CEZ-logo

 

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 13-19 февруари 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД            

         Община Благоевград  

На 13.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; ул. “Орфей” № 3; ул. “Отдих” № 1; ул. “Атон” № 4; ул. “Калиакра” № 7; жк “Еленово” Гаражни Групи Срещу бл. 107; бл. 108; бл. 110; бл. 112

На 13.02.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Церово, общ. Благоевград Надежда 1; Осми Март 6; УПИ І-139, Кв. 12

На 13.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Селище, общ. Благоевград УПИ Vі-297, Кв. 10 Местност Гуйначки Андък Местност Гьочковски Андък

На 13.02.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  С. Габрово

На 13.02.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Българчево Местност Змиярски рид Местност Реката-Присоето Местност Турски гробища Турски гробища

На 13.02.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово бл 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов чукар

На 13.02.2017 г. /08:15 – 16:15 ч./ – Благоевград Васил Левски 13; Даме Груев 11, 13, 24, 27, 32, 32б, 42, 9; Илинден 1; Крушево 1, 1а, 1в, 3; Петър Зографски 1, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 6б; Радовиш 1, 12, 2

На 13.02.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Благоевград Александър Фон Хумболт Врем. С-Во-Магазин, Жилище, 1, 6, 8, 8 Партер; Генерал Тодоров 12; Иван Михайлов клуб, 56, 58, 58г, 60; Кръстьо Асенов 31; Мусала 10; Обзор . 3 Врем. с-во; Славянска 51, 79, 81; Тодор Александров 43

На 13.02.2017 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Района на Завод “ЗМК”.  /по заявка на ЕСО/

На 13.02.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Благоевград Баба Тонка 2, 5, 7; Влахина Планина 1, 11, 13, 15, 17, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; Възраждане 1; Гемеджиите 1, 2, 20, 23, 24, 25, 4, 7, 9; Заря къща- Временно Ст-Во, 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кресна В Бившия Стопански Двор, 11, 12, 13, 2, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Любен Каравелов Чжс- Врстр. , 1, 11, 3, 8; Малешевска 1, 2, 3, 4, 5, 7; Местност Песока-Оранжерии Освобождение 100, 101, 102, 106, 108, 21, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 45, 46, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 81, 82, 84, 85, 93, 94, 96, 98; Пеньо Пенев 1, 2, 3, 4, 5, 6; Пи №04279. 628. 435, УПИ ХI-4852 Питу Гул.И 1, 11, 3, 5, 7, 9; Под Черквата Райко Жинзифов 16, 18, 20, 22, 24, 26; Солунските Атентатори 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8; Струмско – център бл Жилище, Павилион, Стоп. двор; Тодор Каблешков 1, 3, 4, 6; Яне Сандански 8

На 13.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; АСТРА 18; жк. “Ален мак” – Гаражни групи срещу бл. 10 До бл. 23;

На 13.02.2017 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Стадион “Хр. Ботев”

На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; ул. “Орфей” № 3; ул. “Отдих” № 1; ул. “Атон” № 4; ул. “Калиакра” № 7; жк “Еленово” Гаражни групи срещу бл. 107; бл. 108; бл. 110; бл. 112

На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Церово, Общ. Благоевград Надежда 1; Осми Март 6; УПИ І-139, Кв. 12

На 14.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Селище, Общ. Благоевград УПИ Vі-297, Кв. 10 Местност Гуйначки Андък Местност Гьочковски андък

На 14.02.2017 г. /15:30 – 16:00 ч./ – Бистрица, Общ. Благоевград Местност Тепавиците; Благоевград; Ален Мак бл, бл Жилище; Антон Страшимиров 13; Антон Чехов 1; Армутлука Асен Итов 9; Бистрица Жилище; Братя Иванови Жилище, 1; Броди 16, 2, 32, 36; Васил Левски 65; Владо Черноземски 3; Гемеджиите 12; Георги Попов 30; Еленово бл; жк. Еленово – 1, Идт. 04279. 626. 29 и 04279. 626. 30 Зеленка 5; Илинден 14, 23; Искър 13; К. и Никола Хайдукови 66; Кв. Струмско Стопански Двор Коста Босилков 3; Липа 2; Любен Каравелов 6; Люляк 21; Местност Авганцов Чифлик Ш. 72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков чифлик Местност Река Бистрица Местност Реката Местност Старата гара-Ш-14 Неуточнен Адрес ТП Горско Стопанство; Обел 4; Огражден 8, Жилище; Освобождение 16; Панайот Хитов 14, 25; Пирин Жилище; Покровнишко шосе 42; Полковник Дрангов 100; Прилеп 28; Река Бистрица Славянска 83; Струма Жилище, 15, 17, 9; Струмско Център бл, бл Гараж, бл Жилище, Пом. с-во, Рибарник, бл Жилище, Стопанство; Яне Сандански 15; Габрово, Общ. Благоевград; Махала Хамбарджийска; Железница, Общ. Симитли; Местност Ръждавец; Лешко; Горно Лешко Жилище; Долно Лешко Офис, Жилище, Жилище, Жилище, Омчорник; Махала Корянска; Мощанец; XVI-122, 123, Кв. 14; Падеш; Бреза 7, Поща; Будишка Жилище; Местност Джалеви Бахчи Местност Ушите Падеш база, цех, аптека, Жилище, Магазин, Офис, Сладкарница, Фурна, Жилище, Жилище, Жилищна Сграда, Жилище, Лечебница, Обор, Офис, Фуражомелка, Цех, Жилище, Магазин, Офис, Училище, Жилище, Офис, Ресторант; Покровник; Ленището Местност При Цветковски Воденици При Цветковски Воденици Тодор Александров 7; Хан Аспарух 1 /по заявка на ЕСО/

На 14.02.2017 г. /13:00 – 13:30 ч./ – Бистрица, Общ. Благоевград Местност Тепавиците; Благоевград; Ален мак бл, бл Жилище; Антон Страшимиров 13; Антон Чехов 1; Армутлука Асен Итов 9; Бистрица Жилище; Братя Иванови Жилище, 1; Броди 16, 2, 32, 36; Васил Левски 65; Владо Черноземски 3; Гемеджиите 12; Георги Попов 30; Еленово бл; жк. Еленово – 1, Идт. 04279. 626. 29 и 04279. 626. 30 Зеленка 5; Илинден 14, 23; Искър 13; К. и Никола Хайдукови 66; Кв. Струмско Стопански Двор Коста Босилков 3; Липа 2; Любен Каравелов 6; Люляк 21; Местност Авганцов Чифлик Ш. 72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност Река Бистрица Местност Реката Местност Старата Гара-Ш-14 Неуточнен Адрес ТП Горско стопанство; Обел 4; Огражден 8, Жилище; Освобождение 16; Панайот Хитов 14, 25; Пирин Жилище; Покровнишко шосе 42; Полковник Дрангов 100; Прилеп 28; Река Бистрица Славянска 83; Струма Жилище, 15, 17, 9; Струмско Център бл, бл Гараж, бл Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, бл. Жилище, Стопанство; Яне Сандански 15; Габрово, Общ. Благоевград; Махала Хамбарджийска; Железница, Общ. Симитли; Местност Ръждавец; Лешко; Горно Лешко Жилище; Долно Лешко Офис, Жилище, Жилище, Жилище, Омчорник; Махала Корянска; Мощанец; XVI-122, 123, Кв. 14; Падеш; Бреза 7, Поща; Будишка Жилище; Местност Джалеви Бахчи Местност Ушите Падеш База, Цех, Аптека, Жилище, Магазин, Офис, Сладкарница, Фурна, Жилище, Жилище, Жилищна Сграда, Жилище, Лечебница, Обор, Офис, Фуражомелка, Цех, Жилище, Магазин, Офис, Училище, Жилище, Офис, Ресторант; Покровник; Ленището Местност При Цветковски Воденици При Цветковски Воденици Тодор Александров 7; Хан Аспарух 1 /по заявка на ЕСО/

