Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 16-20 март  2020 г, включително.

С оглед на обявеното извънредно положение, дружеството стартира прецизиране на съответните дейности и времетраенето на прекъсванията.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол

На 16.03.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Мала Фуча: 44, УПИ V-231 Кв. 16, Съвет

На 17.03.2020 г. /10:00 – 15:45 ч./ –  Мало Село

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Циклово

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 15:30 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Локвата

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Баланово: XII – 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв. 30, Хііі – 329, Кв. 16, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Големо Село: VI, Кв. 10, VI-55, Кв, 28, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3, УПИ – II-444, Кв. 9, Вила

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19, Стопански Двор, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Мали Върбовник: УПИ – 1-9, УПИ X-199, Кв. 18, Вила, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ III -226, УПИ Vі-3, Кв. 1, УПИ XVII-215, Вила, 67, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор къща, 5, Бузлуджа 4, 15, 11, 5, 21, 9, 39, 13, 7, Вихър 4, 1, Вила, 2, 6, Горещица 12, 74, 2, 12а, 4, 52, 22, 4а, 8, 10, 14, 16, 56, Еделвайс 8, 6, 7, 3, 1, 5, 4, Елин Пелин 1, 5, 13, 17, 3, Здравец 2, Иглика 5, Колош 16, 10, 20, 18, 6, 14, 4, 12, 3, 2, Крайречека 16, 10, 24, 2, Люляк 2, 8, 3, Марица 2, 4, местност Асара 3 къща, къща, Миньорска Вила, 7, 3, 8, 2, 6, 4, 5, 25, 29, 13, 11, Мусала 10, 6, 8, 2, 3, 4, Никола Вапцаров 9, 33, 39, Вила, 19, 25, 23, 5, 37, 45, 11, 13, 31, 1, 21, 9, 49, 17, 15, 47, 43, 7, 41, 35, Осогово 2, 4, 3, 1, Пионер 6, 1, 3, 5, Пирин 6, 1, 4, Първи Май 36, 16, 22, 2, 16, 15, 14, 6, 5, 20, 8, 34, 24, 10, 3, 32, 18, 4, 1, Рила 5, 19, 11, 7, Родопи 20, 17, 18, 9, 24, 22, 41, 28, 25, 16, 35, 21, 15, 23, 6, 2, 12, 8, 13, 43, 10, 29, 11, 14, 75, Роза 6, 4, 1, 5, 3, Росица 19, 25, 1, 15, 17, Руен 2, 10, 3, 8, 12, 9, 1, 11, 5, 7, Спартак 7, 1, 2, 3, 4, Станке Димитров 17, 96, 2, 6, 3, 12, 77, 108, 41, 5, 16, 109, 23, 11а, 35, 15, 14, 66, 29, 10, 33, 18, 39, 8, 24, 7, 4, 13, 19, 11, 77, 81, 79, 57, 68, 85, 83, 58, 56, 88, 98, 55б, 54, 62, 86, 76, 96, 49, 52, 66, 70, 100, 80, 64, 90, 51, 84, 72, 78, 60, 94, 74, 75, 61, 106, 73, 63, 89, 48, 104, 91, 53, 71, 92, 59, Стопански Двор Стоп. Сграда, Сълзица 13, 10, 4, 5, 9а, 3, 15, 8, 5а, 2, 9, 16а, Теменуга 5, 4, 1, 9, 7, Тинтява 6, 8, 2, Яворов 12, 17, 19, 4, 21, 13, 9, 6, Ягода 10, 12, 8, 2, 6, 1а, 14, 1, 4, Янтра 5, 4, 25, 1

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Мърводол: УПИ VII-23, Кв. 5, Местонст Белана

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Палатово: 083002, VIII-120, Кв. 20, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Паничарево: IV, Кв. 1, УПИ-Vі-102, Кв. 16, Осветление, ТП-Селото, къща, Кметство, Скара-Бира, Складове, Плодосушилня, Потреб. Кооп, Дърв. Цех

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Пастух: местност Падина Бунгало

На 19.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27, УПИ VII-111, къща, Черква

Община Дупница

На 17.03.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дупница: Академик Петър Динеков 9, 11, 3, 6, 7, 4, Венелин 64, 72, 57, 58, 51, 70, 66, Генерал Владимир Вазов 16, 13, 18, Евтим Трайчев 58, Княз Ал. Батенберг 49, 38, 59, 44, 45, 47, 61, 46, 54, 56, 63, 42, 40, 53, 51, 42, 48, 34, 36, 55, 58, Патриарх Евтимий 1, Трети Гвардейски Полк 62, 54, 81, 72, 79, 71, 81, 66, 75, 76, 69, 54, 69, 56, 58, 64, 60, 83, 74, 85, 73, 58, 68, 52, 70, 89, 77

На 17.03.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: III-449, Кв. 1912, Асен Златаров 6, 4, 1, 5, 8, 3, Атанас Величков 1, Бузлуджа 64, 66, 66а, 58, 64а, 62, 68, 50, 52а, 46, 60а, 70, 56, 70а, 62 А, 58 А, 58а, 54, 68а, 48, 60, 52, 44, Велико Търново 10, 31, 24, 18, 35, 12, 20а, 33, 14, 20, 16, 30, 27, 25, 26, 23, 24а, 29, 28, 22, Евтим Трайчев 3, 20, 12, 11а, 31, 33, 14а, 53, 8, 4, 27, 37, 2, 38, 27а, 25а, 26, 5, 25, 61, 4а, 56, 51, 1, 22, 16, 13, 24, 47, 32, 55, 28а, 34, 45, 46, 6, 17, 50, 41, 35, 23, 10а, 19, 18, 40, 59, 54, 43, 15, 13а, 14, 39, 32а, 26а, 52, 49, 12а, 29а, 21, 11, 28, 10, 36, 30, 44, 48, 29, 9, 16а, 7, Калоян 3а, 5а, 2, 5, 3, 4, Княз Ал. Батенберг 18 А, 26, 32, 18, 35, 28, 20, 25, 37, 39, 30, 31, 33, 29, 27, Цар Симеон Велики 42, 34, 40, 40а, 41, 43, 38, 45, 39, 37а, 37, 38а, 36

На 18.03.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Бистрица 81, на Пазара, 46, 112, 58, 56, 58 58, 10, 81, 7, 7 7, 5, до ТП Строител, 72, 45, 43, 51, 218, 57, 6, 6 6, Павилион, 43 43, 57 57, 59, 59 59, магазин, 73, 81, 6, 60 60, 57, 1, 5, 56, Сладолед, 9 9, 51, 58, 59, 51, Тото Пункт, 60, Иван Шишман 70 3, 70 2, 70 1, 2, 33, 70, 1, 3, 72 2

На 18.03.2020 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Дупница: Бистрица 70, 50, Стария Супер, 93, 71, 70, 92, 70 70, 73, 69, 67, 68, 69 69, 92

На 18.03.2020 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Дупница: XxxIV-6620, Кв. 130а, Баба Ната 4, 6, 7, 2, 5, 1, 3, Венелин 103, 77 Б, 93, 106, 89, 101, 100, 83, 69а, 0, 98, 81, 99, 92, 90, 104, 105, 79, 90 Чайка, 85, 77б, 114, 102, 95, 107, 90, 96, 112, 87, 91, 97, 77, 1, 110, 116, 77б, 90 90, 108, Георги Икономов 10, 12, Даскал Христо Тодоров 3, 4, 1а, 6, 5, 1, 1 А, 2, 7, 8, Евтим Трайчев 96, Елин Пелин 10, 14, 4, 8, 2, 18, 12, 16, 3, 6, Илинден 17, 21, 9, 1, 19, 13, 11, 5, 7, 8, 3, 23, Йордан Йовков 17, 4, 16, 2, 20, 15, 8, 5, 9, 7, 18, 21, 14, 13, 10, 1, 6, 19, 11, 22, 12, 3, Княз Ал. Батенберг 80, 107, 103, 109, 105, Мальовица 2, 6, 14, 3, 1, 5, 10, 8, 4, 12, Мир 6, 12, 5, 14, 3, 8, 10, 7, 1, Родопи 55, 51, 78, 64, 93, 75, 49, 59, 91, 70, 49а, 85, 57, 53, 83, 66, 47, 87, 79, 89, Трети Гвардейски Полк 113, 111, 94, 97, 84, 99, 93, 107, 101, 80, 92, 88, 86, 105, 103, 90, 96, 91, 109, 95, 82

На 18.03.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 17. 76, Ііі, Кв. 95 Цгп, Андон Величков 8, Бисеров 2, Булаир 24, 9, 2, 13, 1, 3, 25, 15, 8, 6, 7, 5, 3 Т. 2, 11, 16, 14, 12, 20, 4, 22, 19, 1, 10, 18, 17, Вихрен 3, Кирил и Методий 20, 2, 22, 19, 21, 17, 24, 36, 1, 11, 9, 30а, 13, 27, 25, 16, 34, 18, 32, 10, 23, 28, 12, 7, 8, 30, 5, 26, 15, Княз Борис I 6, 34, 8, 10, 12, 20, 22, 14, Македония 3, Пазарна 1, Павилион №2, №3, Свети Георги 1, 2, 11, 5, 3, 7, 9, Свети Иван Рилски 22, 29, 24, 35, Павилион, 33, 31, Трети Гвардейски Полк 23, УПИ І, Кв. 78, УПИ Ііі, Кв. 95, Хан Крум 1

На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Втори Януари 17а, 19, 9, 23, 13, 4, 11, 5, 15, 8, 14, 3, 16, 7а, 10, 7, 27, 21, 17, 6, 12, 1, доктор Сапунджиев 1, 2, Родопи 28, Свети Иван Рилски 64, 135, 76 12, 86, 137, 123, 72 Мин. блок, 72, 78, 139, 129, 76, 63, 119, 72 Мин. блок, 76 14, 127, 125, Скопие 26, 38, 19, 28, 38а, 34, 36, 24, 25, 27, 23, 21, Стефан Караджа 1, Тракия 10а, 5, 3а, 4, 1а, 8, 1, 3, 10, 7, 12, 2, 6, Хаджи Димитър 76, 7, 6, 2, 1, 5, 3, 7а, 4, 8, Шейново 14, 5, 8, 19, 18, 11 11, 10, 1, 15, 3, 9, 13, 4, 11, 16, 12, 6, 7, 17

