Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 10 февруари – 14 февруари  2020 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 10.02.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Банско:  Бъндерица 72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, Кръсьо Асенов 6, 7, 10, 2, 12, Митрополит Пимен 4, Моратово Езеро 1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А, Муратово Езеро, Орце Попйорданов 263, 17, 236 Временно Захранване, Панайот Хитов 26, Пере Тошев 12, Стефан Караджа 76, Явор

На 11.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Банско:  Байкушева Мура 2, 11, 10, 4, 15, 18, 6, 3, 5а, 22, 20, 8, 7, 14, 5, 17, 9, 1, 12, 16, Бъндерица 12, 11, 1, 14, 10, 20, 17, 9, 4, 3, 7, 5, 30, 15, 6, 13, 8, Граф Игнатиев 4а, 8, 6, 4, 3, 1, 1а, 11, 8а, 18, 9, 20, 16, 22, 7, 14, 2, 10, 12, 5, Илинден 8, 5, 3, 2, Магазин, Ресторант, 6, 4, Фургон, 1, Хранителен Магазин, 3, Кафе Мото, Кафе, местност Малка Ливада, Одрин 1, 2, 4, 5а, 3, 5, 4а, Палиго Ден 11, 3, 4, 1, 9, 17, 8, 5, 13, 6, 7, 15, Плиска 9, Предел 11, 28, 2, 44, 14, 20, 25, 26, 30, 34, 15, 10, 12, 32, 29, 22, 27, 13, 18, 31, 36, 9, 7, 24, Рила 18, 37, 17, 31, 25, 16, 14, 24, 22, 26, 29, 28, 23, 35, 20, 13, 28, 34, 36, 32, 29а, 21, 28а, 10, 9, Славянка 1, Стефан Караджа 3, 8, 12, 6, 31, 21, 7, 26, 10, 4, 22, 28, 18, 13, 24а, 25, 16, 2, 27, 20, 23, 31, 76, 19, 29, 24, 11, Явор 44, 1

Община Благоевград

На 10.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.139.54 Мест.Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, VII – 5799, Кв. 11, Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Бачо Киро 3, Бачо Киро 10, Брегалница 1, 3, 3, 2, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом.С-Во, Жилище, местност Пенков Чифлик Помпа За Напояване, 13001, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Огражден 16, 18, 10, 8, 12, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Панорамен път 32а, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик Ш.39, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279.628.459.1, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струма 3, 13, 1, 9, 10, 2, Жилище, 7, 5, 16, Парно, Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, 8, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Струмско Център 12а, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна И ул. Освобождение, УПИ  IV-537, Кв.124, УПИ  XII-4838, Кв.8, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Христо Ботев Фурна, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8,  Офис, Администрация,  Помпа За Напояване

На 10.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Покровник:  махала Равначка

На 10.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Селище, Общ. Благоевград:  Петкова Чука,  Жилище

На 11.02.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:  Крали Марко 1, 4, Тодор Александров 45, 47, 44, Цар Иван Шишман 22

На 11.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.139.54 Мест.Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, VII – 5799, Кв. 11, Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Бачо Киро 10, Бачо Киро 3, Брегалница 1, 3, 3, 2, Броди Срещу Блок 36, Броди Гараж, 36, 8, 40, 34, 36, 34, 34, 38, Гараж, 5, 48, 28, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом.С-Во, Жилище, местност Пенков Чифлик Помпа За Напояване, 13001, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Огражден 16, 18, 10, 8, 12, Освобождение 6, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Панорамен път 32а, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик Ш.39, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279.628.459.1, ПИ №04279.629.114, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струма 3, 13, 1, 9, 10, 2, Жилище, 7, 5, 16, Парно, Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, 8, Струмско Център 3, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Струмско Център 12а, Струмско Център Павилион, Тото Пункт, 30, 25, 15, Гараж, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна И ул. Освобождение, УПИ  IV-537, Кв.124, УПИ  XII-4838, Кв.8, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Христо Ботев Фурна, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Яне Сандански 9, 7, 7, 11, Яне Сандански 17, 17, 15, 15, Магазин, Аптека, 3, 21, 19, 11, 9, 7,  Павилион,  Помпа За Напояване,  Офис, Администрация

На 12.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград:  1, М. Влаовци, Жилище

На 12.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бачо Киро 3, Бачо Киро 10, Брегалница 1, 3, 3, 2, Броди Срещу Блок 36, Броди Гараж, 36, 8, 40, 34, 36, 34, 34, 38, Гараж, 5, 48, 28, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Освобождение 6, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Петър Зографски 13, Петър Зографски 13, ПИ №04279.629.114, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Полковник Дрангов 59, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Св. Димитър Солунски 30, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център 12а, Струмско Център Павилион, Тото Пункт, 30, 25, 15, Гараж, Струмско Център 3, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ  IV-537, Кв.124, УПИ  IV-537, Кв.124, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Яне Сандански 9, 7, 7, 11, Яне Сандански 17, 17, 15, 15, Магазин, Аптека, 3, 21, 19, 11, 9, 7,  Офис, Администрация,  Павилион,  Офис, Администрация

На 13.02.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:  Александър Фон Хумболт 1, 6, 8 Партер, 1, Врем.С-Во-магазин, 8, Жилище, Генерал Тодоров 12, Иван Михайлов 58, 58, 58-Д, Клуб, 58-В, 56, 58г, 60, 58, 56, Кръстьо Асенов 31, Мусала 10, 10, Обзор .3 Врем.С-Во, 7 А, 7 А, 5 Б, 5 Б, Р-Н Стопански Двор, Райко Жинзифов 14, Рилски Езера 6, Славянска 51

На 13.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бачо Киро 10, Бачо Киро 3, Брегалница 1, 3, 3, 2, Броди Гараж, 22, 12, 2, 18 В, 20, срещу  Бл.14, Гараж, 4, Работилница, 16, 14, 18, 10, 14, 12, 16, 18, 8, 18, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Кв.26, УПИ  Іі-9114, УПИ  III-9115, 9116, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, местност Опитно Поле Помпа За Напояване, местност Шейница Селскостопанска Постройка, Ш.24, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Пейо К.Яворов 16 Автокъща, 2б, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Св. Димитър Солунски 30, Сергей Румянцев 2, Страцин 11, 10, 18, 9, Струга 1, 5, 3, Струмско Център 12а, Струмско Център 2, 3, 1, 4, Струмско Център, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ  IV-537, Кв.124, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Шейница-Ш.24 34, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Яне Сандански 15, 11, 1,  Офис, Администрация,  Магазин И Склад За Промишлени, Жилищна Сграда

На 14.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бачо Киро 3, Бачо Киро 10, Брегалница 1, 3, 3, 2, Броди Гараж, 22, 12, 2, 18 В, 20, срещу  Бл.14, Гараж, 4, Работилница, 16, 14, 18, 10, 14, 12, 16, 18, 8, 18, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Кв.26, УПИ  Іі-9114, УПИ  III-9115, 9116, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, местност Опитно Поле Помпа За Напояване, местност Шейница Селскостопанска Постройка, Ш.24, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Пейо К.Яворов 16 Автокъща, 2б, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Св. Димитър Солунски 30, Сергей Румянцев 2, Страцин 11, 10, 18, 9, Струга 1, 5, 3, Струмско Център 12а, Струмско Център 2, 3, 1, 4, Струмско Център, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ  IV-537, Кв.124, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Шейница-Ш.24 34, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Яне Сандански 15, 11, 1,  Офис, Администрация,  Магазин И Склад За Промишлени, Жилищна Сграда

Община Гоце Делчев

На 10.02.2020 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 14.02.2020 г. /15:45 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Капсии

На 10.02.2020 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 14.02.2020 г. /15:45 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади  Вила, Почивна Станция-Хотел, Бунгало,, Вила, Хижа, Вила, Почивна База, Вила, Магазин И Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Стоп.Сграда, Лагер, Вила, Вила,,, Почивна Станция, Почивна Станция, Братя Миладинови 30, 13, Гоце Делчев 73, 1, 10, Гранична 11, 12, Тп39, 9, Димо Хаджидимов 37, Екзарх Антим 14, 34, Илия Батаклиев 2, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището Вила, местност Текето Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели 17 А, Панаирски Ливади 24, Папаз Чаир, Помакови Лозя, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето Манастир, Ръждавица, Тодор Александров 24, Христо Матов 13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20, Цар Калоян 17, 13

