Драгомир Кацаров, Славчо Павлов и Стефан Владимиров от СК „Патриот“-Дупница спечелиха златни медали от турнир по кикбокс в Гърция

Златните медалисти със своите треньори

Трима състезатели на СК „Патриот“ от Дупница завоюваха златни медали от турнир по кикбокс в Александруполис, Гърция. Драгомир Кацаров в кат. до 91 кг стил К1 спечели заслужено първото място при мъжете. Двукратният носител на приза „Спортист на Дупница“ Славчо Павлов е първи в кат. до 86 кг стил К1. Стефан Владимиров в кат. 63.5 стил лоу кик при юноши старша възраст също стана шампион.

„Благодарим на екипа на нашите спонсори. На всички, които застанаха зад гърба ни. Показахме дух и мъжество и за сетен път се видя, че в нашия клуб се работи в правилна посока“, коментира треньорът и мениджър на клуба Кирил Чакъров.