Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30 юли04 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 02.08.2018 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Банско:   5-Ти Октомври, Ангел Балев, България, Бяло Море, Велян Огнев, Възраждане, Ген. Стилян Ковачев, Любен Каравелов, Места, Н.Й.Вапцаров, Никола Вапцаров, Опълченска, Охрид, Победа, Стефан Караджа, Тома Вишанов, Търново, Христо Ботев, Христо Матов, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 31.07.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Банско:   Акад. Йордан Иванов, Алеко Константинов, Гарибалди, Глазне, Гоце Делчев, Неофит Рилски, Радон Тодев, Тодорин Връх, Хаджи Вълчо, Христо Ботев

Община Белица

На 01.08.2018 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Дагоново

На 01.08.2018 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четирнадесета, Шестнадесета

Община Благоевград

На 31.07.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 31.07.2018 г. /08:00 – 13:15 ч./ –  Благоевград:   Бачо Киро, Еленово

На 30.07.2018 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград:   Армутлука, Струмско Център

На 30.07.2018 г. /08:30 – 13:15 ч./ –  Логодаж:   Гръчка Махала, Местност Палански Валог

На 30.07.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Логодаж:   УПИ-Іv-195 Кв.14, Голяма Нива

На 30.07.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 – 16:15 ч.; 12:45 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001, 410002, Мах. Центъра Мотела, Махала Петковци

На 30.07.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград:   Крали Марко, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 30.07.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Селище, Общ. Благоевград:   УПИ VІ-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище

На 03.08.2018 г. /12:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII – 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 03.08.2018 г. /11:45 – 16:30 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград:   Осми Март, П. Яворов, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12

На 03.08.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Братя Иванови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Менча Кърничева, Пейо К.Яворов, Полковник Димов, Тодор Александров, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612

На 03.08.2018 г. /08:15 – 14:30 ч.; 09:00 – 13:45 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, ПИ-125 Кв.12, УПИ Xv-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301

Община Гоце Делчев

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Беслен:   Парцел 227 По Плана На С. Беслен

На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово:   Ангел Кънчев

На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паоло Ленц, Парцел ХІV, Кв.97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг

На 31.07.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Бузлуджа, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Иларион Макариополски, Потока, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов

На 31.07.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Местност Текето

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Гайтаниново:   021056 М.  ;Жингов Бряст ;

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Дунав, Царица Йоана

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Копривлен:   000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил И Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, ПИ-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Хіі-544  Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Мусомища:   027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил И Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, Местност Ливадите, Местност Параклиса, Местност Стопански Двор, Местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, ПИрин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-VII ,Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Ново Лески:   М.Варадите, Местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Парил

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Петрелик

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Садово, Общ. Хаджидимово:   М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Теплен

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Тешово:   УПИ-IV+106

На 31.07.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Хаджидимово:   015002, X-551,Кв.44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, ПИрин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-ІХ-74, Кв.73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 30.07.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Христо Силянов, Цариброд

На 03.08.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Мусомища:   Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, ПИрин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 03.08.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ –  Мусомища:   027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил И Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин

На 03.08.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Мусомища:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло Море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, Неуточнен Адрес, Пейо К. Яворов, ПИрин, Стопански Двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

Община Кресна

На 01.08.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Стара Кресна:   Местност Кулата

Община Петрич

На 31.07.2018 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Капатово

На 31.07.2018 г. /09:00 – 12:15 ч./ –  С.Капатово

На 30.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Искър, КаПИтан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, СкоПИе, Хан Аспарух, Цар Борис Iii, Цар Иван Шишман

На 30.07.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Места, ПИрин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Серска, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Шипка, Яне Сандански

На 30.07.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Атанас Маджаров, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Градска, Истра, Каймак Чалан, Люле Бургас, Марица, Местност Грамадите, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, РодоПИ, Рокфелер, Свобода, Славянска, УПИ VІ-374,Кв.351, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Самуил

На 03.08.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ XIII-3694, Кв.312, УПИ Хх Кв.314, XIII, Христо Чернопеев

На 03.08.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Варна, Георги Урумов, Ел-Тепе, Изток, Ильо Войвода, Кочо Мавродиев, Местност Бухото, Местност Козлек, Огражден, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Тодор Александров, Тракия, УПИ І,Кв177 А

На 02.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

Община Сандански

На 31.07.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Рожен:   Местност Равнако, По Плана На Срожен Общ.Сандански

На 30.07.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Солунска

На 30.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мелник:   Мелник, Неуточнен Адрес

На 01.08.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Сандански:   Iv – 1539, Връх Елен, Каменица, Кожух, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Хан Крум

На 01.08.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Сандански:   Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин

На 02.08.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Сандански:   Башлийца, Воден, Григор Пърличев, Коста Калимански, Марица, Пазара, Свобода, Серес

На 02.08.2018 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Сандански:   Местност Паркова Зона, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Пътя На Хидрострой, Свобода

На 02.08.2018 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Сандански:   Асен Хадживасилев, Местност Четвърти Километър, Местност Чинар Куши, ПИрин, Р-Н Долния Гатер, Р-Н Пътя На Хидрострой

На 03.08.2018 г. /08:30 – 10:30 ч./ –  Сандански:   Арда, Борис Сарафов, Първи Май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански

На 03.08.2018 г. /10:30 – 13:00 ч./ –  Поленица:   Дабо, Мацкова Градина, Местност Валога, Местност Друма, Местност Мацкова Градина

На 03.08.2018 г. /10:30 – 13:00 ч./ –  Сандански:   Местност Друма, Местност Мацкова Градина, Местност Хано, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Свобода

Община Симитли

На 01.08.2018 г. /08:30 – 13:00 ч./ –  Крупник:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Даме Груев, Димитър Благоев, Карл Маркс, Кирил И Методий, Кресненско Въстание, Крупник, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, ПИрин, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 31.07.2018 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Симитли:   Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Искра, Кв.Ораново, Ораново, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Септемврийска, Симитли, Славянска

На 31.07.2018 г. /08:15 – 13:30 ч./ –  Симитли:   Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски

На 30.07.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Крупник:   Божиница / Гроздовец, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Ернст Телман, Иван Вазов, Карл Маркс, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Стефан Караджа, Трайчо Костов

На 30.07.2018 г. /08:15 – 13:30 ч./ –  Крупник:   Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 01.08.2018 г. /12:15 – 16:45 ч./ –  Крупник:   Арсо Пандурски, Васил Коларов, Дан Колов, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Козарев, Кирил И Методий, Крупник, Ленин, Местност Извор/Калуцик, Никола Парапунов, Пейо Яворов, Стефка Филипова, Хан Аспарух

На 02.08.2018 г. /08:30 – 13:45 ч./ –  Полето:   Кв.3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381,382,Кв.2, УПИ-I, Кв.21

На 02.08.2018 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Симитли:   Георги Димитров, Герена, М.Дрънкалица, М.Ливадите, Рила, Симитли

Община Хаджидимово

На 30.07.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Общ.Хаджидимово:   Село Петрелик

На 01.08.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Садово, Общ. Хаджидимово:   М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 02.08.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Ново Лески

На 02.08.2018 г. /11:00 – 16:30 ч./ –  Ново Лески:   М.Варадите, Местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

Община Якоруда

На 01.08.2018 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Якоруда:   Богдан Войвода, Бунтишка, Васил Левски, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Девета, Кирил И Методи, Лазарец, Места/П.Джеджеров/, Пелистър, Седма, Софроний, Стоян Табаков, Хаджи Никола Вардев, Цар Борис III/Георги Димитр, Шеста/Асен Вригазов/

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                     CEZ GROUP