Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 24 – 28 февруари 2020 г., включително:

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

Област Благоевград

Община Банско

На 24.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Банско:   Акад. Йордан Иванов  2,3,10,1,5, Братя Миладинови  19,17,23,8,10,21, Глазне  9,7,23,31,35,21,13,33,29,11,27,25,15, Йеромонах Лаврентий  8,1,3,6,2,4,13,5, Княз Борис I  , Любен Каравелов  6,8,10,9,7,4,14,5,1,16,12, Македония  3,2,4, Панайот Волов  2,6,3,7,1,5,4, Патриарх Евтимий  ТП Автогара,Подлез,1,5,6,3,21,7, Победа  10, Св. Климент Охридски  10, Св.Димитър Солунски  4,8,2,3,7,6,16,9,14,13,12,11,1, Струма  1,4,2,6, Тодор Александров  34,29,25,23,27,21,17, Тодорин Връх  16,8,7,22,18,3,11,17,9,13,10,24,15,12,4,1,6,14,2,20, Хан Крум  1,5,3,9, Цар Симеон  39,45,37,31,28,   Жп Гара

На 24.02.2020 Г. /09:45 – 12:30 Ч./ –  Добринище:   Бачо Киро  4,8,5,6,2,99,7,1,3, Бор  4,2, Васил Априлов  6,8,2,1,4,7,9,5,3, Георги Бенковски  2,21,14,14,10,17,31,23,29,13,33,15,6,9,1,7,3,4, Георги Димитров  10, Неуточнен Адрес  , Петър Галчев  13,7,13а,99,3,8,11,6,4,2,9, ПИрин  19, Софроний  10, Хан Аспарух  2,13,16,25,20,17,26,18,24,10,2,200,14,4,11,8,21,22,19,23,12, Хан Крум  6,4,1,2,3,5, Цар Самуил  4,12,2,10, Цар Симеон  8,6, Чобан Бойчо  26,16,3,18,10,22,12,14,8,4,24,   Харманлийски Лагер,8

На 24.02.2020 Г. /13:00 – 16:15 Ч./ –  Банско:   Местност Кошерината  А,1,Б,А,1,Б

На 25.02.2020 Г. /09:30 – 12:30 Ч./ –  Банско:   Глазне  5 F,5 Sd,5 С,5 Д,5,5 Е,5 В,5 В,5 F,5 Sd,5 F,5,5 Д

На 25.02.2020 Г. /13:00 – 16:15 Ч./ –  Банско:   Явор  1

На 26.02.2020 Г. /08:30 – 14:30 Ч./ –  Обидим

На 28.02.2020 Г. /09:30 – 12:30 Ч./ –  Банско:   Валевица  2, Местност Грамадето  Апартаментен Комплекс, Найден Геров  20 В,20 Д,20 С

На 28.02.2020 Г. /13:00 – 16:15 Ч./ –  Банско:   Местност Грамадето  1

Община Белица

На 25.02.2020 Г. /08:30 – 13:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов  2

На 25.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Извън Регулация

На 25.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Втора  2,1,10,6,8, Двадесет И Втора  , Двадесета  5, Девета  14,4,12,10,5,8,2,1,7,3, Деветнадесета  2, Десета  4,1,3,8,2,9, Единадесета  12,5,8,16,6,17,22,116,24,20,7,10,14,9,6а,4,1, Извън Регулацията  8, Неуточнен Адрес  Поща,100, Осма  8,4,9,11,1,17,6,16,14,13,2,12,7, Пета  11,17,5,13,20,23,16,8,1,6,7,9, Първа  23,34,10,40,28,29,26,36,12,16,9,7,15,6,20,1,11,18,14,8,2,17,32, Седма  8,2,1, Трета  2,8,6,7,1,11,16,9,10, Усоето  , Четвърта  24, Шеста  99,8,6,16,7,4,2,1, Шестнадесета  6,   4

На 25.02.2020 Г. /08:30 – 13:30 Ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Извън Регулацията  59,99 Жилище,55,99

Община Благоевград

На 24.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Бачо Киро  10, Броди  Гараж,36,8,40,34,36,34,34,38,Гараж,5,48,28, Дойран  7, Еленово  217,28,216,217,209,209, Еленово  103, Еленово  123,124,21,120, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Зарево  10,7, Местност Мутишица Е-79  , Мутишица  , Освобождение  6, ПИ №04279.614.347  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Стефан Стамболов  13, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Струмско Център  24,23, Струмско Център  2,3,1,4, Струмско Център  Павилион,Тото Пункт,30,25,15,Гараж, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5, Яне Сандански  27а,31,33,35,27,29,18, Яне Сандански  17,17,15,15,Магазин,Аптека,3,21,19,11,9,7,   *,   Кабинет,   Павилион

На 24.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Преспа  5

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград:   Васил Левски  5,13, Имот 04279.818.47  , Полето  , Тухларната  , УПИ V-45, Кв.7  , УПИ Xvi-163, 164, Кв.8  ,   Жилище,1,02028

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч./ –  Благоевград:   Грамада  Жилище, Еленово  20, Кузман Шапкарев  5, М. Чикуто 04279.35.1  , Местност Герено  Жилище,Помпа За Напояване,Битово Стопанска Сграда,Селскостопанска Сграда,,,Стопанска Постройка,Помпа За Напояване, Местност Среден Път-Ш-9  Помпа За Напояване, Местност Тухларната  , Местност Царевско Шосе  , Мир  28, Пътен Възел  , Средния Път-Ш.09  , Стоимен Календерски  13

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч./ –  Българчево:   029023  , 061033  , Местност Змиярски Рид  , Местност Реката-Корията  , Местност Реката-Присоето  , Турски Гробища  , УПИ I-110, Кв.5  ,   Жилище,Къща,Жилище

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч./ –  Дренково:   23652.730.2  , Махала Балевска  Вила, Местност Реката  Къща, ПИ №081045  , С. Дренково, Община Благоевгр  Д, Старите Къщи-Р  ,   Къща,Помпа За Напояване,Къща

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч./ –  Зелен Дол:   Местност Валого-Краварник  , Местност Крачаница  , Местност Реката  ,   База,Работилница

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч./ –  Лешко:   1

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч./ –  Логодаж:   Гръчка Махала  , Махала Гелинска  , Махала Мазневци  , Махала Нединска  , Местност Кръста  , Местност Палански Валог  , Юрто  ,   Селскостопанска Постройка До 3,,,Стоп.Постройка,Жилище

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч./ –  Рилци:   Кв.Хисарлъка  , Местност Тополите  , УПИ Vi-465,Кв.27  , Цигларката

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч.; 11:00 – 16:30 Ч./ –  Бучино:   Ахмедово  , Бучака  , До Моста На Р. Струма  , Лозята  , Махала Каракачанка  , Махала Мичевци  Къща, Местност Долно Поле  , Местност Лозята  , Местност Полето  , Местност Текето  , Местността Чукарски Рид  Скз Бучино,Стопанска Постройка, Община Благоевград, Мах. Тасковска  , Текето  ,   Гараж,Къща,Жилище,Къща,Жилище,Жилищна Сграда

На 25.02.2020 Г. /08:00 – 10:30 Ч.; 11:00 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   Света Екатерина  30

На 25.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Бачо Киро  10, Броди  Гараж,36,8,40,34,36,34,34,38,Гараж,5,48,28, Дойран  7, Еленово  217,28,216,217,209,209, Еленово  103, Еленово  123,124,21,120, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Зарево  10,7, Местност Мутишица Е-79  , Мутишица  , Освобождение  6, ПИ №04279.614.347  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Стефан Стамболов  13, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Струмско Център  2,3,1,4, Струмско Център  Павилион,Тото Пункт,30,25,15,Гараж, Струмско Център  24,23, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5, Яне Сандански  27а,31,33,35,27,29,18, Яне Сандански  17,17,15,15,Магазин,Аптека,3,21,19,11,9,7,   *,   Павилион,   Кабинет

На 25.02.2020 Г. /10:00 – 14:30 Ч./ –  Благоевград:   Струма

На 25.02.2020 Г. /10:15 – 11:00 Ч.; 14:30 – 16:30 Ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград

На 25.02.2020 Г. /10:15 – 11:00 Ч.; 14:30 – 16:30 Ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001  , 410002  , Андъко  , Брезово  , Мах. Калуцка  , Мах. Центъра Мотела  , Махала Брезово  Жилище,Къща, Махала Брезовска  , Махала Милово ТП Милово  , Махала Петковци  , Месност Демирево  Жилище,Къща, Местност Горно Демирево  , Местност Ковачница  , Осойната  , Скалата  ,   Къща,Помпа За Напояване,Къща,1,М. Влаовци,Жилище,Вила,Бреньово,Вила,Жилище

На 25.02.2020 Г. /10:15 – 11:00 Ч.; 14:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1,1, ПИ №04279.618.95  , Славово  Фирма,   Работилница

На 25.02.2020 Г. /10:15 – 11:00 Ч.; 14:30 – 16:30 Ч./ –  Горно Хърсово:   Горни Валог  , Махала Буровци  Къща, Махала Горни Двояци  Къща,Къща, Махала Долни Двояци  Къща, Махала Михтарци  Къща, Махала Мъртвако  Къща, Махала Новоселци  Къща, Махала Панчовци  Къща,Жилище,Помпа За Напояване, Махала Пържово  Къща, Махала Стойковци  Къща, Махала Тачовци  Къща, Махала Шоповци  Къща, Местност Валого  , Местност Гьоловете  , Присоето  , Ровината  , Шопови Ниви  ,   2,1

На 25.02.2020 Г. /10:15 – 11:00 Ч.; 14:30 – 16:30 Ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533  , Адиница  , Бобови Ниви  , Долна Дъбрава  , Землището На С.Дъбрава  , Зимниците  , Имот 000143  , Кромидището  , Мах. Ваканинци  , Мах.Щърбевци  , Махала Веляци, Извън Регулация  Местност Атанасова Падина  , Местност Бобови Ниви  , Местност Градището  , Местност Клено  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище, Местност Ръженици  Вила, Местност Ръжениците  , Местност Топузица  , Местност Щърбев Рид  , Митовци  , Ръжениците  , Стамовица  , Чадарето  , Юрто  , Яновски Рид  ,   Стоп.Постр.До 35 Кв.М.,Жилище

На 25.02.2020 Г. /10:15 – 11:00 Ч.; 14:30 – 16:30 Ч./ –  Рилци:   063005  , Местност Арсовото  , Телкиево Дере

На 25.02.2020 Г. /11:00 – 16:30 Ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград:   02028

На 26.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  , 04279.139.54 Мест.Под Черквата  , 04279.140.65  , 04279.628.234  , 04279.628.416  , 14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, VII – 5799, Кв. 11  , Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Армутлука  , Баба Тонка  2,9,8,4,1,6,10,13,7,11,5,14,15,12, Бачо Киро  10, Влахина Планина  2а,17,5,1,3,7,13,4,15,2,6,9,11, Възраждане  1,3,6,2,1,2, Възрожденска  8, Гемеджиите  2,13,8,24,15,26,23,9,17,27,18,21,16,10,11,7,12,19,1,25,20,14,6,9,4, Еленово  217,28,216,217,209,209, Еленово  103, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Еленово  123,124,21,120, Зарево  10,7, Заря  8,7,5,14,9,20,3,1,10,6,16,4,Къща- Временно Ст-Во,2,Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во,12,18, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167  , Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454  , Кресна  8,13,В Бившия Стопански Двор,7,2,4,12,8,2,32,3,11,30б,30,9,5,6, Любен Каравелов  14,16,6,19,21,13,5,10,11,3,Чжс- Вр. Стр.,1,8,9,18,19,17,15,12, Малешевска  5,7,3,1,4, Местност Армутлука  , Местност Папльо  , Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во,Жилище, Местност Песока-Оранжерии  , Местност Песоко  Помпа, Местност Под Черквата  , Местност Чуката  , Освобождение  5,93,68,44,29,54,72,31,25,1,102,27,70,9,56,6,106,81,60,41,40,82,15,101,21,Жилище,46,52,30,7,50,45,64,23,74,52,39,108,85,84,76,25,42,15,48,66,35,54,100,37,9,32,52,98,58,62, Панайот Волов  16,8,5,2,9,5,17,20,19,18,13,12,4,24,7,8,2,18,9,26,20,3,16,11,1,12,12,22, Панорамен Път  32а, Пенков Чифлик  , Пеньо Пенев  2,1,4,5,6,3, ПИ №04279.614.347  , ПИ №04279.628.459.1  , ПИ№04279.628.394, Кв.12  , ПИту Гули  4,3,7,5,1,11,9, Под Черквата  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Прогрес  13,8,9,1,19,17,2,10,10,6,6,18,5,14,16,12,3,14,4,12, Р-Н Стопански Двор  22,21,3, Радецки  1,4,5,3, Райко Жинзифов  10а,10,18,8,22,20,12,16,14,6,24,4,2,26, Солунските Атентатори  1,8,4,8,3,12,5,7,10,2, Старо Струмско  12,2,4, Стопански Двор  13, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Струмско Център  Помпа За Напояване,Сграда,Кафе,Читалище,Жилище,Павилион,Жилище, Тодор Каблешков  8,3,4,6,1,7, Трифон Кунев  3,3, Ул. Кресна И Ул. Освобождение  , УПИ XII-4838, Кв.8  , Христо Ботев  Фурна, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5,   Помпа За Напояване,   Кабинет

На 26.02.2020 Г. /10:00 – 14:30 Ч./ –  Благоевград:   Георги Попов  42, Грамада  Циркуляр,Бп Работилница,Магазин, Иван Гарванов  21,33,25,Сервиз,17,29,15,11,19,35,31,13,27,9,37,42, Иван Михайлов  63,65,66, Мир  27, Обел  9,1,5,11,3,7, УПИ V Ид. 04279.608.177

На 26.02.2020 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Еленово  Врем.С-Во,65,131,126,125,129,127,126,130,Офис,125,132,128

На 26.02.2020 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   022039 М.Гошевица  , Местност Еленовско Дере  Жилище

На 27.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.602.195  , Брод  18,16, Бяло Море  5,7,1, Витоша  2, Здраве  48,13, Освобождение   Жилищна Сграда-Временно Строит, Славянска  67,81,83,86,67,80,82,70, УПИ-Vіі,Кв.19,Имот №04279,602,186  , Шар Планина  6,2,Врем.С-Во,3,10,4,12,7,11,8,4,8,8а,1,7,9,13,15,5

На 27.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  , 04279.139.54 Мест.Под Черквата  , 04279.140.65  , 04279.628.234  , 04279.628.416  , 14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, VII – 5799, Кв. 11  , Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Армутлука  , Баба Тонка  2,9,8,4,1,6,10,13,7,11,5,14,15,12, Бачо Киро  10, Влахина Планина  2а,17,5,1,3,7,13,4,15,2,6,9,11, Възраждане  1,3,6,2,1,2, Възрожденска  8, Гемеджиите  2,13,8,24,15,26,23,9,17,27,18,21,16,10,11,7,12,19,1,25,20,14,6,9,4, Еленово  217,28,216,217,209,209, Еленово  103, Еленово  123,124,21,120, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Зарево  10,7, Заря  8,7,5,14,9,20,3,1,10,6,16,4,Къща- Временно Ст-Во,2,Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во,12,18, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167  , Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454  , Кресна  8,13,В Бившия Стопански Двор,7,2,4,12,8,2,32,3,11,30б,30,9,5,6, Любен Каравелов  14,16,6,19,21,13,5,10,11,3,Чжс- Вр. Стр.,1,8,9,18,19,17,15,12, Малешевска  5,7,3,1,4, Местност Армутлука  , Местност Папльо  , Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во,Жилище, Местност Пенков Чифлик  Помпа За Напояване,13001, Местност Песока-Оранжерии  , Местност Песоко  Помпа, Местност Под Черквата  , Местност Чуката  , Огражден  16,18,10,8,12, Освобождение  5,93,68,44,29,54,72,31,25,1,102,27,70,9,56,6,106,81,60,41,40,82,15,101,21,Жилище,46,52,30,7,50,45,64,23,74,52,39,108,85,84,76,25,42,15,48,66,35,54,100,37,9,32,52,98,58,62, Панайот Волов  16,8,5,2,9,5,17,20,19,18,13,12,4,24,7,8,2,18,9,26,20,3,16,11,1,12,12,22, Панорамен Път  32а, Пенков Чифлик  , Пенков Чифлик  Ш.39, Пеньо Пенев  2,1,4,5,6,3, ПИ №04279.614.347  , ПИ №04279.628.459.1  , ПИ№04279.628.394, Кв.12  , ПИту Гули  4,3,7,5,1,11,9, Под Черквата  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Прогрес  13,8,9,1,19,17,2,10,10,6,6,18,5,14,16,12,3,14,4,12, Р-Н Стопански Двор  22,21,3, Радецки  1,4,5,3, Райко Жинзифов  10а,10,18,8,22,20,12,16,14,6,24,4,2,26, Солунските Атентатори  1,8,4,8,3,12,5,7,10,2, Старо Струмско  12,2,4, Стопански Двор  13, Струма  3,13,1,9,10,2,Жилище,7,5,16,Парно,Жилищна Сграда-Временно Ст-Во,8, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Струмско Център  Помпа За Напояване,Сграда,Кафе,Читалище,Жилище,Павилион,Жилище, Тодор Каблешков  8,3,4,6,1,7, Трифон Кунев  3,3, Ул. Кресна И Ул. Освобождение  , УПИ XII-4838, Кв.8  , Христо Ботев  Фурна, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5,   Помпа За Напояване,   Кабинет

