Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 13 януари – 17 януари  2020 г, включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 14.01.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Добринище: 9ти Септември 1, 15, Ванюша Валчук 10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16, Васил Левски 15, Георги Димитров 42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52, Любен Каравелов 4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5, Места 5, Първи Май 9, 7, 5, 2, 1, Тодор Каблешков 26, Христо Смирненски 5, Юрий Гагарин 12, 7, 1, 4, Яне Сандански 32, 36, 33, ТП Валевица, Работилница

На 14.01.2020 г. /09:45 – 13:00 ч./ –  Места: І-92 Кв.6

На 14.01.2020 г. /09:45 – 13:00 ч./ –  Обидим: местност Долене

На 17.01.2020 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Банско: Пирин 111

Община Белица

На 15.01.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Горно Краище: 1

Община Благоевград

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 17.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Брегалница 1, 3, 3, 2, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 210, 211, 211, 210а, 209, 210, 205, 209, 24, Идент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк на Гр. Благоевград, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Св. Димитър Солунски 30, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център 12а, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ IV-537, Кв.124, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Офис, Администрация

На 13.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 16.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград: 14-ти Полк 41, 35, 14, 37, 3, 39, XII-7208, Асен Чаушки 8, 2, 6, 4, 1, 3, Балкан 3, 7, 1, 20, 22, 6, 26, 8, 9, 16, 4, 1, 4, 6а, 24, 14, 5, 13, 2, Велико Търново, Детелина 12, 6, 24, 16, 13, 3, 3, 10, 12, 9, 4, 8, 7, 22, 15, 14, 2, 19, 18, 1, 4, 11, Егея 12, 7, 10, 9, 5, 14, 9, Марулевска 4, 3, 6, 1, Младост 22, 9, 4, 4, 1, 14, 5, 3, 7, 7, 6, 10, 2, 16, 11, 19, 12, Полковник Дрангов 80, 78, 68, 72, 56, 67, 76, 44, 48, 70, 62, 64, 53, 58, 60, 52, 46, 61, 66, 50, 71, 76, 74, 73, 54, 57, 63, 55, 59, 77, Търново 34, 39, 12, 35, 9, 7, 6, 37, 27, 41, 17, 21, 4

На 13.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 16.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дебочица: вила

На 13.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 16.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.01.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  село Обел

На 14.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Брегалница 1, 3, 3, 2, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 210, 211, 211, 210а, 209, 210, 205, 209, 24, Идент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк на Гр. Благоевград, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Полковник Дрангов 59, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Св. Димитър Солунски 30, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център 12а, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ IV-537, Кв.124, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Офис, Администрация

На 14.01.2020 г. /10:00 – 16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: местност Тепавиците, Комплекс

На 14.01.2020 г. /10:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов 1

На 15.01.2020 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Александър Фон Хумболт 1, 6, 8 Партер, 1, Врем.С-Во-магазин, 8, Жилище, Андрей Ляпчев 9, 7, 20, 14, 22, 3, 11, 24, 16, 20а, 13, 10, 12, 4, 5, 1, 26, 8, 6, 15, Братя Миладинови, Ветрен 5, Владо Черноземски 9, 24, 7, 11, 5, 24а, 22, 20, 18, 3в, Генерал Тодоров 12, 7, 9, 17, 6, 2, 4, 13, 11, 12, 19, 10, 15, Иван Михайлов 62, 60, 62а Со 2, 60, 60, 60 Со1, 3, 2, 45, 41, 39, 47, 43, 43а, 58, 58, 58-Д, Клуб, 58-В, 56, 58г, 60, 58, 56, 1, 53, 49, 51, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа на Езикова, 28, 24, 26, 20, 18, 22, Кръстьо Асенов 31, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 2, 24, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, 12, 18, 10, 1-В, 5, 4, 6, 11, 8, 7, 16, 1, 9, 5а, 3, 2, 14, Марица 23, 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, Мусала 10, 10, Обзор .3 Врем.С-Во, 7 А, 7 А, 5 Б, 5 Б, ПИ №04279.610.385, ПИ №04279.610.387, ПИ №04279.610.400, Полк.Кирил Чамишки 2, Р-Н Стопански Двор, Райко Жинзифов 14, Рилски Езера 6, Св.Св. Кирил и Методий 2, 2, 2, 8в, 8б, 10, 12, 14, III Оу, Скаптопара 11, 5, 2, 3а, 1, 3, 17, 17а, 19, 31, 35, 43, 33, 45, 41, 20, 31б, 37, 26, 39, 29, 23, 24, 25, 1, 27, 21, 24, 16, 14, 12а, 18, 12, 10, Славянска 85, 87, 95, 93а, 79, 18, 93а, 51, Стоимен Календерски 9, 7, УПИ-VII-380, Кв.9, Христо Ценин 4, 2, 2, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 31, 16, 31, 35, 12, 10а, 15, 17

На 15.01.2020 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Иван Михайлов

На 15.01.2020 г. /15:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, 04279.604.62, 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, 2, 4, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Ангел Кънчев 2, 20, 16, 12, 10, 3, 13, 4, 18, 1, 9, 14, 22, 5, 24, 7, 11, 8, 6, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Бадемите 4, Баларбаши 4, 60, 1, Бор 10, 6, 8, 2, 4, Борис Сарафов 28, 4, 2а, 2, Братя Миладинови Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, 44, 32, 28, 43, 26, 38, 37, 35, 33, 30, 27, 42, 36, 34, 39, 29, 45, 32, 41, 40, 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 2, Георги Бенковски 2, 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, 7, 5, 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Димитър Димов 18, 13, 12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7, Дъбравска 13, 8, 16, 6, 12в, 11-Б, 10, 12б, 11в, 9, 12, 14, 11, 1, Иван Михайлов 8, Ильо Войвода 12, 14, 10, 14, 15, 1, 6, К. и Никола Хайдукови 49, 45, 29, 37, 51, 35, 39, 53, 47, 27, Костур 11, 13, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, 16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19, Мелник 20, 29, 2, 24, 26, 26а, 22, 28, 12, 6, 27, 16, 8, 25, 10, 18, 4, 14, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Жилище, Апартамент, 12, 2, 1, 23, 24, 1а, 9, Жилище, Митрополит Борис 35, Неофит Рилски 9, 11, 5, 1, 13, 7, 3, 15, Николай Петрини 6, 8, 48, 13, 32, 45, 30, 44, 16, 53, 18, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 57, 49а, 21, 34, 7а, 42, 55, 39, 29, 46, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Петко Р.Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, 14, 20, Петър Ичев 5, 4, 2, 3, ПИ №04279.603.193, ПИ №04279.604.154, ПИ №04279.604.369, Полк.Кирил Чамишки 3, 8, Родолюбие 5, 2, Сан Стефано 15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски 19, Свети Наум 2, 12, 4, 10, 8, Сергей Румянцев 10, 16, 13, 3, 7, 12, Жилище, 8, 1, 14, 2, 4, 11, 9, 6, 5, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, 8, 55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51, Сотир Атанасов 10, 12, 3, 7, 4, 2, 6, 9, 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 13, 53, 55, 57, 63, 80, 66, 82, 70, 74, 84, 90, 58, 72, 59, 78, 61, 56, 54, 58, 64, 62, 52, 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, 68, 51, Теменуга 3, 5, 9, 1, 7а, 5, 7, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, 56, 42, 58, 57, 37, 36, 19, 24, 17, 31, 35, 29, 26, 32, 25, 21, 27, 40, 34, 20, 22, 28, 23, 30, 18, 12, 14, 16, 17, 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, УПИ ХхV 8846, Вр.Захранване, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Христо Смирненски 20, 25, 23, 19, 19 1, 21, Христо Чернопеев 24, 37, 22, 47, 35, 28, 39, 18, 33, 41, 43, 45, 26, 20, Цанко Церковски 15, 27, 17, 29, 19, 23, 25, 21, 4, 31, Цар Борис I 9, 24, 18, 25, Офис

На 16.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Брегалница 1, 3, 3, 2, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 210, 211, 211, 210а, 209, 210, 205, 209, 24, Идент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк на Гр. Благоевград, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Св. Димитър Солунски 30, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център 12а, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ IV-537, Кв.124, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Офис, Администрация

