Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30 юли04 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол

На 30.07.2018 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Големо Село

На 30.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мала Фуча:   44

На 31.07.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Новоселяне

Община Дупница

На 31.07.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Дупница:   04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кв.50, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Мест. Фандъклъка, Местност Прокопо, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220.11.35, ПИонерска, Първи Май, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 30.07.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дупница:   68789.25.34, Ботьо Петков, Люляк, Отец Полихроний

На 30.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Аракчийски Мост, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Комитска, М. Гурдево, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Метоха, Никола Малашевски, Николаевска, Патрики Сандев, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Хан Кубрат

На 30.07.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Индустриална, Никола Малашевски

На 31.07.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Дупница:   04220.8.70, 04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кв.50, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М.Зад Реката  ПИ 04220,4,49,2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220.11.35, ПИонерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124,Кв.17, Христо Ботев

На 31.07.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Дупница:   04220.9.147, Бистрица, Свобода

На 31.07.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Самораново:   4067,Местн.Кръстките, 65245.7.846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 31.07.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Дупница:   04220.9.147

На 01.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Балановска Пътека, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Комитска, М. Гурдево, Максим Горки, Максим Горки, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Метоха, Никола Малашевски, Николаевска, Патрики Сандев, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Скакавица, Теменуга, Труд, Фенерка, Фенерка, Хан Кубрат

На 01.08.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Гюргево

На 01.08.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Дупница:   68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VIIі,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 01.08.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 01.08.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 01.08.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Сапарева Баня:   65365.46.10, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 01.08.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 01.08.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, ПИонерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 01.08.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ – Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 01.08.2018 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Общ.Дупница, Партизанска, ПИонерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 01.08.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Хан Аспарух

На 02.08.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Блатино:   000195, 005026, 005053, Екатте 04354

На 02.08.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Дупница:   Александър Стамболийски, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Дупница, Еделвайс, Иван Шишман, Калина, Люляк, Максим Горки, Махала Гиздова, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Фенерка

Община Кочериново

На 30.07.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Кочериново:   VII-372, Кв.4, Аврора, Баба Люба, Братя Костови, В.Вретенарски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Калин, Комсомолска, Крашево, М.Бангоев, М.Преображенски, Места, Оборище, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Странджа, Трети Март, УПИ – VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, Христо Сокола, Шипка

Община Кюстендил

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Вратца:   Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Горна Брестница

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Грамаждано:   Местност Гола Велика

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Жиленци:   Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Ръсово:   Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Бобешино

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Горно Уйно

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Коприва

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кършалево

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Гурбановци

На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала ПИщилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала ПИлищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кутугерци

На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Церовица:   Махала Бело Камене

На 30.07.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Чудинци

На 30.07.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Гърляно:   Махала Реката

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 09:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 16:30 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 09:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 09:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 16:30 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Полетинци

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Трекляно:   Махала Центъра

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 30.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 30.07.2018 г. /09:45 – 16:30 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 09:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 – 16:30 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 09:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 09:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Згурово

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Пелатиково:   Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Страдалово:   Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ваксево:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Друмохар:   Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Еремия:   Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Илия:   Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Кадровица:   Мах.Постолска, Мах.Станкова

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Лелинци:   Васил Левски, Махала Горна

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Неделкова Гращица

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Тишаново:   Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Търсино

На 31.07.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска, Местност Орехчето

На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Смоличано:   Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 31.07.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, ПИонерска, ПИрин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, ХараламПИ Аничкин, Христо Ботев

На 31.07.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 31.07.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  ПИперков Чифлик:   Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност КаПИнката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, ХараламПИ Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 31.07.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Слокощица:   Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Сапарева баня

На 02.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ресилово:   Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Васил Левски, Верила, Еделвайс, Захари Зограф, Иван Рилски, Иглика, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Любен Каравелов, Омуртаг, Плиска, Рила, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Стефан Караджа, Теменужка, Трети Март, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цар Симеон, Яворов, Янтра

На 03.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ресилово:   Акация, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асаница, Асаница, Васил Левски, Верила, Волов, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Иглика, Индже Войвода, Калоян, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Омуртаг, Омуртаг, Павлеви Ливади, Плиска, Рила, Роза, Севрия, Синчец, Синчец, Софроний, Спартак, Стефан Караджа, Теменужка, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яворов, Янтра

На 30.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, Георги Раковски, Дръндарица, Дъбевица, Златни Брегове, Иван Рилски, Местн.Грабежо, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Плиска, Рилски Езера, Спартак, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 30.07.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   Верила, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Здравец, Кокиче, Лозана, Местност Герена, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Прогона, Ридо, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Сталевица, Хаджи Димитър

На 31.07.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   027028, Бор, Васил Попов, Водопада, Здравец, Иван Рилски, Искра, Липа, Мановица, Местност Герена, Местност Песоко, Местност Ридо, Рила, Рилски Езера, Спартак, Сталевица, Христо Ботев

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                     CEZ GROUP