В мач от 11-и кръг за първенството на БОГ Струма 1 на стадиона в Михнево се срещнаха местният Ураган и ФК Яворница от едноименното селище. Срещата започна с натиск на футболистите от гостуващия тим, като атаките се редяха една след друга и всеки момент се очакваше гол във вратата на тима от Михнево. В 30-та минута след центриране от корнер отдясно в наказателното поле на Ураган, топката се отби от гърба на защитник на домакините и влетя в мрежата за 0:1. До края на първата част на двубоя само една от атаките на гостите се превърна в гол, като това бе дело на младия талант на Яворница Николай Якимов.

През втората част нещата на терена не се промениха, като отборът, който диктуваше играта на терена, бе този на Яворница. В 60-та минута бърза контраатака на гостите завърши с красиво попадение на Николай Якимов за 0:3 и резултатът стана класически. Пет минути преди края на мача, другият талант на ФК Яворница Пепи Кърлев със страхотен шут силно по земята успя да оплете топката в мрежата зад стража на домакините за 0:4.

Следващият мач на отбора на Яворница трябва да бъде срещу отбора на Стрела (Петрич).