Община Гоце Делчев

На 13.01.2020 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Мусомища: Ал. Стамболийски 2, 12, Батуми 20, Братя Миладинови 6, 3, 11, 8, 5, 4, 1, Бяло Море 16, 10, 14, 13, 9, 12, Генерал Гурко 1а, 8, 7, 12, 5, 17, 19, 10, 1, Георги С. Раковски 15, 11, 13, 1, 6, 8, 9, 5, 3, Д-Р.Петър Берон 5, 7, 9, 11, Димитър Талев 19, Здравец 6, 32, Иван Козарев 9, 7, 4, 8, 13, 1d, 3, 6, 12, 10, 5, 11, 14, 6 D, 1, Каваците 4, 9, 8, 2, 3, 1, Клокотница 20, 17, 12, 14, 18, 2, 9, 20а, 6, 11, Краището, Кулата 23, 13, 19, 15, 25, 10, 2 А, 21, 29, 7, 12, 18, 11, 29 А, 16, местност Параклиса Черква, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 10, Тп-5, 12, 8, 34, 57а, 21, 19, 21 А, 28, 2, 15, 26a, 5а, 26, 13, 4, 3, 36, Пирин 4, Плиска 11, 13, 8, Сливница 15, Струга 11, Судинград 6, Хаджи Димитър 2, 9, 5, 7, 10, 6, 1, 9 Фурна, Цар Симеон 13, Янтра 4, 7, 6, 2, 5

На 13.01.2020 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Гоце Делчев: Дунав 5, Людмил Стоянов 16

На 13.01.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брезница: Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, Барата 7, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, Васил Петлешков 7, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, Дунав 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, Каменица 8, 6, Лозята 3, Македония 8, 1, 6, Неврокоп 8, 28, 2, 37, Неуточнен Адрес Поща, Падарката 6, Падарката 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, Пирин 2, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, Ридът 1, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, Синища 10, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, Софата 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, Теофик Хаджи 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, Туфча 3, УПИ II-682, Кв.49, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, Хр.Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, Цар Калоян 13, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, Чарка 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, Юрий Гагарин 4, 1, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 4

На 13.01.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница: Ал.Стамболийски 11, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, Елена Лефтерова 3, 1, Ивайло 12, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, Опълченска 7, 2, 3, 5, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Христо Ботев 19, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11

Община Гърмен

На 16.01.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Рибново: 000317, Землището на С. Рибново, III-966, Кв.56, Върбиците, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Седем 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 6, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, Петнадесета 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, Седемнадесета 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Четвърта 4, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2

Община Петрич

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 5, 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Дунав 24, 5, 30, 9, 3, 28, 32, 7, 26, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Каймак Чалан 18, 2, 1, 12, 10, 3, 16, 8, 14, 5, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил и Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Чернопеев 12, 14, 2, Цар Борис III, Цар Борис III 27, 19, 21, 23, 40, 45, 31, 29, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Шипка 3, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 16.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 17.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Генерал Тодоров 12

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 16.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 17.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица Павилион

На 13.01.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Старчево: местност Равнако, Над Селото, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв.11, Тафтинка

На 13.01.2020 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Кавракирово: Беласица 11, 6, 13, 9, 4, 5, 15, 7, Богоево 7, Валого, Връх Тумба 5, 8, Димитър Благоев 1, 3, 1, Зад Ридо, Иглика 1, Места 4, 1, 2, 2, местност Ризово Дере Овчарник, Мургаш 2, 19, 23, 7, 8, 3, 1, 15, 6, 13, 6, 8, 11, 5, 9, 21, 4, Осогово 2, Пейо Яворов 4, 22, Ризов Андък, Спартак 2, Яне Сандански 22, 10, 12

На 13.01.2020 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Червен Път

На 13.01.2020 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Марикостиново: Асен Златаров 16, 14, 6, 2, 5, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 13, 18, 3, 11, 8, 10, 17, 19, Братя Миладинови 5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 22, 20, Георги Раковски 1, 2, Димитър Благоев 13, 9, 11, Заводска 2, Марикостенски Бани Ферма, местност Аджобица-Чалията Бензиностанция, местност Бонаро Бетонов Център, местност Горничето, Местонст Среден Път Таверна, Неуточнен Адрес Извън Селото, Отец Пайсий 1, Стадион

На 14.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, 22-ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Дунав 24, 5, 30, 9, 3, 28, 32, 7, 26, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Каймак Чалан 18, 2, 1, 12, 10, 3, 16, 8, 14, 5, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил и Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Чернопеев 12, 14, 2, Цар Борис III, Цар Борис III 27, 19, 21, 23, 40, 45, 31, 29, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Шипка 3, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 15.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, 22-ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Дунав 24, 5, 30, 9, 3, 28, 32, 7, 26, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Каймак Чалан 18, 2, 1, 12, 10, 3, 16, 8, 14, 5, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил и Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Чернопеев 12, 14, 2, Цар Борис III, Цар Борис III 27, 19, 21, 23, 40, 45, 31, 29, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Шипка 3, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 16.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 5, 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Дунав 24, 5, 30, 9, 3, 28, 32, 7, 26, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Каймак Чалан 18, 2, 1, 12, 10, 3, 16, 8, 14, 5, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Чернопеев 12, 14, 2, Цар Борис III, Цар Борис III 22, Цар Борис III 27, 19, 21, 23, 40, 45, 31, 29, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Шипка 3, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 17.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, 22-ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Дунав 24, 5, 30, 9, 3, 28, 32, 7, 26, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Каймак Чалан 18, 2, 1, 12, 10, 3, 16, 8, 14, 5, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил и Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Чернопеев 12, 14, 2, Цар Борис III, Цар Борис III 27, 19, 21, 23, 40, 45, 31, 29, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Шипка 3, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

Община Разлог

На 13.01.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.01.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 16.01.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 17.01.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет и Девета 1 А, 12, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100, 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, ТП Банята

На 14.01.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Бачево: 23-ти Септември 10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4, Александър Стамболийски 8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 99, 13, 23, 15, 11, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 45, 63, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 33, 7, 51, 14, Васил Левски 13, 18, Георги Димитров 46, 42, 74, 38, 50, 76, 1, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 64, 55, 51, 33, 37, 54, 72, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 60, 86, Гоце Делчев 1, Димитър Благоев 18, 1, Димо Хаджидимов 3, Захари Стоянов 2, Иван Вазов 1, Кирил и Методи 2, 3, Людмила Живкова 18, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 29, 13, 12, 16, Неуточнен Адрес Цдг, Детска Ясла, Поща, Оборище 22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88, Партизанска 6, 9, Пенчо Славейков 3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1, Пирин 7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8, Рила 29, 25, 33, 34, Тодор Каблешков 9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4, Тримата Ятака 2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5, 5

На 14.01.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Черна Река 165

На 15.01.2020 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май 3, Васил Бельов 53, Васил Левски 18, Възраждане 10, 4, 3, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5, Георги Димитров 105, Мечта 20, 4, 10, 18, 9, 7, 16, 3, Минно Селище Офис, Обект, Пункт, Фуражомелка, Младост 4, 2, 6, 7, Победа 26, 11, 13, 15, 1, 7, Четвърта 2, Фурахомелка, 2

На 15.01.2020 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Разлог: Бела Река 104, 108, 106, 110, 100, 15, 17, 112, 13, 96, 102, 98, 19, 11, 114, Изворите 60, 70, 78, 58, 66, 62, Иконом Никола Ангелов 25, Калиново 1, Лазар Нешков 12, Полковник Лазар Нишков 23, 1, 37, 16, 21, 3, 13, 11, 33, 6, 35, 5, 25, 7, 27, 12, 29, 43, 17, 31, 39, 19, 9, Предел 10, 45, 53, 18, 44, 46, 43, 49, 3, 14, 9, 4, 2, 42, 8, 52, 51, 15, 7, 43б, 50, 47, 13, 6, 48, 16, 11, 17, 19, 20, 1, Тодор Александров 6, 19, 5, Хан Пресиян 7, 8, 5, 2, 10, 3, ТП Сба

На 16.01.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Разлог: Бела Река 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86, Рила 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14, Тодор Александров 21, Христо Смирненски 4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11, Шипка 33, 23, 22, 32, 20, 31, 37, 27, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42

