С два гола на Тафраджиев дубълът на Септември (Сф) победи Пирин (ГД)

На стадиона в Герман вторият състав на Септември (София) се наложи над отбора на Пирин (Гоце Делчев) с 2:0. В 36-та минута Георги Тафраджиев след самостоятелен пробив успя да простреля вратаря Любомир Георгиев за 1:0.

Три минути по-късно Андрей Дудуленски открадна топката в средата на терена, напредна, видя устремилия се Георги Тафраджиев по десния фланг и голмайсторът на Септември ІІ в този двубой изпрати топката над вратаря Любомир Георгиев за 2:0. Натискът на домакините бе тотален. През втората част на срещата отново надмощието бе на столичани, но пропуските на Андрея Дудуленски, Стоян Гюров и Данаил Стойчев бяха причина да не се стигне до отбелязване на нови голове във вратата на Пирин Гоце Делчев, пазена от Любомир Георгиев.

Старши треньорът на домакините Иван Гешев сподели, че през целия мач неговите възпитаници са стояли далеч по-добре на терена, но и пет чисти пропуски са направени от тях. Той определи съдийството на Владислав Макавеев като „много добро“.