Община Кюстендил

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Кюстендил: местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Слокощица: XII-394, Кв. 31, Александър Димитров 41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, Ален Мак 6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, Бачо Киро 5, 6, 2, 1, 3, 4, Васил Коларов 14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, Васил Левски 22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, Генерал Заимов 4, 1, 5, 6, 3, Гео Милев 2, Георги Бенковски 15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, Георги Димитров 12, 15, 13, Георги Кръстев 2, Георги С. Раковски 13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, Димитър Канин 40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, добри Чинтулов 10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6, Елин Пелин 7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3, Ефендиското, Зинови Григоров 18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, Иван Вазов 36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, Иван Шишман 2, 6, 4, Искър 13, 9, 11, Кокиче 3, 1, 5, Кубрат 2, 4, Любен Каравелов 2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1, местност Чадъра ПИ 67461. 24. 17, Марин Дринов 8, 1, 4, 10, 6, 3, махала Селото, местност Змиярника Бунгало, местност Кръста, местност Ридо, местност Саманли Баир Вила, Мусала 8, 4, 6, 10, Никола Въжаров 8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, Орлица 12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, Пробуда 1, 2, Пролет 22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25, Пролетарска 1, 4, 3, 2, Спортист 5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, Стоян Лудев 4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17, Христо Ботев 19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5, Христо Смирненски 13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7, Плаж, Кафе, Черква

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Граница: Антим Първи 3, 1, 7, 9, 5, 13, 11, Арда 5, 9, 7, 6, 8, 3, 1, Бачо Киро 9, 15, 5, 7, 13, 4, 3, 2, 11, 6, Беласица 3, 1, 2, 4, Вела Пеева 9, 5, 7, 6, 4, 2, 1, Вола 5, 4, 1, 3, 6, Дъбо, Искър 3, 10, 2, 6, 4, 14, 12, 5, 8, 7, 1, Йорданка Николова 3, 1, Кирил Самоволски 12, 28, 16, 2, 4, 5, 30, 32, 40, 27, 44, 46, 29, 22, 34, 48, 19а, 3, 18, 25, 19, 13, 23, 52, 7, 24, 1, 15, 14, 42, 21, 38, 6, 11, 9, 36, Лиляна Димитрова 2, 1, Любен Каравелов 2, 4, 8, 10, Манастир Света Лука, Места 10, 6, 2, 8, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала 6, 10, 2, 8, Неофит Рилски 22, 15, 20, 18, 26, 7, Нов Живот 7, 1, 2, 5, 3, Осми Март 12, 4, 7, 10, 6, 2, 8, Осоговска 32, 2, 16, 12, 11, 10, 26, 19, 20, 3, 5, 15, 9, 6, 34, 24, 18, 1, 28, 4, 17, 22, Панайот Волов 7, 12, 10, 26, 8, 16, 30, 9, 11, 2, 1, 6, 18, 5, 24, 20, 22, 14, 4, Партизанска 8, 29, 31, 13, 37, 18, 19, 6, 14, 9, 26, 17, 33, 39, 22, 10, 16, 12, 4, 5, 27, 35, 15, 20, 34, 21, 2, 28, 1, 3, Пенчо Славейков 19, 51, 32, 42, 46, 47, 45, 30, 34, 55, 36, 53, 49, 38, 44, 27, 24, 9, 26, 1, 31, 15, 65, 23, 28, 11, 20, 13, 8, 41, 37, 5, 22, 4, 6, 43, 3, 19, 17, 33, 14, 25, 29, 10, 21, 7, Пионерска 30, 32, 6, 47, 7, 11, 36, 24, 13, 38, 18, 52, 42, 17, 1, 16, 62, 10, 56, 29, 50, 25, 3, 28, 35, 22, 12, 58, 46, 68, 60, 66, 40, 2, 44, 64, 54, 15, 51, 43, 49, 53, 57, 72, 66, 59, 70, 68, Пирин 3, 2, 1, Пролет 22а, 2, 20, 18, Първи Май 4, 1, 3, 6, 5, Рила 1, 4, 2, 3, Руен 5, 1, Славянска 3, 7, 2, 15, 1, 13, 4, Стефан Караджа 9, Стопански Двор, Струма 3, 2, 4, 1, 5, Филип Тотю 6, 2, 4, 20, 1, Хаджи Димитър 9, 6, 1, 4, 2, 7, 3, 11а, 10, Харалампи Аничкин 31, 69, 92, 76, 80, 82, 74, 88, 70, 79, 71, 78, 85, 83, 81, 94, 77, 73, 61, 60, 58, 55, 56, 68, 1, 54, 49, 27, 33, 22, 14, 25, 45, 36, 19, 48, 6, 13, 18, 26, 44, 51, 68, 9, 34, 32, 11, 52, 15, 31, 7, 23, 40, 8, 43, 37, 30, 20, 24, 46, 21а, 28, 38, 4, 39, 41, 53, 47, 2, 35, 50, Христо Ботев 9, 3, 5, 1, 13, Цех, Складова База, Здравна Служба, Склад, магазин, Училище, Цех, Работилница

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Берсин: Александър Стамболийски 2, 6, 4, 3, 5, Асен Златаров 7а, 2, 7, 6, 5, 3, 11, 9, 4, Бузлуджа 6, 1, 7, 5, 3, 2, Васил Коларов 4, 2, 1, 8, Васил Левски 11, 5, 7, 9, 1, 8, 10, 6, 2, Вола 2, 5, 7, 1, 3, Възраждане 6, Георги Димитров 22, 70, 49, 38, 8, 47, 34, 10, 7, 27, 16, 3, 50, 63, 65, 51, 24, 28, 31, 23, 44, 59, 52, 4, 58, 42, 30, 53, 72, 1, 36, 64, 20, 21, 41, 62, 18, 54, 33, 17, 13, 11, 39, 9, 43, 45, 15, Георги Зарев 5, 3а, 4, 2, Георги Раковски 2, 3, 4, 1, 39, Гоце Делчев 8, 6, 2, 4, Димитър Благоев 20, 12, 16, 8, 14, 13, 5, 10, 17, 15, 7, 2, 1, 6, 4, 9, 3, Димитър Каляшки 9, 7, 1, 2, 3а, 6, 3, Иван Вазов 1, 2, 3, 5, извън регулация къща, Козлодуй 5, 7, 10, 6, 4, 12, 13, 15, 8, Комунизъм 3, махала Стубела, Полет 2, 1, Първи Май 4, 3, 2, Свобода 42, 13, 9, 5, 20, 26, 16, 17, 48, 7, 11, 3, 8, 15, 24, 2, 38, 1, 32, 44, 46, 28, 36, 14, 4, 42, 40, София 5, 14, 9, 6, 12, 1, 6а, 7, 2, 4, Хаджи Димитър 5, 14, 18, 6, 8, 1, 2, 9, 12, 11, 15, 20, 3, 16, Христо Смирненски 2, 1, 9, 12, 10, 8, 4, Чавдар 6, 8, 5, 4, 9, 2, 1, 10, магазин, къща, Хранителни Стоки, Стоп. Двор, Поща, магазин и Работилница, База

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Ваксево: №024084, Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, Васил Коларов 11, 10, Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, 24, 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Димитър Благоев 1, 10, 2, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Димитър Каляшки 9а, 6, 4, 9, 2, 3, 1, 5, 4, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, 56, Зафир Николов 2, 3, 4, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, 3, Койно 1, 11, 9, 3, 13, 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, Вила, махала Албания, махала Баздарска Вила, махала Бантовска Вила, махала Бела Вода Вила, махала Воденичарска 5, 10, 3, Вила, 6, 2, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гърличка 1, махала Гъскарска Вила, махала Гюрова Вила, махала Димовска, махала долна Дралевска, махала долна Йовчовска Вила, 6, махала Дралевска 12, Вила, Помпа, махала Дърманска Вила, махала Занева 1, 2, 3, махала Заячка Вила, махала Испорска Вила, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Камберска 9, Вила, 6, 1, 5, 3, 14, Вила, махала Каменичка Вила, махала Карамфиленска, махала Ковачка Вила, Вила, Вила, махала Котаранска Вила, махала Кузумска Вила, махала Кумбазка Вила, Вила, махала Лазарска Вила, махала Лапевска 9, Вила, 4, 5, 8, махала Лесичкова, махала Маджирска Вила, 6, 3, 7, махала Маринкова Вила, махала Михтарска Вила, махала Моравска Вила, махала Мулова Вила, махала Падинарска Вила, махала Парлапанска Вила, махала Песокарска 1, Вила, 5, 8, махала Петачка Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Русулска Вила, 4, махала Сапунджийска Вила, махала Селишка Вила, махала Семенска 15, Вила, 16, Вила, Вила, махала Симонска, махала Соколовска Вила, махала Соколчева, махала Средна махала 5, махала Станковска Вила, Вила, 4, 1, махала Стойчовска, махала Тасковска Вила, махала Текемска Вила, махала Треновска Вила, Вила, махала Хаджийска, махала Цанкина Вила, 4, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Шаренкова 17, 3, 3, Вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18, махала Шукалска Вила, Вила, 9, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Никола Мирчев 2, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 4, 3, 9, 4, 7, Стоядин Иванов 4, 2, 3, 1, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 2, 3, 5, 1, 4, Юри Гагарин 4, 1, 4, 1, Вила, Вила, Ветеринарна Лечебница, Вила, Дърводелски и Гатерен Цех, Пункт Горско, Кафе Аперитив, Фурна, Вила, магазин, Работилница, Скара Бира, Вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Друмохар: 010015, 013004, 500274, махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Еремия: местност Разкръстницата, махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Згурово: Вила

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Кадровица: Кролевци, махала Постолска, махала Станкова

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Лелинци: Васил Левски 34, махала Горна

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Лиляч

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Неделкова Гращица: 145, 142, къща

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Рашка Гращица: Александър Стамболийски 3, 1, 5, 7, Асен Китанов 89, къща, 61, 48, 42, 29, 81, 19, 3, 8, 10, 45, 23, 12, 2, 54, 11, 57, 49, 56, 22, 7, 16, 34, 47, 9, 4, 24, 27, 53, 13, 5, 36, 85, 63, 37, 3а, 18, 20, 52, 15, 43, 44, 32, 39, 46, 6, 23а, 87, 51, 35, 55, Васил Коларов 8, 10, 2, 4, 6, Васил Левски 16, 21, Георги Бенковски 22, 10, Георги Димитров 6, 10, 3, 12, 8, 4, 2, Георги Раковски 4, 1, 3, 2, Девети Септември 38, 26, 25, 47, 54, 15, 24, 12, 46, 44, 67, 13, 28, 34, 56, 29, 43, 45, 32, 55, 51, 31, 49, 63, 42, 23, 17, 40, 1, 37, 8, 19, 27, 57, 65, 18, Зора 30, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска Вила, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров 7, 5, 9, 17, 11, 25, 3, 15, Пролет 60, 58, Стоян Заимов 66, 64, 62, Христо Ботев 1, 5, 3, 6, 2, 4а, 4, къща, Фурна, къща, 1, Кафе, Псих. Педагог. Център, магазин, Здравна Служба

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска, местност Соборището

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Търсино

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 14:00 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Плешивец: Дванадесета 7

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност до Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ IV-331, Кв. 42, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн. Бахчата

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Берсин

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Гирчевци: Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Долна Гращица: Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4, къща, магазин