На 16.01.2020 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски 22, 18, 23, 29а, 1, 25, 17, 8, 24, 14, 7, 19, 5, 7а, 16, 27, 28, 29, 11, 20, 13, 21, 12, 9, 10, 15, Братя Каназиреви 1, 26, 9, 3, 30, 28, 5, 23, 33, 19, 21, 11, 13, 15, 17, 25, 29, 27, 24, 31, Братя Кулини 1, 5, 2, Георги Скрижовски 7, 1, 2, 8, 11, 6, 13, 3, 5, 4, 9, Гоце Делчев 14, 3, 11, 12, 17, 13, 35 Магазин, 33, 9а, 15, 47, 22, 43, 21, Павильон, 5, 45, 27, Каравана, 8, 9б, 9, 19, 41, 16, 6, Блок 1, 1, 29 1, 7, 37, 49, 35, 29, 2, 39, 10, 20, 31, 18, Екзарх Йосиф 62, Илийска 12, 7, 11, 30, 18, 26, 24, 13, .30, 2, 20, 14, 19, 29, 28, 10, 8, 23, 4, 27, 5, 25, 6, 16, 31, 1, 21, 9, 17, 22, 3, 15, Мехомия 3, 5, 2, Стефан Стамболов 11, Телемах Илиев 14, 1, 22, 10, Шейново 14, 8, 12, 4, 16

На 16.01.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Bgl1203, Безименна, Васил Левски 8, Георги Финдрин 18, Голак 25, Екзарх Йосиф 200, 139, 148, 132, Изворите 82, 126, 88, 90, 120, 100, Крапа, Македония, местност Извора Жилище, местност Малък Чурулец, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор Работилница, Краварник, Жилище – Вец, Полковник Лазар Нишков 33, Предел 52, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

На 17.01.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Градево: Калугерица

На 17.01.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Разлог: местност Баба Цвета вила, местност Кошольовото вила, местност Мразеница Горски Пункт, местност Мразеницаа, местност Предел Магазин, Почивна База, Кафе, Кантон, Горски Пункт Планковото, Ресторант, Закуски, Жилищна Сграда, Бунгало, Почивна Станция, 1 вила, 1, Каравана, Горски Пункт, Хижа, вила, Стол, Фургон, Бунгала, Предел Бунгало

Община Сандански

На 13.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч./ –  Вихрен: 6

На 13.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч./ –  Поленица: 6-ти Септември 1, 3, Армейска 18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19, 1, Бански Път 2, Божур 5, Бяло Море 7, 10, 6, 8, 1, 2, 3, 4, Вихрен 4, 2, 6, 1, 3, Георги Димитров 10, 9, 11, 14, 13, 15, 16, 9, 7, 1, 4, 2, 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18, Гоце Делчев 12, Гушевица 9, 19, 17, 15, 18, 3, 11, Димитър Благоев 2, Димитър Благоев 49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, 2, 4, 7, 11, 16, 1, 5, 21, 14, 9, 20, Изгрев 16, Изгрев 1, 13, 14, 12, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 3, 14, Илия Минев 30, Кирил и Методи 7, 9, 1, 16, 12, 2, 5, Поща, 4, Македония 1, 39, 50, 51, 10, местност Резиденция Комплекс Свети Врач, местност Резиденция Усилвател / Карталовец, Младост 29, 8, 3, 12, 10, 1, 18, 20, 11, 23, 5, 9, 17, 27, 19, 4, 13, 2, 24, 14, 22, 25, 7, 21, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 13, 8, 5, 9, 4, 11, 6, 1, 2, Петър Берон 1, Петър Берон 11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2, Пирин 2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10, Полски Път 24, 5, 22, 18, 14, 2, 12, 4, 6, 20, 1, 10, 8, Първи Май 18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24, 1, 6, 2, 3, 12, 5, 4, 14, 10, 8, Рила 1, 2, Св.Иван Рилски 3, Стопанска 3, Стопанска 4, 7, 5, 1, 4, 3, 2, Съединение 16, 5, 9, 14, 11, 12, 18, 10, 4, 13, 22, 17, 7, 8, 24, 20, Трети Март 20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10, 3, 3, 23, 25, Х-77, Кв.8, Шипка 4, 5, 3, 2, 1, 6, 8, 8, 10, Яне Сандански 15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5, 17, 23, 21, 25, 2, 1, 4, Хлораторна Сграда, 3

На 13.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч./ –  Сандански: местност „Чинар Круши“, извън регулация, Александър Буйнов 19, 5, 13, 8, 19, 15, Александър Буйнов 27, Ангел Ташков 1, 3, Асен Златаров 3, 8, Асен Хадживасилев 11, 1, 19, 5, Асен Хадживасилев 9, 11, Атанас Давидов 1, 3, 5, Баба Тонка 17, Банска 7, Бачо Киро 10, 9, Бачо Киро 13, 1, 10, 3, 5, 7, 8, 2, 4, 6, 9, 11, 14, Башлийца 12, 5, 1, 6, 10, Беласица 5, 16, Беласица 11, 9, 3, 18, 2, 14, 18а, 16, 4, 6, 1, 8, 12, 5, 10, Берово 2, 1, Бистрица 15, 12, 21, Божин Димов 5, 4, Борис Сарафов 10, Братя Миладинови 5, България 2, 10, 7, 5, Вардар 5 вила Т11-П4, 4, Васил Кънчев 9, 6, 12, 4, 10, 14, Васил Кънчев 28, 24, 20, 16, 22, 28, 15, 18, 26, 11, 13, Васил Левски 10, Вихрен 20, 2, 16, 18, 14, 3, 23, 2, 21, Вихрен 20, 7, 11, 14, 16, 13, 12, 2, 8, 18, 4, 19, 5, 15, 6, 21, 9, 14а, 23, Воден 20, 7, 3, 16, Връх Елен 3, 1, Генерал Гурко 10, Гео Милев 4, 10, 10, 6, Георги Бенковски 1, 19, Георги Казепов 21, 16, 18, 14, 32, 28, 5, 36, 14, 3, Георги С Раковски 2, 6, 4, Георги Скрижовски 15, 2, 13, 15, 15, 6, 13, Горно Броди 13, 10, 5, 11, Гоце Делчев 31, 38, 33, 17, 29, 41, 12, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Григор Пърличев 2, Даскал Козарев 14, 8, 15, 17, 13, 10, 14, 13, Деспод Слав 1, 8, Димитър Икономов 3, Димитър Икономов 3, 4, 2, 6, 8, 10, 7, 5, 10, 5, 5, 7, Димитър Попгеоргиев 15, 7, Димитър Попгеоргиев 5, 7, 11, 15, 10, 9, 1, 3, 4, 6, 2, 4, Димитър Талев 4, Димо Хаджидимов 3, 14, Еделвайс 14, вила, Емануил Воскидович 1, 10, Захари Стоянов 3, 10, 12, Иван Вазов 5, Иван Рилски 4, 8, 5, 3, 6, 1, 7, Иларион Макариополски 8, Илинден 29, 26, 25, 9, 33, 20, 5, 7, 2, Ильо Войвода 6, Индже Войвода 4, Княз Александър Батенберг 1, 3, Княз Борис I 11, 1, 4, Кожух 3, 3, 17, Кочо Чистименски 8, 12, 16, 2, 16, 26, Крайречна 20, З, 16, 8 Кла-Т5-П6, 4, 12, 10, Крушево 19, Крушево 14, 10, 16, 3, 9, 2, 7, 12, 5, 1, 6, 8, Кръстьо Хаджииванов 33, Лагадина 12, Любен Каравелов 1, Македония 35, 51, 48, 17, 15, 67, 18, 44, 9, 51, 25, Малашевска 1, 5, Мара Бунева 2, 18, Мелник 8, 3, 18, 16, Места 10, 26, 8, 4, местност 10-ти Километър вила, вила, Почивно Оздравитела Станция, вила, местност Беговица Хижа, местност Друма Жилище, Водна Помпа, местност Калинките Жилище, местност Летище Стан, Жилище, местност Мозговица вила, вила, местност Нишан Таши Времянка, местност Паркова Зона 4, местност Паркова Зона Фсмп, Станция, Интернат, местност Попина Лъка Жилище, Хотел Попина Лъка, 1, 7 Клб-Т1-3, Хижа, Обект, вила, Станция, вила, Жилище, Жилище, вила, вила, Жилище, вила, местност Тремошница вила, Жилище, Кариера, местност Туричка Черква 7, Хотел, Жилище, 28, вила, вила, местност Ушите Времянка За Автосервиз, местност Ушите 115021, Църква, местност Хано Магазин Строителни Материали, Жилище, местност Четвърти Километър Бар, Времянка, местност Четвърти Километър Пункт, местност Чинар Куши УПИ 000781, местност Чинар Куши Жилище, УПИ 000570, А2, местност Чинар Куши 0, Метсност 4-ти Километър Обект, Мозговица 2, Надежда 24, 16, 32, Надежда 1, 3, 5, 7, 28, 11, 24, 32, 17, 18, 29, 34, 4, 12, 22, 23, 45, 37, 15, 9, 21, 31, 20, 6, 8, 26, 25, 27, 39, 16, 14, 19, 13, 33, 30, 35, 10, 22, 6, 31, 4, 12, 39, 9, 32, 10, 16, 13, 21, 30, 28, 45, 8, 27, 11, 26, 17, 14, 18, 24, 15, 35, 33, 24, 20, 19, 29, 37, 23, 34, 25, 52, 38, 50, 42, 46, 48, 40, 44, Неуточнен Адрес 3, Никола Вапцаров 39, 43, 47, 41, 21, 39, 45, 31, 19, Никола Вапцаров 23, 45 1, ПИ Инд. 65334.300.128 По Ккр, 53, 47, 57, 55, 24, 59, 49, 45, 51, 20, 43, 39 4, 41, 39, 37, 8, 5, 10, 14, 27, 4, 7, 20, 9, 33, 16, 35, 6, 18, 2, 13, 19, 21, 17, 29, 31, 3, 1, 11, 15, 25, Никола Карев 3, Огражден 8, 2, 10, Одрин 10, 9, 16, 10, 2, Опълченска 1, Опълченска 3, 7, 5, 1, Осми Март 5, 13, 6, Отец Ангел Столинчев 3 А, 9, 13, 1, 11, 17, 15, 3 Б, 3 В, Отец Паисий 5 вила, 3, 1, Панайот Волов 12, Пейо К.Яворов 10, 12, 8, Перун 10, 7, 4, 7, Перущица 4, Перущица 9, 6, 4, 1, 2, 5, 7, Петър Берон 2, 14, 3, 6, 1, 14, Петър Сарафов 6, Пирин 165, 160, 85, 173, 10, 128, 44, 134, 34, 7, 29, 153, 151, 43, 47, 161, 68, 92, 39, 19, 54, 11, 78, 9, 90, 48, 37, 28, 107, 56, 30, 137, 39, 65, Пирин 17, 18, 14, 21, 16, 15, 25, 13, 29, 20, 12, 19, 10, 23, 37, 35, 43, 26, 22, 28, 41, 29, 30, 31, 33, 39, 34, 45, 36, 32, 20, 27, Пирин 153, 141, 149, 114, 155, 147, 102, 116, 151, 137, 139, 131, 120, 133, 145, 106, 108, 110, 98, 118, 143, 135, 157, 100, 104, 112, 159, 159, 150, 142, 140, 130, 146, 148, 158, 138, 121, 156, 144, 152, 136, 154, 60, 150,