На 28.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Бачо Киро  10, Еленово  217,28,216,217,209,209, Еленово  103, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Еленово  123,124,21,120, Зарево  10,7, ПИ №04279.614.347  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5,   Кабинет

Община Гоце Делчев

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792  , 072015  , 595  , Александър Стамболийски  7,8,2,3,10,19,12,5,11,6,17,13,25,31,24, Анещи Узунов  16,13,22,23,10,7,5,18,12,21,8,2,19,14,20,3,6,17,11,1,9,4,29,33,26,31,28,24,27,25,30,10,34, Асен Джикаров  4,6,3,1,8,10,11, Балтачица  3,2,9,1,7,6,4,3,5,8,13,2,52,14,33,25,51,19,37,16,43,41,45,35,17,21,12,10,49,31,23,27,15,39,28, Бузлуджа  3,5,10,6,4,8,2,7,12,16,9,18,3,2,10,14, Васил Левски  22,13,11,4,14,20,8,26,7,16,6,12,10,15,17,1,30,34,26,15,28,11, Вела Пеева  6,11,5,3,7,9,8,4,6,14,2,1,12, Даме Груев  1,11,17,20,14,16,25,13,2,19,4,21,6,3,10,8,11,5,12,7,15, Димо Хаджидимов  1,20,9,7,16,5,8,10,2,19,6,4,3,12,11,15,14,1, Драма  25,6,18,13,12,1,11,8,3,7,14,5,22,20,15,4,19,9,2,21,25,21,23,31,27, Дунав  7,6,11,17,4,15,14,3,8,9,15,10,12,19,5,10,2,13,20,1,16,28,25,23,6,11,27,18,4,11, Елин Пелин  25,3,9,13,ТП-4,41,39,23,21,28,51,42,50,49,10,12,17,44,24,34,6,35,13,26,16,43,22,ТП-1,37,19,20,18,23,38,67,55,8,5,53,33а,41,59,30,29,21,33,39,45,15,4,46,76,56,65,69,64,70,5,45,77,91,52,68,58,66,82,62,79,78,13,80,83,81,ТП-2,59,73,ТП-3,71,48,10,1,7,5,70,32, Илезица  1, Йордан Йовков  1,2,7,8,14,6,10,4,3, Кавала  1,6,5,22,32,17,14,20,30,18,4,9,7,8,2,12,3,13,24,21,26,16,22, Кирил И Методий  1,4,5,7, Кокиче  4,1,2,7,18,6,8,1,10,16,24,5,26,32,28,12,22,4,14,13, Крали Марко  1,6,4,2,3, Ленища  , М. Ленища  , Места  12,1,2,6,4,10,3,8,14, Местност Вельов Рид  Помпена Станция,Ханче, Местност Лозята  Времянка, Местност Шатора  Стопанска Постройка, Неврокоп  1,34,4,16,20,23,10,18,33,19,5,7,17,28,6,11,2,13,12,24,27,1,26,5, Неуточнен Адрес  Поща, Октомври  15,10,12,2,31,24,14,16,19,17,33,27,8,5,9,23,25,18,11,6,4,29,7, Орфей  7,1,2,16,6,10,8,3,13,5,9,20, Отец Паисий  21,52,14,17,27,12,23,19,25,18,15,9,6,7,8,3,5,1,10, П.Р.Славейков  6,8,5,4,7,3,2, ПИ -778  , Площада  Магазин,2а,Клуб,Павилион, Победа  1,2,4, Разпът  , Родопа  8,9,10,3, С. Абланица, Имот 000517  , Свилен Русев  8,2,1,3,9,7,4,10,13,18,12, Свобода  8,5,6,3,2,1, Селище  4, Славянка  10,3,8,7,1,13,9,6,17,5,4,13, Славянска  15, Слатина  , Стопански Двор  Времянка,Офис,Шивашки Цех,Помпена Станция, Теменуга  2, Тодор Паница  4,9,11,3,6,15,10,12,2,8, Тридесет И Пета  15,17,2,4,3,1,11,6,5,1,13,14,6, Тридесет И Шеста  6,9,15,6,30,10,1,20,2,2, Тъпане  , УПИ Іі, Кв.44  , Христо Ботев  16,21,15,11,10,5,16,8,22,25,17,7,13,23,6,19,1,18,2, Чавдар Войвода  2,3,10,17,4,15,6,13,12,18,11,5,1,7,8,9,12, Чешмите  , Юрий Гагарин  2,12,4,9,10,13,5,6,1,   0

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч./ –  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади   Вила,Почивна Станция-Хотел,Бунгало,, Вила,Хижа,Вила,Почивна База,Вила,Магазин И Механа,Вила,Горски Пункт,Бунгало,Павилион,Вила,Бунгало ПИерик,Склад,Стоп.Сграда,Лагер,Вила,Вила,,,Почивна Станция,Почивна Станция, Братя Миладинови  30,13, Гоце Делчев  73,1,10, Гранична  11,12,ТП39,9, Димо Хаджидимов  37, Екзарх Антим  14,34, Илия Батаклиев  2, К.К. Попови Ливади  , Кестените  , Местност Стрелбището  Вила, Местност Текето  Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели  17 А, Панаирски Ливади  24, Папаз Чаир  , Помакови Лозя  , Попови Ливади  , Р-Н Манастирчето  Манастир, Ръждавица  , Тодор Александров  24, Христо Матов  13,29,18,17,39,27,11,41,19,37,33,7,25,43,24,22,16,26,23,20, Цар Калоян  17,13

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /15:30 – 16:30 Ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Капсии

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /15:30 – 16:30 Ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите  , Чарговете  ,   На Площада

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /15:30 – 16:30 Ч./ –  Добротино:   4043  , Сарп Дере

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 09:00 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 09:00 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч.; 09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 09:00 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч.; 09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Долно Дряново:   УПИ-I, Кв.30

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Местност Мочура

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен  ,   ТП2,ТП1

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Боголин:   253  ,   ТП1

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Гърмен:   Маноле  , Местност Маноле

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Дъбница:   Двадесет И Втора  6,16,20,8,7,10,9,12,18, Двадесет И Девета  3,7,2,4,5, Двадесет И Осма  4,1,6,2,8,10, Двадесет И Пета  17, Двадесет И Първа  1,3 А,4,3,6, Двадесет И Трета  12,8,10,5,6,7,1,4, Двадесет И Шеста  3,2, Двадесета  9,2,8,13,3,12,11,5,1, Дванадесета  8, Девета  28,24,9,22,25,34,9,20,2,1,19,8,6,16,13,12,18,7,11,14, Деветнадесета  8,5,7,4,2,3,9, Десета  5,9,14,3,7,1,2,12,13,11, Единадесета  8,6,3,7,5,12,10,1,12a,4, Кюприжик  , Неуточнен Адрес  Поща, Осемнадесета  5a,2,9,7,21,1,17a,20,14,19,13,12,18,8,15,11,5,17,10,4,16,22, Осма  3,2a,8,2,8а,4,1, Пета  4,38,28,13,5,14,7,22,2,6,30,3,1,27,11,32,19,10,36,24,34,18,42,17,26,16,15, Петнадесета  14,2,3,4, Първа  7,15,8,16,31,46,1,42,27,25,32,34,22,13,36,15,29,21,23,18,33,40,35,6,8,24,38,20, Седемнадесета  2,3,11,4,9,8,6,7, Седма  9,5,13,1,11,17, Стопански Двор  Сграда,Цех, Трета  10,11,24,10,8,14,21,1,3,25,18,5,13,26,19,16,20,9,23,2,28, Четвърта  9а,25,6,9,4,27,18,30,38,28,44,17,13a,32,15,12,8,7,13,1,14,5,26,31,2,34,3,42,29,36,17,34, Шеста  20,36,39,32,37,30,23,34,22,38,29,28,25,27,21,31,26, Шестнадесета  23,9,10,15,11,13,   21,1,3,2,36,28,19,4,32

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Копривлен:   Неуточнен Адрес  Помпена Станция

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Крибул:   262  ,   ТП1

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен:   Vі-138, Кв.10  , Іх-108

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Ново Лески

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Ореше

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Теплен

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Хаджидимово:   Мержането

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Хвостяне:   28028  , УПИ-V, Кв.2  ,   ТП1

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Вила,,,Почивна Станция,Стоп.Сграда,Лагер,Вила, Попови Ливади

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Бузлуджа  9,1,4,10,21,8,7,6,5, Драгоман  8,30,38,19,12,24,41,11,44,45,22,46,26,33,32,27,17,10,36,21,37,23,15,11,14,13,29,27а,10,28,3,2,10 Б,39,1,7,42,20,25,12,16,ТП25,5,18,35,43,31,4, Драма  26,28,3,24,12,23,38,27,25,34,22,21, Екзарх Антим  35,27а,1,40,38,29,19,30,4,11,12,21,24,36,33,2,32,42,28,14,31,34,35 А,44,13,48,26,10,27,25,23,6,50,10,39,8, Иларион Макариополски  28, Потока  31,17,45,51,39,30,7,6,26,35,55,8,43,25,28,41,23,47,44,38,32,39а,33,58,39,53,59,5,13,16,27,3,49,42,34,19,15,57,11,40,37,12,4,9,46,1,19а,24,24а, Тодор Александров  29,20,30,28,24,26 Гараж,32,26, Тодор Паласкаря  7, Тодор Стоянов  3,1

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 16:30 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч.; 09:00 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 16:30 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 16:30 Ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев:   Чарговете

На 24.02.2020 Г. /15:45 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч./ –  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади   Вила,Почивна Станция-Хотел,Магазин И Механа,Вила,Горски Пункт,Бунгало,Павилион,Вила,Бунгало ПИерик,Склад,Стоп.Сграда,Лагер,Вила,Вила,,,Почивна Станция,Почивна Станция, Братя Миладинови  30,13, Гоце Делчев  73,1,10, Гранична  11,12,ТП39,9, Екзарх Антим  34, К.К. Попови Ливади  , Кестените  , Местност Стрелбището  Вила, Местност Текето  Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели  17 А, Папаз Чаир  , Помакови Лозя  , Попови Ливади  , Р-Н Манастирчето  Манастир, Тодор Александров  24, Христо Матов  13,29,18,17,39,27,11,41,19,37,33,7,25,43,24,22,16,26,23,20, Цар Калоян  17,13

На 24.02.2020 Г. /15:45 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч./ –  Добротино:   4043

На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Баничан:   Бахчите  , Пръдлището  , УПИ III, Кв.31  , УПИ-Іv-270, Кв. 28

На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Брезница:   Антон Иванов  1, Балийца  5,3, Барата  18,9,7,4,3,8,6,1, Бели Брег  1, Бърда  14, Васил Левски  26,27, Васил Петлешков  7,5,4,9,10,3, Воденицата  5,1, Генерал Ковачев  7,1,5,2,4, Гео Милев  6, Георги С.Раковски  10,12,5,3,4,6, Гоце Делчев  1, Иван Вазов  1, Исмаил Кальор  7,2,9,6, Каменица  6, Керанека  20,7,11,1,12,15,6,2,4,9, Крали Марко  4,6,3,7,2,5, Кушията  4,8,2,7,5,1, Лозята  7,11,21,48,4,18,2,14,12,6,3,17,5,10, Македония  10, Неврокоп  50,7,46,19,48,30,5,33,12,4,25,32,28,11,14,26,16,17,34,1,2,9,24,8,10,15,29,37,18,13,35,27,39,36,6, Отец Паисий  10,4, Падарката  14, Панайот Хитов  4, Пейо К.Яворов  2,17,11,6,21,7,31,12,19,23,5,4,24,18,1,14,16, ПИрин  14, Промишлена  , Речище  17,2,32,1, Ридът  13, Синища  9,15,13,2,ТП-1,11,1,7,17, Ситницата  3,5,1, Сливница  12,1,13,8,4,6,10,5,3, Софата  23,28,19,14,31,17,33,21,25, Спас Белухов-Пането  12, Стефан Караджа  4,5,13,1,2,3, Суда  36,27,19,30,15,20,33,24,23,31,13,21,25,28,40,32,14,34,35, Татарка  14,2,23,1,15,9,19,13,10,7,6,43,42,5,11,3,8,4, Теофик Хаджи  4,2,7,5,6, Туфча  28,2,6, УПИ-Хvііі-72138, Кв. 58  , Хан Аспарух  12,21, Хр.Смирненски  20,16, Христо Ботев  15, Цар Калоян  3,11,5,6,2, Чифлика  4,5,17,2,6

На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Бузлуджа  9,1,4,10,21,8,7,6,5, Драгоман  8,30,38,19,12,24,41,11,44,45,22,46,26,33,32,27,17,10,36,21,37,23,15,11,14,13,29,27а,10,28,3,2,10 Б,39,1,7,42,20,25,12,16,ТП25,5,18,35,43,31,4, Драма  26,28,3,24,12,23,38,27,25,34,22,21, Драмски Път  , Екзарх Антим  35,27а,1,40,38,29,19,30,4,11,12,21,24,36,33,2,32,42,28,14,31,34,35 А,44,13,48,26,10,27,25,23,6,50,10,39,8, Иларион Макариополски  28, Потока  31,17,45,51,39,30,7,6,26,35,55,8,43,25,28,41,23,47,44,38,32,39а,33,58,39,53,59,5,13,16,27,3,49,42,34,19,15,57,11,40,37,12,4,9,46,1,19а,24,24а, Тодор Александров  29,20,30,28,24,26 Гараж,32,26, Тодор Паласкаря  7, Тодор Стоянов  3,1

На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Лъжница:   Драва

На 28.02.2020 Г. /15:30 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади   Вила,Почивна Станция-Хотел,Бунгало,, Вила,Хижа,Вила,Почивна База,Вила,Магазин И Механа,Вила,Горски Пункт,Бунгало,Павилион,Вила,Бунгало ПИерик,Склад,Стоп.Сграда,Лагер,Вила,Вила,,,Почивна Станция,Почивна Станция, Братя Миладинови  30,13, Гоце Делчев  73,1,10, Гранична  11,12,ТП39,9, Димо Хаджидимов  37, Екзарх Антим  14,34, Илия Батаклиев  2, К.К. Попови Ливади  , Кестените  , Местност Мочура  , Местност Стрелбището  Вила, Местност Текето  Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели  17 А, Панаирски Ливади  24, Папаз Чаир  , Помакови Лозя  , Попови Ливади  , Р-Н Манастирчето  Манастир, Ръждавица  , Тодор Александров  24, Христо Матов  13,29,18,17,39,27,11,41,19,37,33,7,25,43,24,22,16,26,23,20, Цар Калоян  17,13

Община Гърмен

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Балдево:   УПИ VII-97, Кв.9  , УПИ Ііі Кв.14  ,   Традиционен Събор

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Дъбница:   Втора  4,28,32,5,30,17,9,8,24,6,20,14,22,15,2,13,1,12,7,10,16а,26,40,16,18,3, Двадесет И Пета  20,19,29,12,33,23,35,5,11,2,17,21,7,16,15,18,8,14,22,37,9,25, Двадесет И Седма  21,13,17,3,23,11,15,9,1,5, Двадесет И Четвърта  3,7,5, Двадесет И Шеста  4,6, Двадесета  11, Дванадесета  10, Девета  19, Неуточнен Адрес  ТП1 Дъбница, Пета  1, Петнадесета  1,10,12,13,8, Първа  1,15,19,8,11,14,17,10,12,4,6,5,3,2, Седемнадесета  10,17,15, Трета  1, Тринадесета  5,3,7, Четвърта  3,13, Четиринадесета  54,5,52,50,32,39,2,6,46,20,38,16,40,1,35,79,44,31,30,48,36,17,8,29,42,43,58,4,37,34,10,3,28,18, Шеста  14,12,1,2,6,10,9,15,11,7,17,16,4, Шестнадесета  2,7,3,1,5,4,   Площад,2,1

На 24.02.2020 Г. /13:30 – 14:30 Ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:   Благой Матеров  15,16,11,6,12,18,13,22,17,20,7,8,21, Двадесет И Втора  3,1,4,4., Двадесет И Пета  3,4, Двадесет И Първа  18,17,216,8,1,19,9,4,3,13,6, Двадесет И Седма  15,14,7,13,12,9, Двадесет И Трета  1,3, Двадесет И Четвърта  3,7,1,8,6, Двадесет И Шеста  7,4,5, Двадесета  6,7,8,9,12,22,3,19,4,1,10,2,18, Деветнадесета  4,5,2,8,7,6,3, Димитър Кемалов  45,49,35,12,6,8,37,10,41,43,47,39,33,31, Иван Вазов  1, Кирил И Методий  10,9,2,33,17,11,21,16,35,19,28,Каравана,7,24,30,22,37,8,12,3,27,26,18,25, Курбаня  1,15, Неуточнен Адрес  Стълб №23, Кл. В, ТП3, Осемнадесета  1,8,2, Отец Пайсий  26,28, Петнадесета  5,3, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3  , Тридесета  24

На 24.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:   Девета  7,2,8,5,12,4,9,6, Единадесета  3,6,12,7,9,4,14,10,5,2,8, Иван Вазов  83,75, Неуточнен Адрес  , Осма  17,2,7,11,5,19,16,15,21,4,3,13,1,8,27,9,6,23, Седма  2.,8,2, Ст 26 Кл Б ТП Огняново 4  , Тридесет И Втора  2,4, Тридесет И Първа  2,6,3,4,10,11,8,1,5, Тридесет И Трета  1,2,4, Тридесет И Четвърта  5,3, Шеста  29,38,2,16,33,25,3,18,7,23,46,35,14,13,32,6,31,27,4,1,19,8,12,40,17,11,9,5,10,21,34

