Уважаеми клиенти,

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 19 октомври – 23 октомври  2020 г,  включително:

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 19.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Банско:   02676.501.4381  ,  24-Ти Май  4,  Глазне  49, 2, 51, 61, 38, 41, 6, 4, 53, 43, 10, 8, 45, 57, 47, 59,  Гоце Делчев  Сладкарски Цех, 16, 14а Идент.02676.501.2883.2, 11, 13, 21, 12, 15, 9, 20, 5, 23, 19, 18, 7,  Иван Михайлов  16,  Отец Паисий  27, 32, 24, 31, 31, 19, 29, 26, 1, 22, 25, 25, 30, 28,  Петко Р.Славейков  4, 13, 1, 2, 14, 3, 5, 7, 10, 6, 9, 8, 3,  Пирин  18, 41, 39, 14, 56, 32, 40, 31, 21, 54, 34, Сфетофар, 37, 38, 20, 42, 44, 37, 28, 25, 39, 16, 34 Магазин 1, 24, 34 Механа, 36, 34 Таван, 40, 29, 34 Магазин, 50, 26, 23, 30, 22, 27,  Радон Тодев  46, 30, 42, 39, 38, 34, 48, 32, 40, 33, 28, 35, 27, 44, 36, 37, 29, 31, 23, 25,  Симеон Молеров  16, 13, 4, 11,  Стара Планина  4, 7, 13, 1, 10, 8, 6, 5,  Тодорин Връх  71,  Цар Асен  14, 4, 2, 1, 12, 10, 8,  Цар Иван Асен Ii  8,  Цар Калоян  4

На 19.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч./ –  Банско:   000024 Еккте 53059

На 19.10.2020 г. /10:01 – 12:00 ч./ –  Банско:   България  1, Тп Мешина, 22,  Местност Рупчовец

На 19.10.2020 г. /10:31 – 11:30 ч./ –  Банско:   Найден Геров

На 19.10.2020 г. /13:01 – 16:30 ч./ –  Банско:   Еделвайс  3,  Местност Свети Иван  ,  Найден Геров  2,  Симеон Молеров  1,  Сливница  3,  Цар Симеон  86, 88,  Яне Сандански  2

На 19.10.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Банско:   България  69,  Драма  38, 37, 45, 33, 34, 32, 39, 43, 31, 35, 36,  Еделвайс  3,  Княз Ал.Батемберг  17, 28, 25, 24, 36, 30, 19, 26, 38, 22, 40, 32, 21, 27, 34,  Княз Борис I  42, 41, 44, 43, 39,  Местност Гуровица  Апартаментен Комплекс,  Мозговица  31, 20, 12, 15, 23, 28, 17, 30, 34, 21, 19, 14, 25, 16, 2 А, 29, 2, 11, 32, 8, 22, 6,  Найден Геров  44,  Найден Геров  2,  Родопи  28, 21, 26, 17, 19,  Симеон Молеров  1,  Скопие  27, 24, 16, 36, 30, 19, 22, 20а, 40, 34, 35, 18, 17, 26, 20, 31, 23, 21, 33, 32, 38, 25, 28, 29,  Сливница  3,  Солун  11, 15, 36 1, 18, 13, 36, 17, 24, 22,  Христо Смирненски  14,  Христо Стилянов  13, 16, 11,  Цар Борис III  ,  Цар Симеон  86, 88,  Яне Сандански  2

На 20.10.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Банско:   Грамадето  ,  Местност Грамадето  1,  Местност Кошерината  1,  Найден Геров  3, 30 1, 14 1, 6, 16 1, 12 1, 1,  Стражите  4, 2

На 20.10.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  ,  Васил Априлов  9,  Георги Димитров  99, 21,  Григор Мацин  1, 3, 5,  Десилица  12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6,  Иван Галчев  10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7,  Неофит Рилски  6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9,  Никола Парапунов  1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5,  Охрид  12, 10, 2, 99, 14, 8, 6,  Петър Галчев  10,  Пирин  4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3,  Попово Езеро  9,  Търговска  1,  Хан Аспарух  8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10,  Христо Ботев  9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10,    Тп Авариен Пункт

На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Банско:   000024 Еккте 53059  ,  Местност Свети Георги

На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добринище:   Борис Парапунов  6, 4,  Гарата  9, 1 Апартамент, 16,  Георги Темелков  8,  М. Тепченик  ,  Незнаен Воин  Комплектен Трафопост Ктп 2х630,  Охрид  6,  Тодор Каблешков  6, 4, 28, 99, 14, 26, 10, 22, 18, 20, 2, 30, 16, 24,    Кв.87

На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гостун

На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Места:   І-92  Кв.6  ,  Васил Коларов  14,  Местност Долене

На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Обидим

На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Филипово,  Общ. Банско:   001319  ,  Vііі-138,  Кв.13  ,  VІІІ-34 Кв.13

На 20.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Банско:   Първи Май  11

На 20.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  1, 15, 8, 9, 6, 3, 99, 7, 11, 10, 2, 5, 15, 13,  Адам Трънка  31, 24, 30, 32, 26, 27, 21, 28, 29, 17, 25, 2, 16, 12, 23, 9, 30, 22, 42, 20, 13, 6, 7, 19, 5, 10, 11, 99, 4, 1, 15, 21,  Алеко Константинов  6, 4,  Александър Стамболийски  3, 2, 1, 9, 10, 18, 14, 17, 53, 8, 16, 9, 13, 15, 7, 11, 12, 6, 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40,  Арсо Пандурски  5, 2, 3, 4, 8, 6, 1,  Атанас Попадийн  40, 34, 5, 30, 19, 3, 100, 13, 15, 18, 32, 20, 25, 12, 28, 11, 9, 18,  24, 6, 23, 4, 14, 21, 1, 2, 7, 8,  Бачо Киро  4, 8, 5, 6, 2, 99, 7, 1, 3,  Благийница  Имот С Идентификатор 21498.157.2,  Бор  4, 2,  Бъндерица  4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6,  Ванюша Валчук  10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16,  Васил Априлов  5, 7, 9, 6, 8, 2, 1, 4, 7, 9, 5, 3,  Васил Коларов  8, 3, 1, 7, 14, 4, 99, 5, 6,  Васил Левски  10, 23, 12, 99, 21, 11, 6, 14, 13, 17, 8, 5, 2, 3, 1, 15,  Вела Пеева  4, 5, 2, 7, 1, 3,  Гарата  5, 3,  Георги Бенковски  2, 21, 14, 14, 10, 17, 31, 23, 29, 13, 33, 15, 6, 9, 1, 7, 3, 4,  Георги Димитров  99, 7, 20, 13, 39, 21, 99, 21, 10, 39, 22, 31, 3, 30, 17, 7, 11, 5, 33, 19, 6, 4, 20, 28, 13, 9, 14, 12, 27, 26, 32, 23, 10, 29, 21, 34, 42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52,  Георги Темелков  6а, 27, 33, 51, 41, 23, 25, 35, 53, 36, 39, 45, 55, 49, 21, 31, 47, 5, 43, 37, 9, 8, 5, 12, 1, 4, 17, 15, 13, 11, 3,  Георги.С.Раковски  1, 4, 3, 2, 5, 1,  Гоце Делчев  9, 5, 1, 99, 3, 8, 17, 14, 12, 13, 11, 10, 20, 24, 22, 16, 18, 7, 15,  Григор Мацин  1, 3, 5,  Григор Пърличев  99, 8, 18,  16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5,  Даме Груев  18, 5, 99, 14, 9, 3, 8, 2, 4, 16, 6, 7, 12,  Десилица  16, 26, 24, 16, 99, 20, 18, 14, 3, 12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6, 21,  Димитър Благоев  17, 24, 20, 19, 30, 15, 14, 1, 8, 6, 18, 11, 22, 26, 13, 2, 4, 5, 10, 28, 3, 21, 23, 7, 16, 12,  Еделвайс  1, 3, 7, 5, 2,  Елин Пелин  6, 23, 1, 18, 2, 14, 5, 3, 15, 12, 10, 60, 8, 27, 7, 13, 4,  Иван Вазов  1, 19, 23, 3, 13, 25, 7, 12, 8, 11, 9, 2, 17, 10, 21, 14, 15, 9,  Иван Галчев  15, 27, 35, 12, 10, 14, 16, 18, 31, 33, 25, 29, 23, 21, 10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7,  Иван Козарев  17, 15, 7, 10, 11, 4, 1, 13, 5, 12, 99, 3, 14, 8, 6,  Иван Попов Деницин  4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8,  Кирил И Методи  10, 4, 12, 7, 5, 8, 14, 11, 7, 3, 3, 13, 1,  Крушево  21, 2, 27, 19, 17, 9, 11, 7, 13, 25, 15, 5,  Ленин  4,  Лиляна Димитрова  3, 5, 6, 2, 4, 1,  Любен Каравелов  2, 1, 4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5,  Македония  1, 2,  Места  5, 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8,  Местност Малка Ливада  2,  Местност Рупчовец  ,  Митко Палаузов  1, 3, 8, 2, 20, 10, 16, 18, 6, 4, 12, 99,  Москва  9, 5, 3, 2, 1, 7, 99,  Незнаен Воин  99, 8, 6, 4,  Неофит Рилски  6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9,  Неуточнен Адрес  Поща, 1,  Никола Вапцаров  3, 10, 5, 2, 8, 6,  Никола Парапунов  1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5,  Опълченска  1, 3, 5,  Освобождение  21, 26, 99, 16, 22, 19, 9, 3, 28, 24, 11, 15, 17, 20, 13, 27, 23, 8, 6, 1, 10, 5, 3, 2, 18, 7, 12, 4,  Охрид  2, 12, 10, 2, 99, 14, 8, 6,  Паисий Хилендарски  13, 12, 16, 9, 22, 26, 15, 7, 20, 10, 18, 6, 14, 11, 5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1,  Партизанска  99, 6, 7, 5, 11, 13, 3, 4, 9, 1, 2,  Петко Р.Славейков  7, 10, 16, 2, 13, 19, 3, 11, 17, 15, 4, 18, 14, 12, 23, 5,  Петър Галчев  13а, 10, 13, 7, 13а, 99, 3, 8, 11, 6, 4, 2, 9,  Пирин  19, 4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3,  Попово Езеро  22, 13, 17, 16, 4, 9, 10, 23, 12, 24, 1, 3, 2, 27, 29, 15, 25, 14, 6, 11, 9,  Първи Май  10, 6, 8, 4, 9, 7, 5, 2, 1,  Софроний  1, 4, 5, 2, 10,  Тодор Каблешков  99, 26,  Търговска  6, 5, 17, 1,  Хан Аспарух  2, 4, 8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10, 2, 13, 16, 25, 20, 17, 26, 18, 24, 10, 2, 200, 14, 4, 11, 8, 21, 22, 19, 23, 12,  Хан Крум  6, 4, 1, 2, 3, 5,  Христо Ботев  13, 4, 9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10,  Христо Смирненски  16, 8, 28, 2, 14, 11, 26, 24, 99, 22, 20, 23, 19, 1, 4, 17, 7, 3, 15, 13, 18, 30, 9, 20, 5,  Цар Самуил  4, 12, 2, 10,  Цар Симеон  8, 1, 99, 5, 6, 3, 4, 2, 8, 6,  Читалище  ,  Чобан Бойчо  8, 26, 16, 3, 18, 10, 22, 12, 14, 8, 4, 24,  Шипка  2, 8, 4, 6, 3, 1,  Юрий Гагарин  12, 7, 1, 4, 11, 7, 12, 15, 9, 13,  Яне Сандански  32, 36, 33, 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19,    Тп Бензиностанция, 10, Тп Хотела, Тп Авариен Пункт, Тп Горско Стопанство, Харманлийски Лагер, 8, Работилница, Работелница, Местност Свети Илия, Цех, Тп Белия Рид, Пл. Независимост №1, Тп Читалище, Тото Пункт, Тп Валевица, Работилница

На 20.10.2020 г. /09:16 – 16:30 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  1, 15,  Ванюша Валчук  10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16,  Васил Левски  15,  Георги Димитров  42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52,  Любен Каравелов  4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5,  Места  5,  Първи Май  9, 7, 5, 2, 1,  Тодор Каблешков  26,  Христо Смирненски  5,  Юрий Гагарин  12, 7, 1, 4,  Яне Сандански  32, 36, 33,    Тп Валевица, Работилница

На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  1, 15, 8, 9, 6, 3, 99, 7, 11, 10, 2, 5, 15, 13,  Адам Трънка  31, 24, 30, 32, 26, 27, 21, 28, 29, 17, 25, 2, 16, 12, 23, 9, 30, 22, 42, 20, 13, 6, 7, 19, 5, 10, 11, 99, 4, 1, 15, 21,  Алеко Константинов  6, 4,  Александър Стамболийски  3, 2, 1, 9, 10, 18, 14, 17, 53, 8, 16, 9, 13, 15, 7, 11, 12, 6, 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40,  Арсо Пандурски  5, 2, 3, 4, 8, 6, 1,  Атанас Попадийн  40, 34, 5, 30, 19, 3, 100, 13, 15, 18, 32, 20, 25, 12, 28, 11, 9, 18,  24, 6, 23, 4, 14, 21, 1, 2, 7, 8,  Бачо Киро  4, 8, 5, 6, 2, 99, 7, 1, 3,  Благийница  Имот С Идентификатор 21498.157.2,  Бор  4, 2,  Борис Парапунов  6, 4,  Бъндерица  4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6,  Ванюша Валчук  10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16,  Васил Априлов  5, 7, 9, 6, 8, 2, 1, 4, 7, 9, 5, 3,  Васил Коларов  8, 3, 1, 7, 14, 4, 99, 5, 6,  Васил Левски  10, 23, 12, 99, 21, 11, 6, 14, 13, 17, 8, 5, 2, 3, 1, 15,  Вела Пеева  4, 5, 2, 7, 1, 3,  Гарата  5, 3,  Гарата  9, 1 Апартамент, 16,  Георги Бенковски  2, 21, 14, 14, 10, 17, 31, 23, 29, 13, 33, 15, 6, 9, 1, 7, 3, 4,  Георги Димитров  99, 7, 20, 13, 39, 21, 99, 21, 10, 39, 22, 31, 3, 30, 17, 7, 11, 5, 33, 19, 6, 4, 20, 28, 13, 9, 14, 12, 27, 26, 32, 23, 10, 29, 21, 34, 42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52,  Георги Темелков  8,  Георги Темелков  6а, 27, 33, 51, 41, 23, 25, 35, 53, 36, 39, 45, 55, 49, 21, 31, 47, 5, 43, 37, 9, 8, 5, 12, 1, 4, 17, 15, 13, 11, 3,  Георги.С.Раковски  1, 4, 3, 2, 5, 1,  Гоце Делчев  9, 5, 1, 99, 3, 8, 17, 14, 12, 13, 11, 10, 20, 24, 22, 16, 18, 7, 15,  Григор Мацин  1, 3, 5,  Григор Пърличев  99, 8, 18,  16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5,  Даме Груев  18, 5, 99, 14, 9, 3, 8, 2, 4, 16, 6, 7, 12,  Десилица  16, 26, 24, 16, 99, 20, 18, 14, 3, 12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6, 21,  Димитър Благоев  17, 24, 20, 19, 30, 15, 14, 1, 8, 6, 18, 11, 22, 26, 13, 2, 4, 5, 10, 28, 3, 21, 23, 7, 16, 12,  Еделвайс  1, 3, 7, 5, 2,  Елин Пелин  6, 23, 1, 18, 2, 14, 5, 3, 15, 12, 10, 60, 8, 27, 7, 13, 4,  Иван Вазов  1, 19, 23, 3, 13, 25, 7, 12, 8, 11, 9, 2, 17, 10, 21, 14, 15, 9,  Иван Галчев  15, 27, 35, 12, 10, 14, 16, 18, 31, 33, 25, 29, 23, 21, 10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7,  Иван Козарев  17, 15, 7, 10, 11, 4, 1, 13, 5, 12, 99, 3, 14, 8, 6,  Иван Попов Деницин  4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8,  Кирил И Методи  10, 4, 12, 7, 5, 8, 14, 11, 7, 3, 3, 13, 1,  Крушево  21, 2, 27, 19, 17, 9, 11, 7, 13, 25, 15, 5,  Ленин  4,  Лиляна Димитрова  3, 5, 6, 2, 4, 1,  Любен Каравелов  2, 1, 4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5,  М. Тепченик  ,  Македония  1, 2,  Места  5, 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8,  Местност Малка Ливада  2,  Местност Рупчовец  ,  Митко Палаузов  1, 3, 8, 2, 20, 10, 16, 18, 6, 4, 12, 99,  Москва  9, 5, 3, 2, 1, 7, 99,  Незнаен Воин  Комплектен Трафопост Ктп 2х630,  Незнаен Воин  99, 8, 6, 4,  Неофит Рилски  6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9,  Неуточнен Адрес  Поща, 1,  Никола Вапцаров  3, 10, 5, 2, 8, 6,  Никола Парапунов  1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5,  Опълченска  1, 3, 5,  Освобождение  21, 26, 99, 16, 22, 19, 9, 3, 28, 24, 11, 15, 17, 20, 13, 27, 23, 8, 6, 1, 10, 5, 3, 2, 18, 7, 12, 4,  Охрид  6,  Охрид  2, 12, 10, 2, 99, 14, 8, 6,  Паисий Хилендарски  13, 12, 16, 9, 22, 26, 15, 7, 20, 10, 18, 6, 14, 11, 5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1,  Партизанска  99, 6, 7, 5, 11, 13, 3, 4, 9, 1, 2,  Петко Р.Славейков  7, 10, 16, 2, 13, 19, 3, 11, 17, 15, 4, 18, 14, 12, 23, 5,  Петър Галчев  13а, 10, 13, 7, 13а, 99, 3, 8, 11, 6, 4, 2, 9,  Пирин  19, 4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3,  Попово Езеро  22, 13, 17, 16, 4, 9, 10, 23, 12, 24, 1, 3, 2, 27, 29, 15, 25, 14, 6, 11, 9,  Първи Май  10, 6, 8, 4, 9, 7, 5, 2, 1,  Софроний  1, 4, 5, 2, 10,  Тодор Каблешков  99, 26,  Тодор Каблешков  6, 4, 28, 99, 14, 26, 10, 22, 18, 20, 2, 30, 16, 24,  Търговска  6, 5, 17, 1,  Хан Аспарух  2, 4, 8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10, 2, 13, 16, 25, 20, 17, 26, 18, 24, 10, 2, 200, 14, 4, 11, 8, 21, 22, 19, 23, 12,  Хан Крум  6, 4, 1, 2, 3, 5,  Христо Ботев  13, 4, 9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10,  Христо Смирненски  16, 8, 28, 2, 14, 11, 26, 24, 99, 22, 20, 23, 19, 1, 4, 17, 7, 3, 15, 13, 18, 30, 9, 20, 5,  Цар Самуил  4, 12, 2, 10,  Цар Симеон  8, 1, 99, 5, 6, 3, 4, 2, 8, 6,  Читалище  ,  Чобан Бойчо  8, 26, 16, 3, 18, 10, 22, 12, 14, 8, 4, 24,  Шипка  2, 8, 4, 6, 3, 1,  Юрий Гагарин  12, 7, 1, 4, 11, 7, 12, 15, 9, 13,  Яне Сандански  32, 36, 33, 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19,    ТП Бензиностанция, 10, ТП Хотела, ТП Авариен Пункт, ТП Горско Стопанство, Харманлийски Лагер, 8, Работилница, Работелница, Местност Свети Илия, Цех, Тп Белия Рид, Пл. Независимост №1, ТП Читалище, Тото Пункт, ТП Валевица, Работилница,    Кв.87

На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Банско:   000024 Еккте 53059  ,  Местност Свети Георги  ,  Първи Май  11

На 22.10.2020 г. /09:31 – 16:30 ч./ –  Добринище:   Местност Рупчовец

На 22.10.2020 г. /10:01 – 16:30 ч./ –  Добринище:   Адам Трънка  32,  Иван Козарев  4,  Местност Гоце Делчев  Лагер-Мучарата, Хижа Гоце Делчев, Жилище-Бунгала, Лифт Хижа Гоце Делчев, Жилище, Бунгало, Лифт,  Местност Лаговете  Вила, Каравана, 79, Жилище, Вила, Хижа Гоце Делчев, Клуб,  Неуточнен Адрес  Хижа Безбог,  Тодор Каблешков  99,  Хан Аспарух  27,    Бунгало

На 22.10.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  1, 15, 8, 9, 6, 3, 99, 7, 11, 10, 2, 5, 15, 13,  Адам Трънка  31, 24, 30, 32, 26, 27, 21, 28, 29, 17, 25, 2, 16, 12, 23, 9, 30, 22, 42, 20, 13, 6, 7, 19, 5, 10, 11, 99, 4, 1, 15, 21,  Алеко Константинов  6, 4,  Александър Стамболийски  3, 2, 1, 9, 10, 18, 14, 17, 53, 8, 16, 9, 13, 15, 7, 11, 12, 6, 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40,  Арсо Пандурски  5, 2, 3, 4, 8, 6, 1,  Атанас Попадийн  40, 34, 5, 30, 19, 3, 100, 13, 15, 18, 32, 20, 25, 12, 28, 11, 9, 18,  24, 6, 23, 4, 14, 21, 1, 2, 7, 8,  Бачо Киро  4, 8, 5, 6, 2, 99, 7, 1, 3,  Благийница  Имот С Идентификатор 21498.157.2,  Бор  4, 2,  Борис Парапунов  6, 4,  Бъндерица  4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6,  Ванюша Валчук  10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16,  Васил Априлов  5, 7, 9, 6, 8, 2, 1, 4, 7, 9, 5, 3,  Васил Коларов  8, 3, 1, 7, 14, 4, 99, 5, 6,  Васил Левски  10, 23, 12, 99, 21, 11, 6, 14, 13, 17, 8, 5, 2, 3, 1, 15,  Вела Пеева  4, 5, 2, 7, 1, 3,  Гарата  9, 1 Апартамент, 16,  Гарата  5, 3,  Георги Бенковски  2, 21, 14, 14, 10, 17, 31, 23, 29, 13, 33, 15, 6, 9, 1, 7, 3, 4,  Георги Димитров  99, 7, 20, 13, 39, 21, 99, 21, 10, 39, 22, 31, 3, 30, 17, 7, 11, 5, 33, 19, 6, 4, 20, 28, 13, 9, 14, 12, 27, 26, 32, 23, 10, 29, 21, 34, 42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52,  Георги Темелков  6а, 27, 33, 51, 41, 23, 25, 35, 53, 36, 39, 45, 55, 49, 21, 31, 47, 5, 43, 37, 9, 8, 5, 12, 1, 4, 17, 15, 13, 11, 3,  Георги Темелков  8,  Георги.С.Раковски  1, 4, 3, 2, 5, 1,  Гоце Делчев  9, 5, 1, 99, 3, 8, 17, 14, 12, 13, 11, 10, 20, 24, 22, 16, 18, 7, 15,  Григор Мацин  1, 3, 5,  Григор Пърличев  99, 8, 18,  16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5,  Даме Груев  18, 5, 99, 14, 9, 3, 8, 2, 4, 16, 6, 7, 12,  Десилица  16, 26, 24, 16, 99, 20, 18, 14, 3, 12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6, 21,  Димитър Благоев  17, 24, 20, 19, 30, 15, 14, 1, 8, 6, 18, 11, 22, 26, 13, 2, 4, 5, 10, 28, 3, 21, 23, 7, 16, 12,  Еделвайс  1, 3, 7, 5, 2,  Елин Пелин  6, 23, 1, 18, 2, 14, 5, 3, 15, 12, 10, 60, 8, 27, 7, 13, 4,  Иван Вазов  1, 19, 23, 3, 13, 25, 7, 12, 8, 11, 9, 2, 17, 10, 21, 14, 15, 9,  Иван Галчев  15, 27, 35, 12, 10, 14, 16, 18, 31, 33, 25, 29, 23, 21, 10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7,  Иван Козарев  17, 15, 7, 10, 11, 4, 1, 13, 5, 12, 99, 3, 14, 8, 6,  Иван Попов Деницин  4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8,  Кирил И Методи  10, 4, 12, 7, 5, 8, 14, 11, 7, 3, 3, 13, 1,  Крушево  21, 2, 27, 19, 17, 9, 11, 7, 13, 25, 15, 5,  Ленин  4,  Лиляна Димитрова  3, 5, 6, 2, 4, 1,  Любен Каравелов  2, 1, 4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5,  М. Тепченик,  Македония  1, 2,  Места  5, 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8,  Местност Малка Ливада  2,  Местност Рупчовец  Митко Палаузов  1, 3, 8, 2, 20, 10, 16, 18, 6, 4, 12, 99,  Москва  9, 5, 3, 2, 1, 7, 99,  Незнаен Воин  99, 8, 6, 4,  Незнаен Воин  Комплектен Трафопост Ктп 2х630,  Неофит Рилски  6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9,  Неуточнен Адрес  Поща, 1,  Никола Вапцаров  3, 10, 5, 2, 8, 6,  Никола Парапунов  1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5,  Опълченска  1, 3, 5,  Освобождение  21, 26, 99, 16, 22, 19, 9, 3, 28, 24, 11, 15, 17, 20, 13, 27, 23, 8, 6, 1, 10, 5, 3, 2, 18, 7, 12, 4,  Охрид  2, 12, 10, 2, 99, 14, 8, 6,  Охрид  6,  Паисий Хилендарски  13, 12, 16, 9, 22, 26, 15, 7, 20, 10, 18, 6, 14, 11, 5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1,  Партизанска  99, 6, 7, 5, 11, 13, 3, 4, 9, 1, 2,  Петко Р.Славейков  7, 10, 16, 2, 13, 19, 3, 11, 17, 15, 4, 18, 14, 12, 23, 5,  Петър Галчев  13а, 10, 13, 7, 13а, 99, 3, 8, 11, 6, 4, 2, 9,  Пирин  19, 4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3,  Попово Езеро  22, 13, 17, 16, 4, 9, 10, 23, 12, 24, 1, 3, 2, 27, 29, 15, 25, 14, 6, 11, 9,  Първи Май  10, 6, 8, 4, 9, 7, 5, 2, 1,  Софроний  1, 4, 5, 2, 10,  Тодор Каблешков  6, 4, 28, 99, 14, 26, 10, 22, 18, 20, 2, 30, 16, 24,  Тодор Каблешков  99, 26,  Търговска  6, 5, 17, 1,  Хан Аспарух  2, 4, 8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10, 2, 13, 16, 25, 20, 17, 26, 18, 24, 10, 2, 200, 14, 4, 11, 8, 21, 22, 19, 23, 12,  Хан Крум  6, 4, 1, 2, 3, 5,  Христо Ботев  13, 4, 9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10,  Христо Смирненски  16, 8, 28, 2, 14, 11, 26, 24, 99, 22, 20, 23, 19, 1, 4, 17, 7, 3, 15, 13, 18, 30, 9, 20, 5,  Цар Самуил  4, 12, 2, 10,  Цар Симеон  8, 1, 99, 5, 6, 3, 4, 2, 8, 6,  Читалище  ,  Чобан Бойчо  8, 26, 16, 3, 18, 10, 22, 12, 14, 8, 4, 24,  Шипка  2, 8, 4, 6, 3, 1,  Юрий Гагарин  12, 7, 1, 4, 11, 7, 12, 15, 9, 13,  Яне Сандански  32, 36, 33, 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19,    Тп Бензиностанция, 10, Тп Хотела, Тп Авариен Пункт, Тп Горско Стопанство, Харманлийски Лагер, 8, Работилница, Работелница, Местност Свети Илия, Цех, Тп Белия Рид, Пл. Независимост №1, Тп Читалище, Тото Пункт, Тп Валевица, Работилница,    Кв.87

На 23.10.2020 г. /09:00 – 13:31 ч./ –  Банско:   България  69,  Драма  38, 37, 45, 33, 34, 32, 39, 43, 31, 35, 36,  Княз Ал.Батемберг  17, 28, 25, 24, 36, 30, 19, 26, 38, 22, 40, 32, 21, 27, 34,  Княз Борис I  42, 41, 44, 43, 39,  Местност Гуровица  Апартаментен Комплекс,  Мозговица  31, 20, 12, 15, 23, 28, 17, 30, 34, 21, 19, 14, 25, 16, 2 А, 29, 2, 11, 32, 8, 22, 6,  Найден Геров  44,  Родопи  28, 21, 26, 17, 19,  Скопие  27, 24, 16, 36, 30, 19, 22, 20а, 40, 34, 35, 18, 17, 26, 20, 31, 23, 21, 33, 32, 38, 25, 28, 29,  Солун  11, 15, 36 1, 18, 13, 36, 17, 24, 22,  Христо Смирненски  14,  Христо Стилянов  13, 16, 11,  Цар Борис III

Община Белица

На 23.10.2020 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Горно Краище:   1

Община Благоевград

На 21.10.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бело Поле,  Общ. Благоевград:   02028

На 19.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.610.73  Александър Малинов  ,  Бодрост  8,  Илинден  31 5, 30, 31, 33,  Марица  Работилница, 27, 22 Бар В Градинката, 25, 25, 22 Магазин, 29, 23а, 23, Услуги,  Скаптопара  26, 26,  49,  Стоимен Календерски  10, 16, 2, 8, 3а, 9, 4, 12, 13а, 20, 15, 14, 18, 11а, 13, 5, 11, 5а, 3, 6,  Цар Симеон  25, 21, 23

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  40,  Еленово  ,  Имот 27231.501.203  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Чуката  ,  Пи №27231.501.268  ,  Пи-125 Кв.12  ,  УПИ V-282,  Кв.5  ,  УПИ Xv-117,  Кв. 2  ,  УПИ Xxi-280, Кв.5  ,  УПИ №Х,  Кв.1  ,  УПИ Х-182,  Кв.5  ,  Упи-I-205, Кв.8  ,  Упи-III-214, 212, 301

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   035028  ,  III-357  ,  Айдаровско Дере  ,  Васил Левски  99, 59,  Изгрев  ,  Местност Айдарово  ,  ПИ №000208  ,  УПИ II-330,  Кв.27  ,  УПИ VI-405,  Кв.26  ,  УПИ XI-497,  Кв.27  ,  УПИ XV-391, Кв.6  ,  УПИ-І-394, Кв.13  ,  УПИ-Х-159, Кв.4  ,    1, Жилище

На 20.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.610.73  ,  Александър Малинов  ,  Антон Страшимиров  1,  Бодрост  8,  Грамада  Тото Пункт,  Дунав  7,  Зеленка  2,  Иван Гарванов  7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6,  Илинден  31 5, 30, 31, 33,  Кузман Шапкарев  16,  Македония  1,  Малешево  31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20,  Марица  Работилница, 27, 22 Бар В Градинката, 25, 25, 22 Магазин, 29, 23а, 23, Услуги,  Мир  30, 18, 5, 3,  Осогово  27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9,  Скаптопара  26, 26,  49,  Стоимен Календерски  10, 16, 2, 8, 3а, 9, 4, 12, 13а, 20, 15, 14, 18, 11а, 13, 5, 11, 5а, 3, 6,  Цар Симеон  25, 21, 23

На 20.10.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Благоевград:   Александър Стамболийски  77, 77,  Бялата Висота  ,  Перелик  15,  Пи№04279.625.207  ,  Св. Димитър Солунски  79, 77, 110, 66, 77,    М.Бакърското

На 20.10.2020 г. /08:31 – 13:00 ч./ –  Благоевград:   Александър Стамболийски  77, 77

На 21.10.2020 г. /08:46 – 09:45 ч.; 08:46 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Марулево:   Жилище, 2

На 21.10.2020 г. /08:46 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Гладно Бърдо  02479.162,   Димитър Талев  3,  К. И Никола Хайдукови  66,  Местност Айдаровско Дере  ,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Кантона  ,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во,  Огражден  Жилище,  Петко Р.Славейков  18,  При Полигона  ,  Старата Гара-Ш-14  ,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Работилница, Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,    Река Бистрица, Вила

На 21.10.2020 г. /08:46 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Делвино,  Общ. Благоевград:   025006  ,  Баздо  ,  Вировете  ,  Дома  ,  Махала Кацарска  ,  Местност Медунски Андък  ,  Местност Мицански Андък  ,  Местност Преслапо  ,  Местност Ридо  ,  Мицански Андък  ,  Неуточнен Адрес  ,  Пл. 11  ,  Поповска  ,  Преслапо  ,    Къща, Къща, Помпа За Напояване

На 21.10.2020 г. /08:46 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   00701  М.Чуката,  33.432  ,  X-333  ,  Xi-333  ,  Айдарово  ,  Айдаровско Дере  ,  Кури Дере  ,  Кучкудерска Нива  ,  Махала Деянци  ,  Местност Айдарово  ,  Местност Айдаровско Дере  Помпа За Напояване,  Местност Кури Дере  ,  Местност Пейчинска Чука  ,  Местност Саковска Нива  ,  Местност Чуката  ПИ №352,  Кв.21  ,  Струмско Център  ,  УПИ Iii-320,  Кв.22  ,  УПИ Iii-333,  Кв.30  ,  УПИ Iv 87  ,  УПИ Ix-317,  Кв.25  ,  УПИ V-320,  Кв.22  ,  УПИ Хх-320,  Кв.22  ,  Упи-Xvi-312, Кв.19  ,  Упи-Хі218 Кв.21  ,  Упи/Парцел 6,  Кв.30  ,  Христо Ботев  23,  Чуката  ,    Панелно Хале, 2, Ул.Братя Гошеви; №7, 2, Жилище

На 21.10.2020 г. /08:46 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ. Благоевград:   Изгрев  4,  Местност Попова Глава  ,  Надежда  1,  Осми Март  6, 20,  П. Яворов  2,  УПИ VIII-111, 112,  Кв.15  УПИ VIII-72  ,  УПИ XI,  Пл. №76  ,  УПИ І-139, Кв.12  ,  УПИ ІV-110, Кв.15  ,  УПИ-XXXIV-170,  Кв.5  Жилище, 1, М. Попова Глава  Пи 000099, Жилищна Сграда-Врем.Захранване, Жилищна Сграда-Вр.Стр,  2

На 21.10.2020 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1,  Месност Демирево  Къща,  Местност Горно Демирево  ,  ПИ №04279.618.95  ,  Славово  Фирма,    Помпа За Напояване, Работилница

На 21.10.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Антон Чехов  1,  Брезово  ,  Мах. Калуцка  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово ТП Милово  ,  Махала ПетковциМесност Демирево  Жилище,  Местност Ковачница  ,  Осойната  ,  Скалата  ,    Къща, Къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 21.10.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бучино:   Ахмедово  ,  Бучака  ,  До Моста На Р. Струма  ,  Лозята  ,  Махала Каракачанка  ,  Махала Мичевци  Къща,  Местност Долно Поле  ,  Местност Лозята  ,  Местност Полето  ,  Местност Текето  ,  Местността Чукарски Рид  Скз Бучино, Стопанска Постройка,  Община Благоевград,  Мах. Тасковска  ,  Света Екатерина  30,  Текето  ,    Гараж, Къща, Жилище, Къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 21.10.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горно Хърсово:   Горни Валог  ,  Махала Буровци  Къща,  Махала Горни Двояци  Къща, Къща,  Махала Долни Двояци  Къща,  Махала Михтарци  Къща,  Махала Мъртвако  Къща,  Махала Новоселци  Къща,  Махала Панчовци  Къща, Жилище, Помпа За Напояване,  Махала Пържово  Къща,  Махала Стойковци  Къща,  Махала Тачовци  Къща,  Махала Шоповци  Къща,  Местност Валого  ,  Местност Гьоловете  ,  Присоето  ,  Ровината  ,  Шопови Ниви  ,    2, 1

На 21.10.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М,  Жилище

На 21.10.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Рилци:   063005  ,  Местност Арсовото  ,  Местност Градището  ,  Телкиево Дере

На 21.10.2020 г. /10:01 – 13:00 ч./ –  Благоевград:   Ален Мак  13,  Коста Босилков  3,  Неуточнен Адрес  Тп Горско Стопанство,  Покровнишко Шосе  15

На 21.10.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1,  Месност Демирево  Къща,  Местност Горно Демирево  ,  ПИ №04279.618.95  ,  Славово  Фирма, Помпа За Напояване, Работилница

На 22.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч./ –  Благоевград:   04279.618.10  ,  Александър Стамболийски  35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, 1а, 1, 1,  Александър Стамболийски  29, 29,  Андрей Ляпчев  1, 1,  Антон Чехов  1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18,  Бодрост  5, 2, 9, 7, 1, 3, 2, 8, Жилище, Стоматологичен Кабинет, 10, 4, 6, 1, 11, 13, 12, 2, 5, 11, Стоматологичен Кабинет, 10, 13, 3, 7, 6, 1, 2, 8, 1, 12, 4, 9, Жилище,  Босилек  2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7,  Бул.Св.Кирил И Методий И Ул.Илинден  ,  Ванюша Валчук  7, 1, 5, 3, 10,  Васил Левски  45, 1, 29, 37, 49, 39, 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 31, 28, 27, 14, 10, 33, 4, 13, 10, 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, 3, 3,  Васил Левски  25, 53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр,  32, 53, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14,  Владо Черноземски  Училище,  Генерал Тодоров  3, 3, 1,  Георги Попов  Магазин, 4, 10, 12, 6, 31, Врем.С-Во, 14, 4а, 20, 37, 8, 22, 18, 16,  Георги Попов  44,  Грамада  Канцеларии, Сервиз, Помпа,  Д-Р Борис Проевски  7, 7,  Даме Груев  Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, 42 А, 42 Б, 42 Блок -А, 42, 34, 36, 9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27, 29, 20, 12,  Даме Груев  9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, Магазин, 5, 3,  Джеймс Баучер  4, 2, 6, 3, 4, 3,  Джеймс Баучер  10, 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9,  Дойран  3,  Дойран  15,  Дружба  1, 1, 10,  Дружба  1, 8, 10, 4, 6,  Дунав  1, 5, 3,  Евтим Драганов  7, 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1,  Еленово  169,  Запад  ,  Илинден  17, 19, 16, 16, Тото Пункт, 21, 29, 21, 23, 21 Б, 25, 27, 21, 19, 17, Тото Пункт, 16, 16, 27, 21, 21, 23, 25, 21 Б, 21, 29,  Илинден  1, 2а, 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, 9, 7, 11,  Илинден  14, 13, 6, Магазин, 12, 13,  Ичко Бойчев  16а, 2,  Кв. 216 В,  2-Ри Микрорайон  ,  Климент Охридски  36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59, 1е, 8, 11, 6, 2, 5, 9, 1-В, 1, 3, 4, 7, 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12,  Комплекс Вароша  Зала, Къща Живопис, Жилище, Ателие, Къща Пластика, Къща Ботика, Ресторант, Къща Клуб, Жилища, Лек.Кабинет,  Коста Босилков  16, 16,  Крали Марко  10, 8, 6, 6, 1, 4,  Крушево  18, 16, 16, 1, 1в, 1а, 3, 1, 5,  Крушево  9, 7, 24, 28, 22, 26, 11, 13, 5а, 20, 24а, 17, 15,  Крушево  5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3,  Кузман Шапкарев  Казан, 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10,  Люляк  18, 19, 12, 3, 17, 15, 9, 5, 4, 6, 1, 14, 10, 2, 11, 16, 7, 13, 8,  Македония  1,  Малешево  10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11,  Марица  20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 35, 31, 37, 20, 39, 33, 18,  Марулевска  4,  Менча Кърничева  56, 58, 58, 32, 28, 56, 58, 58, 13, 26, 17, 22, 20, 15, 11, 19, 26б, 24, 32, 28,  Менча Кърничева  37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  Места  9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12,  Местност Международно Шосе  Канцеларии, 10, Работилница, Магазин,  Местност Под Грамадите-Ш13  ,  Местност Чакалица  Офис,  Мите Марков  1, 1, 5, 4, 3, 2, 6,  Никола Вапцаров  ,  Никола Вапцаров  2, 13, 4,  Орцето  3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2,  Пазара  Ателие, Павилион, Канцеларии,  Петър Зографски  13,  Петър Зографски  10, 9а, 15, 14, 11, 12, 13, 14, 5, 3, З, 11, 7, 2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4,  Пи №04279.615.264  ,  Плиска  6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5,  Победа  5, 7, 1, 2, 5а, 9, 3, 6, 4,  Полковник Димов  3, 1,  Полковник Димов  27, 3, 21, 4,  Полковник Дрангов  7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11,  Полковник Дрангов  59,  Прилеп  2, 2-А, 2,  Промишлен Пазар  ,  Промишлена Зона  Вто,  Промишлена Зона  ,  Радовиш  8, 6, 3, 4, 10, 1, 12,  Радовиш  2,  Рила  1,  Сандо И Петър Китанови  3, 1, 8, 2,  Св. Димитър Солунски  9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 На Гарата, 30, 9, Врем.С-Во, 30, 15, 12, 10,  Св. Димитър Солунски  12, 18, Ж.П.Район, 149, 16, 17, 26,  Св.Св. Кирил И Методий  27, 25, 30, 25, 24г, 15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18, 18, 23, 23, 20, 22, 18, 24, 25, 24г, 27, 25, 30, 3, 13, 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, 18, 23, 23, 20, 24, 18, 22,  Св.Св. Кирил И Методий  Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21,  Сергей Румянцев  2,  Скаптопара  47, 47,  Спартак  2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2,  1, 2,  4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8,  Стефан Стамболов  8, 13,  Стефан Стамболов  13,  Стефан Стамболов  13, 13,  Страцин  1, 4, 2, 8, 6, 3,  Страцин  20, 11, 10, 18, 9,  Тодор Александров  102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 70а, 88, 56а, 86, 64, 60, 66,  Тодор Александров

На 22.10.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Даме Груев  40, 38

На 22.10.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.618.10  ,  Александър Стамболийски  35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, 1а, 1, 1,  Александър Стамболийски  29, 29,  Андрей Ляпчев  1, 1,  Антон Чехов  1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18,  Бодрост  5, 2, 9, 7, 1, 3, 2, 8, Жилище, Стоматологичен Кабинет, 10, 4, 6, 1, 11, 13, 12, 2, 5, 11, Стоматологичен Кабинет, 10, 13, 3, 7, 6, 1, 2, 8, 1, 12, 4, 9, Жилище,  Босилек  2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7,  Бул.Св.Кирил И Методий И Ул.Илинден  ,  Ванюша Валчук  7, 1, 5, 3, 10,  Васил Левски  45, 1, 29, 37, 49, 39, 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 31, 28, 27, 14, 10, 33, 4, 13, 10, 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, 3, 3,  Васил Левски  25, 53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр,  32, 53, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14,  Владо Черноземски  Училище,  Генерал Тодоров  3, 3, 1,  Георги Попов  44,  Георги Попов  Магазин, 4, 10, 12, 6, 31, Врем.С-Во, 14, 4а, 20, 37, 8, 22, 18, 16,  Грамада  Канцеларии, Сервиз, Помпа,  Д-Р Борис Проевски  7, 7,  Даме Груев  9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, Магазин, 5, 3,  Даме Груев  Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, 42 А, 42 Б, 42 Блок -А, 42, 34, 36, 9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27, 29, 20, 12,  Джеймс Баучер  4, 2, 6, 3, 4, 3,  Джеймс Баучер  10, 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9,  Дойран  3,  Дойран  15,  Дружба  1, 8, 10, 4, 6,  Дружба  1, 1, 10,  Дунав  1, 5, 3,  Евтим Драганов  7, 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1,  Еленово  169,  Запад  ,  Илинден  1, 2а, 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, 9, 7, 11,  Илинден  17, 19, 16, 16, Тото Пункт, 21, 29, 21, 23, 21 Б, 25, 27, 21, 19, 17, Тото Пункт, 16, 16, 27, 21, 21, 23, 25, 21 Б, 21, 29,  Илинден  14, 13, 6, Магазин, 12, 13,  Ичко Бойчев  16а, 2,  Кв. 216 В,  2-Ри Микрорайон  ,  Климент Охридски  36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59, 1е, 8, 11, 6, 2, 5, 9, 1-В, 1, 3, 4, 7, 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12,  Комплекс Вароша  Зала, Къща Живопис, Жилище, Ателие, Къща Пластика, Къща Ботика, Ресторант, Къща Клуб, Жилища, Лек.Кабинет,  Коста Босилков  16, 16,  Крали Марко  10, 8, 6, 6, 1, 4,  Крушево  9, 7, 24, 28, 22, 26, 11, 13, 5а, 20, 24а, 17, 15,  Крушево  18, 16, 16, 1, 1в, 1а, 3, 1, 5,  Крушево  5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3,  Кузман Шапкарев  Казан, 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10,  Люляк  18, 19, 12, 3, 17, 15, 9, 5, 4, 6, 1, 14, 10, 2, 11, 16, 7, 13, 8,  Македония  1,  Малешево  10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11,  Марица  20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 35, 31, 37, 20, 39, 33, 18,  Марулевска  4,  Менча Кърничева  56, 58, 58, 32, 28, 56, 58, 58, 13, 26, 17, 22, 20, 15, 11, 19, 26б, 24, 32, 28,  Менча Кърничева  37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  Места  9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12,  Местност Международно Шосе  Канцеларии, 10, Работилница, Магазин,  Местност Под Грамадите-Ш13  ,  Местност Чакалица  Офис,  Мите Марков  1, 1, 5, 4, 3, 2, 6,  Никола Вапцаров  ,  Никола Вапцаров  2, 13, 4,  Орцето  3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2,  Пазара  Ателие, Павилион, Канцеларии,  Петър Зографски  13,  Петър Зографски  10, 9а, 15, 14, 11, 12, 13, 14, 5, 3, З, 11, 7, 2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4,  Пи №04279.615.264  ,  Плиска  6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5,  Победа  5, 7, 1, 2, 5а, 9, 3, 6, 4,  Полковник Димов  3, 1,  Полковник Димов  27, 3, 21, 4,  Полковник Дрангов  7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11,  Полковник Дрангов  59,  Прилеп  2, 2-А, 2,  Промишлен Пазар  ,  Промишлена Зона  ,  Промишлена Зона  Вто,  Радовиш  2,  Радовиш  8, 6, 3, 4, 10, 1, 12,  Рила  1,  Сандо И Петър Китанови  3, 1, 8, 2,  Св. Димитър Солунски  9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 На Гарата, 30, 9, Врем.С-Во, 30, 15, 12, 10,  Св. Димитър Солунски  12, 18, Ж.П.Район, 149, 16, 17, 26,  Св.Св. Кирил И Методий  27, 25, 30, 25, 24г, 15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18, 18, 23, 23, 20, 22, 18, 24, 25, 24г, 27, 25, 30, 3, 13, 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, 18, 23, 23, 20, 24, 18, 22,  Св.Св. Кирил И Методий  Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21,  Сергей Румянцев  2,  Скаптопара  47, 47,  Спартак  2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2,  1, 2,  4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8,  Стефан Стамболов  8, 13,  Стефан Стамболов  13,  Стефан Стамболов  13, 13,  Страцин  1, 4, 2, 8, 6, 3,  Страцин  20, 11, 10, 18, 9,  Тодор Александров  102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 70а, 88, 56а, 86, 64, 60, 66,  Тодор Александров

Община Гоце Делчев

На 20.10.2020 г. /11:01 – 14:00 ч./ –  Гоце Делчев:   І-181006,  Мест. Ташков Мост  ,  Дунав  1, Бившия Винпром,  Местност Текето  ,  Потока  23,  Стоян Петралийски  1, 2,  Ташков Мост

На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Корница:   Владимир Поптомов  3,  Георги Бенковски  47, 44, 24, 30, 42, 46,  Гоце Делчев  25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28,  Драгоман  18, 6, 14, 5, 3, 2, 4,  Здравец  15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13,  Кръста  ,  Октомврийска  8,  Отец Паисий  5,  Рила  11,  Цар Самуил  5, 3, 1, 4,  Шипка  3, 2, 1

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Александър Стамболийски  7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13,  Асен Джикаров  4, 6, 3, 1, 8,  Вела Пеева  6,  Димо Хаджидимов  20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1,  Драма  25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21,  Елин Пелин  73, Тп-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32,  Кавала  1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16,  Ленища  ,  М. Ленища  ,  Местност Мочура  ,  Неврокоп  1, 5,  Отец Паисий  21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9,  Площада  Магазин, 2а,  Победа  1, 2, 4,  Свилен Русев  8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10,  Свобода  8, 5, 6,  Славянка  10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4,  Славянска  15,  Стопански Двор  Помпена Станция,  Тодор Паница  4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8,  Чавдар Войвода  2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9,  Юрий Гагарин  2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1,    0

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  ,  Македония  52, 54, 52,  Местност Мочура  Сграда, Цех,  Славянска  17,  Стопански Двор  Сушилня

На 22.10.2020 г. /08:16 – 17:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Местност Мочура

На 23.10.2020 г. /11:01 – 14:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Арда  5,  Гоце Делчев  92, 86, 87,  Кв.201 УПИ Іі-344  , Попови Ливади  5,  Складова База  ,  Юг  5

Община Гърмен

На 22.10.2020 г. /08:16 – 17:00 ч.; 08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Гърмен:   Маноле  ,  Местност Маноле

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч.; 09:01 – 17:00 ч./ –  Долно Дряново:   000181,  Местност Реката

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Долно Дряново:   Неуточнен Адрес  ,  Упи-I,  Кв.30

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Дъбница:   Двадесет И Втора  6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18,  Двадесет И Девета  3, 7, 2, 4, 5,  Двадесет И Осма  4, 1, 6, 2, 8, 10,  Двадесет И Пета  17,  Двадесет И Първа  1, 3 А, 4, 3, 6,  Двадесет И Трета  12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4,  Двадесет И Шеста  3, 2,  Двадесета  9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1,  Дванадесета  8,  Девета  28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14,  Деветнадесета  8, 5, 7, 4, 2, 3, 9,  Десета  5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11,  Единадесета  8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4,  Кюприжик  ,  Мержането  ,  Неуточнен Адрес  Помпена Станция, Поща,  Осемнадесета  5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22,  Осма  3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1,  Пета  4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15,  Петнадесета  14, 2, 3, 4,  Първа  7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20,  Седемнадесета  2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7,  Седма  9, 5, 13, 1, 11, 17,  Стопански Двор  Сграда, Цех,  Трета  10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28,  Четвърта  9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34,  Шеста  20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26,  Шестнадесета  23, 9, 10, 15, 11, 13,    21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Крушево,  Общ. Гърмен:   Vі-138,  Кв.10  ,  Іх-108

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Ореше

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Хвостяне:   28028  ,  Упи-V,  Кв.2  ,    ТП1

Община Кресна

На 21.10.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Горна Брезница:   ІІ-90 Кв.11

На 21.10.2020 г. /09:46 – 13:00 ч./ –  Стара Кресна РАЕЦ – 2 ЕООД

На 22.10.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Кресна:   Местност Градешки Бани  Офис, Обект,  Неуточнен Адрес  Баня,  Подината

На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сливница,  Общ. Кресна:   УПИ VI-162,  Кв.22

Община Петрич

На 19.10.2020 г. /09:16 – 12:00 ч.; 12:31 – 16:16 ч./ –  Капатово

На 19.10.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Чучулигово:   УПИ I-111 Кв.20  ,    Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  1, 3, 2, 7,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Атон  4, 9, 7, 14, 12, 11, 3, 2, 6, 13, 2, 8, 15,  Беласица  42,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Скобелев  5, 10, 16, 1, 10, 21, 2, 8, 13, 5, 11, 12, 3, 7, 12, 9, 6, 17, 3, 19,  Генерал Тодоров  ,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Деде Агач  6, 12, 2, 10, 2, 1, 1, 5, 3, 5, 4, 6, 8, 14, 9, 7,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Зографски Манастир  41, 22, 24, 15, 30, 19, 49, 14, 9, 3, 13, 45, 32, 4, 22, 35, 18, 6, 43, 25, 7, 5, 28, 26, 16, 11, 27, 10, 23, 39, 20, 12, 8, 26, 37, 21, 37, 2, 17, 47,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Йордан Йовков  3,  Кавала  7, 8, 5, 9, 6,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Княз Александър Батемберг  16,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Кочо Мавродиев  5,  Круша  10, 2, 4, 9, 16, 7, 8, 5, 12, 3, 1, 13, 6, 2, 14, 4, 11, 8,  Места  14, 11, 8,  Местност Козлек  Жилище,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Одрин  33, 27, 22, 29, 26, 40, 28, 31, 38, 33 С, 37, 32, 44, 42, 30, 36,  Папульо  36,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Света София  4, 6, 12, 2, 3, 10, 1, 8, 12,  Свети Георги  36, 27, 25, 30, 44, 23, 35, 42, 34, 21, 29, 26, 28, 31, 33, 99,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 19.10.2020 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Марино Поле,  Общ. Петрич:   Местност Вадата

На 19.10.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  2,  Капитан Никола Парапанов  2,  Места  15, 20, 18, 2, 22,  Полковник Дрангов  1,  Промишлена Зона  Гараж, Цех,  Свобода  9, 7, 54,  Свобода -Промишлена Зона  ,  Тошо Цеков  8,  Януш Стойчев  3

На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Марица  35, 40, 35, 38, 11, 49, 42, 37, 13, 44,  Папульо  20, 18, 30, 52, 36, 31, 33, 24, 39, 25, 23, 36, 21, 34, 46, 32, Магазин, 48, 34, 44, 38, 40, 54, 26, 22, 16, 34, 29, 46, 22, 42, 28, 50, 27,  Софрони Врачански  3, 2, 1,  Цар Самуил  5, 7, 8, 8, 9, 7, 9, 8, 8, 5, 7, 8, 7, 7, 5, 6, 6,  Черно Море  7, 5, 9

На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  13,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Атон  4, 9, 7, 14, 12, 11, 3, 2, 6, 13, 2, 8, 15,  Беласица  42,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Скобелев  5, 10, 16, 1, 10, 21, 2, 8, 13, 5, 11, 12, 3, 7, 12, 9, 6, 17, 3, 19,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Деде Агач  6, 12, 2, 10, 2, 1, 1, 5, 3, 5, 4, 6, 8, 14, 9, 7,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Зографски Манастир  41, 22, 24, 15, 30, 19, 49, 14, 9, 3, 13, 45, 32, 4, 22, 35, 18, 6, 43, 25, 7, 5, 28, 26, 16, 11, 27, 10, 23, 39, 20, 12, 8, 26, 37, 21, 37, 2, 17, 47,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Йордан Йовков  3,  Кавала  7, 8, 5, 9, 6,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  16,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  5,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Круша  10, 2, 4, 9, 16, 7, 8, 5, 12, 3, 1, 13, 6, 2, 14, 4, 11, 8,  Места  14, 11, 8,  Местност Козлек  Жилище,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Одрин  33, 27, 22, 29, 26, 40, 28, 31, 38, 33 С, 37, 32, 44, 42, 30, 36,  Папульо  36,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Света София  4, 6, 12, 2, 3, 10, 1, 8, 12,  Свети Георги  36, 27, 25, 30, 44, 23, 35, 42, 34, 21, 29, 26, 28, 31, 33, 99,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 20.10.2020 г. /09:31 – 12:00 ч./ –  Кромидово:   Бегова Поляна  Фургон,  Реката  ,  УПИ Iii-62

На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  7,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  1, 3, 2, 7,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Атон  4, 9, 7, 14, 12, 11, 3, 2, 6, 13, 2, 8, 15,  Беласица  42,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Скобелев  5, 10, 16, 1, 10, 21, 2, 8, 13, 5, 11, 12, 3, 7, 12, 9, 6, 17, 3, 19,  Генерал Тодоров  ,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Деде Агач  6, 12, 2, 10, 2, 1, 1, 5, 3, 5, 4, 6, 8, 14, 9, 7,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Зографски Манастир  41, 22, 24, 15, 30, 19, 49, 14, 9, 3, 13, 45, 32, 4, 22, 35, 18, 6, 43, 25, 7, 5, 28, 26, 16, 11, 27, 10, 23, 39, 20, 12, 8, 26, 37, 21, 37, 2, 17, 47,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Йордан Йовков  3,  Кавала  7, 8, 5, 9, 6,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Княз Александър Батемберг  16,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Кочо Мавродиев  5,  Круша  10, 2, 4, 9, 16, 7, 8, 5, 12, 3, 1, 13, 6, 2, 14, 4, 11, 8,  Места  14, 11, 8,  Местност Козлек  Жилище,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Одрин  33, 27, 22, 29, 26, 40, 28, 31, 38, 33 С, 37, 32, 44, 42, 30, 36,  Папульо  36,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Света София  4, 6, 12, 2, 3, 10, 1, 8, 12,  Свети Георги  36, 27, 25, 30, 44, 23, 35, 42, 34, 21, 29, 26, 28, 31, 33, 99,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис Iii  22,  Цар Борис Iii  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 21.10.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Ново Кономлади:   Карабатак

На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  7,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  13,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Атон  4, 9, 7, 14, 12, 11, 3, 2, 6, 13, 2, 8, 15,  Беласица  42,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Скобелев  5, 10, 16, 1, 10, 21, 2, 8, 13, 5, 11, 12, 3, 7, 12, 9, 6, 17, 3, 19,  Генерал Тодоров  ,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Деде Агач  6, 12, 2, 10, 2, 1, 1, 5, 3, 5, 4, 6, 8, 14, 9, 7,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Зографски Манастир  41, 22, 24, 15, 30, 19, 49, 14, 9, 3, 13, 45, 32, 4, 22, 35, 18, 6, 43, 25, 7, 5, 28, 26, 16, 11, 27, 10, 23, 39, 20, 12, 8, 26, 37, 21, 37, 2, 17, 47,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Йордан Йовков  3,  Кавала  7, 8, 5, 9, 6,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Княз Александър Батемберг  16,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Кочо Мавродиев  5,  Круша  10, 2, 4, 9, 16, 7, 8, 5, 12, 3, 1, 13, 6, 2, 14, 4, 11, 8,  Места  14, 11, 8,  Местност Козлек  Жилище,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Одрин  33, 27, 22, 29, 26, 40, 28, 31, 38, 33 С, 37, 32, 44, 42, 30, 36,  Папульо  36,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Света София  4, 6, 12, 2, 3, 10, 1, 8, 12,  Свети Георги  36, 27, 25, 30, 44, 23, 35, 42, 34, 21, 29, 26, 28, 31, 33, 99,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  13,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Атон  4, 9, 7, 14, 12, 11, 3, 2, 6, 13, 2, 8, 15,  Беласица  42,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Скобелев  5, 10, 16, 1, 10, 21, 2, 8, 13, 5, 11, 12, 3, 7, 12, 9, 6, 17, 3, 19,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Деде Агач  6, 12, 2, 10, 2, 1, 1, 5, 3, 5, 4, 6, 8, 14, 9, 7,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Зографски Манастир  41, 22, 24, 15, 30, 19, 49, 14, 9, 3, 13, 45, 32, 4, 22, 35, 18, 6, 43, 25, 7, 5, 28, 26, 16, 11, 27, 10, 23, 39, 20, 12, 8, 26, 37, 21, 37, 2, 17, 47,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Йордан Йовков  3,  Кавала  7, 8, 5, 9, 6,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Княз Александър Батемберг  16,  Кочо Мавродиев  5,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Круша  10, 2, 4, 9, 16, 7, 8, 5, 12, 3, 1, 13, 6, 2, 14, 4, 11, 8,  Места  14, 11, 8,  Местност Козлек  Жилище,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Одрин  33, 27, 22, 29, 26, 40, 28, 31, 38, 33 С, 37, 32, 44, 42, 30, 36,  Папульо  36,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Света София  4, 6, 12, 2, 3, 10, 1, 8, 12,  Свети Георги  36, 27, 25, 30, 44, 23, 35, 42, 34, 21, 29, 26, 28, 31, 33, 99,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

Община Разлог

На 20.10.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Бачево:   Александър Стамболийски  109,  Васил Левски  16, 8, 14, 9, 5, 1, 6, 11, 13, 2, 12, 4, 15, 50, 7,  Георги Димитров  20, 17, 14, 26, 24, 10, 19, 29, 18, 11, 27, 15, 23, 1, 21, 16, 25, 6, 13, 22, 5, 9,  Костадин Катранджиев  7,  Неофит Рилски  7, 12, 8, 11, 2, 10,  Паисий Хилендарски  11, 6, 19, 14, 15, 2, 8, 5, 4, 12, 1, 13, 16, 9, 7, 3,  Партизанска  6, 7, 10, 5, 2, 8,  Пейо К. Яворов  1, 8, 10, 6, 4, 12,  Пенчо Славейков  11, 13,  Петър Берон  16, 18, 8, 1, 5, 7, 10, 12, 2,  Рила  19, 16, 23, 8,  Тодор Каблешков  99

На 19.10.2020 г. /09:01 – 10:00 ч./ –  Разлог:   Бела Река  12,  Христо Ботев  58

На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Елешница,  Общ. Разлог:   Имот 032105,  Местност Ано

На 21.10.2020 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  22, 18, 23, 29а, 1, 25, 17, 8, 24, 14, 7, 19, 5, 7а, 16, 27, 28, 29, 11, 20, 13, 21, 12, 9, 10, 15,  Братя Каназиреви  1, 26, 9, 3, 30, 28, 5, 23, 33, 19, 21, 11, 13, 15, 17, 25, 29, 27, 24, 31,  Братя Кулини  1, 5, 2,  Георги Скрижовски  7, 1, 2, 8, 11, 6, 13, 3, 5, 4, 9,  Гоце Делчев  14, 3, 11, 12, 17, 13, 35 Магазин, 33, 9а, 15, 47, 22, 43, 21, Павильон, 5, 45, 27, Каравана, 8, 9б, 9, 19, 41, 16, 6, Блок 1, 1, 29 1, 7, 37, 49, 35, 29, 2, 39, 10, 20, 31, 18,  Екзарх Йосиф  62,  Илийска  12, 7, 11, 30, 18, 26, 24, 13, .30, 2, 20, 14, 19, 29, 28, 10, 8, 23, 4, 27, 5, 25, 6, 16, 31, 1, 21, 9, 17, 22, 3, 15,  Мехомия  3, 5, 2,  Стефан Стамболов  11,  Телемах Илиев  14, 1, 22, 10,  Шейново  14, 8, 12, 4, 16

На 21.10.2020 г. /11:30 – 15:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  1,  Христо Ботев  46, 50, 42, 44, 48

На 23.10.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./ –  Разлог:   База Предел  ,  Бел Път  ,  Бойков Рид  ,  Горен Стопански Двор  ,  Дългия Рид  ,  Изворите  126,  Калугерица  ,  Местност Баба Цвета  Вила, Вила,  Местност Бойков Рид  Вила, Овчарник, Стопанска Постройка, Вила, Обор, Сервиз, Имот, Вила, 1,  Местност Бяла Поляна  ,  Местност Калугерица  ,  Местност Кошольовото  Вила, Стопанска Постройка, Вила,  Местност Кулата  ,  Местност Кулиното  Ретранслатор И Чайна, Чайна,  Местност Лаго – Изг. Чарк  ,  Местност Лаго-ра внако  ,  Местност Лаговете-Стр.Река  ,  Местност Логовете  Бунгало, Вила, Касетка, Вила, Мандра, Вила, Помпа, Стопанска Постройка, Вила, Касетка, Мандра,  Местност Мах.Кацарска  ,  Местност Мразеница  Горски Пункт,  Местност Мразеницаа  ,  Местност Пети Километър  Ферма,  Местност Предел  Курорт Предел, Вила, Хотел, Хотел, Вила, Курорт Предел, Почивна База, Вила, Ретранслатор, Почивна  Станция, Почивна Станция, Помпа, Лагер, Вила, Базова Станция, Вила, Вила, То Офиси И Магазин За Цветя, Сграда, Почивна База, Пункт, Лагер, Ски-Влек, Чайна, Вила, Почивна Станция, Почивна База, Магазин, Почивна База, Кафе, Кантон, Горски Пункт Планковото, Ресторант, Закуски, Жилищна Сграда, Бунгало, Почивна Станция, 1 Вила, 1, Каравана, Горски Пункт, Хижа, Вила, Стол, Фургон, Бунгала,  Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  ,  Местност Раплево  Вила,  Местност Солището  ,  Местност Стружка Река – Лагове  ,  Местност Тишето  Бунгала Болница Разлог, Почивна База Длс, Обект, Вила,  Местност Шипоко  Вила, Вилна Сграда, Вила, Вила,  Пи №46  ,  Предел  Бунгало,  Раплево  ,  Саровица Кулата  ,  Средорек  ,  Требища  ,  Требище  ,  Черна Река  ,     Вила

Община Сандански

На 22.10.2020 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Сандански:   000771  ,  Александър Буйнов  19, 5, 13,  Асен Златаров  3,  Асен Хадживасилев  19, 5,  Банска  7,  Башлийца  12, 5,  Берово  2, 1,  Бистрица  15, 12, 21,  Борис Сарафов  10,  България  2, 10, 7, 5,  Вардар  5 Вила Т11-П4,  Васил Кънчев  9, 6, 12,  Васил Левски  10,  Вихрен  20, 2, 16,  Воден  20, 7, 3,  Връх Елен  3,  Гео Милев  4, 10,  Георги Бенковски  1,  Георги Казепов  21, 16, 18,  Георги С Раковски  2,  Георги Скрижовски  15,  Горно Броди  13, 10,  Гоце Делчев  31, 38,  Даскал Козарев  14, 8,  Деспод Слав  1,  Димитър Благоев  2,  Димитър Попгеоргиев  15,  Димитър Талев  4,  Захари Стоянов  3,  Изгрев  16,  Иларион Макариополски  8,  Илинден  29, 26, 25, 9, 33, 20, 5,  Княз Александър Батенберг  1,  Княз Борис I  11, 1,  Кожух  3,  Кочо Чистименски  8, 12, 16,  Крайречна  20, З, 16,  Лагадина  12,  Македония  35, 51, 48, 17, 15,  Малашевска  1,  Мара Бунева  2,  Мелник  8, 3, 18,  Места  10, 26,  Местност Попина Лъка  Вила,  Местност Попина Лъка  Жилище, Хотел Попина Лъка, 1, 7 Клб-Т1-3, Хижа, Обект, Вила, Станция,  Надежда  24, 16,  Никола Вапцаров  39, 43, 47, 41, 21,  Никола Карев  3,  Огражден  8,  Одрин  10, 9,  Опълченска  1,  Осми Март  5,  Панайот Волов  12,  Перун  10, 7, 4,  Петър Берон  1,  Пирин  165, 160, 85, 173, 10, 128, 44, 134, 34, 7, 29, 153, 151, 43, 47,  Попина Лъка  Вила,  Попина Лъка – Лещака  Вила,  Попина Лъка-Лещака  Вила,  Първи Май  9, 18, 10, 15,  Св.Св. Кирил И Методи  31, 23, 17, 33, 19,  Св.Св.Козма И Дамян  64, 6, 52, 51, 2,  Свети Врач  24, 9,  Свети Георги  5,  Свобода  28, 45, 15, 49, 12, 18, 31, 4, 23, 26,  Сердика  8,  Серес  10, 20, 14, 6,  Синаница  23,  Скопие  5, 16, 20, 1, 17, 4, 11,  Славянка  6, 12,  Соколова Скала  16, 4,  Солидарност  3,  Солунска  8, 14, 37,  Спартак  2, 20 П-6, 22, 9, 10, 30, 13, 4,  Станке Димитров  3,  Стефан Карчев  15,  Стефан Стамболов  9, 39,  Стою Хаджиев  2,  Таската Серски  1,  Тодор Паница  4,  Трета  1,  Хан Аспарух  3, 2,  Христо Ботев  31, 25, 29,  Христо Смирненски  4, 10, 1, 14,  Цар Иван Асен  8,  Цар Иван Шишман  4,  Цар Самуил  7,  Цар Симеон  18,  Чудомир Кантарджиев  44, 41, 33, 38, 4,  Шипка  2,  Юрий Гагарин  20, 12, 16

На 20.10.2020 г. /12:31 – 16:16 ч./ –  Сандански:   65334.71.49,   М&Quot;Долни Орман&Quot;  ,  Р-Н Индустриална Зона

На 21.10.2020 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Сандански:   Даме Груев  9, 11,  Деспод Слав  5,  Индже Войвода  2, 7, 5, 3, 4, 8, 6,  Одрин  20, 27, 26, 29, 12, 14, 28, 18, 11, 23, 13, 31, 15, 9, 33, 16, 25, 17, 22, 24,  Пазара  2,  Пелистер  6, 4, 2, 1,  Пирин  84, 74, 88, 76, 117, 115, 111, 103, 109, 121, 113, 92, 94, 78, 125, 119, 107, 82, 90, 105, 86, 80, 123,  Свети Врач  17, 22, 15, 20, 11, 13, 24, 26,  Свобода  14,  Цар Самуил  24, 22, 17,  Шар Планина  3, 1, 6, 2, 8

Община Сатовча

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Боголин:   253  ,    Тп1

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч./ –  Ваклиново:   124  ,  Алексей Морев  4, 4a, 3, 7a, 18, 7, 6, 1,  Белтога  ,  Бор  4, 3, 6, 12, 10, 14, 4, 9, 13, 12a, 8, 7, 15, 5,  Вергил Ваклинов  1, 8, 4, 5, 2, 6,  Възрожденска  7, 8, 14, 1, 16, 9, 7а, 12, 2, 11, 8а, 11а, 28, 34, 19а, 32, 17а, 17, 18, 33, 16, 19, 15, 21, 25, 24, 22, 36, 30, 23,  Граничарска  38, 17, 32, 34, 15, 40, 24а, 13, 38, 24, 22, 36, 28, 20, 30, 5, 12а, 2, 12, 1а, 1, 4, 8,  Детелина  3, 1, 3а,  Дончо Ганев  7, 26, 38, 24, 2, 30, 28, 1 Павилион-ма газин, 1, 20,  Здравец  1а, 1,  Иглика  8, 2, 3, 6, 6а,  Кирил И Методи  9, 10, 2, 5, 3, 4, 7, 1,  Кл.Охридски  6a, 11, 3, 2a, 6, 1, 2,  Лале  5, 32, 2, 7, 4, 13, 9, 20, 3, 8, 1, 34, 10, 11, 3, 10, 4, 12, 2, 6, 5, 8,  Мвец Црънча  ,  Места  2,  Неуточнен Адрес  Тп1 Ваклиново, Тп2, Кметство, Поща, Тп4, Тп2,  Никола Вапцаров  7, 5, 3,  Отец Паисий  7, 1, 16, 25, 18а, 6, 6а, 13а, 21, 23, 15, 27, 18, 12, 7а, 10, 14, 19,  Парка  ,  Партазанска  9, .17, 3а, 5, 11, 34, 15, 12, 3, 17, 10, 23, 7, 14, 19, 25a, 24, 34a, 21a, 4, 8, 14а, 36, 28, 12а, 26, 21, 25, 34, 10а,  Пере Тошев  8, 12, 22, 14, 2, 4, 7, 17, 18, 3, 15, 1, 16, 13, 20, 11, 6, 10, 8a, 5,  Петър Берон  11, 7, 10, 7a, 1, 14, 16, 8, 12, 18, 2, 14, 2a,  Пионерска  4, 1, 7, 6, 11, 3, 2, 5, 13, 9, 25,  Пирин  15, 10, 7, 17, 13, 20, 19, 4, 21, 14, 1, 17а, 5, 30, 6, 28, 22, 26, 18, 24, 16, 16а, 9, 19а, 11, 36, 27, 1, 38, 29, 27а, 32,  Пристране  ,  Родопи  7, 4, 1, 6, 3, 1а, 5,  Руен  4а, 6, 4, 3, 5, 7,  Стефка Събчева  1, 3, 9, 13, 33, 13a, 8, 4, 15, 19, 29, 21, 5, 14, 11, 29a, 23, 35, 27, 31, 10, 4, 10,  Стопански Двор  ,  Страцин  6, 5, 1, 8, 2, 3,  Струма  1, 8, 6, 4, 10,  Трети Март  8, 20, 12, 14, 10,  Цар Симеон  19,    Местност Ливадите

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч./ –  Вълкосел:   Балтите  ,  Бачо Киро  12, 5, 1, 6, 10, 8, 1,  Бистрица  17, 14, 13, 7, 5, 1, 11, 4, 2, 9, 6, 15, 12, 3, 10, 8,  Божур  104, 119, 103, 100, 109, 105, 107, 111, 113, 102, 74, 84, 106, 72, 6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17, 84, 41, 42, 26, 93, 43, 89, 21, 87, 65, 60, 51, 59, 58, 22, 75, 56, 46, 61, 86, 23, 63, 44, 73, 91, 66, 54, 85, 68, 32, 70, 30,  Бр.Миладинови  5, 1, 2, 10, 19, 3, 13, 4, 6, 7,  Бузлуджа  57, 80, 76, 95, 98, 63, 82, 75, 61, 93, 58, 92, 47, 90, 77, 60, 54, 55, 73, 62, 88, 85, 59, 43, 87, 102, 83, 81, 68, 52, 49, 79, 89, 69, 91, 94, 74, 45, 72, 96, 50, 66, 100, 78, 64, 18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5, 24, 25, 37, 44, 40, 28, 23, 41, 27, 29, 35, 26, 42, 38, 50,  Васил Левски  4, 5, 2, 15, 7, 13, 16, 1, 9, 3, 17, 21, 21, 14, 13,  Георги С Раковски  4, 5, 6,  Димчо Дебелянов  33, 27, 31, 24, 35, 29, 5, 12, 17, 20, 19, 2, 24, 22, 6, 16, 14, 15, 3, 1, 4, 18, 21, 9, 10, 8, 7,  Еделвайс  8, 4, 2,  Заря  24, 22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8,  Здравец  1, 3, 11, 13, 6, 20, 10, 17, 22, 8, 14, 15, 9, 12, 28, 5, 7, 19,  Кокиче  9, 2, 11, 8, 4, 10, 12, 3, 17, 5, 13,  Лилия  72, 131, 105, 59, 57, 79, 113, 66, 69, 50, 133, 75, 70, 49, 61, 58, 12, 103, 54, 51, 90, 62, 60, 88, 104, 80, 81, 74, 77, 8, 84, 64, Магазин, 73, 55, 71, 76, 53, 26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4, 45, Кафе, 49, Времянка, Детска Градина, 42, Магазин, 38, 36, 31, 35, 37, 33, 45, 43, 52, 44, 41, 40, 39, 42,  Людмила Живкова  9, 10, 4, 3, 1, 6, 2, 14, 19, 5, 17, 15, 12, 11, 7, 14, 25, 20, 31, 29, 30, 27, 23, 28, 32,  Люляк  20, 14, 1, 13, 3, 22, 14, 7, 15, 8, 10, 25, 9, 2, 7, 6, 12, 19, 13, 29, 22, 16, 11, 14, 20, 24, 23, 3,  Места  5, 4, 2, 6, 1, 3,  Михаил Антонов  9, 6, 4, 3, 11,  Нерезе  ,  Неуточнен Адрес  Тп1, Мтп 4, Тп3, Поща, Детска Ясла, Тп2,  Никола Калъпчиев  5, .3, 15, 1, 2, 12, 3, 5, 7,  Отец Паисий  2, 5, 3, 1,  Прогрес  36, 46, 48, 38, 54, 24, 17, 23, 25, 53, 44, 21, 43, 41, 51, 52, 49, 40, 10, 42, 15, 12, 1, 4, 14, 2, 13, 19, 17, 16, 20, 22, 18, 25, 23, 33, 15,  Първи Май  6, 8, 5, 4, 2, 3, 1,  Рила  1, 2, 3, 5,  Светиката  18, 13, 5, 1, 2, 3, 10, 20, 16, 11, 14,  4, 15, 14, 7, 9,  Стопански Двор  ,  Хан Аспарух  18, 9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24,  Христо Ботев  3, 5, 14, 6, 12, 8, 7, 2, 4, 9, 1, 11, 10,  Чавдар  2, 3, 9, 4, 10, 6, 5, 7,  Шипка  23, 27, 10, 34, 2, 3, 21, 11, 9, 12, 17, 15, 32, 14, 4, 16, 13,    Лечебница

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч./ –  Годешево:   509  ,  Арсо Пандурски  1,  Беласица  26, 13, 7, 2, 5, 16, 11, 8,  Бистрица  2, 5, 16, 4, 1, 10, 8, 14, 3,  Бяло Море  7, 2, 6, 8,  Вардар  12, 6, 5, 13, 3, 14, 20, 7, 11,  Гранит  6, 17, 1, 5, 7, 14, 16, 3, 25, 6, 8,  Граничарска  38, 36, 54, 41, 20, 46, 26, 7, 22, 40, 53, 42, 45, 35, 44, 28, 33, 51, 31, 9, 13, 10, 22, 29, 23, 27, 2, 38, 8, 16, 20, 12, 25, 32, 19, 18, 17, 53, 11, 66, 69, 73, 56, 72, 65, 1, 68, 79, 53, 61, 39, 54,  77, 64, 78, 62, 60, 39,   Драма  1,  Кв.16 Парцел 496  ,  Кокиче  1,  Македония  3,  Марица  2, 1, 42, 44, 44,  18, 40, 20, 32, 41, 5, 6, 2, 17, 7, 24, 10, 30, 9, 13, 8,  Места  5, 2, 11, 4, 9, 1, 3, 7, 1, 11, 36,  Мир  10, 2, 8, 3, 6, 1, 9, 3,  Неуточнен Адрес  Читалище, Кметство, Поща, Тп1, Тп3, Тп2,  Никола Парапунов  40, 5, 9, 7, 2,  2, 2,  Огоста  6, 1, 8, 3, 7, 4,  Одрин  3, 8, 7,  Орела  1,  Осми Март  13, 51, 17, 18, 9, 5, 15, 20, 24, 16, 22, 1,  Пирин  18, 11, 7, 17, 19, 2, 3, 9, 4, 12, 1, 6, 21,  Предела  1,  Рила  2, 1, 3, 2, 4,  Родопи  11, 3, 1,  Розова Долина  1, 2, 37, 14, 16, 36, 11, 9, 10, 4, 7, 1, 8, 20, 15, 2,  Средна Гора  15, 4, 7, 1, 12, 10, 14, 16,  Стара Планина  12, 8, 5, 14, 10, 22,  Упи-І,  Кв.16,  М. Стоп. Двор  ,    Цех

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч.; 09:01 – 17:00 ч./ –  Долен,  Общ. Сатовча:   1  ,  М. Банян  Пи-073034  ,    Тп1

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч./ –  Жижево:   273  ,  Хан Крум  5,    Тп1

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч./ –  Кочан:   012119  ,  015218  ,  Аделберт Антонов  8, 13, 6, 3, 7, 14, 12, 8, 15, 8, 5, 11, 15,  Анещи Узунов  6, 3, 2, 8, 4, 5, 1,  Антон Иванов  1, 4, 6а, 7, 6, 5, 4, 2, 3,  Беласица  3, 1, 5, 2,  Бузлуджа  14, 16, 14, 13, 16, 10, 15, 2, 6, 8, 4, 5, 12, 11, 3, 9, 7,  Васил Левски  37, 14, 19, 20, 9, 38, 4, 44, 26, 30, 2, 28, 11, 25, 16, 17, 31, 17, 42, 33, 10, 13, 32, 12, 18, 27, 35, 16, 23, 27, 7, 47, 3, 21, 29, 15, 40, 34, 46, 22, 35, 36, 8, 1, 3,  Вела Пеева  1, 2,  Вергил Ваклинов  26, 29, 12, 8, 39, 4, 30, 35, 13, 7, 22, 15, 21, 11, 33, 20, 28, 17, 25, 31, 16, 23, 10, 2, 27, 34, 14, 18, 19, 1, 31а, 8, 39, 9, 18,  Витоша  2, 1,  Възход  9, 13, 7, 8 А, 2, 8, 4, 10, 1,  Георги Бенковски  1, 7, 6, 17, 5, 11, 4, 15, 23а, 23, 8, 13, 9, 1, 3, 1, 3, 9, 7,  Десета  10,  Димитър Благоев  24, 9, 7, 27, 11, 29, 25, 23, 15, 13, 4, 21, 17, 5, 19, 51, 41, 61, 34, 35 Мтс, 43,  Долна Лъка  ,  Дончо Ганев  9, 16, 8, 6, 5, 3, 7, 4, 18, 15, 10, 5, 14, 17, 4, 2, 14, 1, 3, 2,  Еделвайс  7, 3, 2, 5, 4,  Единадесета  9,  Здравец  13, 4, 15, 22, 12, 23, 16, 8, 29, 10, 14, 27, 11, 5, 6, 4, 24, 2, 7, 9, 25, 18, 16,  Ивайло  10, 14, 12, 6, 16, 4, 8,  Иван Козарев  6, 1, 4, 2,  Капитан Петко Войвода  18, 7, 13, 11, 19, 21, 9, 17, 20, 25, 27, 23, 29, 15,  Кирил И Методи  4, 1, 10, 3, 7, 6, 5, 8, 10, 2, 9,  Лиляна Димитрова  9, 7, 9, 2, 8, 6, 5, 14, 10, 3, 4, 1,  Люляк  4, 6,  Местност Стопански Двор  Цех, Магазин,  Мир  1, 2, 5, 5, 7, 3,  Митко Палаузов  1,  Младост  11, 15, 1, 9, 4, 12, 14, 7, 13, 3, 10, 6, 18, 5, 2, 11, 2, 9, 19,  Неуточнен Адрес  Тп1 Кочан, Тп1 Кочан, Тп5, Тп4 Кочан, Детска Ясла, Кметство, Тп3 Кочан, Тп2 Кочан,  Никола Вапцаров  18, 7, 16, 4, 5, 1, 22, 19, 17, 15, 3,  Никола Парапунов  10, 1, 16, Офис, 14, 38, 12, 2, 7, 8, 38, 3, 1, 6, 9, 42, 18, 22, 5, 20, 40, 11, 24, 4, 7, 2, 3, 5, 6, 10,  Осма  1, 4, 8, 6, 10,  Отец Паисий  13, 8, 15, 11, 6, 12, 17, 10, 9, 2, 5, 4, 7, 9, 3, 1,  Панайот Волов  2, 9, 4, 7, 5, 6, 3,  Панайот Хитов  6, 2, 4,  Пейо К. Яворов  6, 10, 8, 4, 1, 18, 14, 3, 20, 22, 12, 7, 16, 5, 2,  Пеньо Пенев  18, 7, 16, 12, 10, 20, 14, 12,  Пета  12,  Пирин  1, 3, 5, 4, 2, 7,  Плиска  12, 31, 29, 27, 13, 4, 21, 25, 16, 23, 18, 8, 10, 19, 14, 17, 33, 15, 1,  Площада  1 Бар, 1,  Победа  22, 54, 25, 3, 1, 7, 6, 5, 8, 4, 27, 44, 31, 25, 16, 10, 40, 72, 23, 27, 62, 42, 32, 44, 1, 7, 21, 35, 29, 3, 33, 5, 34, 13, 31, 37, 30, 39, 52, 18, 2, 14, 20, 19, 38, 36, 56, 48,  Пролет  13, 46, 15, 18, 43, 31, 42, 23, 36, 9, 16, 30, 2, 1, 24, 44, 34, 26, 41, 28, 32, 33, 6, 4, 11, 10, 1, 6, 5, 12, 17, 8, 11, 35, 14, 4, 15, 9, 3, 2, 13,  Първа  2, 1, 8,  Рила  13, 4, 1, 2, 8, 5, 6, 3,  Родопи  4, 6, 3, 1,  Свилен Русев  1, 10, 12, 6, 8, 4, 1,  Свобода  12, 6, 10, 16, 15, 21, 17, 12, 8, 4, 20, 2, 14, 3, 11, 18, 13, 7,  Седма  5, 13,  Септемврийска  1, 20, 20, 31, 12, 33, 18, 25, 42, 30, 27, 19, 13, 8, 32, 24, 44, 46, 14, 34, 45, 10, 35, 21, 3, 17, 28, 26, 20, 38, 23, 15, 1, 4, 3, 6, 5, 2,  Сергей Румянцев  5,  Славянска  3,  Стефан Караджа  2, 9, 11, 7, 4,  Стопански Двор  Шивашка Работилница И Кафе-Бар,  Струма  1, 9, 8, 5, 2, 12, 4, 4, 16, 22, 6, 10, 13, 18, 7, 20, 16, 14, 15,  Тодор Каблешков  4, 3, 1, 8, 2, 6, 5,  Тракия  9, 4, 11, 5, 24, 8, 6, 7, 10, 2, 12, 26, 8, 2, 20, 7, 13, 5, 21, 1, 24, 3, 15, 4, 9, 11, 16, 14, 27, 33, 22, 6, 1, 3,  Трета  10, 14, 17, 26, 13, 24, 28, 23, 12, 9, 6, 8, 11, 20, 21, 15, 25, 18,  Хаджи Димитър  2, 3,  Христо Ботев  24, 4, 22, Поща, 54, 7, 22, 28, 14, 16, 3, 46, 5, 42, 8, 52, 20, 34, 48, 44, 24, 18, 26, 38, 6, 12, 36, 32, 10, 30,  Христо Смирненски  5, 3, 1, 14, 16, 11, 15, 13, 12,  Шеста  2, 4,    Местност Кундевица, 50

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Крибул:   262  ,    Тп1

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч.; 09:01 – 17:00 ч./ –  Плетена:   М. Горна  Сладкарница, Къща, 1 Къща, Цех, Медицинска Служба, Къща, Работилница, 1, Къща, 1 Къща, 1, Фурна, 1, 1 Къща, Къща, Фуражомелка, ,  Къща, Работилница, Офис, Бар, Читалище, Медицинска Служба, Временно С-Во, 2 Къща, Къща, 1,  М. Долна  Работилница, Джамия, Магазин, Фурна, Работилница, Магазин, Лекарски Кабинет, Офис, Фуражомелка,  М. Забърдо  Къща, Работилница, Кафе Аперитив, Магазин, Бар, Офис, Фуражомелка, 1, Цех, Магазин, 1, Училище, 1, 1 Къща, Къща,  Местност Стайков Дол  Имот 000635,  Неуточнен Адрес  Поща, Магазин,  Разпът  ,    Тп1, Тп4, Тп3, Тп2

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч./ –  Сатовча:   Ii-920, Кв.74 По Плана На С. Сатовча  Съществеващ Тп 6-Ти Септември І,  Кв.77  ,  Ал.Стамболийски  6, 10, 14, 7, 16, 11, 5 А, 18, 2, 4, 5, 19, 23, 22, 11, 15, 13, 5, 21, 27, 18, 19, 17, 9,  Атанас Харизанов  5, 1, 9, 11, 3, 2, 7,  Бистрица  40, 7, 56, 18, 11, 4, 26, 16, 60, 19, 13, 34, 28, 24, 80, 54, 62, 72, 68, 46, 14, 33, 22, 21, 62 А, 58, 10, 48, 64, 74, 17, 6, 20, 66, 23, 50, 1, 38, 52, 42, 15, 8, 9, 70, 12,  Букет  6, 11, 4, 13, 3, 8, 1, 14 А, 5, 9, 2, 4а,  Васил Даракчиев  2, 19, 5, 3, 18, 1, 13, 14, 9, 12, 24, 16, 22, 21, 7, 8, 6, 4, 10, 13,  Васил Левски  3, 22, 8, 3 А, 2, 16, 7, 1, 20, 10, 9, 6, 18, 12, 5,  Вела Пеева  10, 2, 3,  Възход  1, 11, 16, 22, 18, 10, 19, 5, 15, 12, 25, 6, 4, 21, 20, 7, 9, 24, 13, 26, 17, 8, 26,  г.С.Раковски  1, 6, 4, 5, 3,  Георги Мутафчиев  10, 5, 12,  13, 1, 11, 2,  Георги Шомов  2, 6, 14, 3, 4, 9, 10, 11, 8, 1,  Девети Септември  1, 7, 3, 5, 4, 8, 2,  Детелина  4, 2, 5, 1,  Драгийца  1, 1, 11, 13, 4, 2, 7, 5, 15,  Дружба  15, 11, 4, 3, 8, 1, 5, 7, 13, 2,  Дунав  6, 21, 7, 17, 27, 15, 19, 6, 1, 3, 23, 9, 13, 25, 21, 5, 2,  Еделвайс  13, 26, 11, 5, 9, 11, 15, 16, 12, 21, 3, 7, 25, 19, 22, 24, 23, 18, 17, 30, 28, 1, 2, 6, 4, 8, 10,  Елин Пелин  15, 11, 13, 3, 12, 4, 7, 1, 2,  Здравец  4, 3, 1, 8, 2,  Иглика  10, 2, 7, 5, 20, 18, 16, 3 А, 5, 3 В, 4, 3, 3а, 8, 6, 9, 12, 7, 11, 1, 1, 1, 4,  Илинден  1 Работилница, 2, 1, 10, 5, 3, 24, 9, 4, 7,  Кирил И Методи  33, 25, 22, 31, 35, 28, 30, 23, 16, 17, 19, 21, 15, 18, 14, 25, 13, 8, 5, 12, 10, 2, 3, 9, 11, 7, 6, 14,  Кокиче  3, 6, 7, 2, 1,  Коца И Георги Сачеви  3,  Лазар Карабожиков  2, 2, 7, 8, 9, 5, 6, 4,  Лале  4, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 2,  Лиляна Димитрова  5, 10, 6, 8, 1, 3, 2, 13, 16, 9, 4, 11, 13,  Людмила Живкова  9, 5, 6, 3, 13, 10, 12, 2, 11, 8, 7, 4, 13,  Майор Топалов  12, 10, 8, 5, 4, 6,  Малчика  1, 3, 5, 9, 7, 11,  Местност Батала  ,  Милушица  26, 11, 3, 4, 7, 9, 12, 1, 13, 5, 16, 18,  Михаил Антонов  9, 4, 6, 2, 7, 10,  Млада Гвардия  14, 13, 5, 6, 16, 20, 7, 9, 3, 4, 18, 12, 10,  Неуточнен Адрес  Поща,  Никола Карталов  8, 5, 6, 3, 1, 4, 10,  Орфей  9, 2, 6, 7, 4, 5, 8, 11, 12, 3,  Освобождение  10, 4, 3, 7, 11, 9, 5, 12, 1,  Отец Паисий  3, 4, 2,  Петдесета  22, 89, 16, 28, 18, 3, 14, 30, 93, 10, 11, 9, 5, 12, 20, 95,  Пи-030054 М. Дренов Дол  ,  Площада  1, 1 Павилион, 1, 1 Павилион,  Полени  2, 13, 3, 14, 10, 4, 9, 8, 16, 12, 6, 1, 5,  Родопи  8, 11, 7, 2, 7, 3, 6, 4, 1,  Свилен Русев  1, 7, 2, 11, 5, 4, 9, 13, 3,  Стопански Двор  Администрация, Мандра, Гатер,  Теменуга  7, 1, 5, 6, 2, 4, 3,  Тодор Каблешков  19,  Тодор Мавродиев  20, 18, 3, 15, 1, 12, 5, 13, 17, 6, 4, 9, 2, 8, 7, 10,  Тодор Шопов  32, 36, 48, 30, 24, 26, 24, 47, 53, 45, 55, 31, 57, 43, 40, 28, 40, 22, 51, 34, 5, 92, 101, 30, 97, Цех За Финно Дамско Бельо, 11, 1, 3, 1 А, 2, 1б, 7, 4, 15, 9, 13, 5, 17, 7, 5, 13, 14, 15, 10, 82, 38, 60, 79, 50, 81, 65, 44, 52, 61, 58, 75, 42, 71, 54, 40, 46, 56, 67, 77, 87, 20, 18, 45, 25, 16, 19 Цех За Френско Бельо, 35а, 19, 31, 23, 29, 12, 3, 45, 6, 41, 10, 43, 4, 27, 35, 37, 39, 14,  Хаджи Димитър  9, 6, 4, 2, 17, 16, 5, 12, 20, 15, 18, 10, 11, 16, 13, 1, 3,  Червеноармейска  4, 1, 5, 9, 10, 12, 6, 7,  Четирдесет И Девета  4, 2, 6,  Четирдесет И Осма  8,  Четирдесет И Седма  13, 6, 1, 4,  Шипка  5, 8, 13, 11, 12, 13, 2, 1,  Юри Гагарин  9, 2, 28, 20, 27, 12, 16, 25, 6, 13, 22, 24, 4, 23, 14, 19, 15, 21, 32, 10, 30, 11, 5, 3, 9, 1, 7, 31, 34, 33,    ТП2, Филиал, ТП2, Тото Пункт, 1 Кв.62,  УПИ IV, ТП Дзс, ТП4, В/Ст Сатовча, Лечебница, ТП5, ТП1, ТП7

На 22.10.2020 г. /09:16 – 17:00 ч./ –  Сатовча:   Ii-920, Кв.74 По Плана На С. Сатовча  Съществеващ Тп&Quot;6-Ти Септември&Quot;,  Атанас Харизанов  5, 1, 9, 11, 3, 2, 7,  Бистрица  40, 7, 56, 18, 11, 4, 26, 16, 60, 19, 13, 34, 28, 24, 80, 54, 62, 72, 68, 46, 14, 33, 22, 21, 62 А, 58, 10, 48, 64, 74, 17, 6, 20, 66, 23, 50, 1, 38, 52, 42, 15, 8, 9, 70, 12,  Букет  6, 11, 4, 13, 3, 8, 1, 14 А, 5, 9, 2, 4а,  Васил Даракчиев  8, 6, 4, 10, 19, 5, 3, 18, 1, 13, 14, 9, 12, 24, 16, 22, 21, 7,  Васил Левски  3, 22, 8, 3 А, 2, 16, 7, 1, 20, 10, 9, 6, 18, 12, 5,  Вела Пеева  10, 2, 3,  Георги Мутафчиев  10, 5, 12,  13, 1, 11, 2,  Девети Септември  1, 7, 3, 5, 4, 8, 2,  Драгийца  1,  Здравец  4, 3, 1, 8, 2,  Иглика  1,  Илинден  1, 10, 5, 3, 24, 9, 4, 7,  Кирил И Методи  33, 25, 22, 31, 35, 28, 30,  Лале  4, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 2,  Лиляна Димитрова  5, 10, 6, 8, 1, 3, 2, 13, 16, 9, 4, 11,  Местност Батала  ,  Милушица  26, 11, 3, 4, 7, 9, 12, 1, 13, 5, 16, 18,  Михаил Антонов  9, 4, 6, 2, 7, 10,  Млада Гвардия  14, 13, 5, 6, 16, 20, 7, 9, 3, 4, 18, 12, 10,  Отец Паисий  3, 4,  Петдесета  22, 89, 16, 28, 18, 3, 14, 30, 93, 10, 11, 9, 5, 12, 20, 95,  Площада  1 Павилион,  Полени  2, 13, 3, 14, 10, 4, 9, 8, 16, 12, 6, 1, 5,  Свилен Русев  1, 7, 2, 11, 5, 4, 9, 13, 3,  Стопански Двор  Гатер, Мандра,  Теменуга  7,  Тодор Каблешков  19,  Тодор Мавродиев  20, 18, 3, 15, 1, 12, 5, 13, 17, 6, 4, 9, 2, 8, 7, 10,  Тодор Шопов  45, 92, 101, 30, 97, 10, 82, 38, 60, 79, 50, 81, 65, 44, 52, 61, 58, 75, 42, 71, 54, 40, 46, 56, 67, 77, 87, 20, 18,  Червеноармейска  4, 1, 5, 9, 10, 12, 6, 7,  Четирдесет и Девета  4, 2, 6,  Юри Гагарин  31, 34, 33,    ТП1, 1 Кв.62,  УПИ IV, Лечебница, ТП5

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч./ –  Слащен:   Божур  4, 2, 1, 6, 8,  Вергил Ваклинов  31, 22, 35, 37, 39, 13, 31, 7, 9, 6, 1, 43, 4, 41, 17, 20, 23,  Габер  11, 2, 9, 1, 8, 10, 4,  Георги Бенковски  26, 14, 17, 33, 28, 38, 12, 3, 23, 20, 29, 40, 24, 22, 2, 30, 15, 40, 42, 21, 13, 1, 19, 3, 18, 9, 17, 11, 12, 8,  Георги С. Раковски  22, 1, 2, 3, 4, 6,  Гоце Делчев  39, 17, 16, 13, 3, 14, 19, 41, 12, 10, 15, 23, 21, 2, 5, 4, 1, 29, 31, 27, 20, 22, 7, 11, 25, 28, 9, 1,  Демокрация  56, 106, 45, 47, 26, 14, 25, 5, 13, 12, 16, 11, 2, 8, 1, 24, 64, 52, 32, 76, 3, 77, 79, 54, 78, 4, 74, 8, 60, 51, 17, 39, 22, 49, 42, 33, 25, 46, 35, 5, 14, 16, 6, 48, 84, 11, 85, 71, 50, 55, 2, 106, 30, 75, 15, 44, 21, 40, 37, 31, 43, 36, 70, 12, 96, 23, 47, 80, 73, 19, 57, 41, 1, 58, 53,  Димчо Дебелянов  5, 24, 3, 19, 4, 16, 25, 6, 10, 15, 8, 13, 18, 7, 11, 2, 1, 17, 7,  Еделвайс  20, 28, 18, 17, 14, 15, 21, 4, 3, 16, 6, 23, 7, 2,  Здравец  23, 8, 11, 13, 25, 15, 24, 19, 4, 21, 16, 9, 2, 1, 17, 18, 3, 18,  Ивайло  7, 15, 11, 3, 4, 12, 8, 5, 13, 1, 2, 10, 16,  Иван Вазов  6, 2, 7, 11, 17, 13, 9, 1, 15, 14, 3,  Йордан Йовков  2, 1, 8, 4, 10, 7, 3, 6, 12,  Лилия  3, 2, 14, 4, 11, 9, 8, 16, 10, 6, 12, 19, 7, 23, 22, 20, 18, 5, 12, 16,  М.Развана  ,  Места  14, 20, 16, 1, 12, 30, 10, 21, 6, 4, 5, 2, 23, 106, 13, 34, 7, 3, 5,  Местност Папалев Дол  Цех, Стан,  Неуточнен Адрес  Тп1, Помпа За Питейна Вода, Тп3, Тютюнев Склад, Детска Ясла, Поща, Тп2, Сграда Кметство,  Освобождение  12, 8, 1, 10, 9, 19, 4, 11, 2, 3, 16, 14, 5, 12, 8, 10, 13, 6, 15,  Панайот Волов  5, 2,  Пейо Яворов  6, 4, 2,  Република  10, 16, 2, 9, 8, 11, 3, 5, 18, 1, 4,  Римски Мостове  1,  Родина  16, 6, 15, 20, 31, 8, 18, 10, 2, 9, 3, 14, 84, 11, 19, 12, 14, 1,  Родопи  3, 5, 2, 7, 6, 4, 1,  Свобода  8, 6, 10, 11, 2, 5, 3, 12,  Стадиона  1, 3, 7, 5,  Стопански Двор  Канцеларии, Работилница, Бензиностанция, Цех, 1, Склад,  Хан Крум  1, 7,  Христо Ботев  1, 8, 3, 20, 15, 6, 2, 14, 17, 18, 22, 13, 12, 11, 2, 1, 5,  Цар Симеон  27, 17, 29, 28, 15, 21, 19, 16, 4, 4, 31, 14, 12, 16, 5, 3, 9, 7, 13, 11, 17,  Чичова Бърчина  ,  Шипка  5, 4, 1, 2, 3,    Стопански Двор, Лечебница

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч./ –  Туховища:   382  ,    Здравна Служба, Тп1, Кметство, Тп2

На 22.10.2020 г. /08:31 – 17:00 ч./ –  Фъргово:   189  ,    Тп1, М. Оградите-Колиби,  Пи 02050

 

Община Симитли

На 19.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Брежани:   Горна Махала  Жилище,  Местност Света Петка  ,    2

На 19.10.2020 г. /00:01 – 00:16 ч./   На 20.10.2020 г. /00:01 – 00:16 ч./   На 21.10.2020 г. /00:01 – 00:16 ч./   На 22.10.2020 г. /00:01 – 00:16 ч./   На 23.10.2020 г. /00:01 – 00:16 ч./ –  Полето:   Кв.3 УПИ V-17  ,  Местност Кьосеви Рудини  Помпа За Напояване,  Местност Страните  ,  УПИ Vi-380, Кв.21  ,  УПИ Vi-381, 382, Кв.2  ,  Упи-I,  Кв.21  ,    3, УПИ Іі,  Пл. №159,  Кв. 3

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Ракитна:   010040  ,    Жилище

На 19.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:   Георги Димитров  121, 124, 123,  Герена  Цех,  М.Дрънкалица  27, 30, 10, 28, Жилище, 9, 13, 25, 24, 15, 16,  М.Ливадите  Жилище,  Рила  8,  Симитли  Складова База-Претоварна Гара, Гараж

Община Хаджидимово

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Абланица,  Общ. Хаджидимово:   000792  ,  072015  ,  595  ,  Александър Стамболийски  25, 31, 24,  Анещи Узунов  16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34,  Асен Джикаров  10, 11,  Балтачица  3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28,  Бузлуджа  3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14,  Васил Левски  22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11,  Вела Пеева  11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12,  Даме Груев  1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15,  Димо Хаджидимов  1,  Драма  25, 21, 23, 31, 27,  Дунав  7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11,  Елин Пелин  25, 3, 9, 13, Тп-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, Тп-2, 59,  Илезица  1,  Йордан Йовков  1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3,  Кавала  22,  Кирил И Методий  1, 4, 5, 7,  Кокиче  4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13,  Крали Марко  1, 6, 4, 2, 3,  Места  12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14,  Местност Вельов Рид  Помпена Станция, Ханче,  Местност Лозята  Времянка,  Местност Шатора  Стопанска Постройка,  Неврокоп  34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26,  Неуточнен Адрес  Поща,  Октомври  15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7,  Орфей  7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20,  Отец Паисий  6, 7, 8, 3, 5, 1, 10,  П.Р.Славейков  6, 8, 5, 4, 7, 3, 2,  Пи -778  ,  Площада  Клуб, Павилион,  Разпът  ,  Родопа  8, 9, 10, 3,  С. Абланица,  Имот 000517  ,  Свилен Русев  18, 12, 13,  Свобода  3, 2, 1,  Селище  4,  Славянка  13,  Слатина  ,  Стопански Двор  Времянка, Офис, Шивашки Цех,  Теменуга  2,  Тридесет И Пета  15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6,  Тридесет И Шеста  6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2,  Тъпане  ,  УПИ ІІ,  Кв.44  ,  Христо Ботев  16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2,  Чавдар Войвода  12,  Чешмите

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Блатска:   030023,  Местн. Бозукдермен  ,    Тп2, Тп1

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Копривлен:   024015  ,  585 Кв.3  ,  Бачо Киро  19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24,  Васил Левски  11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8,  Драва  6, 3, 7, 10, 5, 24, 1, 8,  Драма  7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36,  Илинден  8,  Мрамора  21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18,  Неуточнен Адрес  Цех За Обработка На Мрамор, Цех За Преработка На Мрамор, Поща, Стадиона,  Освобождение  8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7,  Петър Берон  7, 6, 9,  Първи Май  10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2,  Славянска  11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12,  Тодор Паница  30, 26, 20, 32, 28,  Хан Аспарух  15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4,  Цар Калоян  9, 7, 5, 3, 4, 1,  Цар Симеон  1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2,  Шипка  13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6,  Яне Сандански  14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11,    Тп3, Тп5, Тото Пункт

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Теплен ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Хаджидимово:   Viii  ,  І-319,  Кв.81  ,  Акация  1,  Ангел Кънчев  6,  Баба Тонка  12,  Бачо Киро  8, 1, 2, 4, 3,  Васил Левски  11, 16, 13, 24, 3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8,  Георги Бенковски  3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5,  Гоце Делчев  30, 26, 28, 19, 21, 13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16,  Димо Хаджидимов  40, 46, 20 А, 9, 39, 40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38,  Иван Вазов  2,  Илинденци  48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, 50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42,  Кирил И Методий  13, 1, 2, 3,  Климент Охридски  52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, , , 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, 20, 11, 5, 68, 17, 18, 9, 12, 19, 6, 23, 21, 21, 3, 8, 25, 7, 10, 16, 15, 6, 22,  Македония  21, 42, 33, 23, 30, 15, 64, 18, 28, 3, 6, 14, 22, 20, 60, 2, 12, 19, 7, 13, 9, 1, 4, 10, 8, 53, 29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35,  Места  18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, 35,  Местност Мочура  ,  Местност Савака  Помпа,  Местност Свети Димитър  Пресевна,  Местност Тумбата  8, 3 Жилище, 3, , , 2, 5, 9, 8,  Младост  52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, 10, 12, 3, 9, 24, 6, 18, 20, 1, 5, 4, 48, 13, 17, 42, 1, 25, 7, 26, 22, 16, 8,  Неуточнен Адрес  Градски Стадион,  Опълченска  7,  Ореляк  9, 7, 10, 2, 16, 8, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4, 18,  Отец Паисий  8, 11, 10, 12, 5, 4, 7,  Пейо Яворов  13, 14, 11, 15,  Св.Димитър  34-36, 9, 12, 4, 14, 21,  Свети Георги  8, 1,  Свети Димитър  82, 26, 11, 5, 6, 8, 7, 1, 21, 10, 2, 16, 24, 17, 19,  Спартак  27, 29, 45, 26, 28, 15, 23, 18, 17, 14, 4, 60, 16, 21а, 70, 19, 3, 12, 1, 6, 30 А, 22, 9, 20, 13, 11, 7, 47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35,  Средни Ливади  ,  Стопански Двор  Кравеферма, Времянка, Постройка,  Теменуга  1, 3, 5, 2,  Тодор Каблешков  2,  Трети  14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42, , , 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, 25, 10, 102,    Тп3, От Тп3, Тп8, Тр2, От Тп6, Канцеларии, Тп6, Тп7, Тп6, Филиал, ПС Грозданка

На 22.10.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Абланица ХАРИЕСА ФЕШЪН АД

Община Якоруда

На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Конарско

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.