На 13.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Илинденци: Трета 1

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 14.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Сандански: 6533.206.678, Александър Буйнов 19, 5, 13, 8, 19, 15, Ангел Ташков 1, 3, Асен Златаров 3, 8, Асен Хадживасилев 9, Асен Хадживасилев 19, 5, 1, Баба Тонка 17, Банска 7, Бачо Киро 10, 9, Башлийца 12, 5, 1, 6, 10, Беласица 5, 16, Берово 2, 1, Бистрица 15, 12, 21, Божин Димов 5, 4, Борис Сарафов 10, Братя Миладинови 5, България 2, 10, 7, 5, Вардар 5 вила Т11-П4, 4, Васил Кънчев 9, 6, 12, 4, 10, 14, Васил Левски 10, Вихрен 20, 2, 16, 18, 14, 3, 23, 2, 21, Воден 20, 7, 3, 16, Връх Елен 3, 1, Генерал Гурко 10, Гео Милев 4, 10, 10, 6, Георги Бенковски 1, 19, Георги Казепов 21, 16, 18, 14, 32, 28, 5, 36, 14, 3, Георги С Раковски 2, 6, 4, Георги Скрижовски 15, 2, 13, 15, 15, 6, 13, Горно Броди 13, 10, 5, 11, Гоце Делчев 31, 38, 33, 17, 29, 41, 12, Григор Пърличев 2, Даскал Козарев 14, 8, 15, 17, 13, 10, 14, 13, Деспод Слав 1, 8, Димитър Икономов 3, Димитър Попгеоргиев 15, 7, Димитър Талев 4, Димо Хаджидимов 3, 14, Еделвайс 14, вила, Емануил Воскидович 1, 10, Захари Стоянов 3, 10, 12, Иларион Макариополски 8, Илинден 29, 26, 25, 9, 33, 20, 5, 7, 2, Ильо Войвода 6, Индже Войвода 4, Княз Александър Батенберг 1, 3, Княз Борис I 11, 1, 4, Кожух 3, 3, 17, Кочо Чистименски 8, 12, 16, 2, 16, 26, Крайречна 20, З, 16, 8 Кла-Т5-П6, 4, 12, 10, Крушево 19, Лагадина 12, Любен Каравелов 1, Македония 35, 51, 48, 17, 15, 67, 18, 44, 9, 51, 25, Малашевска 1, 5, Мара Бунева 2, 18, Мелник 8, 3, 18, 16, Места 10, 26, 8, 4, местност 10-ти Километър вила, вила, Почивно Оздравитела Станция, вила, местност Беговица Хижа, местност Калинките Жилище, местност Мозговица вила, вила, местност Попина Лъка Жилище, Хотел Попина Лъка, 1, 7 Клб-Т1-3, Хижа, Обект, вила, Станция, вила, Жилище, Жилище, вила, вила, Жилище, вила, местност Соколовец Автоработилница, местност Тремошница вила, Жилище, Кариера, местност Туричка Черква 7, Хотел, Жилище, 28, вила, вила, местност Четвърти Километър Бар, Времянка, местност Чинар Куши УПИ 000781, Метсност 4-ти Километър Обект, Надежда 24, 16, 32, Неуточнен Адрес 3, Никола Вапцаров 39, 43, 47, 41, 21, 39, 45, 31, 19, Никола Карев 3, Огражден 8, 2, 10, Одрин 10, 9, 16, 10, 2, Опълченска 1, Осми Март 5, 13, 6, Отец Паисий 5 вила, 3, 1, Панайот Волов 12, Пейо К.Яворов 10, 12, 8, Перун 10, 7, 4, 7, Перущица 4, Петър Берон 2, 14, 3, 6, 1, 14, Петър Сарафов 6, Пирин 165, 160, 85, 173, 10, 128, 44, 134, 34, 7, 29, 153, 151, 43, 47, 161, 68, 92, 39, 19, 54, 11, 78, 9, 90, 48, 37, 28, 107, 56, 30, 137, 39, 65, Първи Май 9, 18, 10, 15, 22, 9, 53, 74, 1, Р-Н Опитна Станция Винарска Изба, Р-Н Пътя на Хидрострой 55, Радецки 6, Райна Княгиня 2, Реката, Родопа 3, Роженски Манастир 6, Св.Св. Кирил и Методи 31, 23, 17, 33, 19, 24, 29, 30, 1, 33, 41, 42, 45, Св.Св.Козма и Дамян 64, 6, 52, 51, 2, 46, 38, 41, 18, 45, 56, 32, 13, 20, Свети Врач 24, 9, 5, 18, 10, Свети Георги 5, 20, Свобода 34, 14, 29, 26, 27, 31, 45, 11, 47, 49, 28, 45, 15, 49, 12, 18, 31, 4, 23, 26, Сердика 8, Серес 10, 20, 14, 6, 5, 1, 13, 11, Синаница 23, 13, 12, 4, Сирма Войвода 12, Скопие 5, 16, 20, 1, 17, 4, 11, 3, 15, 3, Славчо Ковачев 1, Славянка 6, 12, Соколова Скала 16, 4, 17, 13, 9, Солидарност 3, 3 133, Солунска 8, 14, 37, 17, 31, 12, 6, 37, 16, 17, 7, Спартак 2, 20 П-6, 22, 9, 10, 30, 13, 4, 8, 10, 17, 20, 10, 29, 14, 10, 12, 4, 16, Станке Димитров 3, 4, 7, 3, Стефан Карчев 15, Стефан Стамболов 9, 39, 39, 3, 30, 33, 52, Стою Хаджиев 2, Струга 10, 3, 12, 1, Струма 10, 6, 10, 3, Таската Серски 1, 7, Тодор Паница 4, Хаджи Димитър 5, 7, Хан Аспарух 3, 2, 1, Христо Ботев 31, 25, 29, Христо Смирненски 4, 10, 1, 14, Цар Иван Асен 8, 2, 8, Цар Иван Шишман 4, Цар Самуил 7, 24, 8, 2, Цар Симеон 18, Чудомир Кантарджиев 44, 41, 33, 38, 4, 28, 29, 19, 8, Шар Планина 4, Шейново 2, Шипка 2, Юрий Гагарин 20, 12, 16, 14, Яне Сандански 4, 1, 7, 41, М.Влаховиц

