„Еделвайсите” от Поленица надвиха футболистите от Долно Осеново с 6:3, Лазар Михайлов оформи хеттрик

ФК "Еделвайс-Цветанов" (с. Поленица)

ФК “Еделвайс-Цветанов” (с. Поленица) победи ФК “Долно Осеново” (с. Долно Осеново) с 6:3. Домакините поведоха с гол на Андрей Андреев в 5-ата минута, който завърши отлична атака по десния фланг. След още две минути игра Лазар Михайлов удвои след отлична контраатака и асистенция на Благой Атанасов. Гостите успяха да върнат едно попадение, но отново Лазар Михайлов покачи на 3:1 в 38-ата минута, при този резултат завърши и първата част.

През второто полувреме отборът на “Еделвайс-Цветанов” продължи да диктува темпото на терена. Благой Атанасов отбеляза за домакините – 4:1, с много красив гол, прехвърляйки вратаря на гостите. Този гол ги пречупи. През останалото време на срещата съперниците си вкараха по още два гола. За домакините точни бяха Лазар Михайлов, който оформи хеттрик, както и заменилият го Стойчо Захов.