На 25.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:   034075  , Благой Матеров  5,2,10, Втора  1a,1,2, Горни Бани  1, Двадесет И Девета  11,7,9,29,5,6,21,17,3,13, Двадесет И Осма  5,28,2,4,9,3, Двадесет И Пета  7,6,2,8,3,12,4,10, Двадесет И Първа  44, Двадесет И Седма  4,5,1,2,6,8, Двадесет И Шеста  27,6,21,15,9,11,12,4,18,1,20,13,14,16, Деветнадесета  11,16,13,15,17, Димитър Кемалов  41, Иван Вазов  28,57,29,40,5,49,45,25,10,4,13,2,19,53 Кметство,55,17,7,41,24,11,12,26,33,21,8,14,38,9,43,3,15,42,51,31,75,1,6,63,44,46,18,50,16,27а,27,53,32,47,48, Неуточнен Адрес  Поща,Площад, Осемнадесета  3,6,7, Отец Пайсий  24,2,3,11,10,12,14,1,15,13,9,6,7,5,19,4, Пета  2, Петдесет  А, Първа  2,8,4,14,17,13,6,.11,3,19,21,15,1, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1  , Трета  5,6,7, Тридесета  1,13,2,6,4,12,15,9,3,10,20,7,11, Четвърта  12,14,3,8,10, Четиридесет И Първа  9,2,5,1,7,3, Шестнадесета  1

На 25.02.2020 Г. /13:00 – 15:00 Ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:   Горно Грамаде  , Двадесет И Първа  54,23,46,56,50,44,60,66,58,49,40,33,31,62,48,28,8,26,10,34,52,36,29,38,25,39,42, Дванадесета  6,10,2,12,8,16,3,5,1,4,18, Девета  1, Деветнадесета  10, Димитър Кемалов  31,25,2 Здравна Служба,9,13,15,27,7,2,4,5,11, Единадесета  16,13, Еловица  , Иван Вазов  101,79,65,74,85,71,81,66,73,77,67,89,76,75,64,72,69,62,3,70,68,54,48,83, Кьосе Баир  , Местност Стопански Двор  Сграда, Неуточнен Адрес  , Пета  1, Ст 46 Кл Б ТП Огняново 2  , Трета  15,8, Тридесет И Девета  4, Тридесет И Осма  19,9,23,25, Тридесет И Седма  16, Тринадесета  6,3,4,2,7,8,1,5, Четиридесета  1, Четиринадесета  14,2,12,25,10,27,17,29,1,18,19,20,9,5,13,32,7, Шеста  33,22,30,32

На 25.02.2020 Г. /15:30 – 16:00 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 15:00 Ч./ –  Гърмен:   Извън Регулацията  26,2

На 25.02.2020 Г. /15:30 – 16:00 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 15:00 Ч./ –  Марчево:   047096 По Квс На С. Марчево  М. Пъдарка

На 25.02.2020 Г. /16:00 – 16:30 Ч./ –  Марчево:   Голек  , Ст 19 ТП Марчево 2

На 28.02.2020 Г. /10:30 – 14:00 Ч./ –  Долно Дряново:   УПИ-I, Кв.30

На 28.02.2020 Г. /14:00 – 16:30 Ч./ –  Долно Дряново

Община Кресна

На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Горна Брезница:   Xi-183  , УПИ Iv-184, Кв.19  ,   Жилище

На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч.; 09:45 – 10:00 Ч.; 11:45 – 12:15 Ч./ –  Брезница:   Синища  7

На 25.02.2020 Г. /09:45 – 10:00 Ч.; 11:45 – 12:15 Ч./ –  Горна Брезница:   Xi-183  , Іі-90 Кв.11  , УПИ Iv-184, Кв.19  ,   Жилище

На 25.02.2020 Г. /09:45 – 10:00 Ч.; 11:45 – 12:15 Ч./ –  Кресна:   I-821,823,824 Кв.63  , Александър Македонски  1,1,42,11,47а,36,14,18,38,13,12а,3,31,34,10,5,12,8,20,39,9,25,19,17,47,15,37,35,29,33,32,1,2,51,4,24,49,7,28,22,23,45,21,41,26,16,21а,27,40,25а,28а, Братя Миладинови  7,5,9,3, Вардар  16, Васил Левски  1,13,11,3, Вихрен  7,2,5,8,10,9,3,6,11,12,4,1, Влахинска  18,7,10,1,2,5,8,6,16,3,4,11,9,14, Влахински Езера  2,14,7,6,22,5,12,13,4,16,8,3,1,9,18,20,10,11, Гоце Делчев  26,22,20,24, Грънчар  2,1, Еделвайс  15,15а,19,11,12,17,14,13, Здравец  2а,4,8,7,3,1,5,2,6,11,13, Китка  6,15,1,19,17,13,4,11,2,9,21,3, Кресненски Пролом  7,8,9,5,2,1, Крива Ливада  19,11,6,13,17,2,15,5,4,3,9,1,7, Македония  158,170,138,172,182,118,156,120,174,166,116,128,140,160,126,142,164,134,136,178,194,114,152,148,186,146,190,168,122,162,Времянка За Хотел,154,176,130,121,124,144,192,184,150,176а,132,112,180,188,196,96,17,96 Тотопункт,31,100,104,102,106,120,108,16,96,110,40,50а,72,44,90,76,92,42,96,12,32,54,64,88,48,А-42,84,74,50,66,82,39,56,58,60,62,36,78,34,70,80,46,68,94, Мело  6,5,3,1, Мир  21,4,18,15,20,10,7,11,3,13,12,6,5,14,17,9,2,16,8, Момина Скала  23,17,11,3,8,25,29,5,10,27,12,1,15,13,14,21,16, Ново Село  1,2,6,10,8,7,14,9,16,3,10,1,5,20,2, ОлимПИя  96,5,104,98,1,2,3,7, Орбел  1,3,2,4, Отец Паисий  26, Перун  2,11,13,7,14,8а,23,8,1,49,4,21,3,15,17а,19,5,17,24,6,9,42,67,44,28,32,48,41,61,51,34,36,59,55,47,30,45,65,63,40,43,39,31,53,46,57,71,24 10,13,22,29,35,24,31,33,7,25, ПИрински Бор  4а,8,12,22,20,7,14,6,24,2,28,18,3,4,9,1,10,16,5, Разколска  13,9,15,5,7,11,1,49, Синаница  14,15,6,12,7,4,19,21,1,5,9,11,2,23,10,8,17,13,3, Солунска  27,23,25,17,11,5,1,13,15,7,19,7а,2, Спартак  29, Стадиона  2,4, Стоян Войвода  22,10,18,15,8,20,9,4,7,3,13,11,17,9а,16,24,19,12,6,5,14,1,2, Струма  3,4,1,17,11,26,18,23,32,13,36,34,32а,15,25,8,24,6,20,21,38,22,10,19,5,12,30, Тиса  2,6,3,8, Тодорин Връх  6,10,9,8,5,4,7,2, УПИ I  821 Кв.63 По Пр  , Цар Борис III  5,3,6,7,8,11,1,2,4,13,12,9,14,17,14,15,21,19,23, Цар Самуил  1,7,14,4,8,3,10,5,2,9,6,11,12, Цар Симеон  4,7,1,2,16,3,10,12,14,6,5, Шемето  3,6,2,8,1,11,5, Яне Сандански  3,19,10,22,20,8,23,31,29,17,2,24,4,25,1,5,9,16,13,7,11,27,21,18,15,6,75,99,87,95,93,83,89,101,77,85 9,81,79,83 9,107,51,37,47,53 2,43,55,53,57 8,45,35,8,57 52,49,57

На 25.02.2020 Г. /09:45 – 10:00 Ч.; 11:45 – 12:15 Ч./ –  Кресна:   Вардар  101,116,90,107,114,90а,104,94,102,87,91,95,105,97,109,99,88а,92,89,120,112,108,100,103,86,88,93,118,106,110,51,45,34,36,56,59,20,50,69,21,11,24,64,80,47,82,52,40,73,15,41,1,85,38,29,30,54,79,7,37,81,17,65,32,18,66,48,75,53,25,13,9,44,46,67,68,33,70,74,57,14,12,19,26,55,39,43,72,22,76,77,62,61,49,28,58,63,60,27,16,42,71,35,83,23,84,31,78,14a, Васил Левски  4,9,20,3,1,8,2,12,5,10, Влахински Езера  18,32,19,28,17,15,4,25,21,24,26,28а,23,21а,30, Гоце Делчев  4а,14,6,10,18,4,16,18,12,8, Даме Груев  30,28,12,Казан,8,4,6,16,14,18,2,22,24,26,20,10,32,1,3, Детелина  4,6, Еделвайс  7,10,5,4,9,1,3,6,8,2, Изида  1,2, Илинден  8,5,12,10,7,3,8, Кв.6 УПИ І-77 Кресна  , Люти Връх  12,7,2,1,4,10,8,6,5,3, Македония  52,30,7,28,26,9,22,6,3,10,18,16,1а,17,1,24,2,4,24а,14,15,8,12,5, Малешевска  25,23,1,2,37,14,19,7,15,18,10,11,21,29,9,8,17,20,2, Моравска  9,7,13,5,1,3, Неуточнен Адрес  , Огражден  3,10,1,9,2,7,6,4,5,8, ОлимПИя  7,8,13,9,21,6,4,10,12,17,15,19,3,2,2а, Отец Паисий  21,4,15,13,16,23,29,7,38,14,17,27,25,8,5,11,31,12,1,9,22,3,33,24,2,19,10, Пейо К.Яворов  16,6,7,11,24,15,1а,9,20,28,3,26а,4,2,22,1,5,14,19,12,8,11а,26,18,17, Перун  31,22,16,20,18,27,29, ПИрин  9,11,7,19,13,12,5,10,26,28,20,14,17,24,3,21,8,15,22,6,18,1,4,30, ПИрински Бор  12,9,30,34,15,11,13, Рила  4,10,12,8,6, Спартак  14,24,22,27,16,18,7,23,34,12,8,29,21,10,9,15,17,5,19,11,2,4,13,28,30,20,3,25,7а,31,32, Теменуга  6,9,5,4,2,7,11,1, Трети Март  5,1,10а,16,4,8,6,3,5,14,6а,7,10, Чинарите  5,10,1,8,6,2,3, Ягода  4,1а,1,10,5,3,18,8,6,2,14,12,16, Яне Сандански  73,67,59,69,63,61,65,71

На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Горна Брезница:   Іі-90 Кв.11

Община Петрич

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Баскалци

На 24.02.2020 Г. /08:00 – 12:30 Ч./ –  Ключ:   Ал.Стамболийски  21, Антон Попов  4,3,1,2, Ген.Скобелев  5,2,10,8,6, Извън Регулацията  7,43,11,6,9,4, Ил.Макариоплски  4,10,12,6,11,1,7,3,13,5, Илинден  6,3,2,10,1,8, Кирил И Методий  6,1, Самуилова Крепост  4,3,5, Христо Смирненски  12,13,10,1, Цар Самуил  9, Черно Море  12,7.,10,9,14

На 24.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:   Драва  12

На 24.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля  8,10,10,11,1,2,9,7,8а,3,8,6,7,5,14,10,10,4,12,11,3, Гео Милев  8,4,9,2,1,5,6,10,7,11, Георги Бенковски  11,2,6,10,12,1,13,7,9,10,14,5,8,11,3,4,6,1, Георги С.Раковски  5,6,8,2,11,4,7,3,2,10,1,9,9, Димитър Талев  18,4,2,6,5,13,9,7,3,3,1,16,8,11,2, Драва  4,6,2,8, Искър  4,6,2,10,8,12,2,3,7,5,9,7,11,1, КаПИтан Никола Парапанов  3,24,30,24,Тото Пункт, Княз Александър Батемберг  30,4,11,6,20,24,12,21,15,16,18,7,17,10,1,9,19,32,16,26,15,24,14,23,5,9,6,3,7,28,20,8,2,22,21, Места  14,11,8, Мусала  10,13,18,18,2,20,9,20,5,6,20,6,4,3,8,14,16,11,6,12, Пейо Яворов  11,1,10,3,18,6,4,10,5,18,9,12,1,14,22,1,7,2,16,1, Полковник Дрангов  1,1, Полковник Дрангов  1,1, Свети Климент Охридски  12,12,13, Свобода  12,23,25,12,26,32,30,14,8,28,26,10,15,17,13,11,36,33,32,17,11,16,38,19,15,27,21,24,18,22,29,20,34,38,8,16, Серска  2, СкоПИе  9,5,5,10,7,8,4,9,2,1,1,2,12,16,3,14,6,11,13, Хан Аспарух  9,7,7,10,17,11,8,5,13,15, Христо Смирненски  16,14, Цар Борис III  , Цар Иван Шишман  11,7,3,13,1,5,9,7, Цар Симеон  25,29,48,52,31,29,62,41,60,33,41,39,27,35,54,37,62,56,50,58, Черноризец Храбър  8,5,10,11,4,1,9,4,3,7,10,2,6,8,9

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./ –  Марикостиново:   Долен Засек  Склад За Строителни Материали

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Генерал Тодоров:   Бащирите  , Дебела Дръма  , Пътен Възел Ам Струма  ,   *,1,   1

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кърналово:   098002, М. Чикуто-2  , Арда  3,21,14,11,1,9,17,7,19,4,6,15,2,5,13,23, Бельовица  , Божковица  , Бъкстон  17,10,9,7,1,15,19,4,12,17,6,21,8,3,11,23,5,6, Бяло Море  13,2,6, Ванюша Валчук  6,7,10,3,14,16,11,22,6,4,5,8,9,20,1,32,30,17,15,34,27,26, Васил Априлов  5,9,16,2,1,10,7,3,12,14,11, Вела Благоева  4,2,5,1,3,6, Вит  15,9,4,10,17,2,13,3,6,11,7,5,3,12,14, Витоша  16,17,12,18,15,10,14,8,11,6,7,1,3,2,9,4,5,8, Г.Димитров  3,6,4,5,17,7,13,19,2,8,11,15,10,9,28,21,26,22,14,19,2,34,24,20,36,17,23,16,1,18,1,38,30,29,50,31,46,42,44,27,36,2, Георги Раковски  11,9,8,13,10,15,2,3,6,1,7,4,10,5,9, Георги Урумов  2,9,1,5,3,6,7, Дечев Бунар  , Долни Лозя  , Змиярнико  Път 108, Иван Вазов  5,1,9,3,7,17,19,35,33,21,31,37,27,23, Извън Регулацията  10,2,5,8,6,4,6, Илинден  9,7,5,14,12,10,1,4,8, Капанлъко  , Кожух  4,6,18,8,20,14,2,10,12,34,38,24,26,36, Ленин  2,8,17,21,3,19,11,23,10,13,9,7,12,9, Любен Каравелов  1, Марица  10,11,3,1,9,2,17,4,6,7,8,15,5, Места  3,1,2, Местност Бельовица  Помпа, Местност Борсата  Каравана,Врем.С-Во,Павилион,Борса,Склад, Местност Германско Летище  Шивашки Цех, Местност Горни Бари  Помпа, Местност Дабето  Фабрика, Местност Джуново  Помпа,Склад, Местност Ливадите  Автосервиз, Местност Острово  Помпа, Местност Побиен Камък  Помпа, Местност Подливарски Път  Цех, Местност Порой  , Местност Слонищата  Яромелка, Местност Сукако  Каравана, Местност Фабриката  Цех, Местност Чикуто  Пазар,Лавка,Бензиностанция, Местност Юрето  Хале,Работилница, Мишалъко  , Мусала  7,6,5,1, Оборище  2,10,5,16,15,7,6,11,3,14,13,8,12,17,1,2,4, Одрин  14,10,5,8,3,6,9,4,2,12,7, Петко Р.Славейков  2, Петко Р.Славейков  4,6,7,5,2,3,1, Плиска  12,1,5,18,7,6,2,15,4,14,20,11,13,9,19,17,21,16, Под Ливарски Рид  , Полковник Дрангов  24,26,6,20,13,16,19,7,21,23,3,10,22,9,5,29,15,18,30,17,8,2,28,14,25,4, Рила  2,1,4,3, РодоПИ  2,1,4,5,3, Свобода  3,1,17,19,11,13,5,9,7, Септемврийска  2,3,8,16,6,4,12,16,10, Симеон Кавракиров  7,4,8,10,5,3,2,4,1, Славянска  14,8,10, Слонищата  , Станке Лисичков  4,16,28,2,32,24,34,14,30,8,20,12,10,6,22, Стара Планина  6,8,3,6,7,4,1,5,2,11,10, Стопански Двор  Помпа,Сграда,Автоработилница,Склад,Работилница,Цех,1, Стою Хаджиев  12,13,20,10,11,8,2,22,14,5,12,16,1,24,15,9,4,3,7,18,19,17, Струма  1, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич  , Толбухин  12,14,18,10, УПИ 101021 Извън Регулация  , Хан Аспарух  7,1,2,13,23,3,6,21,27,19,15,4,9,7,17,11,5, Хилендар  7,1,13,15,11,3,19,21,17,29,25,31,12,4,8,2, Хр.Чернопеев  5,3,1, Христо Ботев  1,2,Поща, Цар Калоян  7,1,5,2,9,3, Цв.Радонов  10,8,1,3,5,8,2, Цветко Аврамов  6,8,3,6,4,5,9,2, Чаирето  , Чекръко  , Черноризец Храбър  7,11,9,17,21,4,3,5,19,1,15,2, Шипка  3,6,9,4,8,1,7,5,2,2, Юрето  , Юрий Гагарин  22,12,18,16,49,2,14,4,6,   Цех