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Друмохар: махала Брашненица

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Жабокрът: Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, извън регулацията къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, местност Върбата, Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 къща, 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи, Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4, магазин, Кафе, Цех, магазин, магазин, Детска Градина

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Катрище: Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност Валого, местност Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2, Стопански Двор, Казани, Читалище, къща, Кафе, магазин, Кметство

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Кюстендил: местност Николичевски път

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII – 221 Кв. 39, I-446- За Църква , Кв. 43, VIII – 298, Кв. 37, Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова, махала Синорска 2, 17, местност  доло , ПИ 007043, местност Дренето, Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2, Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Неделкова Гращица

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ Ix-142, Кв. 15, Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Търновлаг: Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност Голяма Нива, местност Шамака, Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1, Складова База, Дърводел. Работилница, магазин

На 16.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Четирци: М. Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв. 15, къща

На 16.03.2020 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Кюстендил: Абоба 5, Константин Николов 10, 12, Овощарска 11, 2, 1, 15, 1, 2, Цар Освободител 340, 340а

На 16.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: местност Влахов дол Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29, Прогона, Спартак

На 16.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 – 11:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горна Брестница: Влахов дол, местност Влахов дол

На 16.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Жиленци: махала Чифлика къща, 1, Помпа, 15, 9 къща, 24, местност Спротива-Чифличето, Вила

На 16.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лозно: Цанко Церковски 14

На 16.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Соволяно: Георги С. Раковски 3, 2, 6, 11, 9, 1, 7, 15, 17, Девети Септември 35, 3, 1, 16, 33, 39, 13, 33 магазин, 40, 36, 59, 24, 26, 25, 10, 20, 43, 27, 38, 32, 8, 19, 21, 46, 45, 6, 41, 2, 11, 18, 22, 30, 42, 4, 34, 37, 12 Дърв. Цех, 17, 14, 31, 29, 44, 9, 5, 15, Егълница, Любен Харалампиев 35, 8, местност долбин, Минзухар 1, 4, 2, Младост 8, 4, 2, 5, 6, 9а, 1, 11, 3, 9, Руен 16, 14, 10, 6, Гараж, 8, 1, 18, 4, Христо Ботев 2, 10, 6, 8, 3, 12, 4, Битовка, Склад, магазин, Обор, Кантар

На 16.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:30 ч./ –  Пиперков Чифлик: Васил Коларов 1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, Васил Левски 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, Владимир Заимов 1, 2, 4, Гео Милев 7, Георги Димитров 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, Димитър Каляшки 24, 18, 26, 20, Работилница, Зинови Григоров 4, 2, Ленин 42, Лиляна Димитрова 16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18, местност Друмарката, Митко Палаузов 6, 4, 1, 2, . , 5, 3, 8, Хаджи Димитър 2, 8а, 3, 8, Христо Ботев 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4, Юри Гагарин 2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9

На 16.03.2020 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: 41112. 503. 4233 ул. Дупнишко Шосе, Белият Камък 3, 5, 11, 23, 10, 9, Павилион За Охрана, 2, 15, 13, 31, 22, 27, 9 А, 24, 6, 1, 8, 7, 30, 14, 12, 4, Дупнишко Шосе 6, местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29, Станкевско Шосе 5, 6 Работилница, 6, Цар Освободител 115, Уо

На 16.03.2020 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Пиперков Чифлик: Васил Коларов 1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, Васил Левски 42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56, 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, 8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6, Владимир Заимов 1, 2, 4, Гео Милев 2, 10, 4, 7, Георги Димитров 32, 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, 1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13, 49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45, Димитър Каляшки 11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14, 24, 18, 26, 20, Работилница, Зинови Григоров 4, 2, Иван Вазов 7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12, Ильо Войвода 6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2, Йорданка Николова 2, 3, 1, Кирил и Методий 4, 10, 8, 6, 12, 2, Крум Стоянов 2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12, Ленин 22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29, 42, Лиляна Димитрова 16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18, махала Дядо Манова 3, 1, Бунгало, 5, местност Друмарката, местност Капинката, местност Кьошко, Митко Палаузов 6, 6, 4, 1, 2, . , 5, 3, 8, Нов Живот 5, 3, 9, 1, 11, Отец Паисий 8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6, Пенчо Славейков 1, 4, 2, ПИ 56378. 6. 10, местност Друмарката, Руен 3, Хаджи Димитър 3, 4, 8, 5, 6, 2, 8а, 3, 8, Харалампи Аничкин 1, 2, 4, Христо Ботев 51, 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4, Христо Смирненски 2, 9, 3, 1, Юри Гагарин 2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9, Склад, Поща, Детска Градина, Храм

На 16.03.2020 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Слокощица: XII-394, Кв. 31, Александър Димитров 41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, Ален Мак 6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, Бачо Киро 5, 6, 2, 1, 3, 4, Васил Коларов 14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, Васил Левски 22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, Генерал Заимов 4, 1, 5, 6, 3, Гео Милев 2, Георги Бенковски 15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, Георги Димитров 12, 15, 13, Георги Кръстев 2, Георги С. Раковски 13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, Димитър Канин 40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, добри Чинтулов 10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6, Елин Пелин 7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3, Ефендиското, Зинови Григоров 18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, Иван Вазов 36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, Иван Шишман 2, 6, 4, Искър 13, 9, 11, Кокиче 3, 1, 5, Кубрат 2, 4, Любен Каравелов 2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1, местност Чадъра ПИ 67461. 24. 17, Марин Дринов 8, 1, 4, 10, 6, 3, махала Селото, местност Змиярника Бунгало, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир Вила, Мусала 8, 4, 6, 10, Никола Въжаров 8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, Орлица 12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, Пробуда 1, 2, Пролет 22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25, Пролетарска 1, 4, 3, 2, Спортист 5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, Стоян Лудев 4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17, Христо Ботев 19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5, Христо Смирненски 13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7, Мичевица, Черква, Плаж, Кафе

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бобешино

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил, 105

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гурбановци

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гърляно: IV-111, Кв 22, Владимир Заимов 18г, 12 1, 18а, 21, 16, 29, 12, 16 3, 25, 23, 19, 31, 4, 27, 17, 11, 9, 3, 4, 2, Девети Септември 4, 21, 2, 1, 3, 23, 9, 13, 17, 7, 19, 11, Димитър Каляшки 31, 27, 23, 33, 29, 14, 2, 3, 7, 17, 9, 14, 5, 12, 11, Крум Кюлявков 17, 15, 19, 10, 5, 2, 6, 14, 13, 7, 1, 9, 4, 12, 11, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала долна 25, 26, махала Леските 6, 5, 4, 3, махала Реката къща, 14, 13, 15, махала Ресенска 4, махала Ярешка 3, 2, 6, 4, 1, местност доло, местност Смоквата, Руен 33, 31, 30, 16, 28, 14, 18, 10, 29, 20, 2, 32, 7, 15, 9, 17, 11, 27, 21, 19, 4, 22, 3, Рибарник и Обсл. Сгради, Цех, Цех, Гаражи, Телчарник, Работилница, Поща, Павилион, Здр. Служба

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гюешево: 000053, Васил Левски 10, 11, 5, 2, 3, 1, 1, 1, Георги Раковски 10, 3, 6, 1, 2, 12, 8, Иван Вазов 4, 2, 1, 3, Ильо Войвода 18, 27, 14, 10, 7, 2, 4, 11, 25, 6, 1, 19, 8, 5, 9, Кирил и Методий 3, 13, 5, 10, 8, Комсомолска 25, 20, 17, 14, 12, 21, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева магазин, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра Скз Гюешево, Застава, махала Цървенджийска 6, махала Чачарска, Младен Тасков 2, 3, 4, 1, Отец Паисий 28, 1, 14, 27, 10, 2, 2, 25, 6, 26, 3, 22, 18, 7, 10, 5, 1, 15, 17, Поручик Борис Чуковски 4, Руен 5, 1, Румяна Войвода 14, 5, 6, 13, 4, Стефан Караджа 11, 9, 7, 17, 10, 15, 8, 14, 12, 3, 2, 4, 8, Стойо Якимов Георгиев 2, 3, 7, Стоян Лудев 15, 36, 18, 12, 24, 34, 6, 2, 22, 10, 40, 38, 20, 8, 16, 30, 4, 28, 14, Хан Аспарух 4, Помпена Станция, Кафе, Бензиностанция, Търг. Комплекс, Границата, Кафе, магазин, Кафе, 1, Училище, Черква, магазин

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица магазин, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Жиленци: Везенска, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров 4, 1, 3, 6, Гюешевско Шосе 30, 28, Склад Хр. Стоки, 14, 29, 51, 24, 37, 45, 49, 13, 12, 33, 41, 16, 36, 18, 20, 57, 34, 55, 8, Кафе, 10, 39, 40, 32, 47, 27, 6, 35, 53, 43, 38, 31, Деляница, Димитър Каляшки 31, Куртевите, махала Босачка, махала Везенска 21, Вила, Фургон, 26а, 28, 37, 29, 31, 5а, махала Грънчарска 15, 4а, 20, Вила, 18, 13, 5, 7, 6, 12, 1, 11, 3, 21, 2, 8, 25, 29, махала долна 38, махала Мазнево магазин, 8, Вила, Фургон, махала Сиракова, махала Сърбинска 2, 7, 1, 5, 3, 10, 15, 8, 18, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово 14, 54, 67, 54, 68, 75, 71, 66, 60, 77, 64, 73, 81, 69, 59, 52а, 62, 56, 52, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев 1, Рекалска 27, 46, 36, 10, 5а, 8, 37, 13, 23, 7, 14а, 22, 40, 6, 5, 4, 32, 50, 39, 43, 30, 34, 18, 9, 48, 19, 11, Разсадник, 49, 25, 45, 35, 24, 20, 3, 33, 1, 3б, 38, 42, 28, Стопански Двор Мандра, Автобусен Гараж, Христо Ботев 4, къща, къща, Вила

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Каменичка Скакавица: Васил Левски 10, 26, 30, 3, 7, 4, 9, 12, 19, 6, 15, Здравец 3, 1, Каменица 6, 4, 1, 10, 13, махала Дудевска 26, 1, Вила, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска 2, махала Чифутска, Осогово 31, 2, 15, 19, 6, 4, 8, 16, 11, 2, 21, 31, 17, 10, 14, Сребърно Коло, Хаджи Димитър 4, Кафе

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Коприва

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кутугерци

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кършалево

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Грамаче, махала Джурина, махала донина, махала Плавнище, махала Прекендачка, махала Щърбец

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска, 72

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Раненци: Людмила Живкова 2, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска 21, махала Друмлийска 9, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра 26, махала Шляпарска, магазин

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Церовица: махала Бело Камене

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Богослов: местност Ръжеве

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Горна Брестница: Кортин дол

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Грамаждано: местност Гола Велика, местност Колушка Река

