI-312, кв. 19, УПИ-Хі218 кв. 21, УПИ/Парцел 6, кв. 30, Чуката, ул. Братя Гошеви №7, 2, Жилище

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Марулево: 2

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 10.12.2019 г. /08:30 – 12:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 10.12.2019 г. /08:30 – 12:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград: III-357, Айдаровско Дере, Васил Левски 99, 59, местност Айдарово, ПИ №000208, УПИ II-330, кв. 27, УПИ VI-405, кв. 26, УПИ XI-497, кв. 27, УПИ XV-391, кв. 6, УПИ-І-394, кв. 13, УПИ-Х-159, кв. 4, 1, Жилище

На 10.12.2019 г. /09:45 – 12:30 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов 27, 23, Струма 1, УПИ III-63, кв. 5, 2, Жилище

На 10.12.2019 г. /09:45 – 12:30 ч./ –  Благоевград: местност Джампалица, местност Чимево Дере

На 10.12.2019 г. /09:45 – 12:30 ч./ –  Рилци: Ix-460, 000399, 031004 Месността Чешмата, XV-273, Амитица, Васил Левски 35, 48, 58, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден 58, 55, 51, 43, 66, 54, 60, 3, Имот 023001, местност Амитица, местност Бегов Андък, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, местност Над Канала, местност Цонева Межда, ПИ 018013, Рафетица, Рила 10, 4, Св. Иван Рилски 50, 65, 45, 31, 41, 1, Стремата, Трети Март 5, 15, 2, УПИ II-370, кв. 28, УПИ Ix-144, кв. 17, УПИ V-38, кв. 8, УПИ V-468, кв. 25, УПИ VIII-127, кв. 12, УПИ VIII-272, кв. 23, УПИ XIV-484, кв. 22, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-ІІІ-63, ХIх-33, кв. 7 7, ХІ-482, Нв. 22, Хан Аспарух 1, 3, Цар Борис I 50, Цар Иван Асен 8, 2, Помпа, Едноетажна Селскостопанска Сгр, Жилище, Жилище, Жилищна Сграда, 1, Жилищна Сграда-Вр. Стр., Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Жил. Сграда- Вр. Стр., Помпа, 3, Жилище

На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Андъко, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово Жилище, къща, махала Брезовска, махала Милово Тп Милово, махала Петковци, Месност Демирево Жилище, къща, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната, Скалата, къща, Помпа За Напояване, къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов 1, 1, ПИ №04279. 618. 95, Славово Фирма, Работилница

На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ –  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци къща, махала Горни Двояци къща, къща, махала Долни Двояци къща, махала Михтарци къща, махала Мъртвако къща, махала Новоселци къща, махала Панчовци къща, Жилище, Помпа За Напояване, махала Пържово къща, махала Стойковци къща, махала Тачовци къща, махала Шоповци къща, местност Валого, местност Гьоловете, Присоето, Ровината, Шопови Ниви, 2, 1

На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Землището на С. Дъбрава, Зимниците, Имот 000143, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука Осв. На Мини Фут. Игрище, местност Ръженици Вила, местност Ръжениците, местност Топузица, местност Щърбев Рид, Митовци, Ръжениците, Стамовица, Чадарето, Юрто, Яновски Рид, Стоп. Постр. до 35 кв. М., Жилище

На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ –  Рилци: 063005, местност Арсовото, Телкиево Дере

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, кв. 7, УПИ XVI-163, 164, кв. 8, Жилище, 1, 02028

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Бучино: Ахмедово, Бучака, до Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето, Гараж, къща, Жилище, къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Българчево: 029023, 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, кв. 5, Жилище, къща, Жилище

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Дренково: 23652. 730. 2, махала Балевска Вила, местност Реката къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, къща, Помпа За Напояване, къща

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Лешко: 1

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка до 3, Стоп. Постройка, Жилище

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Разлог: Света Екатерина 30

На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Рилци: кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, кв. 27, Цигларката

На 10.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Ален Мак Гараж, 17, 17, 20, 13, 18, 20, 19, Астра 9, Кури Дере, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Шейница, Пейо К. Яворов 38 Автосервиз и Магазин За Авточасти

На 10.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере къща

На 11.12.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 14-ти Полк 41, 35, 14, 37, 3, 39, XII-7208, Акациите 11, 7, 9, 5, 15, 1, 17, 19, 13, Алеко Константинов, Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 1, Асен Итов 8, 15, 2, 12, 11, 13, 1, 18, 2а, 4, 9, 3, 7, 5, 16, 10, 17, 6, 14, 20, 15, 17а, 17, Асен Йотов 27, Асен Чаушки 8, 2, 6, 4, 1, 3, Балкан 3, 7, 1, 20, 22, 6, 26, 8, 9, 16, 4, 1, 4, 6а, 24, 14, 5, 13, 2, Бачо Киро 3, 04279. 624., 7, 7, 10, Брегалница 1, 3, 3, 2, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Бреза 6, 2, 3, Велико Търново 33, Делвинска 14, 7а, 7, Делвинска 3, 1, 5, 21, 13, 29, 19, 15, 23, 25, 9, 11, 27, 17, Детелина 12, 6, 24, 16, 13, 3, 3, 10, 12, 9, 4, 8, 7, 22, 15, 14, 2, 19, 18, 1, 4, 11, 4, Егея 12, 7, 10, 9, 5, 14, 9, 1, 2, 4, 6, 3, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Ел-Тепе 2, Еленово 9, 30, 201, 3, 203, 201, 11, 201, 2 9, 203, Клуб, 9, 201, 21, 212, 23, 212, 212, 210, 211, 211, 210а, 209, 210, 205, 209, 24, 208, 207, 207, 25, 213, 208, 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, 217, 28, 216, 217, 209, 209, 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, 1, 43, 43 43, 43, 2 43, 43, 44, 45, 1, Еленово Кафе, 9а, 215, 9, 9б, Гараж, 3, 9, Здравец 11, 7а, 20, 9, 26, 18, 18, 11, 24, 7, 5, 7б, 22, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Иглика 2, 5, 1, 2, 3, 7, Идент. №904279. 624. 18. кв. 66 По Кк на Гр. Благоевград, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Лале 14, 11, 6, 7, 15, 3, 5, 12, 7, 9, 8, 13, 10, Липа 2, 5, 6, 37, 11, 33, 34, 7, 32, 2, 5, 17, 1, 30, 15, 24, 31, 23, 28, 43, 19, 16, 27, 35, 4, 9, 20, 26, 36, 3, Марулевска 4, 3, 6, 1, Младост 2, 6, Младост 22, 9, 4, 4, 1, 14, 5, 3, 7, 7, 6, 10, 2, 16, 11, 19, 12, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Околчица 43, Околчица 22, 24, 4, 30, 8, 18а, 4, 28, 10, 6, 20, 16, 14, 18, 26, 2, 12, 30, 38, 33, 36, 41, 37, 32, 35, Орловица 1, 5, 7, 6, 8, 4, 3, 10, 2, 9, 11, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 45, 35, 37, 39, 43, 33, 41, 37а, 4, 3, 2, 5, 2, 1, Пейо К. Яворов 2, ПИ №04279. 622. 164, кв. 147, ПИ №04279. 626. 170, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Полковник Дрангов 100а, 104, 106, 95, 98б, 93, 102, 82, 100, 112, 110, 98, 108, 96, 91, 41, 51, 37, 43, 45, 47, 39, 49, 80, 78, 68, 72, 56, 67, 76, 44, 48, 70, 62, 64, 53, 58, 60, 52, 46, 61, 66, 50, 71, 76, 74, 73, 54, 57, 63, 55, 59, 77, 87, 89, 79, 77, 73, 75, 83, 81, 85, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предел 8, 17, 49, 16, 40, 34, 51, 42, 1, 6, 42, 60, 2, Жилище, 32, 49, 5, 40, 68, 69, 20, 3, 34, 39, Предела 6, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 57, 73, 53, 44, 36, 46, 38, 59, 50, 69, 52, 42, 75, 61, 65, 51, 71, 46а, 56, 40, 67, 63, 55, 54, 48, 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Пролет 5, 5, 5в, Свобода 3, Ателие, 4, 2, 6, 1, 23, 22, 26, 21, 9, 18, 15, 20, 16, 11, 7, 19, 13, 5, 17, 28, 24, 10, 3, 1о, Училище, 8, Синчец 1, Синчец 8, 11, 7, 6, 5а, 13, 10, 9, 1, 5, 12, 16, 14, 13, 3, 15, Слава 2, 2, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славово 20, 24, 16, 18, 9, 8, 14, 11, 10, 7, 14, 7, 15, 1, 12, 5, 22, 13, Струмско Център 12а, Търново 11, Търново 30, 35, 29, 5, 13, 32, 19, 22, 49, 17, 31, 3, 2, 1, 34, 39, 12, 35, 9, 7, 6, 37, 27, 41, 17, 21, 4, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Чаталджа 1б, 1а, 1, 1, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Хотел

