Мария Хаджиева се окичи със златен медал на кумите при девойки старша възраст

Каратеките на "Мак Доналд" завоюваха 4 медала на "Купа Челопеч

Каратеките от “Мак Доналд” с още три отличия от “Купа Челопеч”, предстои им “Купа Плевен”

Шест състезатели от клуб “Мак Доналд” взеха участие на турнир по карате за “Купа Челопеч”. Това е първия турнир за възпитаниците на Диляна Владимирова за втората част от състезателната година на клуба.

Мария Хаджиева се окичи със златно отличие при девойки старша възраст, в дисциплина кумите. При момчетата в същата възрастова група, Благовест Кирилов завоюва сребърен медал. Мирослав Ледеров и Лъчезар Тодоров се класираха на 3- то място в дисциплината кумите, при момчета младша възраст. Александър Симеонов и Станислав Стойнев се класираха на 7-мо място, при деца родени 2008 г.

Изабел Ризова участва достойно на международния турнир Карате Серия-А в Истанбул, Турция. Заедно с националния отбор, предстои да вземе участие и в CROATIA OPEN, Риека.

За състезатели на КК “Мак Доналд” предстои участие в турнира за “Купа Плевен”, който е на 30 септември.