В Лебница отборът на Орел вкара пет на Перун

Изключително силен мач изнесоха футболистите на Орел (Лебница) като домакини срещу гостуващия тим – Перун (Кресна). Натискът на домакините беше тотален и съвсем справедливо те отбелязаха първото попадение. Това стана при бърза атака, която завърши с красив гол на Николай Стоянов в 8-ма минута. В 29-та минута Божидар Бакалов изненадващо изравни за 1:1. Девет минути по-късно Николай Стоянов се оказа най-съобразителен в наказателното поле на гостите и резултатът стана 2:1. В 63-та минута Даниел Марков изравни за 2:2. Това сякаш послужи като сигнал за подобряване играта на домакините и те заиграха на по-високи обороти. В 71-ва минута Николай Стоянов отбеляза нов гол и отново отборът на Орел поведе в резултата с 3:2. Четири минути по-късно при образцова атака на домакините Васил Туджаров направи безпомощен стража на гостите за 4:2. В 80-та минута Илиян Христов закова резултата на 5:2.
За отбелязване е, че в 31-ва минута главният съдия на срещата Илия Илиев показа червен картон на вратаря на Перун за игра с ръка извън наказателното поле.