На 11.12.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Делвино, Общ. Благоевград: местност Стоянов Чукар

На 11.12.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград: Иван Михайлов 45, 41, 39, 47, 43, 43а, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа на Езикова, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 2, 24, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, Марица 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, Полк. Кирил Чамишки 2, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 31, 16, 31, 35

На 11.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 410, 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, Xx-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Ангел Кънчев 2, Андрей Ляпчев 9, 7, 20, 14, 22, 3, 11, 24, 16, 20а, 13, 10, 12, 4, 5, 1, 26, 8, 6, 15, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Генерал Тодоров 7, 9, Георги Бенковски 2, Георги С. Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Делвинска 14, 7а, 7, Еленово 208, 207, 207, 25, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Илинден 20, 18, 22, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Петко Р. Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Св. Димитър Солунски 30, Св. Св. Кирил и Методий 10, 12, 14, Скаптопара 23, 24, 25, 1, 27, Славянска 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 68, 51, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, УПИ IV-537, кв. 124, УПИ ХхV 8846, Вр. Захранване, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Цар Борис I 9, 24, 18, 25, Цар Симеон 12, 10а, 15, 17, Офис, Администрация

На 11.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Акациите 11, 7, 9, 5, 15, 1, 17, 19, 13, Делвинска 3, 1, 5, Еленово Кафе, 9а, 215, 9, 9б, Гараж, 3, 9, Здравец 11, Орловица 1, 5, 7, 6, 8, 4, 3, 10, 2, 9, 11, ПИ №04279. 626. 170, Полковник Дрангов 100а, 104, 106, 95, 98б, 93, 102, 82, 100, 112, 110, 98, 108, 96, 91, Свобода 3, Ателие, 4, 2, 6, 1

На 11.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Бяло Море 2, Рилски Езера 11

На 12.12.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 601. 368, Вардар 31, 30, 32, 26, 28, 24, 27, 35, 29, 34, 22, 20, 33, Ридо 1, Скакавица 3

На 12.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 410, 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, Xx-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Ангел Кънчев 2, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Георги Бенковски 2, Георги С. Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Делвинска 14, 7а, 7, Еленово 208, 207, 207, 25, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Петко Р. Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Св. Димитър Солунски 30, Славянска 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 68, 51, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, УПИ IV-537, кв. 124, УПИ ХХV 8846, Вр. Захранване, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Цар Борис I 9, 24, 18, 25, Офис, Администрация

На 12.12.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Благоевград: 04279. 621. 103, 14-ти Полк 11, 21, 27, 6, 3, 7, 5, 17, 4, 19, 15, 27а, 25, 13, 33, 23, 9, 2, 29, 31, Александър Стамболийски 77, 69, 67, 71, 65, 67, 77, 77, 77, 60, Сервиз, Еленово 103, Зарево 10, 7, Имот 04279. 621. 147 По Кк, местност Чакалица Усилвател, ПИ №04279. 614. 347, Полковник Дрангов 40, 38, 42, 36, 34, 30, 32, Промишлена 1, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Свобода Бъчварова 8, 4, 12, 2, Скаптопара 12, Струмица 10, 13, 15, 18, 16, 11, 1, 5, 19, 4, 3, 6, 9, 7, 20, 2, 8, 14, 22, 12, Чаталджа 3, 2, 6, 7, 4, 9, 5, Кабинет

На 12.12.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Благоевград: 14-ти Полк 11, 21, 27, 6, 3, 7, 5, 17, 4, 19, 15, 27а, 25, 13, 33, 23, 9, 2, 29, 31, Александър Стамболийски 69, 67, 71, 65, 67, Еленово 103, Зарево 10, 7, ПИ №04279. 614. 347, Полковник Дрангов 40, 38, 42, 36, 34, 30, 32, Струмица 10, 13, 15, 18, 16, 11, 1, 5, 19, 4, 3, 6, 9, 7, 20, 2, 8, 14, 22, 12, Чаталджа 3, 2, 6, 7, 4, 9, 5, Кабинет

На 12.12.2019 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Симитли: Преспа 5

На 13.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 410, 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, Xx-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Алеко Константинов 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Ангел Кънчев 2, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Георги Бенковски 2, Георги С. Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Делвинска 14, 7а, 7, Еленово 208, 207, 207, 25, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Петко Р. Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Св. Димитър Солунски 30, Славянска 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 68, 51, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, УПИ IV-537, кв. 124, УПИ ХхV 8846, Вр. Захранване, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Цар Борис I 9, 24, 18, 25, Офис, Администрация

На 14.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 15.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Делвинска 14, 7а, 7, Еленово 208, 207, 207, 25, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21

Община Гоце Делчев

На 10.12.2019 г. /08:00 – 13:00 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, кв. 22, Старото Село

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен, Тп1, Тп1

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Гайтаниново: 021056 М. Жингов Бряст, Бивша Мраморна Кариера

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана 12

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Илинден, Общ. Хаджидимово: Тп2, 0, Тп1

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Копривлен: 000381, Васил Левски 8, 11а, Гоце Делчев 20, 22, 10, 14, 8, 6, 4, Драва 3, Драма 2 А, Времянка, 28, 30, 20, 34, 16, 36, 40, 60, 4, 42, 26, 50, 22, 6, 18, 14, 38, Завода 17, 28, 4, 2, 24, 26, 11, 5, 13, 22, 1, 23, 30, 19, 7, 9, 6, Илинден 2, 4, Кирил и Методи 3, 21, 41, 31, 29, 24, 17, 27, 15, 1, 9, 5, 2, 37, 33, 7, 13, 45, 19, Кокиче 28, 39, 23, 31, 33, 35, 17, 15, 30, 26, 27, 41, 51, 6, 49, 45, 47, 14, 19, 15, 11, 6, 17, 4, 12, 20, 10, 5, 3, 7, 16, 8, 1а, 1, 2, 22, 9, Паисий Хилендарски 35, 5, 8, 2, 6, 10, 14, Пи-000186, Свети Георги 1, 8, 3, 2, Славянска 6, ХІІ-544 кв. 1, Христо Ботев 3, Цар Калоян 6, 7, ТП7, ТП2, от ТП2

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Мосомище: УПИ IV-237, кв. 8а

