Футболистите на „Граничар” играха добре в Михнево, но спечелиха само 1 точка

Отборът на „Граничар” (Кулата) е във възход. Това показаха с играта си футболистите в Михнево срещу отбора на „Ураган”. Първото полувреме тимът от Кулата заигра нападателно и търсеше начин за откриване на резултата. За жалост успяха да направят това в 35-ата минута, когато след двойно подаване Йордан Ангушев изведе Димитър Танчев и той очи в очи срещу вратаря на домакините не сгреши за 0:1. По един пропуск през първата част на двубоя направиха Димитър Танчев и Йордан Ангушев. След почивката футболистите на домакините търсеха изравняване на резултата. В 53-тата минута при колективна грешка в защитата на „Граничар” Валентин Гоцев от домакините простреля стража на гостите за 1:1. При отбелязването на това попадение футболистите на „Граничар” реагираха пред главния съдия за засада, но стоящият наблизо арбитър Илиян Пашов не видя такава. В 70-ата минута Йосиф Ангушев с плътен шут от 20 метра изненада вратаря на „Ураган” за 1:2. В 85-ата минута Борислав Башлиев изскочи сам срещу вратаря на „Ураган” и вместо да стреля, върна топката към младия Емил Милушев и при това положение защитник на домакините изби кълбото от краката на нападателя. В самия край на срещата бившият футболист на „Беласица”, сега с фланелката на „Ураган” (Михнево), Димитър Масларов отбеляза красиво попадение за 2:2.

„Доволни сме от футболистите, на които нашият треньор Виктор Андонов гласува доверие. Те спазиха неговите указания.  Благодарение на този футболен специалист отборът ни върви напред”, сподели кметът на Кулата Димитър Дамянов.