Браво! 44 медала завоюваха пернишките „Тигри“ на международен   турнир по кикбокс

Пернишкият клуб по таекуондо и кикбокс Tiger team се нареди на трето място в отборното класиране по време на Международния турнир „Терра комплекс кикбоксинг 2021“, който се проведе в Разлог. Организацията е на клуб „Стар тийм“, а в надпреварата са взели участие 660 участници от 21 клуба и 7 държави във всички възрасти.

Тигрите се завърнаха в Перник с цели 44 медала, сред които най-много златни – 21, 15 сребърни и 8 бронзови.

Сред възпитаниците на треньора Кристиан Игнатов е имало и 16 дебютанти, които с нищо не са показали, че за първи път се състезават в тежък спорт като кикбокса. Нещо повече – били са на отлично ниво и дори са спечелили призови места.

Снимки: TIGER Team

„Страхотни! Нашите спортисти отново се представиха впечатляващо! Гордост за нас са дебютите на най-малките ни нинджи, които завоюваха отличия, но по-важното добавиха нови спомени и емоции във все още краткия си житейски опит! Гордост, разбира се, са и останалите „тигри”, които донесоха куп нови отличия и поводи за оптимизъм и усмивки в треньорския екип на клуба“, зявиха от ръководството на Tiger team.