На 10.02.2020 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 14.02.2020 г. /15:45 – 16:30 ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев:  020288 М. Ливадите, Чарговете,  на Площада

На 10.02.2020 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 14.02.2020 г. /15:45 – 16:30 ч./ –  Добротино:  4043, Сарп Дере

На 10.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 – 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 – 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила,,, Почивна Станция, Стоп.Сграда, Лагер, Вила, Попови Ливади

На 10.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 – 16:30 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:30 ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев:  Чарговете

На 10.02.2020 г. /16:00 – 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч./ –  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади  Вила, Почивна Станция-Хотел, Магазин И Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Стоп.Сграда, Лагер, Вила, Вила,,, Почивна Станция, Почивна Станция, Братя Миладинови 30, 13, Гоце Делчев 73, 1, 10, Гранична 11, 12, Тп39, 9, Екзарх Антим 34, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището Вила, местност Текето Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели 17 А, Папаз Чаир, Помакови Лозя, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето Манастир, Тодор Александров 24, Христо Матов 13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20, Цар Калоян 17, 13

На 10.02.2020 г. /16:00 – 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч./ –  Добротино:  4043

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  071003, Гоце Делчев, Драма 49 4, 49 1, 49, 49 6, 50, 48 2, 49 2, 49 3, 49 5, 50, Илия Праматарски 8, Искър 10, 4, 2, 3, Кавакли Дере, Людмил Стоянов 4, местност Стрелбището Вила, Пейо К.Яворов, Първи Май 10, Славянска 11, 7, 15, 8, 3, 2, 1, 5, 10, 8, 17, 60, 13, 9, Солун 25, Средна Гора 1, 3, 2, 7, 5, 4, 10, 20, Тодор Александров 39, 56, 46, 25, 51, 25, 5, 27, 52, 44, 37, 42, 1, 5, 3, 35, 38, 38, 38, 38 Д, 38 С, Юг Тп67

На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Драма 49 4, 49 1, 49, 49 6, 50, 48 2, 49 2, 49 3, 49 5, Искър 10, 4, 2, 3, Людмил Стоянов 4, Пейо К.Яворов, Славянска 11, 7, 15, 8, 3, 2, 1, 5, 10, 8, 17, 60, 13, 9, Солун 25, Средна Гора 1, 3, 2, 7, 5, 4, 10, 20, Тодор Александров 39, 56, 46, 25, 51, 25, 5, 27, 52, 44, 37, 42, 1, 5, 3, 35, Юг Тп67

На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Теплен

На 14.02.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Брезница:  Антон Иванов 1, Балийца 5, 3, Барата 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, Бели Брег 1, Бърда 14, Васил Левски 26, 27, Васил Петлешков 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 6, Георги С.Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 1, Иван Вазов 1, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 6, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Крали Марко 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, Македония 10, Неврокоп 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, Отец Паисий 10, 4, Падарката 14, Панайот Хитов 4, Пейо К.Яворов 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, Пирин 14, Промишлена, Речище 17, 2, 32, 1, Ридът 13, Синища 9, 15, 13, 2, Тп-1, 11, 1, 7, 17, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, Спас Белухов-Пането 12, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Суда 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, Теофик Хаджи 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 28, 2, 6, УПИ -ХVііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух 12, 21, Хр.Смирненски 20, 16, Христо Ботев 15, Цар Калоян 3, 11, 5, 6, 2, Чифлика 4, 5, 17, 2, 6

На 14.02.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Драмски път

На 14.02.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница:  Драва

Община Гърмен

На 10.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница:  Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет И Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет И Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет И Четвърта 3, 7, 5, Двадесет И Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4,  Площад, 2, 1

На 12.02.2020 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Дъбница:  Дванадесета 8, Девета 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 4, Неуточнен Адрес Поща, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Първа 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Цех, Трета 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 17, 34, Шестнадесета 13

На 12.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Дебрен:  Втора 1, Двадесет И Първа 5, Двадесет И Седма 1, 12, 6, извън регулация ПИ 038014, Корилово, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, Четвърта 27, Четиринадесета 32, 17, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7

На 13.02.2020 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Рибново:  Двадесет И Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, Двадесет И Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, Двадесет И Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет И Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, Двадесет И Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесета 5, Девета 1, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, М. Бърдо 3, М.Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М.Селища 2, М.Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, Осма 11, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, Седемнадесета 9, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, Трета 4, 17, 9, 2, 6, Четвърта 12, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8,  4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:  Благой Матеров 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Двадесет И Втора 3, 1, 4, 4,  Двадесет И Пета 3, 4, Двадесет И Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, Двадесет И Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, Двадесет И Трета 1, 3, Двадесет И Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет И Шеста 7, 4, 5, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, Иван Вазов 1, Кирил И Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, Отец Пайсий 26, 28, Петнадесета 5, 3, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета 24

Община Кресна

На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Кресна:  Вардар 101, 116, 90, 107, 114, 90а, 104, 94, 102, 87, 91, 95, 105, 97, 109, 99, 88а, 92, 89, 120, 112, 108, 100, 103, 86, 88, 93, 118, 106, 110, Даме Груев 30, 28, 12, Казан, 8, 4, 6, 16, 14, 18, 2, 22, 24, 26, 20, 10, 32, Илинден 8, Люти Връх 12, 7, 2, 1, 4, 10, 8, 6, 5, 3, Малешевска 25, 23, 1, 2, 37, 14, 19, 7, 15, 18, 10, 11, 21, 29, 9, 8, 17, 20, Моравска 9, 7, 13, 5, 1, 3, Огражден 3, 10, 1, 9, 2, 7, 6, 4, 5, 8, Олимпия 7, 8, 13, 9, 21, 6, 4, 10, 12, 17, 15, 19, 3, 2, 2а, Трети Март 5, Ягода 4, 1а, 1, 10, 5, 3, 18, 8, 6, 2, 14, 12, 16

Община Петрич

На 10.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил И Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил И Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 10.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:  Драва 12, Местост Марковица Павилион

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Беласица:  Гарата, местност Бригадирски Стан Цех, местност Зарзалиите Работилница, местност Седми Километър Жилище, Обект, Ресторант, Бензиностанция, Пункт, Паприте

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Петрич, Общ. Петрич:  010024, XII, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България 60, 62, 80, 72, 103, 93, 87, 84, 74, 101, 70, 95, 98, 92, 99, 126, 97, 68, 96, 78, 85, 83, 82, 94, 104, 76, Връх Бузлуджа 21, Гарата 1, Георги Урумов 55, 57, 53, 49, 51, Джевезлъка, Димитър Талев 15, 20, Зиче, Иван Апостолов 18, 7, 14, 12, 20, Иваник Иловица, Иваник Иловица 56126.171.29, Иванок-Калинска Чешма, Карачали, Ляшница Потоко, М.Омондрос, Места 15, местност Айран Бунар Помпа, местност Бела Мара Помпа, Склад, местност Бухото Цех, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Сонда, Сграда, Фургон, Работилница, Ресторант, Помпа, Склад, Обор, местност Джевезлъка, местност Зиче Помпа За Напояване, Временно Строителство, Врем.С-Во, 8, Жилище, Жилищна Сграда, Църква, местност Иваник Помпа, Магазин, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос Автосервиз, Цех Абб България, Помпа, Работилница, Бензиностанция, Помпа За Напояване, Шивашки Цех, Обувен Цех, местност Под Гарата Помпа, местност Поляните Комплекс, Автокъща, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище 6, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Поляните 11, Първомайски път 55, 35, Първомайски път 44, Рокфелер 114, 137, 136, 133, 147, 141, 124, 157, 149, 118, 126, 155, 134, 116, 122, 139, 128, 145, 143, 132, 135, 153, 120, 130, 159, Свобода Площадка, УПИ -Xl, Кв.4, Гр.Петрич, Цар Борис III 47, Цар Симеон 121, Цар Симеон 68,  1, 1