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски 21, 12, 2, 12, 8, 12, 16, 18, 7, 14, 1, 4, 5, 10, 22, 24, 20, Анещи Узунов 6, 4, 8, 3, 15 Б, 11, 5, 9, Лавка, 1, 13, 4d, 23, 8, 19, 12, 25, 10, Антон Попов 19, 18, 14, 5, 1, 7, 6, 3, 4, 8, 9, 10, 16, 12, Баба Тонка 2, 9, 13, 10, 6, 15, 7, 17, 11, 24, 14, 4, 12, 1, 22, 8, 16, 1, 25, Батуми 10, 7, 9, 5, 6, 1, 8, 4, 12, 2, 20, 16, 14, Братя Миладинови 3, 6, 3, 11, 8, 5, 4, 1, Бяло Море 1, 8, 2, 6, 3, 2., 7, 16, 10, 14, 13, 9, 12, 8, 18, 2, Владимир Поптомов 16, 10, 21, 13, 4, 15, 5, 14, 8, 9, 1, 3, 11, 6, 2, 23, 49, Генерал Гурко 1, 1а, 8, 7, 12, 5, 17, 19, 10, 1, Георги Папалезов 11, 9, 15, 8, 21, 19, 10, 6, 16, 5, 17, 7, 3, Георги С. Раковски 1, 15, 11, 13, 1, 6, 8, 9, 5, 3, Гоце Делчев 4, 1, 1, 2, 2, Тп-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24, Д-Р. Петър Берон 8, 4, 3, 2, 6, 1, 5, 5, 18, 5, 7, 9, 11, Детелина 1, Димитър Талев 1, 22, 19, 11, 20, 29, 2, 12, 16, 4, 7, 14, 13, 6, 9, 8, 15, 19, 3, 22, 17, 5, Димо Хаджидимов 29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17, Дунав 17, 19, 28, 13, 24, 21, 15, 14, 4, 6, 1, 8, 12, 10, 2, Еделвайс 5, 10, 13, 7, 2, 4, 3, 140, 1, 17, 11, 6, 9, Здравец 5, 6, 3, 1, 6, 32, Ивайло 5, 2, 3, 15, 13, 9, 7, 11, 1, 24, 22, 23, 26, 7, 19, Иван Козарев 24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27, 9, 7, 4, 8, 13, 1d, 3, 6, 12, 10, 5, 11, 14, 6 D, 1, Кавала 22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а, Каваците 4, 9, 8, 2, 3, 1, Кирил и Методий 6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16, Клокотница 2, 20, 17, 12, 14, 18, 2, 9, 20а, 6, 11, Кокошките, Краището, Кулата 4, 1, 25, 6, 23, 13, 19, 15, 25, 10, 2 А, 21, 29, 7, 12, 18, 11, 29 А, 16, Лозята, М. Отавата, Марица 15, 20, 19, 21, 16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18, Места 14, 20a, 16, 22, 20, 8, 22, 6, 10, 4, 18, 20, местност Ливадите Стопанска Сграда, местност Параклиса Черква, местност Стопански Двор Мандра, Месопреработвателно Предприяти, Цех, Склад, Баня, Обект, Сграда, Мелница, Стопанска Пстройка, Камера, Цех, Стопанска Пстройка, Цех, Склад, местност Чукутлука Овчарник, Сграда, Работилница, Обор, Фуражомелка, Неуточнен Адрес Читалище, Никола Вапцаров 38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44, 10, Тп-5, 12, 8, 34, 57а, 21, 19, 21 А, 28, 2, 15, 26a, 5а, 26, 13, 4, 3, 36, Ниш 4, 3, Орехите 4, 2, Острец 10, 3, 12, 1, 2, Отец Паисий 11, 23, 21, 13, 15, 19, 9, 5, 9, 3, Охрид 6, 2, 8, 4, Пейо К. Яворов 11, 9, 17, 4, 1, 2, 3, Пирин 8, 22, 6, 16, 4, 15, 1, 20, 2, 18, 4, 12, 10, 11, 24, 8, 6, 9, 6, Плиска 2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8, 11, 13, 8, Рила 32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19, 16, 14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10, Сан Стефано 4, 6, 8, 2, Сливница 4, 7, 8, 6, 5, 3, 15, Стопански Двор, Струга 10, 1, 4, 3, 11, 3, 9, 5, 15, 11, 13, 12, Судинград 17, 5, 21, 19, 2, 13, 6, Толбухин 10, 5, 7, 18, 1, 16, Топлика 4, 4, 6, 9, 3, 20, 2, 4, 8, 5, 1, 13, 7, 11, УПИ І-68, УПИ-Vіі, кв. 63, Хаджи Димитър 7, 2, 9, 5, 7, 10, 6, 1, 9 Фурна, Хан Аспарух 2, 14, 4, 6, 3, 11, 10, Хан Крум 8, 1, 3, 4, Тп-2, 2, 5, 7, 6, Цар Самуил 11, 19, 6, 17, 7, 9, 13, 5, Цар Симеон 1, 9, 14, 6, 12, 10, 4, 5, 8, 19, 7, 13, 20, 4, 15, 13, 12, 22, Шипка 2, 6, 1, 4, 2, Юрий Гагарин 6, Тп-1, 4, 8, 6, 5, Тп-3, 1, 2, 4, 2, 12, 10, 1, 8, 1, Янтра 4, 7, 6, 2, 5, 3

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003,, Тумбите, Тп1, Тп2

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Парил

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Петрелик

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003, Тп2, Тп1

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Теплен

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Тешово: УПИ-IV+106, Тп2, Тп1

На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Хаджидимово: 015002, X-551, кв. 44, Акация 13, 9, 4, 10, Ангел Кънчев 3, 3, 19, 7а, 11, 16, 1, 14, 2, 6, 18, 5, 8, 9, 10, 3, Баба Тонка 2, 5, 3, 1, 8, 6, 7, 17, 4, Бор 2, 14, 23, 3, 16, 14, 42, 42, Бреза 4, 5, 2, Васил Левски 6, Вихрен 2, 19, 12, 18, 24, 3, 26, 30, 10, 16, 9, 6, 14, 11, 5, 4, 1, 20, Възрожденска 24, 6, 7, 14, 12, 8, 5, 22, 1, 2, 3, 7 А, 16, 9, 10, 4, 19, 12, 28, 13, 16, 22, 5, 17, 3, Генерал Жостов 2, 5, 3, 6, 1, 8, Георги Бенковски 17, Георги Измирлиев 5, 2, Гоце Делчев 25, 10, 14, 2, 8, 4, 1, 3, 12, 6, 16, Даме Груев 4, 1, 8, 3, 6, 2, Димо Хаджидимов 19, 24, 6, 12а, 2а, 14, 1, 78, 22, 27а, 5, 26, 64, 21, 25, 11, 17, 3, 20, 8, 29, 7, 10, 86, 27, 87, 4, 2, 15, 29а, 16, 36, 54, 99, 104, 7, 100, 45, 50, 31, 3, 46, 35, 53, 57, 41, 43, 55, 33, 47, 78, 108, 77, 75, 99, 4, 96, 47, 100, 98, 83, 49, 106, 59, 90, 97, 71, 63, 18, 80, 69, 81, 82, 65, 61, 84, 28, 102, 92, 38, 87, 72, 110, 76, 95, 85, 78, 79, 73, 26, 52, 74, 88, Драма 8, 22, 24, 5, 3, 15, 10, 8, 1, 12, 9, 14, 6, 13, 11, Елин Пелин 6, 7 А, 3, 5, 4, 7, 1, Иван Вазов 4, Кирил и Методий 7, 13, 5, 11, Климент Охридски 2, 7, 5, 1, Македония 11, 46, 47, 60, 44, 25, 49, 43, Места 1, 2, 11, 4, 8, 3, 9, 7, 6, местност Долна Вария 4, Неуточнен Адрес 21, Опълченска 5, 6, 1, 11, 7, 3, 2, 8, Ореляк 6, Панайот Волов 27, 6, 21, 10, 15, 13, 3, 4, 2, 19, Пейо Яворов 4, 1, 9, 5, 11, 17, 7, 6, 3, 8, 5, Петър Берон 8, 4, 39, 49, 21, 1, 24, 16, 35, 17, 37, 9, 28, 7, 31, 18, 43, 10, 20, 47, 22, 29, 51, 55, 11, 45, 15, 4, 53, 8, 33, 13, Пирин 1, 4, Победа 3, 4, 19, 5, 1, Прогрес 1, 21, 12, 1, 23, 14, 16, 8, 19, 34, 10, 11, 9, 13, 17, 15, 4, 5, 28, 20, 10, Свети Георги 20, 19, 8, 9, 17, 4, 15, 6, 12, 16, 23, 13, 21, 10, 24, 20, 18, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков 1, 9, 15, 7, 18, 2, 17, 8, 12, 6, Хан Омуртаг 10, 3, 12, 2, Цар Иван Асен 1, 4, 8, 3, 6, 12, 22, 2, 10, 11, 5, Цар Иван Шишман 4, 9, 2, 6, 1, 8, 7, Цар Калоян 3, 2, Цар Освободител 5, 14, 7, Цар Самуил 13, 3, 5, 4, Тп2, От Тп2, Тп1, Тп4, От Тп5, Тп5, От Тп7, Тп7

