Долно Осеново изпусна победата в изнервен мач

Долно Осеново загуби от „Спортист” (Струма) с 2:1 в мач от четвърти кръг на „Б” окръжна група.

Много изнервен мач с пропуски и съдийски решения в ущърб за отбора изиграха момчетата на Долно Осеново, като гостуваха на „Спортист” (Струма).

В 15-ата минута отмениха редовен гол от засада на Тихомир Кочев. Десет минути по-късно обаче той изведе гостите от Долно Осеново с красив гол. Така с 1:0 за момчетата на Долно Осеново завърши и първото полувреме.

През втората половина от срещата нещата се обърнаха. В 48-ата минута съдията свири лека дузпа за домакините, с което изравниха за 1:1. След грешка в центъра момчетата от „Спортист” (Струма) хванаха гостите си неподготвени и вкараха за 2:1.

До края на мача домакините бавеха топката. Отборът на Долно Осеново опита да изравни, но нямаше късмет.