Футболистите на „Струма” вкараха осем гола на „Граничар”

”Струма” (Марикостиново) и „Граничар” (Кулата) завършиха с резултат 8:0. Мачът им бе от 8-ия кръг за първенството на областна група „Струма-2” и се игра на стадиона в Марикостиново. Първия гол в мача отбеляза Георги Бъчваров от фаул в 7-ата минута. Пет минути по-късно Йордан Бербатов с отсечен удар от 17-18 метра изпрати кълбото в напречната греда, топката тупна зад голлинията и резултатът стана 2:0. В 17-ата минута Мариан Терзиев насочи остро топката ниско по тревата и с помощта на противников футболист резултатът стана класически – 3:0. В 31-вата минута Йордан Бербатов изведе Мартин Бояджиев, който не сгреши за 4:0. При този резултат приключи първата част на срещата.
Нови четири попадения отбеляза четата на Атанас Терзиев във вратата на тима от Кулата. В 51-вата минута Ивайло Хаджигаев-Куман с прецизен пас намери Мартин Бояджиев, който овладя топката, излъга двама и го заби в десния ъгъл за 5:0. 6 минути по-късно Димитър Беков след скоростна атака по десния фланг излъга трима от гостите, върна топката към непокрития Георги Младенов и той от движение покачи на 6:0. В 71-вата минута Георги Младенов изведе Мартин Бояджиев и той не сгреши за 7:0. Последния гол в срещата отбеляза в 88-ата минута Куман. След триходова комбинация, подета от Йордан Бербатов, който насочи кълбото към Георги Младенов, той към Куман и последният не сгреши за 8:0.