Оперираха волейболната звезда от Дупница Елица Василева след контузия на рамото

„Една защита и аз съм тук“, написа Елица в социалните мрежи

Капитанът на женския национален отбор по волейбол на България Елица Василева претърпя успешна операция на рамото. Дупничанката се контузи по време на плейофите в руското първенство, където „Динамо“ (Казан) победи като домакин „Сахалин“ (Южно-Сахалинск) с 3:0 (26:24, 25:13, 25:22) в трети решителен мач от 1/4-финалите и се класира за полуфинали. Василева игра много силно за „Динамо“ в първите два гейма, като имаше основна заслуга за спечелването им. Тя обаче се контузи в средата на третата част. При резултат 12:13 Ели падна лошо след атака и си нарани дясното рамо.

„Една защита и аз съм тук“, написа Елица в социалните мрежи под публикуваната снимка, а десетки фенове й вдъхнаха кураж. Заради операцията Елица Василева ще пропусне Шампионската лига, както и финалната фаза в руското първенство.