На 10.12.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Гоце Делчев

На 10.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брезница: 29-ти Декември 9, 7, Vііі, Антон Иванов 11, Балийца 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Воденицата 2, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, Гоце Делчев 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 13, Иван Вазов 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Масърли 1, 3, 10, Неврокоп 12, 11, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, Падарката 3, 14, 19, 15, 17, Пейо К. Яворов 13, Пирин 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Речище 31, 13, Ридът 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 5, Софата 2, Спас Белухов-Пането 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Татарка 7, Туфча 24, УПИ-ІV, кв. 82, Хан Аспарух 10, Ходжова Поляна 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр. Смирненски 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Юрий Гагарин 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, 3

На 11.12.2019 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Гоце Делчев: Генерал Ковачев 2, 10, Гоце Делчев Читалище, В Читалището, Петър Сарафов 2

На 11.12.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 11.12.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна Станция-Хотел, Бунгало,, Вила, Хижа, Вила, Почивна База, Вила, Магазин и Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Стоп. Сграда, Лагер, Вила, Вила, Почивна Станция, Почивна Станция, Братя Миладинови 30, 13, Гоце Делчев 73, 1, 10, Гранична 11, 12, Тп39, 9, Димо Хаджидимов 37, Екзарх Антим 14, 34, Илия Батаклиев 2, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището Вила, местност Текето Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели 17 А, Панаирски Ливади 24, Папаз Чаир, Помакови Лозя, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето Манастир, Ръждавица, Тодор Александров 24, Христо Матов 13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20, Цар Калоян 17, 13

На 11.12.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите, Чарговете, на Площада

На 11.12.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Добротино: 4043, Сарп Дере

На 11.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Михаил Антонов 1, Отец Паисий 15, Христо Ботев Исторически Музей, 25

На 12.12.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Дунав 6, 8, 1, 4, 2, 19, 1, 2, Новата Баня, 10, 20, Звънчарска 2, Пейо К. Яворов 9, 9, Симеон Радев 6, Юг 8а, Магазин Джаджев, 7,, 9, 8, 9, 10, 6, 9

На 13.12.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Гоце Делчев: Пейо К. Яворов 1 Перла -2, 1 Перла-2, 1 Перла 2, 1, 13, 1 1

На 13.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Братя Миладинови 20, 15, 11, 28, 19, 9, 13, 27, 21, 22, 23, 34, 32, 25, 26, 27б, 17, 18, Гранична 1, 11, 8, 10, 4, 3, 2, 7, 6, 5, Драма 15, Екзарх Антим 10, 12, 8, 15, 18, 11, 19, 20, 17, Неофит Бозвели 15, 6, 11, Тп Калоян, 13, 14, 4, Патриарх Евтими 11, 6, 7, 12, 10, Христо Матов 11, 13, 9, Цар Калоян 35, 17, 15, 13, 10

Община Гърмен

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, Іх-108

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Благой Матеров 5, 2, 10, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани 1, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4., Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 3, 4, Двадесет и Пета 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, Двадесет и Първа 44, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, Двадесет и Седма 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, Двадесет и Шеста 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, Деветнадесета 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, Димитър Кемалов 41, Иван Вазов 1, Иван Вазов 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Стълб №23, Кл. В, Тп3, Неуточнен Адрес Поща, Площад, Осемнадесета 1, 8, 2, Осемнадесета 3, 6, 7, Отец Пайсий 26, 28, Отец Пайсий 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Петнадесета 5, 3, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, . 11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл. В Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета 5, 6, 7, Тридесета 24, Тридесета 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 09.12.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Ореше

На 09.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Дванадесета 8, Девета 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 4, Неуточнен Адрес Поща, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Първа 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Цех, Трета 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 17, 34, Шестнадесета 13

На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: Благой Матеров 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4., Двадесет и Пета 3, 4, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, Иван Вазов 1, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, Отец Пайсий 26, 28, Петнадесета 5, 3, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Тридесета 24

На 12.12.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 5, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Трета 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Петнадесета 5, Първа 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, УПИ 5, Четвърта 16, Четиринадесета 6, Чорбаджика, Шеста 58, 56, 54, Шестнадесета 3, 1, Шопарланката

На 12.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дебрен: Втора 1, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, извън регулация ПИ 038014, Корилово, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, Четвърта 27, Четиринадесета 32, 17, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7

На 12.12.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Гърмен: Вальовица

Община Кресна

На 09.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Влахи: Драколово

На 09.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 09:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Крупник: извън регулацията, Кресненско Ханче, местност Кресненско Ханче

На 09.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кресна: Александър Македонски 1, местност Кресненско Ханче Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант, Офис, Ресторант, местност Солунско Дере Овчарник, Въглища, Гатер, Ново Село 1

На 09.12.2019 г. /09:45 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански

На 09.12.2019 г. /09:45 – 16:30 ч./ –  Кресна: Александър Македонски 1, местност Кресненско Ханче Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант, Ново Село 1

Община Петрич

На 09.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./  На 10.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./  На 11.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./  На 12.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./  На 13.12.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Мендово: Слопотец

На 09.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Брегалница 1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6, Даме Груев 3, Ел-Тепе 3б, 13, 5, 35, Ел-Тепе 7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9, Здравец 27, 1, 25, 29, 61, 10, 41, 33, 19, 23, 45, 7, 4, 35, 2, 18, 128, 39, 47, 43, 31, 12, 8, 13, 57, 3, 21, 11, 5, 37, 9, Здравец 165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181, Изгрев 10, 17, 16, 8, 10, 6, 22, 2, 18, 12, 4, 20, 14, Калина 11, 16, 23, 4, 9, 3, 22, 21, 20, 24, 7, 18, 14, 12, 13, 1, 17, 8, 6, 2, 10, 19, 25, 5, Калина 31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30, Кестен 10, 9, 8, 7, 14, 5, 27, 25, 15, 2, 17, 19, 4, 13, 23, 12, 1, 6, 3, Кестен 20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29, Кочо Мавродиев 63, 46, 45, 35, Кочо Мавродиев 60, 64, 62, 58, Отец Паисий 23, Пирин 70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68, Полковник Дрангов 1, Просвета 13, 32, 18, 4, 7, 19, 34, 24, 6, 27, 14, 16, 30, 3, 36, 23, 1, 12, 21, 8, 38, 40, 10, 5, 11, 17, 15, 26, 28, 2, 20, 25, 3, 9, Тетово 8, 7, Явор 48, Явор 100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 09.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III 22, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 09.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 11.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 12.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 13.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Генерал Тодоров 12

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица Павилион

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8., 6, 6, 8, 1, 10, Полковник Дрангов 1, Св. Св. Кирил и Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./  На 11.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./  На 12.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./  На 13.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Брегалница 1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6, Даме Груев 3, Ел-Тепе 7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9, Ел-Тепе 3б, 13, 5, 35, Здравец 165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181, Здравец 27, 1, 25, 29, 61, 10, 41, 33, 19, 23, 45, 7, 4, 35, 2, 18, 128, 39, 47, 43, 31, 12, 8, 13, 57, 3, 21, 11, 5, 37, 9, Изгрев 10, 17, 16, 8, 10, 6, 22, 2, 18, 12, 4, 20, 14, Калина 31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30, Калина 11, 16, 23, 4, 9, 3, 22, 21, 20, 24, 7, 18, 14, 12, 13, 1, 17, 8, 6, 2, 10, 19, 25, 5, Кестен 20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29, Кестен 10, 9, 8, 7, 14, 5, 27, 25, 15, 2, 17, 19, 4, 13, 23, 12, 1, 6, 3, Кочо Мавродиев 60, 64, 62, 58, Кочо Мавродиев 63, 46, 45, 35, Отец Паисий 23, Пирин 70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68, Полковник Дрангов 1, Просвета 13, 32, 18, 4, 7, 19, 34, 24, 6, 27, 14, 16, 30, 3, 36, 23, 1, 12, 21, 8, 38, 40, 10, 5, 11, 17, 15, 26, 28, 2, 20, 25, 3, 9, Тетово 8, 7, Явор 100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39, Явор 48

