Футболистите на Симитли и „Балкан” си поделиха точка

• Съдията отсъди 2 дузпи за 5 минути, отмени гол на Любомир Илиев

1:1 завърши отборът на „Септември” (Симитли) срещу „Балкан” (Ботевград). Още в 10-ата минута на първата част беше отсъдена дузпа в полза на „Септември”, която Борислав Хазуров превърна в гол. Нарушението беше направено срещу Марио Топузов, а Хазуров откри резултата. 5 минути след това дузпа беше отсъдена и за домакините. Резултатът стана 1:1. Тотално надиграване и превъзходство показваха симитличани през цялото полувреме. Втората част имаше ситуации на Иванов, Каптиев, но неуспешни. Най-фрапиращият момент в срещата беше отмяната на гол на Любомир Илиев, с който „Септември” можеше да спечели мача.

„Грозно съдийство, отнемане на победа, която заслужихме на 100%, много ненормални отсъждания ни лишиха от първите 3 точки днес“, коментира старши треньорът Спас Стоименов.

Състав „Септември” (Симитли): Илиян Узунов, Любомир Илиев, Борислав Вакадинов, Иван Иванов, Марио Топузов (Веско Весков), Владимир Каптиев, Владимир Гогов, Анатоли Лулейски (Кирил Николов), Йоан Петров, Борислав Хазуров (Лъчезар Дафков)