На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Дъбрава, Общ. Благоевград Мах. Щърбевци Местност Топузица

На 14.02.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  С. Габрово

На 14.02.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Българчево Местност Змиярски рид Местност Реката-Присоето Местност Турски гробища Турски гробища

На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово бл 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 14.02.2017 г. /08:15 – 16:15 ч./ – Благоевград Васил Левски 13; Даме Груев 11, 13, 24, 27, 32, 32б, 42, 9; Илинден 1; Крушево 1, 1а, 1в, 3; Петър Зографски 1, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 6б; Радовиш 1, 12, 2

На 14.02.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Благоевград Александър Фон Хумболт Врем. С-Во-Магазин, Жилище, 1, 6, 8, 8 Партер; Генерал Тодоров 12; Иван Михайлов Клуб, 56, 58, 58г, 60; Кръстьо Асенов 31; Мусала 10; Обзор . 3 Врем. С-Во; Славянска 51, 79, 81; Тодор Александров 43

На 14.02.2017 г. /15:30 – 16:00 ч./ – Банско Грамадето 13; Благоевград; Айдаровско дере Димитър Талев 3; Крали Марко 10; Местност Арнаутски Гроб Картинг Писта- Полигона; Местност Мицански Андък Неуточнен Адрес Петко Р. Славейков 18; Ридо 1; Свобода 1; Струма 11; Тодор Александров 21; Тодор Каблешков 1; Делвино, Общ. Благоевград; Вировете Местност Вировете Местност Мицански Андък Местност Преслапо; Железница, Общ. Симитли; Местност Караджевица; Изгрев, Общ. Благоевград; 33. 432 Айдарово Местност Пейчинска Чука Местност Чуката УПИ IV 87 УПИ-ХІ218 Кв. 21; Церово, Общ. Благоевград; Местност Кантона Надежда 1; Осми Март 6; УПИ І-139, Кв. 12 УПИ ІV-110, Кв. 15 /по заявка на ЕСО/

На 14.02.2017 г. /13:00 – 13:30 ч./ – Банско Грамадето 13; Благоевград; Айдаровско дере Димитър Талев 3; Крали Марко 10; Местност Арнаутски гроб Картинг Писта- Полигона; Местност Мицански андък Неуточнен адрес Петко Р. Славейков 18; Ридо 1; Свобода 1; Струма 11; Тодор Александров 21; Тодор Каблешков 1; Делвино, Общ. Благоевград; Вировете Местност Вировете Местност Мицански Андък Местност Преслапо; Железница, Общ. Симитли; Местност Караджевица; Изгрев, Общ. Благоевград; 33. 432 Айдарово Местност Пейчинска Чука Местност Чуката УПИ IV 87 УПИ-ХІ218 Кв. 21; Церово, Общ. Благоевград; Местност Кантона Надежда 1; Осми март 6; УПИ І-139, Кв. 12 УПИ ІV-110, Кв. 15 /по заявка на ЕСО/

На 14.02.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Благоевград Баба Тонка 2, 5, 7; Влахина планина 1, 11, 13, 15, 17, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; Възраждане 1; Гемеджиите 1, 2, 20, 23, 24, 25, 4, 7, 9; Заря къща- Временно Ст-Во, 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кресна В Бившия Стопански двор, 11, 12, 13, 2, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Любен Каравелов Чжс- Врстр. , 1, 11, 3, 8; Малешевска 1, 2, 3, 4, 5, 7; Местност Песока-Оранжерии Освобождение 100, 101, 102, 106, 108, 21, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 45, 46, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 81, 82, 84, 85, 93, 94, 96, 98; Пеньо Пенев 1, 2, 3, 4, 5, 6; Пи №04279. 628. 435, УПИ ХІ-4852 Питу Гул.И 1, 11, 3, 5, 7, 9; Под Черквата Райко Жинзифов 16, 18, 20, 22, 24, 26; Солунските Атентатори 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8; Струмско Център бл Жилище, Павилион, Стоп. Двор; Тодор Каблешков 1, 3, 4, 6; Яне Сандански 8

На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; АСТРА 18; Ж. К. “Ален Мак” – Гаражни Групи Срещу От бл. 10 До бл. 23;

На 15.02.2017 г. /11:00 – 14:00 ч./ – Благоевград 04279. 601. 133 04279. 601. 312 Владо Черноземски Запад бл 54; Иван Михайлов Павилион, 3, 4, 49, 62; Николай Петрини 18; Св. Димитър Солунски Гараж, Офис, 1 на гарата, 12, 16, 17; Славянска 95, 97; Стефан Стамболов 13

На 15.02.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Церово, Общ. Благоевград Надежда 1; Осми Март 6; УПИ І-139, Кв. 12

На 15.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Селище, Общ. Благоевград УПИ Vі-297, Кв. 10 Местност Гуйначки Андък Местност Гьочковски Андък

На 15.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Падеш Бреза 7; Падеш Жилище, Магазин, Офис, Училище

На 15.02.2017 г. /09:00 – 10:30 ч./ – Враца Христо Ботев 33; Еленово, Общ. Благоевград; Пи-125 Кв. 12 УПИ №Х, Кв. 1

На 15.02.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  С. Габрово

На 15.02.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Българчево Местност Змиярски Рид Местност Реката-Присоето Местност Турски Гробища Турски Гробища

На 15.02.2017 г. /11:00 – 16:15 ч./ – Благоевград Еленово бл; Еленово, Общ. Благоевград; 021014, М. Ушите 022039 М. Гошевица

На 15.02.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово бл 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 15.02.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Благоевград Александър Фон Хумболт врем. с-во-Магазин, Жилище, 1, 6, 8, 8 Партер; Генерал Тодоров 12; Иван Михайлов Клуб, 56, 58, 58г, 60; Кръстьо Асенов 31; Мусала 10; Обзор . 3 Врем. с-во; Славянска 51, 79, 81; Тодор Александров 43

На 15.02.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Благоевград кв. Еленово, Имот 04279. 626. 29 и 04279. 626. 30 Георги Андрейчин 8; Еленово бл; Свобода 1; Секвоя 2; Явор 7, 9

На 15.02.2017 г. /10:00 – 12:15 ч./ – Благоевград Еленово бл 7

На 15.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; АСТРА 18; Ж. К. “Ален Мак” – Гаражни Групи Срещу От бл. 10 До бл. 23;