На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 10.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Беласица: 29

На 10.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 56126. 601. 23, VII, кв. 177, ул. Рокфелер, Ал. Стамболийски 51, 56, 53, 40, 55, 50, 46, 61, 67, 96, 63, 48, 42, 59, 57, 69, 66, 55, 44, 65, 49, 59, 52, Атон 23, 21, 17, 19, 4, 9, 7, 14, 12, 11, 3, 2, 6, 13, 2, 8, 15, Беласица 45, 24, 31, 27, 47, 29, 42, 43, 35, 25, 41, 40, 26, 34, 39, 36, 23, 37, 38, 28, 19, 30, 21, 32, 42, Бяло Море 18, 16, 15, 11, 8, 10, 22, 14, 15, 13, 24, 9, 7, 21, 20, 19, 12, 17, В/Ст Родопа, Варна 7, 13, 1, 1, 1, 6, 1, 5, 4, 7, 2, 1, 2, Генерал Гурко 1, 9, 6, 10, 18, 22, 14, 3, Бубинажен Цех, 20, 13, 5, 11, 2, 16, 4, 12, 7, 8, Генерал Скобелев 5, 10, 16, 1, 10, 21, 2, 8, 13, 5, 11, 12, 3, 7, 12, 9, 6, 17, 3, 19, Даме Груев 9, 9, 2, 5, 3, 1, 7, Деде Агач 6, 12, 2, 10, 2, 1, 1, 5, 3, 5, 4, 6, 8, 14, 9, 7, Дунав 76, Ел-Тепе 3б, 13, 5, 35, Здравец 27, 1, 25, 29, 61, 10, 41, 33, 19, 23, 45, 7, 4, 35, 2, 18, 128, 39, 47, 43, 31, 12, 8, 13, 57, 3, 21, 11, 5, 37, 9, Зографски Манастир 51, 32, 41, 22, 24, 15, 30, 19, 49, 14, 9, 3, 13, 45, 32, 4, 22, 35, 18, 6, 43, 25, 7, 5, 28, 26, 16, 11, 27, 10, 23, 39, 20, 12, 8, 26, 37, 21, 37, 2, 17, 47, 1, 2, Изгрев 10, 17, 16, 8, 10, 6, 22, 2, 18, 12, 4, 20, 14, Изток 13, 12, 13, 12, Иларион Макариополски 11, 9, 7, 10, 2, 12, 1, 1, 7, 14, 5, 12, 13, 6, 8, Йордан Йовков 2, 1, 3, 3, Кавала 10, 11, 7, 8, 5, 9, 6, 2, 6, 5, 4, 2, 1, 3, Калина 11, 16, 23, 4, 9, 3, 22, 21, 20, 24, 7, 18, 14, 12, 13, 1, 17, 8, 6, 2, 10, 19, 25, 5, Кестен 10, 9, 8, 7, 14, 5, 27, 25, 15, 2, 17, 19, 4, 13, 23, 12, 1, 6, 3, Княз Александър Батемберг 16, Козлек 14, Кочо Мавродиев 22, 25, 63, 46, 45, 35, 11, 9, 13, 15, 9б, 5, 20, 16, 12, 18, 10, 14, 8, 2, 6, 7, 1, 3, 4, Круша 2, 10, 2, 4, 9, 16, 7, 8, 5, 12, 3, 1, 13, 6, 2, 14, 4, 11, 8, Места 22, местност Козлек Магазин За Промишлени Стоки, Жилище, Строеж на Автосервиз и Офис, местност Мерата База, Михо Попов 3, 6, 4, 2, Одрин 43, 31, 44, 15, 13, 20, 16, 25, 6, 18, 4, 17, 9, 19, 2, 12, 1, 7, 21, 25, 24, 16, 10, 11, 3, 8, 20, 23, 5, 33, 27, 22, 29, 26, 40, 28, 31, 38, 33 С, 37, 32, 44, 42, 30, 36, Осогово 44, 41, 69, 75, 28, 27, 26, 52, 62, 36, 46, 81, 45, 55, 53, 59, 19, 49, 30, 50, 38, 42, 32, 25, 17, 37, 35, 58, 48, 21, 43, 56, 71, 83, 34, 31, 54, 15, 61, 47, 23, 57, 39, 29, 40, Отец Паисий 23, 23, Охрид 18, 9, 18, 13, 24, 15, 23, 4, 11, 27, 4, 33, 37, 10, 41, 22, 39, 17, 4, 26, 8, 25, 5, 4, 21, 19, 20, 31, 35, 7, 6, 29, 4, 12, 16, 2, 45, 53, 4о, 26, 41, 38, 28, 43, 51, 32, 34, 36, 49, 30, Плевен 7, 4, 2, 3, 1, 5, 21, 19, 13, 15, Полковник Дрангов 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, Промишлена Зона Склад За Торове, Просвета 13, 32, 18, 4, 7, 19, 34, 24, 6, 27, 14, 16, 30, 3, 36, 23, 1, 12, 21, 8, 38, 40, 10, 5, 11, 17, 15, 26, 28, 2, 20, 25, 3, 9, Рила 2, 12, 3, 10, 1, 6, 8, 5, 4, Родопи 5, 6, 10, 11, 8, 9, 7, 12, 6, Рокфелер Промишлена Зона, 12, 14, 16, 47, 1, 4а, 2, 18, 30, 28, 10, 30, 2, 22, 6, 20, 1, Св. Св. Кирил и Методи 9, 3, 4, 2, 10, 6, 11, 5, 6, 3, 7, 13, 8, 20, 1, Света София 4, 6, 12, 2, 3, 10, 1, 8, 12, Свети Георги 41, 43, 36, 27, 25, 30, 44, 23, 35, 42, 34, 21, 29, 26, 28, 31, 33, 99, 24, 16, 12, 17, 11, 1, 22, 20, 10, 2, 7, 8, 5, 13, 15, 3, 14, 6, 4, 19, 9, Солунска 24, 32, 31, 29, 28, 26, 33, 38, 35, 34, 40, 39, 30, 36, 37, Стефан Караджа 9, 8, 3, 5, 1, 6, 10, 2, 4, 7, 11, 1, Стопански Двор Цех, Склад, Автоработилница, Кланица, Хале, Работилница, Шивашки Цех, Автоработилница, Склад, Стою Хаджиев 35, 41, 37, 46, 52, 44, 40, 42, 50, 24, 11, 13, 17, 18, 16, 28, 23, 19, 14, 22, 15, 12, 27, 10, 20, 8, 21, 26, 11, 29, 35, 31, 10, 3, Струма 56, 25, 26, 34, 40, 38, 42, 38, Струма УПИ Ііі Кв312, Струмешница 2, 18, 4, 3, 1, 6, 5, 8, 14, 19, 25, 13, 9, 12, 6, 10, 8, 16, 17, 2, 21, 15, 7, 11, 18, Тетово 8, 7, Тракия 30, 39, 28, 31, 37, 35, 27, 38, 32, 29, 35, 22, 26, 24, 18, 4, 13, 19, 16, 25, 14, 15, 14, 7, 20, 17, 5, 20, 11, 1, 2, 8, 9, 25, 2, 10, 19, 6, 12, 4, 5, 5, 1, 2, УПИ І, Кв177 А, УПИ Іі, кв. 245, УПИ Хііі-3694, кв. 312, УПИ Хх кв. 314, Хііі, Христо Чернопеев 58, 77, 56, 60, 64, 68, 52, 56126. 601. 8126, 61, 158, 50, 69, 59, 66, 63, 42, 77, 77, Христо Чернопеев Кв 314, Христо Чернопеевф ПИ 56126. 601. 4787, Цар Борис III 46, Чаталджа 11, 1, 3, 14, 8, 9, 2, 10, 4, 6, 2, 12, 16, 7, 5, 8, Явор 48