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 08:30 – 09:30 ч./ –  Плоски: Попина Лъка, Тремошница, Тремощница

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лиляново: 000771, местност Попина Лъка вила, местност Туричка Черква вила, Полатица, Попина Лъка вила, ПИ 000640, вила, Попина Лъка – Лещака вила, Попина Лъка-Лещака вила, Стожа, Туричка Черква вила

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Вихрен

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Поленица: Димитър Благоев 2, Изгрев 16, Петър Берон 1, Стопанска 3

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Илинденци: Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/ Жилище, местност Боровец вила, местност Врабча вила, местност Врабче вила, Синаница вила, Тридесет и Втора 10, Тридесет и Шеста 2

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Плоски: Ален Мак 14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3, Бистрица 1, Братя Миладинови 7, 2, 5, 4, 3, Бузлуджа 14, 4, 2, 3, 7, 7, Васил Левски Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3, Вихрен 3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11, Георги Бенковски 1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6, Долна махала 10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13, Дружба 7, 5, 4, 7, 2, 3, Еделвайс 4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9, Елово 7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9, Иван Козарев 5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2, Кокиче 2, 1, 4, Кочо Честименски 1, Лиляна Димитрова 2, 12, 10, 6, 14, местност Валога Цех, местност Поручик Минков Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса, Методи Христов 3, 1, 2, 5, 1, Мир 42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8, Мурата 13, 16, 1, Никола Калъпчиев 31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26, Никола Парапунов 59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43, Първи Май 5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18, Самуил 9, Струма 12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2, Трети Март 1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14, УПИ VI Кв.43, УПИ-VI-389, 390, Хаджи Димитър 5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22, Христо Ботев 7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26, Цар Самуил 7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5, Шипка 7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12, Явора 14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4, Улично Осветеление

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: 6533.206.678, Александър Буйнов Изход Кулата, Асен Хадживасилев 9, Любен Каравелов 1, местност Калинките Жилище, местност Соколовец Павилион, Автоработилница, местност Ушите МТП, местност Хано Фургон, Бензиностанция, Агроучастък“Сортови Семена“, Каравана, Неуточнен Адрес Цех, Р-Н Индустриална Зона Автосервиз, Р-Н Опитна Станция Жилище, Винарска Изба, Р-Н Пътно Управление Работилница, Цех, Р-Н Ушите Временен Стр. Обект, Р-Н Хано Пункт За Технически Прегледи, Свобода 45, 14, Канцеларии

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите Вилна Сграда, Кв.7, Застройка 9, 17, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади вила, УПИ II, Кв.4 – В.З. Въбите

На 13.01.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес ТП Синаница 1, Синаница

На 13.01.2020 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Армейска 1, Георги Димитров 9, 7, 1, 4, 2, Димитър Благоев 2, 4, 7, 11, 16, 1, 5, 21, 14, 9, 20, Изгрев 13, 14, 12, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, Кирил и Методи 7, 9, 1, 16, 12, 2, 5, Поща, 4, Македония 10, Неуточнен Адрес, Първи Май 1, 6, 2, 3, 12, 5, 4, 14, 10, 8, Св.Иван Рилски 3, Стопанска 7, 5, 1, 4, 3, 2, Шипка 8, 10, 1

На 13.01.2020 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: местност Нишан Таши Времянка

На 13.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 14.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов 19, 5, 13, 8, 19, 15, Ангел Ташков 1, 3, Асен Златаров 3, 8, Асен Хадживасилев 11, 1, 19, 5, Баба Тонка 17, Банска 7, Бачо Киро 10, 9, Башлийца 12, 5, 1, 6, 10, Беласица 5, 16, Берово 2, 1, Бистрица 15, 12, 21, Божин Димов 5, 4, Борис Сарафов 10, Братя Миладинови 5, България 2, 10, 7, 5, Вардар 5 вила Т11-П4, 4, Васил Кънчев 9, 6, 12, 4, 10, 14, Васил Левски 10, Вихрен 20, 2, 16, 18, 14, 3, 23, 2, 21, Воден 20, 7, 3, 16, Връх Елен 3, 1, Генерал Гурко 10, Гео Милев 4, 10, 10, 6, Георги Бенковски 1, 19, Георги Казепов 21, 16, 18, 14, 32, 28, 5, 36, 14, 3, Георги С Раковски 2, 6, 4, Георги Скрижовски 15, 2, 13, 15, 15, 6, 13, Горно Броди 13, 10, 5, 11, Гоце Делчев 31, 38, 33, 17, 29, 41, 12, Григор Пърличев 2, Даскал Козарев 14, 8, 15, 17, 13, 10, 14, 13, Деспод Слав 1, 8, Димитър Икономов 3, Димитър Попгеоргиев 15, 7, Димитър Талев 4, Димо Хаджидимов 3, 14, Еделвайс 14, вила, Емануил Воскидович 1, 10, Захари Стоянов 3, 10, 12, Иларион Макариополски 8, Илинден 29, 26, 25, 9, 33, 20, 5, 7, 2, Ильо Войвода 6, Индже Войвода 4, Княз Александър Батенберг 1, 3, Княз Борис I 11, 1, 4, Кожух 3, 3, 17, Кочо Чистименски 8, 12, 16, 2, 16, 26, Крайречна 20, З, 16, 8 Кла-Т5-П6, 4, 12, 10, Крушево 19, Лагадина 12, Любен Каравелов 1, Македония 35, 51, 48, 17, 15, 67, 18, 44, 9, 51, 25, Малашевска 1, 5, Мара Бунева 2, 18, Мелник 8, 3, 18, 16, Места 10, 26, 8, 4, местност 10-ти Километър вила, вила, Почивно Оздравитела Станция, вила, местност Беговица Хижа, местност Мозговица вила, вила, местност Попина Лъка Жилище, Хотел Попина Лъка, 1, 7 Клб-Т1-3, Хижа, Обект, вила, Станция, вила, Жилище, Жилище, вила, вила, Жилище, вила, местност Тремошница вила, Жилище, Кариера, местност Туричка Черква 7, Хотел, Жилище, 28, вила, вила, местност Хано Магазин Строителни Материали, Жилище, местност Четвърти Километър Бар, Времянка, местност Чинар Куши УПИ 000781, Метсност 4-ти Километър Обект, Надежда 24, 16, 32, Неуточнен Адрес 3, Никола Вапцаров 39, 43, 47, 41, 21, 39, 45, 31, 19, Никола Карев 3, Огражден 8, 2, 10, Одрин 10, 9, 16, 10, 2, Опълченска 1, Осми Март 5, 13, 6, Отец Паисий 5 вила, 3, 1, Панайот Волов 12, Пейо К.Яворов 10, 12, 8, Перун 10, 7, 4, 7, Перущица 4, Петър Берон 2, 14, 3, 6, 1, 14, Петър Сарафов 6, Пирин 165, 160, 85, 173, 10, 128, 44, 134, 34, 7, 29, 153, 151, 43, 47, 161, 68, 92, 39, 19, 54, 11, 78, 9, 90, 48, 37, 28, 107, 56, 30, 137, 39, 65, Първи Май 9, 18, 10, 15, 22, 9, 53, 74, 1, Р-Н Главен Път Е-79 Предприятие, 1, Р-Н Пътно Управление Офис, Р-Н Пътя на Хидрострой 55, Радецки 6, Райна Княгиня 2, Реката, Родопа 3, Роженски Манастир 6, Св.Св. Кирил и Методи 31, 23, 17, 33, 19, 24, 29, 30, 1, 33, 41, 42, 45, Св.Св.Козма и Дамян 64, 6, 52, 51, 2, 46, 38, 41, 18, 45, 56, 32, 13, 20, Свети Врач 24, 9, 5, 18, 10, Свети Георги 5, 20, Свобода 34, 14, 29, 26, 27, 31, 45, 11, 47, 49, 28, 45, 15, 49, 12, 18, 31, 4, 23, 26, Сердика 8, Серес 10, 20, 14, 6, 5, 1, 13, 11, Синаница 23, 13, 12, 4, Сирма Войвода 12, Скопие 5, 16, 20, 1, 17, 4, 11, 3, 15, 3, Славчо Ковачев 1, Славянка 6, 12, Соколова Скала 16, 4, 17, 13, 9, Солидарност 3, 3 133, Солунска 8, 14, 37, 17, 31, 12, 6, 37, 16, 17, 7, Спартак 2, 20 П-6, 22, 9, 10, 30, 13, 4, 8, 10, 17, 20, 10, 29, 14, 10, 12, 4, 16, Станке Димитров 3, 4, 7, 3, Стефан Карчев 15, Стефан Стамболов 9, 39, 39, 3, 30, 33, 52, Стою Хаджиев 2, Струга 10, 3, 12, 1, Струма 10, 6, 10, 3, Таската Серски 1, 7, Тодор Паница 4, Хаджи Димитър 5, 7, Хан Аспарух 3, 2, 1, Христо Ботев 31, 25, 29, Христо Смирненски 4, 10, 1, 14, Цар Иван Асен 8, 2, 8, Цар Иван Шишман 4, Цар Самуил 7, 24, 8, 2, Цар Симеон 18, Чудомир Кантарджиев 44, 41, 33, 38, 4, 28, 29, 19, 8, Шар Планина 4, Шейново 2, Шипка 2, Юрий Гагарин 20, 12, 16, 14, Яне Сандански 4, 1, 7, 41, М.Влаховиц