На 15.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; ул. “Орфей” № 3; ул. “Отдих” № 1; ул. “Атон” № 4; ул. “Калиакра” № 7; жк “Еленово” гаражни групи срещу бл. 107; бл. 108; бл. 110; бл. 112

На 16.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; ул. “Орфей” № 3; ул. “Отдих” № 1; ул. “Атон” № 4; ул. “Калиакра” № 7; жк  “Еленово” Гаражни Групи Срещу бл. 107; бл. 108; бл. 110; бл. 112

На 16.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Селище, Общ. Благоевград УПИ Vі-297, Кв. 10 Местност Гуйначки Андък Местност Гьочковски андък

На 16.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Падеш Бреза 7; Падеш Жилище, Магазин, Офис, Училище

На 16.02.2017 г. /09:00 – 10:30 ч./ – Враца Христо Ботев 33; Еленово, Общ. Благоевград; Пи-125 Кв. 12 УПИ №Х, Кв. 1

На 16.02.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  С. Габрово

На 16.02.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Благоевград Васил Мечкуевски 25, 26, 28, 30, 32; Димитър Талев Парангалица 2, 4; Пере Тошев 11, 12, 14, 15, 16, 6, 8; Петко Д. Петков 2; Тодор Александров 18, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Трайчо Китанчев 4; Дъбрава, Общ. Благоевград; Мах. Щърбевци

На 16.02.2017 г. /11:00 – 16:15 ч./ – Благоевград Еленово бл; Еленово, Общ. Благоевград; 021014, М. Ушите 022039 М. Гошевица

На 16.02.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Благоевград Кв. Еленово, Имот 04279. 626. 29 и 04279. 626. 30 Георги Андрейчин 8; Еленово бл; Свобода 1; Секвоя 2; Явор 7, 9

На 16.02.2017 г. /10:00 – 12:15 ч./ – Благоевград Еленово бл 7

На 16.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; АСТРА 18; жк “Ален мак” – Гаражни Групи Срещу От бл. 10 До бл. 23;

На 17.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; ул. “Орфей” № 3; ул. “Отдих” № 1; ул. “Атон” № 4; ул. “Калиакра” № 7; жк “Еленово” Гаражни Групи Срещу бл. 107; бл. 108; бл. 110; бл. 112

На 17.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кратковременни прекъсвания на напрежението за последваща проверка в следните райони на: Благоевград; АСТРА 18; жк. “Ален мак” – Гаражни Групи Срещу От бл. 10 До бл. 23;

На 17.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Селище, Общ. Благоевград УПИ Vі-297, Кв. 10 Местност Гуйначки Андък Местност Гьочковски Андък

На 17.02.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Церово, Общ. Благоевград Надежда 1; Осми Март 6; УПИ І-139, Кв. 12

       Община Гоце Делчев  

На 13.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Гоце Делчев Братя Миладинови 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27б, 28, 32, 34, 9; Гранична 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Драма ТП Родопа, 15; Дунав 5; Екзарх Антим 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 8; Неофит Бозвели 11, 13, 14, 15, 4, 6; Патриарх Евтими 10, 11, 12, 6, 7; Христо Матов 11, 13, 9; Цар Калоян 10, 13, 15, 17, 35

На 13.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – гр. Гоце Делчев ул. Завоя на Черна; ул. Полковник Дрангов – Дясна Страна

На 13.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Гоце Делчев Братя Миладинови 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27б, 28, 32, 34, 9; Гранична 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Драма ТП Родопа, 15; Дунав 5; Екзарх Антим 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 8; Неофит Бозвели 11, 13, 14, 15, 4, 6; Патриарх Евтими 10, 11, 12, 6, 7; Христо Матов 11, 13, 9; Цар Калоян 10, 13, 15, 17, 35

На 14.02.2017 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Гоце Делчев Братя Миладинови Брегалница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Звънчарска 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 32, 34; Кавала 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 5 96, 6, 7, 8, 9; Серес 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Солун 25; Тодор Александров 11, 17, 19, 21, 5, 7, 9

На 15.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев Паоло Ленц 2; Парцел ХІV, Кв. 97а

На 15.02.2017 Г. /08:00 – 08:30 Ч./ – Краткотрайни Прекъсвания На Захранването За Оперативни Превключвания Гоце Делчев; Паоло Ленц 2; Парцел ХІV, Кв. 97а Скопие 13; Стара Планина 30, 54 Светофар; Царица Йоана 12; МБАЛ Иван Скендеров

На 15.02.2017 г. /16:00 – 16:30 ч./ – Краткотрайни Прекъсвания на Захранването За Оперативни Превключания Гоце Делчев; Паоло Ленц 2; Парцел ХІV, Кв. 97а СКОПИЕ 13; СТАРА ПЛАНИНА 30, 54 светофар; Царица Йоана 12; МБАЛ Иван Скендеров

На 15.02.2017 г. /08:30 – 09:30 ч./ – Краткотрайни Прекъсвания на Захранването За Оперативни Превключвания Гоце Делчев; Битоля 1, 2, 3, 4, 5, 6; Братя Миладинови Брегалница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Булаир 3; Бяло море 1, 2, 3, 4, 5, 7, 2, Павилион, Тото Пункт, 10, 10 А, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9; Васил Левски 13; Гоце Делчев Павилион; Дойран 1, 2, 3, 4, 5; Драма 38; Дунав 8а, 1; Екзарх Йосиф 3; жк. Юг Бл. 3 Вх. А Звънчарска 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 32, 34; Иван Вазов 8; Илия Батаклиев Строителен Обект, 4, 5; Кавала 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 5 96, 6, 7, 8, 9, 2; Милан Конев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Николай Добрев 1; Паоло Ленц 2, 2 Г; Петър Сарафов 2; Серес 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Сестри Дукови 2; Солун 13, 16, 18, 5, 2, 25, А, Б, Лавка, Павилион, 1, 10, 14, 19, 19 А, 19 Б, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 28 А, 30, 30 Бръснарница, 30 Магазин, 32, 5; Струма 1, 2, 3, 4, 5, 6; Тодор Александров 1, 11, 15, 3, 5, 11, 17, 19, 21, 5, 7, 9, Закусвалня, 11 Павилион; Търговска 1, 41, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 24, 25, 27, 31, 33, 35, 5, 9, 34; Христо Ботев 1, 15, 22, 3; Юг Бл 10; Хаджидимово; Драма 14

На 15.02.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев Гоце Делчев Драма 38; Дунав 8а, 1; Екзарх Йосиф 3; Иван Вазов 8; Николай Добрев 1; Паоло Ленц 2, 2 Г; Петър Сарафов 2; Солун А, Б, Лавка, Павилион, 1, 10, 14, 19, 19 А, 19 Б, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 28 А, 30, 30 Бръснарница, 30 Магазин, 32, 5; Тодор Александров Закусвалня, 11 Павилион; Търговска 34; Юг бл 10