На 11.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III 22, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 12.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III 22, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Михнево: Айвански Гробища, Бунаро, Бяло Море 1, Гаврил Генов 3, Гоце Делчев 7, 11, 1, 4, 18, 14, 17, 5, 23, 13, 19, 2, 3, 21, 6, 12, 8, 9, 20, 15, 10, Лазар Данаилов 15, Марица 1, Местносt Дъбо Помпа, Местносt Скалето, Самуилова Крепост 26, 22, 18, 24, 16, 20, Тесния път, Тома Митов 11, 6, 7, 4, 2, 5, 12, 13, 17, 8, 9, 3, 1, 15, 10, Хан Крум 12, 18, 16, 8, 22, 4, 6, 20, 10, 14, 2

На 13.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

Община Разлог

На 09.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 11.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 12.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 13.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Вихрен 4, 10, 7, 2, 5, 11, 7а, 1, 3, 6, 14, 8, 17, 12, 15, 19, Занаятчийска 30, 38, Изток Тп Изток, Кафе, 6, Искър 3, 1, 7, 19, 4, 13, 15, 21, 9, 5, 10, 25, 17, 2, 8, Малина, Марица 2, Неуточнен Адрес, Нов път, Св. Св. Кирил и Методий 4 А, Стара Планина 4, 1, 2, 5, 15, 99, 38, 10, 101, 7, 2, 17, 13, 11, 9, 37, 3, 33, Трети Март 2, 1, 7, 9, 5, 4, Явор 1, 2

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: III, кв. 49, IV-57020 III-57020, Ангел Даракчиев 1, Баненска Буна 47, 31, 3, Втора 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44, Девета 2, Деветнадесета 1, Неофит Рилски 99, 46, 11, Осма 9, Пета 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50, Петнадесета 3, 4, 2, ПИ №02693. 501. 1044, Първа 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16, Седемнадесета 3, 1, Тринадесета 7, 9, 16, УПИ XIx-610 Кв 44, Четвърта 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39, Четиринадесета 2, 1, Шеста 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, Шестнадесета 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8

На 09.12.2019 г. /09:30 – 12:00 ч.; 12:45 – 16:00 ч./ –  Добърско

На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./  На 13.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, кв. 29, Xl, кв. 41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет и Девета 1 А, 12, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100., 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, Тп Банята

На 11.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./ –  Горно Драглище: Първа 16

На 11.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./ –  Долно Драглище: Повилион

На 12.12.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Разлог: Дългия Рид, местност Предел То Офиси и Магазин За Цветя, Сграда, Почивна База, Пункт, Лагер, местност Тишето Бунгала Болница Разлог, Почивна База Длс, Обект, Вила

На 12.12.2019 г. /11:30 – 15:30 ч./ –  Разлог: Бела Река 2, Братя Миладинови 24, 33, 22, 31, 26, Георги С Раковски 1, 7, 12, 11, 5, 4, 10, 6, 9, 2, 8, 3, 13, Иван Даскала 2, Изворите 63, 38, 59, 46, 67, 48, 44, 40, 36, 56, 51, 49, 50, 55, 54, 61, 42, 52, 65, 30, 53, 57, Иконом Никола Ангелов 21, 15, 7а, 3, 4 Магазин, 11, 13, 19, 9, 23, 16, 14, 10, 6, 12, Л. Каравелов 13, 2а, 10, 7, 1, 21, 25, 3, 2, 12, 29, 17, 19, 23, 27, 5, 11, 6, 9, 4, 31, 8, 15, 33, Пирин 13, 1, 6, 12, 11, 18, 20, 5, 8, 16, 10, 9, 7, 1а, 14, Предел 21, 23, 25, 22, 35, 30, 29, 37, 33, 34, 32, 38, 27, 39, 24, 36, 28, 40, 26, От Тп Детска Градина

На 12.12.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: База Предел, местност Кулиното Ретранслатор и Чайна, Чайна, местност Мразеница, местност Предел Ски-Влек, Чайна, местност Тишето, Предел

На 12.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: местност Пети Километър Цех, местност Раплево 1, 1, местност Скалата

На 13.12.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Еделвайс 6, 1, 2, местност Бел път, Охрид 88, 78, 67, 65, 90, Първа 2а, 1, 2, Рила 26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, Св. Св. Кирил и Методий 126, 128, Черна Река 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, Тп Бел път

Община Сандански

На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Дамяница: Антон Иванов 2, 11, 5, 1, 16, 6, 4, 8, 3, 20, 7, 18, 10, 9, Атанас Попадийн 30, 19, 20, 23, 22, 28, 24, 14, 32, 17, Беласица 23, 25, 31, 33, 15, 16, 17, 20, 5, 21, 29, 9, 1, 18, 27, 11, 10, 13, 22, Вихрен 15, 21, 26, 32, 24, 36, 35, 10, 45, 38, 34, 33, 19, 14, 16, 27, 22, 28, 43, 39, 25, 20, 18, 17, 41, 23, 37, 30, 47, 29, 31, Волга 7, Иван Козарев 21, 35, 7, 19, 23, 18, 41, 14, 32, 37, 34, 31, 29, 22, 36, 11, 8, 24, 13, 15, 5, 17, 33, 27, 9, 26, Комсомолска 6, местност Метлата Помпа За Напояване, П К Яворов 16, 14, 18, 39, 20, 1, Радецки 4, 2, 32, 9, 5, 16, 6, 21, 15, 3, 34, 36, 17, 23, 26, 30, 24, 18, 20, 8, 22, 12, 14, 10, Черно Море 3, 6, 4, 14, 8, 2, 10, Яне Сандански 38, 37, 43, 45, 55, 44, 40, 47, 51, 46, 41, 32, 57, 35, 49, 36, 39, 2

На 09.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./  На 10.12.2019 г. /08:15 – 16:00 ч./ –  Сандански: Баба Тонка 19, 17, 24, 18, 19, Връх Елен 18, 1, 3, Гнилник, Зарово 3, 8, 32/7, 32/5, 27/2, 32/2, 6, 26/7, 32/3, 32/1, 32/9, 26/3, 26/8, 32/6, 32/8, 32, извън регулацията Север 18/4, 18/7, 26/9, 16, 3/, 12/6, 15/2, 30/2, 5/5, 15, 21/3, 30/8, 25/1, 8/2, 7/6, 30/9, 12/8, 12/4, 23, 7/7, 27/6, 16/6, 30/10, 30/3, 18/1, 10/4, 4/3, 10/2, 12/2, 10/3, 7/3, 8/4, 8/3, 11, 16/4, 18/10, 4/4, 21/5, 23/5, 22/3, 51 18/6, 18/2, 7/9, 30/6, 16/7, 26/2, 18/5, 12/7, 15/1, 35, 4/1, 15/4, 22/4, 5/1, 26/1, 5/4, 22, 7/5, 16/1, 3/2, 16/10, 12/3, 23/3, 30/5, 26/4, 16/9, 23/9, 10/1, 8/ 5, 3/1, 15/3, 29/2, 23/1, 12/1, 23/2, 18/9, 7/2, 22/1, 23/8, 5/2, 30/7, 5/3, 3/8, 8/1, 16/3, 16/2, 7/8, 10/5, 2, 18/8, 7/4, 7/1, 23/4, 15/5, 27/5, 27/3, 4/5, 12/5, 3/9, 51 22/2, Каменица 24, 15, 18, 20, 22, 13, Кукуш 1, 7, 26/6, 1/6, 2б, 1/5, 4, 1/4, местност Нишан Таши, Осогово 23, 5, 24, 22 10, 22, Райна Княгиня 2, 14, 4, Рила 49, Свобода 14, 14, Славянка 17, Спано Поле 2 16, 39, 7, 1 23, 12, 1, 6, 14, 4, 9, 8, 3, 2, 5, 2 15-Б, 10, 10