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб  , Айдарски Даб Иловица ПИ 56126.149.27  , Атанас Лютвиев  23, Братя Миладинови  1, България  104,101,76,80,103,74,92,84,98,97,87,72,94,70,68,82,126,95,83,93,85,78,96,99, България  108,153,83,60, Георги Бенковски  , Джевезлъка  , Зиче  , Иваник-Калинска Чешма  , Княз Борис I  31, Любен Каравелов  3, Ляшница  , Ляшница Потоко  , Места  22, Местност Айран Бунар  Помпа, Местност Бухото  Цех,Помпа,Склад,Ресторант,Сграда,Офис,Жилище,Сонда,Помпа За Напояване,Работилница,Фургон,Обор, Местност Бухото  Жилище,Помпа,Помпа За Напояване, Местност Бяла Черква  Помпа За Напояване,Помпа, Местност Джевезлъка  Жилище,Помпа,Помпа За Напояване,Цех, Местност Джевезлъка  72 Часови Проби, Местност Зиче  Църква,Помпа За Напояване,Жилищна Сграда,Врем.С-Во,Временно Строителство,8,Жилище, Местност Зиче  Жилище,Жилище, Местност Златарево  Бюро,Митница, Местност Иваник  Свинарник,Сграда,Ханче,Помпа,Автобаза, Местност Иваник  , Местност Иваник Каринска Чешм  , Местност Иловица  Помпа, Местност Караач-Дамяница  Метан Станция,МТП, Местност Конгоро  Сграда, Местност Кумли  Магазин За Строит.Материали,Автосервиз,Временно Строителство,Авторемонтна Работилница, Местност Ляшница  Помпа, Местност Мерата  ТП,Временно Строителство, Местност Неволница  , Местност Неволница Лозята  , Местност Неволница-Лозята  , Местност Омондрос  , Местност ПИльови Орехи  Жилище, Местност Под Гарата  Автоработилница, Местност Тръстен  Жилище, Неволница Лозята  , Неволница-Лозята  , Под Гарата  , Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  , Полковник Дрангов  1, Свети Георги  2а, Стопански Двор  , Хижа Беласица  Хижа

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев  37, Местност Чалтията  Автоработилница, Младост  5, Червен Път

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Чучулигово:   000242, Стопански Двор  , Голяма Нива -Кавако  , Капсиди  , Местност Янкулица  , Трънката  , УПИ 4 И ПИ 014012, М. Градините  , УПИ I-111 Кв.20  , Чучулигово  Капсиди,   Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите,22,Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Беласица:   Акация  10,11,31,5,25,33,9,27,44,21,19,7,24,22,13,12,23,17,20,14,2,1,8,6, Александър Стамболийски  14, Беласица  90,92,77,94,100,104,89,83,96,85,69,31,93,67,91,84,102,88,65,86,45,71,49,47,58,55,80,61,59,62,64,74,76,43,63,78,60,57,68,38,50,Поща,33,54,36,46,27,44,26,42,25,34,48,23,31,22,28,26,24,10,13,15,107,108, Братя Миладинови  8,2,6, Васил Левски  2,1,4,8,7,6,3,6, Георги Бенковски  14,7,12,3,11,8,6,10,5,9,4,1,2, Гоце Делчев  6,4,7,8,3,16,14,2,18,1,12,11, Григор Пърличев  8,10,12,6,1, Девети Май  15,31,25,23,20,27,30,29,21,16,22,33,17,14,19,4,15,9,8,10,11,7, Дермено  8,5,3,6, Динк Махле  , До МТП Беласица  , Кестен  2,1, Кокиче  7,9,10,12,8,3, Крали Марко  1,2, Марковица  3,10,4,6,8,12, Местност Горни Парници  Жилище, Митко Палаузов  4,15,10,8,2,1,11,9,20,13,22.,3,7, Мраморница  6,4,8,11,12,7,3,2,5,9,1, Никола Некрасов  5,3,8,6,1,4, Осми Март  8,4,6,2.,5,9,11,7,10,3, Паисий Хилендарски  7,4,6,2,1,3,5,11,9,18,51,16,33,49,53,35,21,37,47,39,14,45,23,41,31,25, Плиска  1,4,11,2,3,8,12,7,9,6,10, Поляните  , Раславица  3,4, Стефан Караджа  3,1,4, Струмешница  6,9,10,4,5,15,8, Стълб От Вмрнн На ТП  Беласица – 3  , Стълб При Обекта  , УПИ-1, Кв.27  , Хаджи Димитър  2,35,2,4, Хан Аспарух  14,3,5,4,6,1,9, Христо Ботев  36,8,24,25,6,4,38,29,34,32,28,30, Цар Самуил  5,2,6,3, Цар Симеон  4, Чавдар Войвода  4,2,1, Чифлико  , Яне Сандански  1,3,5

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Богородица

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Габрене:   Аджийца  , Акация  10,8,1,12,5,11,7,3,6,6, Александър Матрасов  5,1,6,3, Буко  , Граничар  11,9,5,7,9,3,1, Здравец  12,20,6,4,10,11,15,14,8,16,5,2, Иван Вазов  7,14,9,11,13, Извън Регулацията  47,53,52,44,45,36,49,8,48,50,51,34,27,33,16,12,9,30,19,24,8,29,21,23,34,7,57,10,26,15,14,40,13,41,42,36,37,35,39,53,54,55,51, Кокиче  7,1,2,3,5, Комсомолска  13,11,12,1,5,3,8,7,9,10,6,20,22,24, Марена  , Местност  Марена  Сушилня, Местност Буко  Помпа За Поливане,Помпа, Местност Златарево  Магазин,Служба,Мотел,Каравана,Помпа,Кафе, Мир  1,4,3,2, Митко Палаузов  14,12, Неуточнен Адрес  Поща, Октомври  7,11,6,10,12,8, Освобождение  30,32,20,18,14,29,27,23,22,25,15,19,17,28,31,16,31,4,1,12,4,8,9,3,11,10,5,7,2,13, Отец Паисий  11,15,13,12,9,14,17,12, Прогрес  5,6,2,3,10,4,8,7,3, Радецки  26,28,23,24,27,14,2,11,1,9,13,6,5,8,16,15,3,23,18, Родина  25,17,18,16,7,30,14,26,24,13,15,28,4,5,12,7,8,10,3,6,9,5,2, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено  , Стопански Двор  Сграда, Струмешница  4,6,10,5, Теменуга  3, Тумба  22,19,20,15,13,12,11,6,7,5,18,4,16,8,3,10,9,14,20,2, УПИ 4 Кв 32  , УПИ ХII-19,Кв.5

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Долна Крушица:   Каръчкото  , Местност Златарево  Помп.Станция, Местност Лъката  Бензиностанция

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Дреново, Общ. Петрич

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кавракирово:   1-Кантар Кв.40  , Антон Попов  8,4,10,1,2,3,12,6,5,16,15,13,9,20,1,22,24,11,18, Беласица  11,6,13,9,4,5,15,7,1,3,2, Богоево  7,18,16,26,22,14,20,3,10,24,17,29,23,8,4,32,12,34,15,5,7,13,28,9,36,2,11,30,21,1,6,19, Бреза  8,6,1,10,16, Бузлуджа  6,4,1,3,2,7,11,8,9,13,5, Валого  , Връх Тумба  5,8,1,3,5,6,2, Георги Димитров  6,15,2,13,4,12,11,3,9,7,1,5, Гоце Делчев  5,19,11,13,7,15,1,9,2,17,8, Димитър Благоев  34,31,25,42,36,44,13,38,32,29,46,48,14,8,20,2,16,18,9,12,11,21,6,5,24,19,12,28,17,26,22,4,1,3,1, Зад Ридо  , Златарево  24,4,20,18,22, Иглика  1,5,1,3,7, Илинден  4,1,9,5,7,11,6,2,1, Караач  , Маркови Кладенци  4,11,13,10,8,15,9,6,7,1,5, Места  4,1,2,2, Местност Исмаилица  Тръбен Кладенец За Поливане,Склад, Местност Ризово Дере  Овчарник, Местност Тополите  Врем.С-Во, Местост Караач  Помпа, Метлата  , Митрова Нива  , Мургаш  2,19,23,7,8,3,1,15,6,13,6,8,11,5,9,21,4,10, Неуточнен Адрес  Усилвател Бац, Огоста  6,4,1,2,3,5,8, Огражден  6,10,9,3,1,5,8,7, Осогово  2,4, Пейо Яворов  4,22,24,2,10,25,1,20,4,13,6,16,30,28,21,27,19,8,26,12,22,15,5,18,9,14,7,11, ПИрин  11,22,16,20,14,26,18,13,24,9,15,7,6,1,12,5,10,8,3,2,5, Порой  , Пърловица  , Ризов Андък  , Синчец  2,3,4,5,10,6,12,8,2,1, Славянска  4,10,12,7,1,8,9,11,6, Спартак  2,10,12,4,8,6,1,3, Стопански Двор  Сграда-Склад, Струма  6,7,5,4,2,3, Струмешница  2,4, Тердух  , Трапезица  3,7,5, Шипка  12,4,6,8,1,2,10, Явор  9,6,14,8,16,11,5,1,5,7,4,12,3,2,13, Яне Сандански  22,10,12,6,5,2,11,1,7,3,13

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Камена:   Воденицата  , Динко  ,   Местност &Quot;Нишанка&Quot;

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Ключ:   Ал.Стамболийски  29,31,27,1,26,4,21,10,24, Альоша  4,6,30,2,9,3,33,1,31,18,10, Антон Попов  4,3,1,2, Атанас Бубакяров  13,6,5,12,14,24,22,23,20,14,13,17,26,30,9,7,22,27, Беласица  18,3,19,20,8,4,7,14,1,3,9, Ген.Скобелев  3,1,5,2,10,8,6, Гергевче  5,2,3,1, Драмчов Кайнак  1, Дружба  9,12,10,16,3,11,6,7,1,8, Иван Козарев  5,5,3,6,4,2,11,9,12,15,8,7,13,1, Иглика  1,3,2, Извън Регулацията  2,1,4,7,43,11,6,9,4,22,25,27,24,38,17,21,20,37,41,36,43,31,42,13,35,39,14,44,18,36,43,25, Ил.Макариоплски  4,10,12,6,11,1,7,3,13,5, Илинден  18,23,21,11,5,7,16,2,8,13,19,9,6,12,6,3,2,10,1,8,13,6, Квартал 50  Заведение, Кирил И Методий  Поща,4,5,7,6,1, Китка  23,22,15,13,11,9,20,7,9,8,10,3,6,2,12, Климент Охридски  8,5,9,5,3,6,1, Лозен  1,5,13, Малчика  11,3,8,10,7,13,2,9,4,1,14,8, Местност Джаловец  Цех, Местност Кайнако  Работилница, Млада Гвардия  5,16,3,2,1,7,6,6, Наум Охридски  5, Никола Вапцаров  1, Подгорие  7,5,15,22,2,23,9,5,26,2, Равни Ниви  , Самуилова Крепост  5,2,4,3,5,5, Струмешница  2,1, Христо Смирненски  2,3,1,12,13,10,1, Цар Самуил  16,17,5,21,2,1,3,15,6,19,8,9,39,23,18,41,20,16,Цех,37,35,42,21,22,34,23,36,45,33,47,43,35, Черно Море  3,7,6,8,5,1,10,12,7.,10,9,14,3,   Къща

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов  15,17,13,5,3,1,30,7,18,14,24,22,10,4,20,28,8,26,2,6, Асен Златаров  9,3,11,19,21,15,6,7,13,1,8,2,4,14, Баларе  , Башчите  , Беласица  74,69,77,92,104,89,91,80,86,32,78,106,96,98,73,102,94,75,84,72,112,100,82,63,90,76,95,47,110,70,71,59,57,65,39,58,29,32,52,42,40,56,31,38,46,44,26,33,54,48,36,51,34,35,22,30,43,41,50,45,62,37,64,14,27,12,19,21,17,2,23,5,4,7,16,11,15,8,10,1,25,3,13,9,20,6,68,53,55,66,51,57, Брегалница  9,8,7,1,4,3,2,5, Бяло Море  15,1,18,12, Вела Пеева  28,11,30,26,22,13,34,18,3,5,1,2,10,22,9,20,7,4,6, Високи Явори  , Владимир Заимов  19,27,8,11,25,15,9,13,23,12,21,17,14,6,10,16,3,5,4,1,2,7, Възраждане  7,8,6,10,3,1,2, Гоце Делчев  4,20,11,9,14,21,3,22,19,5,17,24,2,12,16,10,7,8,13,15,1, Гранит  4, Двадесет И Трети Септември  4,6,10,2, Драва  2,12,13,7,8,11,6,3,4, Еделвайс  2,5, Жданов  11,8,5,3,6,7,12,4,9,14,10, Иван Вазов  5,2,6,7,3,8,13,4, Ильо Войвода  1,6,5,3,7,2, Калоян  5,7,1, Кокиче  2,4,6, Крайречна  3,1,4,5,2,6, ЛиПИте  20,24,19,22,18,3,11,32,30,34,31,17,25,6,10,14,4,2,16, Любен Каравелов  8,6,10,5,2,3,2,4,1,7, Македония  7,9,3, Малчика  2,6,14,3,15,1,10,7,12,8,9,4,13,16,11, Марин Дол  , Местност Бахчите  Временно Строителство, Местост Марковица  В Началото На Селото, Митко Палаузов  4,2, Неуточнен Адрес  Усилвател Бац,Усилвател Бац, Никола Вапцаров  14,4,8,7,16,10,15,1,13,9,5,11,3,12,6,2, Никола Парапунов  2,11,4,9,5,3,10,7,6,1, Огражден  9,3,6,4,1,5,8,2,5, Одрин  1,7,2,3,5, Октомври  33,29,42,37,48,44,40,35,38,31,36,27,18,5,9,23,26,10,2,16,11,15,7,13,22,3,24,1,12,14,8,28,21,17,30, Отец Паисий  8,21,13,27,10,9,14,2,31,23,25,11,15,33,4,6,17,29,12,1,5,3,7, Партизанска  6,4,2,1, Пейо Яворов  11,3,5,14,1,8,6,10,4,9,16,11,2,12,7, Песоко  , Петър Берон  14,17,7,8,15,1,11,2,5,18,4,6,10,12,16,3,19,9,13, ПИрин  2,8,3,10,6,9,1,5,4,7,12, Победа  10,9,14,5,16,6,7,11,4,12,17,18,2,13,19,1,3,8,1, Подгорие  16,14,8,1,2,9,5,12,6,3,7,10, Просвета  12,10,1,8,2,3,9,13,4,5,11,15,6,12,7, Първи Май  8,3,2,6,1,4, Радомир  5,2,1,3, Раковски  19,17,18,15,21,16,13,12,1,21,2,10,8,6,7,4,13,19,14, С. Коларово, М. Песоко  , Салют  6,2, Самуилова Кпепост  11,2,7,9,4,3,1, Симеон Кавракиров  1,4,8,6,2,14,12,10,22,16,22, Странджа  1,7,10,8,6,11,5,2,3,9,4, Струмешница  2,5,6,4,1,3, Тодор Божиков  6,4,5,10,9,14,16,7,3,1,8,2, УПИ I  Ul 4  , Христо Смирненски  16,10,8,4,16,Поща,4,10,6,1,2, Цар Борис 1-Ви  11,8,1,2,4,9,5,3,12,7, Цар Самуил  13,20,1,5,2,10,4,22,11,6,9,8,18,3,7,16,14, Чавдарка  1,2

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Михнево:   Айвански Гробища  , Андрей Данаилов  15,5,3,17, Беласица  8,6,4,1,12,10,2, Бунаро  , Бяло Море  1, Варна  2, Гаврил Генов  3,6,9,7,8,10,1,4,5,2,3, Гоце Делчев  5,25,7,11,1,4,18,14,17,5,23,13,19,2,3,21,6,12,8,9,20,15,10, Гоце Дивлев  9,15,7,19,6,13,4,8,10,12,3,14,17,5,2,1,4, Гробаджаница  , Гробаджииница  , Дамян Груев  7,2,3,1,5, Ел-Тепе  4,2,1,6,5,7,3, Извън Регулация  Помпа, Извън Регулацията  2, Искър  2,11,9,6,5,7,3,1, Калабак  6,10,2,3,5,11,8,9,7,4,14, Лазар Данаилов  11,15,34,30,32,9,16,28,7,26,36,13,15,22,12,6,30,1,24,10,11,8,14,4,1 Магазин,20,18, Лазар Маджаров  1,2,5,4,3, Ленин  12,5,8,14,16,10,1,7, Максим Горки  12,4,7,1,6,5,2, Марица  1,2,9,7,11,3,5, Местносt Дъбо  Помпа, Местносt Скалето  , Москва  8,7,13,15,19,6,5,17,4,9,3, Неуточнен Адрес  Поща,Усилвател Бац, Никола Вапцаров  8,9,10,5,12,14,7,6,2,1,11,3,8,4,8, Огражден  2,6,4, Осогово  4,2,2, Отец Паисий  1,7,3, Песоко  , Петър Берон  1,4,2,3,5, ПИрин  8,1,9,13,6,4,2,7,5,3, Първи Май  5,7,3,2,9,21,10,8,11,19,25,17,15,6,13,12,4, Самуилова Крепост  10,5,14,8,7,6,12,10,2,1,3,4,26,22,18,24,16,20, Скобелев  22,8,4,3,2,24,36,34,12,20,6,1,28,18,7,14,26,10,16,9, Стопански Двор  Склад,Ресторант, Струма  9,3,4,2,6,7,8,5, Тесния Път  , Тома Митов  8,25,16,23,18,19,11,14,21,27,13,11,6,7,4,2,5,12,13,17,8,9,3,1,15,10, УПИ  ХIII  Кв 37  , Хан Крум  12,18,16,8,22,4,6,20,10,14,2, Червена Скала  1,7,3,15,10,11,13,5,9,6, Шипка  26,20,10,4,14