На 15.02.2017 г. /16:00 – 16:30 ч./ – Краткотрайни прекъсвания на захранването за оперативни Превключвания Гоце Делчев; Битоля 1, 2, 3, 4, 5, 6; Братя Миладинови Брегалница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Бул.Аир 3; Бяло Море 1, 2, 3, 4, 5, 7, 2, Павилион, Тото Пункт, 10, 10 А, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9; Васил Левски 13; Гоце Делчев Павилион; Дойран 1, 2, 3, 4, 5; Драма 38; Дунав 8а, 1; Екзарх Йосиф 3; Жк. Юг Бл. 3 Вх. А Звънчарска 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 32, 34; Иван Вазов 8; Илия Батаклиев Строителен Обект, 4, 5; Кавала 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 5 96, 6, 7, 8, 9, 2; Милан Конев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Николай Добрев 1; Паоло Ленц 2, 2 Г; Петър Сарафов 2; Серес 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Сестри Дукови 2; Солун 13, 16, 18, 5, 2, 25, А, Б, Лавка, Павилион, 1, 10, 14, 19, 19 А, 19 Б, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 28 А, 30, 30 Бръснарница, 30 Магазин, 32, 5; Струма 1, 2, 3, 4, 5, 6; Тодор Александров 1, 11, 15, 3, 5, 11, 17, 19, 21, 5, 7, 9, Закусвалня, 11 Павилион; Търговска 1, 41, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 24, 25, 27, 31, 33, 35, 5, 9, 34; Христо Ботев 1, 15, 22, 3; Юг Бл 10; Хаджидимово; Драма 14

На 16.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Гоце Делчев Паоло Ленц 2; Парцел ХІV, Кв. 97а

На 16.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Гоце Делчев Братя Миладинови Брегалница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Звънчарска 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 32, 34; Кавала 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 5 96, 6, 7, 8, 9; Серес 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Солун 25; Тодор Александров 11, 17, 19, 21, 5, 7, 9

       Община Гърмен  

На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Дъбница Двадесет и Втора 10, 12, 16, 18, 20, 6, 7, 8, 9; Двадесет и девета 2, 3, 4, 5, 7; Двадесет и осма 1, 10, 2, 4, 6, 8; Двадесет и пета 17; Двадесет и първа 1, 3, 3 А, 4, 6; Двадесет и трета 1, 10, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Двадесет и шеста 2, 3; Двадесета 1, 11, 12, 13, 2, 3, 5, 8, 9; Девета 22, 24, 25, 28, 34, 9; Деветнадесета 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Единадесета 1, 10, 12, 12a, 3, 5, 6, 7, 8; Неуточнен адрес Осемнадесета 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17a, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 4, 5, 5a, 7, 8, 9; Пета 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 24, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 42, 5, 6, 7; Петнадесета 1, 14, 2, 3, 4; Първа 15, 7, 8; Седемнадесета 11, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Трета 10; Четвърта 1, 12, 13, 13a, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 4, 42, 44, 5, 6, 7, 8, 9, 9а; Шеста 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39; Шестнадесета 10, 11, 15, 17, 23, 9

На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Брезница Татарка 1; Рибново; Ііі-966, Кв. 56 Двадесет и девета 1, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Двадесет и осем 12, 5, 6, 7, 9; Двадесет и седем 1, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Двадесет и трета 6; Двадесет и шеста 1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 4; Двадесета 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8а; Дванадесета 10, 17; Неуточнен адрес Осемнадесета 12, 14, 15, 16а, 17, 17а, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 27, 29, 31, 33; Петнадесета 1, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 26, 27, 29, 3, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 4, 47, 5, 6, 7, 8, 9; Първа 1, 101, 104, 108, 14, 45, 45a, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 68а, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 80, 82, 83, 86, 97, 98, 99; Седемнадесета 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Тридесета 1, 12, 13, 24, 27, 3, 5, 7; Четвърта 4; Шестнадесета 1, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 16.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Дъбница Девета 1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 6, 7, 8, 9; Десета 11, 12, 13, 14, 2, 3, 5, 7, 9; Единадесета 4; Неуточнен адрес Осма 1, 2, 2a, 3, 4, 8, 8а; Първа 1, 13, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 46, 6, 8; Седма 1, 11, 13, 17, 5, 9; Трета 1, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 5, 8, 9; Четвърта 17, 34; Шестнадесета 13

На 16.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Село Осиково- Района откъм Село Скребатно

На 17.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Село Скребатно – Клиентите, захранени от трафопост 2 на изхода за село Осиково

На 17.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Село Скребатно – Клиентите, захранени от трафопост 1 на изхода за село Огняново

       Община Петрич  

На 13.02.2017 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Кавракирово Антон Попов 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Беласица 1, 2, 3; Бузлуджа 1, 2, 3, 4, 6; Връх Тумба 1, 2, 3, 5, 6; Георги Димитров 1, 3, 5, 7, 9; Гоце Делчев 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 5, 7, 8, 9; Димитър Благоев 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 4, 5, 6, 8, 9; Златарево 18, 20, 22, 24, 4; Иглика 1, 3, 5, 7; Илинден 1, 11, 2, 4, 5, 6, 7, 9; Маркови Кладенци 1, 5, 7; Мургаш 10; Осогово 4; Пейо Яворов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Славянска 1, 10, 11, 12, 4, 6, 7, 8, 9; Спартак 1, 10, 12, 3, 4, 6, 8; Струма 2, 3; Струмешница 2, 4; Явор 1, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 1, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 7

На 13.02.2017 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Чучулигово Капсиди

На 13.02.2017 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Кърналово Бяло море 2, 6; Ванюша Валчук 1, 10, 11, 14, 16, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Витоша 8; Иван Вазов 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 9; Илинден 1, 10, 12, 14, 4, 5, 7, 8, 9; Кожух 24, 26, 34, 36, 38; Ленин 10, 11, 13, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 7, 8, 9; Любен Каравелов 1; Места 1, 2, 3; Оборище 2; Симеон Кавракиров 1, 2, 3, 4; Стара Планина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Стою Хаджиев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Струма 1; Хан Аспарух 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Христо Ботев 1, 2; Хр. Чернопеев 1, 2, 3, 5; Цветко Аврамов 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Чекръко Юрето Юрий Гагарин 12, 14, 16, 18, 2, 22, 4, 49, 6

На 14.02.2017 г. /12:00 – 14:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич Марица 15

На 14.02.2017 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Общ. Петрич С. Генерал Тодоров

На 14.02.2017 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Първомай, Общ. Петрич Златарево 14; Македония 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32; Москва 1, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 2, 21, 25, 4, 5, 7, 8; Опълченска 2, 3, 6; Преслав 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Рила 10, 12, 2, 4, 6, 8; Яне Сандански 13

На 14.02.2017 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Кавракирово Антон Попов 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Беласица 1, 2, 3; Бузлуджа 1, 2, 3, 4, 6; Връх Тумба 1, 2, 3, 5, 6; Георги Димитров 1, 3, 5, 7, 9; Гоце Делчев 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 5, 7, 8, 9; Димитър Благоев 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 4, 5, 6, 8, 9; Златарево 18, 20, 22, 24, 4; Иглика 1, 3, 5, 7; Илинден 1, 11, 2, 4, 5, 6, 7, 9; Маркови Кладенци 1, 5, 7; Мургаш 10; Осогово 4; Пейо Яворов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Славянска 1, 10, 11, 12, 4, 6, 7, 8, 9; Спартак 1, 10, 12, 3, 4, 6, 8; Струма 2, 3; Струмешница 2, 4; Явор 1, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 1, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 7

