„Марек” и „Балкан” (Ботевград) не успяха да се победят на стадион „Царско село“, левият бек Николай Маринов с дебют за дупничани

22-15-01-237_231042527_n

„Марек” направи миролюбиво 1:1 с тима на „Балкан” (Ботевград) на терена в софийския комплекс „Царско село“. През първото полувреме тимът на „Марек” бе този, който повече атакува и логично в 27-ата минута поведе с 1:0 с гол на Димитър Владимиров. На почивката бяха извършени множество смени, което даде възможност на „Балкан” да изравни играта. Така се стигна до 73-тата минута, когато след грешка на дупничани Иван Мишев подаде към голмайстора на „Балкан” Цветелин Цаковски и той изравни за 1:1, а резултатът се запази такъв до края. Неофициален дебют за „Марек” направи левият бек Николай Маринов, игра и най-новото попълнение Николай Николов. Все още травми лекуват Еньо Кръстовчев, Росен Йорданов и Кристиян Здравков. Следващата контролна среща за дупнишкия тим е в събота, а съперник е втородивизионният „Банско”.