На 14.01.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Армейска 18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19, Георги Димитров 10, 9, 11, 14, 13, 15, 16, Изгрев 1, Петър Берон 11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2, Първи Май 18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24, Трети Март 20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10, Шипка 4, 5, 3, 2, 1, 6, 8, Яне Сандански 15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5, 2

На 14.01.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Георги Скрижовски 6, 47, 45, 7, 43, 29, 2, 37, 25, 23, 49, 35, 27, 5, 3, 41, 9, 19, 61, 33, 17, 13, 31, 11, 8, 21, 4, 15, Ильо Войвода 1, 7, 5, 29, 3, 30, Свобода 14, Стефан Караджа 27, 23, 4, 6, 3, 13, 16, 15, 1, 21, 19, 17, 9, 8, 11, 12, 7, 14, 5, 2, 25, 10

На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Вихрен: 6

На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Илинденци: Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/ Жилище, местност Боровец вила, местност Врабча вила, местност Врабче вила, Синаница вила, Трета 1, Тридесет и Втора 10, Тридесет и Шеста 2

На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Плоски: Ален Мак 14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3, Бистрица 1, Братя Миладинови 7, 2, 5, 4, 3, Бузлуджа 14, 4, 2, 3, 7, 7, Васил Левски Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3, Вихрен 3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11, Георги Бенковски 1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6, Долна махала 10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13, Дружба 7, 5, 4, 7, 2, 3, Еделвайс 4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9, Елово 7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9, Иван Козарев 5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2, Кокиче 2, 1, 4, Кочо Честименски 1, Лиляна Димитрова 2, 12, 10, 6, 14, местност Валога Цех, местност Поручик Минков Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса, Методи Христов 3, 1, 2, 5, 1, Мир 42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8, Мурата 13, 16, 1, Никола Калъпчиев 31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26, Никола Парапунов 59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43, Попина Лъка, Първи Май 5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18, Самуил 9, Струма 12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2, Тремошница, Тремощница, Трети Март 1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14, УПИ VI Кв.43, УПИ-VI-389, 390, Хаджи Димитър 5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22, Христо Ботев 7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26, Цар Самуил 7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5, Шипка 7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12, Явора 14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4, Улично Осветеление

На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Поленица: 6-ти Септември 1, 3, Армейска 18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19, 1, Бански Път 2, Божур 5, Бяло Море 7, 10, 6, 8, 1, 2, 3, 4, Вихрен 4, 2, 6, 1, 3, Георги Димитров 10, 9, 11, 14, 13, 15, 16, 9, 7, 1, 4, 2, 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18, Гоце Делчев 12, Гушевица 9, 19, 17, 15, 18, 3, 11, Димитър Благоев 49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, 2, 4, 7, 11, 16, 1, 5, 21, 14, 9, 20, Димитър Благоев 2, Изгрев 1, 13, 14, 12, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 3, 14, Изгрев 16, Илия Минев 30, Кирил и Методи 7, 9, 1, 16, 12, 2, 5, Поща, 4, Македония 1, 39, 50, 51, 10, местност Резиденция Комплекс Свети Врач, местност Резиденция Усилвател / Карталовец, Младост 29, 8, 3, 12, 10, 1, 18, 20, 11, 23, 5, 9, 17, 27, 19, 4, 13, 2, 24, 14, 22, 25, 7, 21, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 13, 8, 5, 9, 4, 11, 6, 1, 2, Петър Берон 11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2, Петър Берон 1, Пирин 2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10, Полски Път 24, 5, 22, 18, 14, 2, 12, 4, 6, 20, 1, 10, 8, Първи Май 18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24, 1, 6, 2, 3, 12, 5, 4, 14, 10, 8, Рила 1, 2, Св.Иван Рилски 3, Стопанска 4, 7, 5, 1, 4, 3, 2, Стопанска 3, Съединение 16, 5, 9, 14, 11, 12, 18, 10, 4, 13, 22, 17, 7, 8, 24, 20, Трети Март 20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10, 3, 3, 23, 25, Х-77, Кв.8, Шипка 4, 5, 3, 2, 1, 6, 8, 8, 10, Яне Сандански 15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5, 17, 23, 21, 25, 2, 1, 4, Хлораторна Сграда, 3