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък 19, 17, 25, 26, 18, 16, Гюешевско Шосе Дърв. Работилница, Димитър Иванов 42, 30, 26, Димитър Кукудов 1, Помпа, 1а, Крум Зарев 25, 27, 23, 19, местност Влахов дол 176 Вила, местност Гнила, местност Гола Велика 240, В23, Вила, Вила 34, Вила №33, Бунгало, Картинг Писта, Фургон, 4, Помпа, В-119, 1, 39, Вила 15а, 111, 143, Бунгало №285, местност Динката Вила, къща, местност Жабокрътски Рид Павилион За Охрана, местност Полски Имоти 6, 3, 4, 2, местност Ръжеве 204, 222, Вила, местност Хисарлъка Вила, Митко Палаузов 7, 6, 2, 10, 20, 6а, 8, 11, 9, 4, 5, 18, 21, 16, 13, 3, 1, 22, 12, 14, Невестинско Шосе 1, 32, Незабравка 2, 4, 8, 6, Никола Атанасов 6, Раденко Видински 15, 1, 13, 4, 12, 19, 8, Помпа, Секция №8, 10, 3, 9, 7, 2, 11, 5, 6, Светамински Бор, Станкевско Шосе 6, 3, ул. Дупнишко Шосе

На 17.03.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 17.03.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Жиленци: Ангел Маноилов 2, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки 2, 1, 3, 6, 4, махала Везенска, махала Сиракова 21, 37, 33а, 36, 27, Петър Ризов 25а, 7, 38, 46, 36, 22, 20, 27, 25, 26, 30, 40, 42, 21, 34, 24, 44, 23, 29, 33, 28, Радослав Нотев 2, къща

На 17.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: местност Влахов дол Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, Прогона, Спартак

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Горна Гращица: Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Двадесет и Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност Заечки Камик, Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39, Мандра

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Лиляч: местност Войника, Вила, Помпа

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк, Кръчма, Стопански Двор

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Цървеняно

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Горна Гращица: XIII-212. Кв. 18, Алеко Константинов 2, 1, Александър Димитров 5, 1, 3, 4, 2, Александър Стамболийски 2, 5, 1, 15, 10, 18, 9, 4а, 25, 30, 11, 34, 8, 4, 22, 7, 12, 16, 21, 3, 19, 17, 32, 6, 23, 28, 36, Болшевик 1, Васил Левски 19, 17, 14, 8, 2, 11, 1, 15, 7, 6, 5, 16, 13, 9, 3, 4, Вела Пеева 9, 8, Вола 1, 2, 3, 4, Генерал Владимир Заимов 4, 2, 3, 1, Георги Бенковски 8, 10, 4, 2, 6, Георги Димитров 57, 24, Георги Раковски 5, 11, 14, 16, 7, 9, 15, 13, Девети Септември 4, 2, Иван Вазов 6, 8, 5, 3, 4, Лавеле 1, 7, 3, 4, 2, 5, Ленин 26, 9, 22, 25, 10, 13, 20, 28, 16, 23, 27, 5, 6, 21, 23а, 18, 8, 11, 29, 4, 17, 19, 7, 12, 14, 6, 30, 2, Петър Берон 4, 7, 9, 1, 5, Спартак 8, 2, 10, 12, Страцин 1, 4, 3, 6, 2а, Струма 1, 3, 7, 21, 15, 6, 9, 27, 10, 25, 17, 5, 23, 11, 4, къща, 2, 18, 8, Тодор Каблешков 1, 2, 3, Томанова 3, 11, 15, 1, 7, 12, 8, 6, 9, 10, 4, УПИ XI-70, Кв. 16, Хан Аспарух 8, 30, 45, къща, 55, 29, 6, 33, 19, 13, 49, 7, 24, 35, 18, 16, 23, 12, 17, 37, 47, 21, 26, 10, 39, 15, 14, 28, 1, 43, 41, 3, 2, 1, Шипка 8, 4, 2, 6, 10, Юри Гагарин 43, 59, 55, 10, 14, 21, 22, 27, 23, 20, 5, 15, 18, 14а, 29, 13, 6, 11, 31, 3, 26, 9, 15а, 1, 16, 8, 24, 17, 7, Язовир Валого, Черква, Читалище, къща, магазин, Мандра, Казани, Поща, Ресторант, Адм. Сграда, Здравна Служба, Кафе

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември 8, 21, Лиляна Димитрова 2, махала Томанова 18, 5, махала Чорбаджийска къща, магазин, 22, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински 19, Стоян Лудев 6, Христо Ботев 1, 13, Хоремаг, къща, Метален Фургон, магазин

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 9, 1, 3, 4, 7, 10, 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, 3, Бачо Киро 5, 3, 1, Бенковски 21, 11, 7, 27, 3, 29, 31, 5, 19, 41, 33, 25, 37, 1, 23, 9, 35, 4, 13, 17, 39, 15, Бор 2, 6, 4, Васил Левски 5, 24, 13, 14, 3, 8, 6, 9, 2, 23, 19, 4, 25, 1, 18, 22, 20, 15, 11, 7, 10, 21, Виден 4, 6, 3, 1, 2, 5, Владимир Поп Томов 14, 10, 12, 6, 8, 2, 1, 3, 15, 4, Възраждане 4, 9, 1, 7, 6, 5, 3, 2, 8, 25, 23, 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, Георги Димитров 5, 10, 9, 14, 16, 7, 8, 18, 1, 4, 6, 11, 20, 2, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, 15, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Даскал Димитър Стоянов 9а, 23, 25, 19, 7, 7а, 5, 11, 6, 29, 3, 1, 4, 13, 17, 29, 41, 3, 59, 31, 26, 67, 30, 28, 18, 24, 65, 39, 47, 45, 33, 63, 43, 53, 35, 49, 55, 51, 37, Девети Септември 7, 6, 1, 8, 4, 9, 3, Димитър Благоев 4, 6, 1, 3, 2, 7, 5, 12, Димитър Каляшки 1, 6, 2, 4, 3, 8, Жельо Демиревски 10, 4, 12, 14, 5, 7, 15, 9, 27, 25, 17, 11, 21, 3, 13, 23, 2, Здравец 6, 5, 4, 2, 10, 8, 7, Иван Вазов 4, 6, 9, 2, 13, 24, 12, 22, 14, 18, 1а, 16, 26, 5, 8, 1, 7, 10, 3, 30, 20, 11, 23, 21, 9, 15, 25, 27, Извора 2, 1, 4, Изгрев 7, 3, 5, 1, Кирил и Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 15, 20, 22, 24, 2, 32, 4, 6а, 16, 13, 29, 31, 33, 25, 28, 7, 30, 17, 8, 9, 45, 56, 19, 23, 3, 27, 5, 11, 5а, 37, 18, 6, 34, 12, 10, 26, 35, 21, 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, 51, 38, 47, 36, 41, 43, 40, 45, 56, 60, 53, 61, 81, 52, 75, 71, 58, 69, 72, 54, 59, 73, 65, 42, 62, 67, 63, 48, 57, 77, Лехово 2, 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Маркова Стъпка 1, 3, 5, 2, местност Драките, местност Маровски път, Мусала 1, 5, 4, 2, 3, Незабравка 2, 1, 4, Никола Димитров 2, 9, 4, 7, 5, 3, 1, 8, 13, 10, 3, 14, 11, 5, 12, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Отец Паисий 2, Петко Р. Славейков 4, 2, Раковска 1, 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Рила 12, 8, 10, 7, 1, 3, 2, 4, 5, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Симеон Въжаров 1, 7, 9, 6а, 11, 3, 2, 5а, 5, Стадиона 1, 2, 3, 5, 5а, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12, Христо Ботев 12, 1, 4, 16, 29, 6, 19, 7, 26, 8, 32, 9, 10, 30, 36, 24, 18, 42, 17, 15, 20, 11, 27, 14, 40, 22, 5, 28, 38, 25, 34, 3а, 2, 21, 13, 23, Бензиностанция, Газостанция, Варници, Мандра, магазин, магазин, Закуски, Механа, Ресторант, Кафе, Пункт Горско, Хотел, Шивашки Цех, магазин, Стол, Читалище, Аптека, Здравна Служба, офис, Склад, Поща, Гатер, Стоп. Двор, Цех За Алумин. дограма, Фуражомелка, Дърв. Работилница, къща, Мандра, Усип, Диагн. Пункт, Фурна, Кантар

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица 26, 7, 9, 10, 3, 18, 16, 12, 2, 26, 1, 8, 20, 4, 14, 6, 22, 5, Васил Левски 6, 4, 3, 5, 1, 10, 2, 9, 7, 8, Възраждане 19, 13, 31, 21, 10, 23, 17, 20, 8, 27, 24, 25, 18, 12, 29, 22, 26, 16, 15, 14, 9, 5, 4, 7, 3, 6, 11, Димитър Благоев 6, 4, Драговищица 6, 8, 4, Елин Пелин 6, 13, 11, 5, 14, 9, 4, 12, 15, 7, 3, 2, 8, 10, 17, 1, Звезда 1, 10, 7, 5, 2, 4, 3, Иглика 8, 3, 6, 4, 1, 2, Индустриална 43, 7, 11, 44, 12, 36, 1, 26, 6, 5, 20, 46, 22, 13, 2, 14, 28, 34, 8, 16, 10, 18, 42, 32, 38, 9, 30, 4, 3, местност Базето, Мир 36, 2, 5, 10, 14, 3, 20, 7, 18, 32, 9, 1, 34, 6, 16, 15, 22, 17, 13, 12, 28, 11, 24, 19, 21, 4, 8, 26, Нов Живот 18, 6, 11, 14, 12, 13, 20, 5, 16, 3, 15, 7, 8, 4, 1, 9, 15, Овощарска 4, 3, 6, 1, 7, 5, 6, 14, 8, 12, 9, 10, Околовръстна 14, 10, 45, 47, 37, 12, 43, 8, 41, 16, 18, 25, 1, 13, 2, 3, 5, 11, 9, 4, 17, 21, 15, 25, 35, 2, 27, 19, 33, 6, Пейо Яворов 3, 6, 7, 2, 9, 5, 4, Спасовица 2, 3, 1, Стоян Тренев 3, 56, 13, 9, 7, 105, 101, 11, 70, 107, 5, 1, 64, 93, 72, 38, 107, 60, 58, 68, 16, 34, 10, 75, 87, 18, 63, 85, 32, 95, 11, 65, 99, 12, 109, 89, 69, 64, 54, 52, 20, 97, 42, 71, 67, 26, 105, 70, 8, 91, 24, 81, 62, 2, 6, 98, 14, 36, 22, 50, 79, 77, 103, 80, 56, 78, 83, 101, 76, 55, 6, 54, 103, 29, 72, 25, 33, 49, 35, 27, 78, 47, 41, 77, 51, 43, 23, 31, 68, 53, 80, 37, 99, 62, 97, 19, 93, 17, Струма 6, 1, 3, 4, 8, Търговска 7, 4, 3, 5, УПИ ХIII-12 Кв. 2, Христо Смирненски 5, 12, 14, 4, 2, 10, 1, 6, 3, 8, 16, Щастие 15, 14, 21, 19, 16, 8, 11, 7, 4, 3, 13, 9, 17, 5, 1, 10, 6, 2, Работилница, Цех, 1