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Рибник:   Горни Лаки  , Трапо

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски  10, Самуилово  , УПИ 1 Кв. 31  , УПИ Іv-57, Кв.18  (

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Скрът:   9-Ти Септември  11,1,2,4,8,10,7,3,6,13,5,9, Александър Стамболийски  2,1,3,12,10,5,8,9,7,11, Антон Попов  2,4,6,7,3,5,30,31,41,38,42,39,40,36,37,45,33,35,44,30,26,32,43,20,10,11,14,27,19,29,25,18,15,5,17,26,24,23,9,22,12,1, Бахчите  , Беласица  11,13,6,4,15,13,2,4, Бруч  22,25,23,24, Васил Левски  3,4,8,14,6,7,12,10,5,13,16,31, Воденицата  7,2,6,5,4,1, Георги Димитров  17,35,28,55,30,52,56,24,22,37,40,31,23,48,33,46,41,39,25,44,47,54,36,42,50,26,45,38,29,43,1,7,15,11,6,10,18,3,20,5,8,Поща,13,12,16,2,14,9, Гоце Делчев  9,10,8,1,3,6,5,2,7,4, Димитър Ацев  2,5,1,7,2,9,5,8,13,15,6,4,17,12,19, Доксаница  , Ефтим Дойчев  1,8,2,13,12,7,10,9,11,19,21,17,14, Лозен  6,8,9,1,5,3,12,10,7,16,11,13,14,15,18,20,12, Младост  1,2,11,9,10,4,5,6,18,14,16, Никола Й Вапцаров  3,2,3,16,1,7,5,14,4,12,6,10, Орището  23,16,19,12,17,11,21,15, Пейо К Яворов  2,7,8,4.,4, Площицата  , Първи Май  6,4,2,8,7, Свобода  8,3,2,14,6,12,10,7,5, Скрът  , Скрътска Комуна  1,4,3,5,6, Струма  2,3,4,1, Тодор Божиков  4,6,10,3,8,5,1, Тумба  8,3,2,1,6,10,18,11,16,5,7,9,9,24,15,17, Хан Крум  1,9,1,8,2,7,5,10, Христо Ботев  4,6,3,7,11,2, Христо Велев  2,3,11,1,19,14,5,7,13,15,12,8,16,4,17,6, Цар Самуил  4,2,5,7,12,8,6,14,3,10,4,1, Червена Звезда  2,5

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Старчево:   Xvi-8, Кв.3  , Асанката  , Местност Асанката  , Местност Равнако  , Над Селото  , С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв.11  , Солун  1 Фтец Сдв Солар, Тафтинка

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Яворница:   8-309 Кв 31  , Адалберт Антонов  13,8,15,10,11,6,3, Васил Кънчев  2, Васил Левски  2,1,4,8,3,6,14,10,13,9,17,14,15, Георги Измирлиев  6,5,2,1,4,8,5,20,19,15,17,18,7,13,21, Извън Регулацията  22,43,26,13,3,35,20,12,5,25,17,21,23,11,29,26,8,24,15,9,10,7,33,6,32,19,28,32,13,36,4,7,30,42,24,31,3,33,1,29, Изгрев  10,3,13,12,9,17,16,8,18,4,7,14,11,6,1,1, Комсомолска  7,28,26,51,49,6,12,31,24,23,16,37,49,9,27,17,5,3,41,57,43,55,39,29,42,35,15,20,11,34,25,18,53,10, Кузман Шапкаров  1,6,5,3,11,12,13,18,21,17,12,26,14,19,27,25,10,22,28,31,29,15,23,33,8,18, Любен Каравелов  12,8,15,2,1,5,10,7,3, Местност Прогон  Цех, Местност Самълък  Помпа, Местност Сушилнята  Сушилня, Освобождение  1,5,4,1,3,11,9, Осогово  3,7,2,9,13,11,13,16,4,15, Панайот Волов  2,8,3,1,20,13,14,15,12,16,18,11, Пейо Яворов  5,1,3, Победа  17,30,19,38,5,39,40,37,18,28,9,41,1,3,2,7,8,23,17,11,10,12,13,1,9,16,19,20,18,6, Прогон  , Саманлък  , Христо Ботев  15,7,6,9,5,3,10, Христо Смирненски  6,16,4,5,2,15,13,14,12,7,1,   Имот №000418

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Яково

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Долно Спанчево:   Местност Реката

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кулата:   Антон Попов  53,35,48,27,20,34,26,28,47,42,35,32,37,49,7,39,40,41,55,33,38,51,30,53,18,20,24,45,22,36,43,23,35,29,58,17,31,9,14,10,11,12,67,13,27,5,15,23,16,7,18,3,2,8,21,6,4,19,38,24,80,68,4,56,59,67,73,62,72,61,60,50,37,71,44,70,58,46,66,64,39,48,52,57,76, Арда  1,2, Брегалница  30,16,29,31,23,15,14,27,25,7,17,19,6,9,13,10,5,11,8,12,3,21,4,8,1,6,15,1,2, Васил Левски  14,16,3,12,18,10,8,18,4,6,2, Връх Китка  14,6,1,16,7,14,9,10,2,5,8,12,3, Гео Милев  14,12,10,7,3,6,4,8,5,1, Ел-Тепе  6,4,2,3,8,1,7, Жп Кулата  , Кожух  7,6,9,4,8,2,3,1,1,3, Кочо Мавродиев  4,5,11,2,7,6, Люле Бургас  7,2,1,6,5,3,10,4, Максим Горки  2,9,7,8,3,5,2,1,12,4,6, Местност Гкпп-Кулата  Цех,Администрация,Магазин Белатур Ад,Такси И Разрешителни,Кантар,Митница,Офис,Магазин,Фирма,Павилион,Казино,Паркинг,Каравана,Агенция,Пункт,Канцеларии,Склад,Ресторант,Базар,Бюро,Кантар,Каравана,Помпа, Местност Кавако  Магазин, Неуточнен Адрес  Усилвател Бац,1 Гкпп,Усилвател Бац, Отец Паисй  16,10,3,18,1,12,14,6,8,4, Петко Р.Славейков  23,38,36,48,44,42,46,29,7,30,9,34,25,22,11,15,21,12,27,16,2,26,4,3,20,6,18,8,24,19,5,28, Плевен  24,2,28,30,32,10,22,6,14,12,3,24,20,21,26,4,1,8,2, Рила  1,8,11,7,9,3,2, Стефан Караджа  1,3,2,6,4,8,11,14,7,12,5,10, Хр.Чернопеев  2,1,2, Цанко Церковски  3,1,5,4,6, Цар Калоян  2,3,1,4,Поща, Чаталджа  6,4,2,5, Черни Черници  , Яне Сандански  10,4,5,3,8,1,12,9,14,6, Янтра  2,4,1,8,6,7,5,   5,1

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Марикостиново:   1-141  , Асен Златаров  24,32,23,33,31,38,22,35,34,40,37,29,30,25,21,27,21,36,43,1,11,16,14,6,2,5,4,12,9,7,1,15,13,18,3,11,8,10,17,19, Братя Миладинови  25,26,5,15,6,10,24,12,4,8,18,9,1,16,26,2,3,7,22,20,44,35,30,41,19,26,47,17,43,38,25,37,46,31,27,32,48,51,42,21, Бузлуджа  1,6,4,10,5,3,12,8, Бяло Море  2, Васил Коларов  4,18,17,15,6,11,2,7,13,1,3,20,22,16,10,26,32,28,23,24,34,38,30,15, Вела Пеева  32,15,11,24,21,22,40,42,9,28,1,38,34,44,46,23,30,7,17,5,36,13,19,60,48,50,27,25,64,66,58,54,56, Генерал Гурко  4,6,10,8,2,9,5,18,13,14,16,22,10, Георги Раковски  7,1,2,8,6,5,9,7,10 Вила,4,3,10, Главен Път Е-79  1 Фтец Мантар Енерджи, Горничето  , Димитър Благоев  4,2,5,3,7,13,9,11,8,13, Димо Хаджидимов  3,6,8,2,5,1,7,11,9,10, Долен Засек  Склад За Строителни Материали, Драва  2,1,6,3,4, Екзарх Йосиф  41,49,37,33,10,6,35,39,4,8,25,23,2,31,18,16,12,20,22,11,17,15,19,5,21, Заводска  2,1, Засеко  , Иван Вазов  14,11,18,4,23,20,7,6,24,26,12,10,25,8,3,5,17,9,13,16,15,2,10,21,1, Извън Регулация  , Карл Маркс  2,22,9,12,16,5,10,14,18,8,6,24,1,4,11,7,13,3,20, Марикостенски Бани  Ферма,Цех,ТП,Хотел,2, Марица  6,48,45,43,61,73,49,36,63,44,47,24,55,41,22,28,32,67,30,65,46,59,69,53,40,75,38,39,20,42,26,57,34,33,4,19,6,16,37,31,11,35,1,5,29,7,27,25,8,3,17,21,13,32,12,9,18,23,2, Местност Аджобица-Чалията  Бензиностанция, Местност Банско Бърдо  Павилион, Местност Бонаро  Бетонов Център, Местност Високия Рид  Склад, Местност Горничето  Цех, Местност Корията  Врем.С-Во, Местност Лозарски Андък  Свинарник, Местност Падарка  Свинарник,Казан, Местонст Среден Път  Таверна, Москва  3,4, Неуточнен Адрес  Поща,Извън Селото,Извън Селото, Отец Пайсий  15,2,10,1,17,11,12,2,9,7,5,13,21,4,19,8,3, Петър Берон  2,4,1, Петър Стефанов  2,11,7,19,12,10,15,17,3,4,5,13,9, ПИрин  4,2,5,6,14, Пътен Възел Ам Струма  , Свобода  5,4,3,9, Стадион  , Струма  13,1,24,13,6,2,3,8,9,7,16,12,5, Христо Смирненски  8,14,2,5,26,10,7,24, Черно Море  15,12,14,6,11,9,20,2,18,16,7,3,5,1,4,10, Янтра  1,3,   2,Закуски,Дискотека,Магазин,Тото Пункт

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Марино Поле, Общ. Петрич:   Извън Регулация  , Местност Вадата

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Монтана:   Хан Кубрат  9

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  РУПИте:   Александър Буйнов  6,30,27,20,10,2,8,33,12,31,35,13,7,14,1,19,9,4,18,16,25,17,24,5,3,11, Беласица  1,18,20,10,14,4,12,16, Бяло Море  3,5,4,2,7,11,8,10, Васил Левски  23,15,25,14,19,9,6,21,5,1,10,11,13,2,12,4,20,3, Георги Бенковски  15,9,16,21,5,2,6,14,20,18,11,10,13,17,24,4,25,19,23, Гоце Делчев  10,12,18,2,22,21,3,15,6,19,5,1,20,7,11,9,17,13, Извън Регулацията  1,1,2,1, Илинден  13,9,21,3,12,14,5,7,4,10,6,8,20,1,11,23,2, Кирил И Методий  25,30,15,16,10,8,24,5,7,3,4,21,6,9,18,2,13, Кожух  1,6,3,7,9,5, Любен Каравелов  32,35,26,24,16,7,13,3,12,20,14,34,28,22,18,30,33,6,4,11,10,35,18, Маркова Скала  9,7,2,3,6,4, Маршал Толбухин  1,2,12,29,3,25,1,17,7,2,21,11,5,27,13,9,10,15,6,23,19,8,17,9, Местнос РУПИте  Вила,Църква,Баня,Почив.Станция,Павилион, Местност Корията  Помпа,Помпа, Местност Мерата  , Местност ПИнговица  Помпа,Жилище,Помпа,Помпа За Напояване,Нива, Местност Свети Атанас  , Местност Средно Поле  Помпа За Поливане,Помпа,Цех,Помпа, Местност Тафтино  ПИ 000301,Дом,Цех За Произв. На Плодови И Зе, Местност Тухларка  Оранжерия,Помпа, Москва  4,11,5,6,2,9,1,13,23,21,3,19,18,10,8, Неуточнен Адрес  Приемник Бац,Поща, Никола Вапцаров  7,8,5,17,14,22,2,7,1,3,15, Осми Март  1,6,2,5,7,3,1,4,8, Осогово  10,5,3,4,6,1,8,7,2,1, Петра  1,9,15,11,17, ПИрин  4,1,2,5,15,9,3,7,21,19,13,17, Промишлена Зона  , Свети Атанас  , Софрони Врачански  17,13,1,23,25,22,27,23,6,16,8,14,4,18,7,2,3,10,1, Софроний Врачански  21,8,9, Стопански Двор  ТП,Цех, Тафтино  , Тракия  9,2,1,14,10,6,13,5,7,8,3, УПИ Ііі-131,Кв.7  , Хр.Ботев  37, 22, 35, 51,39,41,33,20,23,24,45,47,31,29,43,49,27,1,16,10,2,7,15,14,25,11,8,19,27,5,13,23,9,21,6,3,17

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Дрангово, Общ. Петрич:   Местност Болницата  , Над Селото 23563  , Старо Село  ,   М.Върбите УПИ 000498,Мебелен Цех

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Кулата:   Местност Гкпп-Кулата  Митница,Терминал Митница

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Марикостиново:   Неуточнен Адрес  Село Тополница

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Митино:   Джаферица  , Местност Порой  , Шеремет

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   56126.292.4  , Бежанка  , Местност Козлек  , Местност Мерата  Селскостопанска Постройка,Овчарник С Битовка, Одрин  48,55,53,56,54,50,45,51,47,49,52,46, Полковник Дрангов  1, Рокфелер  , Свети Георги  47,50,51,49,35,52,45,54, Свобода  1,2,6

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Ръждак:   56126.453.3  , Белата Чешма  , УПИ V-86, Кв.20  ,   Жилище,3

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./   На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Тополница, Общ. Петрич:   Гробището

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дрангово, Общ. Петрич:   Местност Болницата  , Над Селото 23563  , Старо Село  ,   М.Върбите УПИ 000498

На 24.02.2020 Г. /11:00 – 13:00 Ч./ –  Марикостиново:   Горничето

На 24.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Ключ:   Ал.Стамболийски  10, Альоша  18,10, Атанас Бубакяров  24,22,23,20,14, Беласица  8,4,7,14,1,3, Иван Козарев  5,3,6,4,2,11,9,12,15,8,7,13,1, Иглика  3,2, Извън Регулацията  22,25,27,24,38,17,21,20,37,41,36,43,31,42,13,35,39,14,44,18, Илинден  13, Квартал 50  Заведение, Китка  7,9,8,10,3,6,2,12, Климент Охридски  9,5, Лозен  5,13, Малчика  8, Млада Гвардия  6, Подгорие  5,26,2, Самуилова Крепост  5, Цар Самуил  39,23,18,41,20,16,Цех,37,35,42,21,22, Черно Море  3,   Къща

На 24.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Скрът:   Антон Попов  30, Воденицата  1

На 24.02.2020 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Георги С.Раковски  27,16,12,15,20,23,21,14,13,17, Георги Урумов  42,38,44,41,36,39,45,47,43,42,21,35,37,48,46, Д-Р Иван Цветков  7, Местност Бухото  Цех, Местност Неволница  , Местност Омондрос  Яромелка, Нерезлъци  , Нерезлъците  , Оборище  6, Полковник Дрангов  1

На 25.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Ключ:   Ал.Стамболийски  24, Альоша  4,6,30,2,9,3,33,1,31, Атанас Бубакяров  13,17,26,30,9,7,22,27, Беласица  9, Драмчов Кайнак  1, Дружба  9,12,10,16,3,11,6,7,1,8, Иван Козарев  5, Иглика  1, Извън Регулацията  36,43,25, Илинден  6, Китка  23,22,15,13,11,9,20, Климент Охридски  3,6,1, Местност Джаловец  Цех, Местност Кайнако  Работилница, Наум Охридски  5, Подгорие  7,5,15,22,2,23,9, Равни Ниви  , Струмешница  2,1, Цар Самуил  34,23,36,45,33,47,43,35

На 25.02.2020 Г. /09:00 – 13:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски  51,56,53,40,55,50,46,61,67,96,63,48,42,59,57,69,66,55,44,65,49,59,52, Бяло Море  18,16,15,11,8,10,22,14,15,13,24,9,7,21,20,19,12,17, Даме Груев  9,9,2,5,3,1,7, Кавала  2,6,5,4,2,1,3, Кочо Мавродиев  20,16,12,18,10,14,8, Круша  2, Полковник Дрангов  1, РодоПИ  6, Св.Св. Кирил И Методи  9,3,4,2,10,6,11,5,6,3,7,13,8,20,1, Стефан Караджа  9,8,3,5,1,6,10,2,4,7,11,1, Стою Хаджиев  3, Струмешница  8,14,19,25,13,9,12,6,10,8,16,17,2,21,15,7,11,18, Тракия  5,5,1,2

