“Спортист” /Падеш/ и “Спартак” /Склаве/ почетоха Марадона

Футболният отбор на Падеш спечели последния си домакински мач за полусезона и заслужено заема първото място.
Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на големия Диего Марадона, който ни напусна тези дни.
Гостите от Склаве влязоха мотивирано в мача, с балансиран отбор и един невероятен вратар, който днес бе “заключил” вратата си. След нулево първо полувреме и много пропуски от нашите влезе нападателят Кирчо Грозданов. В 60-ата минута след негово центриране от корнер студентът по медицина Асен Зикатанов засече с глава за 1:0. Това бе негов 8-и гол за сезона и серия от четири мача, в които се разписва.
Последваха пропуски и пред двете врати, мачът се поизнерви и главният съдия Иван Донев прибегна до картони. Показа 4 жълти и един червен на нашия вратар Вакашински за обаждане. Последните 5 мин. на вратата застана левият бек Влади Трендафилов, който се отличи с прекрасно спасяване в последната минута на мача.