На 15.02.2017 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич 010024 22-Ри Октомври 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Атанас Лютвиев 1, 13, 14, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Бъкстон 1, 6; България 39; Връх Китка 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 5, 7, 8, 9; Генерал Тодоров 1, 2, 2 Павилион, 4; Екзарх Йосиф 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 4, 6, 8; Сандо Китанов 11 Лебед, 13 Чайка, 15, 15 Пирин, 17, 22, 9

На 15.02.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Общ. Петрич С. Г. Тодоров

На 15.02.2017 г. /11:00 – 15:00 ч./ – Генерал Тодоров Бащирите

На 15.02.2017 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Кавракирово Антон Попов 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Беласица 1, 2, 3; Бузлуджа 1, 2, 3, 4, 6; Връх Тумба 1, 2, 3, 5, 6; Георги Димитров 1, 3, 5, 7, 9; Гоце Делчев 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 5, 7, 8, 9; Димитър Благоев 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 4, 5, 6, 8, 9; Златарево 18, 20, 22, 24, 4; Иглика 1, 3, 5, 7; Илинден 1, 11, 2, 4, 5, 6, 7, 9; Маркови Кладенци 1, 5, 7; Мургаш 10; Осогово 4; Пейо Яворов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Славянска 1, 10, 11, 12, 4, 6, 7, 8, 9; Спартак 1, 10, 12, 3, 4, 6, 8; Струма 2, 3; Струмешница 2, 4; Явор 1, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 1, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 7

На 16.02.2017 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич Варна 1, 13, 2, 7; Михо Попов 4; Одрин 31; Отец Паисий 23; Плевен 1, 19, 2, 3, 4, 5, 7; Полковник Дрангов 1; Рокфелер 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 28, 30, 32, 47, 4а, 6; Тракия 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 39; УПИ І, Кв177 А

На 16.02.2017 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Общ. Петрич С. Тополница

На 16.02.2017 г. /11:00 – 14:00 ч./ – Кулата Антон Попов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 27, 3, 31, 4, 5, 6, 67, 7, 8, 9; Брегалница 1, 10, 4, 6; Васил Левски 18; връх Китка 1; жп Кулата Петко Р. Славейков 23; Плевен 1, 10, 12, 14, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 6, 8; Хр. Чернопеев 1, 2; Цанко Церковски 1, 3, 4, 5, 6; Цар Калоян 1, 2, 3, 4

На 16.02.2017 г. /09:00 – 11:15 ч./ – Кулата Антон Попов 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 7, 73; Арда 2; Брегалница 27, 6; Връх Китка 1; Люле Бургас 6; Неуточнен адрес усилвател Бац; Петко Р. Славейков 36, 38, 42, 44, 46, 48; Плевен 2, 28, 30, 32; Рила 7; Стефан Караджа 10, 11, 12, 14, 5, 7; Чаталджа 2, 4, 5, 6; Яне Сандански 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Янтра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

На 16.02.2017 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Кавракирово Антон Попов 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Беласица 1, 2, 3; Бузлуджа 1, 2, 3, 4, 6; Връх Тумба 1, 2, 3, 5, 6; Георги Димитров 1, 3, 5, 7, 9; Гоце Делчев 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 5, 7, 8, 9; Димитър Благоев 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 4, 5, 6, 8, 9; Златарево 18, 20, 22, 24, 4; Иглика 1, 3, 5, 7; Илинден 1, 11, 2, 4, 5, 6, 7, 9; Маркови Кладенци 1, 5, 7; Мургаш 10; Осогово 4; Пейо Яворов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Славянска 1, 10, 11, 12, 4, 6, 7, 8, 9; Спартак 1, 10, 12, 3, 4, 6, 8; Струма 2, 3; Струмешница 2, 4; Явор 1, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 1, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 7

На 17.02.2017 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Кавракирово Антон Попов 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Беласица 1, 2, 3; Бузлуджа 1, 2, 3, 4, 6; Връх Тумба 1, 2, 3, 5, 6; Георги Димитров 1, 3, 5, 7, 9; Гоце Делчев 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 5, 7, 8, 9; Димитър Благоев 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 4, 5, 6, 8, 9; Златарево 18, 20, 22, 24, 4; Иглика 1, 3, 5, 7; Илинден 1, 11, 2, 4, 5, 6, 7, 9; Маркови Кладенци 1, 5, 7; Мургаш 10; Осогово 4; Пейо Яворов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Славянска 1, 10, 11, 12, 4, 6, 7, 8, 9; Спартак 1, 10, 12, 3, 4, 6, 8; Струма 2, 3; Струмешница 2, 4; Явор 1, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 1, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 7

       Община Разлог  

На 13.02.2017 г. /10:30 – 11:30 ч./ – кратковременни прекъсвания за оперативни превключвания: Разлог; пром. зона – долен стопански двор Братя Каназиреви 17; Войнишка 3; Гарата Бл Семедобивна база Длс; Долен Стопански Двор Екзарх Йосиф 42; Илинден 21, 23, 29; Преображение 1; Телемах Илиев 15; Христо Ботев 102, 42; Черна река 86

На 14.02.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./ – Белица, общ. Белица Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 25, 26, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 5, 6, 7, 8, 9; Иван Алексов 10, 11, 15, 16, 18, 19, 25, 27, 29, 31, 8; Митко Саев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 21, 22, 26, 28, 29, 3, 33, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 7, 8, 9; Чавдар 10, 11, 12, 3, 4, 40, 42, 5, 6, 8, 9

На 15.02.2017 г. /08:45 – 09:45 ч./ – Разлог Местност Църнако

На 16.02.2017 г. /09:30 – 13:00 ч./ – Разлог, община Разлог Горен Стопански двор; Екзарх Йосиф 132, 139, 148, 200; Изворите 100, 120, 126, 82, 88, 90

На 17.02.2017 г. /15:00 – 16:15 ч./ – Разлог Местност Църнако

       Община Сандански  

На 13.02.2017 г. /10:00 – 16:15 ч./ – Катунци Георги Сава Раковски 18

На 13.02.2017 г. /09:15 – 11:15 ч./ – Дамяница Антон Иванов 1, 10, 11, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Атанас Попадиин 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32; Беласица 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 5, 9; Вихрен 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47; Волга 7; Даме Груев Иван Козарев 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 5, 7, 8, 9; Комсомолска 6; П К Яворов 1, 14, 16, 18, 20, 39; Радецки 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 8, 9; Черно море 10, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Яне Сандански 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 55, 57

За периода 13.02.2017 – 17.02.2017 г. /08:00 – 15:30 ч./ – САНДАНСКИ БИСТРИЦА 1, 11, 13, 15, 3, 5, 7, 9; Генерал Гурко 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Ильо войвода 5; Рила 1, 10, 12, 2, 4, 6, 8; Свобода 14; Сердика 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Солидарност 1, 11, 133, 14, 16, 17, 18, 18 Стълбище, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 3 133, 3 Базова станция, 30, 31, 4, 7; Солунска 35; Стефан Стамболов 10, 11, 11 И Ул. Сердика, 11г, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 6, 7, 9; Таската Серски 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 9; Шейново 1, 10, 2, 4, 6, 8

На 13.02.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Сандански Никола Вапцаров 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стою Хаджиев 1, 2, 3

За периода 13.02.2017 – 17.02.2017 г. /08:00 – 15:30 ч./ – Сандански Александър Буйнов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Асен Хадживасилев 21; Беласица 2; Горно Броди 1, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 6, 8; Пирин 38; Свобода 24; Тевното езеро 1, 11, 3, 5, 7, 9; Цар Симеон 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 4, 6, 8; Чудомир Кантарджиев 32, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52а, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64; Юрий Гагарин 10, 12, 14, 16, 18, 4, 8; Чомаковци; П К Яворов 26

За периода 13-17.02.2017 г. /08:00 – 15:30 ч./ – Сандански Крушево 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Перущица 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9; Пирин 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 175, 98; Свобода 14; Синчец 2, 6; Стефан Веркович 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8

За периода 13-17.02.2017 г. /08:00 – 15:30 ч./ – Сандански Беласица Димитър Попгеоргиев 1, 10, 11, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Опълченска 1, 3, 5, 7; Пирин 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43; Свобода 14; Спартак бл 48, Кафе, Магазин; Чудомир Кантарджиев 64

За периода 13-17.02.2017 г. /08:00 – 15:30 ч./ – Сандански Божин Димов 1, 2, 3, 4, 5; Васил Кънчев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Македония 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69; Мара Бунева 1, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 4, 6, 8; Свети Георги 11, 13, 5, 7, 9; Свобода 14; Св. Св. Кирил и Методи 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 8; Стою Хаджиев 5; Христо Ботев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 21, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Цар Иван Асен 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

За периода 13-17.02.2017 г. /08:00 – 08:15 ч./ – Сандански Крайречна 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 6, 8; Спано Поле 1, 10, 11, 12, 16, 8; Стефан Стамболов 56, 58, 60

На 13.02.2017 г. /10:00 – 14:15 ч./ – Сандански връх Елен 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 4, 6, 8; ул. Славянка

За периода 13-17.02.2017 г. /08:00 – 15:30 ч./ – Сандански Братя Миладинови магазин, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Левски 10, 11, 12, 14, 14а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гоце Делчев 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 5, 7, 9; Даме Груев 1; Даскал Козарев 14, 16, 18, 20, 22; Княз Борис I 1, 2, 3, 4, 6; Отец Паисий 2, 4; Петър Сарафов 11, 5, 6, 7, 9; Св. Климент Охридски 1, 2; Свобода 14; Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Солунска 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 4, 6, 8, 9; Спас Харизанов 1, 3, 4

За периода 13-17.02.2017 г. /08:00 – 15:30 ч./ – Кресна Перун 43; Сандански; Атанас Давидов 1; Бачо Киро 1, 10, 11, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Кънчев 22; Вихрен 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 4, 6, 7, 8, 9; Иван Рилски 4, 5, 6, 8; Надежда 1, 15, 20, 3, 5, 7; Никола Вапцаров 2, 23, 37; Пирин 124, 126, 128, 130, 132, 134; Свобода 14; Св. Св. Кирил и Методи 33а, 38; Св. Св. Козма и Дамян 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 5, 6, 7, 8, 9; Стою Хаджиев 11, 13, 15, 7, 9; Хаджи Димитър 1, 3, 4, 6; Шипка 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9

За периода 13-17.02.2017 г. /08:00 – 15:30 ч./ – Сандански Свобода 14; Спартак бл 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 42, Каравана, Магазин

На 14.02.2017 г. /14:00 – 15:15 ч./ – Сандански Димитър Икономов 2, 3; Мозговица 2; Надежда 48, 50, 52; Никола Вапцаров 24, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Пирин 161, 169, 171, 171а, 173; Свобода 14; Св. Св. Козма и Дамян 31, 37, 41, 47, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84

На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Сандански Никола Вапцаров 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стою Хаджиев 1, 2, 3

На 14.02.2017 г. /10:30 – 12:00 ч./ – Сандански България 2; Георги Казепов 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8; Свобода 10, 12; Стефан Карчев 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7, 9; Чудомир Кантарджиев 1, 11, 13, 15, 23, 3, 5, 7, 9

На 14.02.2017 г. /09:00 – 10:30 ч./ – Сандански Деспод Слав 1, 2, 3, 4, 6, 8; Димо Хаджидимов 1, 3, 4, 5, 6, 8; Емануил Воскидович 10, 4, 7; Отец Паисий 1, 2, 3, 5; Пейо К. Яворов 11, 13, 14, 9; Роженски Манастир 2; Св. Климент Охридски 1, 2, 3, 4; Свобода 14; Св. Св. Кирил и Методи 11, 13, 15, 17, 19, 21; Солунска 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35; Струма 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Цар Самуил 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 14.02.2017 г. /15:15 – 16:15 ч./ –  БКТП Панайотов

На 14.02.2017 г. /12:30 – 14:00 ч./ – Дамяница Местност Чуката; Поленица; Местност Друма; Сандански; Георги Скрижовски 1; Македония 52, 60, 67, 69, 71, 73; Младост 1, 10, 2, 4, 6, 8; Свобода 14

На 14.02.2017 г. /11:00 – 12:15 ч./ – Кресна Перун 43; Сандански; Атанас Давидов 1; Бачо Киро 1, 10, 11, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Кънчев 22; Вихрен 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 4, 6, 7, 8, 9; Иван Рилски 4, 5, 6, 8; Надежда 1, 15, 20, 3, 5, 7; Никола Вапцаров 2, 23, 37; Пирин 124, 126, 128, 130, 132, 134; Свобода 14; Св. Св. Кирил и Методи 33а, 38; Св. Св. Козма и Дамян 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 5, 6, 7, 8, 9; Стою Хаджиев 11, 13, 15, 7, 9; Хаджи Димитър 1, 3, 4, 6; Шипка 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9

На 15.02.2017 г. /10:00 – 15:15 ч./ – Катунци Димо Х. Димов 19; Еделвайс 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 2, 21, 23, 25, 4, 6, 8; Неуточнен Адрес 1 Изход Гоце Делчев; Трети Март 26, 28, 3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 7; Хан Крум 1, 2, 4, 6, 8, 9; Явор 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 3, 33, 37, 5, 7

На 15.02.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Сандански Никола Вапцаров 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стою Хаджиев 1, 2, 3

На 15.02.2017 г. /15:30 – 16:15 ч./ – Дамяница Антон Иванов 1, 10, 11, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Атанас Попадийн 10, 10, 14, 16, 18, 2, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32; Беласица 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 5, 9, 1, 4; Вихрен 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 11, 13, 2, 3, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Волга 1, 3, 7; Гьорче Петров 1, 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Даме Груев 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Овчарник, Оранжерия, 10, 12, 13, 14, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 30, 31, 33, 37, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 7, 8, 9; Иван Козарев 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 5, 7, 8, 9, 15, 2, 4, 7; Ильо Войвода 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Комсомолска 1, 11, 12, 16, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 6; Кънлийца Никола Вапцаров 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 3, 30, 5, 7, 9, Поща, 1, 10, 15, 3; П К Яворов 1, 14, 16, 18, 20, 39, 1, 25, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 4, 6, 8; Пирин 1, 11, 3, 7; Радецки 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 8, 9; Струма 1, 3; Черно море 10, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Яне Сандански 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 30, 31, 32, 33, 4, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 55, 57, 34; Лешница, Общ. Сандански; Друма Гараж и Ведомствена работилница; местност Друма; Микрево; Освобождение 2; Ново Делчево; 033007, М. Купеница Антон Попов 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16, 2, 3; Беласица 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 4, 6, 8, 27; Боровец 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 3, 5, 7, 9, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 57 Оранжерия; Братя Миладинови 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27; Валентина Терешкова 1, 11, 3, 5, 7, 8, 9; Вела Пеева 1, 10, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2; Владимир Поптомов 1, 10, 2, 4, 6, 8; Възраждане 7; Гео Милев 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2, 5; Георги Кирков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 20; Гоце Делчев 3; Даме Груев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7; Димо Хаджидимов 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Димчо Дебелянов 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Здравец 1, 2, 3, 4; Иван Вазов 1, 10, 12, 2, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 5, 7, 9; Илинден 1, 11, 23 Жилище, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21; Кирил и Методий 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Любен Каравелов 12, 2, 2 Офис; местност Шопов гроб Партизанска 1, 10, 12, 17, 19, 3, 4, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 9; Пейо Яворов 1, 10, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Погребите Първи Май 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 4, 5, 6, 8, 9; Славянска 1, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Студена Вода Хаджи Димитър 2; Христо Смирненски 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 1, 11, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 47, 12, 22, 14, 18, 20; Поленица; Дабо 076001; Мацкова Градина 6; Местност Мацкова Градина Склад; Първи май 1; Сандански; Банска 7, 9; Георги Скрижовски 7; Местност Друма Младост 12, 2, 4; Неуточнен Адрес Цех; Първи май 9; Път Е79 До Автосервиз “Пежо” Свобода 14, 3; Св. Св. Козма и Дамян 9; Стефан Стамболов 81

На 15.02.2017 г. /09:00 – 10:15 ч./ – Дамяница Антон Иванов 1, 10, 11, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Атанас Попадийн 10, 10, 14, 16, 18, 2, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32; Беласица 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 5, 9, 1, 4; Вихрен 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 11, 13, 2, 3, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Волга 1, 3, 7; Гьорче Петров 1, 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Даме Груев 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Овчарник, Оранжерия, 10, 12, 13, 14, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 30, 31, 33, 37, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 7, 8, 9; Иван Козарев 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 5, 7, 8, 9, 15, 2, 4, 7; Ильо Войвода 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Комсомолска 1, 11, 12, 16, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 6; Кънлийца Никола Вапцаров 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 3, 30, 5, 7, 9, Поща, 1, 10, 15, 3; П К Яворов 1, 14, 16, 18, 20, 39, 1, 25, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 4, 6, 8; Пирин 1, 11, 3, 7; Радецки 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 8, 9; Струма 1, 3; Черно Море 10, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Яне Сандански 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 30, 31, 32, 33, 4, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 55, 57, 34; Лешница, Общ. Сандански; Друма гараж и ведомствена работилница; Местност Друма; Микрево; Освобождение 2; Ново Делчево; 033007, М. Купеница Антон Попов 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16, 2, 3; Беласица 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 4, 6, 8, 27; Боровец 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 3, 5, 7, 9, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 57 Оранжерия; Братя Миладинови 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27; Валентина Терешкова 1, 11, 3, 5, 7, 8, 9; Вела Пеева 1, 10, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2; Владимир Поптомов 1, 10, 2, 4, 6, 8; Възраждане 7; Гео Милев 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2, 5; Георги Кирков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 20; Гоце Делчев 3; Даме Груев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7; Димо Хаджидимов 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Димчо Дебелянов 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Здравец 1, 2, 3, 4; Иван Вазов 1, 10, 12, 2, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 5, 7, 9; Илинден 1, 11, 23 Жилище, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21; Кирил и Методий 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Любен Каравелов 12, 2, 2 Офис; Местност Шопов Гроб Партизанска 1, 10, 12, 17, 19, 3, 4, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 9; Пейо Яворов 1, 10, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Погребите Първи Май 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 4, 5, 6, 8, 9; Славянска 1, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Студена Вода Хаджи Димитър 2; Христо Смирненски 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 1, 11, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 47, 12, 22, 14, 18, 20; Поленица; Дабо 076001; Мацкова Градина 6; Местност Мацкова Градина Склад; Първи май 1; Сандански; Банска 7, 9; Георги Скрижовски 7; Местност Друма Младост 12, 2, 4; Неуточнен Адрес Цех; Първи Май 9; Път Е79 До Автосервиз “Пежо” Свобода 14, 3; Св. Св. Козма и Дамян 9; Стефан Стамболов 81

На 15.02.2017 г. /15:30 – 16:15 ч./ – Катунци Ангел Кънчев 1, 4; Асен Лагадинов 1, 4, 20, 7; Атанас Зайков 1, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 5, 6, 7, 8; Бачо Киро 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; Бельовска комуна 10, 7, 9; Бистрица 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 6, 8; Васил Левски 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 4, 6, 7, 9, 16; Георги Козепов 1, 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Сава Раковски 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 18; Гоце Делчев 1, 3, 12, 15; Гьорче Петров 3; Даме Груев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Иван Вазов 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Кочо Честименски 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 9; Любен Каравелов 1, 20; Неуточнен Адрес Поща; Никола Калъпчиев 15; Пейо К. Яворов 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Димитров 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 8, 22, 3, 5; Стадиона 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 27, 34, 36; Стойо Хаджиев 10, 2; Стоян Гущеров 2, 5; Таската Врански 3, 4, 5, 6, 7, 8; Христо Ботев 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 8; Юри Гагарин 1, 10, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 5; Яне Сандански 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 6; Кресна; Яне Сандански 16; Кромидово; Под черквата; Левуново; VIII+437, Кв. 40 Беласица 1, 3, 6, 7, 8; Вихрен 3, 4, 6, 8; Георги Сава Раковски 1, 3, 7; Гоце Делчев 4, 8; Девети май 1, 3, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 5, 6, 8, 9; Дружба 1, 2, 3, 4, 5; Иван Козарев 1, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 4, 5, 7, 9; Изгрев 1, 10, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Илинден 1, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 21, 23, 24, 8, 9, 2, 3, 4, 6; Йорданка Николова 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 6, 8; Кирил и Методий 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Кочо Лютата 1, 1 Поща, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 4; Лавеле 1, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Неуточнен Адрес ?; Никола Вапцаров 1, 11, 13, 18, 20, 3, 5, 8, 9; Октомври 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 4, 5, 7, 8; Орловец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 5, 7, 8, 9, 7; Осми Март 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Отец Паисий 1, 2, 3, 4, 6; Пирин 10, 10, 11, 2, 6, 9; Победа 2, 3, 4, 6, 8; Стефан Караджа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 37, 5, 6, 7, 8, 9, 2, 32, 4, 6, 20, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41; Струма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 4, 6, 7, 8; Цар Самуил 1, 10, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Чавдарци 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 4, 6, 26; Черно Море 10, 13, 17, 2, 3, 4, 5; Шейново 1, 12, 2, 4, 5, 6, 7; Шипка 1, 10, 2, 4, 5, 6; Яне Сандански 1; Ново Делчево; Георги Кирков 5; Сандански; Александър Буйнов 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Асен Хадживасилев 1, 10, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Кънчев 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Горно Броди 1, 10, 11, 13, 15, 3, 5, 7; Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703 Димо Хаджидимов 2; Захари Стоянов 13, 18; Иван Рилски 1, 3, 5, 7; Кочо Честименски 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 4, 6, 8; Никола Вапцаров 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Никола Карев 1, 2, 3, 5, 7; Пирин 75; Свобода 13, 14, 14, 18; Св. Св. Кирил и Методи 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49; Св. Св. Козма и Дамян 2, 4, 40, 40 Тотопункт, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56; Стою Хаджиев 1, 2, 3; Струга 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тодор Паница 11, 13; Хаджи Димитър 1; Христо Ботев 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Цар Иван Асен 1; Цар Самуил 1; Чудомир Кантарджиев 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 2а, 3, 30, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37а, 39, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 2, 4; Хърсово, общ. Сандански; Бегова Поляна Фургон

На 15.02.2017 г. /09:00 – 10:15 ч./ – Катунци Ангел Кънчев 1, 4; Асен Лагадинов 1, 4, 20, 7; Атанас Зайков 1, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 5, 6, 7, 8; Бачо Киро 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; Бельовска комуна 10, 7, 9; Бистрица 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 6, 8; Васил Левски 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 4, 6, 7, 9, 16; Георги Козепов 1, 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Сава Раковски 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 18; Гоце Делчев 1, 3, 12, 15; Гьорче Петров 3; Даме Груев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Иван Вазов 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Кочо Честименски 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 9; Любен Каравелов 1, 20; Неуточнен Адрес Поща; Никола Калъпчиев 15; Пейо К. Яворов 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Димитров 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 8, 22, 3, 5; Стадиона 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 27, 34, 36; Стойо Хаджиев 10, 2; Стоян Гущеров 2, 5; Таската Врански 3, 4, 5, 6, 7, 8; Христо Ботев 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 8; Юри Гагарин 1, 10, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 5; Яне Сандански 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 6; Кресна; Яне Сандански 16; Кромидово; Под Черквата; Левуново; VIII+437, Кв. 40 Беласица 1, 3, 6, 7, 8; Вихрен 3, 4, 6, 8; Георги Сава Раковски 1, 3, 7; Гоце Делчев 4, 8; Девети май 1, 3, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 5, 6, 8, 9; Дружба 1, 2, 3, 4, 5; Иван Козарев 1, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 4, 5, 7, 9; Изгрев 1, 10, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Илинден 1, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 21, 23, 24, 8, 9, 2, 3, 4, 6; Йорданка Николова 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 6, 8; Кирил и Методий 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Кочо Лютата 1, 1 Поща, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 4; Лавеле 1, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Неуточнен Адрес ?; Никола Вапцаров 1, 11, 13, 18, 20, 3, 5, 8, 9; Октомври 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 4, 5, 7, 8; Орловец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 5, 7, 8, 9, 7; Осми Март 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Отец Паисий 1, 2, 3, 4, 6; Пирин 10, 10, 11, 2, 6, 9; Победа 2, 3, 4, 6, 8; Стефан Караджа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 37, 5, 6, 7, 8, 9, 2, 32, 4, 6, 20, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41; Струма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 4, 6, 7, 8; Цар Самуил 1, 10, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Чавдарци 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 4, 6, 26; Черно Море 10, 13, 17, 2, 3, 4, 5; Шейново 1, 12, 2, 4, 5, 6, 7; Шипка 1, 10, 2, 4, 5, 6; Яне Сандански 1; Ново Делчево; Георги Кирков 5; Сандански; Александър Буйнов 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Асен Хадживасилев 1, 10, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Кънчев 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Горно Броди 1, 10, 11, 13, 15, 3, 5, 7; Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703 Димо Хаджидимов 2; Захари Стоянов 13, 18; Иван Рилски 1, 3, 5, 7; Кочо Чистименски 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 4, 6, 8; Никола Вапцаров 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Никола Карев 1, 2, 3, 5, 7; Пирин 75; Свобода 13, 14, 14, 18; Св. Св. Кирил и Методи 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49; Св. Св. Козма и Дамян 2, 4, 40, 40 Тотопункт, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56; Стою Хаджиев 1, 2, 3; Струга 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тодор Паница 11, 13; Хаджи Димитър 1; Христо Ботев 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Цар Иван Асен 1; Цар Самуил 1; Чудомир Кантарджиев 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 2а, 3, 30, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37а, 39, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 2, 4; Хърсово, Общ. Сандански; Бегова Поляна Фургон

На 16.02.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Сандански Никола Вапцаров 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стою Хаджиев 1, 2, 3

На 16.02.2017 г. /10:00 – 15:15 ч./ – Катунци Ангел Кънчев 1, 4; Асен Лагадинов 1, 4; Атанас Зайков 10, 12, 13, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 5, 6, 7, 8; Бачо Киро 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Бельовска Комуна 10, 7, 9; Бистрица 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 6, 8; Васил Левски 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 4, 6, 7, 9; Гоце Делчев 1, 3; Гьорче Петров 3; Кочо Честименски 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 9; Любен Каравелов 1; Неуточнен Адрес Поща; Петър Димитров 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 8; Стадиона 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Стойо Хаджиев 10, 2; Стоян Гущеров 2; Таската Врански 3, 4, 5, 6, 7, 8; Христо Ботев 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 8; Юри Гагарин 5; Яне Сандански 6

На 17.02.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Сандански Никола Вапцаров 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стою Хаджиев 1, 2, 3

На 17.02.2017 г. /10:00 – 15:15 ч./ – Катунци Любен Каравелов 20; Сандански; Александър Буйнов 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Асен Хадживасилев 1, 10, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Горно Броди 1, 10, 11, 13, 15, 3, 5, 7; Захари Стоянов 13, 18; Кочо Честименски 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 4, 6, 8; Никола Карев 1, 2, 3, 5, 7; Пирин 75; Свобода 14, 18; Струга 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Чудомир Кантарджиев 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 2а, 3, 30, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37а, 39, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 2, 4

       Община Сатовча  

На 16.02.2017 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Плетена М Горна и Района на Старото Училище

       Община Симитли  

На 13.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Железница, Общ. Симитли VII-122 Местност Шебечковица

На 14.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Железница, Общ. Симитли VII-122 Местност Шебечковица

На 15.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Железница, Общ. Симитли VII-122 Местност Шебечковица

На 16.02.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Симитли Аврора 5; Свобода 64

На 16.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Железница, Общ. Симитли VII-122 Местност Шебечковица

На 17.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Железница, Общ. Симитли VII-122 Местност Шебечковица

       Община Хаджидимово  

На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Село Теплен

       Община Якоруда  

На 15.02.2017 г. /10:30 – 15:30 ч./ – Якоруда, община Якоруда; Цар Борис III/Георги Димитров 100, 101, 102, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 116, 118 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99       

 

    

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащия се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии и текущи ремонти“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

                        CEZ GROUP