„Марек” победи „Пирин” с 2:0 насред Разлог

Дупнишките футболисти приключиха с контролните срещи през лятната си подготовка.
  • Ветеранът Еньо Кръстовчев и мексиканец играха за дупничани

„Марек” победи с 2:0 като гост „Пирин” (Разлог) в предпоследната си контролна среща от лятната подготовка. Наставникът на дупничани Цветан Видински заложи на най-добрите си играчи, които не го разочароваха. Първото попадение за марекчани бе дело на футболист номер 1 на Дупница за 2018 година в 60-ата минута. Минутата бе 77-а, когато крилото Димитър Владимиров реализира второто попадение за тима от Дупница, с което оформи крайния резултат.
    В игра за „Марек” срещу разложани се появи един от любимците на дупнишките фенове – Еньо Кръстовчев. Все още обаче не се знае дали ветеранът ще обуе бутонките отново и ще бъде част от клуба. Друг интересен играч в състава на дупничани бе и футболист от мексиканската школа на мениджъра Кирил Емилов.
    По-късно марекчани загубиха с 1:3 от „Перун” (Кресна), но в този мач Цецо Видински даде шанс на резервите и по-неопитните момчета.
    Така „Марек” приключи с контролните срещи през лятото с 2 победи, 1 равенство и 6 загуби.