Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 08 – 12 април 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобошево

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Блажиево: VII-236, Кв. 15, Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ – V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол: Васил Коларов

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бобошево: 04532. 142. 023 Света Богородица, 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Висока Могила: Мильов Рид

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Вуково: 087040, 12351. 153. 0030

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Грамаде, Общ. Дупница: Іх – 136, Кв. 18

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Доброво: 046015, Vі-293, Кв. 20

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: местност Мело

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Каменик

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Рила

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Скрино: 116, X-83

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Сопово

Община Дупница

На 08.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Лилия, Любен Каравелов, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Скопие, Тишина, ТП Помпена станция на ТЕЦ Бобов Дол, Тракия, Хаджи Димитър, ХХХVI – 2262, Цар Иван Асен II, Шейново

На 08.04.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./ –  Дупница: 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Благодарност, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Ерусалим, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков Камък, Места, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Петрохан, Петър Берон, Пиротска, Победа, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рила, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Славейков, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ – ІІ, Кв. 261, УПИ 68789. 606. 1, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Черковна

На 08.04.2019 г. /12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Джерман: 207635051294

На 08.04.2019 г. /12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: 324+460 До 324+840, 68789. 126. 41, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 08.04.2019 г. /12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена станция на ТЕЦ Бобов Дол, Труд, Тютюнева Долина, Хаджи Димитър, Цар Иван Асен II, Чаталджа, Яворов

На 08.04.2019 г. /12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Пиперево

На 08.04.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Никола Малашевски, ТП Помпена Станция На Тец Б. Дол

На 09.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 09.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 09.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV

На 09.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Кременик: XXII-98, Кв. 10

На 09.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, IХ-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата линия, Теменуга

На 09.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39

На 09.04.2019 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Блатино

На 09.04.2019 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Дупница: Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 09.04.2019 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39

На 09.04.2019 г. /09:45 – 14:00 ч./ –  Дупница: Софийско Шосе

На 09.04.2019 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Блатино: 000195, 000195, 000212, 000212, 005026, 005026, 005053, 005053, Екатте 04354, Екатте 04354

На 09.04.2019 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, 68789. 552. 38, Каваклия, Каваклия, местност Бели Янко, местност Бели Янко, местност Лъката, местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Софийско Шосе, Софийско Шосе

На 09.04.2019 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Дяково: 23, 23, Дяково, Дяково, махала Крич, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV, УПИ ХІV

На 09.04.2019 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Кременик: XXII-98, Кв. 10, XXII-98, Кв. 10

На 09.04.2019 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Мламолово: IX-25, Кв. 9, IX-25, Кв. 9, IХ-179, Кв. 11, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бистрица, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Ела, Ела, Калина, Калина, Кокиче, Кокиче, Малина, Малина, местност Трапчине, местност Трапчине, Миньорска, Миньорска, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Рила, Рила, Руднината, Руднината, Станке Димитров, Станке Димитров, Старата Линия, Старата Линия, Теменуга, Теменуга

На 09.04.2019 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39, ХХVIII, Кв. 39

На 10.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 11.04.2019 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, VIII-91, Кв. 7, Екатте 04354, ПИ 000241

На 10.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 11.04.2019 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Дупница: Каваклия, Орлинска, Софийско Шосе

На 10.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 11.04.2019 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Дяково: махала Бучала

На 10.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 11.04.2019 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Пиперево: 68789. 252. 15. 1, 68789. 252. 19, 68789. 252. 22. 1

На 10.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 11.04.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 10.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 11.04.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Делян, Общ. Дупница: ХІХ-164, Кв. 12, 236, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13

На 10.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 11.04.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Дяково

На 10.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 11.04.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609, УПИ Х-366, Кв. 80

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Дупница: Комсомолска

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Гюргево

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Извън Регулация, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско Шосе

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня: 65365. 210. 931, 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, LXX-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ ХХV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ VI-185 Кв. 28, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 10.04.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол: Младост

На 10.04.2019 г. /09:45 – 15:30 ч./ –  Дупница: Яхинско Шосе

На 11.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Хан Аспарух

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бадино: УПИ – ІІ-113, Кв. 21

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бобошево: махала Въртен Камък

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв. 6, ХIII-483, Кв. 50

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Джерман: 013024, 017022, 059050, VIII-419, Кв. 35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Драгодан: №000026, Извън Регулация, махала Ортакчийска

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Крайни Дол: III-33, 43, Кв. 5, УПИ – VII-86, ХIх-51

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Крумово, Общ. Кочериново: 000477

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, II-353, Кв. 11, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Фролош

На 11.04.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Цървище: махала Ореевица, Цървище

На 11.04.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 25. 34, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, Отец Полихроний, Прогона

На 11.04.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Червен Брег: Александър Стамболийски, Бончук, Васил Коларов, Георги Димитров, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Митко Палаузов, Общ. Дупница, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Шипка

На 12.04.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Червен Брег: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Георги Димитров, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Джубрена, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Мусала, Общ. Дупница, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Рила, Станке Димитров, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Кочериново

