„Марек” победи дубльорите на ЦСКА-1948 с 1:0

Очакваме още един класен футболисти, каза президентът на дупничани Цветан Видински

Последния си 10-и контролен мач от лятната подготовка новакът  във Втора лига „Марек” изигра край Банско срещу подсиления с футболисти от първия отбор дублиращ тим на ЦСКА-1948. Единственото попадение в мача бе отбелязано в 45-ата минута, след като Димитър Атанасов проби отляво защитата на „червените”, насочи кълбото към Милен Иванов, а той мигновено по земята към Димитър Владимиров, който от 5 метра една не скъса мрежата зад противниковия страж за 0:1.
„В този мач дублиращият отбор на ЦСКА-1948 бе подсилен с футболисти от първия им тим, между които бяха Бастунов, Марин, Александров, Кирилов и други. В интерес на истината през първата част срещата бе равностойна, но ние успяхме накрая да отбележим попадение чрез Димитър Владимиров, което се оказа единствено в срещата. През втората част на мача футболистите на ЦСКА-1948 имаха 4 чисти голови положения, но не успяха да ги реализират. Това беше последната ни контролна среща. Това беше последната ни контролна среща от лятната подготовка и вече мислим за първия мач от новото първенство на Втора професионална лига срещу „Септември” (Симитли). Очакваме привличане на още един класен футболист и с това ще сложим край на селекцията”, сподели президентът на „Марек” Цветан Видински.