Локомотив писа 4 на Надежда в Мездра

В Мездра отборът на Локомотив победи Надежда(Доброславци) с 4:0. Първият гол в срещата отбеляза тимът на домакините, като след центриране отдясно в наказателното поле на гостите Ивайло Тодоров се оказа най-съобразителен и откри с глава за 1:0. Три минути по-късно Васил Сапунджиев стреля неточно отблизо срещу стража на доброславчани.

Втората част на срещата премина отново под диктовката на момчетата от Мездра. В 52-ра минута бившият футболист на Надежда, сега с фланелката на Локомотив, Леонел Матадос със страхотен шут разтресе гредата зад стража на противниковия отбор. В 67-ма минута Ваньо Иванов от отбора на Локо се възползва от груба грешка на защитата и покачи на 2:0. Леонел Матадос направи резултата класически за 3:0 в 70-та минута. Четвъртият гол във вратата на гостите отбеляза Васил Сапунджиев, който бе изведен отлично от Бояджиев и с топовен изстрел изпрати топката в мрежата.