„Пирин” (Гоце Делчев) разгроми „Надежда” (Доброславци) с 5:0, чаканият от феновете Зефир Катунчев пропусна мача

Мъжкият отбор на „Пирин” (Гоце Делчев) разгроми свой съперник с 5:0 в контролна среща. Гоцеделчевци домакинстваха на третодивизионния отбор на „Надежда” (Доброславци). На добре подготвения терен на градския стадион в Гоце Делчев зрителите станаха свидетели на добре изигран мач от страна на възпитаниците на Румил Жотев. През първото полувреме с два гола на Мустафа Шериф в 6-ата и 18-ата минути и един от дузпа на Илия Тафров в 32-рата минута футболистите на „Пирин” (Гоце Делчев) създадоха добро настроение по трибуните.
След почивката отново далеч по-добрият отбор на терена бе този на „Пирин”. В 50-ата и 72-рата минута Стефан Терзиев наниза нови две попадения в мрежата на „Надежда” (Доброславци) и при резултат 5:0 приключи двубоя. В този мач взеха участие вратарят Костадин Янев и защитникът Илия Тафров, които показаха класа и повдигнаха нивото на досегашния отбор. За жалост на терена не се появи очакваният Зефир Катунчев, който се е обадил на наставника си Румил Жотев, че по лични причини е възпрепятстван да участва в тази контрола. Той ще облече фланелката на „Пирин” (Гоце Делчев) през седмицата и със сигурност ще се появи на терена в отложения от есенния дял официален мач на областното първенство срещу отбора на Белица на 17 февруари.