На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Кавракирово:   Бреза  8,6,1,10, Георги Димитров  6, Димитър Благоев  34,31,25,42,36,44,13,38,32,29, Маркови Кладенци  4,11,13,10,8,15,9,6, Огоста  6,4,1,2,3,5,8, ПИрин  11,22,16,20,14,26,18,13,24,9,15,7, Синчец  2,3,4,5,10,6,12,8, Струма  6,7,5,4, Трапезица  3,7,5, Шипка  12

На 25.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Ключ:   Ал.Стамболийски  29,31,27,1,26,4, Атанас Бубакяров  13,6,5,12,14, Беласица  18,3,19,20, Ген.Скобелев  3,1, Гергевче  5,2,3,1, Извън Регулацията  2,1,4, Илинден  18,23,21,11,5,7,16,2,8,13,19,9,6,12, Кирил И Методий  Поща,4,5,7, Климент Охридски  8,5, Лозен  1, Малчика  11,3,8,10,7,13,2,9,4,1,14, Млада Гвардия  5,16,3,2,1,7,6, Никола Вапцаров  1, Самуилова Крепост  5,2, Христо Смирненски  2,3,1, Цар Самуил  16,17,5,21,2,1,3,15,6,19,8, Черно Море  3,7,6,8,5,1,10

На 25.02.2020 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Кърналово:   Бъкстон  10,9,7,1,15,19,4,12,17,6,21,8,3,11,23,5, Г.Димитров  28,21,26,22,14,19,2,34,24,20,36,17,23,16,1,18, Георги Раковски  2,3,6,1,7,4,10,5,9, Ленин  8, Местност Сукако  Каравана, Местност Юрето  Работилница, Оборище  10,5,16,15,7,6,11,3,14,13,8,12,17, РодоПИ  4,5,3, Симеон Кавракиров  3,2,4,1, Стара Планина  8,3,6,7,4,1,5,2, Стою Хаджиев  13,20,10,11,8,2,22,14,5,12,16,1,24,15,9,4,3,7,18, Хан Аспарух  13,23,3,6,21,27,19,15,4,9,7,17,11,5, Хр.Чернопеев  5,3,1, Христо Ботев  Поща, Цветко Аврамов  3,6,4,5,9,2

На 25.02.2020 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Полковник Дрангов

На 26.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Яворница:   Адалберт Антонов  13,8,15,10,11,6,3, Васил Левски  9,17,14,15, Извън Регулацията  13,3,35,20,12,5,25,17,21,23,11,29,26,8,24,15,9,10,7,33,6,32,19,28, Изгрев  1, Комсомолска  28,26,51,49, Кузман Шапкаров  13,18,21,17,12,26,14,19,27,25,10,22,28,31,29,15,23,33,8, Освобождение  5,4,1,3,11,9, Осогово  13, Победа  30,19,38,5,39,40,37,18,28,9,41, Христо Ботев  6,9,5,3,10,   Имот №000418

На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Кавракирово:   Беласица  11,6,13,9,4,5,15,7, Богоево  7, Валого  , Връх Тумба  5,8, Димитър Благоев  1,3,1, Зад Ридо  , Иглика  1, Места  4,1,2,2, Местност Ризово Дере  Овчарник, Мургаш  2,19,23,7,8,3,1,15,6,13,6,8,11,5,9,21,4, Осогово  2, Пейо Яворов  4,22, Ризов Андък  , Спартак  2, Яне Сандански  22,10,12

На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов  22,22, Беласица  33,46,10,41,9,37,25,40,28,44,23,38,15,23,24,11,14,36,30,34,17,16,18,38,42,26,22,12,32,29,8,13,35,7,20,31,21,19,27,39, Вардар  5,19,17,29,22,3,12,1,25,18,20,21,8,27,10,4,2,2,23,6,14,11,15,9,13,16, Георги Измерлиев  48,28,38,36,50,17,44,46,34,27,58,54,32,11,56,40,31,30,62,3,5,26,68,19,42,13,52,60, Гоце Делчев  63,41,29,33,43,61,27,42,9,18,30,54,35,32,44,31,46,40,34,57,36,45,65,25,37,48,46,41,56,58,52,39,38,47, Мануш Войвода  12, Маркови Кладенци  36, Местност Бунаро  Стопанска Постройка, Младост  5,36,24, Отец Паисий  29,24,27,25,20,31,33,21,22,23,26, ПИрин  15,13,19,7,25,10,17,23,21,5,11,6,1,2,21,4,22,12,9,3, Русия  13, Салиица  , Самуилова Крепост  6,44,21,28,23,40,36,58,30,54,26,25,46,27,29,38,34,52,32, Хоризонт  13,27,29,23,21,15,25,19,17,31, Цар Самуил  37,30,45,28,14,3,9,11,13,22,16,2,6,43,29,27,26,33,51,20,10,18,12,15,17,21,49,8,7,1,23,25,34,32,47, 4,35,31,41,24,39,19,9, Червен Път  , Яне Сандански  49,46

На 26.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  , Георги Измирлиев  8,5,20,19,15,17,18,7,13,21, Извън Регулацията  32,13,36,4,7,30,42,24,31,3,33,1,29, Изгрев  1, Комсомолска  6,12,31,24,23,16,37,49,9,27,17,5,3,41,57,43,55,39,29,42,35,15,20,11,34,25,18,53,10, Кузман Шапкаров  18, Любен Каравелов  12,8,15,2,1,5,10,7,3, Местност Прогон  , Местност Самълък  Помпа, Местност Сушилнята  Сушилня, Освобождение  1, Осогово  11,13,16,4,15, Панайот Волов  20,13,14,15,12,16,18,11, Пейо Яворов  1,3, Победа  1,3,2,7, Саманлък  , Христо Ботев  15,7

На 27.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Яворница:   Васил Кънчев  2, Васил Левски  2,1,4,8,3,6,14,10,13, Георги Измирлиев  6,5,2,1,4, Извън Регулацията  22,43,26, Изгрев  10,3,13,12,9,17,16,8,18,4,7,14,11,6, Комсомолска  7, Кузман Шапкаров  1,6,5,3,11,12, Местност Прогон  Цех, Осогово  3,7,2,9, Панайот Волов  2,8,3,1, Пейо Яворов  5, Победа  8,23,17,11,10,12,13,1,9,16,19,20,18,6, Прогон  , Христо Смирненски  6,16,4,5,2,15,13,14,12,7,1

На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Кавракирово:   1-Кантар Кв.40  , Антон Попов  16,15,13,9,20,1,22,24,11,18, Богоево  18,16,26,22,14,20,3,10,24,17,29,23,8,4,32,12,34,15,5,7,13,28,9,36,2,11,30,21,1,6,19, Бреза  16, Бузлуджа  7,11,8,9,13,5, Георги Димитров  15,2,13,4,12,11, Димитър Благоев  46,48, Илинден  1, Караач  , Местност Исмаилица  Тръбен Кладенец За Поливане,Склад, Местост Караач  Помпа, Метлата  , Митрова Нива  , Неуточнен Адрес  Усилвател Бац, Огражден  6,10,9,3,1,5,8,7, ПИрин  6,1,12,5,10,8,3,2, Пърловица  , Синчец  2,1, Стопански Двор  Сграда-Склад, Тердух  , Шипка  4,6,8,1,2,10

На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Младост  5

На 27.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Камена:   Местност &Quot;Нишанка&Quot;

На 28.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Камена:   Воденицата  , Динко

На 28.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Полковник Дрангов  1

На 28.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Кавракирово:   Антон Попов  8,4,10,1,2,3,12,6,5, Беласица  1,3,2, Бузлуджа  6,4,1,3,2, Връх Тумба  1,3,5,6,2, Георги Димитров  3,9,7,1,5, Гоце Делчев  5,19,11,13,7,15,1,9,2,17,8, Димитър Благоев  14,8,20,2,16,18,9,12,11,21,6,5,24,19,12,28,17,26,22,4, Златарево  24,4,20,18,22, Иглика  5,1,3,7, Илинден  4,1,9,5,7,11,6,2, Маркови Кладенци  7,1,5, Мургаш  10, Осогово  4, Пейо Яворов  24,2,10,25,1,20,4,13,6,16,30,28,21,27,19,8,26,12,22,15,5,18,9,14,7,11, ПИрин  5, Порой  , Славянска  4,10,12,7,1,8,9,11,6, Спартак  10,12,4,8,6,1,3, Струма  2,3, Струмешница  2,4, Явор  9,6,14,8,16,11,5,1,5,7,4,12,3,2,13, Яне Сандански  6,5,2,11,1,7,3,13

На 28.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич:   Самуилово

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Вишлене

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Гега:   Боровичко  , Боровичкото

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Генерал Тодоров:   1

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Долене

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Долна Рибница

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Драгуш

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Дреновица

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Зойчене

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кукурахцево

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кърналово:   098002, М. Чикуто-2  , Арда  3,21,14,11,1,9,17,7,19,4,6,15,2,5,13,23, Бельовица  , Божковица  , Бъкстон  17,10,9,7,1,15,19,4,12,17,6,21,8,3,11,23,5,6, Бяло Море  13,2,6, Ванюша Валчук  6,7,10,3,14,16,11,22,6,4,5,8,9,20,1,32,30,17,15,34,27,26, Васил Априлов  5,9,16,2,1,10,7,3,12,14,11, Вела Благоева  4,2,5,1,3,6, Вит  15,9,4,10,17,2,13,3,6,11,7,5,3,12,14, Витоша  16,17,12,18,15,10,14,8,11,6,7,1,3,2,9,4,5,8, Г.Димитров  3,6,4,5,17,7,13,19,2,8,11,15,10,9,28,21,26,22,14,19,2,34,24,20,36,17,23,16,1,18,1,38,30,29,50,31,46,42,44,27,36,2, Георги Раковски  11,9,8,13,10,15,2,3,6,1,7,4,10,5,9, Георги Урумов  2,9,1,5,3,6,7, Долни Лозя  , Иван Вазов  5,1,9,3,7,17,19,35,33,21,31,37,27,23, Извън Регулацията  10,2,5,8,6,4,6, Илинден  9,7,5,14,12,10,1,4,8, Кожух  4,6,18,8,20,14,2,10,12,34,38,24,26,36, Ленин  2,8,17,21,3,19,11,23,10,13,9,7,12,9, Любен Каравелов  1, Марица  10,11,3,1,9,2,17,4,6,7,8,15,5, Места  3,1,2, Местност Бельовица  Помпа, Местност Борсата  Каравана,Врем.С-Во,Павилион,Борса,Склад, Местност Германско Летище  Шивашки Цех, Местност Горни Бари  Помпа, Местност Джуново  Помпа,Склад, Местност Подливарски Път  Цех, Местност Слонищата  Яромелка, Местност Сукако  Каравана, Местност Чикуто  Пазар,Лавка,Бензиностанция, Местност Юрето  Хале,Работилница, Мишалъко  , Мусала  7,6,5,1, Оборище  2,10,5,16,15,7,6,11,3,14,13,8,12,17,1,2,4, Одрин  14,10,5,8,3,6,9,4,2,12,7, Петко Р.Славейков  4,6,7,5,2,3,1, Плиска  12,1,5,18,7,6,2,15,4,14,20,11,13,9,19,17,21,16, Под Ливарски Рид  , Полковник Дрангов  24,26,6,20,13,16,19,7,21,23,3,10,22,9,5,29,15,18,30,17,8,2,28,14,25,4, Рила  2,1,4,3, РодоПИ  2,1,4,5,3, Свобода  3,1,17,19,11,13,5,9,7, Септемврийска  2,3,8,16,6,4,12,16,10, Симеон Кавракиров  7,4,8,10,5,3,2,4,1, Славянска  14,8,10, Слонищата  , Станке Лисичков  4,16,28,2,32,24,34,14,30,8,20,12,10,6,22, Стара Планина  6,8,3,6,7,4,1,5,2,11,10, Стопански Двор  Помпа,Сграда,Автоработилница,Склад,Работилница,Цех,1, Стою Хаджиев  12,13,20,10,11,8,2,22,14,5,12,16,1,24,15,9,4,3,7,18,19,17, Струма  1, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич  , Толбухин  12,14,18,10, УПИ 101021 Извън Регулация  , Хан Аспарух  7,1,2,13,23,3,6,21,27,19,15,4,9,7,17,11,5, Хилендар  7,1,13,15,11,3,19,21,17,29,25,31,12,4,8,2, Хр.Чернопеев  5,3,1, Христо Ботев  1,2,Поща, Цар Калоян  7,1,5,2,9,3, Цв.Радонов  10,8,1,3,5,8,2, Цветко Аврамов  6,8,3,6,4,5,9,2, Чаирето  , Чекръко  , Черноризец Храбър  7,11,9,17,21,4,3,5,19,1,15,2, Шипка  3,6,9,4,8,1,7,5,2,2, Юрето  , Юрий Гагарин  22,12,18,16,49,2,14,4,6,   Цех

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Мендово:   Слопотец

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб  , Айдарски Даб Иловица ПИ 56126.149.27  , Атанас Лютвиев  23, България  108,153,83,60, Джевезлъка  , Иваник-Калинска Чешма  , КаПИтан Никола Парапанов  1, Княз Борис I  31, Любен Каравелов  3, Ляшница  , Места  22, Местност Айран Бунар  Помпа, Местност Бухото  Жилище,Помпа,Помпа За Напояване, Местност Бяла Черква  Помпа За Напояване,Помпа, Местност Джевезлъка  72 Часови Проби, Местност Джевезлъка  Жилище,Помпа,Помпа За Напояване,Цех, Местност Зиче  Жилище,Жилище, Местност Златарево  Бюро,Митница, Местност Иваник  , Местност Иваник  Свинарник,Сграда,Ханче,Помпа,Автобаза, Местност Иваник Каринска Чешм  , Местност Иловица  Мачтов Трафопост, Местност Иловица  Помпа, Местност Конгоро  Сграда, Местност Ляшница  Помпа, Местност Омондрос  , Местност ПИльови Орехи  Жилище, Местност Тръстен  Жилище, Полковник Дрангов  , Полковник Дрангов  1, Свети Георги  2а, Хижа Беласица  Хижа

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Право Бърдо

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов  30, Беласица  46, Георги Измерлиев  24,18,20,16,22,6, Гоце Делчев  37, Златарево  14, Извън Регулацията  1, Македония  44,32,23,17,19,28,16,20,26,12,24,22,18,30,21, Маркови Кладенци  51,49,30,27,32, Местност Алачевото  Цех, Местност Орешката  Жилище, Местност Чалията  Помпа,Помпа, Местност Чалтията  Автоработилница, Младост  42,47,38,40,44,31,41,8,46,39,34,5,36, Младост  5, Москва  4,17,1,11,21,8,7,19,15,25,2,12,5,10, Огражден  36,53, Опълченска  6,3,2, Отец Паисий  5,9,23,4,18,14,19,6,17, Преслав  3,7,6,10,4,8,2,5,9,1, Рила  2,8,6,4,12,10, Русия  11, Хоризонт  7, Червен Път  , Яне Сандански  21,13,12

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Струмешница:   Струмешница

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Чурилово

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Чуричени:   000248  , Местност Куково

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Чучулигово:   Чучулигово  Капсиди

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Беласица:   Гарата  , Местност Бригадирски Стан  Цех, Местност Зарзалиите  Работилница, Местност Седми Километър  Жилище,Обект,Ресторант,Бензиностанция,Пункт, Паприте

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   010024  , Айран Бунар  , Алмалък Омондрос  , България  60,62,80,72,103,93,87,84,74,101,70,95,98,92,99,126,97,68,96,78,85,83,82,94,104,76, Връх Бузлуджа  21, Георги Урумов  55,57,53,49,51, Джевезлъка  , Димитър Талев  15,20, Зиче  , Иваник Иловица  , Иваник Иловица 56126.171.29  , Иванок-Калинска Чешма  , Карачали  , Ляшница Потоко  , М.Омондрос  , Местност Айран Бунар  Помпа, Местност Бела Мара  Помпа,Склад, Местност Бухото  Цех,Помпа За Напояване,Офис,Жилище,Сонда,Сграда,Фургон,Работилница,Ресторант,Помпа,Склад,Обор, Местност Джевезлъка  , Местност Зиче  Помпа За Напояване,Временно Строителство,Врем.С-Во,8,Жилище,Жилищна Сграда,Църква, Местност Иваник  Помпа,Магазин, Местност Неволница  Местност Неволница Лозята  , Местност Неволница-Лозята  , Местност Омондрос  Автосервиз,Цех Абб България,Помпа,Работилница,Бензиностанция,Помпа За Напояване,Шивашки Цех,Обувен Цех, Местност Поляните  Комплекс,Автокъща, Неволница Лозята  , Неволница-Лозята  , Оборище  6, Омондрос-Потоко  , Полковник Дрангов  1,1, Поляните  11, Първомайски Път  55,35, Първомайски Път 44  , Рокфелер  114,137,136,133,147,141,124,157,149,118,126,155,134,116,122,139,128,145,143,132,135,153,120,130,159, Цар Борис III  47, Цар Симеон  68

