Турнир по тенис на маса за аматьори се проведе в Петрич

Пролетен турнир по тенис на маса Петрич-2022 се проведе в залата на СКТМ „Динамик“ в южния град. В него участваха състезатели-аматьори от различни населени места от страната.
Турнирът се проведе съгласно регламента на база елиминация на всеки срещу всеки.
Първото място зае Стоян Младенов от Търговище. След него се класира Андон Янкулов от Петрич, на трето място бе Иван Зачински от Разлог.

Наградите – златни медали, купи и грамоти – бяха връчени от състезатели от СКТМ „Динамик“ Петрич. Турнирът премина на много високо равнище, като организацията бе дело на СКТМ „Динамик“ Петрич. За всички участници имаше осигурена храна, безалкохолни напитки и минерална вода.
Всеобщо бе мнението, че Стоян Младенов от Търговище съвсем заслужено е отличен с купа и златен медал. Той победи с 4:0 гейма по безапелационен начин Андон Янкулов и си поднесе подарък за 50-годишния юбилей. Младенов е бивш футболист на Светкавица Търговище и неговите спортни изяви не са случайност.