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: местност Дренов дол Бунгало, 37, 8, В-31, Стрелбище, 17, Вила №15, 18, 27, 15, 9, 41, 19, 13, 32, местност Николичевски път Обор, 32, Вила, 32а Стоп. Постройка, 305, Кантар, 33, Склад, Цех, Телчарник, 32, 43, 32а Гараж, Рем. Работилница, 45, Склад, София

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Николичевци: Васил Левски 23, 21, 40, 48, 44, 38, 17, 19, 32, 36, 34, 46, 30, 42, 5, 11, 9, 8, 20, 13, 22, 26, 28, 12, 15, 18, 2, 16, 3, 1, 24, 7, 6, Васил Петлешков 3, 11, 9, 4, 2, 5, 8, 1, 26, Велбъжд 1, 3, 2, 5, Георги Бенковски 4, 2, Ильо Войвода 7, 9, 3, Йорданка Николова 1, Лиляна Димитрова 2, 4, 1, 3, М. Присоето, Мусала 3, 7, 1, 2, 6, 9, 4, 11, 5, Никола Вапцаров 1а, 11, 3, 3а, 2, 5, 1, Николичевски път 3, 39, 2, Овощарска 1, 13, 5, 7, 11, 17, 3, 15, 18, 16, Овощарски Институт 1, Панайот Волов 2, 16, 5, 7, 1, 8, 6, 3, 12, 14, Рила 16, 7, 8, 14, 18, 20, 4, 10, 5, 22, 1, 2, 12, 5а, 9, 24, Стоян Лудев 44, 31, 29, 47, 37, 35, 53, 39, 46, 52, 41, 56, 58, 55, 70, 51, 61, 62, 59, 64, 60, 68, 66, 54, 45, 49, 33, 9, 11, 24, 42, 10, 20, 8, 1, 3, 28, 19, 21, 34, 2, 4, 17, 12, 23, 40, 22, 15, 18, 6, 5, 38, 16, 36, 26, 32, Струма 2, 1, 3, 6, Христо Ботев 17, 9, 19, 35, 6, 27, 25, 10, 2, 4, 8, 31, 12, 15, 7, 14, 5, 23, 29, 11, 1, 3, 13, 33, 21, Христо Смирненски 6, 3, 4, 2, 7, 5, 1, Черемидарница, Черенец 7, 5, 6, 4, 2, 1, 9, Ябълка 2, 1, Склад, Кафе

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Скриняно: Александър Стамболийски 9, 30, 5, 14, 36, 6, 20, 3, 32, 7, 1, 18, 4, 22, 40, 32а, 11, 26, 2, 12, 10, 38, 15, 8, 13, Бистрица 1, 5, 3, Витоша 10, 13, 18, 7, 20, 2, 14, 9, 8а, 11, 8, 6, 3, 5, Емил Шекерджийски 6, извън регулация, Марица 1, 3, 2, Оборище 2, 1, 3, Пейо Яворов 12, 8, 10, Свилен Русев 2, 4, 1, Стоян Лудев 57, 90, 96, 109, 77, 84, 82, 88, 96а, 95, 55, 107, 92, 75, 86, 81, 105, 101, 87, 98, 111, 49, 91, 104, 80, 78, 83, 67, 69, 106, 71, 73, 79, 74, 99, 96 Б, 108, 76, 110, Чайка 4, 5, 2, 8, 7, Шипка 5, 10, 4, 2a, 9, 1a, 8, 3, 1, 6, Щастие 5, Фурна, магазин

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Цървеняно: 002224 местност Ридо, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница, Помпа

На 17.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, Васил Левски 7, 3, 10, 5, 12, 6, 9, 11, 8, 2, Георги Димитров 14, 10, 3, 16, 9, 7, 5, 11, 8, 12, 6, Девети Септември 27, 29, 25, 37, 35, 19, 22, 32, 15, 13, 24, 40, 18, 43, 44, 45, 41, 42, 36, 33, 31, 21, 17, 34, 28, 47, 20, 30, 27, 12, 49, 38, 39, 16, 23, 14, Димитър Каляшки 9, 4, 8, 6, 5, 7, 3, 2, 12, 8, 11, Иван Вазов 6, 16, 1, 18, 4, 5, 10, 14, 12, 3, 20, 8, 2, 22, 24, 26, Кирил и Методий 12, 18, 8, 7, 23, 10, 24, 1, 11, 2, 17, 3, 5, 13, 19, 21, 9, 14, 15, 28, 25, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска 16а, 3, 5, 4, 12, 19, 7, 9, 20, 17, 8, 18а, 18, 1, 11, 14, 22, 2, 21, 15, 13, 19а, 16, ПИ 87062. 11. 80. 1, Първи Май 39, 16, 26, 21, 3, 15, 7, 41, 38, 2, 33, 12, 10, 27, 32, 56, 1, 11, 36, 52, 50, 25, 14, 43, 45, 5, 20, 44, 6, 58, 29, 28, 54, 46, 48, 31, 23, 42, 34, 18, 22, 17, 40, 19, 4, 30, 8, Славейков 18, 29, 10, 22, 13, 7, 23, 5а, 25, 2, 9, 31, 5, 4, 8, 27, 20, 19, 17, 14, 6, 4а, 1, 3, 21, 12, 35, 31, 33, 26, 24, Христо Ботев 2, 7, 5, 1, 4, 6, 8, 3, Институт

На 17.03.2020 г. /09:15 – 14:00 ч./ –  Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, местност до Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Рила 2, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, Местн. Бахчата

На 17.03.2020 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Жиленци: Курбанци, махала долна 11, 32, местност При Къщи

На 17.03.2020 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Кюстендил: Бреза 5, Гюешевско Шосе Стоп. Двор, 10, Хр. Стоки, Димитър Кукудов 16, 4, 18, 2, 14, 1, 10, 5, 12, 22, 3, 8, 6, Емил Марков 77, 46, 83, 22, 67, 42, 40, 71, 85, 81, 44, 38, 69, 79, 48, Иван Банков 2, 10, 6, 1, 5, 14, 8, 3, 12, 16, 4, Крум Зарев 59, 69, 31, 67, 43, 61, Стоп. Постройка, 47, 39, 51, 65, 53, 57, 60, 33, 49, 37, 35, 77, 63, 29, 55, 41, 45, махала Корубанска, местност Влахов дол, местност Динката къща, Никола Атанасов 15, 13, 9, 12, 5, 4, 1, 2, 3, 10, 6, Цвятко Радойнов 3, 4, 2

На 17.03.2020 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Лозно: махала Корубанска

На 18.03.2020 г. /08:45 – 11:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Грамаждано: II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски 18, 7, 14, 4, 1, 10, 9, 12, 6, 2, 8, 5, Васил Левски 14, Джурналица, Димитър Каляшки 4, 40, 17, 22, 23, 26, 8, 1а, 12, 32, 5, 11, 1, 38, 3, 21, 14, 25, 13, 6, 7, 27, 9, 28, 10, 36, 20, 34, 2, 35, 56, 58, 68, 37, 33, 50, 29, 54, 44, 46, 60, 31, 48, 70, 62, 66, 52, Здравец 1, 9, 7, 16, 6, 3, 11, 5, 15, 14, 4, 13, 82, 24, 36, 23, 34, 27, 38, 17, 40, 26, 15, 32, 25, 20, 19, 22, 21, 30, 28, Любен Манджуков 8, 4, 6, 2, 3, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Почивало, местност Страната ПИ 012106, местност Стрелбище, местност Стрелбище Пи003007, Осогово 10, 1, 3, 8, 4, 6, 15, 13, 2, 8а, 11, 15а, 21, ПИ 17680. 25. 36, Почивало, Радослав Нотев 24, 5, 19, 17, 18, 2, 23, 27, 16, 12, 9, 1, 3, 10, 7, 15, 11, 13, 6, 8, Румена Войвода 4, 5, 11а, 3, 2, 1, Стоимен Ковачев 5, 4, 15, 5, 6, 7, 9, 8, 2, 11, 13, 1, 3, Христо Ботев 3, 2, 4а, 14, 4, 7, 8, 12, 1, Читалище

На 18.03.2020 г. /08:45 – 11:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Жиленци: Ангел Маноилов 2, 17, 4, 18, 10, 6, 14, 13, 3, 7, 16, 9, 1, 5, Борис Джелепски 4, 12, 2, 5, 6, Вила, 9, 10, къща, 1, Васил Левски 4, 7, 16, 6, 3, 13, 2, 12, 14, 1, 5, 18, 8, 10, Глоковска 2, 4, Гюешевско Шосе 13, 23, 19, 21, 9, 11, 15, 17, 7, 3, 1, 5, 2, 4, Димитър Каляшки 2, 1, 3, 6, 4, 29, 24, 9, 8, 14, Кафе, 44, 27, 41, 18, 50, 25, 28, 32, 11, 36, 40, 26, 13, 23, 5, 48, 12, 17, 42, 20, къща, 10, 15, 46, 52, 30, 31, 33, 39, 16, Иван Вазов 16, 18, 6, 10, 8, 14, 12, Вила, Иглика 2, 1, Крайречна 2, Вила, Курбанци, Кьошко, махала Везенска, махала долна 41, 43, 44, 35, 21, 40, 39, 42, 30, 38, 28, 9, 8б, 15, 20, 29, 10, Помпа, 37, 23, 17, 13, 24, 5, 1, 11, 32, махала Сиракова 21, 37, 33а, 36, 27, 18, 20 А, махала Черковна 16, 22, 2, 15, 6, 23, 12, 10, 1, 5, 26, 8, 9, 23а, 4, 43, 3, махала Чифлика къща, 1, Помпа, 15, 9 къща, 24, местност Баладърица, местност Гьоло, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски 2, 11, 13, 9, 6, 8, 3, 7, Над Погребите, Осогово 11, 1, 4, 6, 8, 2, 7, 3, 13, 45, 35, 16, 57, 41а, 22, Детска Градина, 26, 53, 59, 32, 24, 43, 10, 33, 27, 18, 11, 31, 46, 55, 47, 23, 44, 49, 61, 37, 36, 25, 21, 20, 15, 41, 50, 48, 29, 19, 63, 28, 14, 28а, 51, 17, 38, 40, 12, 39, Вила, 30, Петър Ризов 11, 4, 8, 17, 7, 12, 5, 16, 14, 6, 2, 18, 9, 3б, 10, 6а, 13, 3а, 25а, 7, 38, 46, 36, 22, 20, 27, 25, 26, 30, 40, 42, 21, 34, 24, 44, 23, 29, 33, 28, При Къщи, Първи Май 3, 1, 5, Радослав Нотев 2, 7, 21, 9, 11, 17, 15, 19, 5, 13, Райна Княгина 6, 1, 5, 4, 7, 8, 12, 2, 10, Теменужка 1, 5а, 6, 7, 7а, 9а, 2, 4, 8, 11, 5, 6, УПИ II-105, Кв. 26, УПИ XII, Кв. 17, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев 5, 1, 6, 4, 10, 12, 8, 2, 12а, 3, Вила, къща, Вила, Вила, къща, къща, Склад, Вила

На 18.03.2020 г. /08:45 – 11:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: Бреза 5, 3, 11, 9, 7, 1, 5, Васил Петлешков 25, 27, 29, 3, 7, 19, 31, 8, 5, 2, 1, 13, 9, 15, 23, 21, 9а, 17, 10, 6, 4, Гюешевско Шосе 12, 11, 4, 6, 13, 5а, 9 Снек Бар, Стоп. Двор, 9 магазин Строй. Материали, 7, Люпилня, 5, 10б, 10, 10а, Цех За Щори, 9, Читалище, 16, Павилион, 6а, 8, Ремонтна Работилница, 18, 14, 2, Склад, 1, Хран. Стоки, магазин, магазин Селкост. Техника, Склад, Автосервиз, Стоп. Двор, 10, Хр. Стоки, Димитър Иванов 32, 11, 10, 14, 13, 2, 6, 8, 4, 12, 1, 9, 19, 7, 17, 5, 3, 40, 15, 24, 16, 40, 36, 42, 23, 44, 25, 28, 34, 22, 30, 38, 26, 32, 21, 20, 27, 18, Димитър Кукудов 16, 4, 18, 2, 14, 1, 10, 5, 12, 22, 3, 8, 6, Елисавета Багряна 15, 9, 6, 5, 16, 8, 10, 14, 3а, 12, 13, 4а, 1, 7, 3, 4, 2, Емил Марков 8, 12, 6, 10, 1, 2, 14, 4, 3, 20, 16, 26, 18, 24, 22, 28, 12, 87, 77, 46, 83, 22, 67, 42, 40, 71, 85, 81, 44, 38, 69, 79, 48, Жельо Демиревски 30, 18, 38, 13, 7, 20, 15, 32, 26, 9, 34, 34а, 22, 11, 40, 24, 28, 16, 36, 42, 8, 1, 5, 6, 10, 14, 3, 2, 12, 4, Иван Банков 2, 10, 6, 1, 5, 14, 8, 3, 12, 16, 4, Иван Момчилов 3, Игнат Барбар 3, 9, 5, 7, 1, Индустриална Складово Помещение, 12, Йоаким Осоговски 2, Крум Зарев 17, 1, 7, 11, 2, 13, 9, 3, 5, 59, 69, 31, 67, 43, 61, Стоп. Постройка, 47, 39, 51, 65, 53, 57, 60, 33, 49, 37, 35, 77, 63, 29, 55, 41, 45, Лозенски Механи, ПИ 41112. 214. 59, Любчо Кечев 12, Малчика 1, 3, 7, махала Корубанска, местност Влахов дол Вила №15, Вила №12, Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, Барака, местност Гола Велика . , 717 Вила, Фургон, Бунгало, Вила, Вила №412, местност Гърлянски Черешарник 2, 37, 16, 12, 28, 21, 39, 1а, 19, 26, 23, 22, 28 А, местност Динката Стоп. Постройка, Вила, къща, къща, къща, къща, местност Кандило, местност Кандило ПИ 050199, местност Лозенски Механи 1, 27, 58, 8, 20б, 6, 2, 55, 15а, 7, 22, 5, 20, 4, 9, 21, 23, 10, 18, Могилата, Никола Атанасов 15, 13, 9, 12, 5, 4, 1, 2, 3, 10, 6, Николай Рукавишников 3, 5, 11, 6, 7, 9, 4, 1, 2, Петър Берон 46, 46, Петър Ников 3-Б, 3, 3б, ПИ №41112. 10. 107 местност Могилата, Прогона, Румена Войвода, Сердика 4, 1, Соволска 1, 5а, 38, 36, 27б, Поща, 8, Вила, къща, 32, Цех, 6, 31, 48, Работилница, 30, 25, къща, 17а, 29, 1а, 27, 11а, 33, 35, 16а, 39, Работилница, 22, 34, Цех, Спартак Разсадник, Стоп. Постройка, Кладенец, Помпа, 61, Къпалня, УПИ III-7156, Кв. 398, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов 3, 4, 2, Бар, Цех, Авт. База

На 18.03.2020 г. /08:45 – 11:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Лозно: ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски 3, 5, 11, 2, 10, 1, 6, 7, 9, 4, 1, Георги Бенковски 5, 4, 7, 1, 9, 3, 8, Даскал Димитрий 4, 1, 4, 2, 6, 8, 5, Димитър Каляшки 18, 10, 21, 6, 42, 13, 2, 27, 11, 34, 24, 28, 7, 50, 33, 8, 14, 17, 36, 4, 12, 19, 32, 35, 25, 40, 5, 22, 16, 46, 26, Дрин 4, 2, Емил Шекерджийски 2, 1, 9, 5, 4, 7, 3, 11, Йорданка Николова 2, 4, Китка 27, 7, 29, 31, 10, 14, 8, 15, 3, 2, 35, 20, 9, 5, 23, 13, 11, 19, 25, 33, 4, 6, 17, 18, 16, махала Кепазка 3, 2, 1, 1а, махала Корубанска, местност Азна 3, местност Кочине 2, 1, Вила, местност Лозище 7, 5, местност Орачето, местност Пладнище, местност Под Селото, местност Разкръсе, местност Стари Лозя Скз Лозно, местност Стрелбище, местност Стрелбището, Осогово 4, 2, 6, 3, 7, 16, 22, 18, 31, 24, 33, 25, 14, 9, 11, 16, 28, 21, 17, 3, 13, 30, 20, 27, 12, 29, 10, 5, 23, 19, 15, 7, Паисий Хилендарски 4, 20, 9, 13, 5, 14, 10, 12, 6, 11, 3, 7, Под Селото, Свети Илия, Слатина-026005, Стадиона 6, Стефан Караджа 30, 28, 32, 45, 14, 15, 43, 35, 19, 26, 17, 41, 27, 33, 23, 25, 29, 12, 31, 37, 6, 10, 39, 47, 21, 16, 8, 18, 24, 2, 4, 9, 1, 5, Стопански Двор, Стоян Лудев 17, 4, 11, 10, 7, 2, 14, 6, 3, 15, 19, 12, 5, 20, 21, 13, 8, 23, 1, 9, Стрелбището, Топила, Топилата ПИ 030042, УПИ XI-223 Кв. 21, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев 11, 3, 7, 1, 4, 9, 5, Цанко Церковски 22, 37, 34, 14, 19, 2а, 6, 2, 40, 29, 23, 1, 27, 32, 7, 13, 15, 24, 21, 33, 9, 16, 8, 12, 18, 4, 28, 3, 30, 36, 25, 42, 17, 26, 14, Четиринадесети Май 30, 7, 1, 17, 28, 22, 6, 55, 5, 3, 12, 18, 19, 15, 16, 9, 2, 4, 24, 20, 26, 2 Цех, 11, 6а, 8, 10, 21, 90, 98, 116, 28, 106, 55, 120, 29, 118, 65, 104, 84, 78, 75, 110, 83, 96, 100, 77, 69, 97, 114, 99, 92, 89, 79, 73, 31, 108, 93, 86, 112, 102, 88, 87, 81, 95, 94, 82, 51, 53, Оптичен Шкаф, 74, 65, 39, 29, 69, 23, 31, 57, 21, 35, 27, 43, 76, 36, 61, 32, 37, 80, 72, 55, 41, 64, 68, 49, 52, 25, 78, 48, 40, 44, 38, 70, 34, 45, 62, 46, 63, 42, Цех, Цех

На 18.03.2020 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Вратца: Лютица, махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил, 105

На 18.03.2020 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Гърляно: IV-111, Кв 22, Владимир Заимов 18г, 12 1, 18а, 21, 16, 29, 12, 16 3, 25, 23, 19, 31, 4, 27, 17, 11, 9, 3, 4, 2, Девети Септември 4, 2, 21, 1, 3, 23, 9, 13, 17, 7, 19, 11, Димитър Каляшки 31, 27, 23, 33, 29, 14, 2, 3, 7, 17, 9, 14, 5, 12, 11, Крум Кюлявков 17, 15, 19, 10, 5, 2, 6, 14, 7, 13, 1, 9, 4, 12, 11, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала долна 25, 26, махала Леските 6, 5, 4, 3, махала Реката къща, 14, 13, 15, махала Ресенска 4, махала Ярешка 3, 2, 6, 4, 1, местност доло, местност Смоквата, Руен 33, 31, 30, 16, 14, 28, 18, 10, 29, 20, 2, 32, 7, 15, 9, 17, 11, 27, 21, 19, 4, 22, 3, Рибарник и Обсл. Сгради, Цех, Цех, Гаражи, Телчарник, Работилница, Поща, Павилион, Здр. Служба

На 18.03.2020 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Жиленци: Везенска 2, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров 4, 1, 3, 6, Гюешевско Шосе 31, 28, Склад Хр. Стоки, 14, 29, 51, 24, 37, 45, 49, 13, 12, 33, 41, 16, 36, 18, 57, 20, 34, 55, 8, Кафе, 10, 39, 40, 32, 47, 27, 6, 35, 53, 43, 38, 30, 45, Деляница, Димитър Каляшки 31, Куртевите, махала Босачка, махала Везенска 21, Вила, Фургон, 26а, 28, 37, 29, 31, 5а, махала Грънчарска 15, 4а, 20, Вила, 18, 13, 5, 7, 6, 12, 1, 11, 3, 21, 8, 2, 25, 29, махала долна 38, махала Мазнево магазин, 8, Вила, Фургон, махала Сиракова, махала Сърбинска 2, 7, 1, 5, 3, 10, 15, 8, 18, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово 14, 54, 67, 54, 68, 75, 71, 66, 60, 77, 64, 73, 81, 69, 59, 52а, 62, 56, 52, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев 1, Рекалска 27, 46, 36, 10, 5а, 8, 37, 13, 23, 7, 14а, 22, 40, 6, 5, 4, 32, 50, 39, 43, 30, 34, 18, 9, 48, 19, 11, Разсадник, 49, 25, 45, 35, 24, 20, 3, 33, 1, 3б, 38, 42, 28, Стопански Двор Мандра, Автобусен Гараж, Христо Ботев 4, къща, къща, Вила

На 18.03.2020 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Каменичка Скакавица: Сребърно Коло