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов  1,10,30,7,9,5,16,12,6,2,3,4,14,18,24,30,34,11,17,15,38,13,40,28,26,32,22,22, Беласица  4,4,33,46,10,41,9,37,25,40,28,44,23,38,15,23,24,11,14,36,30,34,17,16,18,38,42,26,22,12,32,29,8,13,35,7,20,31,21,19,27,39,7,4,6,2,5,1,3, Вардар  5,19,17,29,22,3,12,1,25,18,20,21,8,27,10,4,2,2,23,6,14,11,15,9,13,16,20, Васил Левски  35,12,15,21,27,42,26,33,37,19,14,28,16,25,23,20,29,31,18,22,43,24,39,7,11,5,13,1,9,10,4,8,6,3, Военна Градина -Абдал  , Георги Измерлиев  68,6,18,4,12,10,2,8,48,28,38,36,50,17,44,46,34,27,58,54,32,11,56,40,31,30,62,3,5,26,68,19,42,13,52,60, Гоце Делчев  63,41,29,33,43,61,27,42,9,18,30,54,35,32,44,31,46,40,34,57,36,45,65,25,37,48,46,41,56,58,52,39,38,47,24,12,5,3,4,26,17,6,18,28,22,19,16,8,21,14,7,15,10,13,1,11,20,9, Гьоло Оризарнико  , Златарево  14,6,8,4,10,2,12, Извън Регулацията  4,4,2, Македония  32,23,17,19,28,16,20,26,12,24,22,18,30,21,10,3,7,4,12,11,6,8,2,5,32,13,15,1,42,36,34,44,27,40,38,18, Мануш Войвода  1,13,15,6,12,8,12а,9,2,11,10,4,1,2,3,7,5,12, Маркови Кладенци  12,13,10,2,5,23,6,21,11,8,4,1,17,15,25,34,36,47,51,20,43,2,45,39,14,31,26,22,47,27,35,16,41,18,37,28,29,33,36, Местност Алачевото  Цех, Местност Бунаро  Стопанска Постройка, Местност Моста  Съблекалня, Местност Стопански Двор  Цех,Работилница,Църква,Цех, Местност Траканите  , Местност Чалията  Помпа, Местност Чалтията  Център,Склад,Работилница,Помпа,Цех,Помпа,Работилница,Център,Склад,Цех, Местонст Гьоло Оризарнико  Строеж На Фурна,Адм.-Битова Сг,Строеж На Фурна,Адм.-Битова Сг, Младост  34,5,36,50,52,8,17,36,43,53,51,45,43,1,5,29,21,34,30,5,32,23,24,27,19,33,26,37,28,31,5,36,24,8,14,20,4,17,16,18,6,11,10,1,7,2,5,9,22,12,15,45,43, Москва  4,17,1,11,21,8,7,19,15,25,2,12,5,10,15, Неуточнен Адрес  Станция Бац,Поща, Огражден  1,47,34,53,49,36,55,51,1,1,3,9,11,10,7,12,4,2,5,6,8,29,27,17,23,24,33,18,15,51,41,45,28,39,20,35,25,26,19,14,43,31,13,30,32,37,16,21, Оджовица Чалията  , Опълченска  6,3,2, Отец Паисий  29,24,27,25,20,31,33,21,22,23,26,6,19,14,8,21,18,3,15,16,5,4,17,11,7,1,13, ПИрин  15,13,19,7,25,10,17,23,21,5,11,6,1,2,21,4,22,12,9,3, Преслав  3,7,6,10,4,8,2,5,9,1, Рила  2,8,6,4,12,10, Русия  24,13,13,20,18,12,8,16,26,3,15,7,6,11,10,9,1,4,5,14,24,13, Салиица  , Самуилова Крепост  6,44,21,28,23,40,36,58,30,54,26,25,46,27,29,38,34,52,32,16,15,1,9,4,6,14,17,3,7,20,11,13,26,12,5,22,8,2,19, Спартак  3,7,9,5,4,1,2,6, ТП Огражден  , Х-245 Кв.64  , Хоризонт  5,5,1,3,13,27,29,23,21,15,25,19,17,31,11,7,9,2,4,19,35,1,5,3, Цар Самуил  5,37,30,45,28,14,3,9,11,13,22,16,2,6,43,29,27,26,33,51,20,10,18,12,15,17,21,49,8,7,1,23,25,34,32,47,4,35,31,41,24,39,19,9, Яне Сандански  13,12,35,6,14,8,9,15,5,12,7,16,1,43,18,2,10,19,4,3,17,11,13,49,46,21,52,3,29,36,47,39,42,50,44,32,31,45,41,24,28,25,35,34,30,26,37,27,22,46,38,48,33,40,23,35,   1

На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Генерал Тодоров:   Бащирите  , Дебела Дръма  , Пътен Възел Ам Струма  ,   *,1

На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кърналово:   Дечев Бунар  , Змиярнико  Път 108, Капанлъко  , Местност Дабето  Фабрика, Местност Ливадите  Автосервиз, Местност Острово  Помпа, Местност Побиен Камък  Помпа, Местност Порой  , Местност Фабриката  Цех, Петко Р.Славейков  2

На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Петрич, Общ. Петрич:   Братя Миладинови  1, България  104,101,76,80,103,74,92,84,98,97,87,72,94,70,68,82,126,95,83,93,85,78,96,99, Георги Бенковски  , Зиче  , Ляшница Потоко  , Местност Бухото  Цех,Помпа,Склад,Ресторант,Сграда,Офис,Жилище,Сонда,Помпа За Напояване,Работилница,Фургон,Обор, Местност Зиче  Църква,Помпа За Напояване,Жилищна Сграда,Врем.С-Во,Временно Строителство,8,Жилище, Местност Караач-Дамяница  Метан Станция,МТП, Местност Кумли  Магазин За Строит.Материали,Автосервиз,Временно Строителство,Авторемонтна Работилница, Местност Мерата  ТП,Временно Строителство, Местност Неволница  , Местност Неволница Лозята  , Местност Неволница-Лозята  , Местност Под Гарата  Автоработилница, Неволница Лозята  , Неволница-Лозята  , Под Гарата  , Полковник Дрангов  1, Стопански Двор

На 28.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Чучулигово:   000242, Стопански Двор  , Голяма Нива -Кавако  , Капсиди  , Местност Янкулица  , Трънката  , УПИ 4 И ПИ 014012, М. Градините  , УПИ I-111 Кв.20  ,   Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите,22,Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

Община Разлог

На 24.02.2020 Г. /08:30 – 14:30 Ч.; 09:00 – 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Iv,Кв 29  , Ivi-348,Кв.29  , Xl,Кв.41  , Ангел Даракчиев  2,7,4,3,5,1, Баненска Буна  30,2,3,14,19,16,22,27,31,20,29,10,15,25,5,37,7,24,17,33,9,11,1,12,35, Втора  31,4,2,12, Двадесет И Девета  1 А,12, Двадесет И Пета  11, Двадесет И Първа  2, Двадесет И Шеста  37,8, Двадесета  2,1, Дванадесета  9, Деветнадесета  1,7, Извън Регулацията  100.,99, Конешица  1, Местност Конещица  ПИ  000597, Местност Конищица  , Неофит Рилски  43, Неуточнен Адрес  Разсадник Длс Разлог, Трета  6,10,12,7,1,8,2,3,27,5,4, Тридесет И Първа  1, Тринадесета  2,13,9,5,1,11, Четиридесет И Втора  18,9,3,5,7,17,21,15,11,13,19, Четиридесет И Осма  5,1,20,3,7,8,6, Четиридесет И Пета  12,8,6,7,10, Четиридесет И Първа  1,13,6,4,23,8,5,15,7,99,9,11,21, Четиридесет И Седма  9,7,10,18,5,2,22,6, Четиридесет И Трета  4,40,13,1,11,17,6,3,8,15,2,12,14,7, Четиридесет И Четвърта  4,10,6,9,8,5,1,12,99,2, Четиридесет И Шеста  8,4,2, Шафле Дере  99,5,11,6,4,15,13,9,10,30,3,1,   ТП Банята

На 26.02.2020 Г. /09:30 – 12:30 Ч./ –  Бачево:   Александър Стамболийски  34,46,58,89,54,77,73,38,48,79,44,62,40,75,60,69,87,50,52,65,36,91, Атанас Попстоянов  2,13,8,5,3,14,7,9,12,1,15,11,6, Васил Левски  1, Георги Бенковски  1,2,3,92,6,7, Георги Димитров  72,90,88,83,81,96,100,110,104,79,98,89,80,73,114,108,85,106,75,102,3, Гоце Делчев  4,9,6,7, Димо Хаджидимов  10,9,1,8,4,3,6,7,5, Захари Стоянов  1,2,9,7,4,3, Иван Вазов  8,6,4,2,1, Кирил И Методи  5,11,7,13,9, Никола Вапцаров  3,15,13,19,14,7,6,17,11,10,5,1,4,9, Никола Парапунов  21, Панайот Волов  2, Рила  26,24,37,34,45,41,30,39,47,28,35,32, Шипка  4, Яне Сандански  3,4,5,1,6,2,9,7

На 26.02.2020 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май  1 19,7,25,9,15,2,10,11,17,5,19,21, Безименна  6,5,8,3, Братя Миладинови  26, Варош  21,25,1,2,27,10,11,3,17,6,9,22,5,4, Васил Бельов  65, Васил Левски  20,18,22,16,13,11, Втора  2, Георги Димитров  66,38,163,18,81,44,85,56,100,59,87,22,70,76,93,65,80,94,144,68,72,60,57,99,91,63,78,55,47,82,67,95,98,27,97,45,84,62,53,49,88,69,79,74,48,46,114,73,83,54,64,42,58,96,50,86,108,90,101,77,40,106,92,75,51, Иван Вазов  1,2,6,5,4,7,12,10, Кокиче  35,29,14,17,4,21,37,2,31,26, Комсомолска  1,11,9, Минно Селище  Църква,Фуражомелка, Младост  27, Рила  2, Трета  2, Четвърта  5,1,2,3,   19

На 26.02.2020 Г. /13:00 – 16:15 Ч./ –  Годлево

На 27.02.2020 Г. /08:00 – 08:15 Ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  103, Георги Финдрин  25,17,6,8,15,ТП Детска Градина,23,11,13,21,7,19,4,2,10,5,12,1,3, Дълга Махала  4, Екзарх Йосиф  78,84,86,90,72,88,74,101,99,109,76,80,82,105,107, Изворите  87,69,81,61,77,89,83,75,79,85,71, Младост  6,8,9,7,3,11,4,5,   От ТП Детска Градина

На 27.02.2020 Г. /09:30 – 12:30 Ч./ –  Долно Драглище:   026036  , УПИ IX  219 Кв 42  ,   Къща,ТП1, Стълб №21

На 27.02.2020 Г. /13:15 – 16:15 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов  2, Гоце Делчев  25

Община Сандански

На 24.02.2020 Г. /08:30 – 12:00 Ч./ –  Сандански:   Даме Груев  9,11, Деспод Слав  5, Индже Войвода  2,7,5,3,4,8,6, Одрин  20,27,26,29,12,14,28,18,11,23,13,31,15,9,33,16,25,17,22,24, Пазара  2, Пелистер  6,4,2,1, ПИрин  84,74,88,76,117,115,111,103,109,121,113,92,94,78,125,119,107,82,90,105,86,80,123, Свети Врач  17,22,15,20,11,13,24,26, Свобода  14, Цар Самуил  24,22,17, Шар Планина  3,1,6,2,8

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 12:15 Ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански:   Бели Брег  Времянка, Местност Падарката  ,   2

На 24.02.2020 Г. /12:00 – 16:15 Ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански

На 24.02.2020 Г. /12:30 – 16:00 Ч./ –  Сандански:   Деспод Слав  3,6,2,8,4,1, Димо Хаджидимов  7,2,8,4,5,1,6,3, Емануил Воскидович  10,2,7, Отец Паисий  1,5,2,3, Пейо К.Яворов  11,13,9,14, Роженски Манастир  2, Св.Климент Охридски  3,1,4,2, Св.Св. Кирил И Методи  11,27,13,23,25,21,19,17,15, Свобода  14, Солунска  30,31,27,29,24,28,26,22,33,35,32,29а,20,18,25, Струма  5,9,6,2,8,7,1,3,10,4, Цар Самуил  3,11,2,4,6,13,12,1,18,5,20,8,15,9,14,7,10

На 25.02.2020 Г. /09:15 – 12:00 Ч./ –  Сандански:   Път І-1  , Свобода  14, Спартак  18,30,30,20,19

На 25.02.2020 Г. /12:30 – 16:00 Ч./ –  Сандански:   Местност Ушите  , Р-Н Главен Път Е-79  Заведение, Свобода  14, Спартак  16,Магазин,19,18,17,13,10,15,14,12,Каравана,14,11,10,16,15,13

На 26.02.2020 Г. /09:15 – 12:00 Ч./ –  Сандански:   Беласица  , Димитър Попгеоргиев  2,4, Местност Ушите  Църква, Пресиян  1, Спартак  6,4,7,Кафе,Магазин,2,8,5,6,5,5,8,1,1,1,3,2,56

На 26.02.2020 Г. /12:30 – 16:15 Ч./ –  Сандански:   Александър Буйнов  11,1,8,10,9,25,6,18,16,4,12,20,21,14,13,3,7,6,23,5,15,19, Беласица  2, Горно Броди  20,22,18,5,15,11,13,12,7,3, ПИрин  38, Свобода  18,24, Тевното Езеро  11,7,3,1,5,9, Цар Симеон  14,6,16,8,1,18,2,12,10,4, Чудомир Кантарджиев  64,58,45,38,30б,54,48,52а,50,49,47,37,37а,44,60,32,43,62,46,40,52,39,36,34,41,56,42,30, Юрий Гагарин  8,18,12,16,10,14

На 27.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./ –  Лебница:   2,1

На 27.02.2020 Г. /09:15 – 12:00 Ч./ –  Сандански:   Местност Боруна  Склад, Р-Н Индустриална Зона  Варница, Р-Н Мтс  Варница,Жилище,Цех, Р-Н Нова Гара  Работилница, Сухо Поле

На 27.02.2020 Г. /11:00 – 13:00 Ч./ –  Левуново:   VIII+437, Кв. 40  , Главен Път Е-79  Автобаза, Девети Май  28,8,41,25,10,6,14,33,27,19,30,31,12,16,35,7,23,39,13,17,5,15,9,29,4,24,37,21, Иван Козарев  27,19,29,10,24,26,25,34,22,5,9,18,16,11,17,13,20,4,1,31,15,21,3,7,23,32,33, Илинден  6,3,8,5,4,2, Кирил И Методий  7,1,5,4,2,3,9, Кочо Лютата  4,1 Поща,6,10,3,13,14,7,12,2,16,18,9,11,1, Лавеле  20,24,18,22,4,26,16,5,6,3,9,7,2,1, Никола Вапцаров  8,13,20,1,18,5,9,3,11, Орловец  7, Победа  8,4,2,3, Стефан Караджа  12,2,5,4,37,6,1, Струма  13,16,8,1,6,15,14,10,18,7,12,4, Чавдарци  6,21,28,15,12,14,4,22,36,18,26,30,32,20,16,10,19,34,17, Черно Море  3,13,10,5,2, Шейново  4,5,6,12,7,1, Шипка  1,2,5,6,4,10,   2

На 27.02.2020 Г. /12:30 – 16:15 Ч./ –  Сандански:   Александър Буйнов  Изход Кулата, Местност Соколовец  Павилион, Местност Хано  Каравана, Р-Н Индустриална Зона  Автосервиз, Р-Н ОПИтна Станция  Жилище, Р-Н Пътно Управление  Работилница,Цех, Р-Н Хано  Пункт За Технически Прегледи, Свобода  45,14,   Канцеларии

На 27.02.2020 Г. /13:00 – 16:15 Ч./ –  Калиманци, Общ. Сандански:   Къща

На 28.02.2020 Г. /09:15 – 12:00 Ч./ –  Сандански:   Асен Хадживасилев  11, Местност Хано  Магазин Строителни Материали,Жилище, Р-Н Главен Път Е-79  Предприятие, Р-Н Пътно Управление  Офис

На 28.02.2020 Г. /10:00 – 14:15 Ч./ –  Илинденци:   Трета  1

На 28.02.2020 Г. /10:00 – 14:15 Ч./ –  Лиляново:   000771  , Местност ПоПИна Лъка  Вила, Местност Туричка Черква  Вила, ПоПИна Лъка  Вила,ПИ 000640,Вила, ПоПИна Лъка – Лещака  Вила, ПоПИна Лъка-Лещака  Вила, Туричка Черква  Вила

На 28.02.2020 Г. /10:00 – 14:15 Ч./ –  Плоски:   ПоПИна Лъка  , Тремошница  , Тремощница

На 28.02.2020 Г. /10:00 – 14:15 Ч./ –  Поленица:   Димитър Благоев  2, Изгрев  16, Петър Берон  1, Стопанска  3

