Втора загуба за „Пирин” в Турция, срещу „Нефтохимик” „орлетата” играха без Башлиев и Ханс

pirin-bl

„Пирин”продължава подготовката си в Турция

ОФК „Пирин” претърпя загуба във втората си контролна среща, играна на турска земя вчера. Благоевградчани паднаха от руския „Нефтохимик” (Нижнекамск) с 0:1.

Единственото попадение бе реализирано в последната минута от мача. След изпълнение на ъглов удар и разбъркване Дмитрий вкара за 0:1.

За „орлетата“ в тази среща не взеха участие Башлиев и Ханс, като на първия ще бъде дадена почивка, а вторият е с лека контузия от двубоя с „Ворскла”. Дебют за „Пирин” направи австралиецът Алекс, който игра като ляво крило.

Съставът на „Пирин”: Аргилашки, Кощърна, Сандев, Николов, Попев, Костадинов, Старокин, Тасев, Д. Младенов, Благов, Златинов (Чапов, Ничев, Грозданов, Хр. Младенов, Траянов, Лукаш, Суда, Алекс, Ст. Костов).