На 19.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Скриняно: 66891. 24. 100 М. Чуката, Георги С. Раковски 26, 1, 12, 9, 33, 24, 5, 7, 14, 22, 21, 39, 18, 15а, 15, 13, 2, 17, 12а, 35, 25, 16, 31, 11, 3, 8, Георги Трайков 10, 17, 4, 11а, 2, 15, 3, 25, 14, 12, 21, 11, 8, 7, 23, 5, 27, местност Чуката, П. Волов 13, 10, 4, 8, 3, 12, 5, 6, 11, Пролет 10а, Пролетарска 6, 18, 14, 12, 16, 7, 9, 1, 4, 10, 8, 5, 2а, 9а, Стопански Двор, Стоян Лудев 136, 134, 131, 125, 118, 138, 130, 115, 139, 128, 121, 135, 122, 117, 124, 137, 113, 140, 126, 133

На 19.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Стенско: 240 Кв. 13, извън регулацията, местност Шишманци, Стенско 1, магазин, Здравна Служба

На 19.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Шишковци: Александър Стамболийски 17, 11, 16, 25, 23, 10, 31, 24, 27, 13, 30, 19, 2, 8, 35, 29, 14, 26, Андон и Стойна Виачеви 5, 2, 1, Бачо Киро 4, 2, Васил Демиревски 6, 8, 15, 9, 7, 4, 2, 11, 5, 1, 12, 13, Васил Коларов 11, 8, 6, 13, 10, 17, 7, 15, 9, 12, 79, 22, 58, 54, 26, 66, 87, 73, 68, 18, 85, 50, 71, 37, 42, 77, 46, 105, 81, 59, 27, 35, 45, 103, 63, 40, 52, 29, 101, 97, 75, 91, 69, 95, 65, 61, 38, 43, 93, 56, 64, 74, 83, 51, 99, 60, 24, 49, 62, 30, 89, 107, Васил Левски 3, 1, 6, 4, 10, 9, 8, 5, 7, Вела Пеева 5, 1, 4, 3, Владимир Димитров Майстора 27, 9, 37, 12, 25, 32, 14, 23, 17а, магазин, 8, 21, 31, 2, 39, 11, 15, 24, 10, 20, 28, 6, 18, 13, 33, 29, 1, 4, 5, 3, 36, 17, 7, 19, 35, Георги Бенковски 10, 4, 2, 7, 1, 12, 9, 5, 11, 3, 8, 6, Гоце Делчев 3, 5, 1, 2, 11, 6, 4, 7, 9, Девети Септември 5, 1, 29, 35, 21, 23, 31, 12, 16, 10, 27, 11, 3, 17, 6, 18, 19, 20, 7, 9, 22, 25, 24, 15, 14, 33, 13, 4, 26, 2, Димитър Каляшки 15, 13, 7, 1, 6, 14, 11, 12, 9, 5, 18, 4, 10, 25, 27, Елин Пелин 1, 3, 5, 2, Емил Шекерджийски 15, 12, 9, 13, 6, 1, 7, 10, 2, 17, 5, 11, 3, 4, 8, Зоя Космодемянская 4, 6, 5, 2, 8, 3, 10, 1, Иван Вазов 4, 2, 3, 1, Лилия Карастоянова 1, 5, 7, 3, Лоза 5, 1, 7, 3, Любен Кацаров 4, 22, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов 10, 1, 3, 4, 5, 6, 10, 2, Млада Гвардия 1, 5, 2, 7, 3, 11, 14, 8, 9, 13, Неофит Рилски 19, 32, 16, 12, 15, 6, 30, 14, 34, 26, 2, Никола Вапцаров 2, 4, 3, 1, Паисий Хилендарски 3, 1, 8, 4, 2, 7, 6, 5, Пейо Яворов 7, 9, 3, 2, 11, 15, 13, Пеньо Пенев 2, 4, Раковски 4, 10, 2, 6, 8, Роза Димитрова 7, 5, 1, 3, 9, Станке Димитров 5, 7, 9, 3, Стефан Караджа 1, 4, 2, Столетов 3, 1, Стоян Лудев 3, 9, 1, 2, 7, Струма 5, 12, 9, 15, 13, 6, 10, 11, 2, 3, 7, 1, УПИ XIV – 464 Кв. 14, Хаджи Димитър 8, 3, 7, 2, 1, 4, 9, 5, 11, 6, Христо Ботев 4, 7, 1, 6, 8, 5, 2, 3, 11, 5, Христо Смирненски 4, 9, 8, 7, 1, 6, 11, 3, 5, Чучура 1, 4, Шипка 4, 1, 5, 3, Юри Гагарин 15, 7, 17, 1, 13, 9, 3, 5, 19, Яне Сандански 6, 5, 4, Черква, Здравна Служба, къща, къща, Детска Градина, Железарски магазин, магазин, Ресторант, Фурна

На 19.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил: IV, Кв. 77, Стопански Двор, Асен Златаров 11, Атанас достин 75, 74, 73, 69, 79, 72, 60, 68, 83, 77, 52, 62, 87, 81, 71, 67, 66, 56, Бивш Стопански Двор, Брест 3, Иван Пашалийски 14, 1, 54, 4, 9, 5, 2, 7, 6, 10, 8а, 3, 12, Индустриална 6, 4а, 4, 3, 2, 1, Липа 4, 15, 2, 24, 22, 13, 7, 12, 8а, 20, 19, 8, 3, 9, Люляк 15, 6, 20, 17, 5, 7, 2, 8, 1, 13, 12, 3, 11, 9, местност Ямборано, Младост 2, Овощарска 1, 3, Преслав 4, Роза 10, 6, 8, 7, 4, 5, Хризантема 4, 3, 5, 2, 7, 1, Склад

На 19.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Полска Скакавица: 393025, махала Бойчовци, махала Терзийска

На 19.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Раждавица: Азна 17, 9, 29, 11, 27, 5, 33а, 7, 21, 15, 1, Алеко Константинов 6, 1, Александър Димитров 1, 4, Александър Стамболийски 2, 4, 2, 6, 8, Асен Златаров 1, 5, 2, 3, Аспарух Плачков 5, Бенковски 3, 1, Валентина Терешкова 29, 31, 13, 22, 4, 28, 25, 15, 1, 3, 10, 16, 12, 5, 8, 6, 2, 17, 7, 35, 10а, 2, Варна 1, 2, 6, 7, 4, 3, Васил Коларов 24, 10, 9, 6, 12, 5, 2, 28, 6а, 4, 22, 11, 8, Васил Левски 6, 2, 8, 4, 3, Вела Пеева 1, 7, 5, 2, 4, 13, 1, Владимир Поптомов 13, 1, Георги Димитров 31, 65, 69, 35, 37, 43, 67, 63, 47, 51, 33, 45, 31, 39, 41, 14, 55, 49, 12, 18, 53, 41а, 6, 8, 10, 25, 23, 1, 17, 15, 19, 29, 11, Георги Кирков 2, 5, Граф Игнатиев 3, Димитър Каляшки 27, 11, 25, 28, 23, 18, 12, 16, 20, 21, 32, 1, 15, 3, 4, 31, 9, 29, 30, 19, 14, Димитър Полянов 5, 1, 3, Железничар 1, 3, Йорданка Николова 4, 8, 6, 1, 5, 12, Л. Димитрова 6, 2, 1, 8, 3, 4, Ленин 30, 32, 14, 20, 10, 16, 70, 88, 22, 26, 40, 50, 78, 28, 58, 4, 86, 8, 2, 24, 80, 74, 64, 84, 6, 36, 46, 34, 42, 52, 48, 12, 54, 72, 44, 68, 76, 56, 38, 62, 18, 66, 82, 10, 2, Неофит Бозвели 2, 3, 1, 8, Никола Вапцаров 16, 12, 16, 22, 1, 15, 2, 5, 9, 4, 18, 3, 20, 7, 13, Партизанска 2, 3, 1, 4, Рила 3, 5, Садни дол 18, 2, 10, 4, Славянска 2, 9, 8, 1, 2, 1, Созопол 7, 5, 7, 1, 3, Станке Димитров 4, 7, 5, 6, 14, Столетов 14, 3, 1, 2, 18, Стоян Лудев 1, Струга 1, 5, 2, 4, Струма 1, Тодор Каблешков 2, 1, 4, Христо Ботев 19, 46, 25, 42, 16, 29, 38, 21, 49, 45, 50, 53, 14, 20, 28, 24, 31, 44, 51, 18, 23, 36, 40, 39, 59, 17а, 27, 30, 57, 61, 13, 19, 55, 63, 12, 10, 6, 3, 9, 7, 8, 1, Христо Смирненски 2, 38, 34, 50, 20, 18, 42, 12, 22, 58, 8, 14, 32, 3, 54, 4, 46, 44, 7, 16, 13, 6, 10, 26, 40, 36, 19, 28, 13, Чайка 6, 4, 8, Черешарска 9, 12, 5, 1, 14, Шипка 2, 4, 5, 3, 1, 6, Юрий Гагарин 2, 7, 6, 4, 11, 1, 9, 5, 3, 7, 15, Складова База, Іі-ри Жп Кантон, Лекарски Кабинет, Канцеларии, къща, Поща, Кафе Аперитив, Ресторант, Казан, къща, Цех За Пластмаси, Училище, Хлебозавод, Банциг, Хранителни Стоки, Пансион, Кухня, къща, магазин, Читалище, Вила, Жп Гара, къща

На 19.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Раждавица: Азна 17, 9, 29, 11, 27, 5, 33а, 7, 21, 15, 1, Александър Стамболийски 4, 2, 6, 8, Асен Златаров 1, 5, 2, 3, Валентина Терешкова 2, Варна 1, 2, 6, 7, 4, 3, Васил Коларов 24, 10, 9, 6, 12, 5, 2, 28, 6а, 4, 22, 11, 8, Вела Пеева 7, 5, 2, 4, 13, Георги Димитров 65, 69, 35, 37, 43, 67, 63, 47, 51, 33, 45, 31, 39, 41, 14, 55, 49, 12, 18, 53, 41а, Георги Кирков 2, 5, Граф Игнатиев 3, Железничар 1, 3, Йорданка Николова 12, Л. Димитрова 2, 1, 8, 3, 4, Неофит Бозвели 8, Партизанска 2, 3, 1, 4, Садни дол 18, 2, 10, 4, Славянска 2, Созопол 5, 7, 1, 3, Струга 1, 5, 2, 4, Тодор Каблешков 2, 1, 4, Христо Ботев 46, 25, 42, 16, 29, 38, 21, 49, 45, 50, 53, 14, 20, 28, 24, 31, 44, 51, 18, 23, 36, 40, 39, 59, 17а, 27, 30, 57, 61, 13, 19, 55, 63, Христо Смирненски 13, Черешарска 9, 12, 5, 1, 14, Юрий Гагарин 7, Хлебозавод, Іі-ри Жп Кантон, Лекарски Кабинет, Канцеларии, къща, Поща, Кафе Аперитив, Ресторант, Казан, къща, Цех За Пластмаси, Училище

