„Септември“ (Симитли) падна от„Хебър“ (Пазарджик)

„Септември“ (Симитли) загуби с 2:0 от„Хебър“ (Пазарджик) в мач от 19-тия кръг на Втора професионална футболна лига. Головете във вратата на септемврийци реализираха Живко Петков в 11-ата минута и Емануил Манев в 23-ата. Във второто полувреме треньорът на „Септември“ (Симитли) Спас Стоименов направи няколко смени в стартовия състав като в игра влязоха Владислав Златинов, Китан Василев, Тома Ушагелов и Христо Младенов.

„Първото полувреме беше по-слабо за момчетата на „Септември“, но през второто играта ни беше по-добра и определено бяхме по-силния отбор на терена. Имахме своите шансове, но не ни достигна късмет, за да обърнем резултата“, каза треньорът на септемврийци Спас Стоименов.

Пропуски за „Септември“ (Симитли) направиха Владислав Златанов, който имаше добро положение от фаул, но вратарят на „Хебър“ успя да запази мрежата си суха. Китан Василев също на два пъти пропусна добри положения за гол, както и Запро Динев.