Футболистите на Симитли и Кресна завършиха 1:1 в контрола

• Каптиев и Дафков пропуснаха ситуации за гол с лека ръка

„Септември” (Симитли) подцени противника и завърши последната контрола от подготовката с равенство. Срещата се игра на стадиона в Симитли при неприятно силен вятър. Първият гол в проверката беше отбелязан от гостите от Кресна, като отбелязаха още в първите минути на мача. През първото полувреме за отбора на „Септември” имаше ситуации, при които можеха да изравнят, а дори и да покачат резултата, но без успех. Каптиев и Дафков пропуснаха ситуации за гол с лека ръка. Въпреки това до изравнителен гол се стигна, като Каптиев отбеляза за 1:1 в 35-ата минута от срещата. През второто полувреме старши треньорът Спас Стоименов подмени всичките си играчи, с изключение на новодошлия Марио Топузов, който игра цялата среща. До гол и промяна в резултата не успяха да стигнат футболистите на „Септември” през второто полувреме, а пропуски направиха Лулейски, Цолев, М. Топузов. Не се възползваха от ситуациите и до победа не се стигна. „Жалко е, че имахме много ситуации, а не се възползвахме от тях. Отборът ни тотално подцени срещата. Сериозни разговори относно отношението към играта на целия отбор ще бъдат проведени. Не е присъщо за нас като отбор да подценяваме противника. Продължаваме да се готвим за първия мач от този полусезон с „Балкан” (Ботевград), който ще се състои на 23 февруари“, коментира Спас Стоименов след последната контрола. Състав първо полувреме: Илиян Узунов, Иван Иванов, Асен Топузов, Ивайло Иванов, Евгени Тунтев, Йоан Петров, Владимир Каптиев, Кирил Николов, Кирил Домозетски, Лъчезар Дафков, Марио Топузов.

Състав второ полувреме: Васил Христов, Методи Илиев, Димитър Милчов, Любомир Илиев, Борис Божинов, Борислав Вакадинов, Анатоли Лулейски, Веско Весков, Кирил Димитров, Денис Цолев.