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов 1, 10, 30, 7, 9, 5, 16, 12, 6, 2, 3, 4, 14, 18, 24, 30, 34, 11, 17, 15, 38, 13, 40, 28, 26, 32, 22, 22, Беласица 4, 4, 33, 46, 10, 41, 9, 37, 25, 40, 28, 44, 23, 38, 15, 23, 24, 11, 14, 36, 30, 34, 17, 16, 18, 38, 42, 26, 22, 12, 32, 29, 8, 13, 35, 7, 20, 31, 21, 19, 27, 39, 7, 4, 6, 2, 5, 1, 3, Вардар 5, 19, 17, 29, 22, 3, 12, 1, 25, 18, 20, 21, 8, 27, 10, 4, 2, 2, 23, 6, 14, 11, 15, 9, 13, 16, 20, Васил Левски 35, 12, 15, 21, 27, 42, 26, 33, 37, 19, 14, 28, 16, 25, 23, 20, 29, 31, 18, 22, 43, 24, 39, 7, 11, 5, 13, 1, 9, 10, 4, 8, 6, 3, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев 68, 6, 18, 4, 12, 10, 2, 8, 48, 28, 38, 36, 50, 17, 44, 46, 34, 27, 58, 54, 32, 11, 56, 40, 31, 30, 62, 3, 5, 26, 68, 19, 42, 13, 52, 60, Гоце Делчев 63, 41, 29, 33, 43, 61, 27, 42, 9, 18, 30, 54, 35, 32, 44, 31, 46, 40, 34, 57, 36, 45, 65, 25, 37, 48, 46, 41, 56, 58, 52, 39, 38, 47, 24, 12, 5, 3, 4, 26, 17, 6, 18, 28, 22, 19, 16, 8, 21, 14, 7, 15, 10, 13, 1, 11, 20, 9, Гьоло Оризарнико, Златарево 14, 6, 8, 4, 10, 2, 12, извън регулацията 4, 4, 2, Македония 32, 23, 17, 19, 28, 16, 20, 26, 12, 24, 22, 18, 30, 21, 10, 3, 7, 4, 12, 11, 6, 8, 2, 5, 32, 13, 15, 1, 42, 36, 34, 44, 27, 40, 38, 18, Мануш Войвода 1, 13, 15, 6, 12, 8, 12а, 9, 2, 11, 10, 4, 1, 2, 3, 7, 5, 12, Маркови Кладенци 12, 13, 10, 2, 5, 23, 6, 21, 11, 8, 4, 1, 17, 15, 25, 34, 36, 47, 51, 20, 43, 2, 45, 39, 14, 31, 26, 22, 47, 27, 35, 16, 41, 18, 37, 28, 29, 33, 36, местност Алачевото Цех, местност Бунаро Стопанска Постройка, местност Моста Съблекалня, местност Стопански Двор Цех, Работилница, Църква, Цех, местност Траканите, местност Чалията Помпа, местност Чалтията Център, Склад, Работилница, Помпа, Цех, Помпа, Работилница, Център, Склад, Цех, Местонст Гьоло Оризарнико Строеж на Фурна, Адм.-Битова Сг, Строеж на Фурна, Адм.-Битова Сг, Младост 34, 5, 36, 50, 52, 8, 17, 36, 43, 53, 51, 45, 43, 1, 5, 29, 21, 34, 30, 5, 32, 23, 24, 27, 19, 33, 26, 37, 28, 31, 5, 36, 24, 8, 14, 20, 4, 17, 16, 18, 6, 11, 10, 1, 7, 2, 5, 9, 22, 12, 15, 45, 43, Москва 4, 17, 1, 11, 21, 8, 7, 19, 15, 25, 2, 12, 5, 10, 15, Неуточнен Адрес Станция Бац, Поща, Огражден 1, 47, 34, 53, 49, 36, 55, 51, 1, 1, 3, 9, 11, 10, 7, 12, 4, 2, 5, 6, 8, 29, 27, 17, 23, 24, 33, 18, 15, 51, 41, 45, 28, 39, 20, 35, 25, 26, 19, 14, 43, 31, 13, 30, 32, 37, 16, 21, Оджовица Чалията, Опълченска 6, 3, 2, Отец Паисий 29, 24, 27, 25, 20, 31, 33, 21, 22, 23, 26, 6, 19, 14, 8, 21, 18, 3, 15, 16, 5, 4, 17, 11, 7, 1, 13, Пирин 15, 13, 19, 7, 25, 10, 17, 23, 21, 5, 11, 6, 1, 2, 21, 4, 22, 12, 9, 3, Преслав 3, 7, 6, 10, 4, 8, 2, 5, 9, 1, Рила 2, 8, 6, 4, 12, 10, Русия 24, 13, 13, 20, 18, 12, 8, 16, 26, 3, 15, 7, 6, 11, 10, 9, 1, 4, 5, 14, 24, 13, Салиица, Самуилова Крепост 6, 44, 21, 28, 23, 40, 36, 58, 30, 54, 26, 25, 46, 27, 29, 38, 34, 52, 32, 16, 15, 1, 9, 4, 6, 14, 17, 3, 7, 20, 11, 13, 26, 12, 5, 22, 8, 2, 19, Спартак 3, 7, 9, 5, 4, 1, 2, 6, ТП Огражден, Х-245 Кв.64, Хоризонт 5, 5, 1, 3, 13, 27, 29, 23, 21, 15, 25, 19, 17, 31, 11, 7, 9, 2, 4, 19, 35, 1, 5, 3, Цар Самуил 5, 37, 30, 45, 28, 14, 3, 9, 11, 13, 22, 16, 2, 6, 43, 29, 27, 26, 33, 51, 20, 10, 18, 12, 15, 17, 21, 49, 8, 7, 1, 23, 25, 34, 32, 47, 4, 35, 31, 41, 24, 39, 19, 9, Яне Сандански 13, 12, 35, 6, 14, 8, 9, 15, 5, 12, 7, 16, 1, 43, 18, 2, 10, 19, 4, 3, 17, 11, 13, 49, 46, 21, 52, 3, 29, 36, 47, 39, 42, 50, 44, 32, 31, 45, 41, 24, 28, 25, 35, 34, 30, 26, 37, 27, 22, 46, 38, 48, 33, 40, 23, 35,  1

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Баскалци

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Вишлене

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Долене

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Долна Крушица

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Долна Рибница

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Драгуш

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Дреновица

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Зойчене

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Кукурахцево

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Мендово:  Слопотец

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  1, Кв.355, Агапий Войнов 2, 8, 3, 18, 16, 22, 20, 14, 5, 7, 5, 22, 3, 2, 8, 14, 7, 20, 16, 18, 15, 30, 24, 26, 19, 17, 24, 19, 11, 15, 4, 17, 13, Атанас Маджаров 2, 3, 30, 14, 15, 26, 12, 13, 16, 10, 18, 24, 20, 32, България 33, 33, Георги Урумов 66, 66, Дончо Лазаров 5, 1, 5, 3, 7, 1 1, 7, 1, 5, 1, 3, 7, 1, 7, 1 1, 5, Европа 21, 19, 19, 21, 19, 2, 19, Истра 2, Капитан Никола Парапанов 1, Кат Петрич, Катя Паскалева 7, 5, 5, Марица 14, 17, 26, 31, 11, 20, 16, 27, 28, 32, 12, 22, 18, 6, 25, 40, 40, 44, 42, 13, 37, 35, 35, 49, 40, 11, 38, 40, 40, 35, 40, 35, 38, 11, 49, 42, 37, 13, 44, Места 22, 22, местност Грамадите Врем.С-Во, Хале, Работилница, Цех, местност Иловица Мачтов Трафопост, Папульо 20, 18, 30, 52, 36, 31, 33, 24, 39, 25, 23, 36, 21, 34, 46, 32, Магазин, 48, 34, 44, 38, 40, 54, 26, 22, 16, 34, 29, 46, 22, 42, 28, 50, 27, 22, 26, 38, 16, 29, 32, 48, 34, 31, 36, 36, 44, 25, 52, 24, 46, 22, 50, 34, 18, 20, 46, 33, 39, 21, 40, 54, 28, 42, 27, 30, 34, 23, Магазин, Параскева Филипова 7, 9, 1, 4, 16, 23, 21, 5, 10, 1, 3, 9, 7, 1, 4, 16, 21, 23, 3, 1, 10, 5, Полковник Дрангов 1, 1, Промишлена Зона, Рокфелер 1, Свети Климент Охридски 4, Свобода 9, 6, Софрони Врачански 3, 2, 1, 2, 3, 1, Тодор Стоянов 6, 7, 2, 7, Търговски Комлекс Биляна Комплекс, Комплекс, УПИ  III-6732, УПИ  Vі-374, Кв.351, Хіі-3719, Кв.8, Цанко Церковски 7, Цар Самуил 57, 40, 58, 15, 15, 10, 15, 15, 11, 11, 13, 2, 11, 14, 16, Павилион, 12, 11, 12, 13, 13, 16, 17, 12, 14, 4, 3, 1, 1, 2, 2, 12, 1, 4, 1 4, 3, 2, 19, 22, 1, 21, 17, 20, 18, 5, 8, 9, 8, 7, 8, 7, 8, 5, 7, 7, 9, 7, 8, 5, 6, 6, 28, 37, 36, 40, 41, 6, 38, 39, 35, 34, 26, 33, 31, Пицария, 29, 24, 25, 27, 33, 32, 25, 28, 28, 27, 31, Бар, 23, 26, 24, 23, 32, Зо, 34, 30, 30, 29, 4, 11, 15, 13, 10, 15, 2, 14, 12, 14, 16, 11, 13, Павилион, 11, 16, 13, 12, 15, 11, 17, 15, 12, 3, 4, 12, 2, 1 4, 2, 3, 1, 1, 1, 4, 2, 21, 19, 22, 20, 1, 17, 18, 5, 7, 8, 8, 9, 7, 9, 8, 8, 5, 7, 8, 7, 7, 5, 6, 6, 42, 43, 43, 56, 29, 10, 1, 42, 41, 44, 36, 41, 28, 35, 34, 37, 40, 39, 6, 38, 32, 30, 29, 33, 29, 25, Бар, 4, 33, 26, 34, 23, 27, 26, 28, 28, 24, 31, 23, 24, 31, Зо, 32, 25, 30, 27, Пицария, Цар Симеон 70, 66, 66, 58, 66, 66, 70, 58, Черно Море 7, 5, 9, 5, 9, 7

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Право Бърдо

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов 30, Беласица 46, Георги Измерлиев 24, 18, 20, 16, 22, 6, извън регулацията 1, Македония 44, Маркови Кладенци 51, 49, 30, 27, 32, местност Алачевото Цех, местност Орешката Жилище, местност Чалията Помпа, Помпа, Младост 42, 47, 38, 40, 44, 31, 41, 8, 46, 39, Огражден 36, 53, Отец Паисий 5, 9, 23, 4, 18, 14, 19, 6, 17, Русия 11, Хоризонт 7, Яне Сандански 21

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Струмешница:  Струмешница

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Чурилово

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Чуричени:  000248, местност Куково

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Беласица:  Акация 10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, 2, 1, 8, 6, Александър Стамболийски 14, Беласица 90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, 45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68, 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, 107, 108, Братя Миладинови 8, 2, 6, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, 6, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, 1, 2, Гоце Делчев 6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11, Григор Пърличев 8, 10, 12, 6, 1, Девети Май 15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, 4, 15, 9, 8, 10, 11, 7, Дермено 8, 5, 3, 6, Динк Махле, до Мтп Беласица, Кестен 2, 1, Кокиче 7, 9, 10, 12, 8, 3, Крали Марко 1, 2, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, местност Горни Парници Жилище, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22, 3, 7, Мраморница 6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, 1, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2, 5, 9, 11, 7, 10, 3, Паисий Хилендарски 7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, 18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25, Плиска 1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10, Поляните, Раславица 3, 4, Стефан Караджа 3, 1, 4, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица – 3, Стълб При Обекта, УПИ -1, Кв.27, Хаджи Димитър 2, 35, 2, 4, Хан Аспарух 14, 3, 5, 4, 6, 1, 9, Христо Ботев 36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30, Цар Самуил 5, 2, 6, 3, Цар Симеон 4, Чавдар Войвода 4, 2, 1, Чифлико, Яне Сандански 1, 3, 5

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Габрене:  Аджийца, Акация 10, 8, 1, 12, 5, 11, 7, 3, 6, 6, Александър Матрасов 5, 1, 6, 3, Буко, Граничар 11, 9, 5, 7, 9, 3, 1, Здравец 12, 20, 6, 4, 10, 11, 15, 14, 8, 16, 5, 2, Иван Вазов 7, 14, 9, 11, 13, извън регулацията 47, 53, 52, 44, 45, 36, 49, 8, 48, 50, 51, 34, 27, 33, 16, 12, 9, 30, 19, 24, 8, 29, 21, 23, 34, 7, 57, 10, 26, 15, 14, 40, 13, 41, 42, 36, 37, 35, 39, 53, 54, 55, 51, Кокиче 7, 1, 2, 3, 5, Комсомолска 13, 11, 12, 1, 5, 3, 8, 7, 9, 10, 6, 20, 22, 24, Марена, местност Марена Сушилня, местност Буко Помпа За Поливане, Помпа, местност Златарево Магазин, Служба, Мотел, Каравана, Помпа, Кафе, Мир 1, 4, 3, 2, Митко Палаузов 14, 12, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 7, 11, 6, 10, 12, 8, Освобождение 30, 32, 20, 18, 14, 29, 27, 23, 22, 25, 15, 19, 17, 28, 31, 16, 31, 4, 1, 12, 4, 8, 9, 3, 11, 10, 5, 7, 2, 13, Отец Паисий 11, 15, 13, 12, 9, 14, 17, 12, Прогрес 5, 6, 2, 3, 10, 4, 8, 7, 3, Радецки 26, 28, 23, 24, 27, 14, 2, 11, 1, 9, 13, 6, 5, 8, 16, 15, 3, 23, 18, Родина 25, 17, 18, 16, 7, 30, 14, 26, 24, 13, 15, 28, 4, 5, 12, 7, 8, 10, 3, 6, 9, 5, 2, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор Сграда, Струмешница 4, 6, 10, 5, Теменуга 3, Тумба 22, 19, 20, 15, 13, 12, 11, 6, 7, 5, 18, 4, 16, 8, 3, 10, 9, 14, 20, 2, УПИ  4 Кв 32, УПИ  ХII-19, Кв.5

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Генерал Тодоров:  1

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Долна Крушица:  Каръчкото, местност Златарево Помп.Станция, местност Лъката Бензиностанция

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Камена:  Воденицата, Динко,  местност  Нишанка

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Ключ:  Ал.Стамболийски 29, 31, 27, 1, 26, 4, 21, 10, 24, Альоша 4, 6, 30, 2, 9, 3, 33, 1, 31, 18, 10, Антон Попов 4, 3, 1, 2, Атанас Бубакяров 13, 6, 5, 12, 14, 24, 22, 23, 20, 14, 13, 17, 26, 30, 9, 7, 22, 27, Беласица 18, 3, 19, 20, 8, 4, 7, 14, 1, 3, 9, Ген.Скобелев 3, 1, 5, 2, 10, 8, 6, Гергевче 5, 2, 3, 1, Драмчов Кайнак 1, Дружба 9, 12, 10, 16, 3, 11, 6, 7, 1, 8, Иван Козарев 5, 5, 3, 6, 4, 2, 11, 9, 12, 15, 8, 7, 13, 1, Иглика 1, 3, 2, извън регулацията 2, 1, 4, 7, 43, 11, 6, 9, 4, 22, 25, 27, 24, 38, 17, 21, 20, 37, 41, 36, 43, 31, 42, 13, 35, 39, 14, 44, 18, 36, 43, 25, Ил.Макариоплски 4, 10, 12, 6, 11, 1, 7, 3, 13, 5, Илинден 18, 23, 21, 11, 5, 7, 16, 2, 8, 13, 19, 9, 6, 12, 6, 3, 2, 10, 1, 8, 13, 6, Квартал 50 Заведение, Кирил И Методий Поща, 4, 5, 7, 6, 1, Китка 23, 22, 15, 13, 11, 9, 20, 7, 9, 8, 10, 3, 6, 2, 12, Климент Охридски 8, 5, 9, 5, 3, 6, 1, Лозен 1, 5, 13, Малчика 11, 3, 8, 10, 7, 13, 2, 9, 4, 1, 14, 8, местност Джаловец Цех, местност Кайнако Работилница, Млада Гвардия 5, 16, 3, 2, 1, 7, 6, 6, Наум Охридски 5, Никола Вапцаров 1, Подгорие 7, 5, 15, 22, 2, 23, 9, 5, 26, 2, Равни Ниви, Самуилова Крепост 5, 2, 4, 3, 5, 5, Струмешница 2, 1, Христо Смирненски 2, 3, 1, 12, 13, 10, 1, Цар Самуил 16, 17, 5, 21, 2, 1, 3, 15, 6, 19, 8, 9, 39, 23, 18, 41, 20, 16, Цех, 37, 35, 42, 21, 22, 34, 23, 36, 45, 33, 47, 43, 35, Черно Море 3, 7, 6, 8, 5, 1, 10, 12, 7, 10, 9, 14, 3,  къща

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов 15, 17, 13, 5, 3, 1, 30, 7, 18, 14, 24, 22, 10, 4, 20, 28, 8, 26, 2, 6, Асен Златаров 9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14, Баларе, Башчите, Беласица 74, 69, 77, 92, 104, 89, 91, 80, 86, 32, 78, 106, 96, 98, 73, 102, 94, 75, 84, 72, 112, 100, 82, 63, 90, 76, 95, 47, 110, 70, 71, 59, 57, 65, 39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64, 14, 27, 12, 19, 21, 17, 2, 23, 5, 4, 7, 16, 11, 15, 8, 10, 1, 25, 3, 13, 9, 20, 6, 68, 53, 55, 66, 51, 57, Брегалница 9, 8, 7, 1, 4, 3, 2, 5, Бяло Море 15, 1, 18, 12, Вела Пеева 28, 11, 30, 26, 22, 13, 34, 18, 3, 5, 1, 2, 10, 22, 9, 20, 7, 4, 6, Високи Явори, Владимир Заимов 19, 27, 8, 11, 25, 15, 9, 13, 23, 12, 21, 17, 14, 6, 10, 16, 3, 5, 4, 1, 2, 7, Възраждане 7, 8, 6, 10, 3, 1, 2, Гоце Делчев 4, 20, 11, 9, 14, 21, 3, 22, 19, 5, 17, 24, 2, 12, 16, 10, 7, 8, 13, 15, 1, Гранит 4, Двадесет И Трети Септември 4, 6, 10, 2, Драва 2, 12, 13, 7, 8, 11, 6, 3, 4, Еделвайс 2, 5, Жданов 11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10, Иван Вазов 5, 2, 6, 7, 3, 8, 13, 4, Ильо Войвода 1, 6, 5, 3, 7, 2, Калоян 5, 7, 1, Кокиче 2, 4, 6, Крайречна 3, 1, 4, 5, 2, 6, Липите 20, 24, 19, 22, 18, 3, 11, 32, 30, 34, 31, 17, 25, 6, 10, 14, 4, 2, 16, Любен Каравелов 8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7, Македония 7, 9, 3, Малчика 2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11, Марин Дол, местност Бахчите Временно Строителство, Местост Марковица В Началото на Селото, Митко Палаузов 4, 2, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Усилвател Бац, Никола Вапцаров 14, 4, 8, 7, 16, 10, 15, 1, 13, 9, 5, 11, 3, 12, 6, 2, Никола Парапунов 2, 11, 4, 9, 5, 3, 10, 7, 6, 1, Огражден 9, 3, 6, 4, 1, 5, 8, 2, 5, Одрин 1, 7, 2, 3, 5, Октомври 33, 29, 42, 37, 48, 44, 40, 35, 38, 31, 36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30, Отец Паисий 8, 21, 13, 27, 10, 9, 14, 2, 31, 23, 25, 11, 15, 33, 4, 6, 17, 29, 12, 1, 5, 3, 7, Партизанска 6, 4, 2, 1, Пейо Яворов 11, 3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7, Песоко, Петър Берон 14, 17, 7, 8, 15, 1, 11, 2, 5, 18, 4, 6, 10, 12, 16, 3, 19, 9, 13, Пирин 2, 8, 3, 10, 6, 9, 1, 5, 4, 7, 12, Победа 10, 9, 14, 5, 16, 6, 7, 11, 4, 12, 17, 18, 2, 13, 19, 1, 3, 8, 1, Подгорие 16, 14, 8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10, Просвета 12, 10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7, Първи Май 8, 3, 2, 6, 1, 4, Радомир 5, 2, 1, 3, Раковски 19, 17, 18, 15, 21, 16, 13, 12, 1, 21, 2, 10, 8, 6, 7, 4, 13, 19, 14, С. Коларово, М. Песоко, Салют 6, 2, Самуилова Кпепост 11, 2, 7, 9, 4, 3, 1, Симеон Кавракиров 1, 4, 8, 6, 2, 14, 12, 10, 22, 16, 22, Странджа 1, 7, 10, 8, 6, 11, 5, 2, 3, 9, 4, Струмешница 2, 5, 6, 4, 1, 3, Тодор Божиков 6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2, УПИ  I Ul 4, Христо Смирненски 16, 10, 8, 4, 16, Поща, 4, 10, 6, 1, 2, Цар Борис 1-ви 11, 8, 1, 2, 4, 9, 5, 3, 12, 7, Цар Самуил 13, 20, 1, 5, 2, 10, 4, 22, 11, 6, 9, 8, 18, 3, 7, 16, 14, Чавдарка 1, 2

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126.149.27, Атанас Лютвиев 23, България 108, 153, 83, 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I 31, Любен Каравелов 3, Ляшница, Места 22, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Зиче Жилище, Жилище, местност Златарево Бюро, Митница, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, местност Конгоро Сграда, местност Ляшница Помпа, местност Омондрос, местност Пильови Орехи Жилище, местност Тръстен Жилище, Полковник Дрангов 1, Свети Георги 2а, Хижа Беласица Хижа

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски 10, Самуилово, УПИ  1 Кв. 31, УПИ  ІV-57, Кв.18 (

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Скрът:  9-ти Септември 11, 1, 2, 4, 8, 10, 7, 3, 6, 13, 5, 9, Александър Стамболийски 2, 1, 3, 12, 10, 5, 8, 9, 7, 11, Антон Попов 2, 4, 6, 7, 3, 5, 30, 31, 41, 38, 42, 39, 40, 36, 37, 45, 33, 35, 44, 30, 26, 32, 43, 20, 10, 11, 14, 27, 19, 29, 25, 18, 15, 5, 17, 26, 24, 23, 9, 22, 12, 1, Бахчите, Беласица 11, 13, 6, 4, 15, 13, 2, 4, Бруч 22, 25, 23, 24, Васил Левски 3, 4, 8, 14, 6, 7, 12, 10, 5, 13, 16, 31, Воденицата 7, 2, 6, 5, 4, 1, Георги Димитров 17, 35, 28, 55, 30, 52, 56, 24, 22, 37, 40, 31, 23, 48, 33, 46, 41, 39, 25, 44, 47, 54, 36, 42, 50, 26, 45, 38, 29, 43, 1, 7, 15, 11, 6, 10, 18, 3, 20, 5, 8, Поща, 13, 12, 16, 2, 14, 9, Гоце Делчев 9, 10, 8, 1, 3, 6, 5, 2, 7, 4, Димитър Ацев 2, 5, 1, 7, 2, 9, 5, 8, 13, 15, 6, 4, 17, 12, 19, Доксаница, Ефтим Дойчев 1, 8, 2, 13, 12, 7, 10, 9, 11, 19, 21, 17, 14, Лозен 6, 8, 9, 1, 5, 3, 12, 10, 7, 16, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 12, Младост 1, 2, 11, 9, 10, 4, 5, 6, 18, 14, 16, Никола Й Вапцаров 3, 2, 3, 16, 1, 7, 5, 14, 4, 12, 6, 10, Орището 23, 16, 19, 12, 17, 11, 21, 15, Пейо К Яворов 2, 7, 8, 4, 4, Площицата, Първи Май 6, 4, 2, 8, 7, Свобода 8, 3, 2, 14, 6, 12, 10, 7, 5, Скрът, Скрътска Комуна 1, 4, 3, 5, 6, Струма 2, 3, 4, 1, Тодор Божиков 4, 6, 10, 3, 8, 5, 1, Тумба 8, 3, 2, 1, 6, 10, 18, 11, 16, 5, 7, 9, 9, 24, 15, 17, Хан Крум 1, 9, 1, 8, 2, 7, 5, 10, Христо Ботев 4, 6, 3, 7, 11, 2, Христо Велев 2, 3, 11, 1, 19, 14, 5, 7, 13, 15, 12, 8, 16, 4, 17, 6, Цар Самуил 4, 2, 5, 7, 12, 8, 6, 14, 3, 10, 4, 1, Червена Звезда 2, 5

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Яворница:  8-309 Кв 31, Адалберт Антонов 13, 8, 15, 10, 11, 6, 3, Васил Кънчев 2, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13, 9, 17, 14, 15, Георги Измирлиев 6, 5, 2, 1, 4, 8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21, извън регулацията 22, 43, 26, 13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28, 32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29, Изгрев 10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6, 1, 1, Комсомолска 7, 28, 26, 51, 49, 6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10, Кузман Шапкаров 1, 6, 5, 3, 11, 12, 13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8, 18, Любен Каравелов 12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3, местност Прогон Цех, местност Самълък Помпа, местност Сушилнята Сушилня, Освобождение 1, 5, 4, 1, 3, 11, 9, Осогово 3, 7, 2, 9, 13, 11, 13, 16, 4, 15, Панайот Волов 2, 8, 3, 1, 20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11, Пейо Яворов 5, 1, 3, Победа 17, 30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41, 1, 3, 2, 7, 8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6, Прогон, Саманлък, Христо Ботев 15, 7, 6, 9, 5, 3, 10, Христо Смирненски 6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,  Имот №000418

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Богородица

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дреново, Общ. Петрич

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кавракирово:  1-Кантар Кв.40, Антон Попов 8, 4, 10, 1, 2, 3, 12, 6, 5, 16, 15, 13, 9, 20, 1, 22, 24, 11, 18, Беласица 11, 6, 13, 9, 4, 5, 15, 7, 1, 3, 2, Богоево 7, 18, 16, 26, 22, 14, 20, 3, 10, 24, 17, 29, 23, 8, 4, 32, 12, 34, 15, 5, 7, 13, 28, 9, 36, 2, 11, 30, 21, 1, 6, 19, Бреза 8, 6, 1, 10, 16, Бузлуджа 6, 4, 1, 3, 2, 7, 11, 8, 9, 13, 5, Валого, Връх Тумба 5, 8, 1, 3, 5, 6, 2, Георги Димитров 6, 15, 2, 13, 4, 12, 11, 3, 9, 7, 1, 5, Гоце Делчев 5, 19, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 2, 17, 8, Димитър Благоев 34, 31, 25, 42, 36, 44, 13, 38, 32, 29, 46, 48, 14, 8, 20, 2, 16, 18, 9, 12, 11, 21, 6, 5, 24, 19, 12, 28, 17, 26, 22, 4, 1, 3, 1, Зад Ридо, Златарево 24, 4, 20, 18, 22, Иглика 1, 5, 1, 3, 7, Илинден 4, 1, 9, 5, 7, 11, 6, 2, 1, Караач, Маркови Кладенци 4, 11, 13, 10, 8, 15, 9, 6, 7, 1, 5, Места 4, 1, 2, 2, местност Исмаилица Тръбен Кладенец За Поливане, Склад, местност Ризово Дере Овчарник, местност Тополите Врем.С-Во, Местост Караач Помпа, Метлата, Митрова Нива, Мургаш 2, 19, 23, 7, 8, 3, 1, 15, 6, 13, 6, 8, 11, 5, 9, 21, 4, 10, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Огоста 6, 4, 1, 2, 3, 5, 8, Огражден 6, 10, 9, 3, 1, 5, 8, 7, Осогово 2, 4, Пейо Яворов 4, 22, 24, 2, 10, 25, 1, 20, 4, 13, 6, 16, 30, 28, 21, 27, 19, 8, 26, 12, 22, 15, 5, 18, 9, 14, 7, 11, Пирин 11, 22, 16, 20, 14, 26, 18, 13, 24, 9, 15, 7, 6, 1, 12, 5, 10, 8, 3, 2, 5, Порой, Пърловица, Ризов Андък, Синчец 2, 3, 4, 5, 10, 6, 12, 8, 2, 1, Славянска 4, 10, 12, 7, 1, 8, 9, 11, 6, Спартак 2, 10, 12, 4, 8, 6, 1, 3, Стопански Двор Сграда-Склад, Струма 6, 7, 5, 4, 2, 3, Струмешница 2, 4, Тердух, Трапезица 3, 7, 5, Шипка 12, 4, 6, 8, 1, 2, 10, Явор 9, 6, 14, 8, 16, 11, 5, 1, 5, 7, 4, 12, 3, 2, 13, Яне Сандански 22, 10, 12, 6, 5, 2, 11, 1, 7, 3, 13

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кърналово:  098002, М. Чикуто-2, Арда 3, 21, 14, 11, 1, 9, 17, 7, 19, 4, 6, 15, 2, 5, 13, 23, Бельовица, Божковица, Бъкстон 17, 10, 9, 7, 1, 15, 19, 4, 12, 17, 6, 21, 8, 3, 11, 23, 5, 6, Бяло Море 13, 2, 6, Ванюша Валчук 6, 7, 10, 3, 14, 16, 11, 22, 6, 4, 5, 8, 9, 20, 1, 32, 30, 17, 15, 34, 27, 26, Васил Априлов 5, 9, 16, 2, 1, 10, 7, 3, 12, 14, 11, Вела Благоева 4, 2, 5, 1, 3, 6, Вит 15, 9, 4, 10, 17, 2, 13, 3, 6, 11, 7, 5, 3, 12, 14, Витоша 16, 17, 12, 18, 15, 10, 14, 8, 11, 6, 7, 1, 3, 2, 9, 4, 5, 8, Г.Димитров 3, 6, 4, 5, 17, 7, 13, 19, 2, 8, 11, 15, 10, 9, 28, 21, 26, 22, 14, 19, 2, 34, 24, 20, 36, 17, 23, 16, 1, 18, 1, 38, 30, 29, 50, 31, 46, 42, 44, 27, 36, 2, Георги Раковски 11, 9, 8, 13, 10, 15, 2, 3, 6, 1, 7, 4, 10, 5, 9, Георги Урумов 2, 9, 1, 5, 3, 6, 7, Долни Лозя, Иван Вазов 5, 1, 9, 3, 7, 17, 19, 35, 33, 21, 31, 37, 27, 23, извън регулацията 10, 2, 5, 8, 6, 4, 6, Илинден 9, 7, 5, 14, 12, 10, 1, 4, 8, Кожух 4, 6, 18, 8, 20, 14, 2, 10, 12, 34, 38, 24, 26, 36, Ленин 2, 8, 17, 21, 3, 19, 11, 23, 10, 13, 9, 7, 12, 9, Любен Каравелов 1, Марица 10, 11, 3, 1, 9, 2, 17, 4, 6, 7, 8, 15, 5, Места 3, 1, 2, местност Бельовица Помпа, местност Борсата Каравана, Врем.С-Во, Павилион, Борса, Склад, местност Германско Летище Шивашки Цех, местност Горни Бари Помпа, местност Джуново Помпа, Склад, местност Подливарски път Цех, местност Слонищата Яромелка, местност Сукако Каравана, местност Чикуто Пазар, Лавка, Бензиностанция, местност Юрето Хале, Работилница, Мишалъко, Мусала 7, 6, 5, 1, Оборище 2, 10, 5, 16, 15, 7, 6, 11, 3, 14, 13, 8, 12, 17, 1, 2, 4, Одрин 14, 10, 5, 8, 3, 6, 9, 4, 2, 12, 7, Петко Р.Славейков 4, 6, 7, 5, 2, 3, 1, Плиска 12, 1, 5, 18, 7, 6, 2, 15, 4, 14, 20, 11, 13, 9, 19, 17, 21, 16, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов 24, 26, 6, 20, 13, 16, 19, 7, 21, 23, 3, 10, 22, 9, 5, 29, 15, 18, 30, 17, 8, 2, 28, 14, 25, 4, Рила 2, 1, 4, 3, Родопи 2, 1, 4, 5, 3, Свобода 3, 1, 17, 19, 11, 13, 5, 9, 7, Септемврийска 2, 3, 8, 16, 6, 4, 12, 16, 10, Симеон Кавракиров 7, 4, 8, 10, 5, 3, 2, 4, 1, Славянска 14, 8, 10, Слонищата, Станке Лисичков 4, 16, 28, 2, 32, 24, 34, 14, 30, 8, 20, 12, 10, 6, 22, Стара Планина 6, 8, 3, 6, 7, 4, 1, 5, 2, 11, 10, Стопански Двор Помпа, Сграда, Автоработилница, Склад, Работилница, Цех, 1, Стою Хаджиев 12, 13, 20, 10, 11, 8, 2, 22, 14, 5, 12, 16, 1, 24, 15, 9, 4, 3, 7, 18, 19, 17, Струма 1, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин 12, 14, 18, 10, УПИ  101021 извън регулация, Хан Аспарух 7, 1, 2, 13, 23, 3, 6, 21, 27, 19, 15, 4, 9, 7, 17, 11, 5, Хилендар 7, 1, 13, 15, 11, 3, 19, 21, 17, 29, 25, 31, 12, 4, 8, 2, Хр.Чернопеев 5, 3, 1, Христо Ботев 1, 2, Поща, Цар Калоян 7, 1, 5, 2, 9, 3, Цв.Радонов 10, 8, 1, 3, 5, 8, 2, Цветко Аврамов 6, 8, 3, 6, 4, 5, 9, 2, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър 7, 11, 9, 17, 21, 4, 3, 5, 19, 1, 15, 2, Шипка 3, 6, 9, 4, 8, 1, 7, 5, 2, 2, Юрето, Юрий Гагарин 22, 12, 18, 16, 49, 2, 14, 4, 6,  Цех