На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: местност „Чинар Круши“, извън регулация, 6533.206.678, Александър Буйнов Изход Кулата, Александър Буйнов 27, Александър Буйнов 19, 5, 13, 8, 19, 15, Ангел Ташков 1, 3, Асен Златаров 3, 8, Асен Хадживасилев 9, 11, Асен Хадживасилев 11, 1, 19, 5, Асен Хадживасилев 9, Атанас Давидов 1, 3, 5, Баба Тонка 17, Банска 7, Бачо Киро 13, 1, 10, 3, 5, 7, 8, 2, 4, 6, 9, 11, 14, Бачо Киро 10, 9, Башлийца 12, 5, 1, 6, 10, Беласица 5, 16, Беласица 11, 9, 3, 18, 2, 14, 18а, 16, 4, 6, 1, 8, 12, 5, 10, Берово 2, 1, Бистрица 15, 12, 21, Божин Димов 5, 4, Борис Сарафов 10, Братя Миладинови 5, България 2, 10, 7, 5, Вардар 5 вила Т11-П4, 4, Васил Кънчев 28, 24, 20, 16, 22, 28, 15, 18, 26, 11, 13, Васил Кънчев 9, 6, 12, 4, 10, 14, Васил Левски 10, Вихрен 20, 7, 11, 14, 16, 13, 12, 2, 8, 18, 4, 19, 5, 15, 6, 21, 9, 14а, 23, Вихрен 20, 2, 16, 18, 14, 3, 23, 2, 21, Воден 20, 7, 3, 16, Връх Елен 3, 1, Генерал Гурко 10, Гео Милев 4, 10, 10, 6, Георги Бенковски 1, 19, Георги Казепов 21, 16, 18, 14, 32, 28, 5, 36, 14, 3, Георги С Раковски 2, 6, 4, Георги Скрижовски 15, 2, 13, 15, 15, 6, 13, Горно Броди 13, 10, 5, 11, Гоце Делчев 31, 38, 33, 17, 29, 41, 12, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Григор Пърличев 2, Даскал Козарев 14, 8, 15, 17, 13, 10, 14, 13, Деспод Слав 1, 8, Димитър Икономов 3, 4, 2, 6, 8, 10, 7, 5, 10, 5, 5, 7, Димитър Икономов 3, Димитър Попгеоргиев 15, 7, Димитър Попгеоргиев 5, 7, 11, 15, 10, 9, 1, 3, 4, 6, 2, 4, Димитър Талев 4, Димо Хаджидимов 3, 14, Еделвайс 14, вила, Емануил Воскидович 1, 10, Захари Стоянов 3, 10, 12, Иван Вазов 5, Иван Рилски 4, 8, 5, 3, 6, 1, 7, Иларион Макариополски 8, Илинден 29, 26, 25, 9, 33, 20, 5, 7, 2, Ильо Войвода 6, Индже Войвода 4, Княз Александър Батенберг 1, 3, Княз Борис I 11, 1, 4, Кожух 3, 3, 17, Кочо Чистименски 8, 12, 16, 2, 16, 26, Крайречна 20, З, 16, 8 Кла-Т5-П6, 4, 12, 10, Крушево 14, 10, 16, 3, 9, 2, 7, 12, 5, 1, 6, 8, Крушево 19, Кръстьо Хаджииванов 33, Лагадина 12, Любен Каравелов 1, Любен Каравелов 1, Македония 35, 51, 48, 17, 15, 67, 18, 44, 9, 51, 25, Малашевска 1, 5, Мара Бунева 2, 18, Мелник 8, 3, 18, 16, Места 10, 26, 8, 4, местност 10-ти Километър вила, вила, Почивно Оздравитела Станция, вила, местност Беговица Хижа, местност Друма Жилище, Водна Помпа, местност Калинките Жилище, местност Калинките Жилище, местност Летище Стан, Жилище, местност Мозговица вила, вила, местност Нишан Таши Времянка, местност Паркова Зона 4, местност Паркова Зона Фсмп, Станция, Интернат, местност Попина Лъка Жилище, Хотел Попина Лъка, 1, 7 Клб-Т1-3, Хижа, Обект, вила, Станция, вила, Жилище, Жилище, вила, вила, Жилище, вила, местност Соколовец Павилион, Автоработилница, местност Тремошница вила, Жилище, Кариера, местност Туричка Черква 7, Хотел, Жилище, 28, вила, вила, местност Ушите Времянка За Автосервиз, местност Ушите 115021, Църква, местност Ушите МТП, местност Хано Фургон, Бензиностанция, Агроучастък“Сортови Семена“, Каравана, местност Хано Магазин Строителни Материали, Жилище, местност Четвърти Километър Пункт, местност Четвърти Километър Бар, Времянка, местност Чинар Куши 0, местност Чинар Куши УПИ 000781, местност Чинар Куши Жилище, УПИ 000570, А2, Метсност 4-ти Километър Обект, Мозговица 2, Надежда 1, 3, 5, 7, 28, 11, 24, 32, 17, 18, 29, 34, 4, 12, 22, 23, 45, 37, 15, 9, 21, 31, 20, 6, 8, 26, 25, 27, 39, 16, 14, 19, 13, 33, 30, 35, 10, 22, 6, 31, 4, 12, 39, 9, 32, 10, 16, 13, 21, 30, 28, 45, 8, 27, 11, 26, 17, 14, 18, 24, 15, 35, 33, 24, 20, 19, 29, 37, 23, 34, 25, 52, 38, 50, 42, 46, 48, 40, 44, Надежда 24, 16, 32, Неуточнен Адрес Цех, Неуточнен Адрес 3, Никола Вапцаров 23, 45 1, ПИ Инд. 65334.300.128 По Ккр, 53, 47, 57, 55, 24, 59, 49, 45, 51, 20, 43, 39 4, 41, 39, 37, 8, 5, 10, 14, 27, 4, 7, 20, 9, 33, 16, 35, 6, 18, 2, 13, 19, 21, 17, 29, 31, 3, 1, 11, 15, 25, Никола Вапцаров 39, 43, 47, 41, 21, 39, 45, 31, 19, Никола Карев 3, Огражден 8, 2, 10, Одрин 10, 9, 16, 10, 2, Опълченска 1, Опълченска 3, 7, 5, 1, Осми Март 5, 13, 6, Отец Ангел Столинчев 3 А, 9, 13, 1, 11, 17, 15, 3 Б, 3 В, Отец Паисий 5 вила, 3, 1, Панайот Волов 12, Пейо К.Яворов 10, 12, 8, Перун 10, 7, 4, 7, Перущица 9, 6, 4, 1, 2, 5, 7, Перущица 4, Петър Берон 2, 14, 3, 6, 1, 14, Петър Сарафов 6, Пирин 153, 141, 149, 114, 155, 147, 102, 116, 151, 137, 139, 131, 120, 133, 145, 106, 108, 110, 98, 118, 143, 135, 157, 100, 104, 112,

На 15.01.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Вихрен 4, 2, 6, 1, 3, Георги Димитров 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18, Гоце Делчев 12, Гушевица 9, 19, 17, 15, 18, 3, 11, Димитър Благоев 49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, Изгрев 14, Илия Минев 30, Македония 1, 39, 50, 51, Пирин 2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10, Рила 1, 2, Х-77, Кв.8, Яне Сандански 17, 23, 21, 25, 3

На 15.01.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Склаве: 2 -97, Кв.14, 7-ми Конгрес 73, 24, 75, 18, 67, 79, 71, 77, 20, Асен Лагадинов 1, Веселин Бабалеев 30, 32, 35, 37, 27, 31, 36, Гоце Делчев 4, 45, 39, 33, 47, 35, 29, 38, 32, 7, 8, 30, 15, 22, 43, 5, 24, 23, 2, 28, 27 Фтец Дига Консулт, 40, 13, 18, 3, 36, 10, 34, 55, 27, 31, 25, 44, 6, 49, 9, 14, 21, 41, 42, 17, 11, 16, 19, Илинден 20, 16, 27, 14, 33, 18, 22, 29, 31, 24, Климент Охридски 51, 36, 12, 38, 21, 19, 20, 50, 49, 53, 34, 23, 30, 15, 69, 55, 35, 9, 45, 59, 63, 4, 42, 47, 11, 18, 44, 41, 24, 61, 3, 1, 67, 27, 25, 8, 5, 29, 13, 16, 22, 17, 48, 39, 31, 37, 40, 32, 2, 28, 65, 10, 14, 6, 43, 7, 46, Марица 30, 6, 3, 10, 16, 28, 8, 1, 14, 12, Никола Лазаров 11, 14, 17, 7, 9, 15, 13, 10, 8, Партизанска 34, 43, Пирин 21, 20, 13, 19, 12, 3, 11, 23, 1, 22, 18, Соколова Скала 17, 16, 9, 8, 6, 3, 10, 12, 14, 13, 18, 11, 4, Черно Море 16, 1, 27, 14, 25, 17, 4, 12, 15, 10, 21, 11, 6, 23, 5, 7, 22, 24, 9, 3, 20, 8, 18, 8.

На 15.01.2020 г. /13:00 – 14:15 ч./ –  Сандански: Асен Златаров 10, Тодор Каблешков 8, 2

На 15.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Поленица: Бангеица 042023, Бангийца, местност Целипут, Склавски Път 1 къща За Гости Пирин А, 3 къща За Гости Пирин В, 2, Целипут

