„Пирин” само с три гола срещу юношите на „Левски”

Футболистите на „Пирин” победиха с класически резултат U19 формацията на „Левски” (София). Още през първото полувреме „орлетата” решиха мача с три безответни гола.
В 22-рата минута Хендерсън изпълни остър пряк свободен удар от около 30 метра от десния фланг, а прострелното центриране бе засечено от новото попълнение Димитър Алексиев за 1:0.
В 32-рата минута отново той бе точен с глава след изпълнение на корнер.
В 43-тата минута Хендерсън уцели гредата от фаул, а в създалото се след това меле Глоар Антонио отбеляза с глава.
През втората част последва пълна смяна на единайсеторката и отново „зелените” доминираха на терена. До ново попадение не се стигна, а Михайлов и Габриел да Силва уцелиха гредите.
Това бе единствената контрола за „Пирин” в България. „Орлетата” вече отлетяха за Турция, където се провежда вторият етап от подготовката.