Миньор отнесе Марек с 4:0 на контрола в Микрево

Отборът на Миньор Перник надви Марек в контрола, която се игра на стадиона в Микрево. Тимът от Втора лига беше категоричен и разби лидерите в Югозападната Трета лига с 4:0. Мирослав Будинов откри за перничани в 32-ата минута, а в началото на второто полувреме Иван Вълчанов направи 2:0. Скоро след това халфът Илиян Илиев опъна за трети път мрежата на дупничани, а в 73-ата минута младокът Анжело Кючуков – младши оформи крайния резултат.

Този контролен мач бе ръководен от Йордан Воденичаров, подпомаган от международния асистент Мирослав Иванов и Кирил Чакъров. Както вече ви информирахме, към ръководството на Миньор Перник се присъедини Велизар Димитров, който ще бъде изпълнителен директор на “чуковете”. Димитров играеше за Марек през 2001/2002 г. Изиграл е 35 мача за дупничани в “А” група и е отбелязал 14 гола.