На 19.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Шипочано: 177, 95, 176, 9, 98, 103, 86, 88, 155, 128, 108, 157, 106, 94, 93, 160, 60, 96, 102, 158, 4, 175, 84, 101, 82, 174, 90, 173, 166, 105, 100, 153, 15, 110, 134, 133, 119, 79, 89, 136, 27, 143, 18, 112, 72, 54, 52, 50, 59, 122, 73, 58, 148, 117, 43, 130, 128, 17, 80, 25, 28, 31, 23, 152, 120, 135, 151, 30, 44, 60, 146, 14, 20, 42, 46, 53, 137, 38, 33, 118, 115, 91, 116, 21, 154, 77, 61, 56, 138, 19, 64, 142, 67, 140, 124, 36, 57, 37, 156, 35, 48, 71, 125, 29, 51, 24, 66, 75

На 19.03.2020 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Жиленци: махала Чифлика

На 19.03.2020 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: местност Влахов дол Вила №15, Вила №12

На 19.03.2020 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Лозно: ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски 3, 5, 11, 2, 10, 1, 6, 7, 9, 4, Георги Бенковски 5, 4, 7, 1, 9, 3, 8, Даскал Димитрий 4, Дрин 4, 2, Китка 27, 7, 29, 31, 10, 14, 8, 15, 3, 2, 35, 20, 9, 5, 23, 13, 11, 19, 25, 33, 4, 6, 17, 18, 16, махала Кепазка 3, 2, 1, 1а, местност Азна 3, местност Кочине 2, 1, местност Лозище 7, 5, Осогово 22, 18, 31, 24, 33, 25, 14, 9, 11, 16, 28, 21, 17, 3, 13, 30, 20, 27, 12, 29, 10, 5, 23, 19, 15, 7, Паисий Хилендарски 4, 20, 9, 13, 5, 14, 10, 12, 6, 11, 3, 7, Стефан Караджа 2, 4, 9, 1, 5, Стоян Лудев 17, 4, 11, 10, 7, 2, 14, 6, 3, 15, 19, 12, 5, 20, 21, 13, 8, 23, 1, 9, Топила, Топилата ПИ 030042, УПИ XI-223 Кв. 21, Цанко Церковски 22, 37, 34, 14, 19, 2а, 6, 2, 40, 29, 23, 1, 27, 32, 7, 13, 15, 24, 21, 33, 9, 16, 8, 12, 18, 4, 28, 3, 30, 36, 25, 42, 17, 26, Четиринадесети Май 51, 53, Оптичен Шкаф, 74, 65, 39, 29, 69, 23, 31, 57, 21, 35, 27, 43, 76, 36, 61, 32, 37, 80, 72, 55, 41, 64, 68, 49, 52, 25, 78, 48, 40, 44, 38, 70, 34, 45, 62, 46, 63, 42

На 20.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Стенско: 240 Кв. 13, извън регулацията, Стенско 1, магазин, Здравна Служба

Община Рила

На 16.03.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Рила: Васил Демиревски 4, Васил Начев 6, 1, Възрожденска 6, 2, 4, 7, 9, Димо Хаджидимов 2, 4, доктор Стойчев 39, 11, 65, 61, 20, 22, 37, 48, 52, 18, 34, 32, Черква, 4, 21, 25, 5, 15, 19, 6, 50, 7, 9, 24, 16, 3, 23а, 46, 1, 8, 30, 13, 63, 59, 35, Иван Вазов 8, 2, Иван Димитров 2, 1, 4, Иван Ризов 11, 9, 20, 10, 6, 24, 4, 26, 7, 28, 22, 2, Ильо Войвода 3, 17, 15, 7, 6, 2, 1, 10, 8, 9, Манастирска 11, 9, 7, 5, 3, 1, Мусала 2, 65, 4, Опълченска 28, 21 А, 43, 14, 26, 27, 47, 31, 16, 41, 36, 17, 39, 24, 32, 25, 11, 34, 37, 33, 29, 30, 19, 21, 9, 35, 23, 12, 13, Петко Д. Петков 6, 10, 4, 2, 12, 18, 14, Райна Княгиня 10, 2, 1, 3, 4, 5, Рилица 2, Свети Иван Рилски 5, 1, 2, Симеон Пандурски 44, 42, 13, 24, 22, 1, 46, 40, 17, 20, 8, 2, 7, 6, 10, 15, 9, 26, Спортела 18, 16, Страхил Войвода 4, 2, 6, 1, 3, Христо Ботев 12, 6, 23, 10, 15, 11, 25, 17, 5, 1, 3, 7, 19 189, 8, 4, 21, 13, Цар Иван Асен II 17, 13, 19, 15, 21, 14, Чавдар Войвода 1, 9, 7, 3, 19, 8, 5, 2, Черковна 38, Шипка 4, 5, 1, 2

На 18.03.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Рила: Васил Демиревски 4, Васил Демиревски 4, Васил Начев 6, 1, Възрожденска 6, 2, 4, 7, 9, Димо Хаджидимов 2, 4, доктор Стойчев 39, 11, 65, 61, 20, 22, 37, 48, 52, 18, 34, 32, Черква, 4, 21, 25, 5, 15, 19, 6, 50, 7, 9, 24, 16, 3, 23а, 46, 1, 8, 30, 13, 63, 59, 35, Иван Вазов 8, 2, Иван Вазов 4, 8, 3, 10, 6, 22, 5, Иван Димитров 2, 1, 4, Иван Ризов 11, 9, 20, 10, 6, 24, 4, 26, 7, 28, 22, 2, Ильо Войвода 3, 17, 15, 7, 6, 2, 1, 10, 8, 9, Майстор Алекси 28, 12, 5, 1, 14, 4, 17, 16, 31, 19, 9, 10, 11, 2, 25, 7, 22, 26, 3, 33, 23, 20, 29, 35, 8, 15, Манастирска 11, 9, 7, 5, 3, 1, Мусала 2, 65, 4, Опълченска 28, 21 А, 43, 14, 26, 27, 47, 31, 16, 41, 36, 17, 39, 24, 32, 25, 11, 34, 37, 33, 29, 30, 19, 21, 9, 35, 23, 12, 13, Петко Д. Петков 6, 10, 4, 2, 12, 18, 14, Подгорица 13, 53, 49, 4, 1, 19, 10, 18, 16, 17, 14, 45, 11, 8, 33, 12, 15, 43, 25, 30, 31, 41, 39, 37, 5, 27, 6, 23, 24, 20, 35, Райна Княгиня 10, 2, 1, 3, 4, 5, Раковска 4, 1, Рилица 2, Рилски Езера 5, 14, 8, 3, Свети Иван Рилски 5, 1, 2, Свети Иван Рилски 1, 93, 89, 97, 95, 76, 80, 91, 2, 98, Симеон Пандурски 44, 42, 13, 24, 22, 1, 46, 40, 17, 20, 8, 2, 7, 6, 10, 15, 9, 26, Спортела 18, 16, Страхил Войвода 4, 2, 6, 1, 3, Христо Ботев 12, 6, 23, 10, 15, 11, 25, 17, 5, 1, 3, 7, 19 189, 8, 4, 21, 13, Цар Иван Асен II 17, 13, 19, 15, 21, 14, Чавдар Войвода 1, 9, 7, 3, 19, 8, 5, 2, Черковна 38, Шипка 4, 5, 1, 2, Яворов 24

На 19.03.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Рила: Васил Демиревски 4, Васил Демиревски 4, Георги Кирков 3, 7а, 2, 8, 5, 7, 6, 1, Димитър Благоев 51, 37, 41, 32, 47, 38, 40, 28, 19, 31, 23, 49, 25, 36, 30, 22, 6, 39, 21, 33, 34, 17, 46, 45, 35, 24, 20, 43, 29, 42, 27, Иван Вазов 4, 8, 3, 10, 6, 22, 5, Княз Борис I 9, 13, 7, 1, Майстор Алекси 28, 12, 5, 1, 14, 4, 17, 16, 31, 19, 9, 10, 11, 2, 25, 7, 22, 26, 3, 33, 23, 20, 29, 35, 8, 15, Медник 4, 16, 7, 1, 9, 15, 22, 3, 5, 2, 13, 18, 14, 6, 20, 8, 24, 11, Петко Войвода 12, 10, 17, 5, 6, 15, 7, 11, 9, Петко Д. Петков 19, 13, Подгорица 13, 53, 49, 4, 1, 19, 10, 18, 16, 17, 14, 45, 11, 8, 33, 12, 15, 43, 25, 30, 31, 41, 39, 37, 5, 27, 6, 23, 24, 20, 35, Първи Май 5, Раковска 4, 1, Рилски Езера 5, 14, 8, 3, Света Петка 9, 7, 11, 15, 8, 3, 6, 16, 12, 10, 18, 20, 1, Свети Георги 4, Свети Иван Рилски 1, 93, 89, 97, 95, 76, 80, 91, 2, 98, Спортела 116, 140, 118, 112, Трети Гвардейски Полк 1, Хан Аспарух 15, 11, 6, 3, 4, 17, 5, 2, Хан Крум 7, Цар Асен и Петър 8, 30, 14, 13, 15, 1, 32, 28, 11, 3, 26, 34, 24, 19, 38, 36, 7, Цар Калоян 12, 16, 3, 20, 18, 10, 28, 4, 8, 13, 17, 1, 14, 11, 24, 6, 22, 26, 15, Цар Симеон 4, 6, 2, Яворов 24

На 20.03.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Рила: Васил Демиревски 4, Георги Кирков 3, 7а, 2, 8, 5, 7, 6, 1, Димитър Благоев 51, 37, 41, 32, 47, 38, 40, 28, 19, 31, 23, 49, 25, 36, 30, 22, 6, 39, 21, 33, 34, 17, 46, 45, 35, 24, 20, 43, 29, 42, 27, Княз Борис I 9, 13, 7, 1, Медник 4, 16, 7, 1, 9, 15, 22, 3, 5, 2, 13, 18, 14, 6, 20, 8, 24, 11, Петко Войвода 12, 10, 17, 5, 6, 15, 7, 11, 9, Петко Д. Петков 19, 13, Първи Май 5, Света Петка 9, 7, 11, 15, 8, 3, 6, 16, 12, 10, 18, 20, 1, Свети Георги 4, Спортела 116, 140, 118, 112, Трети Гвардейски Полк 1, Хан Аспарух 15, 11, 6, 3, 4, 17, 5, 2, Хан Крум 7, Цар Асен и Петър 8, 30, 14, 13, 15, 1, 32, 28, 11, 3, 26, 34, 24, 19, 38, 36, 7, Цар Калоян 12, 16, 3, 20, 18, 10, 28, 4, 8, 13, 17, 1, 14, 11, 24, 6, 22, 26, 15, Цар Симеон 4, 6, 2

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,  на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,  текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg,  за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове,  с цел обезопасяване на съоръженията за работа,  осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията,  върxу които са извършвани планирани дейности,  се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването,  чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP

 

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon0