Четвърти пореден мач без загуба за „Марек”

Феновете на „Марек” оказаха подкрепа на любимите си футболисти.
  • Дупнишките футболисти завършиха 1:1 при гостуване на „Надежда” (Доброславци), подкрепяни от своите фенове

„Марек” продължи с добрите си изяви и не допусна поражение в четвърти пореден мач. Дупничани завършиха 1:1 при гостуването си на „Надежда” (Доброславци), като може да се каже, че изпуснаха да победят съперника си.
    Домакините поведоха в началото на втората част, но тимът от Дупница успя да изравни чрез гол на левия бек Евгени Гроздин. След това Димитър Владимиров от „Марек” имаше малшанса да удари гредата. Неговият съотборник Робертино Атанасов също пропиля много изгоден шанс, след като не успя да реализира победното попадение, въпреки че беше останал очи в очи с противниковия вратар.
    Дупнишкият клуб бе подкрепян и от група фенове, които пътуваха специално за мача и през целия двубой не спряха да подкрепят своите любимци.
    След спечелената точка марекчани събраха актив от 38 и остават на 11-о място в класирането на Югозападната трета лига. Така те си осигуриха оставането в групата, дори и на теория.
    В следващия кръг момчетата на Цецо Видински приемат вече изпадналия „Велбъжд”. Двубоят е на 25 май, събота, от 18 часа.