„Царско село” разгроми „Септември” в Симитли

„Царско село” разгроми „Септември” (Симитли) в контролна среща. Воденият от Никола Спасов тим се наложи с повече от категоричното 7:0. Проверката се проведе на стадиона в Симитли и бе поверена на женска съдийска бригада начело с Християна Гутева.
Антон Карачанаков откри с уникален гол от фаул в 3-тата минута. Андерсон Кордейро удвои в 13-ата минута, а Мирослав Будинов направи резултата класически 10 минути преди края на първото полувреме.
През втората част гостите стигнаха до нови четири попадения. Андерсон Кордейро направи 0:4 в 50-ата минута. До края на мача Георги Минчев се разписа на два пъти (74-та и 84-та минута), а едно попадение добави и Димитър Джамов в 82-рата минута.
Срещата бе и дебютна за новия наставник на „Септември” Костадин Кацимерски. В мача ясно си пролича обаче, че отборът от Симитли е само на четири дни подготовка./pirinsport.com