На 28.02.2020 Г. /10:00 – 14:15 Ч./ –  Сандански:   Александър Буйнов  19,5,13,8,19,15, Ангел Ташков  1,3, Асен Златаров  3,8, Асен Хадживасилев  19,5,1, Баба Тонка  17, Банска  7, Бачо Киро  10,9, Башлийца  12,5,1,6,10, Беласица  5,16, Берово  2,1, Бистрица  15,12,21, Божин Димов  5,4, Борис Сарафов  10, Братя Миладинови  5, България  2,10,7,5, Вардар  5 Вила Т11-П4,4, Васил Кънчев  9,6,12,4,10,14, Васил Левски  10, Вихрен  20,2,16,18,14,3,23,2,21, Воден  20,7,3,16, Връх Елен  3,1, Генерал Гурко  10, Гео Милев  4,10,10,6, Георги Бенковски  1,19, Георги Казепов  21,16,18,14,32,28,5,36,14,3, Георги С Раковски  2,6,4, Георги Скрижовски  15,2,13,15,15,6,13, Горно Броди  13,10,5,11, Гоце Делчев  31,38,33,17,29,41,12, Григор Пърличев  2, Даскал Козарев  14,8,15,17,13,10,14,13, Деспод Слав  1,8, Димитър Икономов  3, Димитър Попгеоргиев  15,7, Димитър Талев  4, Димо Хаджидимов  3,14, Еделвайс  14,Вила, Емануил Воскидович  1,10, Захари Стоянов  3,10,12, Иларион Макариополски  8, Илинден  29,26,25,9,33,20,5,7,2, Ильо Войвода  6, Индже Войвода  4, Княз Александър Батенберг  1,3, Княз Борис I  11,1,4, Кожух  3,3,17, Кочо Чистименски  8,12,16,2,16,26, Крайречна  20,З,16,8 Кла-Т5-П6,4,12,10, Крушево  19, Лагадина  12, Любен Каравелов  1, Македония  35,51,48,17,15,67,18,44,9,51,25, Малашевска  1,5, Мара Бунева  2,18, Мелник  8,3,18,16, Места  10,26,8,4, Местност Беговица  Хижа, Местност Мозговица  Вила,Вила, Местност ПоПИна Лъка  Жилище,Хотел ПоПИна Лъка,1,7 Клб-Т1-3,Хижа,Обект,Вила,Станция,Вила,Жилище,Жилище,Вила,Вила,Жилище,Вила, Местност Тремошница  Вила, Местност Туричка Черква  7,Хотел,Жилище,28,Вила,Вила, Надежда  24,16,32, Неуточнен Адрес  3, Никола Вапцаров  39,43,47,41,21,39,45,31,19, Никола Карев  3, Огражден  8,2,10, Одрин  10,9,16,10,2, Опълченска  1, Осми Март  5,13,6, Отец Паисий  5 Вила,3,1, Панайот Волов  12, Пейо К.Яворов  10,12,8, Перун  10,7,4,7, Перущица  4, Петър Берон  2,14,3,6,1,14, Петър Сарафов  6, ПИрин  165,160,85,173,10,128,44,134,34,7,29,153,151,43,47,161,68,92,39,19,54,11,78,9,90,48,37,28,107,56,30,137,39,65, Първи Май  9,18,10,15,22,9,53,74,1, Радецки  6, Райна Княгиня  2, Родопа  3, Роженски Манастир  6, Св.Св. Кирил И Методи  31,23,17,33,19,24,29,30,1,33,41,42,45, Св.Св.Козма И Дамян  64,6,52,51,2,46,38,41,18,45,56,32,13,20, Свети Врач  24,9,5,18,10, Свети Георги  5,20, Свобода  28,45,15,49,12,18,31,4,23,26,29,26,27,31,45,11,47,49, Сердика  8, Серес  10,20,14,6,5,1,13,11, Синаница  23,13,12,4, Сирма Войвода  12, СкоПИе  5,16,20,1,17,4,11,3,15,3, Славчо Ковачев  1, Славянка  6,12, Соколова Скала  16,4,17,13,9, Солидарност  3,3 133, Солунска  8,14,37,17,31,12,6,37,16,17,7, Спартак  2,20 П-6,22,9,10,30,13,4,8,10,17,20,10,29,14,10,12,4,16, Станке Димитров  3,4,7,3, Стефан Карчев  15, Стефан Стамболов  9,39,39,3,30,33,52, Стою Хаджиев  2, Струга  10,3,12,1, Струма  10,6,10,3, Таската Серски  1,7, Тодор Паница  4, Хаджи Димитър  5,7, Хан Аспарух  3,2,1, Христо Ботев  31,25,29, Христо Смирненски  4,10,1,14, Цар Иван Асен  8,2,8, Цар Иван Шишман  4, Цар Самуил  7,24,8,2, Цар Симеон  18, Чудомир Кантарджиев  44,41,33,38,4,28,29,19,8, Шар Планина  4, Шейново  2, Шипка  2, Юрий Гагарин  20,12,16,14, Яне Сандански  4,1,7,41

На 28.02.2020 Г. /12:30 – 16:15 Ч./ –  Лешница, Общ. Сандански:   Друма  Гараж И Ведомствена Работилница, Местност Божанковица  ПИ 041007, Местност Друма

На 28.02.2020 Г. /12:30 – 16:15 Ч./ –  Сандански:   Св.Св.Козма И Дамян  9, Спас Харизанов  1

Община Сатовча

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Долен, Общ. Сатовча:   1  , М. Банян  ПИ-073034  ,   ТП1

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Долно Дряново:   000181, Местност Реката

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Плетена:   М. Горна  Сладкарница,Къща,1 Къща,Цех,Медицинска Служба,Къща,Работилница,1,Къща,1 Къща,1,Фурна,1,1 Къща,Къща,Фуражомелка,, Къща,Работилница,Офис,Бар,Читалище,Медицинска Служба,Временно С-Во,2 Къща,Къща,1, М. Долна  Работилница,Джамия,Магазин,Фурна,Работилница,Магазин,Лекарски Кабинет,Офис,Фуражомелка, М. Забърдо  Къща,Работилница,Кафе Аперитив,Магазин,Бар,Офис,Фуражомелка,1,Цех,Магазин,1,Училище,1,1 Къща,Къща, Неуточнен Адрес  Поща,Магазин, Разпът  ,   ТП1,ТП4,ТП3,ТП2

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Сатовча:   Местност Стайков Дол  Имот 000635

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Плетена:   М. Горна  Къща,1 Къща,1,Фурна, М. Долна  Работилница,Магазин, М. Забърдо  1,1 Къща,Къща,   ТП3

На 28.02.2020 Г. /09:00 – 14:30 Ч./ –  Плетена:   М. Горна  1,1 Къща,Къща,Фуражомелка,, Къща,Работилница,Офис,Бар,Читалище,Медицинска Служба,Временно С-Во,2 Къща,Къща,1, М. Долна  Лекарски Кабинет,Офис,Фуражомелка, Неуточнен Адрес  Магазин, Разпът  ,   ТП2

На 28.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Плетена:   М. Горна  Къща,Работилница,1, М. Забърдо  Магазин,1,Училище,   ТП4

Община Симитли

На 24.02.2020 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Градево:   Махала Марево

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 13:00 Ч.; 09:00 – 13:00 Ч.; 12:00 – 13:00 Ч./ –  Железница, Общ. Симитли:   003056  , 003141  , VII-122  , Имот 002867  , Местност Бачева Махала  , Местност Джалева Махала  Склад,Жилище,6а,5,3,6б,8,Къща,6,9,22,11,15,23,18,46,21,12,13,14,Къща,Вила,Кабинет,10,9,8,7а,Фуражомелка,3,3б,Вила,6,12б Къща,Жилище,Помпа, Местност Джалевци  , Местност Долно Церово  12,17,3,20,24,10,21,8,23,9,14,Къща,01а,5,16,7,19,8а,22,15,18,13,35,Къща, Местност Дременец  , Местност Караджевица  , Местност Старата Върба  , Местност Шебечковица  , ПИ №001414  , Рибарска  , УПИ-XII-52, Кв. 8  , УПИ-Ххіv-50  , Център-Над Жп СПИрката  ,   Одз,Жилище,1,1,Къща,Помпа За Напояване,Жилище,2,Търговски Обект,Помпа За Напояване,Трифа

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 13:00 Ч.; 09:00 – 13:00 Ч.; 12:00 – 13:00 Ч./ –  Церово, Общ. Благоевград:   Местност Поището  , От Км.366+000 До  Км.366+720  , С.Долно Церово

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 12:00 – 13:00 Ч./ –  Благоевград:   Запад

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 12:00 – 13:00 Ч./ –  Симитли:   Бангелови Тополи  , Бреза  3,Магазин,1, Васил Левски  34, Георги Бенковски  20, Георги Димитров  33,17,Магазин,Бар,18,14,27а,Бензиностанция,35,9,25,13,7,19,12,33,8,15,27,11,2,5,6,4,16,31,29,3,Лек.Кабинет,10,1 Изход Благоевград, Герена  Цех,Цех, Гр.Симитли  , Димитър Благоев  24,15,14,16,18,38,28,34,Жилище,36,13,32,22,17, Долен Герен  , Еделвайс  1,15,5,3,7,13,11,4,2,8, Зеленка  13,19,11,4,17,15,8,5,3,9,10,7,6,Бар,2,20,18,14,16, Искра  8,5,Работилница,2,10,3,6,1,4,14,12,10, Кокиче  12,10а,16,8,5,11,18,9а,2о,13,7,14,9,3,1,6,2,5,3,4,8, М.Драгова  12а,21,14,20,10,15,22,24,18,7,8,29,17,12,13,17а,, Помпа За Напояване,16, М.Духарска  Жилище,40,1,Жилище,42,46, Малина  6, Местност Бангеови Тополи  , Местност Боро  , Местност Герено  , Неуточнен Адрес  Жилищна Сграда-Вр.Стр., Никола Вапцаров  4,4а, Ораново  Жилище,Цех,Жилище,Каравана,Магазин,Ясла,Детска Градина,Жилище,Жилище, Пазара  Магазин, Победа  2,5,4, Полето  , Предел  Жилище,97,2, Първи Май  12,5, Руен  4, Септемврийска  3,20,6,14,18, Симитли  Жилище,Помпа,Лесничейство,Цсри – Заведение За Социални Услуги,Гор.С-Во,Ясла,Дет.Градина,Жилище,Гъбарник,Автоработилница,Жилище,Помпа За Напояване,Работилница,Канцеларии,Жилище,Поделение,Жилище, Симитли,УПИ II-1437,Кв.18,  , Славянска  23,27,3,29,3 Стълбище,21,25,23,102, Струма  8,6,10,4,7, УПИ 1-538 Кв.22  , Христо Ботев  2,11,15,5,13,9,21,19,2,1,23,7,3а,17,3, Христо Смирненски  1, Цар Симеон  6

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 13:00 Ч.; 09:00 – 13:00 Ч./ –  Благоевград

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 13:00 Ч.; 09:00 – 13:00 Ч./ –  Симитли:   Бангелови Тополи  , Васил Левски  34, Георги Бенковски  20, Георги Димитров  33,1 Изход Благоевград, Герена  Цех, Димитър Благоев  24,15,14,16,18,38,28,34,Жилище,36,13,32,22,17, Еделвайс  1,15,5,3,7,13,11,4,2,8, Зеленка  13,19,11,4,17,15,8,5,3,9,10,7,6,Бар,2, Искра  8,5,Работилница,2,10,3,6,1,4,14,12,10, Кокиче  12,10а,16,8,5,11,18,9а,2о,13,7,14,9,3, М.Драгова  12а,21,14,20,10,15,22,24,18,7,8,29,17,12,13,17а,, Помпа За Напояване,16, М.Духарска  Жилище,40,1,Жилище,42,46, Малина  6, Местност Бангеови Тополи  , Местност Боро  , Местност Герено  , Неуточнен Адрес  Жилищна Сграда-Вр.Стр., Ораново  Жилище,Цех,Жилище,Каравана,Магазин,Ясла,Детска Градина,Жилище,Жилище, Победа  2,5,4, Полето  , Предел  Жилище,97,2, Първи Май  12,5, Руен  4, Септемврийска  3,20,6,14,18, Симитли  Жилище,Помпа,Жилище,Помпа За Напояване,Работилница,Канцеларии,Жилище,Поделение,Жилище, Славянска  23,27,3,29,3 Стълбище,21,25,23,102, Струма  8,6,10, Христо Ботев  2, Христо Смирненски  1

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 13:00 Ч.; 09:00 – 13:00 Ч.; 09:00 – 10:00 Ч.; 12:00 – 13:00 Ч./ –  Градево:   Местност Струма Изливер Хиляд  , Струма

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Полена:   Вела Пеева  11,26,21,24,30,22,28,15,32,13,17,19,36,34,38, Георги Димитров  57,49,66,61,62,65,63,64,68, Зеленка  2,1, Махала Ширината  Махала Ширината, Местност Долна Сушица  , Местност Епрец  , Местност Училището  , Потока  , Руен  7,3,5,1,13, УПИ-Хі-58 Кв.11  , Христо Ботев  17,7,15,1,11,13,9,3,5, Ширините  ,   2

На 24.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Васил Левски  5,11,Зъбол.Кабинет,15,Кафе,9,7,13,1,1 Жилище,3, Витоша  5,1,4,10,3,6, Георги Димитров  Магазин,64,84,58,50,82,68,78,66,42,54,60,42а,40,52,45,36,Магазин За Промишлени Стоки,Магазин,74,46,70,48,62,72,80,44,Бар,44,62а,76, Георги Попов  5, Гоце Делчев  6,1,Склад,4,1 Ъгъла,2,8, Илинден  19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли  , Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  , Надежда  3,11,3,4,42,7,9,13,8,12,6,2,5, Ораново  Оранжерии, Пазара  Магазин,Кафе,Склад,Работилница,Павилион,Зала,Аптека,Ателие За Шивашки Услуги,Сервиз,Магазин, Петно №1, Кв.26а  , Първи Май  4,7,1,8,2,13,18,10,16,16,12,17,5,11,15, Рила  5,8,1,4,3,10,6,2, Симитли  Магазин, Симитли  Жилище,Магазин,Ясла,Магазин,Гум,Сладкарница, Славей  4, Трети Март  5,9,3,7,2,1, Христо Ботев  33,39,37,47,41,Ресторант,43,36 3,47,36,36 6,27 Администрация,31,34а,36 5,Баничарница,5,Магазин,34,6,35,Кафе,45,23, Христо Смирненски  62,54,29,48,33,42,64,50,27,56,60,40,16,36,32,52,46,31,38,35,58, Чайка  18,14,12,2,13,4,1,9,16,3,11,5,10,8,6, Шипка  8,3,4,7,2,6,5,1

На 25.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Васил Левски  5,11,Зъбол.Кабинет,15,Кафе,9,7,13,1,1 Жилище,3, Витоша  5,1,4,10,3,6, Георги Димитров  Магазин,64,84,58,50,82,68,78,66,42,54,60,42а,40,52,45,36,Магазин За Промишлени Стоки,Магазин,74,46,70,48,62,72,80,44,Бар,44,62а,76, Георги Попов  5, Гоце Делчев  6,1,Склад,4,1 Ъгъла,2,8, Илинден  19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли  , Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  , Надежда  3,11,3,4,42,7,9,13,8,12,6,2,5, Ораново  Оранжерии, Пазара  Магазин,Кафе,Склад,Работилница,Павилион,Зала,Аптека,Ателие За Шивашки Услуги,Сервиз,Магазин, Петно №1, Кв.26а  , Първи Май  4,7,1,8,2,13,18,10,16,16,12,17,5,11,15, Рила  5,8,1,4,3,10,6,2, Симитли  Жилище,Магазин,Ясла,Магазин,Гум,Сладкарница, Симитли  Магазин, Славей  4, Трети Март  5,9,3,7,2,1, Христо Ботев  33,39,37,47,41,Ресторант,43,36 3,47,36,36 6,27 Администрация,31,34а,36 5,Баничарница,5,Магазин,34,6,35,Кафе,45,23, Христо Смирненски  62,54,29,48,33,42,64,50,27,56,60,40,16,36,32,52,46,31,38,35,58, Чайка  18,14,12,2,13,4,1,9,16,3,11,5,10,8,6, Шипка  8,3,4,7,2,6,5,1

На 28.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Георги Димитров  98,94,92,90,88,Комплекс&Quot;Ивас&Quot;-Временно Ст-Во,43а, Здравец  18,17,14,Сервиз,15,13,19,11,16, Ивайло  2,1,3, Комсомолска  7,5,6,1,Магазин,11,19,21,23,17,10,8,9,12,14,3,4,16, М.Чобанци  , Махала Чубан Дере  2,5,6,Жилище,Жилище,3,16, Момина Сълза  1,5,4,2,3, Октомврийска  65,63,40,23,38,39,67,29,49,61,46,31,19,52,72,55,27,74,54,47,71,77,62,60,66,64,37,53,57,45,30,111,69,50,41,32,25,56,26,48,70,43,59,24,75,68,58,113,42,28,36,44,35,33,69,21, РодоПИ  20,45, Свобода  25,4,36,46,58,68,16,34,8,23,19,30,13,52,Магазин,28,60,24,12,Ресторант,15,Фурна,17,26,3,50,1,48,44,27,42,20,32,64,66,62,22,33,9,18,31,14,2,40,29,21,37,38,35,54,56,11,10,6, Симитли  Дет.Градина, Чобанско Дере  1,9

На 28.02.2020 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Аврора  21,27,23,3,19,7,25,9,4,5,15,29,2,11,1,17,13, Васил Левски  10, Гео Милев  12,12,2, Георги Димитров  36, Даме Груев  10,12,8,Жилище, Марек  13,5а,Автоработилница,3а,1,9,7,15,2,10,5,8,3,11, Местност Лочката  , Местност Чифлико  , Неуточнен Адрес  , Ораново  Жилище,Работилница,Магазин, Пазара  Магазин, Предел  29,18,37,6,33,2,25,39,51,23,21,27,24,3,35,47,20,10,31,55,Бар,41,55,15,16,Жилище,Автоработилница,12,1,43,15,8,45,9,26,1,4,19, Свобода  4, Симитли  Жилище, Чифлико  , Шипка  10, Юрий Гагарин  8,5,3,5,4,11а,9,11,13,2,5 Жилище,15,17,13,6

Община Хаджидимово

На 27.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Илинден, Общ. Хаджидимово:   ТП2

 

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP

 

 

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon0