Георги Митев донесе победа за футболистите на Долна баня в приятелски мач

Втори контролен мач направиха футболистите от отбора на “Левски 2007” (Долна баня) преди началото на новото първенство в четвъртия ешелон на Софийската областна група – Изток. Срещата се игра на стадиона в Долна баня на новия спортен комплекс в рилския град. „Левски 2007” приеха за приятелска среща футболистите от отбора на “Марица” от град Белово и след напълно равностоен мач и през двете полувремена все пак домакините победиха с минималното 1:0.Единственото попадение реализира в 25-ата минута от пряк свободен удар Георги Митев. И двата отбора имаха своите шансове за отбелязване на голове, но до повече попадения в контролата не се стигна. Мачът бе наблюдаван от трибуните от около 50 зрители въпреки горещото време.