На 15.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: Асен Златаров 5, 1, 10, 8, 7, 1, 3, 6, 2, 1, 9, 4, Банска 9, 3, 11, 7, 2, 9, 4, 5, 1, 2, Башлийца 14, 5, Търговски Обект 1, 16, 11, 12, 18, 13, 9, 7, 10, 20, 10, 14, 5, 20, 11, 12, 16, 9, Търговски Обект 1, 7, 18, 13, Беласица 3, Бистрица 5, 11, 3, 15, 1, 13, 7, 9, 27, 31, 35, 23, 29, 43, 37, 39, 33, 19, 41, 25, 21, 17, Воден 12, 16, 12, 22, 14, 20, 18, 14, 20, 18, 16, 12, 12, 22, 7, 11, 9, 5, Генерал Гурко 1, 7, 3, 8, 2, 10, 5, 6, 4, Георги Скрижовски 1, Григор Пърличев 8, 1, 5, 10, 5а, 6, 6, 8, 1, 5а, 10, 5, Княз Александър Батенберг 4, 8, 6, 2, Коста Калимански 5, 1, 7, 3, 1, 4, 2, 7, 1, 3, 4, 5, 2, 1, Крайречна 22, 1, 5, 10, 1, 5, 8, 20, 12, 3, 16, 20, 6, 8, 2а, 22, 18, 8, 12, 3, 14, 14, 2, 22, 16, 4, 1, 10, Кръстьо Хаджииванов 9, 3, Любен Каравелов 40, 54, 44, 36, 50, 56, 38, 46, 5, 1, 48, 52, 42, Македония 52, 58, 69, 73, 60, 67, 71, 52, 51, Марица 2, 12, 1, 12, 2, 3, 5, 7, 10, 2, 8, 6, 4, 4, 10, 1, 6, 7, 5, 12, 2, 12, 2, 3, 8, Мелник 10, 12, 16, 20, 14, 18, местност Нишан Таши, местност Паркова Зона Ресторант, Обект, Клуб, 5, Обект-Скокове Във Вода, 1, местност Чинар Куши, Младост 12, 6, 10, 1, 2, 8, 4, Пазара 4, 1, 3, 4, 2, 4, 4, 1, 2, 3, 2, Панайот Волов 10, 8, 12, 7, 11, 9, 3, Патриарх Евтимий 6, 3, 8, 1, Пърди Магаре, Р-Н Плувен Интернат 6 Хотел-Ресторант Шатра, Р-Н Поленишки Път 17, 13, 24, 12, 11, 1, 15, 25, 14, 21, 16, 31, 10, 18, Р-Н Пътя на Хидрострой 1, Рила 6, 2, 4, 1, Св.Св.Козма и Дамян 33, Свобода 14, 14, 14, 14, 14, 14, 14, 14, Сердика 2, 6, 10, 7, 1, 3, 5, 4, 8, Серес 4, 5, 3, 8, 1, 2, 6, 4, 3, 8, 1, 6, 5, 2, Солидарност 19, 7, 3 Базова Станция, 21, 18 Стълбище, 20, 22, 3 133, 26, 4, 23, 24, 27, 31, 1, 30, 133, 29, 16, 17, 11, 18, 25, 14, 28а, 7, 26, 28, Солунска 35, Спано Поле 1, 1, 10, 1, 11, 16, 12, 8, Стефан Стамболов 56, 35б, 35, 61, 58, 35, 33, 35б, 35, 42, 35а, 35, 46, 52, 48, 54, 50, 39, 44, 40, 11г, 2, 34, 21, 17, 35, 18, 12, 14, 33, 29, 31, 10, 15, 6, 24, 20, 11г, 38, 2, 23, 32, 13, 26, 28, 22, 4, 16, 30, 19, 29, 27, 39, 25, 36, 58, 37, 60, 54, 60, 58, 47, 14, 49, 37, 39, 41, Таската Серски 15, 6, 13, 17, Тодор Каблешков 5, 3, 10, 1а, 1, 8, 7, 11, Трети Март 2, УПИ I Кв.40 Алеа на Дипломата, УПИ XIV Кв.40, Хан Аспарух 1, 2, 4, 6, Христо Смирненски 4, 1, 17, 1, 1, 10, 8, 6, 14, 13, 12, 15, 13, 11, Целипут, Шейново 4, 6, 2, 10, 8, 1

На 16.01.2020 г. /09:00 – 11:15 ч./ –  Джигурово: 10-79, 1

На 16.01.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: 6-ти Септември 1, 3, Бяло Море 7, 10, 6, 8, 1, 2, 3, 4, Изгрев 3, Младост 29, 8, 3, 12, 10, 1, 18, 20, 11, 23, 5, 9, 17, 27, 19, 4, 13, 2, 24, 14, 22, 25, 7, 21, Никола Вапцаров 13, 8, 5, 9, 4, 11, 6, 1, 2, Полски Път 24, 5, 22, 18, 14, 2, 12, 4, 6, 20, 1, 10, 8, Стопанска 4, Съединение 16, 5, 9, 14, 11, 12, 18, 10, 4, 13, 22, 17, 7, 8, 24, 20, Трети Март 23, 25, 4

На 16.01.2020 г. /11:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: IV – 1539, Връх Елен 12, 16, 1, 8, 4, 2, 10, 18, 6, 2, 14, Каменица 10, 9, 9, 2, 4, 14, 5, 12, 6, 16, 3, 1, 8, 7, Кожух 11, 9, 19, 21, 15, 17, 13, Македония 41, Огражден 7, 8, 10, 3, 5, 2 2, 10, 2, 6, 6б, 4, 1, 2, Пресиян 5, 21, 6, 1, 16, 15, 19, 2, 4, 17, 10, 11, 14, 8, 13, 26, 3, 12, 7, 9, Свобода 14, Синаница 1, 2, 3, Сирма Войвода 18, 28, 3, 32, 7, 21, 20, 30, 15, 17, 16, 5, 24, 22, 19, 1, Славянка 8, 22, 24, 11, 26, 16, 13, 7, 4, 12, 34, 1, 32, 1е, 36, 2, 9, 28, 3, 14, 30, 5, 10, 6, 1-3, 1, 1а, 20, 1-3, 18, Хан Крум 1, 18, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 10, 6, 15, 8, 12, 2, 3, 17

На 16.01.2020 г. /12:00 – 13:15 ч./ –  Сандански: Индустриална Зона, Р-Н Индустриална Зона до Жп Гара, Сухо Поле, Сухо Поле І-67

На 17.01.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Сандански: Арда 5, Борис Сарафов 18, 35, 26, 32, 19, 24, 15, 29, 38 А, 21, 23, 52, 28, 31, 16, 34, 19, 38 А, 27, 22, 25, 20, 17, 32, 30, 29, Първи Май 47, 43, 45, 51, 53, 43, 49, 74, 41, 55, 64, Свобода 35, 37, 41, 45, 39, 37, 14, 41, Тодор Каблешков 1а, Цар Иван Шишман 1, 3, Яне Сандански 1, 7, 5, 3

На 17.01.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Дебрене, Общ. Сандански: Местн. Свинарнико 048093, Свети Никола

На 17.01.2020 г. /11:00 – 14:00 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански: УПИ Vі-203, Кв.23, 3

На 17.01.2020 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански, Жилище

Община Симитли

На 16.01.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Брежани: ІV-36, Васил Левски 1, 6, 4, 10, 12, 2, 3, 8, 14, Георги Димитров 10, 13, 6, 10, 24, 15, 11, 7, 20, 19, 29, 16, 8, 26, 21, 1, Горна махала Жилище, Жилище, Жилище, Гоце Делчев 9, 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, Здравец 5, 1, 2, Ленин 9, 6, 20, 10, 3, 2, местност Вощинарци Жилище, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, местност Света Петка, Миньор 10, 19, 44, 11, 1, 4, 12, 1, 15, 6, 14, 37, 3, 7, 2, Стълбище, 12, 10, 13, Жилище, 14, 16, 9, 6, 5, 50, 8, Нов, 1 1, 9, Никола Вапцаров 5, 3, Жилище, 25, 1, 2, 6, 7, 24, 22, 4, Пейо Яворов 19, 4, 3, 2, 13, 6, 11, 7, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Станой Крекмански 7, 1, 5, 3, 11, Христо Апостолов 12, 37, 5, 39, 24, 43, 8, 13, 22, 16, 9, 4, 29, 43а, 19, 3, 23, 10, 34, 28, 20, 11, 36, 17, 21, 38, 7, 41, Жилище, Христо Ботев 2, 12, 11, 9, 10, 7, Христо Смирненски 3, 4, 1, 5, Жилище, 2, Христо Чернопеев 14, 12, Център Зъбол.Кабинет, Аптека, Магазин, Салон, Кабинет, Лавка, Каравана, Бар, Цех, Кафе, Тотопункт, Фургон, Магазин, Механа, Училище, Жилище, Цех, Фурна, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9, 3, Магазин, 2, Кметство, 3,,, Цех, Магазин

На 16.01.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Крупник: местност Ормана Мобилна Пресевна Инсталация

На 16.01.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Полето: Нивото Нов Блок, 8, 11

На 16.01.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: М.Ливадите Жилище, местност Кантона, Неуточнен Адрес Помпа За Напояване, Симитли Разсадник, Помпа За Напояване, Пивница

На 16.01.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Черниче: Детелина 6, 2, 4, Зора 5, 3, 1, 7, 9, М.Сухата Река, местност Кантона Помпа, Помпа За Напояване, местност Орловец, Роза 3, 6, 7, 1, 9, 15, 5

На 16.01.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брежани: ІV-36, Горна махала Жилище, Гоце Делчев 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Христо Апостолов Жилище, Христо Смирненски 2, Център Тотопункт, Фургон, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9

Община Струмяни

На 13.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Долна Градешница: Неуточнен Адрес

На 13.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Илинденци

На 13.01.2020 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 14.01.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Струмяни: Главен Път Е79 Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Обработка на Мрамор, Струма

Община Якоруда

На 14.01.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Бел Камен: Кафе

На 14.01.2020 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Бел Камен

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP