СК „Патриот” с 6 златни медали от републиканското в Бургас

Добри Радев стана шампион въпреки контузията

Завърши републиканският шампионат по кикбокс в стил лоукик в град Бургас. Дупнишкият спортен клуб “Патриот” се класира отборно на второ място поради малкия брой състезатели, съобщиха от треньорския щаб. Наставниците са доволни, че макар и малко състезатели – те отново са отличници. А успехът е категоричен: 6 състезатели – 6 златни медала. „Това е повод за гордост за Дупница.

Поздравления на всички състезатели за невероятната игра, от 11 мача постигнаха 11 победи на ринг”, доволни са треньорите.

Шампион на България при мъжете в стил лоукик до 75 кг стана Добри Радев. Въпреки контузията преодоля с лекота своите противници. Той показа тотално надмощие и във финалния двубой. Той победи Деян Чакъров от „Вокил”.

Шампионатът се проведе при спазването на строги противоепидемични мерки.