На 09.12.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./  На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 11.12.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./  На 12.12.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 13.12.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сандански: Кожух 10, 14, 8, 12, 16, 18, Мусала 1, 1 8, 1, Огражден 2, Райна Княгиня 14, Синаница 15, 16, 33, 9, 22, 19, 5, 11, 10 7, 29, 14, 12, 8, 20, 27, 23, 18, 10, 24, 7, 25 6, 26, 27, 31, 21, 25, 13, Уо, 17, 4, Сирма Войвода 8, 11, 10 4, 6, 25, 12, 14, 31, 23, 4, 27, 10, 13, 9, 26, 29, Таската Серски 4, 11, 2, 6, 9, Тодорка 6, 12, 4, 14, 4, 18, 2, 16, 8, 10

На 10.12.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Сандански: Арда 5, Борис Сарафов 18, 35, 26, 32, 19, 24, 15, 29, 38 А, 21, 23, 52, 28, 31, 16, 34, 19, 38 А, 27, 22, 25, 20, 17, 32, 30, 29, Първи Май 47, 43, 45, 51, 53, 43, 49, 74, 41, 55, 64, Свобода 35, 37, 41, 45, 39, 37, 14, 41, Тодор Каблешков 1а, Цар Иван Шишман 1, 3, Яне Сандански 1, 7, 5, 3

На 10.12.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Сандански: Дезодава 11 А, 11, М. Нишан Таши, местност Нишан Таши, Нишан Таши

На 10.12.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански: УПИ Vі-203, кв. 23, 3

На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански, Жилище

На 11.12.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./  На 12.12.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Сандански: Беласица 3, Бистрица 5, 11, 3, 15, 1, 13, 7, 9, Генерал Гурко 1, 7, 3, 8, 2, 10, 5, 6, 4, Рила 6, 2, 4, 1, Свобода 14, Сердика 2, 6, 10, 7, 1, 3, 5, 4, 8, Солидарност 19, 7, 3 Базова Станция, 21, 18 Стълбище, 20, 22, 3 133, 26, 4, 23, 24, 27, 31, 1, 30, 133, 29, 16, 17, 11, 18, 25, 14, 28а, 7, 26, 28, Солунска 35, Стефан Стамболов 11г, 2, 34, 21, 17, 35, 18, 12, 14, 33, 29, 31, 10, 15, 6, 24, 20, 11г, 38, 2, 23, 32, 13, 26, 28, 22, 4, 16, 30, 19, 29, 27, 39, 25, 36, Таската Серски 15, 6, 13, 17, Шейново 4, 6, 2, 10, 8, 1

Община Симитли

На 09.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брежани: ІV-36, Горна махала Жилище, Гоце Делчев 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Христо Апостолов Жилище, Христо Смирненски 2, Център Тотопункт, Фургон, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9

На 10.12.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин

На 10.12.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

На 10.12.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

На 10.12.2019 г. /09:15 – 16:30 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец

На 10.12.2019 г. /09:15 – 16:30 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Тросково: Баров път, местност Ливадище, Скз Тросково

На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Брежани: ІV-36, Васил Левски 1, 6, 4, 10, 12, 2, 3, 8, 14, Георги Димитров 10, 13, 6, 10, 24, 15, 11, 7, 20, 19, 29, 16, 8, 26, 21, 1, Горна махала Жилище, Жилище, Жилище, Гоце Делчев 9, 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, Здравец 5, 1, 2, Ленин 9, 6, 20, 10, 3, 2, местност Вощинарци Жилище, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, местност Света Петка, Миньор 10, 19, 44, 11, 1, 4, 12, 1, 15, 6, 14, 37, 3, 7, 2, Стълбище, 12, 10, 13, Жилище, 14, 16, 9, 6, 5, 50, 8, Нов, 1 1, 9, Никола Вапцаров 5, 3, Жилище, 25, 1, 2, 6, 7, 24, 22, 4, Пейо Яворов 19, 4, 3, 2, 13, 6, 11, 7, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Станой Крекмански 7, 1, 5, 3, 11, Христо Апостолов 12, 37, 5, 39, 24, 43, 8, 13, 22, 16, 9, 4, 29, 43а, 19, 3, 23, 10, 34, 28, 20, 11, 36, 17, 21, 38, 7, 41, Жилище, Христо Ботев 2, 12, 11, 9, 10, 7, Христо Смирненски 3, 4, 1, 5, Жилище, 2, Христо Чернопеев 14, 12, Център Зъбол. Кабинет, Аптека, Магазин, Салон, Кабинет, Лавка, Каравана, Бар, Цех, Кафе, Тотопункт, Фургон, Магазин, Механа, Училище, Жилище, Цех, Фурна, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9, 3, Магазин, 2, Кметство, 3, Цех, Магазин

На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Крупник: местност Ормана Мобилна Пресевна Инсталация

На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Полето: Нивото Нов блок, 8, 11

На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Симитли: М. Ливадите Жилище, местност Кантона, Неуточнен Адрес Помпа За Напояване, Симитли Разсадник, Помпа За Напояване, Пивница

На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Черниче: Детелина 6, 2, 4, Зора 5, 3, 1, 7, 9, М. Сухата Река, местност Кантона Помпа, Помпа За Напояване, местност Орловец, Роза 3, 6, 7, 1, 9, 15, 5

На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Крупник: Васил Коларов 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Димитър Благоев Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание Жилище, Крупник Бар, Ленин 11, местност Извор/Калуцик, местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Текелев Шумак, Хан Аспарух 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Яне Сандански Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23, Магазин, 2

На 12.12.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Крупник: 000024 местност Реката, XV, кв. 45, Александър Стамболийски 13, 9, 7, 8, 11, Жилище, 23, 1, 5, 4, 29, 13, 25, 27, 17, 6, Арсо Пандурски 2, 4, Беглико Пресевна, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов 14, 1, Жилище, 2, 8, 32, 9, 10, 17, 13, 20, 16, 34, 12, Жилище, 28, 30, 15, 4а, 5, 26, 4, 3, 46, 22, 9 Магазин, 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски Жилище, Поща, 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, Влахина 3, 2, 4, Георги Димитров 2, 3, 1, 15, 5, 8, 6, 4, Жилище, 10, 9, 22, 34, 38, 32, 13, 18, 20, 40, 14, 11, 12, 42, 16, 24, 1, Георги Трайков 1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 7, 17, 5, Мелница, 13, 3, 15, 1, 4, 6, 12, 9, 2, 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Граф Игнатиев 12, 4, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 1, Даме Груев 4, 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, Дан Колов 2, 1, 4, 10, Димитър Ацев 16, 33, 79, 14, Жилище, 12, 4, 8, 25, 29, 23, 21, 1, 5, 17, 7, 9, 2, 8, Димитър Благоев 3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29, 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25, 32, 31, Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Димитър Талев 4, Ернст Телман 3, 4, Иван Вазов 6, 5, 10, 1, 3, 14, 8, 16, 9, 12, 4, 40, 25, 48, 42, 31, 44, 27, 34, 35, 34б, 24, 11, 19, 22, Жилище, 21, 28, 18, 26, 13, 15, Иван Козарев 2, 1, 11, Жилище, 6, 7, 12, 9, 2, 4, 5, 10, 13, Карл Маркс 1, 10, 4, 9, 13, 11, 6, Кирил и Методий 23, 12, 31, 17, 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание 18, 21, 33, 27, Жилище, 12, 16, 19, 2, 29, 55, 41, 49, 51, 45, 47, 20, 57, 35, 21, 37, 53, Жилище, 9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5, Крупник Сграда, Скз Крупник, Склад, Склад, Магазин, Бар, Бутик, Механа, Бар, Бар, Склад, Ясла, Лев Писарев 28, 10, 2, 17, 11, 20, 25., 8, 23, 16, 9, 6, 18, Жилище, 4, 3, 5, 13, Ленин 24, 6, 11, 7, 5, 16а, 3, 18, 14 Жилищна Пристройка, 24, 4, 12, 26, 2, Жилище, 1, 10, 20, 19, 32, Сеизмична Станция, 26, 9, 15, 2, 11, М. Извор/Гроздовец, Малчика 2, 11, 13, 9, 12, 4, Жилище, 10, местност Виро, местност Въчева Жилище, 3, 11, 8, 5, 10, 4, 7, Работилница, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов 1, 18, 3, 6, 5, 10, 9, 11, 12, 4, 7, 8, 14, 16, 2, 23, 20, Жилище, 24, 15, 19, 21, 22, 17, Пайсий Хилендарски 42 Жилище, 28, 20, 6, 32, 4, 14, 8, 38, 5, 24, 22, 36, 28, 30, 3, 12, Жилище, 26, 42 Жилище, 42 Жилище, 42 Жилище, 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Пейо Яворов 18, 27, Жилище, 42, 40, 33, 34, 37, 36, 38, 52, 57, 59, 30, 2, 55, 4, 6, 24, Жилище, 15, 16, 19, 12, 14, 3, 11, 17, 2, 5, 18, 13, 28, 20, 7, 26, 1, 22, Пирин Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18, Промишлена Зона Цех, Средорек 4, 7, 1, 5, 8, 9, 2, 6, Стефан Караджа 2, 5, 4, Стефка Филипова 5, Жилище, 4, 14, 2, 9, 11, 10, 1, 17, 6, 8, Текелев Шумак, Трайчо Костов 12, 4, 16, 8, 10, 7, 2, Жилище, 9, 3, 36, 18, УПИ VIII-918, 921, 922, кв. 5, УПИ X-544, кв. 45, Хан Аспарух 2, 4, 6, 11, 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Христо Ботев 1, Яне Сандански 10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24, Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23, Магазин, Казан, 5, Кметство, Магазин, 4, 3, Магазин, Магазин, 2, 1