На 11.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бараково: Александър Стамболийски, местност Чалтиците

На 08.04.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, II-353, Кв. 11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 09.04.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Мурсалево: V-688 Кв. 66, Бузлуджа, Бузлуджа, Васко Манолов, Волга, Волга, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Калоян, Калоян, Марек, Москва, Москва, Мусала, Мусала, Плиска, Плиска, Стопански Двор, Струма, Христо Ботев, Христо Ботев, Юри Гагарин, Юри Гагарин

На 11.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кочериново: Антон Иванов, В. Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ XII-1397, Кв. 89, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Кюстендил

На 08.04.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 12.04.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, местност Турски Гробища, Морава, Рила

На 08.04.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /08:45 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /08:45 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 12.04.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Чудинци

На 08.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Цървена Ябълка

На 08.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино: махала  Агушка, махала  Дамянска, махала  Капралска, махала  Ковачевска, махала  Новаковска, махала  Ризовци, махала  Смиленска

На 08.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Илия

На 08.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки

На 08.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец

На 08.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка, местност Предела

На 08.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Сажденик: махала Златанска

На 08.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Търсино

На 08.04.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Преколница: махала Байковска, махала Делевска, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Тупандийска

На 08.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч./ –  Слокощица: махала Маркова, махала Рошковци, Хайдушка Ливада

На 08.04.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Долно Село: махала Буковска, махала Кошарелска, махала Пищилци, махала Шаламанци

На 08.04.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:15 – 13:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./ –  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 08.04.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир

На 08.04.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 08.04.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Слокощица: 247, № 021067 местност Дупката, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Реката, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Хайдушка Ливада, Шипка

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Бобешино

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Коприва

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Горно Уйно

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Долно Уйно: махала Олтоманци

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Кършалево

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Гурбановци

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Кутугерци

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Церовица: махала Бело Камене

На 09.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 09.04.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Вратца: махала Гаджалска, махала Ливадска, махала Рекалска

На 09.04.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Жиленци: махала Мазнево

На 09.04.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 13:00 ч./ –  Богослов: 037149

На 09.04.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 13:00 ч./ –  Слокощица: махала Рошковци

На 09.04.2019 г. /09:15 – 13:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово

На 09.04.2019 г. /11:00 – 14:00 ч./ –  Мирово

На 09.04.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Вратца: махала Илчова, махала Ливадска, махала Мацаранска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 09.04.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Кюстендил: местност Влахов Дол

На 10.04.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Гърляно: махала Реката

На 10.04.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Ръсово: махала Лесичка

На 10.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: Бабуна, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Веслец, Голак, местност Хисарлъка, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Радослав Нотев, Стара Планина, Трифон Стефанов, Яне Сандански

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, махала Оспротива

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Драгойчинци: махала  Богданова, махала  Бозкина, махала  Гигина, махала  Гигинци, махала  Градско Ливаде, махала  Дайчова, махала  Деяница, махала  Джикаре, махала  Дълги Лом, махала  Дърнелци, махала  Зеинци, махала  Злондон, махала  Корита, махала  Куркина, махала  Малка Падина, махала  Митарци, махала  Пейчинова, махала  Село, махала  Средно Осое, махала  Чорбаджийска, махала  Ширилова

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Злогош: Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Метохия: Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Полетинци

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно: 020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Трекляно: махала Центъра

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Уши: 030001 М. Под пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска

На 10.04.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 10.04.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Плавнище, махала Прекендачка, махала Щърбец

На 10.04.2019 г. /11:00 – 15:30 ч./   На 12.04.2019 г. /12:00 – 15:30 ч./ –  Долно Село: махала Бистрица

На 10.04.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Вратца: местност Дервена

На 10.04.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Крум Кюлявков, махала Долна, махала Реката

На 11.04.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Бузлуджа, Комплекс Изток, местност Дренов Дол, местност Николичевски път, местност Полски Имоти, Прогона, Решетка

На 11.04.2019 г. /11:00 – 14:00 ч./ –  Раненци: махала Боровска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Реджовска, махала Стругарска, махала Центъра

На 11.04.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Каменичка Скакавица: махала Дудевска, Осогово

На 12.04.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Вратца: махала Мазнево

На 12.04.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Жиленци: Деляница, махала Мазнево

На 12.04.2019 г. /11:00 – 15:00 ч./ –  Жиленци: махала Мазнево, местност Грамаге, ПИ 003070 местност Грамаге

На 13.04.2019 г. /07:00 – 08:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 14.04.2019 г. /16:00 – 17:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кюстендил: Цар Освободител

На 13.04.2019 г. /07:00 – 08:00 ч./   На 14.04.2019 г. /16:00 – 17:00 ч./ –  Кюстендил: местност Николичевски път

Община Сапарева баня

На 10.04.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 032046, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, XVIII, Кв. 98, Александър Стамболийски, Германея, Гюрица, Детелина, Еделвайс, Иглика, Извънрегулация, Малина, местност Водни Дол, Незабравка, Паничище, Перуника, Перущица, Роза, Света Богородица, Славяни, Славяни

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP