Тотално надиграване! Футболистите на “Локомотив” (Дамяница) 4 пъти подчиниха “Спартак”

С голове на Георги Дончев, Александър Николов, Илиян Джавалеков и Георги Надеждев футболистите на „Локомотив” (Дамяница) спечелиха мача си срещу един от добрите отбори в областна група „Струма-1” – „Спартак” (Склаве). Надмощието на гостите се изрази през първата част на мача с два бързи гола на Георги Дончев и Александър Николов. Впоследствие футболистите на домакините заиграха по-добре и по-често се явяваха пред наказателното поле на колегите си от Дамяница. До края на първата част се стигна до равенство 2:2 след голове, отбелязани от Илия Чакалов и Стойчо Секулов.

През втората част на мача карето Георги Дончев, Алекс Николов, Илиян Джавалеков и Георги Надеждев отново създаваше много интересни контраатаки и поставяше често в неловко положение защитата на домакините. След голове на Илиян Джавалеков и Георги Надеждев резултатът стана 2:4. Мачът бе ръководен на добро равнище от главния съдия Павел Любенов.

„Тотално надиграхме футболистите на „Спартак” (Склаве). При по-точен мерник на нашите момчета можеше да вкараме още попадения в противниковата врата. Продължаваме уверено напред. Предстоят ни пет поредни домакински мача до края на първенството – срещу отборите на Долно Осеново, „Спортист” (Падеш), „Градешница”, „Изтребител” (Ново Делчево) и „Спортист” (Струма). След като досегашният треньор на детския отбор Андон Стоянов зае поста на мъжкия тим, нещата коренно се подобриха и тимът ни вече стана това, което всички желаем”, сподели президента на „Локомотив” (Дамяница) Атанас Ангелов.