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Михнево:  Айвански Гробища, Андрей Данаилов 15, 5, 3, 17, Беласица 8, 6, 4, 1, 12, 10, 2, Бунаро, Бяло Море 1, Варна 2, Гаврил Генов 3, 6, 9, 7, 8, 10, 1, 4, 5, 2, 3, Гоце Делчев 5, 25, 7, 11, 1, 4, 18, 14, 17, 5, 23, 13, 19, 2, 3, 21, 6, 12, 8, 9, 20, 15, 10, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, 4, Гробаджаница, Гробаджииница, Дамян Груев 7, 2, 3, 1, 5, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, извън регулация Помпа, извън регулацията 2, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, 15, 22, 12, 6, 30, 1, 24, 10, 11, 8, 14, 4, 1 Магазин, 20, 18, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Ленин 12, 5, 8, 14, 16, 10, 1, 7, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Марица 1, 2, 9, 7, 11, 3, 5, Местносt Дъбо Помпа, Местносt Скалето, Москва 8, 7, 13, 15, 19, 6, 5, 17, 4, 9, 3, Неуточнен Адрес Поща, Усилвател Бац, Никола Вапцаров 8, 9, 10, 5, 12, 14, 7, 6, 2, 1, 11, 3, 8, 4, 8, Огражден 2, 6, 4, Осогово 4, 2, 2, Отец Паисий 1, 7, 3, Песоко, Петър Берон 1, 4, 2, 3, 5, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Първи Май 5, 7, 3, 2, 9, 21, 10, 8, 11, 19, 25, 17, 15, 6, 13, 12, 4, Самуилова Крепост 10, 5, 14, 8, 7, 6, 12, 10, 2, 1, 3, 4, 26, 22, 18, 24, 16, 20, Скобелев 22, 8, 4, 3, 2, 24, 36, 34, 12, 20, 6, 1, 28, 18, 7, 14, 26, 10, 16, 9, Стопански Двор Склад, Ресторант, Струма 9, 3, 4, 2, 6, 7, 8, 5, Тесния път, Тома Митов 8, 25, 16, 23, 18, 19, 11, 14, 21, 27, 13, 11, 6, 7, 4, 2, 5, 12, 13, 17, 8, 9, 3, 1, 15, 10, УПИ  ХIII Кв 37, Хан Крум 12, 18, 16, 8, 22, 4, 6, 20, 10, 14, 2, Червена Скала 1, 7, 3, 15, 10, 11, 13, 5, 9, 6, Шипка 26, 20, 10, 4, 14

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  местност Джевезлъка 72 Часови Проби, местност Иваник, Полковник Дрангов

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Младост 5, Червен път

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Рибник:  Горни Лаки, Трапо

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Старчево:  XVI-8, Кв.3, Асанката, местност Асанката, местност Равнако, Над Селото, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ  II, Кв.11, Солун 1 Фтец Сдв Солар, Тафтинка

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Чучулигово:  Чучулигово Капсиди

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Яково

На 12.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил И Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Св.Св. Кирил И Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 12.02.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Дрангово, Общ. Петрич:  местност Болницата, Над Селото 23563, Старо Село,  М.Върбите УПИ  000498, Мебелен Цех

На 12.02.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Кулата:  местност Гкпп-Кулата Митница, Терминал Митница

На 12.02.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Марикостиново:  Неуточнен Адрес Село Тополница

На 12.02.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Митино:  Джаферица, местност Порой, Шеремет

На 12.02.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  56126.292.4, Бежанка, местност Козлек, местност Мерата Селскостопанска Постройка, Овчарник С Битовка, Одрин 48, 55, 53, 56, 54, 50, 45, 51, 47, 49, 52, 46, Полковник Дрангов 1, Рокфелер, Свети Георги 47, 50, 51, 49, 35, 52, 45, 54, Свобода 1, 2, 6

На 12.02.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Ръждак:  56126.453.3, Белата Чешма, УПИ  V-86, Кв.20,  Жилище, 3

На 12.02.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Тополница, Общ. Петрич:  Гробището

На 13.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил И Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил И Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 13.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  С.Кономлади

На 14.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил И Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил И Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Капатово

Община Разлог

На 10.02.2020 г. /08:30 – 13:30 ч.; 09:00 – 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  IV, Кв 29, IVI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет И Девета 1 А, 12, Двадесет И Пета 11, Двадесет И Първа 2, Двадесет И Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100, 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет И Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет И Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет И Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет И Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет И Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет И Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет И Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет И Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет И Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1,  ТП Банята

На 11.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Бачево:  23-ти Септември 10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4, Александър Стамболийски 8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 99, 13, 23, 15, 11, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 45, 63, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 33, 7, 51, 14, Васил Левски 13, 18, Георги Димитров 46, 42, 74, 38, 50, 76, 1, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 64, 55, 51, 33, 37, 54, 72, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 60, 86, Гоце Делчев 1, Димитър Благоев 18, 1, Димо Хаджидимов 3, Захари Стоянов 2, Иван Вазов 1, Кирил И Методи 2, 3, Людмила Живкова 18, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 29, 13, 12, 16, Неуточнен Адрес Цдг, Детска Ясла, Поща, Оборище 22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88, Партизанска 6, 9, Пенчо Славейков 3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1, Пирин 7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8, Рила 29, 25, 33, 34, Тодор Каблешков 9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4, Тримата Ятака 2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5,  5

На 11.02.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:  Еделвайс 6, 1, 2, местност Бел път, Охрид 88, 78, 67, 65, 90, Първа 2а, 1, 2, Рила 26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, Св.Св.Кирил И Методий 126, 128, Черна Река 165, Черна Река 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100,  ТП Бел път

Община Сандански

На 10.02.2020 г. /08:30 – 08:45 ч./ –  Влахи:  Вилна Зона Върбите, Върбите Вилна Сграда, Кв.7, Застройка 9, 17, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади Вила, УПИ  Іі, Кв.4 – В.З. Въбите

На 10.02.2020 г. /08:30 – 08:45 ч./ –  Илинденци:  Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/ Жилище, местност Боровец Вила, местност Врабча Вила, местност Врабче Вила, Синаница Вила, Тридесет И Втора 10, Тридесет И Шеста 2

На 10.02.2020 г. /08:30 – 08:45 ч./ –  Кресна:  Върбите, Неуточнен Адрес ТП Синаница 1, Синаница