На 12.12.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Полена: Вела Пеева 11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, 20, 18, 7, 5, 9, Георги Димитров 57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, 49, 29, 45, 30, 28, 34, 46, 15, 18, 27, 40, 11, 20, 31, 24, 41, 33, 19, 38, 23, 47, 48, 58, 50, 26, 60, 56, 25, 43, 32, 21, 13, 37, 54, 44, 39, 35, 22, 17, 2, 4, 16, 6, 1, 9, 5, 8, 12, 10, 14, Димитър Благоев 15, 25, 13, 21, 26, 12, 23, 32, 2, 31, 17, 29, 8, 35, 33, 10, 19, 4, 5, 22, 6, 18, 20, 11, 7, 9, 30, 28, 3, 16, 43, 41, 39, 37, 32, Зеленка 2, 1, Кокиче 13 къща, Ленин 2, 23, 29, 16, 9, 28, 6, 17, 21, 37, 18, 1, 27, 22, 10, 4, 15, 33, 25, 31, 12, 20, 8, 3, 5, 13, 14, 26, 19, 11, махала Ширината махала Ширината, 1, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа 1, 6, 5, 3, 2, 4, Потока, Роза 2, 4, 6, Руен 7, 3, 5, 1, 13, УПИ-V-18, кв. 18, УПИ-Хі-58 кв. 11, Христо Ботев 17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, 7, 9, Чайка 8, 14, 2, 4, 10, 6, 12, 7, 5, 3, 1, Ширините, 2, 1, 3

На 12.12.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Симитли: Свобода 2, Симитли Магазин

На 12.12.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Сушица, Общ. Симитли: къща

На 12.12.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Черниче: 9-ти Септември 1, 11, 7, 4, 8, 5, 9, Бреза 1, 4, 3, 2, Васил Левски 44, 36, 37, 38, 32, 32, 21, 38, 20, 25, 28, 33, 23, 26, 27, 13, 16, 2, 11, 4, 14, 9, 6, 5, 12, 10, 7, 15, 3, 1, 23, 18, Вихрен 5, 3, Георги Димитров 10, 53, 60, 63, 56, 29, 43, 44, 51, 41, 50, 49, 58, 48, 54, 46, 55, 45, 61, 57, 52, 40, 3, 12, 28, 30, 20, 16, 9, Жилище, 31, 29, 41, 37, 24, 27, 23, 26, 21, 52, 48, 10, 19, 32, 25, 46, 50, 14, 8, 1, 20, 4, 13, 15, 9, 2, 12, 5, 52, Гоце Делчев 4, 2, 8, Илинден 3, 2, Кирил и Методи 6, 4, 12, 1, 2, 8, 14, 7, 16, 5, 9, 12, Ленин 13, 2, 13, 4, 7, 14, 9, 5, 1, 8, М. Сухата Река Кафе, 2, Дет. Градина, Бензиностанция, Магазин, Бар, Магазин, Поща, Ресторант, Зъбол. Кабинет, Фурна, Клуб, Цех, Хлебарница, Кметство, Книжарница, Работилница, Магазин, 1, Бар, Неуточнен Адрес Помпа, Никола Вапцаров 1, 11, 2, 3, 7, 5, 8, 9, 4, ПИ 156 кв. 6, Пирин 7, 11, 9, 3, 1, 13, 15, 17, Р-Н Под Гарата 1, 5, Рила 16, 28, 15, 12, 30, 13, 16, 22, 26, 10, 12, 24, 4, 18, 2, 3, 9, 1, 6, 14, 5, 11, 20, 7, 6, 7, Роза 15, Свобода 1, 8, 7, 6, 2, 3, 4, Струма 3, 3, 8, 7, 4, 6, 10, 2, Христо Ботев 29, 42, 36, 37, 32, 34, 41, 42а, 40, 35, 31, 25, 26, 21, 30, 28, 15, 19, 18, 7, 3, 5, 12, 16, 1, 10, 4, 8, 6, 14, 9, 20, 11, Христо Смирненски 2, 5, 4, 6, 10, 1, 9, 7, 3, 11, Шипка 2, Яне Сандански 2, 5, 11, 3, 4, 14, 12, 9, 15, 13, 7, 1

На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Бор 5, 7, 4, 3, 6, 9, 1, Вихрен 25, 15, 17, 22, 26, 28, 19а, 19, 24, 32, 21, 27, 23, 30, 20, Георги Петров 21, 5, 4, 12, 6, 23, 35, 19 Жилище, 25, Георги Попов 1, 2, 5, 7, Гьорче Петров 21, 16, 15, 30, 7, 10, 33, 35, 28, Изгрев 4, Илинден 38, 14, 19, 21, 2, 4, 29, 8, 1, 9, 6, 16, 25, 11, 10, 7, 31, 20, 15, 17, 3, Жилище, 18, 12, 5, местност Лозенски Андък, Пазара Ферма, Услуги, Първи Май 22, 24, 20, 21, 19, Р-Н Нова махала 12, 6, 33, Жилище, 1, 23, 9, 21, 8, 31, 17, 2, 3, 26, 11, 13, Родопи 4, 2, Сердика 23, 43, 51, Симитли Магазин, Славей 14, 17, 9, 8, 10, 11, 16, 2, 12, 1б, 15, 5, 1, 4, 3, 6, 7, Трети Март 35, 13, Жилище, 6, 8, 26, 24, 4, 21, 50, 33, 12, 28, 9, 34, 7, 27, 14, 31, 1, 29, 19, 15, 5, 32, 22, 18, Кафе, 10, 36, 25, 20, 16, 23, 30, УПИ IV-371, кв. 90, Христо Смирненски 36, Ц. Махала 2

Община Хаджидимово

На 09.12.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, Балтачица 3, Балтачица 2, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, Даме Груев 1, 11, Димо Хаджидимов 1, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, Дунав 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, Тп-4, Елин Пелин 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кокиче 4, местност Вельов Рид Помпена Станция, Неуточнен Адрес, Орфей 20, Отец Паисий 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, Площада Клуб, Павилион, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 13, Свобода 3, 2, 1, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Теменуга 2, Тридесет и Шеста 2, Тъпане, Христо Ботев 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2

На 09.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Блатска: Тп1

На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски 25, 31, 24, Балтачица 2, Дунав 4, 11, Елин Пелин 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Орфей 20, Отец Паисий 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, Площада Клуб, Павилион, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 13, Свобода 3, 2, 1, Слатина, Теменуга 2, Тридесет и Шеста 2, Христо Ботев 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2

Община Якоруда

На 11.12.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./ –  Бел Камен: Кафе

На 11.12.2019 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Юруково

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Please follow and like us: