Наградиха победителите от футболен турнир в Разлог

Дъжд от отличия и много усмивки на спортно събитие в Разлог.

Зам.-кметът на общината Иван Гюров награди победителите от Юношеския футболен турнир, който се проведе на стадион “Септември”.

След два дни футболни емоции през изминалия уикенд, отбор “Румикото”, в състав В. Калпачки, Н. Гюров, Ив. Караджов, Д. Копанаров, Хр. Попадийн, К. Кулин, Кр. Чилев, А. Георгиев и А. Панков, оглави крайното класиране между формациите, набор 2008- 2011 година.

Победителите вдигнаха купата за първо място, след като получиха златни медали и предметни награди, връчени от зам.-кмета Гюров. Призовата тройка бе допълнена от футболистите на “Струните на Орфей” и “Белица”.

Индивидуални награди по време на турнира заслужиха Виктор Калпачки за “Най-добър защитник”, Тодор Григоров – “Най- добър вратар”, а Краси Узунов – за “Голмайстор”.

В събитието, организирано от Община Разлог и ФК Пирин взеха  участие над 100 деца от цялата община и съседни населени места.