На 10.02.2020 г. /08:30 – 08:45 ч./ –  Плоски:  Ален Мак 14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3, Бистрица 1, Братя Миладинови 7, 2, 5, 4, 3, Бузлуджа 14, 4, 2, 3, 7, 7, Васил Левски Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3, Вихрен 3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11, Георги Бенковски 1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6, Долна махала 10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13, Дружба 7, 5, 4, 7, 2, 3, Еделвайс 4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9, Елово 7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9, Иван Козарев 5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2, Кокиче 2, 1, 4, Кочо Честименски 1, Лиляна Димитрова 2, 12, 10, 6, 14, местност Валога Цех, местност Поручик Минков Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса, Методи Христов 3, 1, 2, 5, 1, Мир 42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8, Мурата 13, 16, 1, Никола Калъпчиев 31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26, Никола Парапунов 59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43, Първи Май 5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18, Самуил 9, Струма 12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2, Трети Март 1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14, УПИ  VI Кв.43, УПИ -VI-389, 390, Хаджи Димитър 5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22, Христо Ботев 7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26, Цар Самуил 7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5, Шипка 7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12, Явора 14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4,  улично Осветеление

На 10.02.2020 г. /08:30 – 08:45 ч./ –  Сандански:  6533.206.678, Александър Буйнов Изход Кулата, Асен Хадживасилев 9, Любен Каравелов 1, местност Калинките Жилище, местност Соколовец Павилион, Автоработилница, местност Ушите Мтп, местност Хано Фургон, Бензиностанция, Агроучастък Сортови Семена , Каравана, Неуточнен Адрес Цех, Р-Н Индустриална Зона Автосервиз, Р-Н Опитна Станция Жилище, Винарска Изба, Р-Н пътно Управление Работилница, Цех, Р-Н Ушите Временен Стр. Обект, Р-Н Хано Пункт За Технически Прегледи, Свобода 45, 14,  Канцеларии

На 10.02.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Сандански:  Дезодава 11 А, 11, М.Нишан Таши, местност Нишан Таши, Нишан Таши

На 10.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Ласкарево:  004056, местност Блатото, местност Свети Спас

На 10.02.2020 г. /11:00 – 16:15 ч./ –  Сандански:  Деспод Слав 3, 6, 2, 8, 4, 1, Димо Хаджидимов 7, 2, 8, 4, 5, 1, 6, 3, Емануил Воскидович 10, 2, 7, Отец Паисий 1, 5, 2, 3, Пейо К.Яворов 11, 13, 9, 14, Роженски Манастир 2, Св.Климент Охридски 3, 1, 4, 2, Св.Св. Кирил И Методи 11, 27, 13, 23, 25, 21, 19, 17, 15, Свобода 14, Солунска 30, 31, 27, 29, 24, 28, 26, 22, 33, 35, 32, 29а, 20, 18, 25, Струма 5, 9, 6, 2, 8, 7, 1, 3, 10, 4, Цар Самуил 3, 11, 2, 4, 6, 13, 12, 1, 18, 5, 20, 8, 15, 9, 14, 7, 10

На 10.02.2020 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Ладарево:  местност Църквата ПИ 026003

На 11.02.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Вълково:  Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ  V, Кв. I, УПИ  І-127

На 11.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Склаве:  7-ми Конгрес 2, 10, 12, 16, 5, 1, 12а, 4, 6, 61, 14, 75, 63, 65, Бялата Пръст, Гоце Делчев 59, 46, 57, 65, 63, 61, Климент Охридски 74, 107, 93, 73, 62, 105, 52, 99, 58, 70, 109, 87, 103, 68, 76, 66, 97, 91, 72, 117, 85, 54, 95, 115, 64, 111, 60, 83, 77, 89, Комсомолска 3, 1, 5, 6, 4, 2, 7, 8, Марица 80, 76, 82, 78, 68, 72, 70, 74, местност Вангелов Андък, местност Панаира Полигон, Отец Паисий 3, 7, 9, 5, 1, 4, Партизанска 45, 42, 51, 57, 59, 48, 38, 40, 54, 47, 49, 55, 61, 60, 50, Първи Май 53, 59, 61, 69, 57, 71, 39, 45, 67, 32, 43, 55, 65, 30, 29, 47, 63, 51, 41, 49,  2

На 11.02.2020 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Лехово

На 11.02.2020 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Ново Ходжово

На 11.02.2020 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Пиперица

На 11.02.2020 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Яново

На 11.02.2020 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански

На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Склаве:  7-ми Конгрес 39, 45, 43, 37, 41, 3, 1, Асен Лагадинов 2, 4, 6, Веселин Бабалеев 15, 12, 14, 23, 18, 3, 6, 8, 27, 2, 17, 7, 25, 22, 24, 16, 53, 20, 5, 19, 10, 21, 9, 26, 4, 11, Георги Бенковски 2, 1, 12, 3, 10, 4, Гоце Делчев 36, Илинден 3, 21, 9, 13, 4, 2, 8, 1, 17, 10, 23, 15, 19, 7, 14, Лале 1, 3, 5, местност Стопански Двор Офис, Авторемонтна Работилница, Митко Палаузов 10, 5, 8, 3, 16, 12, 14, Никола Вапцаров 2, 6, 4, 10, 8, Никола Лазаров 2, 6, 4, Партизанска 33, 34, 28, 19, 8, 41, 4, 15, 12, 35, 10, 13, 27, 18, 22, 32, 11, 7, 39, 5, 29, 3, 21, 14, 17, 25, 6, 31, 30, 37, 16, 23, 20, Първи Май 11, 1, 24, 25 Поща, 19, 18, 9, 10, 31, 35, 13, 33, 21, 12, 17, 23, 29, 15, 5, 8, 3, 6, 2, 28, 16, 27, 25, 20, Соколова Скала 4, 1,  3

На 13.02.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Сандански:  Асен Хадживасилев 24, Георги Казепов 44, 28, 23, 48, 38, 36, 32, 40, 34, 33, 21, 40, 19, 30, 31, 42, 25, Еделвайс 6, 2, 4, Захари Стоянов 2, 10, 6, 16, 12, 8, 14, 4, 18, Одрин 4, 7, 6, 2, 5, 3, 2, 10, 8, Пирин 59, 47, 63, 89, 97, 85, 51, 95, 87, 57, 56, 47, 49, 54, 75, 81, 68, 44, 64, 91, 50, 79, 42, 40, 73, 69, 67, 60, 55, 99, 65, 58, 83, 70, 53, 45, 71, 62, 101, 93, 46, 52, 103, 61, 66, 77, 72, 48, 54, Свети Димитър 5, 1, 2, 6, 10, 8, 3, Свобода 14, 14, Селището, Соколова Скала 5, 1, 9, 2, 15, 8, 13, 7, 6, 10, 16, 17, 11, 14, 12, 4, Ушите 155027, Шар Планина 11, 13, 9, 5, 5, 4, 7

На 13.02.2020 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Сандански:  Божин Димов 4, 2, 3, 5, 1, Македония 63, 67, 61, 65, 55, 57, Христо Ботев 16, 3, 12, 15, 2, 7, 6, 21, 8, 2, 8, 10, 1, 13, 14, 5, 9, 11, 16

На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Хотово:  Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански,  Жилище

Община Сатовча

На 13.02.2020 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Долен, Общ. Сатовча:  1,  Тп1

На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Жижево:  273,  Тп1

Община Симитли

На 10.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Брежани:  ІV-36, Горна махала Жилище, Гоце Делчев 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Христо Апостолов Жилище, Христо Смирненски 2, Център Тотопункт, Фургон, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9

На 10.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Полена:  Вела Пеева 11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, Георги Димитров 57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, Зеленка 2, 1, махала Ширината махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Училището, Потока, Руен 7, 3, 5, 1, 13, УПИ -Хі-58 Кв.11, Христо Ботев 17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, Ширините,  2

На 10.02.2020 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Симитли:  Георги Димитров 121, 124, 123, Герена Цех, М.Дрънкалица 27, 30, 10, 28, Жилище, 9, 13, 25, 24, 15, 16, М.Ливадите Жилище, Рила 8, Симитли Складова База-Претоварна Гара, Гараж

На 10.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Симитли:  Симитли Магазин

Община Хаджидимово

На 14.02.2020 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Илинден, Общ. Хаджидимово:  Тп2

Община Якоруда

На 11.02.2020 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  Юруково:  местност Камено

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.